Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Foto

Veikalu kariņš

Pēteris Apinis, ārsts
07.10.2021.
Komentāri (0)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

riebjas skatīties

09.10.2021. 19:30

uz šitiem izd!rstajiem jāņogām (politikāņu ģīmīšiem)

Atbildēt

bordānam bērni?...

09.10.2021. 18:49

»

gadijumā

vai nav Burdana ārlaulības bērni


viņš nav spējīgs neko radīt

Atbildēt

XXL-VIP

08.10.2021. 15:49

Lasu Apiņa rakstus ar interesi, daudz patiesības. Daži grib pārtikas pircējus no labi vēinātajām plašajām lielveikalu zālēm sadzīt mazajos veikaliņos bez ventilācijas kur cilvēks pie cilvēka un pilns gaiss ar vīrusiem.Tas attiecībā uz veselajiem bet nevakcinētajiem pilsoņiem kuri sastāda pusi no sabiedrības.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupītes

08.10.2021. 10:14

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no svētupītes
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #svētupīte

Atbildēt

Хм

08.10.2021. 09:50

судя по рейтингам, JKP ждет печальное будущее на следующих выборах. Оказалось, народ уже ученый, одного лозунга "мы за tiesiskums" уже не хватает. Ишь ты, народ уже смотрит не только на слова, но и на дела. А в делах с этим тиесискумом весьма печально, несмотря на правильные слова. Когда министр юстиции жалуется на плохую ситуацию с правосудием.. Похоже, призабыл, что он сам министр, и думает, что он еще в оппозиции.
А в национальном поле тоже тяжело, там плотно сидит НО, а чтобы голосов хватило на 2 партии-увы, не так много у нас классически национально озабоченных.
Ну и конечно, такие фото с магазина рейтинг не поднимут. Надеюсь, у JKP хватит ума и не начнут рыдать "это все провокации тех, кто против правосудия, фото распространяют, как смеют"

Atbildēt

thhjujk

08.10.2021. 09:33

Būtībā unikāli - pāris privātpersonas sarunā un pārbaudot konstatē ko tādu, par ko valsts ierēdņiem sen jau vajadzētu lekt gaisā! Priekš kā tad mums tās visas veselības inspekcijas, izglītības inspekcijas un pārējie liekēžu kantori ar pašu valdību priekšgalā? Nu ko, sametīsimies daži zinošākie un pamērīsim CO2 līmeni gaisā skolās, paskatīsim šobrīd aktuāli lietotās covid diagnostikas un ārstēšanas metodikas. Kas vēl mūs gaida - amatieru iesaiste pandēmijas apkarošanā?

Atbildēt

Joks tāds, ka viņi plati smejas par to,

08.10.2021. 08:55

»

Q

Bilde laba! Vai attēloti ,vai attēlā redzamie nav dauņu palīgskolas audzēkņi, tieši tādi smaidīgi idioti sastopami psihoneirologiskajos pansionātos


ka ir izdevies kādu apčakarēt. Saeimā tupot, gāzes cena nesatrauc. Visi solījumi - par neobligāto vakcinēšanos, par atklātu sarunu ar sabiedrību un citi - ir izrādījušies pilnīgi tukši un pēc laika ir noticis pretējais solītajam. Vīruss nav sastopams apavu veikalā vairāk kā augļu veikalā. Kļūdās arī tie, kas domā/cer, ka sezonala gripa vai covid ir uzveicami ar vienu, divām potēm, kur nu vēl izskaužama. Velk uz revolucionāru apstākļu radīšanu pārāk daudziem, kas tad gan nozīmēs atbildīgo politikāņu krišanu.

Atbildēt

Dibenzodis un piekariņš

08.10.2021. 07:06

Domā, ka spēs nobiedēt kādu ar veikalu slēgšanu? Cietīs veikali, nebūs nodokļu.

Atbildēt

strīpainais cietumnieks

08.10.2021. 04:29

»

āpsis rudens svītrotais

Taisnība Apiņa k-gam. Tā tie muzikanti to medicīnu līdz galam sajās...


Apinis desmitiem gadus bija Veselības ministrijas augsta amatpersona un nolaida pa šiem gadiem veselības nozari līdz kliņķim. Aplipināja ar aptieku ķēdēm un ar korupciju. Tagad viņš atstrādā cietumniekam-zaglim par šiem amatiem.

