Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ļaņins ņe pri čom

05.07.2021. 11:38

»

Daba nav neizsmeļama

Tēlnieks G.Panteļejevs (autors padomju okupācijas upuru piemiņas zīmei Melnais slieksnis, Stūra mājā) savā pēdējā lielā izstādē kā metaforu dziņām, kas liek mainīt pasauli, izvēlējies ļeņina tēlu


Arī bez Ļeņina, ja ASV nebūtu 1919. iebrukušas Eiropā, ar Absolūto ļaunumu būtu bijis cauri. Šodien uz Cilvēku planētas nebūtu neviena smirdoša krievu simbola un atribūta.

Atbildēt

Daba nav neizsmeļama

05.07.2021. 09:53

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Pret solārenerģiju un vēja enerģiju cīnās mūsu tautas bendes, tie, kuri vēlas Latvijas iznīcību. Interesanti, vai visi tie jefiņi nelieto vispār elektrību ? Kāpēc viņi neprotestē pret hidrostacijām, kuras patiešām ir sabeigušas Latvijas dabu un tās pieminekļus ? Ja visi pasaulē tā domās, tad jau nonāksim...


Tēlnieks G.Panteļejevs (autors padomju okupācijas upuru piemiņas zīmei Melnais slieksnis, Stūra mājā) savā pēdējā lielā izstādē kā metaforu dziņām, kas liek mainīt pasauli, izvēlējies ļeņina tēlu.

Atbildēt

Skaidri jāpasaka - nē!

05.07.2021. 09:32

Latvietim vienmēr praktiskais, funkcionālais ir bijis neatņemami saistīts ar skaisto, tikumisko. Darbs tika darīts pareizi, skaisti, dzīve dzīvota ievērojot dabas kārtību, ritus. Dievs ir dabā. Daba un ainava ir būtiska daļa no latviskās pasaules izjūtas, mentalitātes. Latviskais darba tikums, godaprāts nekad nepieļautu tik brutālu un necienīgu attieksmi pret mežu, kokiem, kā šobrīd tiek nopostīti, izlaupīti meži, purvi, karjeri. Piedāvājat to vietā atstātā tuksnesī, krūmājā vēl gūt maksimālu peļņu ar vēja ģeneratoriem - vai esam tādā enerģijas badā, vai hesi nav zaļi, vai Latvija vēl pieder latviešiem?

Atbildēt

Seja

04.07.2021. 20:25

Tā jau ir, labāk kurināt krievu gāzi! Kur tādi diletanti dzimst?

Atbildēt

tā ir

04.07.2021. 18:05

»

zzz

Vienigais, ko butu japrasa parastam iedzivotajam - lai nav doteets nekas no valsts puses


Nekas tāds nav paredzēts un būtu jau neloģiski, jo vēja turbīnas atmaksājas, tiesa tikai kaut kur 1/4 Latvijas. Austrālijā vēja un saules enerģija jau vairākus gadus ir lētāka, nekā fosilā.

Atbildēt

vienkārša atbilde

04.07.2021. 17:56

»

vienkārša jautājums

Krievijā pat rūpnieciski tiek ražoti kavitācijas ģeneratori,to koeficients ir ap 400.Tas ir tas ko pārdeva "veiklie darboņi" kuri paši šo uzparikti izgudroja


Ja krieviem būtu "galdiņ klājies", "ar līdakas pavēli" "26 mahi", vai kaut 10% no tā, ko tie ir samurgojuši, viņi būtu pasaules valdnieki, bet ne visnicināmākie organismi uz Cilvēku planētas.
Galvenais neaizmirsti aizbraukt uz Baltkrieviju, kur par nelielu maksu saņemsi Sputņičok "poti". Priekš tam pat vīzu nevajag!

Atbildēt

vienkārša jautājums

04.07.2021. 16:33

»

vienkārša atbilde

"Ir arī atmosfēras elektrības ģeneratori, magnētiskie ģeneratori u.t.t...


Krievijā pat rūpnieciski tiek ražoti kavitācijas ģeneratori,to koeficients ir ap 400.Tas ir tas ko pārdeva "veiklie darboņi" kuri paši šo uzparikti izgudroja.
Ja tu kaut ko nezini tad tas nenozīmē ka tā nav.

