Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Didzis Rubenis

01.07.2021. 14:06

citāts: /Starptautiskās geju un lesbiešu cilvēktiesību komisijas valdes locekle Judīte Batlere pasludināja bioloģisko dzimumu par fantāziju, kurai cilvēki tic tikai tādēļ, ka to iestāsta un uzspiež “heteroseksuālās hegemonijas režīms”./

Judīte Batlere ir aprobežota un izvirtusi kuce, kuras dzīves mērķis ir tikai seksuālā bauda. Viņa līdz šim nav ievērojusi ka cilvēkiem ir divi pretēji dzimumi. Vīrieši (tie ar desiņu un oliņām) un sievietes (tās ar vāverīti). Apbrīnoju viņas aprobežotību ja viņa nezina elementāras lietas kam domāti cilvēku dzimumorgāni. Veseli domājošie netic slimo praida instinktiem, bet zina vīra, sievas un bērnu nozīmi ģimenē.

Atbildēt

doki

26.06.2021. 13:29

»

Oki

Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis


Iemācies latviski rakstīt, pederastu: Šlesera, Ušakova un Putina, fanāt!
Par jūsējo, Latvijas krievu pederastu līderi: https://eng.lsm.lv/article/politics/diplomacy/usakovs-made-first-latvian-member-of-ep-group-for-lgbti-rights.a382328/

Atbildēt

Oki

26.06.2021. 08:52

»

par savējiem

Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas


Tu zilais vali pievaldi muti, pajolinj. Un paplaapaat iesaku sev liidziigu lauzu pulcinjaa - ap miskasteem taadus var satikt . Seit tevi neviens nesapratiis .

Atbildēt

Kariņ;s- noziedznieks Nr. 1 Latvijā

25.06.2021. 14:58

Tas sūda gabals, izdzimtenis, svešinieks Kariņš ir atļāvies Latvijas vārdā!!!!!! parakstīt atklātu vēstuli pret Ungārijas pieņemto likumu, kas ierobežo perversiju un ģimenes vērtību noniecināšanas propagandu. Jaunā Vienotība ir kriminālnoziedznieku, pedofīlu un pederakstu partija, to visi zina, bet nu izcēlās Kariņš- šis svešzemju trubadūrs, plānā galdiņa urbējs, nekompetentā cūka un vienkārši nelietis. Laidies fiksi uz savu Ameriku un tur paraksti ASV vārdā, ko gribi. Tev te nav vairs ko darīt, cūka, cūka cūka un pretiekli! Tu nepārstāvi nedz Latviju, nedz latviešus. Miskastes runcis atradies, kas Latvijas vārdā parakstu pederatu un pedofīlu vēstuli! Kariņ, labāk pazūdi no Latvijas pats un labi ātri, citādi tev nāksies atbildēt par savu sastrādāto!

Atbildēt

Es

24.06.2021. 17:40

Ungārija "aizliedz izglītības programmas un materiālus, kas nepilngadīgo vidū POPULARIZĒ homoseksualitāti, no bioloģiskā dzimuma atšķirīgu dzimumidentitāti un dzimuma maiņu."

Ļoti labi.

Atbildēt

Bezdarbs laikam māc kādu dzejnieku-rakstnieku covidā

24.06.2021. 01:16

»

...

Netraucē trollītim izpausties.Neko jaunu tas nepateica,tā pati aitu bara ideoloģija,tikai citā mercē


Tā jau ir -savs centiņš jānopelna .

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 17:13

»

nelej udeni

nemuldi ,tavekie ir rinka,golubeva un kaseru laulatais paris


Par Latvijas krievu pederastu līderi, Ušakovu, nobalsoja 80% krievu, tātad jūs droši var saukt par pederastu nāciju.
Krievus mīlošie morālie invalīdi: Rinkēvičs un Golubeva, par kuriem balsoja latviski runājošo pederastu saujiņa, noteikti nav manējie.

Atbildēt

par savējiem

23.06.2021. 16:34

»

Ainārs

Par Šlesera partiju, kas vienīgā aizstāv ģimeni un kristīgās vērtības


Pederasti balso par Šleseru, Rinkēviču, Ušakovu un Putni. Atceros, kā nedēļas nogales vakaros abi pidrillas, Maskavas elitāro gej-klubu mīluļi: Šlesers ar Ušakovu, inspicēja Vecrīga pederastu kloākas.

