Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uztcības pārbaudeLV tautai ar melu detektoru

29.10.2017. 06:38

Noteikt normu, ka visiem deputātu kandidatiem, esošiem politiķiem x 1 gadā melu detektora pārbaude par Lojalitāti vēlētājiem ( tautai) izkrīt, tiek liegta iespēja turpmāk kandidēt vēlēšanās, un šādas pārbaudes visās ministrijās un visos vadošos valsts pārvaldes amatos, rezultātiem jâbūt publiski pieejamiem 24h internetā.

Atbildēt

Vaira Līķe

28.10.2017. 15:43

»

čekas oficieris Bojārs

Garš LPSR vēsturnieka sacerējums par neko


Pareizi, biedri Juri!

Atbildēt

Lietuvā un Igaunijā

28.10.2017. 14:22

»

jbo

Lietuvā arī publicēti visi nacistu izpalīgu vārdi no 41-44 gadam


publicēti jau sen visi VDK materiāli. Ja Latvijā Kremļa čekiste VVF kā VP nebūtu uzlikusi veto publicēšanai, mēs dzīvotu citādā Latvijā, iespējams, ka nebūtu Parex diversija ar Zatleru un Godmani utt. Fakti no 2017. g. LU konferences par VDK materiālu izpēti, konferenci vadīja Ījābs. Iesaku katram šīs konferences materiālus noskatīties you tube. Konferences dalībnieki atzīmēja, ka Maizītis no SAB pārkāpj likumus, neizsniezot vissvarīgākos VDK dokumentus un vēsturnieku VDK dokumentu izpēte var tik bremzēta, jo komisijas pilnvaras beidzas 2018. gadā. Ja Saeima būtu gribējusi, lai atver visus VDK domumentus, tā būtu komisijai ar likumu piešķīrusi ārkārtējas pilnvaras un Maizītim būtu jāizdod visi dokumenti. Te mēs redzam, ka A. Borovkovs, bij. VDK virsnieks ir pielicis savu roku, lai dokumenti kļūtu aizvien slepenāki.

Atbildēt

jbo

28.10.2017. 14:06

»

BV

Mjā


Lietuvā arī publicēti visi nacistu izpalīgu vārdi no 41-44 gadam.

Atbildēt

TV raidījumā TV 24

28.10.2017. 07:34

»

Tieši pretēji

par Jurašu un Strīķi. Abi viņi ir bijušie DP operatīvie darbinieki.Paudīšu tikai savu viedokli. Analizējot kopējo ainu - redzam, ka čekas maisi nav atvērti, SAB ub Maizītis VDK materiālu izpētes komisijai, pārkāpjot likumdošanu ar savu faktiso rīcību, ko LV nav iespējams apstrīdēt, neizsniedz vēsturnieku...


taujāts Jurašs nejauši pauda, ka viņš bijis spiests iet politikā. Uz jautājumu, kas spiedis, neatbildēja. Operatīvās darbības likums atļauj it kā sabiedrības drošības interesēs SAB un DP organizēt politiskās kustības, formāli norobežojoties no veidola, kad tās kļūst par partijām. Tomēr piekļuvi valsts noslēpumiem partijniekiem dod SAB un DP. Ar Strīki un Jurašu problēmu noslēpumiem nebūs, jo abi pārbaudīti un nāk no operatīvo darbiniekku loka. Izskatās, ka nav nevienas partijas, kuras nekūrētu Latvijas specdienesti Krievijas specdienestu uzdevumā, jo Latvija izskatās kā posta zeme, kuru pēc ekonomikas diversijām pamet iedzīvotāji, kamēr bijušie komunisti un čekisti kļūst par miljonāriem. LV 100 Lembergam, Krievijas čekistam tiks pasniegta dāvana - krimināllietu izbeigšana saskaņā ar noilgumu un , iespējams, Vējonis viņam pasniegs Trijzvaigžņu ordeni par nopelniem Venspils attīstībā īsti komunistu un čekistu garā. Bez balvām neizpaliks Maskavas čekisti M. Zālīte, VVF un citi komunisti un čekisti. Šie visi brīnumi vēl priekšā.

Atbildēt

Par Jurašu melo

27.10.2017. 22:33

»

O005

Agenti rodas dažàdi. Juraśs bija DP operativais darbinieks, tagad ir DP agents. Citi śo stućiiśanas cełu izvèlas idejiskàs pàrliecîbas dèł. Citus savervè, śantažèjot ar atklàtiem likumpàrkàpumiem pret viñu. Vislabaak tas aprakstîts Johansona Ćekas generàła piezîmès


Profesionāli parasti nekad nekļūst par stukačiem, aģentiem, viņiem to piedēvē - nu ja reiz strādāja - tad stučī.

