Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Uz priekšu LK !

14.01.2021. 23:17

»

Mākoņpauts

Jānīt, liec nu mierā Ārgali, spriežot pēc tavām samazgām, tev līdz viņa līmenim nekad netikt! Ja Saeimā būtu tikai Ārgaļi, mēs dzīvotu kā Šveicē


Tikai cilvēki ar politisku pieredzi, Ārgalis, Stepaņenko un citi var būt jaunās partijas kodols. Gobzems nekad nebalstīs savu partiju ar stulbiem sportistiem, caurkritušiem aktieriem un rakstniekiem! Ka joki nebūs, to var redzēt, kā nobaidījušies vecie auni, savās siltajās vietās.Viss liecina, ka Gobzems uzvarēs!

Atbildēt

patiesībā

14.01.2021. 13:37

»

Indullis Durka

sasniegt kolektīvo imunitāti, ļaujot pakāpeniski atgriezties dzīves ritmā bez pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem neizdosies


"ad-hominem" kretīnismā "bāzētas" izpildīšanās, kā vismaz absolūti prioritārās (ja ne pat vienīgās) pseido "argumentācijas", izmantošana šajā pietiek.pie*irst.com mikroburbulī ir ikdienišķi dominējoša negācija, jau no pašiem šīs w-bedres izdzimuma pirmsākumiem. Gan dažādu "mazo meža dīvainīšu", ieskatot arī pietiek.lapseni, tiražētajās murgoloģiskajās "publikācijās", gan arī komentāru zōnā.

"Ad-hominem" – tulkojumā no latīņu valodas nozīmē “pret personu”, “pret cilvēku”.

Tas ("ad-hominem") ir agresīvās demagoģijas "instruments", kas tiek vērsts pret konkrētu subjektīvi netīkamu (iedomāti / reāli bīstamu, melni apskaužamu, trulā barā linčojamu un taml.) personu kā uzbrukums tai personīgi, piekopjot tipisku "naida runu" – tā vietā, lai loģiski kontrargumentētu šīs personas proponēto viedokli.

Visbūtiskākais – "ad-hominem" agresīvās demagoģijas jeb šāda veida "naida runas" izmantošana nozīmē šīs destruktīvās draņķības iniciatora sakāves atzīšanu, kā arī nespēju (visbiežāk) komunicēt pienācīgi pamatoti, respektējami argumentēti un taml. konstruktīvi ar saviem (iedomātajiem) oponentiem.

Atbildēt

Esi Reāls

14.01.2021. 10:02

Ir vēlamā dzīve - Reālā dzīvē.
Un ir dzīve ilūzijā - Sapņu mākonī.
Nolaidies realitātē, paskaties pa labi, pēc tam pa kreisi un tu sapratīsi, kas notiek Tev visapkārt.
Tad pakustini savas smadzenes un paskaties pagātnē.
Paslinko ar darbiem un izveido nākotnes ilūziju.
Izanalizē reālo iespējamību un rīt tu varēsi sākt to īstenot nākotnē.

Atbildēt

Indullis Durka

14.01.2021. 05:04

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


sasniegt kolektīvo imunitāti, ļaujot pakāpeniski atgriezties dzīves ritmā bez pandēmijas izraisītajiem ierobežojumiem neizdosies.

Atbildēt

Latvietis bez mērķa

14.01.2021. 02:17

»

Mākoņpauts

Jānīt, liec nu mierā Ārgali, spriežot pēc tavām samazgām, tev līdz viņa līmenim nekad netikt! Ja Saeimā būtu tikai Ārgaļi, mēs dzīvotu kā Šveicē


Ha ha ha nevaru noturēt smieklus...Kas ir "mēs" .. Tiesībaizsardzības iestādei būtu ko teikt par šo sapņojumu.. Ja nav blēdis, tad muļķis ko izmanto. Rīgai 8 00 .. Autoram žetons par rakstu..

Atbildēt

Tā būs

14.01.2021. 00:40

Būs kārtība beidzot, vecie zagļi ar saviem atbalstītājiem mūciet, būs slikti, bet taisnīgi, ķersimies klāt...

