Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ome

20.06.2016. 18:09

»

jautājums

nežēlīgi, bet tomēr: Kāpēc pilsone nepainteresējās vispirms vai zāles varēs pastā saņemt , bet uzreiz izdara pasūtījumu un maksā


Tapēc ka grozījumi stājās spekā 1.martā, un zales tika pasūtītas daudz ātrāk vai tad pilsonis parastais var izsekot visiem grozījumiem

Atbildēt

lohs

14.06.2016. 16:06

»

lūdzu noskaidrot

vai zāļu tirgotājs Indijā bija tiesisks šīs zāles nosūtīt uz Latviju


Bija un ir pat tagad. Ta nav nekada kontrabanda. Vairakas citas valstis zales tiktu lidz adresatam. Bet dazhas citas valstis netiktu.
Vienam pazinas pazinam ASV ir reta slimiba, preparati maksa ap 20000 gada, vinam to sedz darba apdrosinasana (tur savas shemas legalas notiek, summas itka lielas, bet apdrosinatajs maksa daudz mazak) - bet indijaa tas preparats sanaktu 1800 gada. Bet ari nedrikst sutit.

Atbildēt

lohs

14.06.2016. 16:02

»

RRR

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU...


mk noteikumi vs likums nav vieniga reize.
rigas satiksmes soda nauda paredzeta ar likumu ir 10 reizes mazaka neka paredzeta ar mk noteikumiem

Atbildēt

Dr.xy

05.06.2016. 07:50

Latvijas Valsts atbildigas institucijas un atseviskas personas,kuras ir atbildigas par so parkapumu ( noziegumu ?),kura rezultata var but tragisks noslegums,ir janodod tiesa par "untersagte Hilfe leistung" ( dzivibu apdraudosa situacija nesniegtu palidzibu ).

Atbildēt

lūdzu noskaidrot

01.06.2016. 20:10

vai zāļu tirgotājs Indijā bija tiesisks šīs zāles nosūtīt uz Latviju?

Atbildēt

daudz jautājumu

01.06.2016. 20:09

»

?

izcepts belevics nevares sniegt gridas biedrenei sexualo apmierinajumu un vina saks rugti raudat pat sanamot savu arkartigi lielo menesalgu


un ja nu tās zāles vispār tas izplatītājs nedrīkstēja no Indijas sūtīt, vai arī interneta aptieka atradās pavisam kur citur?

Atbildēt

jautājums

01.06.2016. 20:08

nežēlīgi, bet tomēr: Kāpēc pilsone nepainteresējās vispirms vai zāles varēs pastā saņemt , bet uzreiz izdara pasūtījumu un maksā?

Atbildēt

RRR

31.05.2016. 18:39

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU!
Tikai ar LIKUMU!
Bet no sheit publiceetaas informaacijas ir saprotams, ka konkreetaa cilveeka cilveektiesiiibas uz veseliibu tiek meeginaats ierobezhot ar MK Noteikumiem, nevis ar likumu!
MK Noteikumu piemeeroshana cilveektiesiibu ierobezhoshanai nav likumiiga un nav tiesiska!
-
TAATAD KONKREETAA CILVEEKA CILVEEKTIESIIBU PRETTIESISKO IEROBEZHOJUMU VAR ELEMENTAARI PAARTRAUKT UZRAUGOSHAA PROKURATUURA UZRAUDZIIBAS KAARTIIBAA.
VIENKAARSHI UN AATRI.
LAI VEICAS!

Atbildēt

Valdis

30.05.2016. 13:44

Varbūt kāds var noorganizēt šī lūguma un "prezidenta" atbildes publicēšanu vienā lapā, blakus. Domāju, ka lielākā daļa (protams arī es pats) būs gatava ziedot naudiņu lai tas tiktu izdarīts.

Atbildēt

draudzigs

29.05.2016. 23:02

piedosanu bet valsts vadibai neviens iedzivotajs neinterese.tikai vai esi naudas ienesiga persona un vis..

