Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ome

20.06.2016. 18:09

»

jautājums

nežēlīgi, bet tomēr: Kāpēc pilsone nepainteresējās vispirms vai zāles varēs pastā saņemt , bet uzreiz izdara pasūtījumu un maksā


Tapēc ka grozījumi stājās spekā 1.martā, un zales tika pasūtītas daudz ātrāk vai tad pilsonis parastais var izsekot visiem grozījumiem

Atbildēt

lohs

14.06.2016. 16:06

»

lūdzu noskaidrot

vai zāļu tirgotājs Indijā bija tiesisks šīs zāles nosūtīt uz Latviju


Bija un ir pat tagad. Ta nav nekada kontrabanda. Vairakas citas valstis zales tiktu lidz adresatam. Bet dazhas citas valstis netiktu.
Vienam pazinas pazinam ASV ir reta slimiba, preparati maksa ap 20000 gada, vinam to sedz darba apdrosinasana (tur savas shemas legalas notiek, summas itka lielas, bet apdrosinatajs maksa daudz mazak) - bet indijaa tas preparats sanaktu 1800 gada. Bet ari nedrikst sutit.

Atbildēt

lohs

14.06.2016. 16:02

»

RRR

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU...


mk noteikumi vs likums nav vieniga reize.
rigas satiksmes soda nauda paredzeta ar likumu ir 10 reizes mazaka neka paredzeta ar mk noteikumiem

Atbildēt

Dr.xy

05.06.2016. 07:50

Latvijas Valsts atbildigas institucijas un atseviskas personas,kuras ir atbildigas par so parkapumu ( noziegumu ?),kura rezultata var but tragisks noslegums,ir janodod tiesa par "untersagte Hilfe leistung" ( dzivibu apdraudosa situacija nesniegtu palidzibu ).

Atbildēt

lūdzu noskaidrot

01.06.2016. 20:10

vai zāļu tirgotājs Indijā bija tiesisks šīs zāles nosūtīt uz Latviju?

Atbildēt

daudz jautājumu

01.06.2016. 20:09

»

?

izcepts belevics nevares sniegt gridas biedrenei sexualo apmierinajumu un vina saks rugti raudat pat sanamot savu arkartigi lielo menesalgu


un ja nu tās zāles vispār tas izplatītājs nedrīkstēja no Indijas sūtīt, vai arī interneta aptieka atradās pavisam kur citur?

Atbildēt

jautājums

01.06.2016. 20:08

nežēlīgi, bet tomēr: Kāpēc pilsone nepainteresējās vispirms vai zāles varēs pastā saņemt , bet uzreiz izdara pasūtījumu un maksā?

Atbildēt

RRR

31.05.2016. 18:39

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU!
Tikai ar LIKUMU!
Bet no sheit publiceetaas informaacijas ir saprotams, ka konkreetaa cilveeka cilveektiesiiibas uz veseliibu tiek meeginaats ierobezhot ar MK Noteikumiem, nevis ar likumu!
MK Noteikumu piemeeroshana cilveektiesiibu ierobezhoshanai nav likumiiga un nav tiesiska!
-
TAATAD KONKREETAA CILVEEKA CILVEEKTIESIIBU PRETTIESISKO IEROBEZHOJUMU VAR ELEMENTAARI PAARTRAUKT UZRAUGOSHAA PROKURATUURA UZRAUDZIIBAS KAARTIIBAA.
VIENKAARSHI UN AATRI.
LAI VEICAS!

Atbildēt

Valdis

30.05.2016. 13:44

Varbūt kāds var noorganizēt šī lūguma un "prezidenta" atbildes publicēšanu vienā lapā, blakus. Domāju, ka lielākā daļa (protams arī es pats) būs gatava ziedot naudiņu lai tas tiktu izdarīts.

Atbildēt

draudzigs

29.05.2016. 23:02

piedosanu bet valsts vadibai neviens iedzivotajs neinterese.tikai vai esi naudas ienesiga persona un vis..

