Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blum

15.12.2016. 19:41

Ekspreti Vējonim nav muļķi. Viņi saka to, ko sen vajadzēja saprast. Bet tas fakts, ka latvieši, spriežot pēc komentāriem, ir atpalikusī nācija ar laucinieku un ierēdņu mentalitāti, nozīmē, ka latvieši ir nekonkurētspējīgi un neizdzīvos šajā pasaulē.

Atbildēt

andris

09.12.2016. 18:51

Sociologi par D.R Ozolu-20 miljonu ::Karaliene"", kad Latvijā pēc statistikas- dēļ pretnacionālas politikas- katru dienu 1-viens cilvēks izdarīja pasņāvību!!! Cik tad cilvēkiem tiktu izglābtas MŪSU LATVIEŠU CILVĒKU DZĪVĪBAS ...tas ir šīs postkomunistu KLIĶES atbildībā...! gribētos teikt-pat uz Sirdsapziņas, bet...! ?

Atbildēt

Nu ja

28.11.2016. 00:14

Ar "krievvalodīgajiem"jārunā krievalodīgajā valodā, kādēļ krieviski, krivvalodīgie laikam gan ir visas citas tautības, izņemot krievus, jo krievi ir krievi, nevis krievvalodīgie, nav ko viņu zaimot, apsaukāt viņus kaut kādā nezināmā , neatšifrētā tautībā.

Atbildēt

ja jau

27.11.2016. 10:09

ir ierosinājums visiem jaundzimušajiem piešķirt Latvijas pilsonību, tad visām pirmsskolas izglītības iestādēm , skolām jāfunkcionē latviešu valodā.Tā būtu integrācija, jo nevienam nebūtu problēma sarunāties valsts valodā.Tad jebkurai tautībai, kura vēlēsies dzīvot Latvijā, nebūs obligāti jāmācas krievu valoda...bet mūsu gļēvajiem politiķiem pietiek dūšas iet vieglāko ceļu, kaut tas ir rāpus - uz ceļiem.Ja viņi runās tikai latviski, var iet garām cittautiešu vēlētāju balsis.Varbūt vajadzētu valsts simtgadē apliecināt sevi kā Latviju, uzsākt izmaiņas, lai nākotnē šeit dzīvotu visas tautības, kuras viena otru saprot, sazinoties latviski.Pēdējais laiks beigt murgot par integrāciju, izmantojot svešvalodas.

Atbildēt

Jā, jā

26.11.2016. 01:51

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Viena valoda -"krievvalodīgā"un caur, Purins preicātos, jo Krievijā nav vienas tautības, nevar teikt, ka Krievija ir Krievzeme, kā to vēsturē dēve, Jāsaka - KRIEVVALODĪGĀ ZREME. Tādas krievu zmes nav.Pareizi bija agrāk - padomju tauta vai vēl kā tur sauca, bet Rietumi teica - krievi to dara vai nedara, krievi tā rīkojas, ja bija runa par PSRS. Krivijā tagad plaši izplatīts teiciens - krievvalidīgie.
Pareiz - Latvijā ir divas tautības - latviešvalidīgie un krievvalodīgie, tikai zinātbu=iski atšifrējiet, kas tās p[ar taut'\ibām, kas tajās iekļauti.

Atbildēt

jurisx

25.11.2016. 13:08

Sabiedrību varētu saliedēt, ja valdība strādātu tās interesēs. Bet ko darīt, ja tā ir zaglīga , melīga, iztapīga svešu onkuļu pakaļām? Vienīgā izeja-padzīt...

Atbildēt

vējš

25.11.2016. 12:04

Nu,davai,atsāksim nemedļenno veidot divkopienu sabiedrību!Citādi "krievvalodīgie"ir diskomfortā un reizēm vairs nejūtas kā mājās,jo baidās no asimilācijas.

Atbildēt

ha

24.11.2016. 23:38

A kādā valodā sarunājas lielākā daļa Latvijas politiķi ar lielāko daļu Lietuvas politiķiem?Domājat angļu?Aplaužaties.Kā jau ES valstīm pienākas krievu.Tapēc ka mūsu politiķi uz starptautiskās politiskās skatuves ir un būs papuasi(cerams ka īstie papuasi neapvainosies))) ).Esat kāds dzirdējuši,kā Vējš mauc pa angliski(no lapiņas)?Un,ja kas,runā kaut latīniski,esi cilvēks.

