Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Didzis Rubenis

01.07.2021. 14:06

citāts: /Starptautiskās geju un lesbiešu cilvēktiesību komisijas valdes locekle Judīte Batlere pasludināja bioloģisko dzimumu par fantāziju, kurai cilvēki tic tikai tādēļ, ka to iestāsta un uzspiež “heteroseksuālās hegemonijas režīms”./

Judīte Batlere ir aprobežota un izvirtusi kuce, kuras dzīves mērķis ir tikai seksuālā bauda. Viņa līdz šim nav ievērojusi ka cilvēkiem ir divi pretēji dzimumi. Vīrieši (tie ar desiņu un oliņām) un sievietes (tās ar vāverīti). Apbrīnoju viņas aprobežotību ja viņa nezina elementāras lietas kam domāti cilvēku dzimumorgāni. Veseli domājošie netic slimo praida instinktiem, bet zina vīra, sievas un bērnu nozīmi ģimenē.

Atbildēt

doki

26.06.2021. 13:29

»

Oki

Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis


Iemācies latviski rakstīt, pederastu: Šlesera, Ušakova un Putina, fanāt!
Par jūsējo, Latvijas krievu pederastu līderi: https://eng.lsm.lv/article/politics/diplomacy/usakovs-made-first-latvian-member-of-ep-group-for-lgbti-rights.a382328/

Atbildēt

Oki

26.06.2021. 08:52

»

par savējiem

Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas


Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis .

Atbildēt

Kariņ;s- noziedznieks Nr. 1 Latvijā

25.06.2021. 14:58

Tas sūda gabals, izdzimtenis, svešinieks Kariņš ir atļāvies Latvijas vārdā!!!!!! parakstīt atklātu vēstuli pret Ungārijas pieņemto likumu, kas ierobežo perversiju un ģimenes vērtību noniecināšanas propagandu. Jaunā Vienotība ir kriminālnoziedznieku, pedofīlu un pederakstu partija, to visi zina, bet nu izcēlās Kariņš- šis svešzemju trubadūrs, plānā galdiņa urbējs, nekompetentā cūka un vienkārši nelietis. Laidies fiksi uz savu Ameriku un tur paraksti ASV vārdā, ko gribi. Tev te nav vairs ko darīt, cūka, cūka cūka un pretiekli! Tu nepārstāvi nedz Latviju, nedz latviešus. Miskastes runcis atradies, kas Latvijas vārdā parakstu pederatu un pedofīlu vēstuli! Kariņ, labāk pazūdi no Latvijas pats un labi ātri, citādi tev nāksies atbildēt par savu sastrādāto!

Atbildēt

Es

24.06.2021. 17:40

Ungārija "aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas nepilngadīgo vidū POPULARIZĒ homoseksualitāti, no bioloģiskā dzimuma atšķirīgu dzimumidentitāti un dzimuma maiņu."

Ļoti labi.

Atbildēt

Bezdarbs laikam māc kādu dzejnieku-rakstnieku covidā

24.06.2021. 01:16

»

...

Netraucē trollītim izpausties.Neko jaunu tas nepateica,tā pati aitu bara ideoloģija,tikai citā mercē


Tā jau ir -savs centiņš jānopelna .

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 17:13

»

nelej udeni

nemuldi ,tavekie ir rinka,golubeva un kaseru laulatais paris


Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% krievu, tātad jūs droši var saukt par pederastu nāciju.
Krievus mīlošie morālie invalīdi: Rinkēvičs un Golubeva, par kuriem balsoja latviski runājošo pederastu saujiņa, noteikti nav manējie.

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 16:34

»

Ainārs

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības


Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas.

Atbildēt

to bidla

23.06.2021. 16:30

»

Lasītājs

Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori...


Jūsu pi-dars Latvijā neko nepārstāvēja. Latvieši 1919. likvidēja visus komisārus un komunārus un veselus 20 gadus dzīvoja mierā un pārticībā.
Viszemākais slānis vienmēr ir bijušas krievu bidlas un arī šodien tā ir.

Atbildēt

Uldis

23.06.2021. 16:26

Ja Pederastu partijas: JV un A/Par, netiks noslīcinātas politikas kanalizācijā, visiem normāliem drīz būs jānēsā uzšūta dzeltena sešstūra zvaigzne.

Atbildēt

Viltnieks

23.06.2021. 15:46

Labs ievadraksts lauķenei sanācis.
V.Beinertei visu cieņu!

Atbildēt

!

23.06.2021. 04:28

Ungari malaci,cinas pret pederastiju !

Atbildēt

Solī

22.06.2021. 15:36

»

Pēteris

Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore


Mācos no jūsējiem, esmu labs skolnieks, bet līdz izcilībai vēl jāturpina. Cenšos Pēter, cenšos.:-)))))

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:49

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Redzams, ka rakstā atspoguļoto problēmu neesi sapratis. Par to ir jāraksta un jārunā. Lai neatkārtotu un nepieļautu kļūdas

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:43

»

Solī

Kažokmešanā šitā ir izcilniece. Lai cik salda mute, tāpat āža kāja lien ārā


Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore?

