Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Dažādas bankas

30.09.2020. 08:22

Atceros 2005. gadu, kad man bija 59 gadi, bija liels darījums par 475 000.- eiro, bija pirkuma līgums, kā arī rokasnauda 70 000.-, vēl īpašumi Rīgā un Jūrmalā, bet tajā brīdī man vajadzēja pirkt dzīvokli, bet tas maksāja nedaudz vairāk par to, kas bija uz to brīdi manā kontā. Man bija 59 gadi, konts Swedbankā, nekādu parādu, nekādu iepriekš aizņēmumu. Swedbanka mani laipni uzaicināja paņemt no tās uz dažiem mēnešiem 10 000.- kredītlīniju. Kaut arī biju vienojies ar toreizējo Aizkraukles banku, piekritu "vecajai, labajai "Swedbank. Tā nu gaidu vienu nedēļu, otru, trešo.. Beidzot eju uz banku un jautāju, kā ar manu kredītu. Tad man pateica, ka nevarot dot, jo vecums neļaujot, man esot turpat 60 gadi...Milzīgs paldies toreizējai Aizkraukles bankai, kurai mans vecums nelikās pirmsnāves vecums, kura dienas laikā man aizdeva naudu, kuru pēc 2 nedēļām arī atdevu.

Atbildēt

sarkanis baidens

28.09.2020. 07:04

mums savs

Atbildēt

ROFLMAO

28.09.2020. 06:26

»

fakts

Ja IT speciālistam jāsaskaras ar darba meklēšanu, tad tas nav nekāds speciālists


Situācijas mēdz būt dažādas, kāpēc arī labs speciālists var nebūt apmierināts ar esošo darba vietu, vai spiests no tās šķirties.

Bet daudzi darba devēji iedomājas apmēram tā:

Meklējam speciālistu līdz 30 ar divām augstākajām izglītībām un 10 gadu pieredzi tieši tādā pašā darbā.

Atbildēt

fakts

27.09.2020. 22:29

»

ROFLMAO

Ko tur par kredītiem, ja piemēram IT speciālistam pēc 40 jāsaskaras ar atklātu vecuma diskrimināciju, darbu meklējot


Ja IT speciālistam jāsaskaras ar darba meklēšanu, tad tas nav nekāds speciālists!!

Atbildēt

ROFLMAO

27.09.2020. 18:20

Ko tur par kredītiem, ja piemēram IT speciālistam pēc 40 jāsaskaras ar atklātu vecuma diskrimināciju, darbu meklējot.

Atbildēt

aha

27.09.2020. 15:48

»

RP

Nebiedē kaķi ar pūsli! Pie līguma slēgšanas uztaisa automatic payment, lai nepaslīd garām rēļina nomaksa.Ka zin, kā vecumdienās ar to atmiņu


Un tas "automatic payment" arī ieskaita kontā vajadzīgo summu, lai būtu no kuras peimentot?

Atbildēt

RP

27.09.2020. 12:23

»

aha

Ne tikai nolikto atslēgu, bet arī nesamaksātā rēķina princips. Nesamaksās kārtējo rēķinu, banka bez kādām tiesām tantuku izmetīs uz ielas tajā pašā dienā, ļaujot savākt tikai to, ko var paņemt līdzi


Nebiedē kaķi ar pūsli! Pie līguma slēgšanas uztaisa automatic payment, lai nepaslīd garām rēļina nomaksa.Ka zin, kā vecumdienās ar to atmiņu.

Atbildēt

aha

27.09.2020. 11:19

»

RP

Cienījamais...


Ne tikai nolikto atslēgu, bet arī nesamaksātā rēķina princips. Nesamaksās kārtējo rēķinu, banka bez kādām tiesām tantuku izmetīs uz ielas tajā pašā dienā, ļaujot savākt tikai to, ko var paņemt līdzi.

Atbildēt

!!

27.09.2020. 07:36

»

RP

Cienījamais...


Patiess prieks ir par to lasīt, lai veicas "tantukam",es teiktu cien. kundzei

Atbildēt

RP

27.09.2020. 07:13

»

!!

tā ir vispārēja tendence un raksturīga t.s. rietumu civilizētai sabiedrībai, kurā viss tiek mērīts mantiskās vērtībās un to pienesuma spējā. Ja mazs bērns skaitās ieguldījums, tad vecs cilvēks ir apgrūtinājums un pret to attiecīgi izturas. Bērnu, jaunatnes un jauno cilvēku kults ir izveidojies un nāk...