Atbildēt

Uz priekšu LK

13.01.2021. 22:51

Paldies aktīvajiem Gobzema noliedzējiem! Bez Jūsu "cīņas" nebūtu tāda atbalsta Gobzemam! Tā diena, kad slaucīsiet asaras ir ļoti tuvu. Veiksmi Gobzema komandai!

Atbildēt

yes

13.01.2021. 15:56

beidzot Mēkonijkalns ko jēdzīgu uzrakstījis

Atbildēt

tādi esam

13.01.2021. 14:11

»

cūkcepure

Gopzems - kā cilvēks, advokāts, jurists, politiķis pilnīgs 0! Par tādiem saka - caurums peizāžā


Īsts lūzeris, narciss un plātīzeris...nav pat vērts komentēt.
Muļķi, kas viņam skries līdz būs, jo katrā nācijā ir ģenētiski slimi cilvēki

Atbildēt

cūkcepure

13.01.2021. 13:00

Gopzems - kā cilvēks, advokāts, jurists, politiķis pilnīgs 0! Par tādiem saka - caurums peizāžā!

Nav spējis sevi realizēt un kautko sasniegt nevienā dzīves jomā! Es domāju, ka šim personāžam ir nopietni psihes traucējumi un šeit būtu darbs speciālistiem.

Atbildēt

cālis-pālis

13.01.2021. 12:53

»

jautaajums

Vai cilvēks un persona ir viens un tas pats?Juridiski noteikti nē


Nu tad atrodi piemēram par Juri Cālīti, Oļģertu Birznieku, Sandru Vitoni u.c. Padalies ar tautu! Dari to zināmu visiem!

Atbildēt

leopards

13.01.2021. 12:52

Gobzems nekad nav bijis paties cilvēks,to viņš pierādija pagājušās vēlēšanas no KPLV,kad viņš nodeva savus biedrus,un savus vēlētājus,šoreiz vēlētāji savās smadzenēs ierakstiju ka viņš ir augstas klases žuliks,Blēdis.Nekad viņam neticēs ne vienam vārdiem,un arī tiem,kuri gribēs iet kopā ar viņu balatēties nākošās vēlēšanās.Tāi partijai faktiski nosaukums būs ,,Kremļa likums un taisnīgums,,

Atbildēt

cālis-pālis

13.01.2021. 12:47

Šitie rullēs, komanda baigā, krieviski runājošs vidzemneks no Valmieras! Super! Paredzu, ka zināmu procentu dabūs!
Pļackai viņķelei un Pildītajam Papirkam laiks mainīt partiju lai tiktu saeimā un valdībā! Uzpriekšu politpristitūtas! Var jau arī Apaļgalvis Žoklis aicināt pievienoties savai koalīcijai!

Urā! Lai dzīvo jaunas partijas dzimšana, kas vedī latvju tautu uz saulaino šlesera šķēles paradīzi!

Ja nopietni, tad ārgalis ir īsts MAITA!

Atbildēt

anti soross

13.01.2021. 12:05

»

man viņa domu

gajiens patīk , bet nekad neatbalstīšu Šlesera un benzokolonkas dēļ


mulku zeme ,asv kolonija parmainas ir neizbegamas !Par to liecina asv kolonizatoru ideologiskais krahs kapitolija ienemsanas gadijuma !

Atbildēt

Ghh

13.01.2021. 11:03

Kautko lidzigu var atrast gandrīz par jebkuru aktīvi darbojošos personu , es skatos šodienas nevis pagātne un nesaku ka vins ir labs , bet labāks par piekariņu tocna

Atbildēt

Mjā

13.01.2021. 11:02

Sastāvs īsti ''saskanīgs'' un tehniskais izpildījums atgādina V pārtapšanu par JV.Ilgi loloto sapnīti vēlēšanās nodrošināt 50+ balsis tai neizdevās,tad to izdarīja ar V bijušo ministru un biedru sadalīšanu pa atsevišķām partijām,kur pati JV palika mazākumā.Ironiskā kārtā,neparedzēti daudz balsu savāca KPV LV,kuri projektā galīgi neiederējās.Nopietnais apdraudējums no EM L..go padomes sakarā veicināja iemeslus atbrīvoties no neērtā R.Nemiro un līdzsvars atgūts.
A.Gobzema partijas kadru atspoguļojums pataisa viņu par Trojas zirgu pilnu ar saskaņiešiem,kuri līdzīgā veidā (+Vj.Dombrovska p-ju)dosies Saeima ieņemšanā.