Atbildēt

maldis

08.10.2021. 04:26

»

Aldis

Patiesi prieks, ka vismaz viens Latvijas ārsts palicis uzticīgs Hipokrāta zvērestam un spējīgs objektīvi novērtēt valstī palaisto haosu. Paldies, dakter. Lai pietiek spēka un izturība


Tas ārsts savu zvērestu jau sen ir aizmirsis un tagad muļķo cilvēkus par labu samaksu, palīdzēdams cietumā esošajam zaglim nogāzt valdību un tikt laukā!

Atbildēt

hūtespropoganda

08.10.2021. 04:25

Tā var uzrakstīt tikai idiots, kuram nav pilnīgi nekādas informācijas, kā pagājušogad bija citās valstīs. Ja šim idiotam bija grūti neiet uz sadzīves veikaliem pāris mēnešus, tad lai viņš painteresējas, kā bija Ķīnā, kā Vācijā un kā tajā pašā Šveicē, kur policija sodīja pat uz ielas bez maskām atrodošos.

Atbildēt

Aldis

08.10.2021. 03:30

Patiesi prieks, ka vismaz viens Latvijas ārsts palicis uzticīgs Hipokrāta zvērestam un spējīgs objektīvi novērtēt valstī palaisto haosu. Paldies, dakter. Lai pietiek spēka un izturība.

Atbildēt

:))))

08.10.2021. 03:08

»

brrr

divi nu loooti nepatiikami personāži


brāļi banāni😁😁😁

Atbildēt

Q

08.10.2021. 00:22

Bilde laba! Vai attēloti ,vai attēlā redzamie nav dauņu palīgskolas audzēkņi, tieši tādi smaidīgi idioti sastopami psihoneirologiskajos pansionātos!

Atbildēt

āpsis rudens svītrotais

07.10.2021. 22:12

Taisnība Apiņa k-gam. Tā tie muzikanti to medicīnu līdz galam sajās.
Un tad vēl tie brāļi.... Ruk ruk tur, ruk ruk te, tā tas viņu kultūrkapitāls vairojas, īpaši, ja sāk to vairot jau no plkst.7:52 rītā.
Bet ar covid, ar covid....kam būs cīnīties? Vai man vidusmēra, vakcinētajam āpsim visas regulas jāievēro, kamēr ruk ruk te un ruk ruk tur??? Un vēl ar nodokļu paju rukšķēšanas process jāpabalsta?
Nepiekrītu. Un ceru, ka neesmu viens...tāds āpsis, kam piegriezusies levitācija un tāda medicinācija.

Atbildēt

Tā būtu precīzāk

07.10.2021. 21:14

Pēteris apinis, profesionāls profāns, grafomāns

Atbildēt

"lasītprotošie un garlaicības māktie valdības locekļi"

07.10.2021. 20:18

varbūt arī izlasīs, bet alkatības un aprobežotības sagrauztās smadzenes neļaus uztvert un izprast tekstu...

Atbildēt

gadijumā

07.10.2021. 19:33

vai nav Burdana ārlaulības bērni?!

Atbildēt

motorhead 1916

07.10.2021. 19:03

»

aga

Jebkurā stadionā ir šauri koridori un cilvēku rindas , tā kā šis arguments neiet cauri


Nee, nav gan jebkuraa shauri, bez tam neviens tak tajos nepavada 15 min. Tribiinees cilveeki seezh gan rindinjaa, bet tas tak aarpusee. Maratonaa esot neiespeejami inficeeties, tas Apinis saka. Bet tur jau tikpat cieshi, bez tam elsh pastiprinaati. Taa ka arguments IET cauri. Kas nu neiet cauri, tas ir tas pipuks.

Atbildēt

07.10.2021. 17:42

»

Latvijā maskas nav janēsā.

https://www.youtube.com/watch?v _bkb6nzeqjQ...


Ja jūs tik vēl mācēt ivietot strādājošus linkus

Atbildēt

motorhead 1916

07.10.2021. 17:28

Redz, ja shis gudrinieks par savu teoriju buutu painformeejis SOK, olimpiaade vearbuut notiktu AR skatiitaajiem, jo stadionus tak nevar uzskatiit par slikti ventileetaam iekshtelpaam. Tak nee, nabaga neizgliitotie japaanji labaak zaudee simtiem miljonu ienaakumu. Taa iet, ja Apini nepaziist!

Atbildēt

дурак латыш

07.10.2021. 17:20

»

Pidriķis Apenis, āksts


pats tu pidrilla! nejauc homo sapiens (vīriešus ar loģisko domāšanu ) ar tev līdzīgajiem (neandertāliešiem un marsiešiem)

Atbildēt

par ventilācijas kvalitāti

07.10.2021. 17:10

noteikumus raksta EM korumpētie klerki un paraksta neizglītotie ministri

Atbildēt

humors

07.10.2021. 17:05

Vai šis ir tas pats Apinis, kurš pirms pāris dienām stāstīja, ka vīrusa izplatība ir atkarīga no telpas kubatūras?