Ir ārkātēji izņēmumi, bet ne šis gadījums, jo nedrīkst vervēt profesionāļus, viņiem neuzticēsies, viņš nevarēs iefiltrēties vai atšifrēs utt.
Citādi pareizi.

Atbildēt

O005

27.10.2017. 22:03

»

Artis

Aģenti ir cilvēku kategorija, kuri stučīs jebkad, jebko, jebkuram režīmam, izņemot tos, kuri savervētis nāves draudos, piespiedu kārtā. Viņiem ir cits saurs...


Agenti rodas dažàdi. Juraśs bija DP operativais darbinieks, tagad ir DP agents. Citi śo stućiiśanas cełu izvèlas idejiskàs pàrliecîbas dèł. Citus savervè, śantažèjot ar atklàtiem likumpàrkàpumiem pret viñu. Vislabaak tas aprakstîts Johansona Ćekas generàła piezîmès.

Atbildēt

007

27.10.2017. 19:27

Daudzi bija GRU aģenti,tapec piem.Inkēns nav VDK stukaçš... :)

Atbildēt

Artis

27.10.2017. 19:12

Aģenti ir cilvēku kategorija, kuri stučīs jebkad, jebko, jebkuram režīmam, izņemot tos, kuri savervētis nāves draudos, piespiedu kārtā. Viņiem ir cits saurs.

Aģenti mēdz būt dubultaģenti un tādēļ arī mūsu režīmā viņus jāslēpj.
Visparezākais bija pašatklāsme, lūstrācija, kas noņem no sevīm šo lāstu.

Atbildēt

ja cienījami

27.10.2017. 18:03

tad kas ko slēpt, cienīsim vēl vairāk. Ziņojumus par mums visiem publicējiet, par naudu, pirksim

Atbildēt

kāpēc šajā banānijā jau 30 gadus nevar atvērt “čekas maisus”

27.10.2017. 17:05

Tāpēc, ka (kā tur tika pateikts) ka “čekas maisos” esot cienijami cilvēki..... :((( Tas tik nozīmē, ka tie paši čekisti un vecie komuņakas arī šodien turpat vien sēž un lemj. Un interesanti kam tad viņi ir cienijamie cilvēki ??? Man personiski pret viņiem nav ne kripatiņas cieņas ...

Atbildēt

af

27.10.2017. 12:55

»

Laikabiedrs

Visprātīgākie un gudrākie šajā rakstā ir Rutas Marjašas vārdi


LABS....

Bet kad tad uzzināsim ??????

Atbildēt

re kā

27.10.2017. 10:24

»

Žulis

To, kā viens vai otrs mūsu valstsvīrs "nav sadarbojies" ar VDK ļoti labi var spriest pēc to darbības rezultātiem "atjaunotās" Latvijas valdībā. Godmanis te ir ļoti spilgts piemērs. Lielā mērā tieši pateicoties viņam Latvijas ekonomika būtībā ir sagrauta un mēs esam tur, kur mēs esam...


Tieši tā!Visa neatkarīgās valsts vadības aparāts ir pilns ar padomju okupantu specveikalos nobarotiem mūļiem,kuri dara visu lai tiktu saglabātas un palielinātas tik mīļās okupācijas laiku pierastās priekšrocības.Tā ka tās tika piešķirtas dažāda ranga komunistu un komjauniešu aktīvistiem,tad ir skaidrs kā šādi ieprogrammēti tipi darbojas neatkarības apstākļos,kuros ir pavērušas milzīgas iespējas iedzīvoties uz līdzcilvēku rēķina un šeit pat tas tiek darīts uz invalīdu,pensionāru,cilvēku veselības rēķina,kur laupīt ir sevišķi ērti.Visās labklājības un veselības nozarēs riktejas šie okupantu barokļi,kuriem nav nekā svēta.

Atbildēt

Laikabiedrs

27.10.2017. 09:48

Visprātīgākie un gudrākie šajā rakstā ir Rutas Marjašas vārdi:
“VDK «pamestajā» kartotēkā ir tik daudzu prominentu personu vārdi, ka kādu tur neminēto varētu pārņemt nepilnvērtības sajūta.”
Tauta, kā jau vienmēr, cer uz debesu brīnumu.

Atbildēt

Žulis

27.10.2017. 09:34

To, kā viens vai otrs mūsu valstsvīrs "nav sadarbojies" ar VDK ļoti labi var spriest pēc to darbības rezultātiem "atjaunotās" Latvijas valdībā. Godmanis te ir ļoti spilgts piemērs. Lielā mērā tieši pateicoties viņam Latvijas ekonomika būtībā ir sagrauta un mēs esam tur, kur mēs esam.
Savukārt, par to, cik šādu neatklātu čekas darbinieku ir mūsu valsts pārvaldē, drošības dienestos un tieslietu sistēmā var spriest pēc tā, ka mūsu valstij un tautai ievērojamus zaudējumus un kaitējumu nodarījušās personas vēl līdz šim brīdim netiek sauktas pie atbildības un tiesātas. Tieši otrādi - tiek labi atalgotas, amatos un godā celtas.