Atbildēt

man viņa domu

13.01.2021. 10:35

gajiens patīk , bet nekad neatbalstīšu Šlesera un benzokolonkas dēļ.

Atbildēt

Interesanti

13.01.2021. 10:10

Vai autors nav Uldis Eglavs no Attīstībai Par?
Vai loti tuvs šīs personas draudzińš?

Jānismakonkalns no Attīstībai par!
Kłūst interesanti...

Atbildēt

vnk pilsons

13.01.2021. 09:07

katrā sabiedrībā ir zināms % idiotu, tad nu uz šiem pieņēmumiem govzēns arī ir radījis savu veidojumu lai šos idiotus nomakšķerētu un tas ir ok, tāda ir mūsu sabiedrība. Piesaistīs pārējos krāpniekus un zagļus un meļus un blēžus un savāks vēl lielāku idiotu balsu daļu, viss kārtībā.

Atbildēt

Sandra

13.01.2021. 09:02

Ikviena publikācija masu medijos palielina Gobzema kunga veidotās partijas atbalstītāju pulku!Uzmanības piesaistīšana ar pretinieku spēkiem ir tieši tas,ko vajag jaunajam politiskajam spēkam!Ikvienas topošās personas kritizēšana vairo tās slavu nevis pretēji kā uzskata un domā kritiķi.Lasot šo rakstu saskatām bailes no jaunā politiskā spēka..,un ja tas turpināsies tad vēlēšanās var iegūt ap 40% vēlētāju atbalstu.Ja jaunās veidojamās partijas Vj.Dombrovska rindās būs liela daļa bijušo saskaņiešu un arī latviešu atbalstītāju...tad kopā abi politiskie spēki iegūs vairāk par 50% balsu.
Tas liek domāt ka gaidāmas pārmaiņas kuras jau nepatīk valdošajiem un ir jāveic parastais ceļš polpularitātes mazināšanai....bet laiki ir citi un vecās metodes var nedarboties un sabiedrība covid laikā rādās ka ir krasi mainījusi attieksmi pret personām,kuras nesaprotamā veidā iekļuvušas varā no siltajām un labi apmaksātajām darba vietām kabinetos bez reālās dzīves izpratnes un pieredzes praktiskajā sabiedrības dzīvē

Atbildēt

Krabis norvēģisjais

13.01.2021. 07:25

Man ir jautājiens! Kāpēc neredzu cienījamo sajeimas deputāta izstrādājumu lūšu partijā. Lai man piedod nabaga lūši. Kam viņus tagad zākāšanas ne par ko!

Atbildēt

millers

13.01.2021. 07:20

siekalainais sunītis mākonītis satraucies par goba darbībām ,tātad,viss iet pareizo ceļu

Atbildēt

Inga

13.01.2021. 07:19

»

Robis

Spriņģe Tu


Robi Tu?

Atbildēt

arī fakts

13.01.2021. 05:59

»

fakts

Nevienu no līdzšinējām partijām nav veidojuši tādi mēsli. Un vispār tu atkārtojies, jo pirms dažiem gadiem to pašu teici par gobzema iepriekšējo projektu, kas viņu noveda līdz nominācijai premjera amatam


Aitu baram vienalga aiz kura auna iet,ka tik kāds kaut kur ved,bet govjuzēns nav pat auns,vienkārši kosmosa atkritums,kārtējais sistēmas projekts ,,saulvedis,,.

Atbildēt

fakts

13.01.2021. 05:54

»

Ratiko

Neviena no līdzšinējām partijām pašā sākumposmā nav tik ļoti aplieta ar samazgām. Tas nozīmē, ka Gobzems ir uz pareizā ceļa un konkurenti agonijā trako. Veiksmi un izturību Gobzemam


Nevienu no līdzšinējām partijām nav veidojuši tādi mēsli. Un vispār tu atkārtojies, jo pirms dažiem gadiem to pašu teici par gobzema iepriekšējo projektu, kas viņu noveda līdz nominācijai premjera amatam.

