Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sams

15.04.2018. 17:17

Valsts ir tā apdirsusies ar toVaškeviča lietu,ka pat slēpj šo informāciju. LETA,delfi un tvnet raksta,ka Vaškeviča spridzinātājiem ir SAMAZINĀTI sodi no mūža ieslodzījuma uz 17 un 19 gadiem,bet ne pušplēsta vārda pa to,ka attaisnoti daļā par slepkavībām. Lato Lapsam vajadzētu šo info nofot tàlāk,savādāk tiek slēpta informācija no tiesu puses un LETA netiek iedota visa informāc

Atbildēt

?

15.04.2018. 17:01

Kā tad paliek ar tām slepkavībām? Tomēr veselas trīs. Vai arī tas ir tik nebūtiski, ka nevienu tas vairs neinteresē?

Atbildēt

izstāstiet man

15.04.2018. 13:42

ko tas Vaškēvics zināja, ka arí drošibnieki šo medīja

Atbildēt

Zoero

15.04.2018. 11:58

Attaisnoja ta visās slepkavībās, bet spridzināšana tak palika

Atbildēt

MI

15.04.2018. 08:29

Õ!, Pietiek komandai Paldies ar lielo burtu.
Tā ir klase!
Labākajā gadījumā necerēju ne uz ko vairāk, ka kāds no lasītājiem padalītos ar kādu norādi.
Eh, tas vecais niķis, nu patīk man interesantu grāmatu izlasīt līdz galam, kā teikt, no vāka līdz vākam. Un grāmatu ir daudz un tik iespiež jaunas. Viena jau ieiet desmitgadē un nobeigums vēl nav redzams. Tur pat jau sāk veidoties jauns sižets par mantu. Tas tā, pārnestā nozīmē.
Vēlreiz Paldies un ar cieņu pret Jūsu darbu,
Kā arī jauku svētdienu vēlot,
MI

Atbildēt

PIETIEK

15.04.2018. 04:59

»

MI

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir...


Un Juraša process (spriežot pēc tā, ka viņš triumfāli nav paziņojis par tā izbeigšanu) acīmredzot vēl turpinās:

Rīga, 17.sept., LETA. Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) amatpersona, pašreizējais Rīgas domes opozīcijas deputāts Juris Jurašs (JKP) pārsūdzējis virsprokurora lēmumu, ar kuru atjaunots kriminālprocess pret viņu par valsts noslēpuma izpaušanu.

Jurašs aģentūrai LETA pastāstīja, ka Ģenerālprokuratūras Krimināltiesiskā departamenta virsprokuroram Arvīdam Kalniņam pārsūdzējis Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas virsprokurora Modra Adlera lēmumu par izmeklēšanas atjaunošanu minētajā lietā.

Pēc Adlera lēmuma Jurašs pagaidām uz Drošības policiju (DP) nav saukts. Adleram atceļot prokurora lēmumu, Jurašam atkal ir spēkā aizdomās turētā statuss, aģentūrai LETA norādīja pats Jurašs.

Atbildēt

PIETIEK

15.04.2018. 04:57

»

MI

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir...


Te ir LETAs ziņas fragments par šāgada janvāra spriedumu (kurš gan arī nav galīgs) Gulbja lietā:

Rīga, 11.janv., LETA. Rīgas apgabaltiesa vakar pasludināja saīsināto spriedumu bijušā Valsts ieņēmumu dienesta darbinieka Vladimira Vaškeviča automašīnas dedzināšanas lietā, attaisnojot Raimondu Štālbergu un samazinot sodu Kasparam Dzērvem, Mārim Smilgam un Edgaram Gulbim, aģentūru LETA informēja Rīgas apgabaltiesas pārstāvis Raimonds Ločmelis.

Pirmās instances tiesa Štālbergam bija piespriedusi trīs gadus un sešus mēnešus ilgu cietumsodu.

Savukārt Dzērve, izskatot viņa aizstāvja iesniegto apelācijas sūdzību, tika attaisnots par viņam inkriminēto krāpšanu, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa. Gulbis tika attaisnots vairākos Krimināllikuma pantos, tai skaitā par Vaškeviča mašīnas dedzināšanas mēģinājuma atbalstīšanu. Tāpat Gulbim, kā arī Dzērvem un Smilgam mainīta noziedzīgā nodarījuma kvalifikācija un samazināts piespriestā soda apmērs.