Atbildēt

Diemžèl

27.10.2017. 07:40

»

kaiminš

normāls lasītājs neredz atšķirību starp Jūsu un autora teikto


Priedîtis ir varas totàli sagrauts neveiksminieks. Ilstośàkà laika periodà, palasot viña "pamfletus grafomàniskà stilà", kas noder viem Pietiek sleju piepildîśanai, atklàjas cita aina. Slèpjoties aiz grafomàniskiem garumiem, Priedîtis slèpj zemtekstà citu domu, pat dažbrîd koketèjot ar nacionàłiem. Viña doma pilnîbà sakrît ar Putina domu, ka PSRS sagràve ir tragèdija, Priedîtim kremt, ka latvieśu tautu nav iznîcinàjuśi ne vàcieśi, ne krievi. Ka latvieśu tauta vèl mazàkais politiski "spirinàs". Priedîtis ir nàvîgs latvieśu tautas ienaidnieks. Citos apstàkłos atmaskots jau gulètu purvà ar lodi dàvanà.

Atbildēt

agents

26.10.2017. 21:23

Paldies meistaram par rakstu. Sitie kgb stukaci ir neapskauzama situacija . Pilna kartoteka ir Rietumu izlukdienestu riciba un ari kremla riciba. Vini tiek tureti divas isas saitites . Visgudrakie ir tie kuri pasi pateica kas un ka bija , tagad var gulet mierigi.

Atbildēt

formula

26.10.2017. 20:45

O ,laiki ! O ,tikumi !
Katrā iekārtā ir savi brīvprātīgie inkvizitori,kuri sadistiskā orgasmā trīcot,uzmetas par sabiedrības vētītājiem un soģiem.
Tad laikimainās,bet tikumi ne-un nāk citi sadisti,kas vētī iepriekšējos soģus
Laiki mainās,bet tikumi ne.

Atbildēt

Taisnība

26.10.2017. 20:42

»

Anna

Ir kartiņa - SADARBOJĀS. PUNKTS...


Nav tik vienkārši.

Ir divas daļas. Ja ir atrodams 1. daļas reģistrā, viss skaidrs, noteikti ir čekas aģents bez komentāriem. Tikai dažas kartiņas tur ir pazudušas, prti, izņemtas, jo 90-tajos bija neskaidrs vai maisus vērs vaļā vai nē. Un, ja atvērtu, tad būtu ziepes, jo pusei ministru kabineta ar pašu premjeru priekšgalā būtu nežēlīgi jāsāk skaidroties par savu duļķaino pagātni. Ja kartiņa ir 10. daļas reģistrā, tad tur ir arī tādi, kuri ir tikai pierakstīti skaitam vai tikai atradās vervēšanas procesā tā arī nekad netiekot savervēti. Arī čekai PSRS laikos bija raksturīgi ražošanas pierakstījumi :). Tādi tie kāposti!

Atbildēt

MAITA tu ESI, PRIEDĪT!

26.10.2017. 20:34

»

Arturs Priedītis

Vēsturnieks vārdā Jānis Taurēns ir apkopojis tiesas procesus pret bijušajiem VDK aģentiem. Apskats tiek publicēts "pietiek" 2017.gada 26.oktobrī. Noņemšanās ap "melnajiem maisiem" principā ir amorāla un bezjēdzīga nodarbošanās. Tā ir izcili pretīga nodarbošanās: morāli divkosīga, morāli pretrunīga nodarbošanās...


Ja pats sēdi VDK maisos, tad visi, kuri teic patiesību ir bezgoži? Paskaties pats uz sevi spogulī, vecais komunist! Kādreiz kauns par saviem darbiem nepaliek?
Sveicieni no studiju biedriem, kurus tevis dēl izmeta!

Atbildēt

Anna

26.10.2017. 20:15

Ir kartiņa - SADARBOJĀS. PUNKTS.
Tiesu procesi par sadarbības konstatēšanu ir amorāli, negodīgi, pat noziedzīgi. Pirmkārt, sadarbības saturu, apjomu nav jākonstatē, jo to neviens nevar konstaēt.
Sadarbības patiesumu un apjomu var konstatēt tikai cietušais un pats aģents un daļēji operatīvais darbinieks.Informācija, cik patiess vai provokācija bija aģents, zina tikai viņš.