Cienījamais !!
Jūsu pieminētajās ASV atbraucējam tantukam (virs 60 gadiem)banka iedeva kredītu mājas pirkšanai, vēlāk arī mašīnas iegādei. Tas tika vērtēts pēc strādāšanas divās darbavietās (ar minimālo algu).Pie tam, nenomaksāšanas gadījumā darbojās nolikto atslēgu princips. Latvijā priekš darba par vecu, priekš pensijas par jaunu.

Atbildēt

Īgņa

26.09.2020. 19:25

Sīkajiem daiļdirsējiem komentāros varu uzzīmēt piemēru. Kolēģis, kam līdz pensijai vēl gadi desmit, stabili ienākumi + nekustamais īpašums, gribēja būt bankai par galvotāju savam puikam studējošā kredīta saņemšanai (tādi nu ir tie līguma nosacījumi). Banka žagojās, žagojās un beigās atteica - ziniet, jūs esat pārāk vecs, nederēsiet. Tādēļ sīkajiem daiļdirsējiem novēlu nokļūt līdzīgā situācijā, ja gribēsiet ņemt kredītu studijām.

Atbildēt

!!

26.09.2020. 10:30

tā ir vispārēja tendence un raksturīga t.s. rietumu civilizētai sabiedrībai, kurā viss tiek mērīts mantiskās vērtībās un to pienesuma spējā. Ja mazs bērns skaitās ieguldījums, tad vecs cilvēks ir apgrūtinājums un pret to attiecīgi izturas. Bērnu, jaunatnes un jauno cilvēku kults ir izveidojies un nāk no mūsu mīļotās Amerikas, kur visi ir "jauni" un veseli. Nāk atmiņā, savulaik, nule jaunievēlētais ASV prezidents septiņdesmitgadīgais R. Reigans, kurš kā skolas puika seksīgi lēca no viena akmens uz otru, rādīdams tautai un pasaulei, cik viņš ir jauns! Ja vēl pagājušā gadsimtā Eiropā bērni pūlējās ātrāk pieaugt un līdzināties pieaugušajiem, tad šodien ir pretēja tendence.Pieaugušie tēlo bērnus savā uzvedībā, runā, attiecībās, domāšanā un diemžēl arī atbildībā. Tā vien šķiet, ka vēl tikai mazliet uz priekšu laika dimensijā un mēs visi ar daudzkrāsainiem matiem, caurām zeķēm un puļķiem ausīs šļupstēsim čuču, pipi un bubu.

Atbildēt

Secinājums

26.09.2020. 04:38

»

??

Kāda "viņu" nauda???? Tie ir bankas klientu noguldījumi un samaksātās komisijas, ko bankas izmanto kreditēšanai


Nu diez vai,augļotāji paši drukā naudu,kurai par segumu kalpo tavas parādsaistības.Pēdējā laikā virtuālās nulles ir sadrukātas kosmiskos apmēros.

Atbildēt

Z

25.09.2020. 23:56

iespēja apstrīdēt ir tikai teorētisks pieņēmums no sērijas ,, Tā būtu jābūt''. No pieredzes varu teikt - netērējiet pat laiku, FKTK, kuru baro pašas bankas, nedarīs neko.

Atbildēt

4financeSMScredit

25.09.2020. 22:30

Jā,Juri, jā! Reklamē tāpēc kopā ar savu draugu Borovkovu ātros kedītus!

Atbildēt

ha-ha

25.09.2020. 22:07

»

Jā, bet

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības...


Ar vienu kāju kapā varbūt arī jauns un veiksmīgs cilvēks daudzu apstākļu sakritību gadījumos,tāpēc nievājoši izturēties pret savu nākotni nevajadzētu.Jebkurā gadījumā īpašu attieksmi, ņemot par pamatu gadu skaitu,vajadzētu pielietot ļoti selektīvi un uzmanīgi, neaizskarot cilvēku cieņu,tiesības,nevis pielietot diskrimināciju masveidā ar izņēmumu VIP personām un blatam,kā tas notiek mazattīstītās,pusbanditiskās demokrātijās.

Atbildēt

??

25.09.2020. 20:18

»

P.

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem


Kāda "viņu" nauda???? Tie ir bankas klientu noguldījumi un samaksātās komisijas, ko bankas izmanto kreditēšanai!