Atbildēt

Atbrivotajs

24.11.2016. 00:02

Par valodas referendumu Ir aizliegts runat un rakstit. Vova lindermans atnesa letiniem uz zelta paplates uzvaru referenduma. Pec ta vajadzeja izmantot so uzvaru, bet valdosie nobijas no sis uzvaras un uzreiz saka laizit zabakus zaudetajiem. Mazoxisti ! Kauns !

Atbildēt

bilingvalais keksis

23.11.2016. 22:36

Bilingvalaa apmaciba ir totals stulbums un jau sen izgazusies. Nestradaa taa praksee un beidziet to pieminet!

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 22:26

»

varbūt

Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem


Nu, rau - tā jau ir katra "atsevišķi ņemta" personāža ekskluzīva izvēle / atbildība. ;)

Atbildēt

varbūt

23.11.2016. 20:48

»

patiesībā

Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana


Tikai viena problēma - veltīgi tērē naudu par tādiem sacerējumiem.

Atbildēt

a Russian mother

23.11.2016. 20:21

Vējonis was born on June 15, 1966 in Pskov Oblast to a Latvian father and a Russian mother, while his father was serving in the Soviet army there.

Atbildēt

ansis

23.11.2016. 18:54

nožēlojami eksperti. Protams dokumentā ir daži sakarīgi punkti, bet valodas lietā - idioti.

Atbildēt

juris

23.11.2016. 18:52

Ko var gribēt no bijušajiem kompartijas biedriem, viņiem tāā velk parunāt krieviski, kā viņu jaunībā, kad zāļe bija zaļāka utt.

Atbildēt

patiesībā

23.11.2016. 17:55

»

ar varu mīļš nebūsi

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem


Nulles vērtība ir šādām lumpeņzombēšanas tēmām, kas pēc būtības ir tukšu pupu mizu apzelēšana.

Atbildēt

opā

23.11.2016. 17:43

Kā tie "eksperti" zin kāda ir "krievvalodīgo" mediju skatītāju dzimtā valoda? Kāds ir veicis aptauju? Nav nekādu empīrisku faktu, piemēram, LTV krievu valodas raidījumus arī latvieši skatās, un lietuvieši, ukraiņi, baltkrievi, utt. Viņiem vienalga vai runāt latviski vai krieviski. Un kā tad pat tāds krievs iemācīsies vai uzlabos latviešu valodu, ja visur runās ar viņu krieviski?

Atbildēt

Soņa ukrainvalodīgā

23.11.2016. 16:38

„Vējoņa eksperti”: ar krievvalodīgajiem medijiem pareizi ir runāt krieviski ... Hmm? Ar ķrievvalodīgajiem jārunā krievalodīgo valodā, piemēram, ar latviešiem, ukraiņiem, lietuviešiem u.c. - viņu, krivvalodīgo valodā. Ar krieviem - krievu valodā. Bet krievus, kuri prot latviešu valodu sauksim par latviešvalodīgiem? Putra!
Vai te ir domstarpības?
Varbūt Latvijā sāksim zaimot visas tautības - gruzīnvalodīgie, lietuvalodigie, igaunvalodīgie, latviešvalodigie, židvalodīgie, čigānvalodīgie, angļvalodīgie, vācvalodīgie un citi valodīgie, jā vēl - citus sauksim par "kroplvalodīgiem".

Atbildēt

Arturs Nagliņš

23.11.2016. 16:20

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


Etnosa mentalitātē var eksistēt tāda izpausme kā lingvistiskās mazvērtības apziņa. Latviešiem šī izpausme ir ļoti izteikta. Tas izskaidro velmi runāt kungu, okupantu, ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valodā.Visjaunākajā laikā praktiski tas attiecās uz latviešu maniakālo velmi lietot angļu valodu, jo tā ir ģeokrātiskā valstiskuma īpašnieku valoda.Neapšaubāmi, lingvistiskās mazvērtības apziņa visiem nepiemīt vienādā mērā; lielas personības šo apziņas veidu vispār nepazīst. Pie latviešiem visur priekšplānā cūkojās masu cilvēki- pelēki, truli, aprobežoti, stulbi lopiņi. Tāpēc latviešu valoda nav cieņā, bet cieņā ir ģeopolitisko okupantu valoda. Un tur neko nevar darīt, jo tas ir tautas genofonda kvalitātes jautājums.

Atbildēt

hm

23.11.2016. 16:16

»

interesanti

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk...


"šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???"
Tāpēc, ka krievi 1940.gadā okupēja Latviju, deportēja latviešus uz Sibīriju, Litenē apšāva latviešu virsniekus, iznīcināja Latvijas valsti un pakļāva latviešus rusifikācijai, pazemošanai un citām nelietībām.
Angļi Latviju neokupēja. Vācieši gan okupēja, bet vācieši vismaz savus noziegumus nožēlo un neuzspiež vācu valodu par otro valsts valodu. Krievi turpina melot, ka nebija okupācijas un krievi turpina slavināt staļinu. Un vēl krievi apgalvo, ka viņiem ir vēsturiskas tiesības uz latviešu zemi, lai gan patiesībā Krievija ir dibināta uz baltu un somugru tautu zemēm.
Kāpēc izraēlieši vācu valodu uztver negatīvi? Kāpēc ukraiņi krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc čečeni krievu valodu uztver negatīvi? Kāpēc gruzīni krievu valodu uztver negatīvi?

Atbildēt

Čekistu bērns - kreivvalodīgais

23.11.2016. 16:12

"... ar krievvalodīgajiem medijiem runā to auditorijas vairākuma valodā ...".
Prezidenta kungs, kas tā par tautību "krievvalodīgie" - okupanti, migranti, surogātkrievi, komunisti, salašņas, klonētie krievi, kas tad? Paskaidrojiet vai latvieši, kuri pārkrievoti vai labi pārvalda latviešu un krievu valodu - ir "krievveidīgie" vai krievvalodīgie? Ukraiņi, gruzīni, tatāri, kuri pārvalda savu valodu un krievu valodu - ir krievvalodīgie"Un kas ir krievi? Arī krievvalodīgie.

Prezidenta k-gs, kad Latvijā pārtrauks, pirmkārt, zaimot krievus ar čekistu izgudrojumu viena iemesla dēļ - sadalīt nacionālās valstis, pretstatīt tautības - krievus un visas citas tautības pret latviešiem, lieuviešiem, gruzīniem utt.
Cik ilgi pazemosim krievus, apsaukājot viņus par "krievalodīgajiem"un tāpat ukraiņus, kuri nevar ciest šo slavu - krivvalodīgie, jo viņu kā kreivvalodsīgo valsts daļu okupēja otri kreivvalodīgie - putini.

Pārtrauciet šķelt Latviju divās daļās, jo tā ir nacionālā naida kurināšana, kaut it kā slēpta un netieša it kā. Arī daļa Latvijas žīdu, kuri naidīgi izturas pret Latviju, sludina sevi par "krievvalodīgiem" un "kreivvalodīgo" krievu aizstāvjiem.
Vai Latvijā latviešvalodīgie latvieši arī ir? Ja kas tād pāriesim uz divām tautībām - latviešvalodīgi un krivvalodīgie, aizmirsīsim, ka ir latvieši, krievi un citas tautības! Murgs, ko darām mēs, čekitu bērni!

Atbildēt

interesanti

23.11.2016. 15:50

interesanti, kā būtu, ja visā pasaulē būtu tikai viena valoda jau vēsturiski? vai konfliktu, pārpratumu, sāpju un attiecīgi arī panākumu, prieka un miera būtu vairāk?
Un otrs - kāpēc angliski (arī vāciski un jebkurā citā valodā) mēs tiecamies runāt (reklamē kā iemācīties angliski 14 dienās), kauninām valstsvīrus, kas nerunā ideāli angliski, kaunamies paši, kompleksojam, lielāmies, kad mūsu bērni izcili runā angliski, labprātīgi pieņemam visādus angļu vārdus un nosaukumus, pat neatceramies, kā tas būtu latviski (hamburgers utml. frīki), bet šo vienu svešvalodu uztveram tik sakāpināti naidīgi???

Atbildēt

jums, muļķi

23.11.2016. 15:14

Vaŗētu teikt par čigāniem un ebrejiem - ienācēji dzeltenā rase....

Līvi jeb lībieši ,dzeltenā rase,kas ienāca pa Dzintara ceļu un sāka laupīt.....

Atbildēt

ja kas

23.11.2016. 13:57

»

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība


Nevienā Latvijas spēkā esošajā likumā, tiesību aktā, dokumenta nav minēts, kuras tautības Latvijā ir mazākumtautības. Piemēram, Vācijas likumā ir teikts, ka mazākumtautības ir sorbi, frīzi. Turki nav maazākumtautība Vācijā.

Atbildēt

nilga

23.11.2016. 13:23

Kauns par šādu prezidentu! Kauns par viņa padomniekiem!

