Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Didzis Rubenis

01.07.2021. 14:06

citāts: /Starptautiskās geju un lesbiešu cilvēktiesību komisijas valdes locekle Judīte Batlere pasludināja bioloģisko dzimumu par fantāziju, kurai cilvēki tic tikai tādēļ, ka to iestāsta un uzspiež “heteroseksuālās hegemonijas režīms”./

Judīte Batlere ir aprobežota un izvirtusi kuce, kuras dzīves mērķis ir tikai seksuālā bauda. Viņa līdz šim nav ievērojusi ka cilvēkiem ir divi pretēji dzimumi. Vīrieši (tie ar desiņu un oliņām) un sievietes (tās ar vāverīti). Apbrīnoju viņas aprobežotību ja viņa nezina elementāras lietas kam domāti cilvēku dzimumorgāni. Veseli domājošie netic slimo praida instinktiem, bet zina vīra, sievas un bērnu nozīmi ģimenē.

Atbildēt

doki

26.06.2021. 13:29

»

Oki

Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis


Iemācies latviski rakstīt, pederastu: Šlesera, Ušakova un Putina, fanāt!
Par jūsējo, Latvijas krievu pederastu līderi: https://eng.lsm.lv/article/politics/diplomacy/usakovs-made-first-latvian-member-of-ep-group-for-lgbti-rights.a382328/

Atbildēt

Oki

26.06.2021. 08:52

»

par savējiem

Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas


Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis .

Atbildēt

Kariņ;s- noziedznieks Nr. 1 Latvijā

25.06.2021. 14:58

Tas sūda gabals, izdzimtenis, svešinieks Kariņš ir atļāvies Latvijas vārdā!!!!!! parakstīt atklātu vēstuli pret Ungārijas pieņemto likumu, kas ierobežo perversiju un ģimenes vērtību noniecināšanas propagandu. Jaunā Vienotība ir kriminālnoziedznieku, pedofīlu un pederakstu partija, to visi zina, bet nu izcēlās Kariņš- šis svešzemju trubadūrs, plānā galdiņa urbējs, nekompetentā cūka un vienkārši nelietis. Laidies fiksi uz savu Ameriku un tur paraksti ASV vārdā, ko gribi. Tev te nav vairs ko darīt, cūka, cūka cūka un pretiekli! Tu nepārstāvi nedz Latviju, nedz latviešus. Miskastes runcis atradies, kas Latvijas vārdā parakstu pederatu un pedofīlu vēstuli! Kariņ, labāk pazūdi no Latvijas pats un labi ātri, citādi tev nāksies atbildēt par savu sastrādāto!

Atbildēt

Es

24.06.2021. 17:40

Ungārija "aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas nepilngadīgo vidū POPULARIZĒ homoseksualitāti, no bioloģiskā dzimuma atšķirīgu dzimumidentitāti un dzimuma maiņu."

Ļoti labi.

Atbildēt

Bezdarbs laikam māc kādu dzejnieku-rakstnieku covidā

24.06.2021. 01:16

»

...

Netraucē trollītim izpausties.Neko jaunu tas nepateica,tā pati aitu bara ideoloģija,tikai citā mercē


Tā jau ir -savs centiņš jānopelna .

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 17:13

»

nelej udeni

nemuldi ,tavekie ir rinka,golubeva un kaseru laulatais paris


Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% krievu, tātad jūs droši var saukt par pederastu nāciju.
Krievus mīlošie morālie invalīdi: Rinkēvičs un Golubeva, par kuriem balsoja latviski runājošo pederastu saujiņa, noteikti nav manējie.

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 16:34

»

Ainārs

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības


Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas.

Atbildēt

to bidla

23.06.2021. 16:30

»

Lasītājs

Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori...


Jūsu pi-dars Latvijā neko nepārstāvēja. Latvieši 1919. likvidēja visus komisārus un komunārus un veselus 20 gadus dzīvoja mierā un pārticībā.
Viszemākais slānis vienmēr ir bijušas krievu bidlas un arī šodien tā ir.

Atbildēt

Uldis

23.06.2021. 16:26

Ja Pederastu partijas: JV un A/Par, netiks noslīcinātas politikas kanalizācijā, visiem normāliem drīz būs jānēsā uzšūta dzeltena sešstūra zvaigzne.

Atbildēt

Viltnieks

23.06.2021. 15:46

Labs ievadraksts lauķenei sanācis.
V.Beinertei visu cieņu!

Atbildēt

!

23.06.2021. 04:28

Ungari malaci,cinas pret pederastiju !

