Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tik

07.12.2020. 10:07

»

dakteris

Tie ir slimi cilvēki, kādus Zviedrijā pirms WW2 sterilizēja


pat labi,tam Ungārijas deputātam,par godu”orbānismam”uzrīkoja smalki pārdomātas lamatas.Visādi var būt.Īpaši,lai tagad būtu ko runāt par “konservatīvajiem”ungāriem.

Atbildēt

Un

07.12.2020. 09:48

»

autoram

1. Šīs paskvilas autors ir patiešām tumsoņa un homofobs...


ja nu Ungārijas deputāts ir nopirkts,lai tādiem kā Jūs,būtu ko citiem acīs bakstīt?Viņš no savas deputātēšanas bija atteicies pirms šī izgājiena.Tātad kaut kas bija padomā.Ak,vēl taču ir igauņu deputāts,kura ekrānā pavīdēja vīrieša attēla daļa ar plikiem pleciem.Un visi vienā laikā.Tur jābūt stipri aprobežotam,lai domātu,ka tas tā,vienkārši “īstā pārliecība”vienkārši izlīda laukā visiem vienlaicīgi.

Atbildēt

N e tikai Osipova, nost ST

06.12.2020. 23:02

»

Ir jālikvidē Satversmes tiesa

Jālikvidē ir Satversmes tiesa, nevis kaut kādas osipovas, jo osipovas vienmēr atradīsies, bet pati Satversmes tiesa ir mūsu oligarhu un valsts izzadzēju izdomājums, kas nevis aizstāv Satversmes būtibu, bet gan strādā pret to. Satversmes tiesas institūciju izdomāja tieši vini devindesmito gadu vidū, ...


Savulaik Gunārs Kūtris faktiski atzina , ka Latvijas un Krievijas 1020.gada līgums nav spēkā, ka Abrenes nav Latvijas zeme utt.
Bet ne par to runa. Palasiet atsevišķus Kūtra lēmumus par atteikumu ierosināt lietu.

Mēs, sanācām kopā vairāki juristi, (4) no dažādām juristu profesijām un apspriedām vienu lēmumu par atteikumu. Mums radās pilna pārliecība, ka tā nav tiesa, bet murgu saiets, politiskais veidojums, bez satura un bez pamatojuma pieņem lēmumus, ka kauns lasīt. Negribu neko minēt, kas un kā, jo tam nav nozīmes, bet ka tā var murgot - tas bija šoks.

Nospriedām, ka ir ļoti vienkārša atbilde - ja ir jāatsaka, ļaunprātīgi jāizmanto sava vara, ja tāda politika, bet nav pamatojuma atteikt, ST raksta aplamības un izdomājumus un beigās pasaka - lēmums nav pārsūdzams. Tātad, ST var rakstīt jebkuru murgu, bezkaunīgi un negodīgi, pazemot un piesmiet tevi, tautu, ja vajag jo nav citas varas, kam pārsūdzēt. Eiropas Cilvēktiesību tiesa arī ir nodrošināta ar atbalstu - tur sēž savi tiesneši. Pat Ziemele teica vai rakstīja - es parasti ņēmu Latvijas lietas, jo labāk pārvaldu Latvijas tiesu sistēmu (politisko uzstādījumu, jā, labāk?!) un gremdēja Latvijas lietas, ja tu nebiji cietumnieks (tos aizstāv) vai gejs, lesbiete ... uz ko reaģēja citi tiesneši.

Satversmes tiesa ir likvidējama, jāizveido, kā piedāvā Bordāns - izveidot likumdošanas padomi vai tml.

Atbildēt

vai tu par ākstu strādā?

06.12.2020. 16:34

»

autoram

1. Šīs paskvilas autors ir patiešām tumsoņa un homofobs...


1) kas tu esi, lai ABSOLUTAM vairākumam aizrādītu, ka vairākumam nav tiesību pateikt , ka viendzimumnieku ideoloģija nepatīk un nav pierņemama?

2) Tiesiska valsts ir demokrātiaka valsts! Tātad - vairākums diktāts. Punkts! .... un jūs liberasti ar izdomātām, savādām "demokrātijām" varat iet ieskrieties un ļoti tālu! ....Brauciet projām, - uz kādu liberastu autoritatīvu režīma valsti, kur vairākums pakļaujas mazākumam! Uz neredzēšanos!

