Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

https://sites.google.com/site/govlawyerlv/

11.05.2024. 03:46

1. Bīstami kaitīgi nepareizs analfabēta raksts, jo:

1) pasaulē ir palikušas maz šariata likumu valstis!

2) visās pārējās islāma valstīs
dominē valsts likumi,
jau sen valsts kontrolē islāmu tur;


>Islāmā gleznas, skulptūras un jebkādi >priekšmeti, kas attēlo dzīvas radības, ir >aizliegtas

esot atkarīgs no islāma interpretācijas,
piemēram Turcijas galvaspilsētā Ankarā
ir muzejs ar gleznām [portretiem]

https://en.wikipedia.org/wiki/State_Art_and_Sculpture_Museum

Atbildēt

kads

09.05.2024. 10:16

nepielaujiet to ,parak tiri!

Atbildēt

JZ

07.05.2024. 21:15

»

Vigo

Iznāca pastrādat uz kuģa,kur bijām trīs baltie-kapteinis,vec.mehāniķis,un es -meh kadets.Visi citi indusi.Un te es sajutu rasismu.Ja nebūtu balto vecako virsnieku,būtu aizbēdzis pirmajā ostā.Rasisms,seksuālā uzmākšanās(vienam čapati salauzu šnobeli),netīrība,intrigas....ar indusiem nekad vairs...


Latvijā vēl kaut kā izdodas viņiem ierādīt vietu, bet kad man darīšanas Lielbritānijā, un piem., taksists gadās indietis, nekad bez ālēšanās un kaut nelielas pārmaksāšanas netieku vaļā. Viņi ir reizē rupji un indīgi, un uz to jātur gatavībā standarta frāzes vētraina sasutuma paušanai, jo kauna un goda viņiem nav.

Atbildēt

Neticīgais

07.05.2024. 18:47

»

.

Nu, tātad pats atzīsti, ka ir gan tavs arguments aiz ausīm pievilkst. Jo tie vīrieši, kuri pa mūsu ielām braukā ar velosipēdiem un smaidīgi staigā pa ielu kopā ar sievietēm ar atsegtiem matiem, lielākoties arī ir hinduisti. Nevis musulmaņi


Nē, viņi ir musulmaņi. Ja Tev ir grūtības to saprast, tad ej sēdies pie pērbu galdiņa. Cita starpā, pietiekoši daudz iebraucēju te staigā arī hidžābos, tās, kuras staigā bez - ir mazākumā.

Atbildēt

Oppa

07.05.2024. 17:51

Hmm, feminisma iznīdēšana, tradicionālās dzimumu lomas - raksts izskatās gandrīz vai pēc islama reklāmas.

Atbildēt

Angļi izdarīja lielu kļūdu

07.05.2024. 15:13

ka Indijas britu kolonijai iedeva patstāvību.

Tagad indieši ir Anglijā un nežēlīgi diktē noteikumus. Nav vietas Anglijā, kur viņu nav.

Atbildēt

Vigo

07.05.2024. 15:12

Iznāca pastrādat uz kuģa,kur bijām trīs baltie-kapteinis,vec.mehāniķis,un es -meh kadets.Visi citi indusi.Un te es sajutu rasismu.Ja nebūtu balto vecako virsnieku,būtu aizbēdzis pirmajā ostā.Rasisms,seksuālā uzmākšanās(vienam čapati salauzu šnobeli),netīrība,intrigas....ar indusiem nekad vairs.

Atbildēt

Ukraiņi attiecībā pret latviešiem

07.05.2024. 15:11

»

Nu

ukraiņi ir stipri līdzīgi krieviem, bet no viņiem nav pamata baidīties,jo tieši krievvalodīgie te ir ap 500 000 bet ukraini tikai ap 20 000..ta kā dažām pirms te rakstīt savus kremļa melus vēl daudz jāmācās


ir tie paši orki- bidlas, tikai gudrāki ar hasidu žīdu asinīm.

Jābaidās ir gan no ukraiņiem, gan orkiem.

Šodien viņi mums ir draugi, jo tā grib ASV FRS žīdi, kas usāka karu.

Neviens nevar apgalvot, ka orki ar ukriem pēkšņi FRS unASV uzdevumā neapvienojas un negāžas uz Eiropu.