Atbildēt

Solī

22.06.2021. 15:36

»

Pēteris

Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore


Mācos no jūsējiem, esmu labs skolnieks, bet līdz izcilībai vēl jāturpina. Cenšos Pēter, cenšos.:-)))))

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:49

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Redzams, ka rakstā atspoguļoto problēmu neesi sapratis. Par to ir jāraksta un jārunā. Lai neatkārtotu un nepieļautu kļūdas

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:43

»

Solī

Kažokmešanā šitā ir izcilniece. Lai cik salda mute, tāpat āža kāja lien ārā


Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore?

Atbildēt

Cerība

22.06.2021. 08:31

Uz konservatīvas imperijas atjaunošanu. Drīz Amerikā gaidāma asinspirts, kas pārsviedīsies uz Eiropu. Nekādi brīnumi vairs nevar salīmēt sabiedrību, kas sašķelysies nesamierināmās daļās.Latvija vēl ir samērā ok)

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

22.06.2021. 07:24

»

!

turi muti pider


Nu, ja Tevi savāktu Valsts policijas trijotne un izkratītu Tavu dzīvesvietu, tad Tu arī ar viņiem tā runātu? Visiem latviešiem vasaras saulgrieži ir svēti svētki, vienīgi pareizticīgo sektas kristiešiem, kas nāk no Moskovijas, vasaras saulgrieži nav svētki. Kremļa trolli, aizrijies ar pimpi! Priekš īpaši stulbiem atkārtoju šos vārdus krieviski. Для особо тупых повторяю по-русски. Подавись хуем!

Atbildēt

kaktuss

22.06.2021. 07:23

Homoseksuālisti ir slimi cilvēki ar psihiskām novirzēm.Gājušilaiki un dažādas varas dažādi ārstēja šo kaiti!!!Tagad viņu uzvaras gājiens un atklāta spēka izrādīšana.Tikai viens jautājums :
kāpēc maniem bērniem būs jāpelna un jāmaksā pensija šiem liekēžiem???Domāju ka valstī sen bij jāievieš bezbērnu nodoklis!!!

Atbildēt

Viedais Manels

22.06.2021. 00:13

Padalījos ar rakstu savā “ķeļegā” ViedaisManels

Atbildēt

jā, neparsteigsimies

21.06.2021. 22:34

ar pievinošanos Krievijai! Lūgsim Baidenam, pievienot Latviju ASV kā 53. štatu!

Atbildēt

Iedod mazo pirkstiņu, paķers visu roku un vēl apķēzīs pašu devēju

21.06.2021. 22:28

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Cilvēki labprāt arī ignorētu viņus, bet tie taču mierā neliksies, jo ir ...

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 21:48

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori, un tas bija pēc nacionālās piederības. Ko noliedz, jo tas vairs nav pēc Marksa. To savādāk sauc.

Atbildēt

Hgff

21.06.2021. 20:42

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret

Atbildēt

novērotājs

21.06.2021. 20:10

kad vienreiz tie netradicionālie sapratīs, ka ja nebūs tradicionālo, tad nebūs arī netradicionālo. divi pediņi lai vai cik ļoti pūlētos viens otru ānusā čukāt, tik un tā pie sīkā netiks. to pašu var teikt par divām lezbām, lai vai kā viena otrai gar čožu strīķētos, tāpat grūta neviena no viņām nepaliks.
un uz spermas banku varat necerēt. jūs taču sevi uzskatāt par vienlīdzīgu tradicionālajiem. tad nu radiet bērnu abi kopā, nevis bāžat savas netīrās ķepas svešā traukā.

Atbildēt

Tie paši muldētāji izliek tos pašus grābekļus

21.06.2021. 20:09

Viss jau būtu pareizi, tikai ir noklusēts, ka aiz visa tā lelju teātra aktieriem stāv vieni un tie paši personāži vai viņu pēcnācēji. Pat lelju teātra aktieri, dažādos laikos biežji ir vieni un tie paši vai vinju pēcnācēji, kā piemēram pati Vija, Levits, lērums čekas maisu satura un vēl nepublicētie kadri. Gadījuma rakstura vai viesaktieru dalība arī vitāli nepieciešama, jo jāapstrādā kā vietējie iezemieši, tā arī no okupētājvalsts ievestie kolonisti. Tas darbiņš savukārt tiek uzticēts visādiem Lindermaniem, ušakoviem, cilevičiem, urbanovičiem, ždanokām un tālāk pēc saraksta.
Ne velti publiskajā telpā tik bieži tiek piesaukts sauklis, ka bērni neatbildot par vecāku rīcību. Tieši uz šo dogmu un arī rūpīga savas ģimenes biogrāfijas slēpšana ir stūrakmens manipulāciju veiksmīgai realizācijai.

