Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sams

15.04.2018. 17:17

Valsts ir tā apdirsusies ar toVaškeviča lietu,ka pat slēpj šo informāciju. LETA,delfi un tvnet raksta,ka Vaškeviča spridzinātājiem ir SAMAZINĀTI sodi no mūža ieslodzījuma uz 17 un 19 gadiem,bet ne pušplēsta vārda pa to,ka attaisnoti daļā par slepkavībām. Lato Lapsam vajadzētu šo info nofot tàlāk,savādāk tiek slēpta informācija no tiesu puses un LETA netiek iedota visa informāc

Atbildēt

?

15.04.2018. 17:01

Kā tad paliek ar tām slepkavībām? Tomēr veselas trīs. Vai arī tas ir tik nebūtiski, ka nevienu tas vairs neinteresē?

Atbildēt

izstāstiet man

15.04.2018. 13:42

ko tas Vaškēvics zināja, ka arí drošibnieki šo medīja

Atbildēt

Zoero

15.04.2018. 11:58

Attaisnoja ta visās slepkavībās, bet spridzināšana tak palika

Atbildēt

MI

15.04.2018. 08:29

Õ!, Pietiek komandai Paldies ar lielo burtu.
Tā ir klase!
Labākajā gadījumā necerēju ne uz ko vairāk, ka kāds no lasītājiem padalītos ar kādu norādi.
Eh, tas vecais niķis, nu patīk man interesantu grāmatu izlasīt līdz galam, kā teikt, no vāka līdz vākam. Un grāmatu ir daudz un tik iespiež jaunas. Viena jau ieiet desmitgadē un nobeigums vēl nav redzams. Tur pat jau sāk veidoties jauns sižets par mantu. Tas tā, pārnestā nozīmē.
Vēlreiz Paldies un ar cieņu pret Jūsu darbu,
Kā arī jauku svētdienu vēlot,
MI

Atbildēt

PIETIEK

15.04.2018. 04:59

»

MI

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir...


Un Juraša process (spriežot pēc tā, ka viņš triumfāli nav paziņojis par tā izbeigšanu) acīmredzot vēl turpinās:

Rīga, 17.sept., LETA. Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersona, pašreizējais Rīgas domes opozīcijas deputāts Juris Jurašs (JKP) pārsūdzējis virsprokurora lēmumu, ar kuru atjaunots kriminālprocess pret viņu par valsts noslēpuma izpaušanu.

Jurašs aģentūrai LETA pastāstīja, ka Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokuroram Arvīdam Kalniņam pārsūdzējis Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurora Modra Adlera lēmumu par izmeklēšanas atjaunošanu minētajā lietā.

Pēc Adlera lēmuma Jurašs pagaidām uz Drošības policiju (DP) nav saukts. Adleram atceļot prokurora lēmumu, Jurašam atkal ir spēkā aizdomās turētā statuss, aģentūrai LETA norādīja pats Jurašs.

Atbildēt

PIETIEK

15.04.2018. 04:57

»

MI

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir...


Te ir LETAs ziņas fragments par šāgada janvāra spriedumu (kurš gan arī nav galīgs) Gulbja lietā:

Rīga, 11.janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa vakar pasludināja saīsināto spriedumu bijušā Valsts ieņēmumu dienesta darbinieka Vladimira Vaškeviča automašīnas dedzināšanas lietā, attaisnojot Raimondu Štālbergu un samazinot sodu Kasparam Dzērvem, Mārim Smilgam un Edgaram Gulbim, aģentūru LETA informēja Rīgas apgabaltiesas pārstāvis Raimonds Ločmelis.

Pirmās instances tiesa Štālbergam bija piespriedusi trīs gadus un sešus mēnešus ilgu cietumsodu.

Savukārt Dzērve, izskatot viņa aizstāvja iesniegto apelācijas sūdzību, tika attaisnots par viņam inkriminēto krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Gulbis tika attaisnots vairākos Krimināllikuma pantos, tai skaitā par Vaškeviča mašīnas dedzināšanas mēģinājuma atbalstīšanu. Tāpat Gulbim, kā arī Dzērvem un Smilgam mainīta noziedzīgā nodarījuma kvalifikācija un samazināts piespriestā soda apmērs.

Gulbim, kuram tiesa, izskatot lietu pirmajā instancē, bija piemērojusi brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, tagad piemērots trīs gadus un sešus mēnešus ilgs cietumsods, atstājot spēkā pirmās instances tiesas spriedumu daļā par attaisnošanu un atzīšanu par nevainīgu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā, kas paredzēti Krimināllikuma 298.panta otrajā daļā, kā arī 300.panta pirmajā daļā.