Atbildēt

hm

04.07.2021. 16:27

Diemžēl alternatīvās vai videi draudzīgās enerģijas, izņemot atomenerģiju, kas pašreiz ir gandrīz tikai krievu un ķīniešu kontrolē, tā arī ekonomisku izdevīgumu nav uzrādījušas. Kaut vai tas, cik bieži griežas par samērā lielu naudu iegādātie individuālie vēja rotori. Vienīgais to glābiņš - politiskais atbalsts OIKa vai citā veidā. Arī tas, ka vācieši grasās dabas gāzei pievienot ūdeņradi, enerģiju tikai sadārdzinās.
Droši vien, ka pareizi rīkojas krievi, kuri nemitīgi attīsta atomreaktorus- jau tirgū tiek piedāvātas 3+ paaudzes reaktori, tajos notiekošās ķīmiskās reakcijas. Eksperimentāli darbojas pat tora, nevis urāna reaktori. Kas nozīmē - superdroši. Atomenerģētikā ir arī citi interesanti virzieni. Patiesībā visuma enerģija - atomenerģija. Bet vēja parki - naudas kāsšanas variants, kur inženiertehniskie risinājumi šodienai ļoti primitīvi.

Atbildēt

zzz

04.07.2021. 16:22

Vienigais, ko butu japrasa parastam iedzivotajam - lai nav doteets nekas no valsts puses

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

04.07.2021. 16:12

Pret solārenerģiju un vēja enerģiju cīnās mūsu tautas bendes, tie, kuri vēlas Latvijas iznīcību. Interesanti, vai visi tie jefiņi nelieto vispār elektrību ? Kāpēc viņi neprotestē pret hidrostacijām, kuras patiešām ir sabeigušas Latvijas dabu un tās pieminekļus ? Ja visi pasaulē tā domās, tad jau nonāksim atpakaļ pie skaliem un svecēm, kas savukārt ir kaitīgi dzīvojamā telpā ! Visiem šiem ANTI- ELEKTRIĶIEM vajadzētu atslēgt elektrību lai stulbais prāts atvēsinātos.

Atbildēt

tarps

04.07.2021. 15:49

Vējā ģeneratoru spārnu trokšņu jauda ir vismaz no 104-110 dB.
Uzminiet cik lielā teritorijā nebūs neviens putns, tārps un utt.

Atbildēt

vienkārša atbilde

04.07.2021. 15:12

»

vienkāršs jautājums

Kāpēc netiek rūpnieciski ražoti bezdegvielas ģeneratori...


"Ir arī atmosfēras elektrības ģeneratori, magnētiskie ģeneratori u.t.t."
---------------
Nestāsti tikai to visu savam ārstējošam ārstam, uz mūžu nonāksi palātā ar mīkstām sienām un durvīm ber rokturiem!
Vispār jau tu neesi vienīgais. Nupat krievijā veikli darboņi nopārdeva vairākām pašvaldībām apkures iekārtas, kas neprasa degvielu. Vai nu tur administrācijās sēž tik pat gudri, kā tu, jeb drīzāk, tur bija iejaukta korupcija?

Atbildēt

to nožēlojamais

04.07.2021. 15:04

»

vietējais

Jā PSRS laikos nedeva munipicālo zupu, tā bija ar darbu jānopelna pašam un arī izsmēķi nebija pa miskasti jālasa,tos katrs varēja atļauties nopirkt pats, protams ja strādāja


Kas tev liedz strādāt? Arī PSRS laikos tu nevarēji strādāt, kad gribi un kā gribi un, es nezinu, kā izdzīvot ar tiem 200 rubļiem, kurus varēja nopelnīt labākā gadījumā.
Ja vien tev nav no krievu militārista iedzimtas garīgas kaites un rokas un kājas veselas, vienmēr vari nopelnīt 1000 uz rokas un Latvijas apstākļiem, kad burkāni nemaksā 120 rubļus (1,4 eiro) kilogramā, kā izskanēja Putina greizā līnijā ar "tautu", normālai dzīvei ir pilnīgi pietiekami.

Atbildēt

nu nu

04.07.2021. 14:51

»

taisni tā

Tas ir mūsu idiota Kariņa naivais stulbums - būt svētākam par svēto. Baltkrievu atomenerģija slikta, tai pašā laikā Nord Stream 2 būs un Vācija pirks acis nemirkšķinot gāzi no krieviem. Tikai, lai ielīstu pakaļa pakaļā EU un skandināviem un nevis domātu par savu valsti un iedzīvotājiem...