Atbildēt

mm

29.05.2016. 14:25

»

Hj

Debila dirsa lideju ierednu parazitu valsts


visapkārt tikai d..rš

Atbildēt

Hj

29.05.2016. 11:59

Debila dirsa lideju ierednu parazitu valsts

Atbildēt

?

27.05.2016. 12:56

»

robins

Domāju ,ka Beļēviču vajadzētu izsniegt viņa alkatības dēļ ar C hepatītu mirušo radiniekiem, izcepšanai uz lēnas uguns! Cik ilgi tas āzis vēl būs ministrs


izcepts belevics nevares sniegt gridas biedrenei sexualo apmierinajumu un vina saks rugti raudat pat sanamot savu arkartigi lielo menesalgu.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 08:58

»

Dainis Grabovskis

Kurš būs tas piketētājs??? Latvijā tādu nav. Totāli absolūta tautas vienaldzība


Jāpiketē visa veida slimajiem, kuriem nav pieejamas vajadzīgās zāles, medicīniskie izmeklējumi nav pa kabatai.. Un tādu ir pilna Latvija. Piketu ar miroņgalvām jāorganizē pensionāru federācijai.

Atbildēt

Dainis Grabovskis

27.05.2016. 05:05

»

Panamas papīrs

Vajag piketēt pie Vājoņa rezidences ar plakātiem, kam uzzīmētas miroņgalvas. Lūgties nav jēgas. Iebeidīt! Un pa riktīgam! Citādi nesaprot un nesapratīs


Kurš būs tas piketētājs??? Latvijā tādu nav. Totāli absolūta tautas vienaldzība.

Atbildēt

viedais to Dainis

26.05.2016. 21:21

»

Dainis Grabovskis

Hmm, muitnieks na partija. Bet ja neesi partija, tad vēlēšanas un kandidēšana tajās, gar degunu


No mēness drīzāk būsi tu pats. Latvijas politika īpaši neatšķiras no citām valstīm, kur tiek organizētas kādas vēlēšanas. Viss ir vienkārši - cilvēki balso par tā saucamajiem "sabiedrībā zināmiem cilvēkiem". To sauc arī par "atpazīstamību". Jo vairāk tavas partijas sarakstā ir tādu cilvēku, jo lielāka ir iespēja, ka tava partija pārvarēs 5% barjeru. Tāpēc partiju kandidātu sarakstos figurē sportisti, mākslinieki, komponisti u.c. cilvēki ar vārdu un publicitāti. Bergmanis ir ministrs ne tāpēc, ka ir baigais profs, bet tāpēc, ka ir pazīstams sportists par kuru cilvēki balsoja. Spilgtākais piemērs šodien ir Artuss kaimiņš, kurš viens pats ar 17 000 plusiņiem faktiski ievilka saeimā nevienu neinteresējošo bondara partiju. Tā, ka, ja kāds muitnieks atteiktos pildīt amorālus MK noteikumus, tad masu mediji paši to neapzinoties izveidotu viņa atpazīstamību, bet partijas viņu ar atplestām rokām uzņemtu savās rindās un ieliktu kandidātu sarakstos.

Atbildēt

viedais

26.05.2016. 18:59

Njā, prezidents ir nelielās sprukās. No vienas puses ir vajadzība neiejaukties kāda amorālajā peļņā un neiespringt par pavalstnieku dzīvībām, no otras uz spēles ir likta prezidenta reputācija. Vienīgais viņa glābiņš ir fakts, ka šai tēmai masu medijos nav īpašas aktualitātes, jo lielie mediji par to klusē kā ūdeni mutē ieņēmuši. Līdz ar to atrakstīšanās vēstule kļūs zināma tikai pietiek.com un, varbūt LA lasītāju auditorijai. Muitniekiem te ir iespēja kļūt par pozitīvajiem varoņiem vienkārši nepildot tos MK noteikumus. Visi mēģinājumi sodīt muitniekus, kuri nepildīja šos noteikumus automātiski padarītu sodītājus vai sodītgribētājus par antivaroņiem un viņi varbūt pat zaudētu amatus skandāla ietekmē. Muitnieks, kurš nepildītu šos noteikumus, pēc tam varētu kandidēt uz saeimas deputāta amatu. Viņu ievēlētu ar 100% ticamību.