Atbildēt

Nu

07.05.2024. 14:36

»

Nu

Eiropas daļā vairāk jābaidās no ukraiņiem. Par laimi viņus drīz izķers un aizsūtīs aizstāvēt dzimteni. Bet līdz tam gan modrību zaudēt nedrīkst. Nekad nevar zināt, aiz kura krūma paslēpies ukrainis, sevišķi Jūrmalā


ukraiņi ir stipri līdzīgi krieviem, bet no viņiem nav pamata baidīties,jo tieši krievvalodīgie te ir ap 500 000 bet ukraini tikai ap 20 000..ta kā dažām pirms te rakstīt savus kremļa melus vēl daudz jāmācās..

Atbildēt

Ļera

07.05.2024. 14:34

»

indusi dzīvo Rīgas centrā nevis mikrorajonos

pastaigajiet pa Rīgas centru un paraugieties kadās greznās majās dzīvo indusu grupējumi


Tak točno: latviesi bez imigrantiem nomirtu bada...Tapec jau mes vinus te atbrivojam lai tie nemirtu bada....

Atbildēt

Šo problēmu ar sieviešu masturbāciju jārisina Saeimas koalīcijai

07.05.2024. 13:29

Ar likumu aizliegt sexa rotaļlietu pārdošanu LV.

Aizliegt sieviešu masturbāciju vispār, visām sievietēm ievedot atskaites grāmatiņas, kad un cik reizes gadā masturbējušas un cik reizes sodītas, cik reizes pašas atzinušās un labprātīgi samaksājušas sodu. Valsts amatpersonām, sievietēm, izdalīt masturbācijas kvotas, kas daļēji pārdodamas par naudu no amata algas.

Papildus uzskaitei valsts uzņēmums ražotu “tikumības jostas”, gūstot ienākumus valsts budžetā.

Tikumības josta ir konstrukcija, kas sievietei liedz stāties seksuālās attiecībās mehāniskā veidā, proti, bloķējot piekļuvi dzimumorgāniem. Tās parasti gatavotas no metāla. Šādas jostas bija izplatītas Renesanses laikā, kad tās sievām ilgākas prombūtnes laikā lika valkāt laulātie draugi.

Uzdot Tieslietu ministrijai izstrādāt tiesisko regulējumu masturbācijas ierobežošanai, apkarošanai un veicināšanai, valstij gūstot papildus ienākumus.

Lai novērstu uzmanību no valsts sliktā ekonomikas stāvokļa, jārada reliģiskas ievirzes koncepcija, kā valsts var uzplaukt uz masturbācijas un māksligi izsauktā orgasma rēķina.

Šie jautājumi arī iekļaujami Izglītības ministrijas akreditēto skolu programu ietvaros.

Atbildēt

indusi dzīvo Rīgas centrā nevis mikrorajonos

07.05.2024. 12:57

pastaigajiet pa Rīgas centru un paraugieties kadās greznās majās dzīvo indusu grupējumi,

afroamerikāņi un citi trešās pasaules ieradušies

Nebūtu viņi Latvijas iedzīvotāji nomirtu badā bez transtauku picām

Atbildēt

Rīga, Tērbatas ielas indusi

07.05.2024. 12:51

izīrējuši pa 10-12 cilvēki greznos dzīvokļus, vakaros pilns ar viņu uzbāzīgajiem skatiem uz vietejām , nepieklājīgi, nekaunīgi transtauku picu izvadātāji..


Bet cilvēki transtauku picas pērk, tātad indusi Latvijai vajadzīgi kā Dzīvība

Atbildēt

Katolis

07.05.2024. 11:39

Un kāpēc karā nolaupītu sievieti nedrīkst varot, ja viņa ir kara trofeja? Protams, grēksūdzē būs tas jāizstāsta mācītājam, bet viņš grēkus piedos, jo tāda ir pavēle no Vatikāna, piedod visus grēkus.

Atbildēt

hmm

07.05.2024. 11:30

»

Vēl par Indiju

Indijā neraugoties uz mūsdienu likumiem praksē vienā mierā turpinās diskriminācija pēc kastu principa. Šāda diskriminācija nav tikai starp hinduistiem, bet arī musulmaņiem. Galvenie upuri in nepieskaramie jeb daliti - daudzi no viņiem ir pārgajuši islamā, kas it kā skaitās vienlīdzīgāks nekā hinduisms...