Sadarbības FAKTS tiek fiksēts 100% patiesi aģenta uzskaites kartiņā, kura reģistrēta kartiņu uzskaites žurnālā.
Ir šis registrācijas ir sadarbība, bet cik tā dziļa, patiesa, cik liela nodevība, to nekad neuzzināsi vai retos gadījumos, ja ir aģents zināms, ir aģentūras lieta, krimināllieta un visi aģenta ziņojumi un arī ne vairāk kā par 70 %.

Sadarbības apjomu tagad skaidrot ir amorāli, aplami.

Pietiek ar to, ka konstatēta viņa savervēšana - tātad sadarbojās un te nav jāzīlē.

Aiz vārda NE - sadarbojas slēpjas visi aģenti.

Ir kartiņa = SADABOJIES. To tiesām vajadzēja ņemt gandrīz kā vienīgo patieso "liecību", ka sadarbojās un atzīt - SADARBOJĀS.

Atbildēt

interesanti

26.10.2017. 19:28

1. Vai avīžraksti var tikt uzskatīti par visticamāko avotu vēsturisku faktu, jo īpaši čekas, kas bija īpaši slepena organizācija, darbības izpētei?
2. Vai kāds ir domājis par to, kas notiek tagad? Kā Krievijas specdienesti šodien organizē savus kadrus Latvijā? Cik un kas no vecajiem šantažēti un piesaistīti un cik savervēti no jauna? Vai tas kaut kādā veidā tiek kontrolēts un fiksēts (lai nākotnes vēsturniekiem nebūtu jābalstās uz avīžrakstiem)?
3. Vai varbūt visiem šķiet, ka nekas tāds vairs nenotiek?

Atbildēt

Dakša

26.10.2017. 19:21

»

Karote

Lai kuri,bet KGB jau laikus gatavojās visādiem scenārijiem, tāpēc svarīgāko aģentu mapītes visticamāk glabājas drošā vietā Maskavā. Ko faktiski apliecina visa turpmākā LR klunkurēšana, kad visādi komuņaki turpina būt gan politikā, gan pie visām svirām. Faktiski maz kas mainījies, tikai pārkrāsojušies...


PSRS VDK turpina darboties kā Krievijas specdienesti. Nauda kopš VDK laikiem turpina savas iestrādes, Latvija ir tikai Krievijas specdienestu mazā skatuve. Kalnmeijers, Maizītis savulaik strādājuši Lamberga darbos , pa vidu starp vasts amatiem. Grūtupu, kas viesojās Maskavas VDK arhīvos, nossāva īsi pirms viņu sagrauza vēzis. Profesors Indulis Ronis, kurš arī Maskavas arhīvos ieguva daudz informācijas, dīvainos apstākļos gājis bojā. Abu bojāgājušo galvenā interese bija latviešu vēsture. Noskatieties you tube 2017. g. VDK izpētes koferenci "1984". Kāpēc 1984? Maizītis atteica izdot dokumentus, kas saistiiti ar šo grupu.

Atbildēt

Karote

26.10.2017. 19:08

Lai kuri,bet KGB jau laikus gatavojās visādiem scenārijiem, tāpēc svarīgāko aģentu mapītes visticamāk glabājas drošā vietā Maskavā. Ko faktiski apliecina visa turpmākā LR klunkurēšana, kad visādi komuņaki turpina būt gan politikā, gan pie visām svirām. Faktiski maz kas mainījies, tikai pārkrāsojušies.

Atbildēt

You tube

26.10.2017. 18:48

VDK izpētes konference "1984".

Atbildēt

A

26.10.2017. 18:46

Šis raksts ir bezjēdzīgs, jo neataino to, kāda šodien tikt likta pretestība, lai tauta nekad neiepazītos ar tā saucamo " čekas maisu" visām saistitajām tēmām, zināmai un noziimiigākajai VDK dokumentu daļai atrodties SAB ēkā, SAB vadītājam ignorējot likumdošanu, melojot un izlocoties. Tieši šo Maizīša rīcību juridiski nav iespējams apstrīdēt. Te sākas patiesā valsts nozagšana. Ja kādu patiesi interesē VDK tēma, tad noskatieties hou tube ierakstīto konferenci 2017. gadā ar nosaukumu VDK izpētes konference "1984".

Atbildēt

26.10.2017. 18:08

Komjaunatnes nomenklatūra pie varas, bet "vēsturnieki" vēl arvien atgremo sīko stukačoku maisus.

Atbildēt

čekas oficieris Bojārs

26.10.2017. 17:59

Garš LPSR vēsturnieka sacerējums par neko.

