Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

qwe

02.06.2020. 18:31

»

50/50

vai nu 3 potes(katra 35 eiro gabala) pret ercu encefolitu vai liels risks dabut so smago slimibu dzimtas Latvijas mezu un plavu ares,pec erces koduma briva daba


Tieši tāda ir mana attieksme. Riski ir jāizvērtē, un tie nevar būt visiem vienādi. Un ērču encefalīts arī ir tieši tas, pret ko pats potējos, kamēr šiverēju pa laukiem un mežiem, bet ne tagad, kad lielāko daļu pa pilsētu.

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 18:11

»

qwe

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness...


Nezinu par Franciju, bet ASV vakcīnu ražotāji, atšķirībā no citu produktu ražotājiem, nevar tikt iesūdzēti tiesā par produktu izraisītajām sekām. Tiesvedību bija tik daudz, ka vairs nebija ekonomiski izdevīgi pētīt un radīt jaunas vakcīnas. Tāpēc tagad kompensācijas maksā paši nodokļu maksātāji.

Tas NAV kapitālisms.

Atbildēt

nelej udeni

02.06.2020. 18:10

»

Pilsonis

Piemēram, ASV bija cilvēki, kuri pēc vakcinācijas pret cūku gripu nepaspēja pat no iestādes dzīvi iziet ārā


normalas valstis ,kur vakcinacija pret gripu ir par velti,pirms vakcinacijas tev jaaizpilda speciala veidlapa,kur ir obligati jautajumi gan par tavu pasreizejo veselibas stavokli ,gan par parciesto slimibu hronologiju.bet pec potes sanemsanas tev vismaz 1/2 stunda ir japavada iestada ,kur sanemi vakcinaciju medicinas personala uzraudziba !

Atbildēt

50/50

02.06.2020. 18:02

»

qwe

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness...


vai nu 3 potes(katra 35 eiro gabala) pret ercu encefolitu vai liels risks dabut so smago slimibu dzimtas Latvijas mezu un plavu ares,pec erces koduma briva daba.

Atbildēt

LPSR

02.06.2020. 17:58

so ,,vecaku ,, vecaki LPSR laika gan bija poteti gan pret difteriju ,gan pret poleomelitu,jeb bernu trieku.tagad nelaime ir ta ,ka,,brivaja latvija,,mulkiem un sektantiem ,tadiem ka jehovas liecinieki atlauj izplatit savu propogandu ar socialo tiklu palidzibu un pat pieskir politisko patverumu ,meginot ieriebt Krievijai.

Atbildēt

qwe

02.06.2020. 17:53

Ir medicīnas zinātne un ir medicīnas bizness.
Ar medicīnas zinātni Tu saskaries studējot medicīnu (caur "studiju biznesa" prizmu, bet tomēr...)
Ar medicīnas biznesu Tu saskaries, kad Tev "jāiet pie daktera"...

Tie ir 2 dažādi jēdzieni...

Nav pamata apšaubīt vakcināciju medicīniskajā nozīmē, IMHO.
Bet vakcinācijas bizness ir kā jebkurš cits bizness - selektīvi fakti pasniegti vēlamā rakursā ar mērķi panākt "produkta" iegādi,
bez jebkāda morāla filtra attiecībā uz metodēm, kā tas tiek panākts, jo tā māca šobrīd dominējošā reliģija - kapitālisms.
Kurš minstinās dēļ kaut kādām morāles dogmām ir finansiāli zaudētājs pret to, kurš neminstinās.

Nosauciet kaut jel vienu (tipa citu) biznesu, kura mērķa auditorija un peļņa ir miljonos, taču kurš ir godīgs pret katru klientu.
Es tādu nezinu, un man nav pamata uzskatīt, ka vakcinācijas bizness ir izņēmums.

Palasiet medicīnas (biznesa) vēsturi, tīri pa diagonāli...
Ir vnk. šokējoši lasīt to, kas ik pa laikam vēsturiski nav ticis tirgots kā "zāles",
neizprotot blakus efektus, ilglaicīgu iedarbību, vai pat lietas bez jebkāda zinātniska pamatojuma.

Un atkal - man nav nekāda pamata uzskatīt, ka šis laika moments medicīnas biznesā ar kaut ko būtiski atšķirtos no visiem iepriekšējiem.