Atbildēt

Viedais Manels

21.06.2021. 20:04

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku ģimene ir traucēklis.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

21.06.2021. 20:04

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Šausmas! Kā latvietis vispār kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt? Krievijas Federācijā notiek šausmu lietas. Diktators Vladimirs Putins virza Krievijas Federāciju totalitārisma virzienā. Asiņainā vēsture atkārtojas. Josifs Staļins bija un ir monstrs. Vladimirs Putins var par viņu labāks, jo ir tāds pats Tumšo spēku (Zemāko spēku) sūtnis. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

lauķis

21.06.2021. 19:42

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Nē,tiks atjaunota Romas impērija bijušās PSRS teritorijas plus A-Eiropa.Sākumā uz neilgu brīdi būs PSRS,pec tam impērija.Ilgi nebūs jāgaida,jau nākamgad.

Atbildēt

mūs glābs

21.06.2021. 19:27

iekļaušanās Krievijas federācijā!

Atbildēt

fakts

21.06.2021. 19:10

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Tu neuzmanīgi iepazinies ar vēstures faktiem,Krievijai nebija cars,bija Maltas ordeņa Romas imperators.
Ļeņins bija izkartne,lietas kartoja Leiba Bronšteins & nstarptautiskais rabinats.Gotorpas Goldšteini Romanovi arī ir žīdi.

Atbildēt

vēsture

21.06.2021. 18:21

»

Lasītājs

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte...


Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus.
Tieši neliela sabiedrības daļa gan Marksa, gan cara laikā nežēlīgi ekspluatēja tautas vairākumu, sievietes un bērnus ieskaitot. Rainis - fabrikas meitenes dziesma...

Atbildēt

hmm

21.06.2021. 18:19

66 gadi… drīz jau viss beigsies. Vija var sevi mierināt ar domu, ka viņas bērni ir neoliberāļi :)

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 17:44

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte.
Citādi sanāca tāds pusizglītota "rakstnieciņa" sacerējums.

Atbildēt

Skolnieciņš

21.06.2021. 17:42

»

skolnieķelim

Aizveries vienreiz


Pasaki šos vārdus visiem cilvēkiem, kas 15. augustā pūlcēsies Aglonā. Tevi noteikti uzklausīs. Kristieši atšķirībā no pagāniem ir ļoti ļaunatminīga tauta.
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Par Tavas rīcības sekām es neuzņemos atbildību.

Atbildēt

mūsu valstī godāti tiek

21.06.2021. 17:32

pediņi Rinkas, Kašeri, Staķeļi, Ķirši, ...

Atbildēt

kļūdiņas

21.06.2021. 16:28

Ja grib uzspiest sabiedrībai lgbt prasības ar likumiem, draudiem un sodiem, tas nav vis neoliberālisms, bet pseidoliberālisms jeb viltus liberālisms, jo apdraud citu cilvēku brīvības.
Par marksisma tēzi, ka bērnus audzinās sabiedrība - tas jau tagad tā notiek, no bērnudārziem līdz skolām. Un tāpēc jāskatās līdzi, ko skolās māca un kādi ļaudis tur apgrozās, tiek ielaisti virzīt savas idejas.

Atbildēt

Viesturs

21.06.2021. 16:25

Paldies autorei, precīzi raksturota situācija

Atbildēt

Mazākums ir nevarīgs referendumā

21.06.2021. 15:37

Kā zināms, tad referendums ir tautas gribas izpausme un tam vēl šobrīd ir augstākais spēks šajā valstī.

Referendums, ja tādu, protams, ļaus sarīkot, izšķirs vektoru.

Atbildēt

muļķu zeme

21.06.2021. 15:31

Tas, kas tagad notiek, ir tūkstošus gadus pastāvējušu ģimenes pamatu apzināta plānveidīga graušana un Latvijas likumdevēji pie tā arī visai cītīgi piestrādā. Nezinu, vai tādi zināmi Latvijas nacionālisti kā, piemēram, Iesalnieks vai Dombrova saprata, par ko viņi balso, kad balsoja par normām par vīra varmākas nošķiršanu? Patiesībā tam visam nav nekāda sakara ar cietušo sieviešu aizsardzību. Tas ir vieds, kā graut ģimenes pamatus. Un arvien dzirdamie priekšlikumi, ka vajag ļaut policijai un tiesām nošķirt varmākas vīrus no sievām arvien vieglāk un arvien vairāk gadījumos. Tas viss no sieviešu it kā aizsardzības procesa pārvērties par mantas un bērnu dalīšanas procesu šķiršanās procesos. Dzīvo vīrs ar sievu 20. gadus. Tad vīrs izdomā šķirties un no sievas tikai sākas katru nedēļu pa sievas advokātu birojā sacerētu iesniegumam, ka vīrs izrādās ir šausmīgs varmāka. Turklāt viss uztaisīts tā, ka iesniegumu patiesumu vairs nevajag pārbaudīt un par meliem šajos iesniegumos vairs neviens neatbild. Var apmelot vīrus, cik vien iegribas. Sievietei vienmēr būs taisnība.