Atbildēt

Valija

26.05.2016. 18:25

Paldies, Rebeka, par atbildi. Es tiešām no sirds par Jums priecājos, kaut dažiem ir izdevies ar šīm zālēm izārstēties un tas jau arī ir sasniegums mūsu alkatīgo birokrātu pārņemtajā zemītē. Jums viss būs labi!

Atbildēt

rebeka

26.05.2016. 16:47

»

valija

Rebeka, no sirds priecājos, ka Jums tā paveicās. Varbūt padalīsieties ar informāciju sīkāk kā tas izdevās? Tad jau ārstēšanās gandrīz galā kā ar vīrusu un pašsajūtu


Pasūtīju caur internetu, saņmēmu, šobrīd lietoju ārsta uzraudzībā trešo mēnesi. Pēc otrā mēneša lietošanas analīzēs c-hep rns nav nosakāms :)

Brīžiem nogurums, nespēks, bet šīs blaknes noteikti ir nesalīdzināmi labākās kā interferona/ribavarīna izraisītās blakusparādības, kuras piedzīvot nevēlējos..

Atbildēt

robins

26.05.2016. 15:10

Domāju ,ka Beļēviču vajadzētu izsniegt viņa alkatības dēļ ar C hepatītu mirušo radiniekiem, izcepšanai uz lēnas uguns! Cik ilgi tas āzis vēl būs ministrs?

Atbildēt

naivulīte

26.05.2016. 13:43

Solīdi būtu, ja Vējoņa kungs ne tikai kā prezidents, bet kā normāls vīrietis, nevis liktu saviem rakstvežiem rakstīt garas un plašas atbildes vēstules, bet vienkārši palīdzētu šai nelaimīgajai sievietei un citiem viņai līdzīgiem slimniekiem saņemt savas zāles, apturot šo likuma normu uz kādiem mēnešiem, kamēr tā valdība par to visu izdebatē un tad pieņem galīgo lēmumu.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 12:25

»

Žulis

Starp citu, "Latvijas avīzē" šodien ir šai tēmai veltīts raksts. Cik var noprast no raksta, tad arī šeit , Latvijā šīs zāles tiek ievestas un aptieku tīklā ir pieejamas, tikai Latvijas aptieku tīklā tās nez kādēļ ir kļuvušas desmitiem reižu (!!!) dārgākas, nekā tās tiek tirgotas Indijā (bet arī Indijā...


Tas gan ir smieklīgs aicinājums, jo skar privātās intereses, jo uzcenojumu noteic ne tikai racionāli saprātīgi, bet atkarībā no šo, šoreiz, zāļu pieejamības.

PIETIEK savu nozīmību pelna citā jomā - vispārsabiedrsiskajā un tiktāl, cik tas attiecas uz, šoreiz, šo zāļu pieejamības Latvija vispār.

Atbildēt

Žulis

26.05.2016. 11:58

Starp citu, "Latvijas avīzē" šodien ir šai tēmai veltīts raksts. Cik var noprast no raksta, tad arī šeit , Latvijā šīs zāles tiek ievestas un aptieku tīklā ir pieejamas, tikai Latvijas aptieku tīklā tās nez kādēļ ir kļuvušas desmitiem reižu (!!!) dārgākas, nekā tās tiek tirgotas Indijā (bet arī Indijā šīs zāles taču netirgo par pašizmaksu) Cik saprotu, tad cenas pieaug no aptuveni 1000 eiro uz kādiem 40000-60000
Domāju, ka būtu vērtīgi, ja PIETIEK painteresētos kā rodas šāds drausmīgs uzcenojums un kādās kabatās ieplūst šī uzcenojuma rezultātā iegūtie naudas līdzekļi. Domāju, ka, ja viss ir godīgi un nekas nav slēpjams, tad šie zāļu piegādātāji ar konkrētiem skaitļiem un faktiem varētu šo šaubīgo lietu izgaismot.