Dziivoju in straadaaju Britu zemee, darbojos lielaas globaalaas kompanijaas kur 100k+ darbinieku un no tiem 95% no indijas, varu pilnigi droshi piekrist, mees baltie esam zemaak par netiiro kastu, diskriminaacija un rasisms sit augstu vilni, parasti izpauzhas ar suudiigaako darbu pieshkirshanu, priekshroka dota cilvekam no indijas utt

Atbildēt

Nu

07.05.2024. 11:11

Eiropas daļā vairāk jābaidās no ukraiņiem. Par laimi viņus drīz izķers un aizsūtīs aizstāvēt dzimteni. Bet līdz tam gan modrību zaudēt nedrīkst. Nekad nevar zināt, aiz kura krūma paslēpies ukrainis, sevišķi Jūrmalā.

Atbildēt

va vellos

07.05.2024. 11:01

»

Vēl par Indiju

Indijā neraugoties uz mūsdienu likumiem praksē vienā mierā turpinās diskriminācija pēc kastu principa. Šāda diskriminācija nav tikai starp hinduistiem, bet arī musulmaņiem. Galvenie upuri in nepieskaramie jeb daliti - daudzi no viņiem ir pārgajuši islamā, kas it kā skaitās vienlīdzīgāks nekā hinduisms...


Te jau nav runa tikai par Indiju, bet visām, pilnīgi visām lielajām tautām un arī visām mazajām, kam nav letiņu dupsen-bučen kaite.
Pasaules noteikums - jūs labi uzņems svešā zemē, ja atbrauksiet ar miljonu dolāru. Ne mazāk. Uzņemšanu vietējā sabiedrībā tas nekādi nenozīmē. Varu iedomāties, kā ministrs Abu Tautu Mēris par letiņu pretimnākšanu smejas, jo Libānā nekā tāda nav.
Piebilde par kastām - tas nu attiecas tikai uz ''netīrajiem''. Pārējās kastas ir juku jukā pēc lepnuma, izņemot visādus braminus, protams. Jau 50 gadus cilvēku vērtē tikai pēc naudas, kastu neprasot (atkal, izņemot netīros). Lasiet latviski izdoto Ananda ''Kūliju'', kur galvenais varonis (1928.gadā) ir no Nr.2 kšatriju kastas, bet klaidonis un visi viņam tāpēc uzspļauj.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

07.05.2024. 09:49

Beidziet demagoģiju! Islamā sievietēm dzīvojas labāk kā kristietībā. Neviens tur viņas neizvaro. Islamā sievietes ir vairāk aizsargātas. Vienīgais, kas drīkst viņām pieskarties, ir vīrs.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.05.2024. 08:34

Atliek vien sagaidīt, kad muslimduņka vīriete Agnese Logina un visiemdevēja ineska Lībiņa-Egnere, kājas papletušas uzņems katru izvaroni (likumpārkāpēju kā līdz šim) un atzīs par nevainīgu (nepieskaitāmu) ar motto: man pa priekšu grozoties, pašai pirmai gadījās! Tas jau šodienas liberalitātes paraugkodekss. Ka tik lielāks haoss un noziedzība. Vispār jau sanāk, ka pašmāju (vārtrūmes) orālā "zvaigzne" (zvezda) Aija Andrejeva (apzināti vai arī ne)- AĪĪŠA ir zaimojusi pravieti Muhamedu! Runājot par islāmā ļoti proponēto pedofilijas dogmu, nāk prātā anekdote: Barons atnāk pie ganu meitas pļavā un sāk atšnallēt bikses. Meitene iebilst: ja lielskuns domā pitīt, viņa tak vēl maza. Barons atmet: Paaudzies bērns, kamēr es bikses nolaižu. Nobeidzot: Providence ikvienu ir nolikusi šajā pasaulē ar ieliktu misijas kodu- vai nu esi plika radība (tārps) jeb RADĪTĀJS (Dievadēls)!!! Pamatā visas reliģiskās dogmas un cilvēkam (Dieva līdziniekam) uzspiestie ierobežojošie priekšnoteikumi, ir atsevišķu pašnosauktu farizeju (Muhameds, Vatikāns, Brisele) ambiciozas iegribas, kuras cenšas mums uzspiest, neļaujot pašnoteikties(izpausties)!!!