Atbildēt

Zeze

06.12.2020. 15:26

Tādu murgu sen nebija nācies lasīt.

Atbildēt

zose

06.12.2020. 14:44

Protams, skandāls. Osipovas murgus tikpat labi var izstiept uz nelegālajām melnajām makakām, kas lien iekšā Eiropā pa visām šķirbām

Atbildēt

Dzintaram

06.12.2020. 13:31

»

Janka

S.Osipova ir 100% ētniskā čigāniete, tātad - cilvēks bez saknēm un dzimtenes


Osipovu steidzami jāmet nost. Vai NA nemaz neko vairāk nevar!? Un kur prezidents, ko naciķi ielika. Vai tas arī pedarastus atbalsta?

Atbildēt

slimajam

06.12.2020. 13:29

»

autoram

1. Šīs paskvilas autors ir patiešām tumsoņa un homofobs...


Sprieduma centrā esot bērns!!!? Pat naivie par to smejas, ka divi pedarasti pieņems puiku audzināšanā un nekādas pedofīlijas. Un kā Kļaviņa ar savējo "vīru/sievu" pieņēma bērnu audzināt no pediņa sēklas! Sākumā pati bija vīrs tagad būšot sieva! Vai tie nav slimi cilvēki?

Atbildēt

Janka

06.12.2020. 13:25

S.Osipova ir 100% ētniskā čigāniete, tātad - cilvēks bez saknēm un dzimtenes.
Protams, ka viņa atbalstīs deģenerāciju un globālismu.

Atbildēt

autoram

06.12.2020. 13:09

1. Šīs paskvilas autors ir patiešām tumsoņa un homofobs.
2. Tiesiskā valstī arī mazākumam ir tiesības.Nav tādas nacionālās demokrātijas. T.s. konservatīvās vertības sludina autoritatīvie režīmi.
3. Sprieduma centrā ir bērns un viņa aizsardzībai faktiskās ģimenes nereģistrētās attiecības.
Kā liecina ES Ungārijas deputāta izgājieni, iespējmams, arī pats jūs esat viens no šiem.Arī šis Orbana izsūtāmais taču bija stingrākais homoseksuāļu nosodītājs, tāpat kā Jūs.

Atbildēt

derdz

06.12.2020. 12:21

»

Skolnieciņš no svētupes

Ekonomiskā krīze, kuru izraisījis koronavīruss (kroņvīruss), ir skarusi daudzus no mums. Ienākumi samazinās, bet bezdarbs pieaug. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Laimu par mūsu valsts un tautas labklājību. Aizlūgsim Laimu par kovid-19 (covid-19) krīzē cietušajām...


Vairāku senu tautu sākāmais " ar divām rokām var vairāk labu darbu izdarīt nekā tūktošroku lūdzoties", varbūt laiks darīt, vot mēs labie cilvēki, gribam, lai sliktais pazūd, kā to darīt, tām pašām metodēm kā sliktais. To Dievu tik daudz. Varbūt tas Dievs, ja daram labu nevis tikai lūdzoties

Atbildēt

Lasītājs

06.12.2020. 11:22

»

Atis Priedītis

Ja Latvijā rastos partija, kuras galvenais mērķis nav iegūt varu un pēc tam visās iespējamās vietās salikt "savus cilvēkus", varbūt kaut ko arī izdotos mainīt. Šobrīd šķiet, ka vienīgais kas tiek piedāvāts ir slavenais Muļķu partijas lozungs - "Mēs arī zagsim, bet mazāk nekā citi...


Piedāvājums ir izteikt kremlīnam Puškovam, pagājušās sestdienas raidījumā "Poskriptum" jūtubī(28. 11. 20.,komentārā. Kas šos uztraucis, ka pat programmas tiek veltītas Austrumukrainas aizstāvēšanas solījumiem. Var būt ka arī par mums veltīto prasību padomās, izpildīs.