Atbildēt

Robis

13.01.2021. 02:47

Spriņģe Tu???

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

13.01.2021. 00:50

...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spēku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "No sū#a pīrādziņu neizcepsi." ;)

Un, arī: "Katra tauta (t.sk. arī latv.āņu lum.peņu "titulnācijas" zombiji) ir pelnījusi tādu "valsti" un tādus "vadošos locekļus" (t.i pie valsts / pašval.dauņu SILES trekni strebjošus "vienlīdzīgĀKos cūklopus"), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot."

Savukārt, kā zināms: "Politikai un šajā "LUM.PENbiznesā" iesaistītajiem "politiķiem" (kā arī šo SILES "vienlīdzīgĀKo" cūklopu "īpašo vajadzību" apkalpotājiem u.c. taml. "pie SILES pietuvinātajiem" sīklopiņiem) nekas NAV un NEVAR BŪT "traumējošāks" un arī reāli bīstamāks par "godam" nopelnītu izsmieklu". ;)

-----------

Mediju ziņa (2013. gads): "Latvija ir maza valsts gan teritorijas, gan iedzīvotāju ziņā, taču skatoties uz to, cik Latvijā ir reģistrētu politisko partiju, rodas pretējs viedoklis. Saskaņā ar uzņēmuma reģistra datiem šajā valstī uz tikai nepilniem diviem miljoniem iedzīvotāju ir reģistrētas 78 (!) politiskās partijas un partiju apvienības. Visas šie politiskie veidojumi jeb politekonomisko interešu grupējumi pārsvarā galvenokārt ir dibināti, lai aizstāvētu noteiktu sabiedrībā pastāvošo grupu intereses – uzņēmējus, zemniekus, skolotājus, dakterus, tā saucamās "spēka struktūras" un tamlīdzīgus "ķēķa juristus", dažāda kupluma ģimenes, dažāda "treknuma" pensionārus, tā dēvētā "šovbiznesa" darboņus, dažādas specifikas "netradicionāli orientētus skap.istus" u.c. šīs valsts sabiedrības tā dēvēto "atšķirīgi orientēto minoritāšu" pārstāvjus." ( apt.cit.vied.aut. – A. Graudiņš, ZZS jeb "hūtsmēslu naftaspāķi" )
-----

"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!..."
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 19.08.2008., Nr.6. )

Starp reklāmām par pamperiem,
Un "diskrētajiem spārniņiem",
Tiek "masmē.dekļos" sludināts:
"Jauns 'politspēks' top dibināts!

Mums - čupām brīvas vakances,
Priekš tiem, kas "valsti" 'kalnā nes':
Nāc barā, 'biedri, nebremzē' ~
Pa visiem 'prodžekts jāforsē'!

Jums 'nespīd' beņķi padomēs,
Un - treknu "algu" izredzēs,
'Pa tukšo na...(fig) slienoties':
Tur "vadoš(ĀK)i" 'biedri' ies...

Jūs 'pašval.dauņu barotnēs',
'Pēc SILES "shēmas" neriktēs' ~
Jau sen tur 'robi aizsisti':
'Smeļ piķi' mūs "dižbiedri"...

Uz "tautas kalpiem" ziepēties',
Jums 'nespīdēs': tur 'biedri' ies,
Ar 'polit(kl)aunu' pieredzi,
Kas (pašreiz) 'malā nostumti'...

Jums "stipendijas" 'nepiķos',
Bet - pašus fiksi 'attārpos':
Bez "biedru naudām" partija,
Nav "ilgtspējīgi" 'velkoša'...

Šmaukt "antiņus" 'nav iekšā' jums?
Tas "gods" būs ekskluzīvi mums!
(Jo - 'shēmojam' tak' "partiju"
Uz SAVU 'privāt-kabatu'...)

Jums, 'biedri', dosim iespēju,
Likt lietā savu "veiktspēju",
Iekš MŪSU 'polit-prodžekta' ~
Lai dzīvo "jaunā" partija!!!..."
...
Smīn "bauri", redzot reklāmu:
"Mēs 'taisām' SAVU "partiju"!
(Šis 'sludeklis' ir apmaksāts)
'Mož', grib par bal(a)stu nākt kāds?..."