Vakcinācijai kopumā šobrīd ir pārāk daudz "sarkano karodziņu", kas signalizē par vēlēšanos to pārdot masām
(pat neskatoties uz pašu proponentu ne tik rožaino statistiku par tās iedarbību),
salīdzinājumā pret vairāk diskriminatīvu (e.g. - pa riska grupām) risku/ieguvumu analīzi, kāda būtu zinātniskai pieejai.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 17:52

»

Hmm...

Šis izskatās, ka būs pēdējo dienu lielākais fake, kāds ir lasīts...


...fake ?...tad tas bērns ir dzīvs ?...

Atbildēt

Elmars

02.06.2020. 17:33

"Latvijas Televīzija Berlīnē satiek Kristīni Pitkeviču. Viņa ir anestezioloģe Berlīnes Sirds centrā..." Nu izcils speciālists par vakcīnām...

Atbildēt

Zeze

02.06.2020. 17:21

Ar juristiem iet smagi. Viņi parasti ir visgudri un naski savu viszinību aizstāvēt. Taču Dievs nav mazais bērns.

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 16:56

»

NON

piedodiet,bet kāds "norakstāms" sakars var būt dzemdību traumām ar poliomielītu - vīrusa ierosinātu infekcijas slimību, kas skar mugurkaula smadzenes


Jums ir uztveres problēmas.PSRS laikā bieži vien ārstu neizdarības tika kvalificētas kā polimielīts.
Arī tagad testējot mango,maizes koku,motereļļu,testi uzrāda kovid 19,makaronvīrusu.

Atbildēt

Hmm...

02.06.2020. 16:50

Šis izskatās, ka būs pēdējo dienu lielākais fake, kāds ir lasīts.
It kā Vācijā dzīvojoša un strādājoša persona nekomunicē ar savu vācu publiku, bet nez kāpēc grib čakarēt latviešus. Pietiek vienreiz ārzemniekiem mūs mācīt!
Kaut kā pretenciozi, pat pārāk daudz informācijas ir šīs personas rīcībā par bērna vecākiem - par profesiju, kurš strādā, kurš nestrādā, par ko ar ko kaut kad ir tiesājies. Būtībā personas datu regula un ārstu Ētikas kodekss pārkāpta visos iespējamos veidos.
Latvieši, lūdzu neesiet aitas, neticiet visām šīm noteikti loti labi apmaksātajām muļķībām! Domājiet pašivar savām galvām un apziņu! Mūsu imunitāte ir daudz labākā stāvoklī kā R-Eiropā un ASV!

Atbildēt

02.06.2020. 16:24

»

jaajaa

...un tie, kas savus bērnus nevakcinē, uzraksta papīru, ka atsakās no valsts atbalsta gadījumos, ja viņš saslims ar slimību, pret kuru varēja vakcinēties...lai viss godīgi, vai ne


Bet kāpēc jūsu visi klusējat par mūsu mērķiem, kas jāpanāk valsts pārvaldes rezultātā?
Vieniem sabojāta veselība no vakcīnām un neviens neatbild. Citi atsakās no valsts atbalsta. Vai tie ir tie rezultāti kurus gribam?
Kas jums smadzeņu vietā čuras?

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 16:18

»

jaajaa

...un tie, kas savus bērnus nevakcinē, uzraksta papīru, ka atsakās no valsts atbalsta gadījumos, ja viņš saslims ar slimību, pret kuru varēja vakcinēties...lai viss godīgi, vai ne


Jā, tā būtu simetrija, kurai būtu jābūt. Tieši tā. Tas ir absurds, ka ārsti ne par ko neatbild, bet prasa uzticību.

Atbildēt

02.06.2020. 16:15

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Bet vakcinētie taču pēc vakcinācijas ir pasargāti. Kas jūs sev durat vakcīnas, kas ne no kā nepasargā?
Cik jums gadiņi vai vienkarši dumjš esiet?