Atbildēt

mm

29.05.2016. 14:25

»

Hj

Debila dirsa lideju ierednu parazitu valsts


visapkārt tikai d..rš

Atbildēt

Hj

29.05.2016. 11:59

Debila dirsa lideju ierednu parazitu valsts

Atbildēt

?

27.05.2016. 12:56

»

robins

Domāju ,ka Beļēviču vajadzētu izsniegt viņa alkatības dēļ ar C hepatītu mirušo radiniekiem, izcepšanai uz lēnas uguns! Cik ilgi tas āzis vēl būs ministrs


izcepts belevics nevares sniegt gridas biedrenei sexualo apmierinajumu un vina saks rugti raudat pat sanamot savu arkartigi lielo menesalgu.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 08:58

»

Dainis Grabovskis

Kurš būs tas piketētājs??? Latvijā tādu nav. Totāli absolūta tautas vienaldzība


Jāpiketē visa veida slimajiem, kuriem nav pieejamas vajadzīgās zāles, medicīniskie izmeklējumi nav pa kabatai.. Un tādu ir pilna Latvija. Piketu ar miroņgalvām jāorganizē pensionāru federācijai.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.05.2016. 05:05

»

Panamas papīrs

Vajag piketēt pie Vājoņa rezidences ar plakātiem, kam uzzīmētas miroņgalvas. Lūgties nav jēgas. Iebeidīt! Un pa riktīgam! Citādi nesaprot un nesapratīs


Kurš būs tas piketētājs??? Latvijā tādu nav. Totāli absolūta tautas vienaldzība.

Atbildēt

viedais to Dainis

26.05.2016. 21:21

»

Dainis Grabovskis

Hmm, muitnieks na partija. Bet ja neesi partija, tad vēlēšanas un kandidēšana tajās, gar degunu


No mēness drīzāk būsi tu pats. Latvijas politika īpaši neatšķiras no citām valstīm, kur tiek organizētas kādas vēlēšanas. Viss ir vienkārši - cilvēki balso par tā saucamajiem "sabiedrībā zināmiem cilvēkiem". To sauc arī par "atpazīstamību". Jo vairāk tavas partijas sarakstā ir tādu cilvēku, jo lielāka ir iespēja, ka tava partija pārvarēs 5% barjeru. Tāpēc partiju kandidātu sarakstos figurē sportisti, mākslinieki, komponisti u.c. cilvēki ar vārdu un publicitāti. Bergmanis ir ministrs ne tāpēc, ka ir baigais profs, bet tāpēc, ka ir pazīstams sportists par kuru cilvēki balsoja. Spilgtākais piemērs šodien ir Artuss kaimiņš, kurš viens pats ar 17 000 plusiņiem faktiski ievilka saeimā nevienu neinteresējošo bondara partiju. Tā, ka, ja kāds muitnieks atteiktos pildīt amorālus MK noteikumus, tad masu mediji paši to neapzinoties izveidotu viņa atpazīstamību, bet partijas viņu ar atplestām rokām uzņemtu savās rindās un ieliktu kandidātu sarakstos.

Atbildēt

viedais

26.05.2016. 18:59

Njā, prezidents ir nelielās sprukās. No vienas puses ir vajadzība neiejaukties kāda amorālajā peļņā un neiespringt par pavalstnieku dzīvībām, no otras uz spēles ir likta prezidenta reputācija. Vienīgais viņa glābiņš ir fakts, ka šai tēmai masu medijos nav īpašas aktualitātes, jo lielie mediji par to klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši. Līdz ar to atrakstīšanās vēstule kļūs zināma tikai pietiek.com un, varbūt LA lasītāju auditorijai. Muitniekiem te ir iespēja kļūt par pozitīvajiem varoņiem vienkārši nepildot tos MK noteikumus. Visi mēģinājumi sodīt muitniekus, kuri nepildīja šos noteikumus automātiski padarītu sodītājus vai sodītgribētājus par antivaroņiem un viņi varbūt pat zaudētu amatus skandāla ietekmē. Muitnieks, kurš nepildītu šos noteikumus, pēc tam varētu kandidēt uz saeimas deputāta amatu. Viņu ievēlētu ar 100% ticamību.

