Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

niks

06.02.2011. 13:58

Pilnīgi garām. Vaškeviča veikals "Latvijas muita" un otrs supermarkets "VID SIA" ir neglābjami iestrēdzis darījumos ar citu Eiropas valstu nodokļu izkrāpšanu. To lietu kontrolē Eiropas nodokļu maksātāju naudas izlietojuma kontroles iestādes, kurām 4.maija zagļu republikas tiesu un prokuroru lēmumi un darījumi nav saistoši. Neviena sirdsdraudzene Potapova vai vietējie drošibnieki nav ne spējīgi, nedz arī kompeteneti savas shēmas un ziepju burbuļus uzturēt, vismaz viens savējais tiem saplosīšanai jāatdod. Līdz 2004.gada 1.maijam te varēja varoņus tēlot, bet cilvēciņi laikus nesaprata, ka ES nav bērnudārzs.

Atbildēt

ieredniitis

04.02.2011. 10:53

Bichevskijs nevar izlemt, vai Futbols jaatstaadina no amata UZ IZMEKLEESHANAS LAIKU? es domaju, ka nee. es pat teiktu: jaapaaugstina amataa. jaareekjina alga. un, ja kaads teiks, ka ta ir prasta neizlemiiba - neticeshu. Bichevskim parasti ir paticis muti virinaat. piem., kad 2K pazemoja/pazeminaaja liidz pieKrievijas gubernjas ebreju liimenim, vinjsh paarliecinaati klaigaaja par visu, par ko lemshanas nebija. acimredzot, shoreiz zivs ietekmiigaaka.. meeslinjsh.

Atbildēt

Recenzents

03.02.2011. 11:00

Ooo! Man prieks - dobermana kucīte parādījusies un atkal rej uz tiem, kas kritizē "pietiek.com". Man nav problēmas atzīt savas kļūdas, un kau kādi "Vau, vau!" mani neuztrauc, tādēļ turpināšu ierastajā stilā ar kritiku.
Atkal seriāls (rakstu sērija) Rullei neveidojas, jo tikai pēc saviem komentāriem sapratu, ka tas ir uzlabotais vakardienas raksts ar citu nosaukumu. Šodienas nosaukums "Vašķevičs nonāk aiz restēm" un saturs par tiesneša 02.02.11. lēmums neiet kopā ar norādīto raksta tapšanas datumu - 01.02.11. Ar tādām lietām mazliet uzmanīgāk vajadzētum jo ja es būtu Vašķeviča advokāts, es teiktu, ka Rulle jau 01.02.11. zināja, ka klients tiks apcietināts, tātad Rulle ir "provokācijas" līdzzinātāja. Bet ja godīgi, tad raksts ir nekāds, cik var atgremot ziņu portālos izskanējušo. Šodien "pietiek.com" es jau cerēju lasīt par "Vaškeviča-Kravaļa tandēmu", par to, kā kontrabandisti savos ienākumos dalās ar augstām muitas amatpersonām. Ja ziņas stāsta, ka kukuļi ir vairākkārtēji, tad kāpēc nav apcietināti iepriekšējo kukuļu saņēmēji? Citur ziņas tiek pasniegtas tādejādi, lai tautai radītu domu, ka tā ir augstākā līmeņa korupcija, kad augstas valsts amatpersonas par regulāriem maksājumiem nodrošina "jumta pakalpojumus" kontrabandistiem. Jautājumu ir ļoti daudz, par ko tautai būtu jāzin, bet no "pietiek.com" joprojām nav nekā.

Atbildēt

Gripa

03.02.2011. 01:13

Vai tik visi VV aizstāvji nav apslimuši ar gripu? Kāpēc tāds klusums? Vienīgi Jakāns mēģina kaut ko sprēgāt par politisko pasūtījumu.

Atbildēt

Vārds

02.02.2011. 23:53

Maksājums bija regulārs, tā kā Kravalis nu nebūs tas kas nodrošīnās kārtību.

Atbildēt

Lelle

02.02.2011. 22:35

Kukuli šis devis VID muitas pārvaldes direktoram Kravalim.
Acīmredzami ka KNABs šitā kretīna darbībām sekojis līdzi ilgāku laika posmu, bet Kravalis ir sadarbojies ar KNABu. Būtu mums vairāk Kravaļu, iestātos lielāka kārtība valstī...citādi bandīts bandīta galā...Varbūt kāds, beidzot, pacels augšā Liscova slepkavību...bērni palika bez tēva...

Atbildēt

Vai...

02.02.2011. 21:48

... pietiek.com nebūtu tik laipni un nenopublicētu tās rīcībā esošo neoficiālo info par to, kura tad ir tā augsti stāvošā VID amatpersona, kurai kukulis dots? Vai arī šādu info Jums neviens nepiegādā?