Atbildēt

Harijs Poters

02.06.2020. 15:51

Nav problēmas ar vakcināciju - tikai lai katrs, kas izraksta vakcīnu un to iedur paraksta kaut ko līdzīgu Covid apliecinājumam- tjipa - ja jūsu bērnam no šīs vakcīnas radīsies sarežģījumi, atļauju sev nogriezt vienu pirkstu. Ja kļūst par invalīdu - visu mūžu maksāšu invaliditātes pabalstu, līdzvērtīgam valsts pabalstam. Un ticiet, visi ļoti ātri pamodīsies, visādi SPKC darbonīši, vakcīnas tiks neatkarīgi analizētas pētītas un padarītas maksimāli drošas. Būs visa statistika. Un vecāki varēs izvēlēties - šito jā, bet šito labāk nē. Pamatoti. Cik tur vajag - tikai katra personīgā atbildība - un visas problēmas atrisinātas. Fantastika vai ne? :)

Atbildēt

NON

02.06.2020. 15:49

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


piedodiet,bet kāds "norakstāms" sakars var būt dzemdību traumām ar poliomielītu - vīrusa ierosinātu infekcijas slimību, kas skar mugurkaula smadzenes

Atbildēt

Harijs Poters

02.06.2020. 15:47

Nav problēmas ar vakcināciju - tikai lai katrs, kas izraksta vakcīnu un to iedur paraksta kaut ko līdzīgu Covid apliecinājumam- tjipa - ja jūsu bērnam no šīs vakcīnas radīsies sarežģījumi, atļauju sev nogriezt vienu pirkstu. Ja k

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 15:41

»

jautaajums

Vai tāda ir cilvēka brīvās gribas izpausme?Varbūt ierobežot tos kuri ir vakcinējušies,ar visu likuma bardzību


...būs baigi nevietā zem raksta par reālu nelaimi...bet...negribi uzprasīt vecākiem, ko viņi šodien domā par savu "brīvās gribas izpausmi" ?...:(

Atbildēt

P.

02.06.2020. 15:34

> Nav likuma, kas aizbāztu mutes

Un labi, ka tā.

Atbildēt

Uldis

02.06.2020. 15:33

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


Uzdevu līdzīgu jautājumu (cik nevakcinētie ir saslimuši) mūsu ņiprajiem SPKC darboņiem. Man pateica, ka tādi dati ir, bet man nedos, jo varot "nepareizi interpretēt".

Tālāk prasīju vairākiem ģim. ārstiem, cik tad gadā mums ir gadījumi ar smagām sekām pēc vakcinācijas? Atbilde - sistēma ir, bet tur nopietni neviens neko nedara un kas ar to informāciju notiek tālāk neviens nezina. Piemēram, Amerikā tikai 10% gadījumu nonāk līdzīgā sistēmā. Ja pieņemam, ka smagas sekas ir līdzīgi kā citās valstīs, tad katrus 2-3 gadus būtu jābūt kādam šausmu stāstam. Kur tie ir? Paslaucīti zem tepiķīša?

Labi, noliksim diskusijas par to šķidro zinātni, kas tur ir pagaidām malā. Tālāk prasīju, vai kāds Latvijā pārbauda iepirkto vakcīnu satura atbilstību norādītajam. Saprotams, ka to neviens nedara. "Ticam, ko ražotājs saka." Katru reizi, kad ir no ražotāja neatkarīgi pētījumi atklājas, ka saturs atšķiras būtiski gan kvalitatīvi, gan kvantitatīvi no deklarētā.

Kaut kādi uzbraucieni par sektām šeit ir vienkārši nevietā. Ārsti, SPKC nespēj vai nevēlas atbildēt uz pamatotiem un saprātīgiem vecāku jautājumiem, tad par ko mēs šeit tālāk varam runāt?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

02.06.2020. 15:16

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Klau, ja pārējie būs vakcinējušies un tādējādi pasargāti - kā tad nevakcinētie var šos pasargātos apdraudēt, mm?

Nudien neesmu vakcīnu pretinieks, taču dikti jau nu nevajadzētu vakcīnu drošumu un efektivitāti pārspīlēt.

Atbildēt

No kuras sektas

02.06.2020. 15:06

nāk šī ļoti situēta un jauka ģimene???

Atbildēt

Zinošais

02.06.2020. 15:02

»

jautaajums

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā...


Savulaik žurnālisti uzdeva jautājumu par Difterijas vakcīnas efektivitāti un speciālists bez minstināšanās atbildēja ka tā ir ap 50% ! ! !

