Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

Vienu no pretendentiem uz tiesībām veikt vēja parku būvniecību Kurzemes piekrastē SIA Baltic Wind Park īpašnieku Andreju Siliņu saista sena studiju laiku draudzība ar amatpersonām, kurām ir tieša ietekme uz vēja biznesu regulējošu lēmumu pieņemšanu. Tomēr sarunā ar Pietiek viņš noliedz, ka šīs korporatīvās saites būtu izmantojis, lai ieeļļotu savu biznesu. Siliņš neslēpj, ka nav apmierināts ar ekonomikas ministra Arta Kampara (Vienotība) virzītajiem noteikumiem, kas neatdos vēja parku attīstītājiem tiesības pašiem veikt izpēti, kur tie būvējami. Šīs pretenzijas viņš esot paudis Kampara „politiskajiem līdzgaitniekiem”, ar kuriem viņu saista sena draudzība.

2014. gadā plānots izsolīt vēja parku būvniecības vietas Baltijas jūras Kurzemes piekrastē. Konkursa uzvarētājs iegūtu tiesības veikt vēja elektrostaciju būvniecību jūrā līdz 30 kvadrātkilometru platībā ar kopējo jaudu 190-200 MW. Līdz ar to konkursa uzvarētājs par saražoto elektroenerģiju arī iegūs elektroenerģijas atbalsta maksimālo apjomu, kuru būs norādījis pieteikumā konkursam būvniecības atļaujas saņemšanai. Citiem vārdiem, valsts segs starpību starp saražotās vēja enerģijas faktisko cenu un iepriekšējā mēneša vidējo elektroenerģijas cenu biržā.

Par šo kumosu visticamāk cīnīsies divas firmas - SIA JK Energy un SIA Baltic Wind Park, kurām 2008. un 2009. gadā Ekonomikas ministrija (EM) izdeva atļaujas elektroenerģijas ražošanas iekārtu ieviešanai jūrā.

SIA Baltic Wind Park lielākais īpašnieks Andrejs Siliņš mēnesi pirms pēdējām Saeimas vēlēšanām, 2010. gada 30. augustā ziedojis Kampara pārstāvētajam Jaunajam laikam (JL) maksimāli atļauto summu – 18 000 latu. Siliņš Pietiek skaidro, ka šis ziedojums nekādā veidā neesot bijis saistīts ar vēlmi „ieeļļot” Baltic Wind Park biznesu, bet atspoguļojis viņa uzskatus un atbalstu JL pirmsvēlēšanu solījumiem par reformu veikšanu.

Siliņa draugs Edgars Jaunups, kurš JL un Vienotībā atbildīgs par finansējuma piesaisti, viņam šo ziedojumu neesot lūdzis, apgalvo uzņēmējs. Jaunups nav vienīgais Kampara līdzgaitnieks, kuram varētu būt ietekme uz ekonomikas ministra lēmumiem un kurš vienlaikus ir Baltic Wind Park īpašnieka draugs. Studiju laika draudzība Siliņu saista arī ar EM valsts sekretāru Juri Pūci. Savulaik Pūcem nonākot amatā, radās jautājums, cik lielā mērā tas saistīts ar faktu, ka viņa klasesbiedrs un sens draugs ir Jaunups.

Siliņa iepazīšanās ar Jaunupu un Pūci notikusi pirms daudziem gadiem, „caur paziņu paziņām”. Siliņš nav bijis ne Jaunupa un Pūces klasesbiedrs Āgenskalna ģimnāzijā, ne kursabiedrs Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē. Siliņš mācījies Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā un pēc tam studējis statistiku un demogrāfiju Latvijas Universitātē. Iepazīšanās ar Jaunupu un Pūci notikusi studiju gados „starpfakultāšu tusiņos”.

Baltic Wind Park darbu pie vēja parka projekta faktiski uzsācis jau 2008. gadā, kad „Kampars bija labi ja pie apvāršņa, bet Pūce vispār nebija ministrijā”. Ja arī kādam esot aizdomas par kādu draudzības saišu izmantošanu biznesam labvēlīgu lēmumu pieņemšanā, nekādu pierādījumu tam nav, uzskata Siliņš. „Ja es būtu izmantojis šīs attiecības, es nebūtu tur, kur es esmu,” saka Siliņš, uzskatot, ka EM un valdība kopumā nav bijusi pietiekami labvēlīga vēja parku biznesa attīstībai un projekta realizācija ir ieilgusi.