Atbildēt

Nu

06.12.2020. 10:13

»

Fakts

Laulība ir laulība un ģimene ir ģimene. Nevajag putroties, tas nav viens un tas pats! Salīdzini: uz baznīcu iet laulāties, nevis ģimeņoties. Salaulājoties katrs joprojām var palikt pie savas ģimenes, atkarībā no apstākļiem. Vēl. Meita, māte un vecāmāte (tēvs nav pat zināms), - tā ir vai nav ģimene, ...


Māte,bērns,vecmāte ir ģimene,jo tie ir asinsradinieki-dzimta.Svešs cilvēks,ar kuru kāds izvēlas dzīvot kopā īsākā vai garākā laika periodā,ir kkas cits.Šodien dzīvo ar vienu,rīt ar citu,parīt vēl ar citu,tās ir partnerattiecības,kas īsti nevelk uz ģimenes jēdzienu.

Atbildēt

Atis Priedītis

06.12.2020. 08:50

Ja Latvijā rastos partija, kuras galvenais mērķis nav iegūt varu un pēc tam visās iespējamās vietās salikt "savus cilvēkus", varbūt kaut ko arī izdotos mainīt. Šobrīd šķiet, ka vienīgais kas tiek piedāvāts ir slavenais Muļķu partijas lozungs - "Mēs arī zagsim, bet mazāk nekā citi!"

Atbildēt

S

06.12.2020. 01:38

Ak tad jau tiktāl Pietiek nonācis, ka ar neo - nacistiem saistītajam zeltītim dod vārdu?

Atbildēt

asd

05.12.2020. 21:00

»

?

ka tur tiek golubeva un ruksane


Laikam tiek, jo Zeltīta "Austošā saule" un Dzintara NA, kā arī Bordāna JKP nemāk izplatīt konservatīvās idejas. Ja NA par konservatīvismu uzskata piderasa Ulmaņa slavināšanu un 15.maija svinēšanu, un Bordāna konservatīvisms ir tikai vārds "konservatīvs" partijas nosaukumā, tad nav pārsteigums, ka tauta balso par KPV LV un Attīstībai/par!. Man tiešām neiet kopā konservatīvisms un piderisms, tās nav savienojamas lietas un tāpēc es vēlēšanās nepiedalos.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

05.12.2020. 20:53

Ekonomiskā krīze, kuru izraisījis koronavīruss (kroņvīruss), ir skarusi daudzus no mums. Ienākumi samazinās, bet bezdarbs pieaug. Iedegsim dzeltenu svecīti uz galda par godu Dievietei Laimai. Aizlūgsim Laimu par mūsu valsts un tautas labklājību. Aizlūgsim Laimu par kovid-19 (covid-19) krīzē cietušajām ģimenēm. Lūgsim Laimu – Likteņa Valdnieci! «Likteņa Dieviete, Likteņa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Laima, es lūdzu Tevi! Apturi šo postošo ekonomisko krīzi! Pasargā manus tautiešus no bezdarba. Dāvā maniem tautiešiem labi apmaksātas darbavietas un uzcītību. Iznīcini aplokšņalgu sistēmu un negodīgus uzņēmējus. Dot trūcīgajiem un maznodrošinātajiem iespēju izķepuroties no nelaimēm. Dāvā manai tautai laimi un prieku. Dāvā Latvijai mūžīgu labklājību! Sargi mūs no slinkuma, nevīžības, tuvredzības un izputēšanas! Lai Laima ir ar mums! Lai slavēta Laima mūžīgi mūžos!» Ar Laimas svētību, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls] ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #Laima #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #centība #spēks #veselība #labklājība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš #svētupe

Atbildēt

rietumu demokratiskas vertibas

05.12.2020. 20:18

tiesraide no Parizes.https://www.youtube.com/watch?v JphcUgA51Hs

Atbildēt

?

05.12.2020. 18:34

»

Atis Priedītis

Politikā cilvēkus var apmuļķot gan ar skaistumu gan ar popularitāti. Piemēru ir cik uziet visā pasaulē un arī Latvijā


Zini aktieri Ivaru Pugu, kurš no KPV LV tika ievēlēts Saeimā? Vai viņš ir skaits, populārs, gudrs? Kādas idejas viņš pārstāv? Kāpēc tādi Pugas tiek Saeimā?

Atbildēt

Atis Priedītis

05.12.2020. 17:30

»

?