Vēl nekāds Nord Stream II nav palaists un, visticamākais, arī nebūs. Pat ja tas strādās, ideālos apstākļos varētu sākt sevi atpelnīt 2035. Nekādu ideālu apstākļu nebūs, jo līdz 2025. pilnā sparā strādās gāzes vadi no Izraēlas un Turcijas, vēl vairāk attīstīsies vēja, saules, paisuma-bēguma, viļņu, un ģeotermālās enerģijas ieguve, kas vispār vēl netiek izmantota pat par 30
%. Visas piekrastes un ne tikai, valstis apgūs metāna un sērūdeņraža hidrāta ieguvi, kuru krājumi ir neizsmeļami. Iekšdedzes dzinēju nomaiņa ar elektriskajiem samazinās degvielas patēriņu par 50% un dzīvojamo namu nosiltināšana, arī.
Tas nozīmē, ka krievi turpinās ielūzt āra atejās un noslīkt fekālijās, ka viņu skolās nebūs kanalizācijas, bet slimnīcās siltā ūdens, ka Covid 19 slimniekus guldīs uz grīdas koridoros uz piemīztiem matračiem, uz kura pirms tam nosprādzis kāds citu Putina upuris, mazohists.
Ir saprātīgi, domājot par savu valsti un iedzīvotājiem, sadzīvot ar bagātiem, gudriem, skaistiem, labsirdīgiem, bet galvenais, sev līdzīgiem, nevis izlaizīt zemāko primātu anālās vagīnas. Ko armēņiem devusi naidošanās ar kaimiņiem un pakaļā līšana krieviem? Tikai nabadzīgu un garantiju, ka viņi drīz zaudēs savu valsti, jo Azerbaidžāna un Turcija nepiedos.

Atbildēt

vietējais

04.07.2021. 14:49

»

to nožēlojamais

Nevajadzēja naudu nospēlēt krievu bandītu kazino, nebūtu bijis vajadzības ieķīlāt savu māju zviedru bankā


Jā PSRS laikos nedeva munipicālo zupu, tā bija ar darbu jānopelna pašam un arī izsmēķi nebija pa miskasti jālasa,tos katrs varēja atļauties nopirkt pats, protams ja strādāja.

Atbildēt

krievelim

04.07.2021. 14:28

»

hm

Cik vēja enerģija piemērota cilvēkam, to labi zināja mūsu senči, vikingi, kuri burāja jūrās un okeānos. Uzradās iekšdedzes dzinēji un pārstāja burāt. Ja nebūtu iespēja labi nopelnīt, apzogot lumpeņmasu, arī dāņu un zviedri neliktos ne zinis. Taču lieliski apzinās, ka te nopelnīs...


Kādu Baltkrievijas atomenerģiju tu taisies pirkt, ja viņi staciju periodiski atslēdz dažādu ķibeļu dēļ? To taču nebūvēja ne ASV, ne Koreja, ne Japāna, to taisīja krievu "rukožopijie", kas vairs neprot vispār neko uztaisīt.
Nevajadzēja skolā līmi ostīt un krievu popsu klausīties, tad pielektu, ka neviens nepārdos elektrību desmit reizes lētāk par biržas cenu, turklāt pīties ar prātā jukušo krievu tarakānu, kas bučojas uz lūpām ar krievu virsp-idaru, Putinu, turklāt viens otram bāž mēli mutē, var tikai galīgi nojūdzies organisms.
Protams, vējš un saule un, mūsu apstākļos, arī biomasa.

Atbildēt

millers

04.07.2021. 14:16

nevajag uztraukties,tādu stabu uzspert gaisā --2 pirkstus apmīzt,pie piektā sāks domāt

Atbildēt

zaļā

04.07.2021. 13:48

Paskatoties jauno Tukuma novada valdnieku sastāvu, ir skaidrs, ka novadā būs ne tikai vēja parks, bet arī uzsāks intensīvu lidlauka darbību, kā arī Tukuma ielās notiks auto-moto sacīkstes

Atbildēt

taisni tā

04.07.2021. 13:30

»

hm

Cik vēja enerģija piemērota cilvēkam, to labi zināja mūsu senči, vikingi, kuri burāja jūrās un okeānos. Uzradās iekšdedzes dzinēji un pārstāja burāt. Ja nebūtu iespēja labi nopelnīt, apzogot lumpeņmasu, arī dāņu un zviedri neliktos ne zinis. Taču lieliski apzinās, ka te nopelnīs...


