Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ehē

06.06.2017. 22:45

»

pamela

Nu ko jūs te varat ņemties ar tiem čekas maisiem?!Viņi SEN!jau ir izrevidēti un attīrīti.Pie Zālīša ir piestaigājuši gan draigi ,gan nedraugi.Jūs tur neatradīsiet ne godmaņus,ne bičkovičus,kalnmeierus,lembergus,bērziņus utt.Tas ir cirks priekš muļķiem,lai baidās tie,kuri nespēja savas kartiņas izpirkt...


Tu šoreiz gvelz aplamības. Ja kartiņa pazuda, to var atklāt uzreiz - paskaties kartiņu reģistrācijas grāmatā. Ja čekas darbinieks nav izdarījis atzīmi, ka kartiņa iznīcināta, tātad kartiņai jābūt. Nav, jāizmeklē. kad un kas izmeta. Bet ne par to runa.

Čeka bija tāda dumja iestāde, vervēja un neviens "nesadarbojās". Skat tiesu procesus, simtiem iztiesājās - nav sadarboies. Šāda aģenta kartiņa nebūt nav izmesta, bet "iesaldēta"uz mūžu, jo tiesas spriedums ir likums - nav sadarbojies un celt gaismā nedrīkst, ka kartiņa ir, publicēt ta vaŗdu jo vēl vairāk - nedrīkst.

Un nav ko lieki zīlēt, un maldināst, ka čekas maisi "SEN!jau ir izrevidēti un attīrīti".

Atbildēt

to "Viņķelei"no 1.06 11:39

02.06.2017. 21:12

Es arī gribētu tādu mammu!Tad jau abas nav uz mutes kritušas un pēc vārda kabatā nelien,prot prātīgi izteikties,bez stulbiem zemtekstiem.
Bet maisus ir jāatver !Jurkāni,godmaņi,punduri un Co būs protams pret,bet tad būs miers un nebūs iegansta kādu šantažēt un baidīt.

Atbildēt

to Maniakam

01.06.2017. 21:12

»

Maniaks

Tad nu, aitas, dodieties pie vēlēšanu urnām un turpiniet balsot par latviešu tautai naidīgiem okupantu spēkiem - LPSR cekistiem un čekistiem, kurii joprojām sadarbojas ar Krievijas FSB. SAB un DP ir čekas un šodien Krievijas FEB turpinājums. Nebrīnieties, ka čekas maisus neatver un LR tiek veiktas ar...


Ko vari murgot?Grūtups pats bija no Astoņkāja un bez problēmām savās grāmatās VDK dokumentus drukāja.Kur tagad VDK zinātn.komisiju nelaiž klāt.Bet Grūtups NOMIRA no samas slimības ko pats TV pateica- no vēža.

Atbildēt

to" Viņķelei"

01.06.2017. 21:08

»

Viņķelei

Ak tad pamela ir Viņķeles mamma!? Arī Viņčiks bija aizdomīgi maisveidīgs!? Labi, ka vismaz Viņķeles "draugam" Ķūlim uzsita zilu aci


Kam tik "pamelu"Grantiņš no t.s.H-86 nav pielaulājis?!Būtu nu licies mierā un braucis uz Rodinu mēzt Augeja staļļus,

Atbildēt

Viņķelei

01.06.2017. 10:39

»

Vinķele

Pilnībā piekrītu katram savas gudrās mammas vārdam


Ak tad pamela ir Viņķeles mamma!? Arī Viņčiks bija aizdomīgi maisveidīgs!? Labi, ka vismaz Viņķeles "draugam" Ķūlim uzsita zilu aci.

Atbildēt

info

01.06.2017. 10:25

»

biedram

Tam Zaķim ir 80 gadi,nevis gandrīz simts.Vai kāds var saprast,kālab viņš lien tajā Domē?apdauzīts vecis,par kuru vienmēr pirms vēlēšanām tiek rakstīts,ka viņš varētu būt stukačs,bet viņš tik lien un lien kā nozombēts


Ja zina, kādos amatos Zaķis (viņa iesauka bija Trusis, jo līda paka.. priekšniecībai un trīcēja) bija, tad ir skaidrs, ka stučīja un sadarbojās ar VDK.