Siliņš Pietiek neslēpj, ka nav pilnībā apmierināts ar Kampara virzītajiem noteikumiem, konkrēti, ka vēja parku izbūves vietu izpēte jāuztic nevis pašiem komersantiem, bet sistēmas operatoram, kas ir Latvenergo koncernā ietilpstošā a/s Augstsprieguma tīkls. Tas esot „absolūts absurds” kaut vai tādēļ, ka Baltic Wind Park kā projekta attīstītājs labāk zinot „kas ir jāpēta un kur ir jāpēta”, saka Siliņš.

Publiskajā telpā Baltic Wind Park arguments pret izpētes uzticēšanu valstij ir, ka šīs izmaksas tiktu iekļautas elektrības gala tarifā, par ko maksās iedzīvotāji. Tas vēja enerģiju padarot mazāk konkurētspējīgu citu atjaunojamo enerģijas projektu vidū.

Noprotams, ka iebildumu patiesā būtība, kas paliek nepateikta, tomēr ir cita – vēja biznesa kumosu iegūs tas, kurš kontrolēs izpētes darbus. Ja izpētes darbus jūrā, nosakot, kur un kādā platībā būvējami vēja parki, veiktu valsts, šie dati būtu publiski pieejami Baltic Wind Park konkurentiem, kuri arī piedalītos gaidāmajā konkursā par vēja elektrostaciju būvniecību. . Savukārt, ja tiktu rīkots konkurss izpētei un tai sekojošai būvniecībai, komersanta iegūtie dati varētu nebūt publiski pieejami, jo komersantam jebkurā brīdī ir tiesības noteikt informācijai, ko tas ieguvis, apkopojis, apstrādājis, komercnoslēpuma statusu. Uz šo risku norāda EM.

Faktiski, pēc komersantu veiktajiem izpētes darbiem jūrā nebūtu iespējams sludināt konkursu vēja elektrostaciju būvniecībai, jo tiktu aizskartas komersantu, kas veikuši izpēti, intereses. Proti, var izveidoties situācija, kad Baltic Wind Park vai kāds cits ieguldījis līdzekļus izpētē, bet zaudē savus ieguldītos līdzekļus, ja konkursā par tiesībām būvēt vēja parku uzvar cits komersants.

Siliņš neslēpj, ka pretenzijas paudis ne tikai Kamparam, bet arī viņa „politiskajiem līdzgaitniekiem”. Jautāts, vai runa ir par Jaunupu, Siliņš neatbild, bet min EM valsts sekretāru Pūci. Siliņš savu neapmierinātību ir paudis arī pašam Kamparam un pēc sarunas viņam radies iespaids, ka argumenti ekonomikas ministru pārliecinājuši. „Izrunājām un viņš atzina, ka ir diezgan pamatoti, ka mēs kā projekta attīstītājs par saviem līdzekļiem šo izpēti veicam, bet amnēzija iestājā faktiski momentāni. Man nav racionāla skaidrojuma, kāpēc ar cilvēku vienu dienu var sarunāt vienu, bet otrā dienā viņš maina viedokli,” sarunu ar Kamparu atstāsta Baltic Wind Park pārstāvis.

Kuluāros jau kopš ziemas runā, ka Kampars ir zaudējis ietekmīgu partijas biedru uzticību, jo nav piepildījis uz sevi liktās cerības. Līdz ar to Kamparam vairs neesot politiskās aizmugures un viņa nomaiņa ekonomikas ministra amatā būtu notikusi jau pirms vairākiem mēnešiem, ja no pārmaiņām valdībā nebaidītos premjers Valdis Dombrovskis (Vienotība). Šobrīd, kad partijas jau gatavojas ārkārtas vēlēšanām septembrī, JL un Vienotības līdere Solvita Āboltiņa jau ir paziņojusi, ka Kampara nākamajā valdībā visticamāk nebūšot.

Līdz šim biznesā esot guldīti pašu līdzekļi. Bet Baltic Wind Park iecerētā projekta kopējās izmaksas tiek lēstas ap 500-600 miljoniem eiro, bet par investoru piesaisti Siliņš pagaidām konkrēti izvairās runāt. Spekulācijas, ka Baltic Wind Park, izmantojot korporatīvās saites, radīs biznesam labvēlīgus nosacījumus un pēc tam šo projektu pārdos, Siliņš noraida.

