Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Didzis Rubenis

01.07.2021. 14:06

citāts: /Starptautiskās geju un lesbiešu cilvēktiesību komisijas valdes locekle Judīte Batlere pasludināja bioloģisko dzimumu par fantāziju, kurai cilvēki tic tikai tādēļ, ka to iestāsta un uzspiež “heteroseksuālās hegemonijas režīms”./

Judīte Batlere ir aprobežota un izvirtusi kuce, kuras dzīves mērķis ir tikai seksuālā bauda. Viņa līdz šim nav ievērojusi ka cilvēkiem ir divi pretēji dzimumi. Vīrieši (tie ar desiņu un oliņām) un sievietes (tās ar vāverīti). Apbrīnoju viņas aprobežotību ja viņa nezina elementāras lietas kam domāti cilvēku dzimumorgāni. Veseli domājošie netic slimo praida instinktiem, bet zina vīra, sievas un bērnu nozīmi ģimenē.

Atbildēt

doki

26.06.2021. 13:29

»

Oki

Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis


Iemācies latviski rakstīt, pederastu: Šlesera, Ušakova un Putina, fanāt!
Par jūsējo, Latvijas krievu pederastu līderi: https://eng.lsm.lv/article/politics/diplomacy/usakovs-made-first-latvian-member-of-ep-group-for-lgbti-rights.a382328/

Atbildēt

Oki

26.06.2021. 08:52

»

par savējiem

Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas


Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis .

Atbildēt

Kariņ;s- noziedznieks Nr. 1 Latvijā

25.06.2021. 14:58

Tas sūda gabals, izdzimtenis, svešinieks Kariņš ir atļāvies Latvijas vārdā!!!!!! parakstīt atklātu vēstuli pret Ungārijas pieņemto likumu, kas ierobežo perversiju un ģimenes vērtību noniecināšanas propagandu. Jaunā Vienotība ir kriminālnoziedznieku, pedofīlu un pederakstu partija, to visi zina, bet nu izcēlās Kariņš- šis svešzemju trubadūrs, plānā galdiņa urbējs, nekompetentā cūka un vienkārši nelietis. Laidies fiksi uz savu Ameriku un tur paraksti ASV vārdā, ko gribi. Tev te nav vairs ko darīt, cūka, cūka cūka un pretiekli! Tu nepārstāvi nedz Latviju, nedz latviešus. Miskastes runcis atradies, kas Latvijas vārdā parakstu pederatu un pedofīlu vēstuli! Kariņ, labāk pazūdi no Latvijas pats un labi ātri, citādi tev nāksies atbildēt par savu sastrādāto!

Atbildēt

Es

24.06.2021. 17:40

Ungārija "aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas nepilngadīgo vidū POPULARIZĒ homoseksualitāti, no bioloģiskā dzimuma atšķirīgu dzimumidentitāti un dzimuma maiņu."

Ļoti labi.

Atbildēt

Bezdarbs laikam māc kādu dzejnieku-rakstnieku covidā

24.06.2021. 01:16

»

...

Netraucē trollītim izpausties.Neko jaunu tas nepateica,tā pati aitu bara ideoloģija,tikai citā mercē


Tā jau ir -savs centiņš jānopelna .

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 17:13

»

nelej udeni

nemuldi ,tavekie ir rinka,golubeva un kaseru laulatais paris


Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% krievu, tātad jūs droši var saukt par pederastu nāciju.
Krievus mīlošie morālie invalīdi: Rinkēvičs un Golubeva, par kuriem balsoja latviski runājošo pederastu saujiņa, noteikti nav manējie.

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 16:34

»

Ainārs

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības


Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas.

Atbildēt

to bidla

23.06.2021. 16:30

»

Lasītājs

Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori...


Jūsu pi-dars Latvijā neko nepārstāvēja. Latvieši 1919. likvidēja visus komisārus un komunārus un veselus 20 gadus dzīvoja mierā un pārticībā.
Viszemākais slānis vienmēr ir bijušas krievu bidlas un arī šodien tā ir.

Atbildēt

Uldis

23.06.2021. 16:26

Ja Pederastu partijas: JV un A/Par, netiks noslīcinātas politikas kanalizācijā, visiem normāliem drīz būs jānēsā uzšūta dzeltena sešstūra zvaigzne.

Atbildēt

Viltnieks

23.06.2021. 15:46

Labs ievadraksts lauķenei sanācis.
V.Beinertei visu cieņu!

Atbildēt

!

23.06.2021. 04:28

Ungari malaci,cinas pret pederastiju !