Atbildēt

ferdinands

01.06.2017. 08:42

visā Spānjā skaidra debess

Atbildēt

Maniaks

01.06.2017. 08:09

»

Maniaks

SAB un DP saskaņā ar Operatīvās darbības likumu ir tiesīgi un arī realizē savas tiesības sabiedrības drošības interesēs, veidojot politiskas kustības un partijas, kurām jāveicina iespējamo jaunu politiķu piejaucēšanu esošai politiskai sistēmai. Bordāna un Strīķes, Kaimiņa ir tieši šīs partijas, Bordāns...


Šodien pie varas ir cekistu, čekistu, Krievijas FSB 4. Maija republika, nevis atjaunotā 1918. gada reublika. Veidojot 4. Maija republiku, tika sākts veidot arī Latvijas VDK, kurā pārgāga darbā 400 VDK darbinieki. Lai maldinātu sabiedrību, uz šīs VDK bāzes tika izveidots SAB un DP.

Atbildēt

Maniaks

01.06.2017. 08:04

»

janis

Ir par ko balsot,kuras nav čekistu,tas ir Bordāna partija un Kaimiņa partija,tad mēs būsim tīri no zgļiem un čekistiem- Bordana,Strīķes partija,un jāpiliek katram pa krustiņiem.Nebalsojiet par visu latviju,un tevija brīviba,šnī partijā ir visi lielakie čēkisti,tāpēc zagļi- miljonāri,netiek sodīti,jo...


SAB un DP saskaņā ar Operatīvās darbības likumu ir tiesīgi un arī realizē savas tiesības sabiedrības drošības interesēs, veidojot politiskas kustības un partijas, kurām jāveicina iespējamo jaunu politiķu piejaucēšanu esošai politiskai sistēmai. Bordāna un Strīķes, Kaimiņa ir tieši šīs partijas, Bordāns sadarbojas pat publiski ar LPSR VDK virsnieku Borovkovu, Strīķes uzvārda maiņa noslepenota uz 15 gadiem, KPL ir Bondara partija - regionāli. Bondars turpina čekiste VVf politiku. Tiek darīts viss, lai esošā 5. maija republika - cekistu, čekistu, Krievijas FSB, turpinātu maldināt un iznīcināt latviešu tautu ar ekonomikas diversijām pret valsti, iedzenot to parādos, gan politiski iznīcinot jebkādas iespējas izveidot no cekistu un čekistu varas brīvu Latvijas valsti.

Atbildēt

janis

01.06.2017. 07:31

Ir par ko balsot,kuras nav čekistu,tas ir Bordāna partija un Kaimiņa partija,tad mēs būsim tīri no zgļiem un čekistiem- Bordana,Strīķes partija,un jāpiliek katram pa krustiņiem.Nebalsojiet par visu latviju,un tevija brīviba,šnī partijā ir visi lielakie čēkisti,tāpēc zagļi- miljonāri,netiek sodīti,jo viņu rokās ir tiesneši,un prokurori.

Atbildēt

Maniaks

01.06.2017. 07:06

»

kas vainīgs

Jāpiebilst, ka viss notika ne bez tēvoča Sema ziņas. Austrumeiropā procesi bija līdzīgi - šoka terapija tautai, mežonīgais kapitālisms, valdošās globālisma tendences, kas veicināja mūsu tautas aizplūšanu, tagad vēl "bēgļu" uzplūdi Eiropai - viss jāskatās kopsakarībās. Un, ja kāds cenšas "peldēt pret...