Politikā skaistums nav noteicošais - paskaties uz Ždanoku. Galvenais ir ideja, kurai seko masas


Politikā cilvēkus var apmuļķot gan ar skaistumu gan ar popularitāti. Piemēru ir cik uziet visā pasaulē un arī Latvijā.

Atbildēt

Vaira Līķe

05.12.2020. 17:29

»

?

Politikā skaistums nav noteicošais - paskaties uz Ždanoku. Galvenais ir ideja, kurai seko masas


Es atceros Mārtiņa Bondara frizūru un paliek neizsakāmi labi.

Atbildēt

Ir jālikvidē Satversmes tiesa

05.12.2020. 17:01

Jālikvidē ir Satversmes tiesa, nevis kaut kādas osipovas, jo osipovas vienmēr atradīsies, bet pati Satversmes tiesa ir mūsu oligarhu un valsts izzadzēju izdomājums, kas nevis aizstāv Satversmes būtibu, bet gan strādā pret to. Satversmes tiesas institūciju izdomāja tieši vini devindesmito gadu vidū, lai piesegtu valsts izzagšanu un tautas varas uzurpāciju. Satversmē nekādas Satversmes tiesas nebija.Satversmes tiesa ir neliģitīma kopš dibināšanas brīža, jo tauta nebalsoja par šādas institūcijas izveidošanu , kas faktiski nostājas pret Satversmi vai arī to sāk tulkot kā ienāk prātā. Satversmes tiesas tiesnešus šajā sastāvā ir jātiesā par Satversmes pārkāpumu, valsts nodevību, kas rada negatīvas tiesiskas sekas un sadala sabiedrību naidīgās pusēs. Mūža ieslodzījumu visiem tagadējiem Satversmes tiesas tiesnešiem! Kā amatpersonām viņiem ir dubultatbildība un par valsts nodevību ar tik būtiskām sekām sods ir tikai mūža ieslodzījums, ne mazāk. Ar mantas konfiskāciju. Par to arī tautai jācīnās. Ir jābūt paraugprāvai, lai nevienam neienāk prātā taisīt valsts (Satversmes) apvērsumu.

Atbildēt

?

05.12.2020. 17:00

»

Nacionālais Atkritums

Zeltītis cer tikt pie siles, bet latviešu tantukiem patīk smukmūlīši, tāpēc ar smuko uzvārdu būs par maz


Politikā skaistums nav noteicošais - paskaties uz Ždanoku. Galvenais ir ideja, kurai seko masas.

Atbildēt

asd

05.12.2020. 16:57

»

he he he

tu suska būsi laikam jūristu biedrības šavka ... nu ,parej ,parej ,ja sāksies haoss tad jau runāsim citu valodu


Piderasu Ulmani aizstāv tikai piderasi un muļķi. Latviešu nacionālisti piderasu Ulmani uzskata par noziedznieku, varas uzurpatoru un par Latvijas nodevēju.
Piderasu Ulmani aizstāv pseidonacionālisti no NA, jo starp NA biedriem ir ļoti daudz piderasu un lezbiešu. Ja NA iestātos par viendzimuma laulībām, tad Saeimas vēlēšanās viņi būtu absolūtie uzvarētāji.

Atbildēt

Nacionālais Atkritums

05.12.2020. 16:42

Zeltītis cer tikt pie siles, bet latviešu tantukiem patīk smukmūlīši, tāpēc ar smuko uzvārdu būs par maz.

Atbildēt

Patiesība

05.12.2020. 16:15

»

he he he

tu suska būsi laikam jūristu biedrības šavka ... nu ,parej ,parej ,ja sāksies haoss tad jau runāsim citu valodu


viss te ir sarkano kustoņu sagrābts un okupantu orda kam neleģitīma pilsonība vēl piedevām.

Atbildēt

fakts, vai tu izliecies, vai arī nepilnīgs smadzenēs?

05.12.2020. 15:27

»

Fakts

Laulība ir laulība un ģimene ir ģimene. Nevajag putroties, tas nav viens un tas pats! Salīdzini: uz baznīcu iet laulāties, nevis ģimeņoties. Salaulājoties katrs joprojām var palikt pie savas ģimenes, atkarībā no apstākļiem. Vēl. Meita, māte un vecāmāte (tēvs nav pat zināms), - tā ir vai nav ģimene, ...