Atbildēt

Bandîti tiesneßu mantijàs

14.04.2018. 21:49

Kasaacijas tiesa aizrādīja, ka prettiesiski iegūti pierāxdījumi nedrīkst tik izmantoti, iztiesājot lietu!

Atbildēt

MI

14.04.2018. 21:44

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir.
Kautko iesākām un nepabeidzām, vai arī esmu palaidis garām.
Tas nav labais tonis iesākt un pēc tam kaut kā, tā, nekā, vai arī no manas puses palaist garām un rezultātā muļķīgi jautāt.
Bet:
1. Par Gulbi. Kā beidzās?
2. Strīķes dzīves gājuma pārbaude ģenerālprokuratūrā. Beigusies?
3. Juraša process (DP?)?
Nebūtu nopietni, ka par pēdējiem diviem nebūtu ziņu nedz uz vēlēšanām, nedz pirmsvēlēšanu laikā.

Atbildēt

MI

14.04.2018. 21:28

Ja tas ir tā, kā stāv rakstīts, tad tas ir Nenormāli graujoši.
Augstākas tiesas, kas viņš tur ir pēc būtības ir jāiet mājās. Noliekot visus savus ordeņus, citus labuma krāmus un privilēģijas.
Ministru prezidents ar savu rabarberu džo pa priekšu un viss ministru kabinets nopakaļus uz tautsaimniecību, pēc pašu spējām.
Nerunāsim nemaz par to, ko tas nozīmē šīs zupas vārītājiem, prokuroriem.
Bet tas nekad nenotiks, jo tiesiskums ir kaut kur tur - aiz apvāršņa.
Šis ir klajš piemērs tam, kāpēc aizliegt nāvessodu. Būtu spēkā, pieļauju, ka pie šādiem apstākļiem tas būtu piemērots un jau izpildīts, un problēma atrisināta.
Cik noprotu, ja kāds piekristu uz nelietību, tad arī noziedznieki sapūtu cietumā.
Retorisks jautājums, Kāpēc visā šajā stāstā nav stāsts par to, kas ir noticis ar iespējamo noziegumu, jeb uzkūdīšanu sniegt nepatiesas liecības.
Šeit cerību nav nekādu, ka kāds izskatīs izmeklēšanas procesa gaitu pēc būtības, abstrahtējoties no savējiem, no amatiem, no uzvārdiem.
Ja nu kādreiz un tikai pēc dokumentu aprites, liecībām, lietas un tikai žurnalistikā. Līdzīgi kā Discovery.

Atbildēt

Lauķis

14.04.2018. 20:41

Es arī gribēju par drošībnieku Gulbi. Sabojāja cilvēkam karjeru, veselību - kopā dzīvi, bet kas tad tālāk? Visi mēdiji apklusuši. Manuprāt, kaut kas šajā sakarā nav pareizi. Ja paceļ Vaškevica lietu, tad būtu arī pie Gulbja likteņa jāatgriežas. Vai varbūt jau miris? Jauns tomēr bija, ja nē, tad kā un kur dzīvo?

Atbildēt

Ko var gribēt

14.04.2018. 20:33

Visādas vīgantes un gļazeres sēž tajā apgabaltiesā ar pārgudri saverkšķītām sejām

Atbildēt

Balodis

14.04.2018. 19:00

Kā īsti tur beidzās ar drošībnieku Gulbi, kuru Daugavā ielecināja? Atlaida, pat neatvainojoties, vai kā?

Atbildēt

Vašķīt,

14.04.2018. 18:32

brauc mājās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

21

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

FotoPašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie notikumi un aktualitātes ir aizgājušas otrajā plāksnē. Tomēr nebūsim naivi, gan jau kādi klusi un mierīgi turpina shēmot, grābt un krāpt. Ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē.
Lasīt visu...

21

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

FotoĀrkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā, kas apgādā mūs ar pārtiku. Izvēloties Latvijas produktus, mums ir iespēja nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu un pārbaudītu pārtiku un, izrādot patriotismu, atbalstīt vietējos lauksaimniekus.
Lasīt visu...

21

Dezertieri un tautas marodieri

FotoEkstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā tas ir arī epidēmijas/pandēmijas laikā. Tagad noteikti tiekamies ar atsevišķu indivīdu nesavtību, izpalīdzību, gatavību ziedoties citu labā u.tml. Altruisms noteikti ir sastopams.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...