Tas ir mūsu idiota Kariņa naivais stulbums - būt svētākam par svēto. Baltkrievu atomenerģija slikta, tai pašā laikā Nord Stream 2 būs un Vācija pirks acis nemirkšķinot gāzi no krieviem. Tikai, lai ielīstu pakaļa pakaļā EU un skandināviem un nevis domātu par savu valsti un iedzīvotājiem.

Atbildēt

hm

04.07.2021. 13:18

Cik vēja enerģija piemērota cilvēkam, to labi zināja mūsu senči, vikingi, kuri burāja jūrās un okeānos. Uzradās iekšdedzes dzinēji un pārstāja burāt. Ja nebūtu iespēja labi nopelnīt, apzogot lumpeņmasu, arī dāņu un zviedri neliktos ne zinis. Taču lieliski apzinās, ka te nopelnīs.
Kas attiecas uz Latvijas situāciju, mums nevajag ne vēja, ne saules parkus. Mums blakām atrodas Baltkrievija, kura nupat iedarbinājusi atomelektrostaciju, kura ražo apbrīnojami lētu (2-3 centi KWh) elektrību un gatavi mums to pārdot jebkurā daudzumā. Pērkam! Savu el. enerģiju pārdodam biržā drīz par 20 centiem, bet baltkrievu patērējam par 2. Diemžēl latvieši pārdevušies. Un jādzīvo, kā to pieprasa un noteic ES un ASV politika.

Atbildēt

Raunenieks

04.07.2021. 12:50

Raunā arī grib viens ķēms celt parku ar augstajām turbīnām, laikam cilvēki no Cēsīm un Siguldas neklapē ar ausīm. Varēs drīz saukt mazo Šveici saukt par mazo Dāniju. No Siguldas varēs pat ar sliktu redzi tos mēslus saredzēt un tas viss uz gadiem 30+

Atbildēt

Arī fakts

04.07.2021. 12:39

»

Diogēns

Tec varēja vispār klapēt ciet tikai ārkārtas rezervei, ja ir pietiekami vēja parki un hidro, to tirgot, bet iepirkt pastāvīgo enerģiju


Granulas pārdot Dānijai, šķeldu zviedrijai un ļaut sacelt uz savas zemes vēja turbīnas, kurās nav ielikts ne grama Latvijas darba spēka vai tehnoloģiju. Pašiem pirkt no Baltkrievijas radioaktīvu šķeldu un krievu mazutu.

Atbildēt

MK Noteikumi Nr. 16, 2014.g.

04.07.2021. 12:29

»

putns

Latvijā vides trokšņa atbilstību novērtē tikai teritorijā, kura ietver dzīvojamo apbūvi...


Saskaņā ar Noteikumi Nr.16, vides trokšņa mērījumi tiek veikti dzīvojamā, guļamtelpā pie aizvērtiem logiem, durvīm, trokšņa robežlielumi dienā 50-60 dB, naktī 40-55 dB. pat, ja mērījumi uzrādīs augsto, veselībai kaitīgo robežlielumu, nelolojiet liekas cerības, ka tas ko mainīs jūsu dzīvē. Noteikumi Nr.16 ir gaismas gada attālumā no PVO izstrādātām "Nakts trokšņā vadlīnijām Eiropai",2020.g., kas rekomendē populāciju nepakļaut nakts trokšņa līmenim lielākam par Lnakts, āra 30 dB.

Atbildēt

vienkāršs jautājums

04.07.2021. 12:08

Kāpēc netiek rūpnieciski ražoti bezdegvielas ģeneratori?
Ir hidrotarani,gan stāvošiem ūdeņiem gan straumēm.Vēl pirms 180 gadiem un senāk tie tika rūpnieciski ražoti.Skeptiķiem iesaku apmeklēt Sabiles vīnakalnu.Ir vēl sastopami šāda tipa sūkņi kas sūknē ūdeni no akas vai dīķa.Ir arī atmosfēras elektrības ģeneratori,magnētiskie ģeneratori u.t.t.Reliģiozā zinātne gan saka ka tas nav iespējams,toties ķīnieši ražo šādu ģeneratoru prototipus un tirgo kā bērnu rotaļlietas.

Atbildēt

putns

04.07.2021. 11:54

Latvijā vides trokšņa atbilstību novērtē tikai teritorijā, kura ietver dzīvojamo apbūvi.
Civilizētās valstīs uzņēmējdarbības radītā trokšņa ietekme tiek vērtēta arī uz vidi – dzīvniekiem, putniem, zivīm, utt. Latvijā nevērtē uzņēmējdarbības radītā vides trokšņa ietekmi uz vidi. KĀPĒC???

