Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Asiirietis

12.01.2021. 17:41

»

Liels darbs, pat milzīgs

ieguldīts raksta tapšanā...


Tikai deokupācija-dekolonizācija un politiskās vides iztīrīšana no komuņagiem, komsomoļciem un citiem okupantu ruskij mir līdzskrējējiem var atgriezt Latvijai pirmsokupācijas cieņu un godu starp civilizētās pasaules valstīm.

Atbildēt

viedoklis

12.01.2021. 17:38

Pilnīgi skaidrs ka tur nebūs nekā kopēja ne ar likumu, ne ar taisnību. Šī suga ir paradusi veidot likumus kuri ir taisnīgi tikai priekš viņu personīgajām intresēm. Reņģēdājiem būs atvēlēts tikai nosiekalosties.

Atbildēt

Liels darbs, pat milzīgs

12.01.2021. 17:35

ieguldīts raksta tapšanā.

Odiozu personu saraksts. Visi izteikti avantūristi, dīkdieņi un pa pusei saistīti ar organizēto noziedzību, naudas mazgāšanu un citām neizprotamām rebēt, kļūstot stāvus bagāti ar Ivanuškas vārdu uz lūpām - Šlesera variantā.

Visi sarakstā ietilpinātie 4. maija kliķei pret alstiskie elementi, visticamāk tiek aktīvi izsekoti un novēroti, kā bīstami recidīvisti.

Ir ārkārtas stāvoklis valstī, vakstij trūkst darbaroku tranšeju rakšanai, sagatavojoties Krievijas uzbrukumam ar hibrīdkaru.

LV atteikusies no cilvēktiesībām, ir visi priekšnoteikumi, lai ar K. Kariņa rīkojumu sarakstā minētos pretvalstiskos elementus nekavējoties nosūtītu rakt tranšejas ar skatu uz Krieviju.

Atbildēt

lielākā daļa

12.01.2021. 17:32

»

Attīstībai/PAR! biedre

Lielākā daļa latviešu ar Latvijas krieviem runā krieviski, un tāpēc dabīgi, ka nākotnē krievu valoda būs Latvijas valsts oficiāla valoda...


krievu necieš pederastus.lielākā daļa latviešu nemaz neprot krievu valodu.Pratēji strauji izmirst.viss būs tieši otrādi,marginālā biedre.Tava partija nemaz netiks nākamajā Saeimā.

Atbildēt

Oki

12.01.2021. 17:29

»

Saulvedis

Tūkstoši aunu ,Gobzema sekotāju nevar būt,simti varbūt


Nē nē,kur nu tūkstoši. Daudz mazāk . Knaps desmits sanāks , ne ?

Atbildēt

Oki

12.01.2021. 17:26

»

Smieklīgi

Tik daudz agresīvu komentāru,bet neviena paša par rakstā minētajiem faktiem


Tu ne pēc adreses - faktus atspēko Sprņģes nereģistrētā politikas ietekmēšanas grupa . Varēsiet kopā pasmiet vai pasmīnēt.

Atbildēt

Esi Reāls

12.01.2021. 17:25

Ideoloģiskais karšs
Zem diviem karogiem man paiet laiks
Kurš uzvarēs, tas kam ir taisnība,vai tas, kam ir nauda?

Atbildēt

ūja

12.01.2021. 17:24

»

Attīstībai/PAR! biedre

Gobzema partija ir homofobiska un rasistiska! Bet neskatoties uz to, mums varētu būt sadarbība vismaz vienā jautājumā - krievu valodai Latvijā jāpiešķir otras valsts valodas statusu! Beigsim diskriminēt Latvijas pilsoņus krievus


Kas tad tie par Latvijas pilsoņiem,kas neprot valsts valodu?Kā tad viņi var balsot vēlēšanās,ja nesaprot ne bū,ne bē?Tādiem,kas septiņdesmit gadus šeit dzīvo un nesaprot latviski,ar likumu jāaizliedz vilkties uz vēlēšanām.Tur jau ar galvām nav kaut kas kārtībā.