Tēvocis Sems jau sen atzinis, ka Latvija ir pārāk mīksta pret Krievijas politiu. LR nav atjaunotā 1918. gada Latvija, bet cita LR, kuru pārvalda cekisti, čekisti reizē ar Krievijas FSB, iznīcinot jebkādu iespēju latviešu tautas brīvībai, pārkrievošana turpinās, latviešu tautu piemdeklē genocīds, tā tiek sodīta par barikāžu laika brīvības centieniem jau LTF izplatīja saukli - pastalās, bet brīvi. Krievijas diversijas LR ekonomikā un politikā turpinās arī ar Brokas milzīgo neadekvāto atalgojumu, ar Čakšas iepriekšējo atalgojumu pāri 100 000 euro gadā, ar citu, Krievijas FSB pietuvināto personu personu algām Ventspilī, Rīgas brīvostā, Seska 20 darbvietām utt.

Atbildēt

Maniaks

01.06.2017. 06:57

»

Vinķele

Pilnībā piekrītu katram savas gudrās mammas vārdam


Tad nu, aitas, dodieties pie vēlēšanu urnām un turpiniet balsot par latviešu tautai naidīgiem okupantu spēkiem - LPSR cekistiem un čekistiem, kurii joprojām sadarbojas ar Krievijas FSB. SAB un DP ir čekas un šodien Krievijas FEB turpinājums. Nebrīnieties, ka čekas maisus neatver un LR tiek veiktas ar Godmaņa un Borovkova , bij. LPSR VDK virsnieka, šodien Latvijas juristu biedrības vadītāja, starpniecību diversijas ekonomikā un politikā. Ne tikai - kā vēsta LRTT, šajos vēstījumos atrodams racināls grauds, daudzi 4. maija kliķei neērtie tiek nogalināti visai dīvainos apstākļos - kā Grūtups , divi bijušie CVK pr- ji un citi. Cimdars izcili pārvalda krievu valodu, par ko varēja pārliecināties ikviens TV raidījumā Bez obid. Tie, kas piedalās visās vēlēšanās , vei pēc būtības noziegumu pret neatkarīgas Latvijas atjaunošanu.

Atbildēt

kas vainīgs

01.06.2017. 05:42

»

Ōpaps

Te būs papildinošs fragments no Laimoņa Pura jautājumiem Jānim Peteram, kas padara skaidrāku to laiku situāciju...


Jāpiebilst, ka viss notika ne bez tēvoča Sema ziņas. Austrumeiropā procesi bija līdzīgi - šoka terapija tautai, mežonīgais kapitālisms, valdošās globālisma tendences, kas veicināja mūsu tautas aizplūšanu, tagad vēl "bēgļu" uzplūdi Eiropai - viss jāskatās kopsakarībās. Un, ja kāds cenšas "peldēt pret straumi", kā Polija vai Tramps(kurš gan arī nav nekāds ideāls, jo nāk no bagātajiem), tad izpelnās vispārēju mediju nosodījumu.

Atbildēt

Ōpaps

31.05.2017. 21:42

»

LTF mantojums

Ja kāds interesents iepazīsies ar LTF sēžu protokolu oriģināliem, viņš konstatēs, ka tajos ir fiksēts, ka sēdē piedalās dalībnieki, kuri vārdā netiek nosaukti. Pašreiz tas īpaši vairs netiek slēpts un internetā ir publicētas versijas, kur arī viņu vārdi ir minēti, bet tiem laikiem tas bija būtisks apstāklis...


Te būs papildinošs fragments no Laimoņa Pura jautājumiem Jānim Peteram, kas padara skaidrāku to laiku situāciju:

Par Tautas fronti , kurā Tu, Jāni, par vadoni izvirzīji Daini Īvānu, – VDK ģenerālis E. Johansons savā grāmatā pastāsta vairāk, neslēpj kā jaunie „lāčplēsīši” pēdiņās rosījās „dotajā virzienā”, un pie viena piesavinājās tautas nopelnus sev. Un turpina to šobaltdien. Ģenerālis nemelo un atklāj, ka „pati partijas centrālkomiteja ir piedalījusies Tautas fronte izveidē”, pie tam „demokrātisko kustību izpētei radījām speciālu apakšvienību, kura darbojās manā vadībā. Mūsu rīcībā nonāca informācijas gūzma, un mēs zinājām visu, kas notiek, kādi pasākumi tiek gatavoti, kas ar ko tiekas un kas ar ko plāno tikties.”