Atbildēt

šodien zemi pārdod

04.07.2021. 10:45

»

Un tieši Džūkstē

Džūkstē, Džūkstes pasaku un teiku mītiskā, skaistā šobrīd vēl biznesa alkatības nesabojātā vietā. Kur Ansis Lerhis-Puškaitis savāca un izdeva ap 6000 latviešu tautas pasakas un teikas


"Līvbērze, Biksti, Remte, Jaunpils, Džūkste, Sāti un Lestene. Tik pazīstami vārdi. Tur zēla Zemgales plašie druvu lauki, ar kuriem lepojās visa Latvija, labības klēts. Bet liktenis bija nežēlīgs, tieši šajā novadā notika visniknākās kaujas, kurās savu varonību pret ienaidnieka pārspēku apliecināja latviešu leģionāri. 1944.g. dec.-194.g. janv. ir laiks, kas ieguvis leģendāro Ziemassvētku kauju nosaukumu. Gluži kā 1916./17.g. mijā, kad Tīreļpurvā savu varonību..."(V. Apsītis. Jaunā Gaita, nr. 225).

Atbildēt

Un tieši Džūkstē

04.07.2021. 10:36

Džūkstē, Džūkstes pasaku un teiku mītiskā, skaistā šobrīd vēl biznesa alkatības nesabojātā vietā. Kur Ansis Lerhis-Puškaitis savāca un izdeva ap 6000 latviešu tautas pasakas un teikas.

Atbildēt

?

04.07.2021. 10:19

Šitādiem ļauj būvēt vēja ģenerātoru parkus, bet man privātmājai ir tādi noteikumi, ka tas nav iespējams. Praktiski, privātmājās tas ir aizliegts.
Vai mēs nedzīvojam vairs ES, kur uz katras privātmājas ir savs vēja ģenerātors?

Atbildēt

Diogēns

04.07.2021. 09:55

»

fakts

TEC var izlēkāt līdzi tikai ja neņem vērā siltuma slodzi un to kūpina atmosfērā, kas galīgi nav efektīvi


Tec varēja vispār klapēt ciet tikai ārkārtas rezervei, ja ir pietiekami vēja parki un hidro, to tirgot, bet iepirkt pastāvīgo enerģiju.

Atbildēt

to nožēlojamais

04.07.2021. 09:45

»

Vai tāda bija Latvijas Brīvvalsts ideja

Latvija ir kļuvusi par zviedru ekonomikas koloniju - banku, pensiju fondu peļņas objektu. Burbuļa plīšana, cik daudziem latviešiem atņēma mājas, īpašumu. Nepietiek ar mežu, purvu iztukšošanu, karjeriem, Latvijas pārvēršanu par krūmu valsti, tagad vēl pēdējais Latvijas lepnums un skaistums - dabas ainava...


Nevajadzēja naudu nospēlēt krievu bandītu kazino, nebūtu bijis vajadzības ieķīlāt savu māju zviedru bankā.
Saprotu, ka esi noilgojies pēc PSRS, tikai ņem vērā, kā tad nevarēji dabūt bezmaksas municipālo zupu un tik treknus izsmēķus, kā tagad, arī neviens nemeta laukā.

Atbildēt

Vai tāda bija Latvijas Brīvvalsts ideja

04.07.2021. 09:34

Latvija ir kļuvusi par zviedru ekonomikas koloniju - banku, pensiju fondu peļņas objektu. Burbuļa plīšana, cik daudziem latviešiem atņēma mājas, īpašumu. Nepietiek ar mežu, purvu iztukšošanu, karjeriem, Latvijas pārvēršanu par krūmu valsti, tagad vēl pēdējais Latvijas lepnums un skaistums - dabas ainava tiek pakārtota biznesa idejām. Tas ir absolūti nepieļaujami!

Atbildēt

kāda cūku invāzija?

04.07.2021. 09:18

»

tādi esam

Bez cūku invāzijas, tagad arī stabu invāzija


Normālā cūku kompleksā no sūdiem iegūst gāzi, ko tur pat sadedzina koģenerācijas stacijā un viss atlikums ir bez smakas un vēlāk izgāžams uz laukā kā mēslojums.

