Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Badune

13.11.2021. 08:38

Kaut ko tik debīlu tikai pie mums var izdomāt! Knābisti legalizē naudu uz aizbergiem!

Atbildēt

Osmijs

11.11.2021. 00:37

Šie Vecmeistara Bendika k-ga spriedelējumi nav pietiekami interesansti lai publicētos Pietiek...labāk tad kaut ko no retro...piem.par darbu B.A.I.B.A vai ko tamlīdzīgu...

Atbildēt

pofig

10.11.2021. 23:31

»

Yox

KNAB: dirsā darbs un materiāls


pensi nomaksas tapat ka Afganistanas okupaciju.

Atbildēt

Polit neitrālais

10.11.2021. 23:30

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


No civilo okupantu skatu punkta tā varētu būt, jo bijāt pieraduši ka šeit viss pieder jums. Bet pasludinot neatkarību, kurā jums nepienācās pilnīgi nekas un būtu bijis jāaizvācas uz roģinu, komunisti tomēr jums iedeva pilsonību un tiesības privatizēt dzīvokli. Ne smakas vairs no agrākās laipnības, par visu nācās gādāt pašiem, vai ne? Komunisti ar čekistiem piečarēja visus, ne vairs okupantiem privilēģijas ne latviešiem sava brīvvalsts.

Atbildēt

Vilnis

10.11.2021. 22:44

Mārci, tu nepārtāj pārteigt! Ar ko? Ar sava mugurkaula lokanību. Vienā laika sprīdī tu esi kopā ar liberstiem - atceries savus radio raidījumus kopā ar ijabu (sosrosa fonada priekšnieku) , kas atbastīja šī šmurguļa ijaba iekļūšanu Eirpas parlamentā. .. bet tad , pēkšņi, tui pagriez muguru saviem naudas devējiem. .. kas tu esi mārci (apzināti ar mazo burtu!)? ... vai tev var ticēt? ... ej, nopērc vēl kādu vīņiņu un piedzeries. - kā tu to proti ...

Atbildēt

Betonētāju Teikas sapnis

10.11.2021. 21:37

Variants “Marsabergs”: padziļinātas pārbaudes sešu stāvu augstumā, rezultāts – VDD ģenerāļu pliko pakaļu 150 miljonu izmaksu iegrimes dziļumā.

Atbildēt

ha-ha

10.11.2021. 21:21

»

Tūdaliņš-tāgadiņš

Likās , ka komunisti ir sliktie , atnāca *mūsējie* un aptīrija mūs un mūsu valsti , daži pievāca visu


Komunisti nekur nav aizgäjuši un tāpat kā tā kaka galïgi aptaisïjušies,bet vėl bagātāki un varenāki ,priekšplāna palaiduši jauno maiņu- komjaunatnes nomeklatüru ar amerikas onkuli vadïbā.Kanādas tante to komjauniešu perėjumu labi izauklėja un ievirzija.

Atbildēt

Yox

10.11.2021. 20:47

KNAB: dirsā darbs un materiāls.

Atbildēt

M(ercedes) B(enz)

10.11.2021. 20:43

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Interesanti, ka kungam ar tik lielu žults krājumu par 30 vienpersoniskiem Šķēles gadiem ir izdevies atveltīt laiku Bendika gaitu izpētīšanai, ko šamais kurā brīdī teicis vai rakstījis. Bruņinieki vēl nekad nav izskatījušies tik nošņurkuši un bezpalīdzīgi. :)

Atbildēt

Jēdzīgāks projekts būtu

10.11.2021. 20:22

»

korupcija jau tur augšā

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava


ja šo un vēl 100 līdzīgus gadījumus nofilmētu un sniegtu padomus pilsoņiem kā rīkoties, lai izvairītos no korupcijas vai novērstu korupcijas cēloņus.

Atbildēt

korupcija jau tur augšā

10.11.2021. 19:53

ja nesitīs kukuļus, ar varu neviens nebāzīs. Tāpēc jau nav vēl jānozog 140 000 un jāpiegāna Daugava.
piem. kukuļu izsišanas standarts_ pārbaudošais ierēdnis 'atrod' ļoti daudz 'kļūdu' tava uzņemuma darbībā U N!!!! ir ar mieru par tūsktošiem, pats tās visas izlabot....

Atbildēt

TĀDS LAIKS

10.11.2021. 19:48

KA PAT AKLAIS VAR IERAUDZĪT VISU MĒSLUS, ne tikai rejošie suņi...Kā domā, č beigs zagt? Domāju nē, jo absolūti neder nevienam darbam un dzīvei.