„Mēs zinājām visu”…
Kas bija šie informatori? Tauta joprojām nezina! Mūsu laikraksti un gandrīz vai nesaskaitāmie žurnālīši plīst no informācijas pārpilnības. Jautājums tikai – no kādas? Latviju sargājošas vai pazudinošas? Ir izdotas grāmatas, kurās var izlasīt krietnu devu patiesības, taču šķiet, ka tās nav ne zināmas, ne lasītas. Tās tiek noklusētas.

Kad pavērās iespēja Latvijai būt neatkarīgai, viens no Taviem, Jāni Peter, vistuvākajiem līdzgaitniekiem uzaicināja uz Tieslietu ministriju VDK ģenerāli E. Johansonu, lai… lai izvēlētos „pareizos kadrus”. Beidzot taču sabiedrībai būtu jāuzzina, kurš kuru izvirzīja vai neizvirzīja, kā tapa veidota valsts pārvalde, kura apliecināja savu mazspēju, muļļāja un muļļāja un 20 gados nomuļļāja valsti līdz tādam bankrotam, kādu pagrūti atrast pat pasaules vēsturē.

Cik daudz šajā lejupgaitā ir tieša nodevība un cik vienkāršs stulbums? Cik ilgi izliksimies un klusēsim? Arī Tu, Jāni, kas biji Trešās atmodas līderis? Vai neko nezināji un nesaprati? Daudzi tam netic, mani ieskaitot.Atbildēt

pamela

31.05.2017. 21:15

Nu ko jūs te varat ņemties ar tiem čekas maisiem?!Viņi SEN!jau ir izrevidēti un attīrīti.Pie Zālīša ir piestaigājuši gan draigi ,gan nedraugi.Jūs tur neatradīsiet ne godmaņus,ne bičkovičus,kalnmeierus,lembergus,bērziņus utt.Tas ir cirks priekš muļķiem,lai baidās tie,kuri nespēja savas kartiņas izpirkt vai kā citādi piesavināties.man tas viss riebjas,bet zinu pilsoņus,kas savus ausveisus savāca ka neķeras.Esmu pārliecināta,ka liela daļa Saeimas deputātu ir no maisiem.Valsts galvaspils.mērs svin 9-to maiju un kopojas ar "Jedinaja rasija".KRievi sadomājuši Daugavpili PetjkasI dēļ nosaukt par Dinaburgu!!!Tur tikai labi ja ~16% latviešu,bet referendumu cer uzrīkot ,kur noteikšana būs okupantiem.KO vēl mēs sagaidīsim ar tik tizlu valdību,PM Kučinski un zerro cienīgu Vējoni?Vai tiešām nekad tas nebeigsies,ka muziku pasūta okupanti,arī divvalodību?

Atbildēt

LTF mantojumam

31.05.2017. 21:07

brīnišķīgs komentārs!Tieši tā arī bija.

Atbildēt

ieva

31.05.2017. 20:20

Vai gadījumā nav tā - ja bijusi tiesa un tiesā nav konstatēts sadarbības fakts, tad arī to vairāk neuzrāda? Varbūt kļūdos...