Valsts aizstāv ģimeni, izrietošu no nojēguma "laulība." ... pirms gulties apakšā vai virsū, ir pazliet jāpadomā par sekām. Valsts un atbildība ir abusēja saite, nav atbildība vienā pusē, nav arī otrā. punkts!

... kur tu esi lasījis latviešu pasakās, dainās par viendzimumnieku ģimenēm? kur ? :)))

"fakts," ja tu izliecies par muļķi, tad tev vajadzētu kārtīgi pārmācīt, bet ja tu esi nepilnīgs galvā, tad tev ir mana līdzjūtība. ... jebkurā gadījumā - labāk lasi citu domas , nevis raksti savas muļķības

Atbildēt

Fakts

05.12.2020. 14:05

Laulība ir laulība un ģimene ir ģimene. Nevajag putroties, tas nav viens un tas pats! Salīdzini: uz baznīcu iet laulāties, nevis ģimeņoties. Salaulājoties katrs joprojām var palikt pie savas ģimenes, atkarībā no apstākļiem. Vēl. Meita, māte un vecāmāte (tēvs nav pat zināms), - tā ir vai nav ģimene, ja visas trīs viena dzimuma? Mums klasē no 23 bērniem tikai četriem (!) bija abi vecāki, ko pārējiem darīt, ja nacionāļi saka - tās nav ģimenes!? Šleseristu, bļeģājeviešu u.c. sektantu un nacionāļu "ģimeņošanās" atstāj aiz borta vairumu latviešu (divi pasaules kari, vēl komuņuku Atmoda ar emigrāciju), šī nostāja šķeļ latviešus, uz vairākumu rādot ar prkstu - tu neesi ģimene, ej prom!

Atbildēt

un vēl x2 ...paldies + aizrādījums Raivim

05.12.2020. 13:27

Kāpēc Tu nepaskaidro tautai, ka Satversmes tiesa nedrīkst veidot, mainīt Satversmi, bat gan tikai izpildīt tur rakstīto! Kur ir šāda info tautai?

Atbildēt

vēl .... paldies + aizrādījums Raivim

05.12.2020. 13:25

Kur ir Tavs uztraukums un protests pret tīmekļa vietnes "manabalss" atteikumu pieņemt ierosinājumu tautas nobalsošanai pret satversmes 12 nov spriedumu? Kur?

Atbildēt

paldies + aizrādījums Raivim

05.12.2020. 13:22

Raivi, paldies par rakstu. Bet nepiekrītu, ka mums, latviešiem, kaut kas būtu jāgaida apstiprināšanai, vai kaut kas jāprasa kaut kādai osipovai. Mums ir mūsu Satversmē ieliktās tautas tiesības piedalīties politikā kā likumdevējam. Kāpēc Tu, šo tik ļoti svarīgo info, neesi izskaidrojis, atgādinājis saviem brāļiem un māsām?

Kur ir atgādinājums, ka Latvija ir viena no divām valstīm pasaulē, kur Pilsoņu kopums ir valsts institūcija t.i. Satversmes 2.pantā paredzētās tautas konstitucionālās tiesības uz suverēnās varas īstenošanu! Tas nozīmē, ka ne tikai Saeima, bet gan tauta - tiešajā demokrātijā (t.i. tautas balsojumā) var noteikt to, kas būs likums, kas būs jāievēro gan Saeimai, gan Satversmes tiesai!
Tauta drīkst lemt arī par Satversmes tiesnešu atlaišanu, - ja Satversme tiek tulkota, neievērojot Satversmē ierakstīto Demokrātiju. Satversme nav rakstīta lai pārstāvētu ideoloģijas! Satversme pārstāv vairākumu t.i. Demokrātiju, kur vairākuma griba ir ultimāts jebkādam mazākumam.

Kur ir Tavs uztraukums par 2012 gada izmaiņām likumā "Par tautas nobalsošanu, likumu ierosināšanu" - sasaistot to ar Satversmes 2. pantu un 78. pantu (?) - tādējādi nopietni apgrūtinot tautai garantētās tiesības piedalīties politikā kā likumdevējam? Kur ir Tavs skaidrojums?