Atbildēt

Harijs Poters

12.01.2021. 17:16

Izlasīju ļoti uzmanīgi. Sirsnīgs paldies autoram. Izskatās, ka visi aprakstītie personāži, salīdzinājumā ar pašreizējiem varnešiem, ir ... nu tādi, gandrīz pilnīgi sterili neskaidras izteiksnes naudas uzkrājumos un tumšos darījumos. Nu, Ārgalis tikai, bet tas uz Gobzema sirdsapziņas :)

Atbildēt

:):):):):):)

12.01.2021. 17:15

»

Gobzemam veiksmi

Mākoņkaln! Tu esi mēsls! Gobzems un viņa komanda ir daudz cienījamāka un respektējamāka, kā jebkura pašreizējās varas kliķes partijas


Štrunts par cieņu un respektu, galvenais, ka skaista komanda...Nezinu gan, kur varētu ieraudzīt minēto personu portretus?

Atbildēt

jaajaa

12.01.2021. 16:50

...pilnīgi nekā interesanta...OIK ieviešanā nav piedalījušies, Citadeli nav tirgojuši, kuģniecību nav privatizējuši utt...ka nav kompromata, tad nav...par velti laiku tērēju lasot...:)

Atbildēt

kāpēc gremdē AP

12.01.2021. 16:44

»

Attīstībai/PAR! biedre

Lielākā daļa latviešu ar Latvijas krieviem runā krieviski, un tāpēc dabīgi, ka nākotnē krievu valoda būs Latvijas valsts oficiāla valoda...


prasts paņēmiens
( tas ir tas, ka jums grūti domājas un daudzi varbūt nezināt, kas jūs izmanto un priekš kam, bet ir kas zin),
nezinām tavu orientāciju...

Atbildēt

Smieklīgi, patiešām

12.01.2021. 16:42

»

Smieklīgi

Tik daudz agresīvu komentāru,bet neviena paša par rakstā minētajiem faktiem


Tādu penteri var uzcept par jebkuru partijveidīgo cilvēku kopumu. Piemēram, par nacionāļiem vai jaunajiem komunistiem. Par visu veidu Jenotības atvasinājumiem pat runāt negribās...Profesionāli, ilggadīgi zagļi un afēristi!
Specdienesti mazliet pastrādā un cepiens gatavs.

Atbildēt

kādus faktus

12.01.2021. 16:41

»

Smieklīgi

Tik daudz agresīvu komentāru,bet neviena paša par rakstā minētajiem faktiem


dodiet paši par sevi pozitīvus faktus labi padarītus darbus!!!!te jums nav ASV tupicas, mēs zinām gan fašismu, gan komunismu, gan streipulismu un lērumu citu muldoņismu

Atbildēt

Smieklīgi

12.01.2021. 16:31

Tik daudz agresīvu komentāru,bet neviena paša par rakstā minētajiem faktiem.
Nu,plakanzemieši,sasparojieties,un vismaz pāris faktu atspēkojiet!:))

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

12.01.2021. 16:17

Paliek vien nenoskaidrots, kas ir Jānis Mākoņkalns? Eksistē pamatotas aizdomas un informācija, ka netīrāks par tiem, kuri minēti rakstā.

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

12.01.2021. 16:01

»

smaids

Lielākā daļa latviešu necieš pederastus, un tas ir tikai dabīgi


Lielākā daļa latviešu ar Latvijas krieviem runā krieviski, un tāpēc dabīgi, ka nākotnē krievu valoda būs Latvijas valsts oficiāla valoda!
Un pret homoseksuāliem cilvēkiem naidīgi noskaņoti ir nacionālisti, konservatīvie un kristieši. Baznīca drīzi sabruks un tie vecišķie pesteļotāji paši izbeigsies, bet marginālie nacionālisti tiks ierobežoti ar naida runas likumu!

Atbildēt

ESMAIJA

12.01.2021. 15:38

»

Lauķis

Kā teicis kāds varasvīrs - politikā nekas nenotiek tāpat vien. Un tad nu jāsāk domāt, kā tas ir tā sanācis, ka visi kas ir ap Gobzemu vieni sliktie. Ja jau viņi ir kaut kur vēlēti un ievēlēti - tad jau tik galīgi slikti nevajadzētu būt...