Atbildēt

Solī

22.06.2021. 15:36

»

Pēteris

Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore


Mācos no jūsējiem, esmu labs skolnieks, bet līdz izcilībai vēl jāturpina. Cenšos Pēter, cenšos.:-)))))

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:49

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Redzams, ka rakstā atspoguļoto problēmu neesi sapratis. Par to ir jāraksta un jārunā. Lai neatkārtotu un nepieļautu kļūdas

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:43

»

Solī

Kažokmešanā šitā ir izcilniece. Lai cik salda mute, tāpat āža kāja lien ārā


Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore?

Atbildēt

Cerība

22.06.2021. 08:31

Uz konservatīvas imperijas atjaunošanu. Drīz Amerikā gaidāma asinspirts, kas pārsviedīsies uz Eiropu. Nekādi brīnumi vairs nevar salīmēt sabiedrību, kas sašķelysies nesamierināmās daļās.Latvija vēl ir samērā ok)

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

22.06.2021. 07:24

»

!

turi muti pider


Nu, ja Tevi savāktu Valsts policijas trijotne un izkratītu Tavu dzīvesvietu, tad Tu arī ar viņiem tā runātu? Visiem latviešiem vasaras saulgrieži ir svēti svētki, vienīgi pareizticīgo sektas kristiešiem, kas nāk no Moskovijas, vasaras saulgrieži nav svētki. Kremļa trolli, aizrijies ar pimpi! Priekš īpaši stulbiem atkārtoju šos vārdus krieviski. Для особо тупых повторяю по-русски. Подавись хуем!

Atbildēt

kaktuss

22.06.2021. 07:23

Homoseksuālisti ir slimi cilvēki ar psihiskām novirzēm.Gājušilaiki un dažādas varas dažādi ārstēja šo kaiti!!!Tagad viņu uzvaras gājiens un atklāta spēka izrādīšana.Tikai viens jautājums :
kāpēc maniem bērniem būs jāpelna un jāmaksā pensija šiem liekēžiem???Domāju ka valstī sen bij jāievieš bezbērnu nodoklis!!!

Atbildēt

jā, neparsteigsimies

21.06.2021. 22:34

ar pievinošanos Krievijai! Lūgsim Baidenam, pievienot Latviju ASV kā 53. štatu!

Atbildēt

Iedod mazo pirkstiņu, paķers visu roku un vēl apķēzīs pašu devēju

21.06.2021. 22:28

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Cilvēki labprāt arī ignorētu viņus, bet tie taču mierā neliksies, jo ir ...

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 21:48

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori, un tas bija pēc nacionālās piederības. Ko noliedz, jo tas vairs nav pēc Marksa. To savādāk sauc.

Atbildēt

Hgff

21.06.2021. 20:42

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret

Atbildēt

novērotājs

21.06.2021. 20:10

kad vienreiz tie netradicionālie sapratīs, ka ja nebūs tradicionālo, tad nebūs arī netradicionālo. divi pediņi lai vai cik ļoti pūlētos viens otru ānusā čukāt, tik un tā pie sīkā netiks. to pašu var teikt par divām lezbām, lai vai kā viena otrai gar čožu strīķētos, tāpat grūta neviena no viņām nepaliks.
un uz spermas banku varat necerēt. jūs taču sevi uzskatāt par vienlīdzīgu tradicionālajiem. tad nu radiet bērnu abi kopā, nevis bāžat savas netīrās ķepas svešā traukā.

Atbildēt

Tie paši muldētāji izliek tos pašus grābekļus

21.06.2021. 20:09

Viss jau būtu pareizi, tikai ir noklusēts, ka aiz visa tā lelju teātra aktieriem stāv vieni un tie paši personāži vai viņu pēcnācēji. Pat lelju teātra aktieri, dažādos laikos biežji ir vieni un tie paši vai vinju pēcnācēji, kā piemēram pati Vija, Levits, lērums čekas maisu satura un vēl nepublicētie kadri. Gadījuma rakstura vai viesaktieru dalība arī vitāli nepieciešama, jo jāapstrādā kā vietējie iezemieši, tā arī no okupētājvalsts ievestie kolonisti. Tas darbiņš savukārt tiek uzticēts visādiem Lindermaniem, ušakoviem, cilevičiem, urbanovičiem, ždanokām un tālāk pēc saraksta.
Ne velti publiskajā telpā tik bieži tiek piesaukts sauklis, ka bērni neatbildot par vecāku rīcību. Tieši uz šo dogmu un arī rūpīga savas ģimenes biogrāfijas slēpšana ir stūrakmens manipulāciju veiksmīgai realizācijai.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

21.06.2021. 20:04

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Šausmas! Kā latvietis vispār kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt? Krievijas Federācijā notiek šausmu lietas. Diktators Vladimirs Putins virza Krievijas Federāciju totalitārisma virzienā. Asiņainā vēsture atkārtojas. Josifs Staļins bija un ir monstrs. Vladimirs Putins var par viņu labāks, jo ir tāds pats Tumšo spēku (Zemāko spēku) sūtnis. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

lauķis

21.06.2021. 19:42

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Nē,tiks atjaunota Romas impērija bijušās PSRS teritorijas plus A-Eiropa.Sākumā uz neilgu brīdi būs PSRS,pec tam impērija.Ilgi nebūs jāgaida,jau nākamgad.