Atbildēt

:)

25.09.2020. 20:16

»


Jā, ir gan necilvēcīgs: valsts pensiju aprēķinā uzskata, ka mēs visi dzīvosim no pensijas vecuma sasniegšanas līdz 92 gadiem, un pat paklusām klīst runas, ka pensijas vecums vēl jāceļ, kamēr bandītiskās augļotājbankas jau 60 gadīgu cilvēku pieskaita augsta riska grupai!!!!!

Atbildēt

Nē, neatteiksim, ja ir laba ķīla

25.09.2020. 19:26

»

bet

veselīgs 80-gadnieks bez kaitīgiem mantiniekiem vēlas kredītu lauku mājai uz 20 gadiem.Valsts vecuma pensionārs ar vidējo vecuma pensiju.Vai atteiksiet tāpat kā J.J. k-gam


un maksātspējīgi mantinieki, kuri būs kredīta galvotāji un lietu un saistību mantinieki.

Atbildēt

www.govlawyer.lv

25.09.2020. 18:33

Satversmes 89. pants nosaka
pienākumu valstij
atzīt un ievērot cilvēktiesības.

Privātpersonām (arī uzņēmumiem)
tur šāds pienākums nav noteikts.

To sauc par horizontālo efektu un
tas ir aprakstīts
Satversmes komentāru grāmatā un
to māca augstskolā pēc Levita apraksta.

Tiesībsargs nav nekādi juridiski pamatojis
šo savu vēlmi.

Atbildēt

bet

25.09.2020. 17:22

»

Secinājums

Precīzi,tā ir augļotāju nauda,augļotāji neatbild neviena priekšā


veselīgs 80-gadnieks bez kaitīgiem mantiniekiem vēlas kredītu lauku mājai uz 20 gadiem.Valsts vecuma pensionārs ar vidējo vecuma pensiju.Vai atteiksiet tāpat kā J.J. k-gam?

Atbildēt

Secinājums

25.09.2020. 17:19

»

P.

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem


Precīzi,tā ir augļotāju nauda,augļotāji neatbild neviena priekšā.

Atbildēt

Juris Jansons, tiesībsargs

25.09.2020. 17:01

ir tāds pats daiļdirsējs kā no nacionālo žīdu apvienības azotes izvilktais cionas preambulists.

Atbildēt

P.

25.09.2020. 16:34

Tā ir viņu nauda. Banka atbild noguldītājiem un akcionāriem, nevis laba gribētājiem.

Atbildēt

Zzzzz

25.09.2020. 16:14

»

Jā, bet

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības...


Nekas jauns jau nav, ka Latvijā nekur, neviens, nekad neņem verā. Spilgts piemērs ir nesen pieņemtie vairāki likumdošanas akti un pašlaik izskatītie likumprojekti. Raksts labs un konstatē faktu, jo diskriminācija šeit pastāv

Atbildēt

Jā, bet

25.09.2020. 15:42

Izrādās, ka Latvijā viss tiesību jomā ir kārtībā, vienīgi naudu neviens negrib aizdot tiem, kas ar vienu kāju jau ir ceļā uz viņsauli. Un tiesībsargs tagad te nikni aizstāv viņu tiesības.
Varbūt tiesībsargs nezin, ka ar sev piederošo naudu katrs (t.sk. firmas) var rīkoties pēc saviem ieskatiem. Ja tiesībsargs kādam vēlas aizdot savu naudu, viņš to var droši darīt, nevis rakstīt muļķīgus rakstus, kurus tāpat nekur, neviens, nekad neņems vērā.

Atbildēt

kkkkk

25.09.2020. 15:08

Pēc šādas pašas loģikas veikals prettiesiski atsaka pārdot alu četrpadsmit gadīgam pusaudzim. Tiesībsargam, diemžēl, ir pilnīgi sajaucis ko īsti nozīmē jēdziens tiesības.

Atbildēt

Kaža

25.09.2020. 15:05

Vecuma diskriminācija ir likumizēta,bet diskriminetajiem laipni ir atļauts šo likuminizāciju apstrīdēt t.i.spļaut pret straumi,kas arī tikai apstiprina diskriminācijas faktu,par ko gan likumsargs nesamulst un var arī turpināt nezināt, ka vecuma diskriminācija tiek pielietota ļoti plaši,sevišķi veselības aprūpē,sociālajā jomā,darba attiecībās un nodara ļaunumu sērgas apmēros un pieder pie informatīvās tabu sistēmas,ko var kvalificēt kā masveidā cilvēktiesību pārkāpumu labējās politikas ietvaros.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...