Atbildēt

formula

10.11.2021. 19:16

»

Neticīgais

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi...


Jā , šaubas ir. Pati par sevi tā ideja arhitektam bija teicama un īstenošana nedārga. Taču, domājams ,knābis nav pietiekoši izvēdināts no zināmiem pakaļpalicējiem ,kas pieraduši ar valsts piķi škiesties uz nebēdu un viņu darba rezultāts vienmēr ir simbolisks : sūds.

Atbildēt

Dans

10.11.2021. 18:56

»

Skumjais Bruņinieks

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to...


Viss jau taisnība, diemžēl skaudra! Te laikam vēl viena sērīja izdevumam Nāves stilā. Pārģērbties laikam nekad nav par vēlu, ja drēbes savas, bet...jebkurš ancuks odīs. Latvijai tas pārģērbušos saraksts ir gaužām garš un 30 gadus ar miermīlīgumu un pakļāvību arī esošajiem noziedzniekiem varas mundieros, neatgriezīsi....domājiet!

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

10.11.2021. 18:38

Es domāju, ka mums ir vajadzīgas divas lustrācijas..gan, kas attiecās uz tiem VDK un KP biedriem, tā saucamajiem kolaborantiem "vansovičiem", gan otra, kas skartu visus tos neliešus, zagļus, korumpantus,oligarhus un to rokaspuišus, kas šajos 30 Neatkarības gados ir sagrāvuši mūsu valsti..nozaguši to, iedzinuši iedzīvotājus nabadzībā vai aizdzinuši no Dzimtenes!
NOVILKT SARKANO LĪNIJU UN PUNKTS!
Neļaut viņiem ne tikai valsti pārvaldīt, bet arī tv un radio uzstāties.
Savādāk, ko varam redzēt...tagad gan televīzijā, gan citos masu medijos vislielākie pamācītāji, kritizētāji un valdības zākātāji ir tie, kas mūsu valsti ir purvā ieveduši.
Kur vien skaties.."Preses klubā" un citur, sēž trekni uzblīduši no sazagtās naudas vakarējie zagļi, kukuļņēmēņi..oligarhu rokaspuiši, kas vistiešākajā nozīmē palīdzēja Lembergam, Šķēlem un Šleseram izzagt valsti.
Šajā gadījumā nelietis Bendiks - īsts Šķēles asins suns, kas deva padomus, konsultācijas un pats piedalījās Šķēles afērās..
Bendika saimnieks visus valsts Neatkarības gadus nodarbojās ar to, ko tagad šis pats "cīnītājs" pret valsts apzagšanu un naudas "nopļekarēšanu" atmasko.
Un bez mazākā kauna...un vainas sajūtas!
Nosarkšanas pazīmes Bendika sejā nesaskatīsiet..
Es atkārtoju..vemt gribās no liekulības un nelietības..kad klausies Veidemani spriedelējam par vārda brīvību..Godmani par labu valsts pārvaldi..kompartijas stervu Kreitusi par "meliem" PSRS laikos..utt
Un vēl tagad Bendiks..kurš visiem lielījās, kā palīdzējis oligarham Šķēlem vienas nakts laikā izdomāt un pēc tam reģistrēt 100 SIA, lai slēptu un atmazgātu sazagto..
Un vēl ar tādu smīniņu un lepnumu to stāstīja..ar humora pieskaņu..
Jo, redz..nav joka liela vinā naktī izdomāt simts nosaukumu..tur nevar šādus tādus..KNABs uzreiz sapratīs, ka blēdās..
Nevar atļauties sūkt visu nakti konjaciņu, spēlēt ar draugiem zolīti un, iesmejot, katrs kaut ko izspļauj kopējam humoriņam, kā SIA nosaukumu :
SIA "Čiv riv septiņ div"..un visi ierēc!
SIA "Platais un sliedīte" un ielej katram pa šļukai!
SIA "Pēdējā roka - tumšais" un atkal jautrība.
Jautrība Bendikam un ierēkšana bija , kad kopā ar Šķēli valsti jāja..kad lika valsts amatos lielākos kretīnus.. Kad noveda līdz bankrotam un prihvatizēja valsts( tautas ) īpašumus, ieprieškš iepludinot tur valsts naudu..un tad momentāli Maskavas "krievžīdiem" pārdeva.
Tad Bendiks un visa oranžā banda jutās visvareni..reketēja uzņēmējus, iznīcinaja tos, kuri pretī sprēgāja.
Visus 30 Neatkarības gadus Šķēles oranžie mēsli valsti varoja..nozagt, apjāt valsti..izvairīties no nodokļiem, noslēpties ofšoros..izmantoja varu, lai palielinātu savu bagatību..
To darīja Bendiks un viņa šķēlistu kodla!
Un tagad, redz..ak vai, kāds godīgs, acīgs un pilsoniski apzinīgs, likumpaklausīgs apsūdzētājs un negodīga, zaglīga iepirkuma atmaskotājs.
Kad zaglis Šķēle izvilka no kabatas 29 000 000 vekseli, kā fokusņiks, tad bendiks klusēja...un smīnēja.Atbildēt