Lai tik turpina. Tas viss jau bija paredzams un pieredzēsim ne to vien. Un tas rāda tikai vienu - baidās. Un es pieņemu, ka tiks arī vēlēšanu rezultāti viltoti. Ap viņu pulcēsies silvēku tūkstoši, tas ir skaidrs un lai viņiem visiem veicas!tikai domājiet kā nepieļaut vēlēšanu viltošanu.

Atbildēt

rituli

12.01.2021. 15:32

Makonkalns ir vai bikses pielicis bailes vai ari stingri sarga valdoso sistemu...sargsunis pretigais un vairak nekas...Kas tadu propogandistu te klausas...simti un tukstosi seko un klausas Gobzemu....

Atbildēt

škic, Mākoņkaln!

12.01.2021. 15:30

Levita un Kariņa žuļiku bandas pasūtījuma raksts, šie jūt, ka tiks iestumti vēstures atejā...

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

12.01.2021. 15:27

Gobzema partija ir homofobiska un rasistiska! Bet neskatoties uz to, mums varētu būt sadarbība vismaz vienā jautājumā - krievu valodai Latvijā jāpiešķir otras valsts valodas statusu! Beigsim diskriminēt Latvijas pilsoņus krievus!

Atbildēt

Lauķis

12.01.2021. 15:25

Kā teicis kāds varasvīrs - politikā nekas nenotiek tāpat vien. Un tad nu jāsāk domāt, kā tas ir tā sanācis, ka visi kas ir ap Gobzemu vieni sliktie. Ja jau viņi ir kaut kur vēlēti un ievēlēti - tad jau tik galīgi slikti nevajadzētu būt.
Vai nevarētu tomēr būt tā, ka kādiem ir tik ļoti bail no gobzemiešu aktivitātēm un iespējām šajā valdonu sastrādāto muļķību periodā, ka jādara viss iespējamais viņa diskreditēšanai. Taču ir cits teiciens - kas par daudz, tas par ļaunu. Tā ka rungai ir divi gali - domāt vajag!

Atbildēt

lauķis

12.01.2021. 15:20

»

Gobzemam veiksmi

Mākoņkaln! Tu esi mēsls! Gobzems un viņa komanda ir daudz cienījamāka un respektējamāka, kā jebkura pašreizējās varas kliķes partijas


Es jau sen teicu,govjzēnu par balto tēvu.
Ja nopietni,man pilnīgi pietiek ar jēdzienu partija,melis,narkomāns un pakaļējās piedziņas speciālists.Nevēlos tērēt laiku lai iedziļinātos viņa korišu biogrāfijās un nelietībās.Rakstu gan nelasīju,bet tāpat saku paldies autoram,varbūt kādam prāts atvērsies.

Atbildēt

Gobzemam veiksmi

12.01.2021. 15:13

Mākoņkaln! Tu esi mēsls! Gobzems un viņa komanda ir daudz cienījamāka un respektējamāka, kā jebkura pašreizējās varas kliķes partijas!

Atbildēt

kas tad nu,Pēter?

12.01.2021. 15:12

Patiesība nepatīk?Un par tām zemjostas līmeņa būšanām..pajautā labāk topošās partijas fīreram.Citi arī ir jautājuši un saņēmuši tādas nesaprotamas atbildes.

Atbildēt

Anniņa

12.01.2021. 15:06

»

Jančuks

Gobzema partijas biedri kā mušas par s


Kurai partijai ir savādāk?

Atbildēt

Jančuks

12.01.2021. 15:03

Gobzema partijas biedri kā mušas par s***

Atbildēt

Pēteris

12.01.2021. 15:01

Kārtējais galma pediņš Mākoņkalns izrāda savas mikroskopiskās ģenitālijas. Fui!
Tiešām tādas bailes no Gobzemja aktivitātēm?
Lielai daļai būs jāpamet sile?
Tad gan ir vērts cepties.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...