Atbildēt

Diogēns

04.07.2021. 09:15

Pret vēja, pretvates, pretvakcīnu, pretkažoku, pret... sektanti ir gatavi savas sektas reliģisko kanonu dēļ visu pārējo sabiedrību čakarēt bez jebkādas atbildības. Visiem tādiem pret, lai protestētu ir jāapdrošina sava civiltiesiskā atbildība, jo protestu piepildīšanās gala iznākumā bieži tiek nodarīti milzu zaudējumi. Tad visi sektanti ir krūmos un maksā visi pārējie.

Atbildēt

tādi esat

04.07.2021. 09:05

»

tādi esam

Bez cūku invāzijas, tagad arī stabu invāzija


Padomā kā tika izpostīta daba, lai uzceltu tavu māju, cik betona saliets zemē, cik koki iznīcināti, cik vēl visādu atkritumu radīts un cik daudz vēl radīsi.

Atbildēt

tādi esam

04.07.2021. 08:54

Bez cūku invāzijas, tagad arī stabu invāzija...
Līdzjūtība blakus šiem stabiem dzīvojošajiem.
"Zaļās enerģijas"vārdā tiks izpostīta daba-gan stabus būvējot un pārvadājot, cik betona tiks guldīts meža zemēs...

Atbildēt

Dakters

04.07.2021. 08:25

»

Derdz

Varbūt labāk ar pastalām nekā veselību sabojātu. Varbūt ir kādi pētijumi, tiesu darbi, izmeklējumi, utml.,vēju apgregātu ietekmi uz vidi un cilvēkiem, kas dzīvo blakus, piem., ASV, EU


speciāli Jums, piem., šīs - https://syte.fi/2019/01/10/pilottitutkimus-osoittaa-infraaaanihaitan-vahenevan-merkittavasti-vasta-yli-15-kilometrin-paassa-tuulivoimaloista/

Bet vējistiem jau ir savi "pareizie" pētījumi

Atbildēt

Hes

04.07.2021. 08:23

»

fakts

Vēja enerģija ideāli sader ar HESiem! Vēja laikā enerģiju ražo vēja ģeneratori, bet HESi uzkrāj ūdeni, savukārt bezvējā enerģiju atdod HESi


ar hesiem ne pārāk sader, bet ideāli sader ar gāzi, jo gāzes TEC spēj izlēkāt līdzi vēja, tā tas ir visur kur ir VES. Tāpēc vēja enerģija mūs padarīs vēl vairāk atkaŗīgus no gāzes un Krievijas

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 07:29

Ja tiesa lemj par labu vēja agregātiem, tad varbūt iespēja panākt, ka balso visi Latvijas iedzīvotāji

Atbildēt

Derdz

04.07.2021. 07:26

»

Ar pastalām

bet zaļā ainavā bez vēja ģenerātoriem. Cik tas ir stulbi! Ja bauri aizbrauktu paskatīties kā ir pārējā ES- cik tur vēja ģenerātoru, tad varbūt kļūtu "gudrāki...


Varbūt labāk ar pastalām nekā veselību sabojātu. Varbūt ir kādi pētijumi, tiesu darbi, izmeklējumi, utml.,vēju apgregātu ietekmi uz vidi un cilvēkiem, kas dzīvo blakus, piem., ASV, EU.

Atbildēt

fakts

03.07.2021. 22:27

»

hm

Vispār jau Latvijā ir pati zaļākā enerģija - Daugavas Hesi, kas, nemot vērā valsts deindustrializāciju, mums pašreiz pietiek, bet nākotnē vēl pāri paliks...


Vēja enerģija ideāli sader ar HESiem! Vēja laikā enerģiju ražo vēja ģeneratori, bet HESi uzkrāj ūdeni, savukārt bezvējā enerģiju atdod HESi.

Atbildēt

xxx

03.07.2021. 21:29

»

Hh

Nra neviens nelasīja, tad sadomāja šeit to murgojumu ielikt


Murgojums? Tie briesmīgie mieti bojā jebkuru ainavu, bet vēl briesmīgāk, ja jebkura biznesa firma varēs iedzīvotāju lēmumu apstŗīdēt, nostādot tos ķīlnieka lomā. Vot, gribu pie Tavas mājas ciemata vidū aitu dīrātavu jeb ādu miecētavu uzcelt un ceļu.
Ja tiesa lems biznesam par labu, drīz varēsim panēmt savas mājas padusē un iet vvz kur

Atbildēt

hm

03.07.2021. 19:52

Vispār jau Latvijā ir pati zaļākā enerģija - Daugavas Hesi, kas, nemot vērā valsts deindustrializāciju, mums pašreiz pietiek, bet nākotnē vēl pāri paliks.
Vēja enerģija ir laba lieta, bet dārga un atstāj zināmu ietekmi uz dabu tiešā tuvumā. Kā arī nepastāvīga un bezvējā datora taustiņus klabināt būs bezjēdzīgi. Tāpēc kā pamatenerģija nav izmantojama.
Variants vairākuma apčakarēšanai un maudas pelnīšanai uz enerģiju neattiecas. Cita sfēra!