SIA Baltic Wind Park reģistrēts 2008. gada oktobrī un tā vienīgais dalībnieks Lursoft datubāzē uzrādīts Belizā reģistrētā kompānija SAS Development LTD, kuras pilnvarotais pārstāvis Latvijā dokumentos norādīts Andrejs Siliņš. Tagad Siliņš Pietiek saka – nekad neesot bijusi vēlme aiz ofšoriem slēpt firmas patiesos īpašniekus. Šāda shēma izmantota, jo ierobežojumus komercdarbībai uzlicis viņa tā brīža darbs Microsoft Latvia. Tagad esot uzsākta SIA Baltic Wind Park restrukturizācija, kuras gaitā tā pārtapšot par akciju sabiedrību. 65% īpašnieks Baltic Wind Park esot pats Siliņš, bet 35% uzņēmumā piederot viņa kādreizējam kolēģim Microsoft Latvia laikiem Jānim Meirānam. 

Novērtē šo rakstu:

0
0

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

FotoValsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums.
Lasīt visu...

6

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

FotoValsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā ir nodokļu maksātāju loma un rīcība. Likumsakarīgi, ka nodokļu nomaksas apjoms ir atkarīgs no tā, cik efektīva ir VID sadarbība ar nodokļu maksātājiem. Uzticēšanās ir svarīgs šīs sadarbības priekšnoteikums.
Lasīt visu...

12

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

FotoVien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā šī. Un tas ir saprotams – PSRS (Padomju Sociālistisko Republiku Savienība) laiki tik ļoti atšķiras un kontrastē ar mūsdienām, ka neatstāj vienaldzīgu gandrīz nevienu. Īpaši, ņemot vērā, ka tā nav tik sena pagātne un vēl ir daudz cilvēku, kuri “toreiz” ir dzīvojuši.
Lasīt visu...

21

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

FotoPašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu, ka Putinam viss, kas saistās ar PSRS, ir svēts un godā turams. Viens no PSRS laika jājamzirdziņiem – Otrais pasaules karš it īpaši. Tomēr šogad 9.maija ieplānotās izrādīšanās izpalika, bet izrādīties vajag, īpaši, ja tuvojas vēlēšanas, kuru rezultāts izšķirs, vai Krievija tiks faktiski pie cara, kuram svēts PSRS mantojums, vai nē. Visticamāk, ka tiks, un šī tikšana vismazākā mērā būs saistīta ar Krievijas iedzīvotāju patieso gribu, bet tas jau cits stāsts.
Lasīt visu...

12

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

Foto1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas tēvam, minimums, ir jāatkāpjas. Interesanti, kāpēc tik ļoti ir bail atklāt izglītības vai pilsonības dokumentus? Un tad ir jāuzdod daži tieši jautājumi par mūsu drošības dienestiem. Savukārt, ja tā nav taisnība, tad ir jābūt notiesājošam spriedumam par apmelošanu. Viens no diviem. Taču mana sajūta saka, ka būs kā ierasts, nebūs nekas.
Lasīt visu...

21

Ko apliecina pieminekļa zīme

FotoMantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc publiskā telpa ir svarīga. To saprot ne tikai profesionāļi, bet arī cilvēki, kuru vēstījumu var saukt par “tautas balsi”. Šajā vārdu salikumā nav ironijas, tautas balsī bez negantuma ir arī saprāts.
Lasīt visu...

15

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

FotoMinistru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu". Līdz ar to ir uzsākta manis kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra (AP!) vadītā valsts digitalizācijas reforma, kas attīstīs un nostiprinās valsts pārvaldes rīcībā esošos IKT resursus un pārvaldības kompetences, pilnveidos datu un pakalpojumu pārvaldību, kā arī, radīs jaunas iespējas komersantiem attīstīt savus digitālos risinājumus, pilnveidot esošos pakalpojumus un radīt jaunus.
Lasīt visu...

15

Manas pārdomas par Latvijas himnu

FotoMūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme – toreiz vēl ne valsts. Ne vairs Kurzeme, ne vairs Vidzeme, ne vairs Latgale, bet gan Latvija. Latvija kā viena noteikta daļa no pasaules. Latvija, kas atrodama pasaules kartē.
Lasīt visu...

21

Muļķība vai pasūtījums?

FotoSliktāku variantu kā noplēst Pasaules tirdzniecības centra (PCT) labi saglabāto ēku Elizabetes ielā 2 (attēlā - idejas "bīdītājs", kultūras ministrs Nauris Puntulis) tikai tādēļ, ka to kādreiz ir izmantojuši kompartijas birokrāti, mūsu vadošo partiju koalīcijai nebija viegli atrast. Negribas idejas autorus un deputātus saukt par muļķiem, jo muļķībai var būt arī pasūtītājs – labi paslēpts lobijs ar saviem finansiāliem vai politiskiem mērķiem un līdzekļiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidents un Drāma

Katra globāla krīze ir būtiski mainījusi pasauli. Pirmais pasaules karš sievietēm saīsināja matu un kleitu garumu, jo vīriešu skaits bija dramatiski samazinājies, bet...