Atbildēt

Valija

26.05.2016. 18:25

Paldies, Rebeka, par atbildi. Es tiešām no sirds par Jums priecājos, kaut dažiem ir izdevies ar šīm zālēm izārstēties un tas jau arī ir sasniegums mūsu alkatīgo birokrātu pārņemtajā zemītē. Jums viss būs labi!

Atbildēt

rebeka

26.05.2016. 16:47

»

valija

Rebeka, no sirds priecājos, ka Jums tā paveicās. Varbūt padalīsieties ar informāciju sīkāk kā tas izdevās? Tad jau ārstēšanās gandrīz galā kā ar vīrusu un pašsajūtu


Pasūtīju caur internetu, saņmēmu, šobrīd lietoju ārsta uzraudzībā trešo mēnesi. Pēc otrā mēneša lietošanas analīzēs c-hep rns nav nosakāms :)

Brīžiem nogurums, nespēks, bet šīs blaknes noteikti ir nesalīdzināmi labākās kā interferona/ribavarīna izraisītās blakusparādības, kuras piedzīvot nevēlējos..

Atbildēt

robins

26.05.2016. 15:10

Domāju ,ka Beļēviču vajadzētu izsniegt viņa alkatības dēļ ar C hepatītu mirušo radiniekiem, izcepšanai uz lēnas uguns! Cik ilgi tas āzis vēl būs ministrs?

Atbildēt

naivulīte

26.05.2016. 13:43

Solīdi būtu, ja Vējoņa kungs ne tikai kā prezidents, bet kā normāls vīrietis, nevis liktu saviem rakstvežiem rakstīt garas un plašas atbildes vēstules, bet vienkārši palīdzētu šai nelaimīgajai sievietei un citiem viņai līdzīgiem slimniekiem saņemt savas zāles, apturot šo likuma normu uz kādiem mēnešiem, kamēr tā valdība par to visu izdebatē un tad pieņem galīgo lēmumu.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 12:25

»

Žulis

Starp citu, "Latvijas avīzē" šodien ir šai tēmai veltīts raksts. Cik var noprast no raksta, tad arī šeit , Latvijā šīs zāles tiek ievestas un aptieku tīklā ir pieejamas, tikai Latvijas aptieku tīklā tās nez kādēļ ir kļuvušas desmitiem reižu (!!!) dārgākas, nekā tās tiek tirgotas Indijā (bet arī Indijā...


Tas gan ir smieklīgs aicinājums, jo skar privātās intereses, jo uzcenojumu noteic ne tikai racionāli saprātīgi, bet atkarībā no šo, šoreiz, zāļu pieejamības.

PIETIEK savu nozīmību pelna citā jomā - vispārsabiedrsiskajā un tiktāl, cik tas attiecas uz, šoreiz, šo zāļu pieejamības Latvija vispār.

Atbildēt

Žulis

26.05.2016. 11:58

Starp citu, "Latvijas avīzē" šodien ir šai tēmai veltīts raksts. Cik var noprast no raksta, tad arī šeit , Latvijā šīs zāles tiek ievestas un aptieku tīklā ir pieejamas, tikai Latvijas aptieku tīklā tās nez kādēļ ir kļuvušas desmitiem reižu (!!!) dārgākas, nekā tās tiek tirgotas Indijā (bet arī Indijā šīs zāles taču netirgo par pašizmaksu) Cik saprotu, tad cenas pieaug no aptuveni 1000 eiro uz kādiem 40000-60000
Domāju, ka būtu vērtīgi, ja PIETIEK painteresētos kā rodas šāds drausmīgs uzcenojums un kādās kabatās ieplūst šī uzcenojuma rezultātā iegūtie naudas līdzekļi. Domāju, ka, ja viss ir godīgi un nekas nav slēpjams, tad šie zāļu piegādātāji ar konkrētiem skaitļiem un faktiem varētu šo šaubīgo lietu izgaismot.