Atbildēt

Cerība

22.06.2021. 08:31

Uz konservatīvas imperijas atjaunošanu. Drīz Amerikā gaidāma asinspirts, kas pārsviedīsies uz Eiropu. Nekādi brīnumi vairs nevar salīmēt sabiedrību, kas sašķelysies nesamierināmās daļās.Latvija vēl ir samērā ok)

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

22.06.2021. 07:24

»

!

turi muti pider


Nu, ja Tevi savāktu Valsts policijas trijotne un izkratītu Tavu dzīvesvietu, tad Tu arī ar viņiem tā runātu? Visiem latviešiem vasaras saulgrieži ir svēti svētki, vienīgi pareizticīgo sektas kristiešiem, kas nāk no Moskovijas, vasaras saulgrieži nav svētki. Kremļa trolli, aizrijies ar pimpi! Priekš īpaši stulbiem atkārtoju šos vārdus krieviski. Для особо тупых повторяю по-русски. Подавись хуем!

Atbildēt

kaktuss

22.06.2021. 07:23

Homoseksuālisti ir slimi cilvēki ar psihiskām novirzēm.Gājušilaiki un dažādas varas dažādi ārstēja šo kaiti!!!Tagad viņu uzvaras gājiens un atklāta spēka izrādīšana.Tikai viens jautājums :
kāpēc maniem bērniem būs jāpelna un jāmaksā pensija šiem liekēžiem???Domāju ka valstī sen bij jāievieš bezbērnu nodoklis!!!

Atbildēt

Viedais Manels

22.06.2021. 00:13

Padalījos ar rakstu savā “ķeļegā” ViedaisManels

Atbildēt

jā, neparsteigsimies

21.06.2021. 22:34

ar pievinošanos Krievijai! Lūgsim Baidenam, pievienot Latviju ASV kā 53. štatu!

Atbildēt

Iedod mazo pirkstiņu, paķers visu roku un vēl apķēzīs pašu devēju

21.06.2021. 22:28

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Cilvēki labprāt arī ignorētu viņus, bet tie taču mierā neliksies, jo ir ...

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 21:48

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori, un tas bija pēc nacionālās piederības. Ko noliedz, jo tas vairs nav pēc Marksa. To savādāk sauc.

Atbildēt

Hgff

21.06.2021. 20:42

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret

Atbildēt

novērotājs

21.06.2021. 20:10

kad vienreiz tie netradicionālie sapratīs, ka ja nebūs tradicionālo, tad nebūs arī netradicionālo. divi pediņi lai vai cik ļoti pūlētos viens otru ānusā čukāt, tik un tā pie sīkā netiks. to pašu var teikt par divām lezbām, lai vai kā viena otrai gar čožu strīķētos, tāpat grūta neviena no viņām nepaliks.
un uz spermas banku varat necerēt. jūs taču sevi uzskatāt par vienlīdzīgu tradicionālajiem. tad nu radiet bērnu abi kopā, nevis bāžat savas netīrās ķepas svešā traukā.

Atbildēt

Tie paši muldētāji izliek tos pašus grābekļus

21.06.2021. 20:09

Viss jau būtu pareizi, tikai ir noklusēts, ka aiz visa tā lelju teātra aktieriem stāv vieni un tie paši personāži vai viņu pēcnācēji. Pat lelju teātra aktieri, dažādos laikos biežji ir vieni un tie paši vai vinju pēcnācēji, kā piemēram pati Vija, Levits, lērums čekas maisu satura un vēl nepublicētie kadri. Gadījuma rakstura vai viesaktieru dalība arī vitāli nepieciešama, jo jāapstrādā kā vietējie iezemieši, tā arī no okupētājvalsts ievestie kolonisti. Tas darbiņš savukārt tiek uzticēts visādiem Lindermaniem, ušakoviem, cilevičiem, urbanovičiem, ždanokām un tālāk pēc saraksta.
Ne velti publiskajā telpā tik bieži tiek piesaukts sauklis, ka bērni neatbildot par vecāku rīcību. Tieši uz šo dogmu un arī rūpīga savas ģimenes biogrāfijas slēpšana ir stūrakmens manipulāciju veiksmīgai realizācijai.

Atbildēt

Viedais Manels

21.06.2021. 20:04

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku ģimene ir traucēklis.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

21.06.2021. 20:04

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Šausmas! Kā latvietis vispār kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt? Krievijas Federācijā notiek šausmu lietas. Diktators Vladimirs Putins virza Krievijas Federāciju totalitārisma virzienā. Asiņainā vēsture atkārtojas. Josifs Staļins bija un ir monstrs. Vladimirs Putins var par viņu labāks, jo ir tāds pats Tumšo spēku (Zemāko spēku) sūtnis. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

lauķis

21.06.2021. 19:42

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Nē,tiks atjaunota Romas impērija bijušās PSRS teritorijas plus A-Eiropa.Sākumā uz neilgu brīdi būs PSRS,pec tam impērija.Ilgi nebūs jāgaida,jau nākamgad.