Foto

Kad "sabiedriskā radio personība" ignorē sabiedriskā radio ētikas kodeksu

Šī gada 19.jūnijā Latvijas Radio 5 darbiniece Karmena Stepanova savā oficiālajā LSM “radio personības” profilā norādītajā twitter.com...

Foto

Augstākā tiesa gandrīz visā mums piekrita, bet spriedumu nez kāpēc tomēr atcēla

Kultūras ministrija (KM) turpina uzsvērt, ka valsts ir pilnībā norēķinājusies par Latvijas Nacionālās bibliotēkas...

Foto

Politiķa statuss pats par sevi nav pietiekams pamats atklāt sabiedrībai informāciju par politiķa privāto dzīvi – ka Juta Strīķe universitātē iestājās kā Anna Potapova

Augstākās tiesas...

Foto

Izglītība

Grūti laiki rada stiprus cilvēkus, stipri cilvēki veido labus laikus, labus dzīves apstākļus. Labi dzīves apstākļi rada vājus cilvēkus, un vāji cilvēki rada grūtus laikus....

Foto

Bagātie un slavenie arī raud, jeb turīgie prasa pabalstus

Koronavīrusa radītā krīze pamatīgi iedragāja daudzus biznesa sektorus, piemēram, restorānu un viesnīcu biznesu, tūrisma un izklaides industriju....

Foto

Mēs enerģiski aizņemamies uz nākotnes rēķina

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi! Šodien noslēdzas spraigs darba cēliens, un turklāt vairākus mēnešus...

Foto

Sabiedriskās televīzijas blēņas par okupāciju „skatītājam parastajam”

Filma "Parasta okupācija" diemžēl ir kārtējais piemērs tam, ka, mēģinot iztikt bez vēsturniekiem vēsturei veltītu jautājumu analīzē, nekas izcils...

Foto

Esam pret jebkādu Augstskolu likuma redakciju, kurā pieļauta tādu rektoru ievēlēšana, kas nezina latviešu valodu un nespēj to lietot

Saskaņā ar pašlaik plaši apspriesto un kritizēto...

Foto

Ārstu blakusdarba ierobežošana var novest pie medicīnas personāla kritiska trūkuma

Latvijas Slimnīcu biedrība kategoriski iestājas pret publiskajā telpā izskanējušo politikas veidotāju ideju ierobežot ārstu darbību -...

Foto

Valsts politiskā vadība izšķīrās palikt savā vietā un pielāgoties, nevis cīnīties pret agresiju un protestēt pret notiekošo

Latvijas patrioti! Godātie klātesošie! Pirms 80 gadiem – 1940....

Foto

Džordž Stīl, tiec galā ar saviem kompleksiem

Džordž Stīl, Latvijas pilsoni, Attīstībai/Par dibinātāj un biedr, cik saprotu. Es Jūs, Džordž Stīl, uzrunāšu uz "Tu". Uz šo ierakstu mani...

Foto

Saprātīga izvēle

Cilvēkus nosacīti varētu iedalīt divās grupās: tajos, kuri pieņem saprātīgus lēmumus, un tajos, kuri pieņem nesaprātīgus lēmumus....

Foto

Pūces kundze nodokļu maksātāju naudu mums un citiem sadalīja ļoti labi un pareizi; kas nemācēja pareizi paprasīt, pats vainīgs

Var piekrist pētnieciskās žurnālistikas centra "Re:Baltica" publikācijas...

Foto

Par nodokļiem, dzīvi un brīvību

Obligātie nodokļi nozīmē, ka zeme ir iekarota, tā pakļāvusies kādam pārspēkam. Tautu var pakļaut un paverdzināt kā vietējie, tā svešzemju varmākas....

Foto

Kad rasisma apkarotājiem entuziasma vairāk nekā saprāta

Dārgie draugi. Esam saņēmuši pārmetumus no Aijas Ingrīdas Abenes (jautājums tiek diskutēts arī viņas pārstāvētās partijas Attīstībai/Par "Facebook” profilā)...

Foto

Lai nepieļautu nacionālā kultūras mantojuma izpostīšanu Rīgas centrā, sākta iedzīvotāju parakstu vākšana

Internetā sākta parakstu vākšana, lai panāktu, ka netiek izpostīts Alberta ielas 9 Konstantīna Pēkšēna...