Atbildēt

Gunča

26.05.2016. 09:38

80% no visām nelaimēm Latvijā rodas lauķu galvās.
Pareizi dara Latgales grāfu Šadursku pēctecis
ka slēdz lauku skolas,
bet lielās pārprofilē par palīgskolām.

Atbildēt

Vo

26.05.2016. 09:11

»

alias

Latvijā nereģistrētās zāles ir jāpasūtu Saules aptiekā, kas pieder..... nu, tieši tā - Belēvičam! Kāpēc ar steigu bija jāizsludina grozījumi? Nu tāpēc, lai cilvēki nevarētu paši šīs zāles pasūtīt, bez obligātās nodevas ministra kungam! Tas taču ir tik vienkārši


Acīm redzot, šī tik tiešām ir tā īstā patiesība. Nu tad vērosim tālak, vai arī Latvijas valsts , prezidentu ieskaitot, ņems dalību šī Belēviču dzimtas biznesa aizstāvēšanā un saglabāšanā.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 09:07

»

Ēdelweiss

, kāpēc gan jālūdz kaut kāds tur politmafijas klana ZZS ilggadejais sulainis un politmafijas klanui kloakas Saeiam ieliktenis Vējajonis , ja savas tiesības vajaga PIEPRASĪT


LR visu noteic LV likumdošana saskaņā ar ES regulu prasībām, šīs zāles nāk no trešajām valstīm, tādēļ šīs nepienākas.Tās iznīcina, bet naudu neatdod.

Kas ir Vājonis? Nulle, ZZS ieliktenis, līdzīgs Briseles eirodeputātiem, kā Zīle, Vaidere, Kalniete,Gribule (ZZS), Ždanoka, Kariņš. Vienīgi Ždanoka un Mamikins piekrita (sevis reklamēšanai, protams) atklāt savus patiesos ienākumus, kas ir no 6000 -10 000 euro mēnesī. Pārējie atteica, jo viņiem nav jādeklarē savi patiesie ienākumi saskaņā ar likumu.No kā viņi baidās?

Tas pats Kariņš - arī nepiekrita atklāt savus ienākumus, bet tēlo muļķīti, rosinot ofšoru īpašnieku atklāšanu, lai gan labi zin, ka neviens neko neatklās nekad un līdz galam.Ofšoros peļnu nobēdzina kompānijas Coca Cola, Mercedes, Opel, Shell (go well!) u.c. - visas lielākās pasaules starptautiskās kompanijas.

Jautājums par genocīdu pret latviešu tautu un jautajums par zālēm, ko nevar saņemt, ar sekām nogalinot cilvēku, adresēts Vaiderei, Kalnietei, Kariņam, Zīlem..Tā viņi te spīdīgām sejam, smaidoši rāgojas pa laikam LTV ekrānos, muldot visādas muļķības. Apmierināti un smaidīgi.

Atbildēt

alias

26.05.2016. 08:18

Latvijā nereģistrētās zāles ir jāpasūtu Saules aptiekā, kas pieder..... nu, tieši tā - Belēvičam! Kāpēc ar steigu bija jāizsludina grozījumi? Nu tāpēc, lai cilvēki nevarētu paši šīs zāles pasūtīt, bez obligātās nodevas ministra kungam! Tas taču ir tik vienkārši!