Atbildēt

VV

02.02.2011. 21:17

Ha, 6 miljoni latiņu drošibas nauda un nākamajā dienā atrgriežos darbā FM.. Munkevics ieteica.

Atbildēt

Leo - Portvīnam

02.02.2011. 21:03

Vai tad TP pietuvinātais Jakāns jau nav paspējis kaut ko nokomentēt par savu agrāko padoto ar kuru bija tik ļoti tuvi nešķirams

Atbildēt

portvīns

02.02.2011. 20:42

Jomajo,plkst jau 20.00,bet vēl nav parādījies Tautas partijas un PLL frakcijas kopīgais paziņojums " sakarā ar prettiesisku,uz falsifikācijām un apmelojumiem balstītu b.Vaškeviča aizturēšanu ".Nē,tu padomā,cilvēkam iezvēla pa galvu,uzvēla uz kapota,aptašķīja kurpes"Baldinini",bet viņi kā aizmiguši.

Atbildēt

vatsons8

02.02.2011. 19:44

Vashkevichu apcietinaaja 2.02.2011., bet zem virsraksta rakstiits 1.02.2011.Interesanti gan...

Atbildēt

Liepnieks

02.02.2011. 19:28

Ļoti lietderīgi KNABam filiāli atvērt Liepājā tur pašvaldībā "zēni" ir galīgi atslābinājušies un ēd no rokas.

Atbildēt

Domāju

02.02.2011. 18:54

Kalsberga laikam Vilnīša labā roka !

Atbildēt

ragana

02.02.2011. 18:52

Kādēļ Vilnītis klusē ? Vai tas atkal noticis bez viņa ziņas ?

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

02.02.2011. 18:32

>> RECENZENTS
****************************
Recenzents
02.02.2011. 09:22

...(..) Laikam ar to precīzi bija trāpīts
****************************
...pilnīgi noteikti ... ka "PIETIEK.COM" ir precīci trāpījis, ja tev viņu precīzo trāpījumu dēļ zūd pat orientēšanās spējas ...

Atbildēt

RD un VD sirdsdraudzenīte

02.02.2011. 18:26

>> RECENZENTS
*************************
... izsaku tev dziļu līdzjutību ... varu iedomāties ... kāda tev bija sajūta, kad pēc uzbrauciena eiforijas bija jāmeklē ceļs, ka daudz maz ar cieņu atkāpties ... citreiz vispirms vajaga 10x pārbaudīt - laikam būsi šito portālu sajaucis ar kadu citu ...neslēpšu, ka man ļaunīgs prieks par tavu fēleri, kas radies vien aiz niknuma pret portālu aizēnotas uzmanības ...

Atbildēt

raimis

02.02.2011. 15:17

KRIMINĀLPROCESA LIKUMA
272.pants. Apcietināšanas pamats

(1) Apcietinājumu var piemērot tikai tad, ja kriminālprocesā iegūtās konkrētās ziņas par faktiem rada pamatotas aizdomas, ka persona ir izdarījusi noziedzīgu nodarījumu, par kuru likums paredz brīvības atņemšanas sodu, un cita drošības līdzekļa piemērošana nevar nodrošināt, ka persona neizdarīs jaunu noziedzīgu nodarījumu, netraucēs vai neizvairīsies no pirmstiesas kriminālprocesa, tiesas vai sprieduma izpildīšanas.

(2) Personai, kura tiek turēta aizdomās vai apsūdzēta sevišķi smaga nozieguma izdarīšanā, apcietinājumu var piemērot arī tad, ja:

1) noziegums bijis vērsts pret personas dzīvību vai pret nepilngadīgo vai personu, kura bija vai ir materiālā vai citādā atkarībā no aizdomās turētā vai apsūdzētā, vai personu, kura vecuma, slimības vai citu iemeslu dēļ nav varējusi savas intereses aizsargāt;

2) persona ir noziedzīgas organizētas grupas dalībnieks;

3) konstatēts viens no šā likuma 264.panta otrās daļas 1. vai 2.punktā minētajiem nosacījumiem;

4) personai nav pastāvīgas dzīvesvietas Latvijā.

(3) Apcietinājumu var piemērot personai, kura tiek turēta aizdomās vai apsūdzēta par pārbaudes laikā izdarītu tīšu noziegumu.

(4) Pamats apcietinājumam var būt pirmās instances tiesas spriedums par smaga vai sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu, par kuru piespriests brīvības atņemšanas sods.
(Ar grozījumiem, kas izdarīti ar 12.03.2009. likumu, kas stājas spēkā 01.07.2009.)

kā redzams, te ar šiem pierādījumiem ir/nav vainīgs, konkrētajā kriminālprocesā sakars ir minimāls, - tā nav tiesa, kurā tiek vērtēta personas vaina.