Foto

Krievija turpina aktīvi melot par COVID-19 nekaitīgumu

Līdz šim mediju un sociālo tīklu vidē ir parādījies ārkārtīgi daudz Kremļa vēstījumu par COVID-19 vīrusa izplatību. Tiek izplatītas...

Foto

„Wagner” algotņi Lībijā – Putina naivā lielgabalgaļa

Krievijas karavīru mentalitāte būt par naivu lielgabalgaļu nav mainījusies kopš Ivana Bargā laikiem, - šādu secinājumu var izdarīt no...

Foto

Cilvēku un mājlopu čipošana un čipi

Pašreiz, iespējams, notiek viena no pasaules vēsturē lielākajām kriminālām krāpšanām un apmaušanām – pasludināta viltus kroņa vīrusa izraisītās slimības viltus...

Foto

Aicinām pārtraukt darbus Skanstes dārziņos uz putnu ligzdošanas laiku

Nodibinājums "Dzīvnieku policija" un Latvijas Ornitoloģijas biedrība aicina pārtraukt Skanstes ielas dārziņos paredzētos darbus vismaz līdz šī...

Foto

Grēkāzis ir, upurnazis trinas

Vecam sunim jaunus trikus neiemācīsi. Mežu daudzīpašnieks Modris Fokerots riskē sabiedrības ilgākā piemiņā palikt tieši kā uzskatāma ilustrācija šai parunai....

Foto

Pieprasām atsaukt raidījumā "Nekā personīga" paustās nepatiesās un maldinošas ziņas

SIA Pata un SIA Pata Board advokāti ir vērsušies SIA All Media Latvia ar pretenziju, kurā...

Foto

Dieva valstība

Jānis Kristītājs ir teicis: «Atgriezieties no grēkiem, jo Debesu valstība ir tuvu klāt pienākusi.» (Mt 3:2) Ar šādiem vārdiem Jānis Kristītājs sāka savu publisko...

Foto

IZM izstrādātie Augstskolu likuma grozījumi ir brāķis, kas būtiski jāuzlabo

Rektoru padome atklātā vēstulē vērsusies pie Saeimas deputātiem, kā arī Latvijas augstskolu mācībspēkiem un studentiem, informējot,...

Foto

Tumsas spēki mēģina ierobežot mūsu iespējas tērēt nodokļu maksātāju miljonus tā, kā mēs vēlamies

Ar nekorektu un godprātīgas konkurences principiem neatbilstošu vēstuli Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu...

Foto

Latvijā ar novadu reformu cenšas ievilkt un nostiprināt okupāciju radītās sekas – kam tas izdevīgi?

Latvija kā novads, kā zeme gadsimtu gaitā bija dažādu okupācijas jūgu...

Foto

Valdība plāno pieņemt ar nejēdzībām pārpilnas dzīvnieku labturības prasības

Šajās dienās Ministru kabinets pieņem noteikumus „Dzīvnieku labturības prasības dzīvnieku patversmēs un dzīvnieku viesnīcās”. Nosaukšu tikai lielākās...

Foto

Tas apdraudēs dzīvības

Veselības ministrijas tuvākajā laikā plānotā slimnīcu līmeņu pārskatīšana var būtiski samazināt ārstniecības pakalpojumu pieejamību reģionu iedzīvotājiem....

Foto

Aicinu nepakļauties šauras personu grupas spiedienam un balsot par Varakļānu novada iekļaušanu Madonas novadā

Kā Varakļānu novada iedzīvotājs un viens no lielākajiem novada uzņēmējiem vēršos pie...

Foto

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums

Viss, kas šobrīd notiek Latvijā, ir totāls cilvēktiesību un tiesiskuma pārkāpums. Un Jums un mums...

Foto

Troļļi

Troļļošana - tas nav tikai internets, tā ir sadzīvē sen izmantota metode kādu ietekmēt, kādu nosodīt, kādam sariebt. Tas notiek skolās, darba vietās un citos...

Foto

Vai Latvija izmantos vai izniekos jaunas biznesa iespējas post-COVID pasaulē?

Savulaik vēl jaunā un naivā Latvija sapņoja kļūt par banku paradīzi – “tuvāk par Šveici”. Par...

Foto

Pieprasu pārtraukt pārkāpt Satversmi un Saeimas Kārtības rulli: vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei

Saskaņā ar Satversmes 15.pantu "Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu...

Foto

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

Eiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats...

Foto

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

Saeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir...