Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Badune

13.11.2021. 08:38

Kaut ko tik debīlu tikai pie mums var izdomāt! Knābisti legalizē naudu uz aizbergiem!

Atbildēt

Osmijs

11.11.2021. 00:37

Šie Vecmeistara Bendika k-ga spriedelējumi nav pietiekami interesansti lai publicētos Pietiek...labāk tad kaut ko no retro...piem.par darbu B.A.I.B.A vai ko tamlīdzīgu...

Atbildēt

pofig

10.11.2021. 23:31

»

Yox

KNAB: dirsā darbs un materiāls


pensi nomaksas tapat ka Afganistanas okupaciju.

Atbildēt

Polit neitrālais

10.11.2021. 23:30

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


No civilo okupantu skatu punkta tā varētu būt, jo bijāt pieraduši ka šeit viss pieder jums. Bet pasludinot neatkarību, kurā jums nepienācās pilnīgi nekas un būtu bijis jāaizvācas uz roģinu, komunisti tomēr jums iedeva pilsonību un tiesības privatizēt dzīvokli. Ne smakas vairs no agrākās laipnības, par visu nācās gādāt pašiem, vai ne? Komunisti ar čekistiem piečarēja visus, ne vairs okupantiem privilēģijas ne latviešiem sava brīvvalsts.

Atbildēt

Vilnis

10.11.2021. 22:44

Mārci, tu nepārtāj pārteigt! Ar ko? Ar sava mugurkaula lokanību. Vienā laika sprīdī tu esi kopā ar liberstiem - atceries savus radio raidījumus kopā ar ijabu (sosrosa fonada priekšnieku) , kas atbastīja šī šmurguļa ijaba iekļūšanu Eirpas parlamentā. .. bet tad , pēkšņi, tui pagriez muguru saviem naudas devējiem. .. kas tu esi mārci (apzināti ar mazo burtu!)? ... vai tev var ticēt? ... ej, nopērc vēl kādu vīņiņu un piedzeries. - kā tu to proti ...

Atbildēt

Betonētāju Teikas sapnis

10.11.2021. 21:37

Variants “Marsabergs”: padziļinātas pārbaudes sešu stāvu augstumā, rezultāts – VDD ģenerāļu pliko pakaļu 150 miljonu izmaksu iegrimes dziļumā.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 21:21

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


Komunisti nekur nav aizgäjuši un tāpat kā tā kaka galïgi aptaisïjušies,bet vėl bagātāki un varenāki ,priekšplāna palaiduši jauno maiņu- komjaunatnes nomeklatüru ar amerikas onkuli vadïbā.Kanādas tante to komjauniešu perėjumu labi izauklėja un ievirzija.

Atbildēt

Yox

10.11.2021. 20:47

KNAB: dirsā darbs un materiāls.

Atbildēt

M(ercedes) B(enz)

10.11.2021. 20:43

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Interesanti, ka kungam ar tik lielu žults krājumu par 30 vienpersoniskiem Šķēles gadiem ir izdevies atveltīt laiku Bendika gaitu izpētīšanai, ko šamais kurā brīdī teicis vai rakstījis. Bruņinieki vēl nekad nav izskatījušies tik nošņurkuši un bezpalīdzīgi. :)

Atbildēt

Jēdzīgāks projekts būtu

10.11.2021. 20:22

»

korupcija jau tur augšā

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava


ja šo un vēl 100 līdzīgus gadījumus nofilmētu un sniegtu padomus pilsoņiem kā rīkoties, lai izvairītos no korupcijas vai novērstu korupcijas cēloņus.

Atbildēt

korupcija jau tur augšā

10.11.2021. 19:53

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava.
piem. kukuļu izsišanas standarts_ pārbaudošais ierēdnis 'atrod' ļoti daudz 'kļūdu' tava uzņemuma darbībā U N!!!! ir ar mieru par tūsktošiem, pats tās visas izlabot....

Atbildēt

TĀDS LAIKS

10.11.2021. 19:48

KA PAT AKLAIS VAR IERAUDZĪT VISU MĒSLUS, ne tikai rejošie suņi...Kā domā, č beigs zagt? Domāju nē, jo absolūti neder nevienam darbam un dzīvei.

Atbildēt

formula

10.11.2021. 19:16

»

Neticīgais

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi...


Jā , šaubas ir. Pati par sevi tā ideja arhitektam bija teicama un īstenošana nedārga. Taču, domājams ,knābis nav pietiekoši izvēdināts no zināmiem pakaļpalicējiem ,kas pieraduši ar valsts piķi škiesties uz nebēdu un viņu darba rezultāts vienmēr ir simbolisks : sūds.