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 14:59

»

Pieņemt

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt


Vai tāda ir cilvēka brīvās gribas izpausme?Varbūt ierobežot tos kuri ir vakcinējušies,ar visu likuma bardzību.

Atbildēt

jaajaa

02.06.2020. 14:47

»

Andris

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients...


...kas tā par HPV vakcīnu ?...

Atbildēt

jautaajums

02.06.2020. 14:37

Cik bērnu miruši no diferijas kuri bija potēti?Lūdzu statistiku galdā!
Neesmu vakcīnu pretinieks,esmu pret tām vakcīnām kuras tiek ražotas ar PVO & Bila Geitsa un Merilindas fonda atbalstu.
Par polimielītu,lielākā daļa uz tā rēķina tiek norakstītas nepareizas dzemdības,dzemdību traumas,mediķu kļūdas.

Atbildēt

be care

02.06.2020. 14:19

»

Pilsonis

Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt...


Piekrītu, jo pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados radītā vakcīna pret poliomielītu t.s. bērnu trieku izglāba lielu daļu tā laika mazuļu gan no sakropļošanas uz mūžu, gan arī no tūlītējas aiziešanas. Tikai tā nebija PSRS vakcīna, to iepirka šķiet, ka no Amerikas, bet tas nav svarīgi. Svarīgi tomēr ir, lai šodien cilvēki neiedzīvotos uz citu nelaimēm.......morāle visā pasaule ir strauji mainījusi savu vektoru un ne uz humāno pusi, šodien valda tikai nauda, nauda un bizness

Atbildēt

Pieņemt

02.06.2020. 14:12

likumu, ka nevakcinētie nedrīkst piedalīties sabiedriskās aktivitātēs, lai neapdraudēto pārējo drošību (t.sk. apmeklēt bērnudārzus, skolas utt.)

Atbildēt

Pilsonis

02.06.2020. 14:02

»

Pilsonis

Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt...


Piemēram, ASV bija cilvēki, kuri pēc vakcinācijas pret cūku gripu nepaspēja pat no iestādes dzīvi iziet ārā.

Atbildēt

Pilsonis

02.06.2020. 13:59

»

Žēl

Pilns internets pat no šķietami saprātīgiem cilvēkiem ar "atmaskojumiem" par vakcīnām. Tādām muļķībām tic ne tikai Latvijā. Par atteikumu vakcinēties vai vakcinēt bērnu būtu jāsoda un ar to šo pseidoziņu problēmu jāslēdz. Pasaule tādu tumsonību nevar atļauties...


Ar nazi var griezt desu, bet var arī kādu nodurt.
Ja cilvēki, kuri ražo vakcīnas, saka, ka ar vakcīnām viņi var samazināt cilvēku skaitu par 10-15%, tad vai nevajadzētu pret to visu attiekties piesardzīgi?
Domāju PSRS laiku vakcīnas ir drošas, jo tur bija atbildība.
Te bērnu ārsta argumenti par bērnu veselības bojāšanu ar smagajiem metāliem youtu.be/08-q6YLSRiM

Atbildēt

zane

02.06.2020. 13:37

Nepotēt pret difteriju ir noziegums

Savukārt zēniem HPV vakcīna ir agresīvo feministu bābu sasniegums, labi, ka ne Latvijā

Atbildēt

Jautājums

02.06.2020. 13:26

»

Andris

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients...


Andri, kad Tu beidzot klāsi galdā zinātniskus pierādījumus par sava sūdūdens efektivitāti?

Atbildēt

Žēl

02.06.2020. 13:21

Pilns internets pat no šķietami saprātīgiem cilvēkiem ar "atmaskojumiem" par vakcīnām. Tādām muļķībām tic ne tikai Latvijā. Par atteikumu vakcinēties vai vakcinēt bērnu būtu jāsoda un ar to šo pseidoziņu problēmu jāslēdz. Pasaule tādu tumsonību nevar atļauties!

Mazais puika noteikti vairs nav nebija vienīgais savu vecāku tumsonības upuris. Cilvēki baro savu ego, domādami, ka viņiem ir superspējas, ka atklājuši pasaules sazvērestības, bet iznākums ir tāds, kāds tas ir!