Atbildēt

jaajaa

03.07.2021. 19:40

»

.

Nerij ne krievijas atvestās ķīniešu narkotikas, pavisam debils paliec


...:D...kas neapmierina ?...tāda ir mūsu pasaules uzbūve..."īpašnieks" lemj...un kas ir slikts vēja turbīnās ?...nekūp, netrokšņo, nevienam neko ļaunu nedara, ražo elektrību "no zila gaisa"...kur problēma ?...:)

Atbildēt

Hh

03.07.2021. 19:15

Nra neviens nelasīja, tad sadomāja šeit to murgojumu ielikt!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai “būvnieku karteli” nomainīs “ierēdņu kartelis”?

FotoKonkurences padome skaļi pateica to, par ko citi paklusēja, – ka būvniecībā “karalis ir kails”. Protams, objektu pasūtītāji un viņu draugi politiskajās aprindās to līdz šim nebija ne redzējuši, ne dzirdējuši, ne nojautuši. Bet tagad nu gan ar visu “bezkompromisa tiesiskuma koalīcijas” jaudu tiks aizdarītas sūces! Būvniecību sakārtos ar tādu pašu entuziasmu, kā iepriekš izremontēja banku sektoru – viss tīrs, kaut arī apkārtnē zāle vairs neaug…
Lasīt visu...

18

Pēc iespējas ierobežojiet nevakcinēto personu socializēšanos, citādi mūsu biznesam gals klāt!

FotoLatvijas Viesnīcu un restorānu asociācija (LVRA), kas apvieno vairāk nekā 200 sektora vadošos uzņēmumus, augsti vērtē nozarei sniegto atbalstu, lai pārvarētu smagāko krīzi!
Lasīt visu...

21

Šlesera uzdevums ir spēlēt vāju un haotisku opozīciju, izskatīties impotenti

FotoLai kā es vēlētos iesmiet par Šlesera “ultimāta” iesniegšanas pasākumu, ir arī daži nopietni secinājumi.
Lasīt visu...

21

Valsts sabiedrisko attiecību mazspēja un katastrofa

FotoSakarā ar zemiem Latvijas vakcinācijas skaitļiem un attiecīgu risku, ka atkal būs ierobežojumi un ka mācības atkal notiks attālināti uc, atļaušos izteikt arī savas neprofesionālas pārdomas.
Lasīt visu...

10

Savāds laiks

FotoNo aizmirstības putekļiem mediju starmešos atkal parādījies tas pats vīrs, kurš reiz solījās visus oligarhus apkarot un Latvijā taisnību atjaunot.
Lasīt visu...

21

Vainīguma prezumpcija jāatceļ, citādi – kapitālais remonts beidzies, bet ēka nav apdzīvojama

FotoNeviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta likumā noteiktajā kārtībā. Nevienam nav jāpierāda savs nevainīgums. Šie ir jebkuras demokrātiskas, tiesiskas valsts pamatprincipi. Nevainīguma prezumpcija ir nostiprināta arī Latvijas likumdošanā. Izņemot vienu virzienu – banku sektoru.
Lasīt visu...

6

Ultimāts valsts prezidentam Egilam Levitam

FotoMēs ierosināsim valsts prezidenta Egila Levita pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, ja mūsu prasības netiks izpildītas divu nedēļu laikā, Jums tiks atņemta prezidenta pensija, dzīvoklis un mašīna. Latvijas Republikā nevar būt prezidents, kas neievēro Satversmi un Tautas gribu. Tādēļ tiks ierosināts Likums par prezidenta pirmstermiņa atbrīvošanu no amata, liedzot Jums visas privilēģijas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Daudz ko var paveikt īsā laikā, tikai – bez viņiem

Ja esošais ministrs un valdība nezina, kā, un nemāk panākt 60 - 70 procentu vakcinēto skaitu,...

Foto

Es esmu vienīgā īstā opozīcija, nevis kaut kāds tur Šlesers!

