Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pāvilostnieks

05.12.2022. 13:41

Pilnīgi piekrītu, ir garas neapdzivotas pludmales, kur ainava netiktu bojāta. Piemēram, no Jūrmalciena līdz Lietuvas robežai, arī starp Užavu un Ventspili. Kāpēc tieši pretim Jūrkalnei izvēlēta vieta?

Atbildēt

HT

26.11.2022. 14:10

»


Precīzāk pateikt nevar. Vēlēšanu viltošanu attaisno ar “hibrīda kara apstākļiem” 4. maija valsts finanšu korporācijas drošībai ar partiju kontroli caur finansēšanu un mediju kotroli, finansējot “sabiedriskos medijus”.

Atbildēt

26.11.2022. 13:22


vēlēšanas ir viltotas , viss ir meli

Atbildēt

Neticu pat mūsu jūras vējam

26.11.2022. 12:37

Tagad saprotu, ka tas būs Latvenergo kārtējais biznesa projekts un te daudzi cer, ka mums būs elekrība, ko nepārdos biržā, tā būs lētāka utt. Ak naivie! Saules paneļi Latvenergo arī ir neizdevīgi, tie viņiem traucē pelnīt, tāpēc ar regulatoru atbalstu tiks uzmesti vai likvidēti, vai nolemti dzīvības vilkšanai, lai varētu palielīties, ka valsts taču atbalsta zaļo kursu. Šo biznesmeņu rīcība grauj sabiedrības uzticību valstij. Meli, ka OIK būs nulle. Tas ir kārtējais humors! Mēs taču maksāsim un daudz, Latvenergo ne matiņš nenokritīs! OIK ir neaizskarams! Vai ne?

Atbildēt

Leišmales podnīcas nedarbi

26.11.2022. 09:58

Kāpu aizsargjoslas tāpat ir apbūvētas i bez likumu atvieglojuma. Galvenais nosacijums koka karkas vidū ēka var būt no betona un niedru jumts. Un tas saucās kultūras mantojums vides saglabāšana tā iet cauri daudz afēru. Pagaidu būve pārtop par dzīvokļu vasaras viesnīcu.

Atbildēt

zagļi deputāti

25.11.2022. 10:33

»

nu kā

Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga


Skultes gāzes terminālis ir liela Bordāna, Feldmaņa, Eglīša (Konservatīvo paretija) un Ragauša no ASV kopīga afēra, jo viņi grib valsts garantijas iepirkumam par noteiktu cenu un tad Ragausis skries uz ASV bankām pēc naudas. Vēlāk latvju bāleliņi maksās dubultā par dārgu gāzi plus celtniecību un vadu vilkšanu uz Inčukalnu. Par savu naudu neceļ, jo Ragausuis ir pliks kā baznīcas žurka.

Atbildēt

VB

25.11.2022. 10:18

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Un tomer: kā tas (tās vibrācijas jūrā) patiks zivīm, kuru jau tā nav pārāk daudz? Viens otrs no zvejas vien te pārtiek!

Atbildēt

HT

25.11.2022. 08:21

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Pietirš dabu visos veidos, tas ir zaļais kurss, klimata ministrija un spēkstacijas. Ne velti saprātīgie par iedzīvotāju skaita samazināšanu.

Atbildēt

vispār

25.11.2022. 06:03

»

fakts

Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls...


Aizej nosities pret koku! Tu videi radi 100 reizes lielāku kaitējumu, nekā tāds vēja ģenerators. Turklāt, ja tu nositīsies pret koku, varēs arī samazināt vēja ģeneratoru skaitu, jo nebūs jānodrošina tava videi katastrofālā eksistence.

Atbildēt

fakts

25.11.2022. 04:39

»

Drāma Queen

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru


Dabas ainavas izbojāšana ir mazākā bēda.Vēja ģeneratoru ražošana un utilizācija ir otrs visnetīrākais enerģijas ieguves veids,tas neatpērkas un ir diezgan nedrošs,kaitējums videi kolosāls.
Retorisks jautājums.Kāpēc netiek ieviesti videi draudzīgi un pašpietiekami enerģijas ieguves veidi?