Atbildēt

mūs glābs

21.06.2021. 19:27

iekļaušanās Krievijas federācijā!

Atbildēt

fakts

21.06.2021. 19:10

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Tu neuzmanīgi iepazinies ar vēstures faktiem,Krievijai nebija cars,bija Maltas ordeņa Romas imperators.
Ļeņins bija izkartne,lietas kartoja Leiba Bronšteins & nstarptautiskais rabinats.Gotorpas Goldšteini Romanovi arī ir žīdi.

Atbildēt

vēsture

21.06.2021. 18:21

»

Lasītājs

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte...


Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus.
Tieši neliela sabiedrības daļa gan Marksa, gan cara laikā nežēlīgi ekspluatēja tautas vairākumu, sievietes un bērnus ieskaitot. Rainis - fabrikas meitenes dziesma...

Atbildēt

hmm

21.06.2021. 18:19

66 gadi… drīz jau viss beigsies. Vija var sevi mierināt ar domu, ka viņas bērni ir neoliberāļi :)

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 17:44

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte.
Citādi sanāca tāds pusizglītota "rakstnieciņa" sacerējums.

Atbildēt

Skolnieciņš

21.06.2021. 17:42

»

skolnieķelim

Aizveries vienreiz


Pasaki šos vārdus visiem cilvēkiem, kas 15. augustā pūlcēsies Aglonā. Tevi noteikti uzklausīs. Kristieši atšķirībā no pagāniem ir ļoti ļaunatminīga tauta.
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Par Tavas rīcības sekām es neuzņemos atbildību.

Atbildēt

mūsu valstī godāti tiek

21.06.2021. 17:32

pediņi Rinkas, Kašeri, Staķeļi, Ķirši, ...

Atbildēt

kļūdiņas

21.06.2021. 16:28

Ja grib uzspiest sabiedrībai lgbt prasības ar likumiem, draudiem un sodiem, tas nav vis neoliberālisms, bet pseidoliberālisms jeb viltus liberālisms, jo apdraud citu cilvēku brīvības.
Par marksisma tēzi, ka bērnus audzinās sabiedrība - tas jau tagad tā notiek, no bērnudārziem līdz skolām. Un tāpēc jāskatās līdzi, ko skolās māca un kādi ļaudis tur apgrozās, tiek ielaisti virzīt savas idejas.

Atbildēt

Viesturs

21.06.2021. 16:25

Paldies autorei, precīzi raksturota situācija

Atbildēt

Mazākums ir nevarīgs referendumā

21.06.2021. 15:37

Kā zināms, tad referendums ir tautas gribas izpausme un tam vēl šobrīd ir augstākais spēks šajā valstī.

Referendums, ja tādu, protams, ļaus sarīkot, izšķirs vektoru.

Atbildēt

muļķu zeme

21.06.2021. 15:31

Tas, kas tagad notiek, ir tūkstošus gadus pastāvējušu ģimenes pamatu apzināta plānveidīga graušana un Latvijas likumdevēji pie tā arī visai cītīgi piestrādā. Nezinu, vai tādi zināmi Latvijas nacionālisti kā, piemēram, Iesalnieks vai Dombrova saprata, par ko viņi balso, kad balsoja par normām par vīra varmākas nošķiršanu? Patiesībā tam visam nav nekāda sakara ar cietušo sieviešu aizsardzību. Tas ir vieds, kā graut ģimenes pamatus. Un arvien dzirdamie priekšlikumi, ka vajag ļaut policijai un tiesām nošķirt varmākas vīrus no sievām arvien vieglāk un arvien vairāk gadījumos. Tas viss no sieviešu it kā aizsardzības procesa pārvērties par mantas un bērnu dalīšanas procesu šķiršanās procesos. Dzīvo vīrs ar sievu 20. gadus. Tad vīrs izdomā šķirties un no sievas tikai sākas katru nedēļu pa sievas advokātu birojā sacerētu iesniegumam, ka vīrs izrādās ir šausmīgs varmāka. Turklāt viss uztaisīts tā, ka iesniegumu patiesumu vairs nevajag pārbaudīt un par meliem šajos iesniegumos vairs neviens neatbild. Var apmelot vīrus, cik vien iegribas. Sievietei vienmēr būs taisnība.

Atbildēt

millers

21.06.2021. 15:15

tev,skolniek,caureja jau velkas ilgi,varbūt apmeklēt dakteri? lai gan,ārstēt laikam ir par vēlu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....