Atbildēt

Vēl par Indiju

07.05.2024. 07:55

Indijā neraugoties uz mūsdienu likumiem praksē vienā mierā turpinās diskriminācija pēc kastu principa. Šāda diskriminācija nav tikai starp hinduistiem, bet arī musulmaņiem. Galvenie upuri in nepieskaramie jeb daliti - daudzi no viņiem ir pārgajuši islamā, kas it kā skaitās vienlīdzīgāks nekā hinduisms, bet arī pārgājušiem islamā, viņiem nākas mošejās atrasties tiem īpaši ierādītās vietās, un viņus neaizstāv neviena no vadošajām Indijas musulmaņu organizācijām, bet saietos viņi ēd tikai pēc tam, kad ēduši augstākās kastas indiešu musulmaņi, un arī tad tikai no īpašiem traukiem. Hinduismā ir vēl trakāk - katru dienu simtiem vai pat tūkstošiem dalitu tiek smagi piekauti. Ar baltajiem ārzemniekiem ir nedaudz citādi - īstie hinduisti viņus slepenībā nicina, bet sabiedrībā labprāt parādās kopā ar baltajiem, jo gaiša ādas krāsa Indijā skaitās augstas kastas pazīme. Bet neiedomājieties nezin ko - jūs viņiem būsiet tikai klauni izrādē, padomājiet par to.

Atbildēt

nedrīkst būt vienalga

07.05.2024. 07:00

»

man arī

ļoti, ļoti vienalga


jo trulāki paliek LV iedzīvotāji un jo vairāk šeit sabrauc muhamedāņu, jo drīzāk pienāks tā diena, kad te tiks ieviesti islama šariata likumi, varbūt ne uz papīra, bet dzīvē gan, kā jau tas ir daudzos Rietumeiropas lielpilsētu mikrorajonos, tāpēc nevajag būt kā mucā augusiem un pa spundi barotiem (tikai ar propagandu par Krieviju)

Atbildēt

mja ...

07.05.2024. 06:12

Fundamentāli un, jādomā, gana patiesi.

Atbildēt

...

07.05.2024. 03:56

»

Neticīgais

Nē - vīriešu lielākais daudzums te piekopj islāmu


Lielākais "vīriešu" daudzums ir labākajā gadījumā trani,bērnišķīgi trani.

Atbildēt

man arī

06.05.2024. 20:50

ļoti, ļoti vienalga

Atbildēt

pilnīgi

06.05.2024. 20:25

pofig

Atbildēt

JZ

06.05.2024. 19:52

»

.

Sanāk, ka Indijā pat vietā ar tik zīmīgu nosaukumu ir oficiāli atļauts pāriet citā ticībā


Indiešiem vispār patīk mainīt ne vien reliģiju, bet arī nosaukumus ne sliktāk, kā Latvijas priekšniecībai ielu nosaukumus. Allāhabada ir oficiāli pārdēvēta par Ptajāgarādžu. Allāhabāda starp citu muhamedaņu ir tikai padsmit procentu, spriezot pec oficiālas statistikas. Ir bieži gadījumi, kad precību vai kāda cita bzdingša dēļ pāriet no hinduisma islamā, tad pēc kād alaika atpakaļ hinduismā. Tomēr pāriet no islama cita ticībā pie muhamedāņiem skaitās ar nāvi sodāms noziegums. Tatad vietās, kur muhamedaņi ir vairumā, diez vai nebūtu japadomā divreiz, pirms spert šādu soli. Un kādas ir jūsu izredzes, ja sadomajat pāriet hinduismā? Ja esat ārzemnieks, vienalga būsiet sava veida nepieskaramais. Ne tik daudz kastu izpratnē, cik vienkārši neiederīguma ziņā. Es esmu nokārtojis akadēmiskus kursus zinātniskā vēdu un upanišadu lasīšanā, bet ticiet man - hinduisti tapēc neies vaļā mutēm manī klausīties.