Atbildēt

Dans

10.11.2021. 18:56

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Viss jau taisnība, diemžēl skaudra! Te laikam vēl viena sērīja izdevumam Nāves stilā. Pārģērbties laikam nekad nav par vēlu, ja drēbes savas, bet...jebkurš ancuks odīs. Latvijai tas pārģērbušos saraksts ir gaužām garš un 30 gadus ar miermīlīgumu un pakļāvību arī esošajiem noziedzniekiem varas mundieros, neatgriezīsi....domājiet!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.11.2021. 18:38

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to, iedzinuši iedzīvotājus nabadzībā vai aizdzinuši no Dzimtenes!
NOVILKT SARKANO LĪNIJU UN PUNKTS!
Neļaut viņiem ne tikai valsti pārvaldīt, bet arī tv un radio uzstāties.
Savādāk, ko varam redzēt...tagad gan televīzijā, gan citos masu medijos vislielākie pamācītāji, kritizētāji un valdības zākātāji ir tie, kas mūsu valsti ir purvā ieveduši.
Kur vien skaties.."Preses klubā" un citur, sēž trekni uzblīduši no sazagtās naudas vakarējie zagļi, kukuļņēmēņi..oligarhu rokaspuiši, kas vistiešākajā nozīmē palīdzēja Lembergam, Šķēlem un Šleseram izzagt valsti.
Šajā gadījumā nelietis Bendiks - īsts Šķēles asins suns, kas deva padomus, konsultācijas un pats piedalījās Šķēles afērās..
Bendika saimnieks visus valsts Neatkarības gadus nodarbojās ar to, ko tagad šis pats "cīnītājs" pret valsts apzagšanu un naudas "nopļekarēšanu" atmasko.
Un bez mazākā kauna...un vainas sajūtas!
Nosarkšanas pazīmes Bendika sejā nesaskatīsiet..
Es atkārtoju..vemt gribās no liekulības un nelietības..kad klausies Veidemani spriedelējam par vārda brīvību..Godmani par labu valsts pārvaldi..kompartijas stervu Kreitusi par "meliem" PSRS laikos..utt
Un vēl tagad Bendiks..kurš visiem lielījās, kā palīdzējis oligarham Šķēlem vienas nakts laikā izdomāt un pēc tam reģistrēt 100 SIA, lai slēptu un atmazgātu sazagto..
Un vēl ar tādu smīniņu un lepnumu to stāstīja..ar humora pieskaņu..
Jo, redz..nav joka liela vinā naktī izdomāt simts nosaukumu..tur nevar šādus tādus..KNABs uzreiz sapratīs, ka blēdās..
Nevar atļauties sūkt visu nakti konjaciņu, spēlēt ar draugiem zolīti un, iesmejot, katrs kaut ko izspļauj kopējam humoriņam, kā SIA nosaukumu :
SIA "Čiv riv septiņ div"..un visi ierēc!
SIA "Platais un sliedīte" un ielej katram pa šļukai!
SIA "Pēdējā roka - tumšais" un atkal jautrība.
Jautrība Bendikam un ierēkšana bija , kad kopā ar Šķēli valsti jāja..kad lika valsts amatos lielākos kretīnus.. Kad noveda līdz bankrotam un prihvatizēja valsts( tautas ) īpašumus, ieprieškš iepludinot tur valsts naudu..un tad momentāli Maskavas "krievžīdiem" pārdeva.
Tad Bendiks un visa oranžā banda jutās visvareni..reketēja uzņēmējus, iznīcinaja tos, kuri pretī sprēgāja.
Visus 30 Neatkarības gadus Šķēles oranžie mēsli valsti varoja..nozagt, apjāt valsti..izvairīties no nodokļiem, noslēpties ofšoros..izmantoja varu, lai palielinātu savu bagatību..
To darīja Bendiks un viņa šķēlistu kodla!
Un tagad, redz..ak vai, kāds godīgs, acīgs un pilsoniski apzinīgs, likumpaklausīgs apsūdzētājs un negodīga, zaglīga iepirkuma atmaskotājs.
Kad zaglis Šķēle izvilka no kabatas 29 000 000 vekseli, kā fokusņiks, tad bendiks klusēja...un smīnēja.Atbildēt

Neticīgais

10.11.2021. 18:38

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi, tad caur partijas biedriem, draugiem vai vnk ietekmīgiem cilvēkiem; 2. Kariņš ir zābaks, pie tam visparastākais, kirzinieks, kas vispār neorientējas notiekošajā. Tāpēc badīgie žurķi var mierīgi dancot pa galdu. Atceroties trīs lietas -Grīnberga lietu, Kariņa "kompetences" pirmsvēlēšanu debatēs un tagadējo atbalstu Pauļutam - liekas, ka otrais variants ir ticamāks.

Atbildēt

Hibrīdkarš

10.11.2021. 18:25

»

vietejais

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem


Viltīgiem un ļoti asinskāriem režisoriem, amatos ir vajadzīgas stulbas un alkatīgas viduvējības.

Atbildēt

lūgums Mārai Zālītei

10.11.2021. 18:19

Vai jūs nevarētu uzdzejot par KNAB tikpat varenu parodiju, kā par E.Levitu?!

Atbildēt

vietejais

10.11.2021. 17:36

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem.

Atbildēt

Eda teikumi

10.11.2021. 17:34

Tas ir dzeltens, jo korumpanti tagad mīž.

Atbildēt

Jānis

10.11.2021. 17:19

Cik izmeklētājus Knab varēja noalgot par 140 000 eur?

Atbildēt

Q

10.11.2021. 16:39

Kāpēc šāds korupcijas fakta atgādinājums bija izvietots tikai Rīgā, bet ne citās pilsētās, kurās arī varētu būt korupcijas norises. Vai nevajaga arī Cēsīs, Valmierā -Gauja, Daugvpilī -Daugava, Jelgavā -Lielupe, Bauskā -Mēmele u.c. vietās? Jeb sanāk kā tauta runā, -korupcijas novērošanas dienests, Rīgas centrā novieto ūdenī instalāciju, un tad noveero to.... Sanāk, ka korupcija ir tikai Rīgā, un tā pati ir mākslīgi radīta!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...