Atbildēt

to bidla

23.06.2021. 16:30

»

Lasītājs

Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori...


Jūsu pi-dars Latvijā neko nepārstāvēja. Latvieši 1919. likvidēja visus komisārus un komunārus un veselus 20 gadus dzīvoja mierā un pārticībā.
Viszemākais slānis vienmēr ir bijušas krievu bidlas un arī šodien tā ir.

Atbildēt

Uldis

23.06.2021. 16:26

Ja Pederastu partijas: JV un A/Par, netiks noslīcinātas politikas kanalizācijā, visiem normāliem drīz būs jānēsā uzšūta dzeltena sešstūra zvaigzne.

Atbildēt

Viltnieks

23.06.2021. 15:46

Labs ievadraksts lauķenei sanācis.
V.Beinertei visu cieņu!

Atbildēt

!

23.06.2021. 04:28

Ungari malaci,cinas pret pederastiju !

Atbildēt

Solī

22.06.2021. 15:36

»

Pēteris

Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore


Mācos no jūsējiem, esmu labs skolnieks, bet līdz izcilībai vēl jāturpina. Cenšos Pēter, cenšos.:-)))))

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:49

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Redzams, ka rakstā atspoguļoto problēmu neesi sapratis. Par to ir jāraksta un jārunā. Lai neatkārtotu un nepieļautu kļūdas

Atbildēt

Pēteris

22.06.2021. 09:43

»

Solī

Kažokmešanā šitā ir izcilniece. Lai cik salda mute, tāpat āža kāja lien ārā


Ja Tev nav argumentu, jānonievā autore?

Atbildēt

Cerība

22.06.2021. 08:31

Uz konservatīvas imperijas atjaunošanu. Drīz Amerikā gaidāma asinspirts, kas pārsviedīsies uz Eiropu. Nekādi brīnumi vairs nevar salīmēt sabiedrību, kas sašķelysies nesamierināmās daļās.Latvija vēl ir samērā ok)

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

22.06.2021. 07:24

»

!

turi muti pider


Nu, ja Tevi savāktu Valsts policijas trijotne un izkratītu Tavu dzīvesvietu, tad Tu arī ar viņiem tā runātu? Visiem latviešiem vasaras saulgrieži ir svēti svētki, vienīgi pareizticīgo sektas kristiešiem, kas nāk no Moskovijas, vasaras saulgrieži nav svētki. Kremļa trolli, aizrijies ar pimpi! Priekš īpaši stulbiem atkārtoju šos vārdus krieviski. Для особо тупых повторяю по-русски. Подавись хуем!

Atbildēt

kaktuss

22.06.2021. 07:23

Homoseksuālisti ir slimi cilvēki ar psihiskām novirzēm.Gājušilaiki un dažādas varas dažādi ārstēja šo kaiti!!!Tagad viņu uzvaras gājiens un atklāta spēka izrādīšana.Tikai viens jautājums :
kāpēc maniem bērniem būs jāpelna un jāmaksā pensija šiem liekēžiem???Domāju ka valstī sen bij jāievieš bezbērnu nodoklis!!!

Atbildēt

Viedais Manels

22.06.2021. 00:13

Padalījos ar rakstu savā “ķeļegā” ViedaisManels

Atbildēt

jā, neparsteigsimies

21.06.2021. 22:34

ar pievinošanos Krievijai! Lūgsim Baidenam, pievienot Latviju ASV kā 53. štatu!

Atbildēt

Iedod mazo pirkstiņu, paķers visu roku un vēl apķēzīs pašu devēju

21.06.2021. 22:28

»

Hgff

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret


Cilvēki labprāt arī ignorētu viņus, bet tie taču mierā neliksies, jo ir ...

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 21:48

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Ļeņins pārstēva krievus(mužikus, Latvijā baurus), kas bija zemākais slānis impērijā un arī žīdus, tos kas nebija pārgājuši pareizticībā. Vāciešus- visa valdošā elite, kazakus-tatāru, iezemiešu sajaukums--no viņi uzsticīgi kalpoja cariem, kā "karateļi"(soda vienības), padzina, kuri bija ekspluatatori, un tas bija pēc nacionālās piederības. Ko noliedz, jo tas vairs nav pēc Marksa. To savādāk sauc.