Atbildēt

JZ

06.05.2024. 19:38

»

Neticīgais

Nē, visvairāk musulmaņu ir Indonēzijā


Nu labi, tā jau nu laikam būs, Indija tikai trešajā vietā, bet jebkurā gadījumā +/- 200 miljoni.Neskaldiet matus. Starp citu - pagājušajā mēnesī tiesa Indijā lēma, ka Indijas pilsoņiem, kas pāriet citā ticībā, tas likumīgi jāpaziņo varas iestādēm un jāpublicē sludinājums laikrakstā. Interesanti, ka tiesa, kas tā nolēmusi, atrodas vietā ar zīmīgu osaukumu: Allāhabadā!

Atbildēt

.

06.05.2024. 19:34

»

Neticīgais

Nekas nav nekorekts un aiz ausīm pievilkts. Tās migrantu sievietes, kuras te staigā bez hidžābiem, ir hinduistes


Nu, tātad pats atzīsti, ka ir gan tavs arguments aiz ausīm pievilkst. Jo tie vīrieši, kuri pa mūsu ielām braukā ar velosipēdiem un smaidīgi staigā pa ielu kopā ar sievietēm ar atsegtiem matiem, lielākoties arī ir hinduisti. Nevis musulmaņi.

Atbildēt

.

06.05.2024. 19:32

Starp citu, Latvijas viena no oficiāli atzītajām reliģijām - pareizticība pieprasa nosegt sievietes matus (kaut kas līdzīgs mērenā islāma variantam).
https://www.ventasbalss.lv/foto/2249-pieminas-krusta-iesvetisana-pareizticigo-vecajos-kapos/68622

Savukārt hinduismā pat pastāv daudzas sieviešu dzimuma dievības...
Proti - indiešu vīriešiem ir ok uzskatīt sievieti arī par dievieti.

Atbildēt

Neticīgais

06.05.2024. 19:26

»

.

Es nekomentēju, ko viņi tajās kastēs pārvadā. Runa ir par to, ka raksts par musulmaņu vardarbīgo attieksmi pret sievietēm tiek iesākts ar norādi uz Latvijā esošajiem imigrantiem, kuru sievietes bez jebkāda stresa staigā pa ielu pat bez lakata galvā (proti - bez jebkādas pazīmes, ka tiktu pakļautas musulmaņu...


Nekas nav nekorekts un aiz ausīm pievilkts. Tās migrantu sievietes, kuras te staigā bez hidžābiem, ir hinduistes.
Tikmēr Zviedrijā iezemietes krāso tumšus matus un velk lakatus, lai viņām neaizrādītu uz ielas.

Atbildēt

.

06.05.2024. 19:18

»

.

Es nekomentēju, ko viņi tajās kastēs pārvadā. Runa ir par to, ka raksts par musulmaņu vardarbīgo attieksmi pret sievietēm tiek iesākts ar norādi uz Latvijā esošajiem imigrantiem, kuru sievietes bez jebkāda stresa staigā pa ielu pat bez lakata galvā (proti - bez jebkādas pazīmes, ka tiktu pakļautas musulmaņu...


Piemēram, te var redzēt publiski nofotografētu indiešu sievieti, kuras seja nav paslēpta aiz musulmaņu parandžas (vai kā to galvassegu viņiem sauc).
https://ir.lv/2019/04/12/zurnals-ka-dzivo-indiesi-latvija-jeb-bolivuda-riga/
Pagūglējot var viegli atrast vēl citus līdzīgus foto.

Atbildēt

.

06.05.2024. 19:13

»

Tante no laukiem

Protams, ka ar zaļajām un zilajām somām braukā tikai čaklie māj_turības studenti (kuri visi vēlas kļūt par pasaulslaveniem kardioķirurgiem vai kodolfiziķiem) un tajās kastēs saudzīgi pārvadā bibliotēku grāmatas


Es nekomentēju, ko viņi tajās kastēs pārvadā. Runa ir par to, ka raksts par musulmaņu vardarbīgo attieksmi pret sievietēm tiek iesākts ar norādi uz Latvijā esošajiem imigrantiem, kuru sievietes bez jebkāda stresa staigā pa ielu pat bez lakata galvā (proti - bez jebkādas pazīmes, ka tiktu pakļautas musulmaņu vardarbīgai diskriminācijai).
Kā noprotu, šāds - acīmredzami nekorekts pamatojums rakstā ir aiz ausīm pievilkts tikai tādēļ, lai ieknābtu tiem politiķiem, kuri atbalsta imigrāciju.
Man pašam "progresīvo" partija nepatīk un es imigrāciju neatbalstu. Taču liekulīga, melīga manipulēšana ar sabiedrības viedokli, kāda ir šā raksta sākumā, man arī nepatīk.