Atbildēt

krampis

26.10.2017. 17:48

Par cik VDK atradās PSKP kontrolē un pakļautībā,tad LPSR kompartijas biedru,sevišķi tās nomeklatūras,atbildībai par sadarbību ar okupantiem jābūt vairākkārtīgi lielākai.Ir galīgs absurds ka kompartijas nomeklatūra
apzināti un organizēti turpina iznīcināt valsti.Darbība kompartijā tikai pēc 1991.gada tiek uzskatīta par noziegumu,kaut šim noziegumam būtu jābūt attiecinātam uz visu okupācijas periodu.

Atbildēt

BV

26.10.2017. 16:38

Mjā.....
Lietuva jau publicē internetā savus aģentus .
Mēs kā parasti esam atpalikuši.
Satrudejusi valsts

Atbildēt

26.10.2017. 16:24

viš irrr- ģenerāļus liek mierā un aiztiek tikai zaldātiņus, bet Rubiku ielika cietumā par to, ka saviem kolēģiem neļāva laupīt. Tā vajag muļķu tautai.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Neadekvāta dzejdaru nīgri ieskābena nepatika pret lielisko prezidentu Levitu

FotoRakstnieks Kārlis Skalbe Satversmes sapulces 4. sesijas 9. sēdē 1921. gada 7. oktobrī teicis: “No šī katedra ir daudz runāts par mūsu neatkarības cīņām, par mūsu valsti. Par ko gan mēs cīnījāmies? Vai par formu, vai par saturu? Es domāju, kungi, mēs cīnījāmies par saturu, un šis saturs, mūsu valsts saturs, nav nekas cits kā mūsu nacionālā kultūra. Mūsu nacionālā kultūra ir tās saturs un valsts – viņas ārējā forma.”
Lasīt visu...

21

Pētera Stučkas idejas dzīvo un uzvar Ekonomisko lietu tiesā?

FotoLasot pēdējā laikā publiskajā telpā pieejamo informāciju par jaunās Ekonomisko lietu tiesas (ELT) darbu, kur tiek uzskaitīti ELT panākumi, konfiscējot par noziedzīgi iegūtiem uzskatītos līdzekļus (skat., piemēram, 08.07.2021. publikāciju www.tiesas.lv), neviļus rodas déjà vu sajūta, t.i. sajūta, ka kaut kas līdzīgs jau kādreiz, senā pagātnē piedzīvots. Proti, arī pēdējos padomju varas gados itin bieži tika publicēta statistika par sasniegumiem cīņā ar bezstrādes ienākumu guvējiem, spekulantiem un sociālistiskā īpašuma izlaupītājiem.
Lasīt visu...

20

Satiksmes drošība vai asfaltbetona seguma iznīcināšana

FotoKā sēnes pēc lietus gan Rīgā, gan uz valsts ceļiem parādās gumijas stabiņi. Šķiet, šī projekta autori ir tik ļoti iemīlējuši šos falliskos simbolus, ka vairs nespēj iedomāties savu ikdienu vai pat dzīvi bez tiem. Dīvainā kārtā autovadītāji nespēj saprast šo mīlestību un tā vietā, lai toleranti pieņemtu kārtējo seksuālo minoritāti, apvelta gan stabiņus, gan to uzstādītājus ar nešpetniem lamuvārdiem. Tomēr uz brīdi aizmirsīsim emocijas, un padomāsim loģiski, cenšoties izvērtēt plusus un mīnusus.
Lasīt visu...

21

Vai tiešām vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos?

FotoPraktiskais piemērs ātrai datu analīzei "uz salvetes", lai varētu analītiski novērtēt apgalvojumu, kas kļuvis par vienas no "nometnēm" jājamzirdziņu, ka vakcinācija Izraēlā ir cietusi fiasko vai pilnīgu izgāšanos (atkarībā no lapas vai rakstītāja).
Lasīt visu...

21

Apstrīdēsim “Reira reformas” atbilstību Satversmei

FotoPartija PROGRESĪVIE gatavojas vērsties Satversmes tiesā pret finanšu ministra Jāņa Reira (Jaunā Vienotība) ieviesto regresīvo minimālo sociālo iemaksu sistēmu. Partija sāk publisku kampaņu jaunā interneta vietnē, lai apzinātu izmaiņu ietekmētos, un aicina strādājošos iesūtīt savus stāstus.
Lasīt visu...

21

Mums nav valstsvīru, ir tikai politiķi

FotoPar kovidu rakstīts daudz un dažādi. Par kovidu fano un pret kovidu cīnās. Vienaldzīgo nav. Runā gan par miljoniem mirušo, gan uzpūsto histēriju. Man gribētos parunāt par pašiem pamatiem, par to, kas "lācītim vēderā". Manuprāt, visa pamatā divu atšķirīgu pieeju savstarpējais konflikts. Kādas tad ir šīs pieejas? Mēģināšu īsi.
Lasīt visu...

6

Kā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus?

FotoKā būtu, ja šis parlamentārais negadījums izbeigtu apsaukāt un pazemot cilvēkus? Levita kungs, ja Jums nepatīk šī tauta, ja uzskatāt Latvijas iedzīvotājus par nepareizi domājošiem, tad varbūt pameklējiet sev citu tautu?
Lasīt visu...

21

Vēstule ārstiem

FotoCienījamie kolēģi, ar šo jūsu steidzamai uzmanībai ir nodotas četras nesenas zinātniskas atziņas. Tās maina visu Covid-19 pandēmijas ainavu, un tās liek mums pārvērtēt vakcinācijas pret SARS-CoV-2 priekšrocības.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Robežas plūstošās smiltīs

Lemjot par Ilūkstes novada iekļaušanu jaunajā Augšdaugavas novadā, likumdevējs nav ievērojis administratīvi teritoriālās reformas (ATR) mērķi un kritērijus un ir rīkojies patvaļīgi -...

Foto

Asins upes

Kāpēc tu domā, ka sludina tikai Dievs? Velns arī sludina, un viņam ir bezgala daudz izpalīdzīgu apustuļu, kuri neatlaidīgi popularizē sātanismu. Velnam arī ir...

Foto

Otro reizi tik sāpīgi uz grābekļa kāpt nevajadzētu

Tas, ka mūsu valdības lēmumi nereti atgādina to pašu bardaku, par ko bieži smejam lielajā kaimiņvalstī, un reizēm...

Foto

Par Rīgas domes plāniem pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no Rīgas centra uz Iļģuciemu

Saistībā ar izskanējušo ieceri pārcelt bezpajumtnieku patversmes un atskurbšanas telpas no...

Foto

Kāpēc tautai jāatbild par valdības “murgiem”?

Valsts kancelejas direktors, pandēmijas ierobežošanai izveidotās  Starpinstitūciju koordinācijas grupas vadītājs Jānis Citskovskis (attēlā) COVID-19 krīzes pārvaldību nosaucis par “murgu”....

Foto

Aktīvāko personību iznīcināšana un sabiedrības kontrole – “Zersetzung” Latvijā

Stāsts nav tikai par VDR, Zersetzung metodi izmantoja visā PSRS un arī tagad izmanto Latvijā. Zersetzung ir cēlonis, kāpēc Latvijas skolās...

Foto

Samaksā man rublīti, es tev parādīšu "īstās vērtības"!

"Ja jau Ogres Helmanim tik loti patīk Ungārija un nepatīk geji, kāpēc viņa pilsētā ir Zilie kalni?" Vairākas...

Foto

Pleca sajūta ir atpakaļ! Prātojums par žesta spēku, deputātu Lagzdiņu atceroties

Kad pagājušo nedēļu interneta duļķainajos viļņos ieraudzīju jaunumu par Veselības ministrijas (VM) jauno špricveicināšanas kampaņu,...

Foto

Iesniegts pieteikums tautas nobalsošanai par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Satversmē

16. jūlijā “Latvijas vīru biedrība” valdes priekšsēdētājs Andars Ignacs iesniedza Centrālajā vēlēšanu komisijā likumprojektu, lai ierosinātu tautas nobalsošanu...

Foto

Es uzticos oficiālajai informācijai par vakcīnām un to nepieciešamību

Arī nevakcinētie nonāks debesīs. Tikai krietni ātrāk. (Autors - Māris Antons.) Es esmu ļoti nogurusi no vakcīnu...

Foto

Ķīna un ķīnieši nez kāpēc neuzvedas tā, kā mums gribētos

Latvija pauž bažas par nepārtrauktām ļaunprātīgām kiberdarbībām, kas gan valsts, gan privātu uzņēmumu un organizāciju līmenī...

Foto

Singapūra prezentē jaunu politiku, kas pilnībā maina pieeju, kā cīnīties ar televīrusu

Singapūra izturēsies pret COVID-19 tāpat kā pret jebkuru citu pastāvīgu slimību. Piemēram, pret gripu...

Foto

Esam globālo korporāciju sistēmas pakalpiņu varā un varam to viņiem pateikt tieši acīs

Visu laiku gribas teikt – ko ņemamies? Covids ir globāla – nē, neteiksim...

Foto

Rīkojums par naida aizliegšanu

Kādi tik mums iekšlietu ministri nav bijuši! Kas visus atcerēsies, tikai spilgtākie paliek prātā. Savādnieks Māris Gulbis pats skrēja uz tirgu...

Foto

NBS priekšniecība šauj pār strīpu

Globālā konglomerāta NATO Latvijas meitasuzņēmums Nacionālie bruņotie spēki (NBS) šauj pār strīpu. Jau prasības pamest dienestu militārpersonām, kas atsakās no vakcinācijas...

Foto

"Olainfarm" obligātais akciju atpirkums ir prettiesisks un tiks apstrīdēts

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm,...

Foto

Četras vakcīnas, trīs mutācijas, divi pianisti, tik viena nelaime

Ažiotāžu sacēlušie Vestarda Šimkus izteikumi no skatuves par savu klausītāju nedalīšanu vakcinētajos un nevakcinētajos parāda, līdz kam...

Foto

Covid-19 vakcinācijas jautājums: aicinām pārtraukt agresiju pret nozarē strādājošajiem

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina iestāties par brīvprātības principu vakcinācijas jautājumā, lai gan valdība...

Foto

Vēl cīņa nav galā un nebeigsies – „Progresīvie” ir neapmierināti, un viena velojosla Aleksandra Čaka ielā ir sāpīgs pagaidu kompromiss

Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu...

Foto

Mēs atnācām paskatīties, ko tas Šimkus prot, nevis klausīties viņa sprediķus

2019. gadā “Oskara” balvu par gada labāko filmu ieguva režisora Pītera Farelija “Zaļā grāmata”. Filma...

Foto

Kā var zināt, ka tik ātri izstrādātas vakcīnas ir efektīvas un drošas?

Runājoties ar radiem un draugiem par aktuālo tēmu, ik pa brīdim gadās dzirdēt jautājumu:...

Foto

Rīgas infrastruktūra ir jāveido tā, lai velobraukšana kļūst par patiešām nopietni apsvērtu izvēli

Satiksmes organizēšana Aleksandra Čaka ielā, kas ir viena no Rīgas maģistrālajām ielām, šobrīd...

Foto

Ko Latvijas iedzīvotājiem ar šo žestu cenšas pateikt Daniels Pavļuts?

Veselības ministrs Daniels Pavļuts nolēmis pie mums vērsties ar jaunu reklāmas kampaņu, kā pats saka, „ar...

Foto

Mīļo Lotār, diskriminē, lūdzu, d...st!

“Neesmu ne par, ne pret vakcināciju, bet tūlīt pastāstīšu, kādēļ man ir kruta imunitāte un visi vakcinētie ir aitas!” nosprieda Lotārs,...

Foto

Rokas nost no mūsu stabiņiem – Tērbatas ielā negadījumos cieš vidēji veseli divi gājēji gadā

Šogad aprit jau trešais gads, kad Rīgā beidzot tiek domāts par...

Foto

Stabiņu invāzija Rīgas ielās

Pēdējās dienās daudzi rīdzinieki noteikti ir pievērsuši uzmanību apstāklim, ka vairākās Rīgas ielās veiktas dažādas satiksmes organizācijas izmaiņas, turklāt, šķiet, ir sākusies...

Foto

Loterija uz dzīvību un nāvi

Zināt krievu ruletes principu? Tev tiek iedota pistole ar tikai vienu lodi, un tev nav ne jausmas, kurā brīdī tā vienīgā...

Foto

„Progresīvo” virtuve kļūst aizvien smirdīgāka un smirdīgāka: jautājumi kārtējai aizmuguriskai “Atklātai sarunai par Roberta Putņa izslēgšanu”

1. Kāds tieši ir tiesiskais pamatojums, kāpēc netiek dota iespēja...

Foto

Ja runāšu – “mazgāšu netīro veļu", būs “nesmuki”: šo argumentu esmu dzirdējis neskaitāmas reizes savā pretkorupcijas darbā

Politiķe, kura par pašas sastrādātajām cūcībām lūdz neuzlikt viņai...

Foto

Attopieties!

Vakcinēšanās būšot obligāta ārstniecības, sociālās aprūpes, izglītības un citās iestādēs. Darba devējiem būšot tiesības atlaist darbinieku, kurš nevarēs uzrādīt Covid-19 sertifikātu. Tā vienojusies valdība. Tas...

Foto

Nav pieļaujama piespiedu vakcinācijas pret Covid-19 noteikšana

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde neatbalsta valdības ieceres īstenot pedagogu vai citu jomu darbinieku piespiedu vakcinēšanu pret Covid-19, tā vietā...

Foto

Lielā nauda – „koalicionāru” vai visas sabiedrības atbalstam?

Latvijai uz galvas tuvākajos piecos gados uzkritīs milzīga nauda. Gandrīz divi miljardi eiro no Eiropas Atveseļošanas un noturības...

Foto

Īstenojot savu „satiksmes mierināšanas” eksperimentu, Staķis un Ķirsis bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu

Esam veikuši Tērbatas ielas apsekošanu un konstatējuši satiksmi norobežojošu elementu nesaskaņotu izvietošanu,...

Foto

Palīdziet! Pret mums veselam saprātam neiedomājamā veidā un apjomos tika izplatītas nomelnojošas, falsificētas, neslavu ceļošas, godu un cieņu aizskarošas nepatiesas ziņas

Pašvaldību vēlēšanu laiks ir noslēdzies...

Foto

Mūsu satiksmes mierināšanas pārvērtības ir lieliskas un būs vēl lieliskākas, jums tikai jāizturas cieņpilni

Rīgas centrs ir pārvērtību priekšā. Un šīs pārvērtības ir jau sākušās. Pakāpeniski...

Foto

Juraša un Bordāna sapņi par sev pakļāvīgu tiesu sāk aizvien biežāk piepildīties

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa 22. jūnijā attaisnoja par valsts noslēpuma apzinātu izpaušanu apsūdzēto...

Foto

Naudas kripatiņas

Pirms dažiem gadiem man kāds draugs jautāja par kriptovalūtu (naudas kripatiņām). Nopratu, ka viņš grib tajā, tā teikt, investēt. Pirms to darīt, viņš tomēr...

Foto

Andrejs Ēķis izkalpojas varnešiem

Latviskais un inteliģentais Andrejs Ēķis, lietojot vārdu “atpakaļ” laika nozīmē, kanāla RīgaTV 24 raidījumā “Ziņu TOP 5” sūrojas: “Bet man kaut kādas trīs, četras...

Foto

Paturot apcietinājumā Ādamsonu, tiesa uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību

Paturot apcietinājumā Saeimas deputātu Jāni Ādamsonu, tiesa, manuprāt, uzņemas atbildību riskēt ar viņa dzīvību. Vienā svaru...

Foto

Mēs tikām cauri Covidam, bet es nezinu, vai mēs tiksim cauri Reiram vai Kariņa cinismam

No rīta VID telefons vienkārši pīkstēja aizņemto pīkstienu. Beidzot pēc pusstundas...

Foto

Stājas spēkā mans lieliskais likums ar pietiekamiem horizontālās politikas instrumentiem

Atbilstoši Satversmes ievadam viens no Latvijas valsts uzdevumiem ir garantēt latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu...

Foto

Jūlija man pievienojās pēdējā naktī un tagad lielisko mani pamet par labu Aināram, ar kuru viņai ir saites

„Likuma un kārtības” valdes vārdā vēlos sniegt izvērstu...

Foto

Gobzems ar mani nepareizi un nelabi komunicēja, tāpēc es no viņa eju prom

Mīļie draugi! Ar smagu sirdi paziņoju, ka esmu spiesta izbeigt savu darbu partijā...

Foto

„Repharm” kontroli „Olainfarm” pārņēmusi pretlikumīgi

Čehijas investīciju uzņēmums Black Duck Invest, kas šī gada 27.aprīlī ir noslēdzis 42,56% AS Olainfarm akciju pirkuma darījumu ar SIA Olmafarm, uzsver, ka Repharm grupas paziņojums par...

Foto

Ir īstais brīdis, lai es jums atkal kaut ko pastāstītu – šoreiz par vīrusu

Vai kovids atgriezīsies? Īsā atbilde ir – jā. Turklāt tas jau nekur nav...

Foto

„Facebook” mani ir pilnībā banojis

Tātad - Facebook mani ir pilnībā banojis*. Kas interesanti, bans ir pēc raksta par to, ka valdībai būtu jāpiedāvā apdrošināšana tiem, kuri vakcinējas,...

Foto

Brīvības simbols diemžēl būs dzeltena zvaigzne, jo viss sākas ar šķietamu sīkumiņu

Vakar tvitera pseidointelektuāļi un varas apoloģēti uzsprāga, jo mans piemērs ar dzelteno zvaigzni [publicēts...

Foto

Čekas ziņotājs, kolaborants, LU katedras vadītājs: brīvības ierobežošana ir dabisks [normāls] process

“Es domāju, ka šajā situācijā brīvības ierobežošana ir dabisks process, ne lai kādam nodarītu...

Foto

Viss ir daudz vienkāršāk

Kāds ir cilvēka materiālās vajadzības? Īstenībā nemaz tik daudz mums dzīvē nevajag. Mums vajag ērtu mājokli, kur varam labi justies, kādu personīgo...

Foto

Ceļš uz nekurieni

Daudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un...

Foto

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

Par spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par...

Foto

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

PROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums...

Foto

Omega vēlētāja vilšanās

Aizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices...

Foto

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

Dārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu,...

Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....