Atbildēt

Andris

02.06.2020. 13:18

"Kolēģei šonakt dežūrā nomira pacients..."

Patiess stāsts [Video]: puisis pēc vakcīnas kļūst paralizēts un vēlāk izdara pašnāvību

Koltons Berrets
Koltons Berrets bija aktīvs, enerģisks un jauns zēns. Viņam patika sportot, braukt ar velosipēdu un darīt visu azartisko, kas lika izdalīties vairāk adrenalīnam . Tas bija pirms, HPV vakcīna sabojāja viņa dzīvi.
Koltons bija plānojis doties uz skautu nometni. Lai to apmeklētu, viņam bija jāsaņem veselības pārbaude. Kad viņam bija 13 gadi, viņa vecāki viņu aizveda pie ārsta. Ārsts ieteica Koltonam saņemt HPV vakcīnu. Kad viņa māte jautāja, kāpēc, viņš teica: “Tas var novērst vēzi.” Koltona māte Katlīna pieņēma šo argumentu un nolēma viņu vakcinēt.

Parasti cilvēki saņem trīs HPV vakcīnas devas, kas sadalītas sešos vai vairāk mēnešos. Aptuveni divas nedēļas pēc trešās devas lietošanas, Koltonam sākās stipras sāpes kaklā. Viņa māte lika viņam paņemt ibuprofēnu un doties uz skolu. Nākamajā dienā viņš devās vizināties ar savu tēti. Viņš bija iegādājies “lielo zēnu motociklu”.

Vai kāds zināja, ka tā būs viņa pēdējā reize uz motocikla. Kad Koltons atgriezās mājās, viņš bija ārkārtīgi bāls un viņam joprojām sāpēja kakls.

Nākamajā rītā viņš bija kļuvis tik vājš, ka pat nespēja piecelties no gultas. Kad viņš lūdza mātei dzert, viņi atklāja, ka viņš vairs nevar pakustināt labo roku. Kad viņš mēģināja piecelties un satvert dzērienu, viņš nokrita atpakaļ gultā un nespēja pakustēties. Viņa māte uzreiz saprata,

ka Koltons ir paralizēts, bet baidījās viņam to pateikt, jo viņa negribēja viņu nobiedēt. Tas bija ļoti vēlu naktī, tāpēc viņi gaidīja līdz rītam, lai nogādātu viņu slimnīcā.

Tas bija 2014. gada 17. februāra rīts, kad Koltona tēvs viņu aizveda uz slimnīcu, palīdzot turēt viņa galvu, jo viņš nevarēja piecelties no gultas un joprojām nespēja izmantot labo roku. Viņi uzreiz viņu nogādāja pamatskolas bērnu slimnīcā Salt Lake, apmēram stundas attālumā, un sāka veikt pārbaudes.

MRI parādīja iekaisumu Koltona muguras smadzenēs no C1 skriemeļa līdz T12 skriemeļim. Sākotnējā diagnoze bija akūts gareniskais šķērseniskais mielīts.


MRI izmeklējuma bilde
Pēc tam, kad dzirdēja, ka viņš ir saņēmis HPV vakcīnu 1. februārī, slimnīca (atbildīgi) ziņoja par reakciju VAERS (vakcīnu nelabvēlīgu efektu atskaites sistēma).

Koltons slimnīcā palika 88 ilgas dienas. Šajās dienās viņa paralīze izplatījās, atstājot viņu gandrīz pilnībā paralizētu no kakla uz leju. Ārsti brīdināja, ka viņš nespēs elpot, un nolēma viņu intubēt. Tas viņam neļāva runāt ar vecākiem.


Kad Koltons beidzot atstāja slimnīcu, viņa dzīve bija pilnīgi izmainījusies. Galu galā, veicot stingru rehabilitāciju, viņš atguva kājas un ķermeņa spēku, bet labā roka palika pilnīgi paralizēta, un kreisā roka bija kustējās minimāli. Viņš palika savienots ar 7KG smagu elpošanas aparātu 24/7, kuru viņa māte raksturoja kā “lodi un ķēdi vergam”.