Atbildēt

mūs glābs

21.06.2021. 19:27

iekļaušanās Krievijas federācijā!

Atbildēt

fakts

21.06.2021. 19:10

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Tu neuzmanīgi iepazinies ar vēstures faktiem,Krievijai nebija cars,bija Maltas ordeņa Romas imperators.
Ļeņins bija izkartne,lietas kartoja Leiba Bronšteins & nstarptautiskais rabinats.Gotorpas Goldšteini Romanovi arī ir žīdi.

Atbildēt

vēsture

21.06.2021. 18:21

»

Lasītājs

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte...


Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus.
Tieši neliela sabiedrības daļa gan Marksa, gan cara laikā nežēlīgi ekspluatēja tautas vairākumu, sievietes un bērnus ieskaitot. Rainis - fabrikas meitenes dziesma...

Atbildēt

hmm

21.06.2021. 18:19

66 gadi… drīz jau viss beigsies. Vija var sevi mierināt ar domu, ka viņas bērni ir neoliberāļi :)

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 17:44

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte.
Citādi sanāca tāds pusizglītota "rakstnieciņa" sacerējums.

Atbildēt

Skolnieciņš

21.06.2021. 17:42

»

skolnieķelim

Aizveries vienreiz


Pasaki šos vārdus visiem cilvēkiem, kas 15. augustā pūlcēsies Aglonā. Tevi noteikti uzklausīs. Kristieši atšķirībā no pagāniem ir ļoti ļaunatminīga tauta.
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Par Tavas rīcības sekām es neuzņemos atbildību.

Atbildēt

mūsu valstī godāti tiek

21.06.2021. 17:32

pediņi Rinkas, Kašeri, Staķeļi, Ķirši, ...

Atbildēt

kļūdiņas

21.06.2021. 16:28

Ja grib uzspiest sabiedrībai lgbt prasības ar likumiem, draudiem un sodiem, tas nav vis neoliberālisms, bet pseidoliberālisms jeb viltus liberālisms, jo apdraud citu cilvēku brīvības.
Par marksisma tēzi, ka bērnus audzinās sabiedrība - tas jau tagad tā notiek, no bērnudārziem līdz skolām. Un tāpēc jāskatās līdzi, ko skolās māca un kādi ļaudis tur apgrozās, tiek ielaisti virzīt savas idejas.

Atbildēt

Viesturs

21.06.2021. 16:25

Paldies autorei, precīzi raksturota situācija

Atbildēt

Mazākums ir nevarīgs referendumā

21.06.2021. 15:37

Kā zināms, tad referendums ir tautas gribas izpausme un tam vēl šobrīd ir augstākais spēks šajā valstī.

Referendums, ja tādu, protams, ļaus sarīkot, izšķirs vektoru.

Atbildēt

muļķu zeme

21.06.2021. 15:31

Tas, kas tagad notiek, ir tūkstošus gadus pastāvējušu ģimenes pamatu apzināta plānveidīga graušana un Latvijas likumdevēji pie tā arī visai cītīgi piestrādā. Nezinu, vai tādi zināmi Latvijas nacionālisti kā, piemēram, Iesalnieks vai Dombrova saprata, par ko viņi balso, kad balsoja par normām par vīra varmākas nošķiršanu? Patiesībā tam visam nav nekāda sakara ar cietušo sieviešu aizsardzību. Tas ir vieds, kā graut ģimenes pamatus. Un arvien dzirdamie priekšlikumi, ka vajag ļaut policijai un tiesām nošķirt varmākas vīrus no sievām arvien vieglāk un arvien vairāk gadījumos. Tas viss no sieviešu it kā aizsardzības procesa pārvērties par mantas un bērnu dalīšanas procesu šķiršanās procesos. Dzīvo vīrs ar sievu 20. gadus. Tad vīrs izdomā šķirties un no sievas tikai sākas katru nedēļu pa sievas advokātu birojā sacerētu iesniegumam, ka vīrs izrādās ir šausmīgs varmāka. Turklāt viss uztaisīts tā, ka iesniegumu patiesumu vairs nevajag pārbaudīt un par meliem šajos iesniegumos vairs neviens neatbild. Var apmelot vīrus, cik vien iegribas. Sievietei vienmēr būs taisnība.

Atbildēt

millers

21.06.2021. 15:15

tev,skolniek,caureja jau velkas ilgi,varbūt apmeklēt dakteri? lai gan,ārstēt laikam ir par vēlu

Atbildēt

Ainārs

21.06.2021. 15:07

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....