Atbildēt

Tante no laukiem

06.05.2024. 19:04

»

.

Rakstu pilnībā nelasīju, jo tajā paustos vēstījumus par musulmaņu ārkārtīgi pretīgo "kultūru" es neapstrīdu. Taču ir viens komentārs - raksta sākumā pieminēti velosipēdisti ar zili zaļajām kvadrātsomām mugurā. Nevar izslēgt, ka tie nav musulmaņi, bet gan ir atbraukuši no Indijas un pārstāv pavisam citu...


Protams, ka ar zaļajām un zilajām somām braukā tikai čaklie māj_turības studenti (kuri visi vēlas kļūt par pasaulslaveniem kardioķirurgiem vai kodolfiziķiem) un tajās kastēs saudzīgi pārvadā bibliotēku grāmatas...

Atbildēt

JZ

06.05.2024. 19:01

»

Neticīgais

As salāmmu aleikum wa rahmatullāh, habibi! Tie "indieši" ir lielākoties musulmaņi ar Indijas pasēm, kuri nāk no Kašmiras u.c. musulmaņu vairuma apdzīvotajos reģionos


Indija ir tā pasaules valsts, kurā ir vairāk musulmaņu pēc kopskaita nekā jebkurā citā pasaules valstī. Tā kā gadsimtiem ilgi lielākajā Indijas daļā valdījuši musulmaņi, arī hinduistu kultūra kļuvusi ne mazāk šmucīga un vardarbīga.

Atbildēt

nost ar musļiem

06.05.2024. 18:13

Dieļu galvu Abu meri -nakhui uz Āfriku!

Atbildēt

vv

06.05.2024. 17:20

Kādam tak jādzīvo Latvijā, paši latvieši laižās prom, krievus dzen ārā, ukraiņus arī taisas atpakaļ uz kaušanu sūtīt, tukša vieta nebūs, tagad pilna Rīga ar musļiem, tālāk būs vairāk, galvenais krievus izdzīt no LV, lai musļiem vieta.

Atbildēt

Kā savādāk

06.05.2024. 16:47

Progresīvie apgalvo, ka ir sociāldemokrāti. Paskatīsimies, kas Vikipēdijā rakstīts par šo tēmu. Sociāldemokrātija ir politiska ideoloģija, kas aizstāv ideju par pakāpeniskas evolūcijas ceļā sasniedzamu demokrātisko sociālismu. Mūsdienu sociāldemokrātija atbalsta legālo imigrāciju un multikulturālismu, neatbalsta privātīpašumu un kopīpašumu.

Atbildēt

.

06.05.2024. 16:16

»

Neticīgais

As salāmmu aleikum wa rahmatullāh, habibi! Tie "indieši" ir lielākoties musulmaņi ar Indijas pasēm, kuri nāk no Kašmiras u.c. musulmaņu vairuma apdzīvotajos reģionos


Vēl jautājums - ja es visu mūžu esmu bijis pārliecināts ateists, vai tā iemesla dēļ, ka esmu Latvijā dzimis latvietis, es pēc noklusējuma nešaubīgi skaitos kristietis?

Atbildēt

formula

06.05.2024. 16:14

Tie progresīvie ,visādi velkomisti tie nav iznireļi. Pārāk vienkāršoti Latvijas valsts ienaidniekus tā nosaukt.

Atbildēt

.

06.05.2024. 15:58

Rakstu pilnībā nelasīju, jo tajā paustos vēstījumus par musulmaņu ārkārtīgi pretīgo "kultūru" es neapstrīdu. Taču ir viens komentārs - raksta sākumā pieminēti velosipēdisti ar zili zaļajām kvadrātsomām mugurā. Nevar izslēgt, ka tie nav musulmaņi, bet gan ir atbraukuši no Indijas un pārstāv pavisam citu reliģiju un citu kultūru.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...