Atbildēt

Ēdelweiss

26.05.2016. 07:52

, kāpēc gan jālūdz kaut kāds tur politmafijas klana ZZS ilggadejais sulainis un politmafijas klanui kloakas Saeiam ieliktenis Vējajonis , ja savas tiesības vajaga PIEPRASĪT...

Atbildēt

Vo

26.05.2016. 07:36

Interesanti, kādēļ klusē tie pārējie tūkstoši c-hepatīta slimnieku, kuriem valsts ir "likusi pagaidīt" uz ārstēšanos, jo "viņu stāvoklis nav pietiekoši smags". Uz ko gaida šie cilvēki? Vai uz aknu cirozi un vēzi, kas pavērs viņiem iespējas saņemt valsts izsludināto ārstēšanu? Pirms kāda laika PIETIEK publicēja Aināra Kadiša rakstu, tagad Valijas Miezītes izmisuma vēstuli prezidentam. Tie ir atsevišķi cilvēki, kam pietiek apņēmības atklāt un darīt zināmu sabiedrībai šo,no valsts puses pastrādāto nejēdzību. Bet vēl jau esot arī kaut kāda hepatīta slimo biedrība un tūkstošiem šīs slimības slimnieku, kas nesaņem vajadzīgo ārstēšanu. Vai jūs apmierina šāda situācija? Tad kādēļ jūs neatbalstiet, kādēļ jūs klusējiet un malā nolīduši vērojiet, kas notiks tālāk? Bet tālāk nenotiks nekas, ja jūs tajā neiesaistīsieties. Šī kundze, droši vien saņems atrakstīšanās vēstuli no prezidenta kancelejas un varēs izmisuma pilna tālāk gaidīt savu nāvi, jo viņai, acīm redzot, nav to tūkstošu, ko samaksāt vietējai zāļu mafijai par savu glābiņu. Bet prezidentam rakstīto publisko vēstuli sabiedrība aizmirsīs, jo būs jaunas nejēdzības, par ko interesēties un diskutēt un arī PIETIEK būs jaunas, aktuālākas nejēdzības , par kurām rakstīt.

Atbildēt

lauķis

26.05.2016. 07:05

»

Žulis

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim...


Vai tad Vējonis nav biedrs partijnieks , vai tad partiju disciplīna un koalīcias līgums ir atcelts?
Manuprāt Vējonis ir noziedzīgo lēmumu pieņemšanas līdzdalībnieks.

Atbildēt

nav laika ,netrauce

26.05.2016. 02:30

»

cangals

Vejonim tavs hepatīts pie pakaļas. Viņam citas problēmas jārisina. Jāsāk meklēt apartamentus centrā,u.t.t


vejainajam nav laika vins aiznemts ar slepkavas savcenko slavinasanu.

Atbildēt

pilsonis

25.05.2016. 22:48

ASV dzīvojoša Latvijas pilsone, kura noziedzīga nodarījuma rezultātā ir palikusi bez mājām Latvijā, bez deklarētās dzīves vietas, bez iespējas atgriezties Latvijā, uzrakstīja vēstuli Prezidentam, kurā norādīja uz cietušo beztiesisko stāvokli.
Ar nožēlu nākas konstatēt, ka Latvijā netiek nodrošināts tiesiskums un taisnība un cietušajam netiek nodrošināta pienācīga aizsardzība.
Ja noticis noziedzīgs nodarījums, valsts pienākums ir atjaunot ne tikai tiesisko, bet arī sociālo taisnīgumu. Taču taisnīgums netiek atjaunots, aprobežojoties tikai ar likumpārkāpēja atzīšanu par vainīgu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā. Šajā situācijā ir arī otra puse – cietušais, kam jāatgūst ne tikai materiālie zaudējumi, bet arī iedragātā veselība un sociālās funkcijas.
Ja justīcijas iestāžu prioritāte ir nevis taisnīguma atjaunošana, bet likumpārkāpēju sodīšana, valsts galvenais klients un persona par kuru valstij vajadzētu rūpēties – noziedzīgā nodarījumā cietušais – faktiski tiek atstāts otrajā plānā. Tādēļ kriminālās justīcijas sistēmā ir jābūt gan preventīviem un reaktīviem mehānismiem, lai pārtrauktu likumpārkāpumu un piemērotu sodu, gan arī atbalsta mehānismiem kā cietušajam, tā arī likumpārkāpējam. Ja kāda no šīm komponentēm ir vāja vai nedarbojas efektīvi, nav pamata uzskatīt, ka kriminālās justīcijas sistēma ir spējīga darboties atbilstoši tās mērķiem – uzturēt sabiedrisko kārtību un drošību un aizsargāt cilvēka tiesības uz pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā.
Lūdza Prezidentu izmantot savu Satversmē noteikto ietekmi, lai nodrošinātu tiesiskumu noziedzīgā nodarījuma rezultātā cietušo aizsardzībai.
Kundze saņēma bezpersonisku atbildi no Lindas Puķītes, ka prezidentam nerūp cietušo aizsardzība un Satversmi viņš nav paguvis izlasīt, tāpēc lai cietusī viņu netraucē.