Atbildēt

Hgff

21.06.2021. 20:42

Cik var rakstit par pi,,,,,,im vienkarsi ignoret

Atbildēt

novērotājs

21.06.2021. 20:10

kad vienreiz tie netradicionālie sapratīs, ka ja nebūs tradicionālo, tad nebūs arī netradicionālo. divi pediņi lai vai cik ļoti pūlētos viens otru ānusā čukāt, tik un tā pie sīkā netiks. to pašu var teikt par divām lezbām, lai vai kā viena otrai gar čožu strīķētos, tāpat grūta neviena no viņām nepaliks.
un uz spermas banku varat necerēt. jūs taču sevi uzskatāt par vienlīdzīgu tradicionālajiem. tad nu radiet bērnu abi kopā, nevis bāžat savas netīrās ķepas svešā traukā.

Atbildēt

Tie paši muldētāji izliek tos pašus grābekļus

21.06.2021. 20:09

Viss jau būtu pareizi, tikai ir noklusēts, ka aiz visa tā lelju teātra aktieriem stāv vieni un tie paši personāži vai viņu pēcnācēji. Pat lelju teātra aktieri, dažādos laikos biežji ir vieni un tie paši vai vinju pēcnācēji, kā piemēram pati Vija, Levits, lērums čekas maisu satura un vēl nepublicētie kadri. Gadījuma rakstura vai viesaktieru dalība arī vitāli nepieciešama, jo jāapstrādā kā vietējie iezemieši, tā arī no okupētājvalsts ievestie kolonisti. Tas darbiņš savukārt tiek uzticēts visādiem Lindermaniem, ušakoviem, cilevičiem, urbanovičiem, ždanokām un tālāk pēc saraksta.
Ne velti publiskajā telpā tik bieži tiek piesaukts sauklis, ka bērni neatbildot par vecāku rīcību. Tieši uz šo dogmu un arī rūpīga savas ģimenes biogrāfijas slēpšana ir stūrakmens manipulāciju veiksmīgai realizācijai.

Atbildēt

Viedais Manels

21.06.2021. 20:04

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku ģimene ir traucēklis.

Atbildēt

opozicionārs Skolnieciņš

21.06.2021. 20:04

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Šausmas! Kā latvietis vispār kaut ko tādu ir spējīgs uzrakstīt? Krievijas Federācijā notiek šausmu lietas. Diktators Vladimirs Putins virza Krievijas Federāciju totalitārisma virzienā. Asiņainā vēsture atkārtojas. Josifs Staļins bija un ir monstrs. Vladimirs Putins var par viņu labāks, jo ir tāds pats Tumšo spēku (Zemāko spēku) sūtnis. Ar cieņu, Skolnieciņš

Atbildēt

lauķis

21.06.2021. 19:42

»

mūs glābs

iekļaušanās Krievijas federācijā


Nē,tiks atjaunota Romas impērija bijušās PSRS teritorijas plus A-Eiropa.Sākumā uz neilgu brīdi būs PSRS,pec tam impērija.Ilgi nebūs jāgaida,jau nākamgad.

Atbildēt

mūs glābs

21.06.2021. 19:27

iekļaušanās Krievijas federācijā!

Atbildēt

fakts

21.06.2021. 19:10

»

vēsture

Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus...


Tu neuzmanīgi iepazinies ar vēstures faktiem,Krievijai nebija cars,bija Maltas ordeņa Romas imperators.
Ļeņins bija izkartne,lietas kartoja Leiba Bronšteins & nstarptautiskais rabinats.Gotorpas Goldšteini Romanovi arī ir žīdi.

Atbildēt

vēsture

21.06.2021. 18:21

»

Lasītājs

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte...


Ļeņins nepārstāvēja nelielu sabiedrības daļu. Dokumentālos kadros redzams, kā viņš uzrunā rūpnīcu strādniekus.
Tieši neliela sabiedrības daļa gan Marksa, gan cara laikā nežēlīgi ekspluatēja tautas vairākumu, sievietes un bērnus ieskaitot. Rainis - fabrikas meitenes dziesma...