Atbildēt

LTF mantojums

31.05.2017. 20:17

Ja kāds interesents iepazīsies ar LTF sēžu protokolu oriģināliem, viņš konstatēs, ka tajos ir fiksēts, ka sēdē piedalās dalībnieki, kuri vārdā netiek nosaukti. Pašreiz tas īpaši vairs netiek slēpts un internetā ir publicētas versijas, kur arī viņu vārdi ir minēti, bet tiem laikiem tas bija būtisks apstāklis. Šie dalībnieki ir toreizējais Latvijas PSR Komunistiskās partijas CK Valsts un nevalstisko organizāciju sektora vadītājs Sergejs Dolgopolovs (pakļauts CK 3.sekretāram) un viņa vietnieks Ojārs Skudra (nāca pārsvarā Skudra, bet reizēm ieradās arī pats Dolgopolovs).  Viņi tolaik bija augstākie LTF tehniskās tapšanas procesa uzraugi. Dolgopolovs vēlāk iekārtojās Rīgas izpildkomitejā (Rīgas Domes analogs) un, izmantojot mainīgos laikus, salika tur savus cilvēkus. Pa lielam  visus šos laikus līdz pat šodienai Rīgas domes kadru vairums ir Dolgopolova cilvēki, pašreiz nozīmīgākais no kuriem ir bijušais komjaunatnes sekretārs Andris Ameriks, kurš aizsedzoties ar masās populāro Ušakova izkārtni, reāli vada Rīgu (te vēl var minēt joprojām aktīvu eksčekistu Juri Ābeltiņu – bijušo Latvijas Universitātes uzraugu un pēdējo Rīgas pilsētas VDK priekšnieku).
Skudra savukārt kļuva par politologu. Te jāatzīmē, ka Padomju laikā bija sagatavoti daudzi marksisma-ļeņinisma un partijas vēstures speciālisti, kuri jaunajos laikos kļuva pilnīgi nevajadzīgi un vairums no viņiem kā pēc burvju mājiena kļuva par politologiem vai arī „atrada Dievu” un pievērsās reliģijās bāzētam organizatoriskam darbam (tas ir kļuva par mācītājiem vai reliģiskiem „guru”). Kolorītākā Latvijas „politoloģijas” pārstāve ir aktīva partijas funkcionāre, pašreiz Stradiņa universitātes politikas zinātnes katedras vadītāja  – Ilga Kreituse.

Atbildēt

Man liekas

31.05.2017. 20:13

Man liekas, ka viss Saskaņas un NA sastāvs ir vieni toreizējie un tagadējie KGB stukači? Nu ne jau visi, bet daudz gan ir tādu gan jau? Vismaz kolaboranti , ja tādi Saskaņā ir, ir stukači.

Atbildēt

Bet CVK nebrīdina?

31.05.2017. 20:11

Tas savukārt nozīmē, ka 3. jūnijā gaidāmajās pašvaldību vēlēšanās, vēlētājiem to pat nenojaušot, var kandidēt simti vai pat tūkstoši cilvēku, kuru kā kādreizējo čekas ziņotāju vārdi atrodas VDK kartotēkā, par kuru SAB direktors Maizītis, kā zināms, ir publiski pavēstījis – tajā galu galā atrodoties arī daudzi godāti cilvēki.

Atbildēt

NE - pietiek

31.05.2017. 20:07

»

:))

Veco veču hroniskā slimība.....nespēj atzīt,Ka


Ja kāda persona iztiesājās un tiesa pateica spriedumā, ka nav sadarbojies un līdz ar to "visas durvis vaļā"- tīrs kābārenes asara un nav ko atsaukties uz čekas maisiem", vairāk datus neuzrāda, kartiņa nav izņemta. bet to nerāda - nav,. nav , nav sadarbojies. Ir. ir. ir savervēts un stučīja, bet tādu likumu pieņēma paši bijušie stukači un visi tīri - neviens nav sadabojies, kaut jāzinam ka kartiņa ir galvenais un vienīgais pierādījums, ka bijis čekas agents, [protams, ja oir kartiņa reģistrēta grāmatā arī.
Nekādu sadarbību nav jāpierāda, kaut izceļ no arhīva visas lietas, to nevar pierādīt, vienīgi, ja pie visiem dokumentiem, kur var būt aģenta ziņojumi, izmeklētu lietum, nopratinātu visas personas, kuri vervēja, kuri sanjcionēja vervēšanu, par kuriem tika ziņots, un par kuriem ir aģentūras lietas. Tas varētu būt - vismaz desmit sējumu darbs. Murgs, ar to nav jānodarbojas, pietiek - bija savervēts, bet likumā vēl jāpierāda - vai sadarbojās. Murgs, murga galā, Latvijas murgs.