Gulbim, kuram tiesa, izskatot lietu pirmajā instancē, bija piemērojusi brīvības atņemšanu uz četriem gadiem, tagad piemērots trīs gadus un sešus mēnešus ilgs cietumsods, atstājot spēkā pirmās instances tiesas spriedumu daļā par attaisnošanu un atzīšanu par nevainīgu noziedzīgu nodarījumu izdarīšanā, kas paredzēti Krimināllikuma 298.panta otrajā daļā, kā arī 300.panta pirmajā daļā.

Atbildēt

Bandîti tiesneßu mantijàs

14.04.2018. 21:49

Kasaacijas tiesa aizrādīja, ka prettiesiski iegūti pierāxdījumi nedrīkst tik izmantoti, iztiesājot lietu!

Atbildēt

MI

14.04.2018. 21:44

Jap. Ja jau reiz, tad jautājumi ir.
Kautko iesākām un nepabeidzām, vai arī esmu palaidis garām.
Tas nav labais tonis iesākt un pēc tam kaut kā, tā, nekā, vai arī no manas puses palaist garām un rezultātā muļķīgi jautāt.
Bet:
1. Par Gulbi. Kā beidzās?
2. Strīķes dzīves gājuma pārbaude ģenerālprokuratūrā. Beigusies?
3. Juraša process (DP?)?
Nebūtu nopietni, ka par pēdējiem diviem nebūtu ziņu nedz uz vēlēšanām, nedz pirmsvēlēšanu laikā.

Atbildēt

MI

14.04.2018. 21:28

Ja tas ir tā, kā stāv rakstīts, tad tas ir Nenormāli graujoši.
Augstākas tiesas, kas viņš tur ir pēc būtības ir jāiet mājās. Noliekot visus savus ordeņus, citus labuma krāmus un privilēģijas.
Ministru prezidents ar savu rabarberu džo pa priekšu un viss ministru kabinets nopakaļus uz tautsaimniecību, pēc pašu spējām.
Nerunāsim nemaz par to, ko tas nozīmē šīs zupas vārītājiem, prokuroriem.
Bet tas nekad nenotiks, jo tiesiskums ir kaut kur tur - aiz apvāršņa.
Šis ir klajš piemērs tam, kāpēc aizliegt nāvessodu. Būtu spēkā, pieļauju, ka pie šādiem apstākļiem tas būtu piemērots un jau izpildīts, un problēma atrisināta.
Cik noprotu, ja kāds piekristu uz nelietību, tad arī noziedznieki sapūtu cietumā.
Retorisks jautājums, Kāpēc visā šajā stāstā nav stāsts par to, kas ir noticis ar iespējamo noziegumu, jeb uzkūdīšanu sniegt nepatiesas liecības.
Šeit cerību nav nekādu, ka kāds izskatīs izmeklēšanas procesa gaitu pēc būtības, abstrahtējoties no savējiem, no amatiem, no uzvārdiem.
Ja nu kādreiz un tikai pēc dokumentu aprites, liecībām, lietas un tikai žurnalistikā. Līdzīgi kā Discovery.

Atbildēt

Lauķis

14.04.2018. 20:41

Es arī gribēju par drošībnieku Gulbi. Sabojāja cilvēkam karjeru, veselību - kopā dzīvi, bet kas tad tālāk? Visi mēdiji apklusuši. Manuprāt, kaut kas šajā sakarā nav pareizi. Ja paceļ Vaškevica lietu, tad būtu arī pie Gulbja likteņa jāatgriežas. Vai varbūt jau miris? Jauns tomēr bija, ja nē, tad kā un kur dzīvo?

Atbildēt

Ko var gribēt

14.04.2018. 20:33

Visādas vīgantes un gļazeres sēž tajā apgabaltiesā ar pārgudri saverkšķītām sejām

Atbildēt

Balodis

14.04.2018. 19:00

Kā īsti tur beidzās ar drošībnieku Gulbi, kuru Daugavā ielecināja? Atlaida, pat neatvainojoties, vai kā?

Atbildēt

Vašķīt,

14.04.2018. 18:32

brauc mājās!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...