Svētdien veltīju nedaudz laika un papētīju publisko informāciju par Aināra Šlesera organizēto pasākumu pie Rīgas pils...

Foto

Ticiet ekspertiem, un viss būs tikpat labi kā līdz šim

Covid-19 vakcīnas trešās devas ievadīšana ir aktuāls jautājums ne tikai Latvijā, bet arī citur pasaulē. Lēmumi...

Foto

Nē cūku un vistu slepkavošanai vēdera baudai!

Katru gadu Latvijā tiek noslepkavoti 700 tūkstoši cūku un vairāk nekā 21 miljons vistu, lai piepildītu iedzīvotāju kāri apmierināt...

Foto

Tagad Latvijas Ārstu biedrība paudīs tikai „pareizo” viedokli: ja nomirst saskaņā ar Covid-19 vadlīnijām, tad OK

Domas kavējas pie Latvijas Ārstu biedrības prezidentes ārstes Ilzes Aizsilnieces...

Foto

VID atņem cilvēku sociālās iemaksas, lai segtu svešu uzņēmumu parādus

Valsts ieņēmumu dienests (VID) ir vērsies pret visiem SIA Tokyo City darbiniekiem, kopumā atņemot viņiem sociālās iemaksas 130...

Foto

Hermanis Rāzens, Putņa sāga

Kas nav ar mums, tas ir pret mums, tas Putnis ir viens pārpratums, viņš visur saskata tik slikto, un tāpēc valdei sāka likties, ka partijā viņš...

Foto

Reālajā dzīvē, kuru, iespējams, no Rīgas pils logiem grūtāk saskatīt, problēmas ir gluži citas

Rudens sesiju atklājot, valsts prezidents Egils Levits informēja Saeimu, ka ar Latvijas...

Foto

Mazais Gobzems gāž lielo vezumu

Uzreiz jāpiebilst, ka autors nav skandalozā deputāta Alda Gobzema cienītājs. Skaļo dīvainīti var uzlūkot ar žēlumu un līdzjūtību. Taču jāatzīst, ka...

Foto

Pateicamies par uzticēšanos valsts prezidenta institūcijai, bet ko tad mēs, mēs jau neko

Cienījamā Rozenbergas kundze! Valsts prezidenta kancelejā 2021. gada 19. jūlijā saņemts valsts prezidentam...

Foto

Vadoņu konstruēšana

Divi pašieceltie un, jāatzīst, daudzu atbalstītie varoņi Latvijā jau ir, jo Saeimas vēlēšanu kampaņa jau ņipri sākusies. Līdz vēlēšanām gan vēl gads ar mazu...

Foto

Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru

Īsi un kodolīgi par to, kur slēpjas problēma un kā to risināt. Neaizmirstam cilvēcību viens pret otru - cilvēki ilgstoši ir...

Foto

Ar īpašu minoritāšu politiku uzkrāsim antivielas pret nacionālismu!

“Cilvēkiem jābūt mūsu politikas pašā centrā. Tāpēc es vēlos, lai visi eiropieši aktīvi piedalītos konferencē par Eiropas nākotni...

Foto

Protestētāji neslimo ar kroņa vīrusu

Šobrīd visā pasaulē globālo kungu vietējie pakalpiņi baida ļaudis, ka protesta saietu dēļ pieaugs saslimstība ar koronavīrusu. Taču nekas tamlīdzīgs nenotiek....

Foto

Kā mēs visi vēlamies dzīvot pēc tam, kad šis viss būs beidzies

Pēdējo nedēļu laikā ļoti maz esmu apmeklējis vietējo plašsaziņas mediju kanālus. Tas tāpēc, ka...

Foto

Izziņa kā garīga vērtība

Pirms aptuveni divarpus gadsimtiem vairāki raksti sākās ar paskaidrojumu, kam tie paredzēti – skolniekiem vai skolotājiem. Skolnieku vajadzībām bija jāraksta viegli saprotami...

Foto

Gobzems Latvijā vislabāk slauka dibenu un visu, ko vien spējam iedomāties

"Žurku skrējiens" pēc varas šoreiz sācies agrāk nekā parasti. Draņķīgākie politiķi steidz manipulēt ar masu...

Foto

Vai Kariņa valdību varētu izmest kā mīkstās rotaļlietas?

„Un ko ar tām (mīkstajām mantiņām – E.V.) vajadzēja darīt? Kariņam nest uz mājām un sasēdināt uz viesistabas...