Atbildēt

millers

21.06.2021. 15:15

tev,skolniek,caureja jau velkas ilgi,varbūt apmeklēt dakteri? lai gan,ārstēt laikam ir par vēlu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai tiešām „mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā”?

FotoRadio intervijas rosināta refleksija, braucot auto. „Mums nelaimējies dzīvot 21. gadsimta sākumā. Briesmīgs laiks," vaimanā kādi intervējamie pa radio. Hmm…diskutējami.
Lasīt visu...

21

Gļēvuļu valdība glābj savas pakaļas, vainu veļot uz citiem

FotoTrīs dienas tika dotas, lai valdības ierēdņi varētu sagatavot kaut minimālu šī lēmuma juridisko un ekonomisko bāzi. Ja kāds naivi iedomājas, ka no ministriju seifa tika izņemta slepenā mapīte “X stunda”, kurā detalizēti aprakstīts, kā rīkoties līdzīgā situācijā, tad šāds cilvēks ir jāsarūgtina. Nekāda plāna valdībai nav, jo tā jau no sākta gala darbojas viendienīšu režīmā, kurā, pārfrāzējot kādas oskarotas brāļu Koenu filmas nosaukumu, stratēģiskiem lēmumiem nav vietas.
Lasīt visu...

18

Kārtējā atklātā vēstule Latvijas tautai

FotoŠodien, kad ar Covid-19 saslimušo cilvēku skaits valstī ir sasniedzis rekordu, Kariņa-Levita režīms ir apjucis un nezina ko darīt! Tā vietā, lai atzītu savas kļūdas, Kariņa-Levita režīms grib ieviest lokdaunu jeb stingros ierobežojumus Latvijas iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Es izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)

FotoEs izvēlētos vakcināciju (ja tā būtu vakcinācija)… Paņēmiens, kā radīt imunitāti pret mēģinājumu noindēt, zināms no skolas gadiem (Grāfs Monte-Kristo) un pēc tam atsevišķu varasvīru biogrāfiju aprakstiem: organisma pieradināšana pie indes ar mazām, regulārām devām, tās pakāpeniski palielinot. Vai paņēmienam ir nosaukums, es nezinu.
Lasīt visu...

21

Mēs neesam dzimtcilvēki!

FotoKariņš ir iedomājies, ka latvzemieši ir viņa dzimtļaudis, ar kuriem varmāka var darīt visu, kas ienāk prātā.
Lasīt visu...

21

Valsts varas nozagšanas budžets

FotoSaeimā sākusies nākamā gada valsts budžeta izskatīšana. Valdības vadītājs to raksturo kā “līdzsvarotu un absolūti vērstu uz attīstību”. Viņš esot lepns par to! Grūti saprast, kur valdošais olimps saskata līdzsvaru starp ieplānoto 40% algu pielikumu pašiem sev un ienākumu palielinājumu mediķiem 4 - 5% robežās Manuprāt, šobrīd pat piedāvāt apspriest budžetu, kas veselības aprūpei paredz mazāk nekā pusi no absolūti nepieciešamā, ir amorāli.
Lasīt visu...

21

Esam gatavi iedarbināt „vajāšanas pantu” pret visiem, kas pacels balsi!

FotoCovid-19 pandēmija un iedzīvotāju masveida saslimstība šobrīd ir gan pārslogojusi veselības sistēmu, gan arī uzliek lielu slogu mediķiem, operatīvo dienestu un iekšlietu struktūru darbiniekiem, apsargiem un daudzu citu jomu personālam. Tāpat aizvien biežāk tiek konstatēts, ka atsevišķas personas vai apvienības rada apzinātus šķēršļus pandēmijas pārvarēšanā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

„Delfi” un „TVNET” vēstule valdībai un parlamentam: mēs jums ļoti pateicamies, bet atkal esam izsalkuši

Latvijas mediji atzinīgi vērtē valdības līdzšinējo pretimnākšanu Latvijas izdevēju nozarei, izstrādājot...

Foto

Mēs aicinām Krišjāni Kariņu demisionēt: partijas “Likums un kārtība” valdes paziņojums par Krīzes vadības padomes lēmumiem

2021. gada 18. oktobrī Krīzes vadības padome (KVP) Ministru prezidenta...

Foto

Vai Jums vēl ir ilūzija, ka valdība rūpējas par Jūsu veselību? Man vairs NAV!

Cīņa turpinās un kļūst arvien atklātāka un agresīvāka. Iznīcināt mūsu cilvēcību, iznīcināt...

Foto

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

Pateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020....

Foto

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

Kur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā...

Foto

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

Pusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās...

Foto

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

Valdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti...

Foto

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

Esam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi....

Foto

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

Latvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada...

Foto

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

Attiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi –...

Foto

Nelokāmi pret varmākām!

Manuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs...

Foto

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

Lai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem...

Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....