Atbildēt

ods

25.05.2016. 22:14

Iejaukties deputāta un ministra (ZZS) biznesā nav labi.Pienācīgs otkatiņš,un viss būs labi.

Atbildēt

brīvais radikālis

25.05.2016. 22:08

»

Žulis

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim...


Bet jums taču ir NATO raķetes, priekš kam jums vēl zāles? Visu jau nevar gribēt!
Krievi taču vairs nenāk?

Atbildēt

latvāņi smird

25.05.2016. 21:25

augsti godātais sūdonis....Moooooooooooo-ahhhhaaaaa-aaaaaaaa-ha-ha-haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. latvāņi spridzina

Atbildēt

Žulis

25.05.2016. 21:10

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim.
Cita lieta ir izteikt savu attieksmi pret tiem, kuri šādas izmaiņas normatīvajos aktos ir pieņēmuši un parakstījuši ( Straujuma un Beļēvičs) Pie kam, cik var saprast, tad tie pieņemti steidzamības kārtā, jo pieņemts ir š.g.februārī un jau no 1. marta stājas spēkā. Tik krasas izmaiņas un gandrīz bez kāda pārejas perioda. Kāpēc? Iespējams, ka tieši šo zāļu dēļ, jo to iegāde Indijā laikam traucē Beļēviču biznesam. Un ir vēl viena dīvainība šādu izmaiņu pieņemšanā. Visu laiku no valdības puses tiek apgalvots, ka tās nejēdzības medicīnā rodas no līdzekļu trūkuma, jo valstij naudas vienkārši vairāk nav. Un valsts Veselības ministrijas personā darot visu, lai par esošajiem līdzekļiem cilvēkiem dotu labāko iespējamo ārstēšanos, bet visiem, diemžēl to nodrošināt līdzekļu trūkuma dēļ, neesot iespējams. Ja tā ir taisnība, tad kā izskaidrot, ka tajā pašā laikā valsts pieņem izmaiņas normatīvajos aktos, kas liedz cilvēkiem saņemt viņu pašu nopirktās un ārsta parakstītās zāles? Tātad, valdība cilvēkiem vajadzīgās ārstēšanās iespējas valsts iekšienē nenodrošina, bet arī no ārienes cilvēkiem palīdzību neļauj saņemt. Un to nu nekādā veidā nevar vairs izskaidrot ar līdzekļu trūkumu. To var izskaidrot tikai ar valdības veiktu genocīdu pret tautu!
Bet, nu, pagaidīsim, ko teiks prezidents šajā lietā.

Atbildēt

???

25.05.2016. 20:44

Puse Latgales brauc uz Krieviju, sūtiet caur viņiem. Trešdaļa latviešu dzīvo ES ārpus Latvijas, pasūtiet caur viņiem, katram taču ir radi, paziņas, kas ir starp aizbraukušajiem. Kamēr MK nav atcelti, muita nelaidīs, neceriet.