Atbildēt

07.10.2021. 16:46

Kā atvēra LIDL, tā covid saslimušo skaits manāmi palielinājās. Jāver LIDL ciet un viss būs labi!

Atbildēt

Latvijā maskas nav janēsā.

07.10.2021. 16:23

»

Lato

Gadījumā, ja šie morālie kropļi kaut ko turpinās murgot par "zaļo" režīmu, citāts no LIDL vadības teiktā: “Lidl Latvija” nepieprasa saviem darbiniekiem obligātu vakcināciju pret Covid-19, tomēr, pēc Jozefsona teiktā, tirgotājs cenšoties mudināt to darīt. Vienlaikus viņš nevarēja pateikt, cik daudz darbinieku...


https://www.youtube.com/watch?v _bkb6nzeqjQ
Latvijā Maskas nav jānēsā.
Šeit tiesas lēmums ka piespiedu uzpurņa nēsāšana ir nelikumīga.Nelikumīgi ir arī administratīvie sodi par uzpurņa nenēsāšanu.
Aizkrauklē Zemgales rajona tiesa- tiesnese S. Daukšte. Saprata kad MK noteikumi neattiecās uz privātpersonām. Ko jeb kurš var pārliecināties. NORMATĪVO AKTU PIEŅEMŠANAS KĀRTĪBA Saskaņā ar Satversmes 64. pantu likumdošanas tiesības Latvijā pieder Saeimai, kā arī tautai Satversmē paredzētajā kārtībā un apmērā. Attiecīgi Latvijā tauta un Saeima ir vienīgie subjekti, kam ir tiesības noteiktā procedūrā piešķirt kādam aktam vispārsaistošu likuma spēku. Kā arī MK noteikumi nevar iet pretrunās ar Ovjedo Konvencijas .5. pants. Vispārīgs noteikums Jebkādu ar veselību saistītu darbību drīkst veikt tikai ar attiecīgās personas brīvprātīgu un apzinātu piekrišanu. Šai personai iepriekš jāsaņem adekvāta informācija par šīs darbības mērķi un būtību, kā arī par tās sekām un risku. Attiecīgā persona var jebkurā laikā brīvi atsaukt piekrišanu.

Atbildēt

Lato

07.10.2021. 16:12

Gadījumā, ja šie morālie kropļi kaut ko turpinās murgot par "zaļo" režīmu, citāts no LIDL vadības teiktā: “Lidl Latvija” nepieprasa saviem darbiniekiem obligātu vakcināciju pret Covid-19, tomēr, pēc Jozefsona teiktā, tirgotājs cenšoties mudināt to darīt. Vienlaikus viņš nevarēja pateikt, cik daudz darbinieku pašreiz ir vakcinēti.
Tā ka nekāda "zaļā" zona tur pat teorētiski nav iespējama, lai visi bezmaskotie vanckari maksā ragā sodanaudas pēc pilnas takses!

Atbildēt

brrr

07.10.2021. 15:57

divi nu loooti nepatiikami personāži ((

Atbildēt

ku-ku

07.10.2021. 15:55

Labs, paldies!

Atbildēt

west

07.10.2021. 15:28

Paldies, Pēter!

Atbildēt

aga

07.10.2021. 15:24

Apinim vismaz reāls un derīgs piedāvājums. A par minisrtu tūdaļiņu zemē kā parasti plinkškinātājs!

Atbildēt

jr

07.10.2021. 14:41

Kārtējo reizi Pēteris sapinies savās gudrībās :)

Atbildēt

motorhead 1916

07.10.2021. 13:56

Es te taa domaaju... Viiruss tak izdalaas ar IZELPOTO gaisu. Tad nu es varu uzmaukt veca parauga gaazmasku un to shljauku pievienot iipasham balonam nelabaa gaisa uzkraashanai. Izejot laukaa, to var izlaist pa veejam. Tas tak buutu droshi! Nu, var jau gadiities, ka paspruuk drusku kaads pirdiens ar pa to laiku, bet tas jau nav noziimiigs apjoms, turklaat naak no zarnu trakta, ne plaushaam. Jaasaak razhoshana! ;-)

Atbildēt

Pidriķis Apenis, āksts

07.10.2021. 13:42


Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...