Neesit šādai info Tavā rakstā, - es Tev neticu!

Atbildēt

īstenībā

05.12.2020. 13:13

»

Aina

Ieteiktu portālā "Mana balss" uzsākt balsu vākšanu par referenduma ierosināšanu par šī Satversmes tiesas nolēmuma atzīšanu par neleģitīmu no pieņemšanas brīža, kā arī visu pašreizējo Satversmes tiesas tiesnešu atsaukšanu


iniciatīva jau ir iesniegta, skat. https://www.pietiek.com/raksti/iesniegta_pilsonu_iniciativa_par_dabiskas_gimenes_aizsardzibas_nostiprinasanu_latvijas_republikas_satversme ,
bet portālā manabalss nav guvusi virzību.

Atbildēt

hei "speciālist," ko tu pīpē?

05.12.2020. 12:09

»

Speciālists

Nebūs. Esošā normatīvo aktu bāze neko tādu neparedz...


hei "speciālist," ko tu pīpē?

Atbildēt

Tiesu eksperts

05.12.2020. 11:26

»

DD1

"osipova, jeb kā tevi tur sauc, brauc projām no mūsu zemes! Brauc jau rīt uz Briseli un sāc stāstīt uz katra stūra par saviem varoņdarbiem. Gan jau kāds silts stūrītis tev tiks atrasts kātā netikļu midzenī. Pazūdi no Latvijas


Nav jāšaubās, ka šo osipova ir Latvijas tiesu degradācijas paraugs. Kā var būt - kāda persona, kurai nav pierādījumu, izpausmju, ka pat tā krikuma, ka dzīvo kopā, ir stabilas attiecības, cenšas mums iesmērēt ka tā ir ģimene. Kur ir pierādījumi.

Nav jāšaubās, ka prasot novērst "aizskārumu", kas nav pierādīts parastā tiesā (skaidrojumā nav tādu ziņu), osipova spēlē "ģimenes" biljardu, kaut gan nolēmumu pateica atbildi uz pieteikumu. Un tagad viņa savos murgojumos stāsta par kaut kādu mistisku "cieņu"un "iejūtību". Mēs cienam visus cilvēkus, neraugoties, kāda dzīve viņiem izveidojusies gultā, bet nebāžiet seksu klāt pie ģimenes kā , netaisiet par juridisku kategoriju - sekss ir katra personīga, intīmā puse. Tā SAJAUKT LIETU KĀRTĪBU VAR TIKAI APJUCIS JURISTS.

Atgādinu kaut kur teikto, ka Saeimai nav nekas te jārisina. kā tikai Darba likumā jāizskaidro, kas ir "CITA PERSONA". Nekuļiet OsipovAS PUTAS, ka it ka Saeimai jāskata, jāpaplašina ģimenes jēdziens, kas Satversmē striktu noteikts, ka likumā jāraksta seksa aizsardzība, par kaut kādu izrautu "cieņu' utt.

Atbildēt

Pesimists

05.12.2020. 10:35

»

Speciālists

Nebūs. Esošā normatīvo aktu bāze neko tādu neparedz...


"ja vēlēšanas varētu ko mainīt, tās būtu aizliegtas" Diemzjeel taa daudzkur ir. Ko mees arii redzam Amerikaa, tur ar veeleeshanaam kaut ko mainiija un vareeja mainiit un taapeec gandriiz atklaati viltoja.

Atbildēt

DD1

05.12.2020. 09:30

»

ko liberaste osipova grib?

liberaste osipova grib Latviešu Dziesmu un Deju svētkos redzēt veinzimunieku pārus dejojam. Neredzēsi, liberaste! Un neceri! Nekad tas nebūs...


"osipova, jeb kā tevi tur sauc, brauc projām no mūsu zemes! Brauc jau rīt uz Briseli un sāc stāstīt uz katra stūra par saviem varoņdarbiem. Gan jau kāds silts stūrītis tev tiks atrasts kātā netikļu midzenī. Pazūdi no Latvijas!"

Tieši uz šo mērķi viņa strādā.