-----------

MUĻĶU, peŗmanenti nozombētu LUM.PEŅU, bezceŗīgi aprobežotu "lojāl.pat.REJotu", ģen.ētiski de.fektīvu "SILEI pietuvinātu lielāko kŗetīnu", klaji PRETLIKUMĪGAS "revolucionārās pārliecības" lop!ski tŗulu zombij.fanu, derdzīgi glumu "(p)(ie)līdēju", nicināmi gaudenu "kluso mīīzēju" u.c. taml. prastu "bio.gaļas izstrādājumu" zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latv(ĀN)ija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pensionārs

13.01.2021. 00:09

Likās tik godīgs cilvēks un politiķis ir tas Gobzems. Bet izrādās savāca ap sevi tādu bīstamu bandu, ka paliek bail par Latvijas nākotni.
Jautājums, cik ilgi šī banda turpinās uzdarboties Saeimā, Valdībā, politikā?

Atbildēt

Cilpa

12.01.2021. 23:32

Kremļa 5.kolonna pārgrupējas. Jauns noderīgo idiotu iesaukums. Vecajiem jāturpina dancot pēc vecās stabules jaunām meldijām.

Atbildēt

Ratiko

12.01.2021. 23:14

Neviena no līdzšinējām partijām pašā sākumposmā nav tik ļoti aplieta ar samazgām. Tas nozīmē, ka Gobzems ir uz pareizā ceļa un konkurenti agonijā trako. Veiksmi un izturību Gobzemam

Atbildēt

nu

12.01.2021. 22:42

»

jaajaa

...pilnīgi nekā interesanta...OIK ieviešanā nav piedalījušies, Citadeli nav tirgojuši, kuģniecību nav privatizējuši utt...ka nav kompromata, tad nav...par velti laiku tērēju lasot


tāpēc jau raujas, ka gribas, ai, kā gribas. Tie citi var, bet vai tad viņi nevarēs? Kārtējā maiņa būs Petravičai, ekonomikas ministram, iekšlietu utt.Aizvien bēdīgāk un bēdīgāk mums ar tiem kandidātiem.Uz šiem jau tagad skatoties, gandrīz asaras birst. Stapaņenko jau gan ļoti labi zina un pārzina, kā RD rebes taisīja "saskaņoti gods apzagt Rīgu".

Atbildēt

atbilde

12.01.2021. 22:13

»

Jautājums

Esmaija, kādi tūkstoši??? Vai tiešām ar mūsu sabiedrību jau tik slikti


Nē! Mūsu sabiedrība mostās un - paldies Dievam!

Atbildēt

ES

12.01.2021. 22:10

»

diemžēl

No raksta mākoņa nāk liberasma smaka


Man liekas tāds prastums , ka vēmiens nāk

Atbildēt

Kika

12.01.2021. 21:42

Kă sacīja Zatlers- šim neveiksminiekam Gobzemam nekas neiznaks

Patiešăm- no advokatiem izmeta, netika ne par premjeru, ne ari kads şo muldētăju gribetu par ministru.
Laikam cer uz Šlesera un kremlinu naudu

Atbildēt

Mākoņpauts

12.01.2021. 21:40

»

diemžēl

No raksta mākoņa nāk liberasma smaka


Par to liberastismu-tieši tā!

Atbildēt

Mākoņpauts

12.01.2021. 21:38

Jānīt, liec nu mierā Ārgali, spriežot pēc tavām samazgām, tev līdz viņa līmenim nekad netikt! Ja Saeimā būtu tikai Ārgaļi, mēs dzīvotu kā Šveicē!

Atbildēt

diemžēl

12.01.2021. 21:23

No raksta mākoņa nāk liberasma smaka

Atbildēt

Latviec

12.01.2021. 21:19

Vate riņķī apkārt.

Atbildēt

MI

12.01.2021. 20:59

Paldies labais cilvēk.
Aiztaupīji man gana laika.
Bija doma pazondēt, kas tie pa fruktiem, bet viss jau ir izdarīts. Atlika tikai izlasīt.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...