Atbildēt

valija

25.05.2016. 20:29

Rebeka, no sirds priecājos, ka Jums tā paveicās. Varbūt padalīsieties ar informāciju sīkāk kā tas izdevās? Tad jau ārstēšanās gandrīz galā kā ar vīrusu un pašsajūtu?

Atbildēt

rebeka

25.05.2016. 19:33

Pasutiju zāles martā, atnāca bez problēmām.

Atbildēt

cangals

25.05.2016. 19:31

Vejonim tavs hepatīts pie pakaļas. Viņam citas problēmas jārisina. Jāsāk meklēt apartamentus centrā,u.t.t.

Atbildēt

Lauķis

25.05.2016. 18:45

Latvijas valsts ierēdņi, saprotot savu totālo nesodāmību, jau sāk uzstāties Dieva vietā. Ar savu rīcību nosakot kuram Latvijā būs dzīvot, kuram mirt. Manuprāt, tālāk jau vairs nav kur iet. Nezinu vai tas būs pareizi, ja šie ierēdņu nolemtie, viņiem jau tad vienalga, arī sāks izlemt, kuram no šiem ''dieviem'' dzīvot , kuram mirt. Tas jau tad būs mazliet traģiskāk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.05.2016. 18:07

Ar nepacietību gaidu atbildi. Varbūt tad bauri, kaut drusciņ, sāks aizdomāties kas ir kas

Atbildēt

eu

25.05.2016. 17:54

vēl jāsamaksā belevičam 1000 eiro un zāles varēs atmuitot

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Aizbraukt uz vietu ar skaistu skatu un izslāpušām acīm divatā skatīties uz klienta alkohola pudeli...

FotoPēc Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) statistikas 2019. gadā vadītāji alkohola reibumā izraisīja 173 ceļu satiksmes negadījumus (CSNg) ar cietušajiem, 14 CSNg ar bojā gājušajiem un 232 CSNg ar ievainotajiem. Pēc Eiropas Komisijas statistikas 2018. gadā Latvija pēc ceļu satiksmes negadījumos bojā gājušo skaita bija trešā valsts ES pēc Rumānijas un Bulgārijas.
Lasīt visu...

3

Lai novērstu uzmanību no izgāšanās ar kadastrālajām vērtībām, esam uzmeistarojuši slepenu projektu par jaunu tiesiskuma darba grupu

FotoPiektdien, 7. augustā, Tieslietu ministrija ir iesniegusi izskatīšanai Ministru kabineta sēdē ziņojuma projektu, kas paredz izveidot darba grupu ar valsts tiesisko drošību saistīto problēmjautājumu risināšanai.
Lasīt visu...

18

Neuzskatām par iespējamu piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas pasākumos, kas tiek organizēti svešā valodā

FotoEsam aicināti piedalīties priekšvēlēšanu aģitācijas raidījumos, ko organizē Latvijas sabiedriskie mediji, kas cita starpā iekļauj arī raidījumus, kas notiek svešvalodā, konkrēti - krieviski.
Lasīt visu...

6

Izliksimies, ka esam norūpējušies: valsts prezidenta Egila Levita paziņojums par vēlēšanām Baltkrievijā

FotoLatvija kā Baltkrievijas kaimiņvalsts pilnībā atbalsta baltkrievu tautas dziļo vēlmi dzīvot savā neatkarīgā, brīvā, demokrātiskā un tiesiskā Baltkrievijas valstī.
Lasīt visu...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par ko balsot vēlēšanās?

Vatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums...

Foto

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

Latvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens...

Foto

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

Esam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību...

Foto

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā...

Foto

Pa iznīcības ceļu…

Kāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad...

Foto

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

Vides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības...

Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...