Atbildēt

ar varu mīļš nebūsi

23.11.2016. 12:48

Pupu mizas. Nulles vērtība šādiem ekspertu spriedelējumiem.

Atbildēt

Par integrācijas politiku valstī atbild NA ministre Melbārde

23.11.2016. 12:40

Ir nepareizi krievu okupantus un kolonistus saukt par mazākumtautību! Vienīgā Latvijas mazākumtautība ir līvi. Arī čigāni ir svešie un nevis mazākumtautība.

Atbildēt

Fitrs

23.11.2016. 12:09

Vai mums gadījumā pie stūres nav gadījies kāds Trojas zirgs?

Atbildēt

lauķis

23.11.2016. 11:59

Latvas gijā pareizi runāt ir Latviski ,dzimtajā Pleskavas guberņā Vējonis var runāt arī krieviski.

Atbildēt

A.P.

23.11.2016. 10:56

Citāts: "Ja nu vienai sabiedrības daļai valstsnācijas jēdziens šķiet pareizs un neapšaubāms, bet citai - izslēdzošs un netaisnīgs? Ja nu viena grupa balso par etniskās nācijas vērtībām, bet cita sapņo par iekļaujošas politiskās nācijas veidošanos?". Pēc šiem teikumiem turpināt lasīt nav vērts! Atkal ir redzama jēdzienu aplama lietošana.Bet tas nozīmē, ka viss šis palags ir aplams un sameistarots naudas, patmīlības, karjeras dēļ. Par jēdzienu nepareizu lietošanu nav jābrīnās, jo autori ir pseidozinātnieki, savu bēdīgo statusu apliecinot jau agrāk savos ražojumos. Latvijā t.s.integrācija ap sevi vienmēr ir pulcinājusi morālos un intelektuālos pederastus, sākot jau ar "Aldermanes laiku", kad šī zoss tēloja "integrātoru". T.s. integrācija Latvijā ir ļauno garu sfēra, nolādēta sfēra.

Atbildēt

valdis

23.11.2016. 10:35

1940. gadā kad Latviju okupēja, ar mums gan neviens okupants negribēja runāt vairākuma valodā

Atbildēt

Oskars

23.11.2016. 10:21

Vējonis varētu runāt tajā valodā kurss valsts prezidents viņš ir.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Nekad tā nav bijis, un še tev – atkal! Prātojums par krievu ruleti banku sfērā

FotoPagājušajā nedēļā kārtējā banka slēdza durvis klientiem, lai pēc kāda laiciņa vērtu tās administratoriem, likvidatoriem, makulatūras savācējiem un citiem biznesa meža sanitāriem. Šoreiz vērotāju un komentētāju vidē izbrīna nebija nekāda, jo "PNB Bankas" (pirms tam "Norvik") liktenis tika apspriests tikai kategorijās "kad", nevis "vai tiešām". Pērn kādā diskusijā pat publiski piedāvāju derības par to, ka šis finanšu zombijs, kas jau pasen kluburēja izēstām iekšām, būs beigts vēl pirms 2018. gada auditētā pārskata apstiprināšanas. Ikurāt tā arī notika.
Lasīt visu...

18

Sāpīgs kniebiens VARAM "kreisajā rokā"

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) rosina valdību pieņemt pavisam loģisku lēmumu: uz pāris gadiem aizliegt pilsētām un novadiem izstrādāt dažviet jau iesāktos attīstības plānošanas dokumentus 2021.-2027. gadam. Pašvaldībniekiem, to padzirdot, ir spuras gaisā…
Lasīt visu...

21

Suverenitātes portrets pakta jubilejas sakarā

Foto2019.gada 23.augustā paiet 80 gadi kopš Vācijas un Padomju Savienības līguma noslēgšanas. Tas bija triviāls līgums par neuzbrukšanu. Līgumu parasti dēvē par Molotova-Ribentropa paktu. Līdz 1939.gada 23. augustam cilvēce pazina daudzus paktus, kā dēvē starptautiskos līgumus. Arī Latvijas Republika savas pastāvēšanas laikā ir bijusi līdzautore daudziem paktiem. Droši var teikt, ka neviens no tiem nekad nav ieguvis sabiedrības plašāku ievērību. Ne reti par paktiem sabiedrība netiek detalizēti informēta. Paktu producēšana ietilpst diplomātisko attiecību segmentā un ārlietu ministrijas rūpēs.
Lasīt visu...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

Latvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību...

Foto

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji,...

Foto

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus...

Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...