Būtiskākais ir pierādīt, ka persona traucēs izmeklēšanu, izvairīsies no izmeklēšanas vai izdarīs jaunu noziedzīgu nodarījumu.KPL 264.p.2.d. 1.un 2.p.
Ja pastāv aizturēšanas nosacījumi, bet par izdarīto noziedzīgu nodarījumu nevar piemērot ar brīvības atņemšanu saistītu sodu, personu var aizturēt, ja ir ticams pamats uzskatīt, ka nevarēs nodrošināt tās ierašanos pēc procesa virzītāja uzaicinājuma, jo:

1) persona atsakās sniegt ziņas par savu identitāti un tās identitāte nav noskaidrota;

2) personai nav noteiktas dzīvesvietas un darbavietas;
***************************
Tas viss ir pamats apcietināšanai, bet diemžēl viena liela daļa izmeklētāju nespēj normāli argumentēt apcietinājuma nepieciešamību, tik vien kā atsaucoties uz to, ka izdarīts smags vai sevišķi smags noziegums, vispārēji negatīvi raksturojot aizdomās turēto vai argumentējot ar to, kādi visādi pierādījumi norāda, ka persona ir izdarījusi konkrēto noziegumu, bet normāli advokāti pasaka, ka tas viss ir fufelis un nav arguments. Pēc tam visi brīnās, kā tā nosita, uzspridzināja, ierāva kukuli nāsī un ko tik vēl neizdarīja, bet cietumā neliek. A par ko likt, ja paši neprot argumentēt???
A ko padarīsi, kāda valsts, tādi izmeklētāji...

Atbildēt

V_J

02.02.2011. 15:12

Viss tas, ko te un citur raksta ir pilnīgs sviests! Tam visam apskšā noteikti ir politiskā cīņa par - konkrēti kaut ko!!! Un muļķa lomā tagad nostādīts Vaškevičs, es esmu par viņu, neba jau nu viņš bija tā lielā figūra kurš bija spiests pieņemt šādus vai tādus lēmumus!!! Nu DAVAI pietiek.com - atklāj kārtis kas un kā, kas kam stāv apakšā, tāds jau ir ši portāla mērķis, cik man zināms??? :)

Atbildēt

s

02.02.2011. 14:36

lasām uzmanīgi - apsūdz par kukuļošanas mēģinājumu, tātad nav piekēruši ne ar naudu, ne ko citu, šovakar domājams Vasja jau dzers konjaku mājās un kārtējo reizi ierēks par KNAB:d

Atbildēt

Jānis Kūla

02.02.2011. 12:27

Vai tad Vid nav vajadzīga nevainojama reputācija ?

Atbildēt

vislabākais

02.02.2011. 12:16

šajā visā ir " pogoņala" folksvāgens !

Atbildēt

Rita. No laukiem.

02.02.2011. 11:20

Saulīte vēl nebija uzlēkusi ,kad Muļķu zemē jau sākās rosīšanās...

Atbildēt

Agriiis

02.02.2011. 10:37

Kad beigsies ta nirgasanas par to Godmaņa frazi, tak cilveks korekti un godīgi to bija domajis..jo jebkurs uzbrukums valsts amatpersonai ir uzbrukums valstij .. Ps.gan jau ka noskaidros vai Vaskevics vainigs..

Atbildēt

Recenzents

02.02.2011. 10:35

Atvainojos "pietiek.com" par manis iepriekš rakstīto komentāru. Izrādās, ka Rulle vienas dienas laikā uzraksta 2 rakstus, pirmais saucās "Prasīs apcietināt Vaškeviču", pie kura ir mans komentārs, bet šis ir otrais.
Abiem rakstiem nosaukumi atšķiras, teksti gan atšķiras ar pāris procentiem vārdu (ciparu precizēšu), bilde arī viena un tā pati. "Pietiek.com" lūdzu izdomājiet veidu, kā šādus rakstus grupēt, lai veidotos seriāli, piemēram, pielikt labi redzamu saiti uz iepriekšējiem sērijas rakstiem, vai darīt kā LETA, kas ziņas virsrakstam priekšā raksta vārdu "papildināta", bet zem raksta virsraksta tieši norāda, ar ko tieši ziņa ir papildināta.

Atbildēt

Recenzents

02.02.2011. 10:22

Mj-āa. Nu jau arī "pietiek.com" nodarbojas ar cenzūru. Vakar par šo rakstu uzrakstiju recenziju-komentāru, šodien tā vairs nav. Nebija tur ne rasu naida kurināšanas, ne pornogrāfijas, tikai maza kritika par Rulles rakstu un nelielas pārdomas par raksta mērķi. Laikam ar to precīzi bija trāpīts.