Atbildēt

hmm

21.06.2021. 18:19

66 gadi… drīz jau viss beigsies. Vija var sevi mierināt ar domu, ka viņas bērni ir neoliberāļi :)

Atbildēt

Lasītājs

21.06.2021. 17:44

Vajadzēja sākt ar atbildes meklējumu: "Kāpēc sievietes tika iesaistītas darba ņēmēju tirgū?" Un "Kas tie par marksistiem, kas Krievijā sagrāba varu? Kur aiz Marksa teorijas slēpjas vienkārši varas kārie pusžīdu brīvdomātāji, kurus pēc nomainīja gruzīnu izcelsmes kriminālautaritāte.
Citādi sanāca tāds pusizglītota "rakstnieciņa" sacerējums.

Atbildēt

Skolnieciņš

21.06.2021. 17:42

»

skolnieķelim

Aizveries vienreiz


Pasaki šos vārdus visiem cilvēkiem, kas 15. augustā pūlcēsies Aglonā. Tevi noteikti uzklausīs. Kristieši atšķirībā no pagāniem ir ļoti ļaunatminīga tauta.
Ar cieņu, Skolnieciņš
P.S. Par Tavas rīcības sekām es neuzņemos atbildību.

Atbildēt

mūsu valstī godāti tiek

21.06.2021. 17:32

pediņi Rinkas, Kašeri, Staķeļi, Ķirši, ...

Atbildēt

kļūdiņas

21.06.2021. 16:28

Ja grib uzspiest sabiedrībai lgbt prasības ar likumiem, draudiem un sodiem, tas nav vis neoliberālisms, bet pseidoliberālisms jeb viltus liberālisms, jo apdraud citu cilvēku brīvības.
Par marksisma tēzi, ka bērnus audzinās sabiedrība - tas jau tagad tā notiek, no bērnudārziem līdz skolām. Un tāpēc jāskatās līdzi, ko skolās māca un kādi ļaudis tur apgrozās, tiek ielaisti virzīt savas idejas.

Atbildēt

Viesturs

21.06.2021. 16:25

Paldies autorei, precīzi raksturota situācija

Atbildēt

Mazākums ir nevarīgs referendumā

21.06.2021. 15:37

Kā zināms, tad referendums ir tautas gribas izpausme un tam vēl šobrīd ir augstākais spēks šajā valstī.

Referendums, ja tādu, protams, ļaus sarīkot, izšķirs vektoru.

Atbildēt

muļķu zeme

21.06.2021. 15:31

Tas, kas tagad notiek, ir tūkstošus gadus pastāvējušu ģimenes pamatu apzināta plānveidīga graušana un Latvijas likumdevēji pie tā arī visai cītīgi piestrādā. Nezinu, vai tādi zināmi Latvijas nacionālisti kā, piemēram, Iesalnieks vai Dombrova saprata, par ko viņi balso, kad balsoja par normām par vīra varmākas nošķiršanu? Patiesībā tam visam nav nekāda sakara ar cietušo sieviešu aizsardzību. Tas ir vieds, kā graut ģimenes pamatus. Un arvien dzirdamie priekšlikumi, ka vajag ļaut policijai un tiesām nošķirt varmākas vīrus no sievām arvien vieglāk un arvien vairāk gadījumos. Tas viss no sieviešu it kā aizsardzības procesa pārvērties par mantas un bērnu dalīšanas procesu šķiršanās procesos. Dzīvo vīrs ar sievu 20. gadus. Tad vīrs izdomā šķirties un no sievas tikai sākas katru nedēļu pa sievas advokātu birojā sacerētu iesniegumam, ka vīrs izrādās ir šausmīgs varmāka. Turklāt viss uztaisīts tā, ka iesniegumu patiesumu vairs nevajag pārbaudīt un par meliem šajos iesniegumos vairs neviens neatbild. Var apmelot vīrus, cik vien iegribas. Sievietei vienmēr būs taisnība.

Atbildēt

millers

21.06.2021. 15:15

tev,skolniek,caureja jau velkas ilgi,varbūt apmeklēt dakteri? lai gan,ārstēt laikam ir par vēlu

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...