Viņš vairs nevarēja sportot. Viņam tika ļauts sēdēt malā un skatīties, kā citi spēlē sportu kuru viņš mīlēja. Viņš juta, ka viņa elpošanas aparāts ir “kaitinošs” citiem. Galu galā viņš atkal sāka apmeklēt skolu, bet, lai izdzīvotu dienas, viņam bija nepieciešama nopietna palīdzība. Viņš atcerējās jautros laikus, vadot savu apvidus automobili, slēpojot un braucot ar kemperi. Viņš teica, ka viņš novērtē savus labākos draugus, kas viņam bija blakus šajos grūtajos laikos. Viņš uzdāvināja cepuri, kurā bija uzraksts “Caught U Staring”, un uzskatīja, ka ir smieklīgi redzēt cilvēku reakciju, kad viņi zināja, ka viņi ir skatījušies. Viņa mazajam brālim Gavinam vajadzēja uzņemties visus darbus, kurus viņš vairs nespēja. Tas bija Koltona “jaunais normālais”.

Ārsts, kurš ievadīja vakcīnu Koltonam, vairs injekciju neizrakstīja zēniem. Koltons sacīja, ka ir labi, ka viņš to nedara zēniem, bet daudzas meitenes joprojām vēl var ievainot.

Es biju tik naiva pret to, ko teica ārsts. Viņš ir tas, kurš gāja skolā, viņš zina, kas ir labākais, tāpēc, protams, jūs darīsiet to, ko viņi iesaka.

Un tā es izdarīju. Viņš visu mūžu ir bijis ārsts. Kopš pusaudža vecuma viņš ir bijis mans ārsts. Es joprojām daudzās lietās uzticos viņam … tagad, kad runa ir par vakcīnām, es neuzticos nevienam, ”sacīja Katlīna. Kad prasīju, vai viņam nav dusmu par šo situāciju, Koltons atbildēja:

“Es diezgan reti uzliesmoju no dusmām … Es paturu to sevī. Man nepatīk sūdzēties. Es dusmojos, ka viņi joprojām vakcīnē cilvēkus, dusmīgs, ka cilvēkiem sāp. Tas ir joks. Jums ir jānodarbojas ar pētījumiem. Jūs vairs nevarat uzticēties ārstam.”

2018. gada 5. janvārī notika liela traģēdija. Koltons, vairs nevēlēdamies justies kā slogs saviem draugiem un ģimenei, atņēma pats savu dzīvību. Šis ir absolūti sirdi plosošs stāsts, un viens no biežajiem gadījumiem, kurus big-pharma slēpj, un leik mums domāt ko pavisam citu. Ja ārsti netiktu piespiesti neinformētai sabiedrībai virzīt bīstamus produktus, piemēram, Gardasil, daudzas dzīvības, ieskaitot Koltona Berreta, būtu izglābtas.
Kad plašsaziņas līdzekļi atspoguļo vecākus, kuri vilcinās, vai atsakās vakcinēt savus bērnus, viņi tos attēlo kā bezatbildīgus, kas ir pret zinātni un kuri pakļauj viņu bērnu veselību riskam. Viņi tos izsmej vai sazvērestības teorētiķus.

Viņi nekad tos neparāda tādus, kādi viņi ir: bijušie “vakseri”, kuri pilnībā atbalstīja vakcīnas, līdz viņu (vai tuvinieku) dzīvi mūžīgi mainīja negatīva reakcija.

Viņi nekad neattēlo viņus kā saprātīgus vecākus vai pilsoņus, kuri ir veikuši paši savus pētījumus un apzinās patiesību par vakcīnām. Mediji to nestāsta, jo viņiem netiek maksāts par patiesības izteikšanu, bet viņiem tiek maksāts par vakcīnu reklamēšanu.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Saules paneļi – lieliska iespēja vai jauna shēma?

FotoSaskaņā ar koalīcijas spriesto varas partijas apsver iespēju izmantot esošo situāciju energoapgādē, subsidējot dārgu importētu tehnoloģiju – saules paneļu izmantošanu. Cik lielā mērā tās tiešām ir rūpes par Latvijas sabiedrību šajā situācijā, vai arī patiesībā ir kārtējās biznesa iespējas lobijs enerģētikā – līdzīgi kā savulaik ar OIK?
Lasīt visu...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...