Atbildēt

..

02.02.2011. 09:44

KNAB ir tiesības aizturēt personu uz 48 stundām, nevis 24!

Atbildēt

Ha

02.02.2011. 09:37

Bet tad jau sports arī ir tāds pampampiņš - viņam paziņo ka ņems viņu ciet, a šis tik un tā paņem maisiņu ar piķi un iet dot kukuli - es tiesā norādītu, ka tā bija kā brīvprātīgā atzīšanās! :))))

Atbildēt

Tiesnesis

02.02.2011. 03:37

Naivie korumpantu apkarotāji! Kamēr mani nebūsiet sašņorējuši viss kā parati beigsies ar čiku!

Atbildēt

Lelle

02.02.2011. 01:57

Kā nu tagad Godmens pārdzīvos "uzbrukumu valstij"?!
Gulba(un ne tikai) lāsti debesīs nekāpj...
Juta malacis! Atkal vilnīti apčakarēja....ko Jaundžeikars par šo teiks? Eh, kā sāka neiet taukmūliem!Viens promahs pēc otra.

Atbildēt

jpg

02.02.2011. 00:29

Nu Vilnitis svist domajot, kaa bratanu izpestit no savu slikto padoto nagiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

FotoRažotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana un jāpadara neizdevīga atkritumu apglabāšana. Šķiet pašsaprotami, vai ne? Diemžēl pašlaik valdība nesaprotamu iemeslu dēļ bremzē jau ar visām iesaistītajām pusēm apspriestu likumprojektu un dod priekšroku no iedzīvotāju kabatām katru gadu maksāt ES 15 miljonus par nepārstrādātu plastmasas iepakojumu.
Lasīt visu...

21

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

Foto2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi vērtējama reklāma, par kuru esam saņēmuši iedzīvotāju pretenzijas. Uz vienas no autobusu reklāmām ir attēloti pieci dažāda vecuma bērni, sieviete un vīrietis, kā arī uzraksti “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni!”. Bet otra veida reklāma uz autobusiem ievietotā reklāma ietver politiskās partijas “Latvija pirmā” biedru kopbildi, kā arī uzrakstus “Latvija pirmā! Par dabisku ģimeni! Apvienosim Latvijas tautu!”.
Lasīt visu...

21

Mazliet par situāciju Ukrainā

Foto1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā skaitā “Vāgnera” grupu. Ir arī citi nelieli izrāvieni.
Lasīt visu...

21

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

FotoAizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr arī par tautu domāja. Vismaz tā varētu likties, pārlūkojot mediju publikāciju virsrakstus
Lasīt visu...

21

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

FotoVācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc tam tās atkal atkarot. Bērboka uzskata, ka nepieciešama jauna NATO stratēģija, kas ļautu nekavējoties un vispusīgi atvairīt Krievijas uzbrukumu. Baltijas valstu aizsardzība tad vairāk gultos uz Vāciju. Tā ka, iespējams, drīzumā Dievzemītē atkal būs pa pilnam vācu puišu, meiču un, velns viņu zin’, kas tur vēl dienē.
Lasīt visu...

21

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

FotoEnerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To mēs redzam gan Ukrainā, gan nu jau arī pavisam blakus Somijā un citviet Eiropā. Nebūsim naivi, tas nenotiek bez vietējo enerģētikas jomas pārstāvju iesaistes, – viņi ir kļuvuši par daļu no Krievijas energosistēmas. Daži neapzināti, jo viņi vienkārši dara profesionāli savu darbu, daži arī ļoti apzināti, pārstāvot Krievijas intereses Latvijā.
Lasīt visu...

21

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

FotoAttiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir vietējo krievvalodīgo identitātes konsolidācijas punkti. Un sociologiem ir daudzmaz skaidrs, kāpēc tas tā. Tie nav gluži piederības atraktori. Par tiem kalpo tā pati māju izjūta, un par to cits stāsts (cik plaši ietver mājas, sēta vai reģions Pribaltika).
Lasīt visu...

21

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

FotoTagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu Saeimas telpās. Nākamajā rītā deputāts tika palaists brīvībā. Kaimiņam kā aktierim izdevās izcila performance – samulsums, bailes, pēc tam varonīga apņēmība, kas atspoguļojās viņa sejā dažādos veidos. Tolaik Kaimiņam un viņa partijai vēl bija daudz fanu, kuri gaidīja elka iznākšanu no cietuma. Tā gan tagad ir tāla pagātne.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...

Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....