Neticīgais

10.11.2021. 18:38

Neticu, ka tas ir tikai KNABa projekts. Ticamāk, ka Straumem nāca zvans no augšas, cik augstas, grūti spriest, bet noteikti ar mājienu uz Kariņa saskaņojumu. Tas pats par potēšanas biroju. Jautājums ir cits: kurš no diviem variantiem ir īstais 1. Kariņš šai naudas izpļekarēšanā piedalās, ja ne personīgi, tad caur partijas biedriem, draugiem vai vnk ietekmīgiem cilvēkiem; 2. Kariņš ir zābaks, pie tam visparastākais, kirzinieks, kas vispār neorientējas notiekošajā. Tāpēc badīgie žurķi var mierīgi dancot pa galdu. Atceroties trīs lietas -Grīnberga lietu, Kariņa "kompetences" pirmsvēlēšanu debatēs un tagadējo atbalstu Pauļutam - liekas, ka otrais variants ir ticamāks.

Atbildēt

Hibrīdkarš

10.11.2021. 18:25

»

vietejais

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem


Viltīgiem un ļoti asinskāriem režisoriem, amatos ir vajadzīgas stulbas un alkatīgas viduvējības.

Atbildēt

lūgums Mārai Zālītei

10.11.2021. 18:19

Vai jūs nevarētu uzdzejot par KNAB tikpat varenu parodiju, kā par E.Levitu?!

Atbildēt

vietejais

10.11.2021. 17:36

Pieauguši cilvēki, bet idejas kā bērniem,ja bērniem ir iespēja nākotnē augt un palikt gudrākiem, tad šiem stulbeņiem ir iespēja palikt vēl stulbākiem.

Atbildēt

Eda teikumi

10.11.2021. 17:34

Tas ir dzeltens, jo korumpanti tagad mīž.

Atbildēt

Jānis

10.11.2021. 17:19

Cik izmeklētājus Knab varēja noalgot par 140 000 eur?

Atbildēt

Q

10.11.2021. 16:39

Kāpēc šāds korupcijas fakta atgādinājums bija izvietots tikai Rīgā, bet ne citās pilsētās, kurās arī varētu būt korupcijas norises. Vai nevajaga arī Cēsīs, Valmierā -Gauja, Daugvpilī -Daugava, Jelgavā -Lielupe, Bauskā -Mēmele u.c. vietās? Jeb sanāk kā tauta runā, -korupcijas novērošanas dienests, Rīgas centrā novieto ūdenī instalāciju, un tad noveero to.... Sanāk, ka korupcija ir tikai Rīgā, un tā pati ir mākslīgi radīta!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Vēstule ģenerālprokuroram Stukānam: par naida noziegumu jāsaņem reāls cietumsods

Foto"4. maija deklarācijas klubs" vēršas pie Jums, lai rastu jēgpilnu risinājumu naida nozieguma izpausmei, kas norisinājās šā gada 20. maijā pēc gājiena "Par atbrīvošanos no padomju mantojuma" un ir satraucis visu Latviju. Gājiens bija mierpilns, vērsts uz demokrātiskas Latvijas valsts nākotni, kura sevī ietver tos mūsu valsts iedzīvotājus, kuri savās domās un rīcībā ir pret agresiju kā Latvijā, tā arī Ukrainā.
Lasīt visu...

21

Anitas Muižnieces dubultie standarti ciniski turpinās

FotoŠā gada maija beigās Valsts policijas (VP) Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes 2. nodaļa nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai kriminālprocesu pret maksātnespējas administratoru un viņa pilnvarotu personu, kuri gandrīz desmit gadu laikā no maksātnespējīga uzņēmuma piesavinājušies vairāk nekā 1,4 miljonus eiro
Lasīt visu...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...