Atbildēt

Atis Priedītis

05.12.2020. 08:42

Sadalījums ir pavisam cits. Ir cilvēki, kuri tic lielo masu medijos rakstītajam. Un ir cilvēki, kuri ļoti rūpīgi lasa rakstu komentārus un paši aktīvi darbojas sociālajos portālos. Šobrīd spēku samērs ir apmēram 1:1 - pēc oficiālās statistikas. Skaidrs, ka jau tuvākajā laikā lielāka nozīme būs rakstu komentāru informācijai un sociālo portālu informācijai. Ir cerības, ka tieši šis fakts sāks radikālās izmaiņas Latvijā. Un uz labo pusi.

Atbildēt

Speciālists

05.12.2020. 07:05

»

Es

Galīgi nojūgušies ar saviem komentāriem! Malači, ST! Pateica kā ir, nevis izliekas, ka tādi cilvēki nav


Tādi cilvēki nav!

Tas nav cilvēks,
Tas ir mauka,
Kas ar pim....
Dirsu slauka.

Atbildēt

Speciālists

05.12.2020. 06:59

»

Kad būs tautas balsošana???

Kad būs tautas balsošana pret Satversmes tesas spriedumu un par tiesnešu nomaiņu ??? Kad


Nebūs. Esošā normatīvo aktu bāze neko tādu neparedz.
Izmaiņas var tikt veiktas tikai likumdošanā neparedzētā ceļā. Un tas nav tikai Latvijā- ne velti ir spārnota frāze, ka, ja vēlēšanas varētu ko mainīt, tās būtu aizliegtas.
Kas attiecas uz te jau piesauktajiem izmaiņu piemēriem ar Fidelu un Kārli (starp citu -masons, kurš savu vadītāju uzdevumā 1940.gadā rīkojās kā mēs visi zinām. Atbilstoši masonu interesēm par PSRS, kas arī ir masonu projekts, lomu un 2.pasaules kara izraisīšanas nepieciešamību), tas neies cauri. Svarīgi, kā pusē nostāsies armija. Nevis Pabriks, bet tieši reālā armija. Ilūzijas gan nevajadzētu lolot, sevišķi ņemot vērā okupācijas armijas klātbūtni ar atbalstu gaisā no Šauļu lidostas.
Cerība varētu būt uz pilsoņu karu ASV, kad arī Eiropa trīcēs pielaistām biksēm par to, lai viena vai otra no karojošām pusēm netiktu klāt pie "sarkanās pogas". Tad varētu kaut ko mēģināt darīt, cerot, ka nevienam nebūs laika un intereses sūtīt šurp karaspēku demokrātijas atjaunošanai.

Atbildēt

Taisnība

05.12.2020. 00:46

»

Patiesība

K.Ulmanis ir vienīgais kurš sabāza korumpētos sociāldermokrātus pa cietuma kamerām, bet uz ārzemēm aizbēgušajām žurkām, anulēja Latvijas pavalstniecību kā valsts nodevējiem


Piderass Ulmanis, kurš jau 1939.gadā Latvijā ielaida krievu okupantu armiju, aizliedza nacionālistisko Pērkoņkrustu un daudzus pērkoņkrustiešus ielika cietumā. Tikai idioti Latvijā svin 15.maiju un augstā godā ceļ nodevēju un krievu pakalpiņu piderasu Ulmani.

Atbildēt

Patiesība

05.12.2020. 00:38

»

ha-ha

K.U.uztaisīja apvērsumu lai pašrocīgu ieviestu karastāvokli,kuru izmantoja lai pašrocīgi atdotu Latviju Staļinam ar viņa komunistiem,kuri vēl šodien pārvalda Latviju ar nomainītam kļičkam un kuri vēl šodien slavinā un godinā savu patriarhu,savas labklājības un karjeras pirmssākumu,tā netieši ,negribot...


K.Ulmanis ir vienīgais kurš sabāza korumpētos sociāldermokrātus pa cietuma kamerām, bet uz ārzemēm aizbēgušajām žurkām, anulēja Latvijas pavalstniecību kā valsts nodevējiem.
Tāpēc sarkanās žurkas K.U. atcerēsies vēl daudzas paaudzes un aplej ar dubļiem.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...