Atbildēt

ibio

25.11.2022. 00:45

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


paurbini degunā, ja ne, tad pakaļā noteikti atradīsi

Atbildēt

Drāma Queen

24.11.2022. 23:07

Nu jāmāk šitā pārspīlēt..20km attālumā stabs nu tāaa ietekmēs dabas ainavu krastā, ka viss esošais sabruks un pazudīs..nu var jau gvelzt un dramatizēt, bet nu ar mēru..

Atbildēt

Nevajag

24.11.2022. 22:14

Neko mums nevajag, dāņu cūku kūtis nevajag, celulozes rūpnīcu nevajag, gāzes termināli nevajag, vēja parkus nevajag. Toties mums vajag lētu enerģiju, lielas algas un Dziesmu svētkus. Mums labāk patīk sēdēt ar tukšu vēderu un kabatu skatīties saulrietu un klausīties putnu dziesmas. Apriebusies tā mūžīgā gaudošana, ka citur ir labāk un citi mums priekšā.

Atbildēt

Hshs

24.11.2022. 21:11

Pilnīgi atbalstu vēja parkus, bet tikai ne šeit. Un tā katrs letiņš

Atbildēt

HT

24.11.2022. 20:06

Pēc būtības Latvijas iedzīvotājiem pietiek pašu saražotā elektroenerģija, bet ES direktīvas liek to eksportēt un pirkt par augstāku cenu kā deficītu mantu.

Ekonomikas iznīcināšana Baltijas telpā sākās ar Ignalinas ĀS slēgšanu.

Ja Baltijas jūrā saceļ vējģeneratorus, tie traucē putnu migrācijai, atstāj iespaidu uz zivju resursiem, iznīcina tūrismu, kas nav izdevīgi Latvijai, jo elektroenerģija lētāka nepaliks, to turpinās pievienot “kopējiem tīkliem”.

Atbildēt

Indrānu Osis

24.11.2022. 18:39

Mūžīgais jautājums.
Vai var uzstādīt vēja ģeneratoru vietā kur to neviens neredz?
Vai var uzbūvēt kaut jel kādu HESu neko neappludinot?
Vai atomstacijas torņi gadījumā arī nebojā ainavu? (nemaz jau nerunājot par avārijas riskiem)?
Agrāk pie horizonta māja vientulīga laivas bura, kur tautietis brauca pēc malējiņas. Bet ja tautietis negribēja, lai malējiņa līdz sirmam vecumam pa riju cīnās ar smagajiem dzirnakmeņiem tad atkal vai nu jāčakarē tuvējā upīte, vai jābojā ainava ar vēja dzirnavām. Kaut tagad šīs dzirnavas rāda kā tūrisma objektus un stāsta cik tas bija vareni.
Kā būt?

Atbildēt

autoram

24.11.2022. 18:23

Paldies par rakstu. Videjam latvietim vide nerūp, tā auguši. Valdiba par vides aizsardzību tikai runā. Ekonomikas ministre, pati nakusi no Kurzemes, iepr. Saeimā iesniedza priekšlikumu par aizsrgjoslu butisku samazināšanu. Nožēlojami

Atbildēt

nu kā

24.11.2022. 18:19

»

hulio

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu


Domu grauds tāds, ka mums neko nevajag. Vēja parku nevajag, gāzes termināli nevajag. Gribam dzīvot kūrortā un bļaut, ka valdība slikta jo elektrība dārga.

Atbildēt

jopciks

24.11.2022. 17:44

Es arī īsti nesapratu: jā, vai nē: kurā vietā/kurā nē, cik tālu/netālu no krasta....kas ko, kam piķos...

Atbildēt

hulio

24.11.2022. 17:28

Pagarā rakstā tā arī neatradu domu graudu....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...