Atbildēt

Maniaks

31.05.2017. 18:53

Visa būšana ar tiem maisiem kļūst aizvien relatīvāka. Paši maisu pārvaldītāji no SAB manipulē ar sabiedrību, paši tur un paši izdod izziņas, kam vajag no savējiem, ka nav čekas maisos. Bet mums jātic visam, ko iestādes atzīst par pareizu esam.

Atbildēt

Loģisks jautājums

31.05.2017. 18:40

Ja jau TSDC informāciju sniedz tikai pašai personai,tad kāpēc nodokļu maksātājiem šāds TDSC ir jāuztur?????! Kam mums tādi liekēži ir vajadzīgi?!

Atbildēt

biedram

31.05.2017. 18:37

Tam Zaķim ir 80 gadi,nevis gandrīz simts.Vai kāds var saprast,kālab viņš lien tajā Domē?apdauzīts vecis,par kuru vienmēr pirms vēlēšanām tiek rakstīts,ka viņš varētu būt stukačs,bet viņš tik lien un lien kā nozombēts.

Atbildēt

juris

31.05.2017. 18:22

»

hm

Šai sakarā var ieteikt nupat grāmatveikalos nonākušo Indriķa Latvieša grāmatu "Bailes". Ļoti daudz kas kļūs skaidrāks. Gan par maisiem, gan par Maizīti, gan par valdošo mafiju


Esmu ticis līdz pirmajai trešdaļai - satriecoša grāmata. Tāds trilleris latviski vēl nav lasīts. Interesanti, kad izņems no veikaliem.

Atbildēt

Fēlis

31.05.2017. 18:11

Kā jūs nesaprotat! SAB viņu infiltrēja kremlinu partijā un jūs tagad viņu šitā izgaismojāt! Nebūs brīnums, ja tagad figurantu kādā vārtrūmē atradīs ar vardarbīgas nāves pazīmēm, vai arī noindēs ar poloniju.

Atbildēt

biedrs

31.05.2017. 17:27

Tam vecajam āzim-stukačam ir gandrīz 100gadi! Ko viņš pašvaldībā darīs? Lai staigā uz baznīcu grēkus nožēlot!

Atbildēt

fakts

31.05.2017. 17:15

Lato Lapsa 01.03.2017 (pietiek.com): Paša Ušakova komentāri saistībā ar šiem faktiem pagaidām nav saņemti.

Atbildēt

hm

31.05.2017. 17:09

»

Fiksais

Domāju, ka viņš pats ir maisos. Tajā laikā bija jauns, aktīvs komjaunietis


Šai sakarā var ieteikt nupat grāmatveikalos nonākušo Indriķa Latvieša grāmatu "Bailes". Ļoti daudz kas kļūs skaidrāks. Gan par maisiem, gan par Maizīti, gan par valdošo mafiju.

Atbildēt

Fiksais

31.05.2017. 16:50

»

Ziediņš

Tāpēc jau Maizītis nevienu maisiem klāt nelaiž - lai nepieķer, ka kaut kas ir pazudis


Domāju, ka viņš pats ir maisos. Tajā laikā bija jauns, aktīvs komjaunietis.

Atbildēt

Ziediņš

31.05.2017. 16:34

Tāpēc jau Maizītis nevienu maisiem klāt nelaiž - lai nepieķer, ka kaut kas ir pazudis.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

21

9.maijs - Lielā lūzera diena

FotoKo tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?
Lasīt visu...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....