Atbildēt

Gunča

26.05.2016. 09:38

80% no visām nelaimēm Latvijā rodas lauķu galvās.
Pareizi dara Latgales grāfu Šadursku pēctecis
ka slēdz lauku skolas,
bet lielās pārprofilē par palīgskolām.

Atbildēt

Vo

26.05.2016. 09:11

»

alias

Latvijā nereģistrētās zāles ir jāpasūtu Saules aptiekā, kas pieder..... nu, tieši tā - Belēvičam! Kāpēc ar steigu bija jāizsludina grozījumi? Nu tāpēc, lai cilvēki nevarētu paši šīs zāles pasūtīt, bez obligātās nodevas ministra kungam! Tas taču ir tik vienkārši


Acīm redzot, šī tik tiešām ir tā īstā patiesība. Nu tad vērosim tālak, vai arī Latvijas valsts , prezidentu ieskaitot, ņems dalību šī Belēviču dzimtas biznesa aizstāvēšanā un saglabāšanā.

Atbildēt

Panamas papīrs

26.05.2016. 09:07

»

Ēdelweiss

, kāpēc gan jālūdz kaut kāds tur politmafijas klana ZZS ilggadejais sulainis un politmafijas klanui kloakas Saeiam ieliktenis Vējajonis , ja savas tiesības vajaga PIEPRASĪT


LR visu noteic LV likumdošana saskaņā ar ES regulu prasībām, šīs zāles nāk no trešajām valstīm, tādēļ šīs nepienākas.Tās iznīcina, bet naudu neatdod.

Kas ir Vājonis? Nulle, ZZS ieliktenis, līdzīgs Briseles eirodeputātiem, kā Zīle, Vaidere, Kalniete,Gribule (ZZS), Ždanoka, Kariņš. Vienīgi Ždanoka un Mamikins piekrita (sevis reklamēšanai, protams) atklāt savus patiesos ienākumus, kas ir no 6000 -10 000 euro mēnesī. Pārējie atteica, jo viņiem nav jādeklarē savi patiesie ienākumi saskaņā ar likumu.No kā viņi baidās?

Tas pats Kariņš - arī nepiekrita atklāt savus ienākumus, bet tēlo muļķīti, rosinot ofšoru īpašnieku atklāšanu, lai gan labi zin, ka neviens neko neatklās nekad un līdz galam.Ofšoros peļnu nobēdzina kompānijas Coca Cola, Mercedes, Opel, Shell (go well!) u.c. - visas lielākās pasaules starptautiskās kompanijas.

Jautājums par genocīdu pret latviešu tautu un jautajums par zālēm, ko nevar saņemt, ar sekām nogalinot cilvēku, adresēts Vaiderei, Kalnietei, Kariņam, Zīlem..Tā viņi te spīdīgām sejam, smaidoši rāgojas pa laikam LTV ekrānos, muldot visādas muļķības. Apmierināti un smaidīgi.

Atbildēt

alias

26.05.2016. 08:18

Latvijā nereģistrētās zāles ir jāpasūtu Saules aptiekā, kas pieder..... nu, tieši tā - Belēvičam! Kāpēc ar steigu bija jāizsludina grozījumi? Nu tāpēc, lai cilvēki nevarētu paši šīs zāles pasūtīt, bez obligātās nodevas ministra kungam! Tas taču ir tik vienkārši!

Atbildēt

Ēdelweiss

26.05.2016. 07:52

, kāpēc gan jālūdz kaut kāds tur politmafijas klana ZZS ilggadejais sulainis un politmafijas klanui kloakas Saeiam ieliktenis Vējajonis , ja savas tiesības vajaga PIEPRASĪT...

Atbildēt

Vo

26.05.2016. 07:36

Interesanti, kādēļ klusē tie pārējie tūkstoši c-hepatīta slimnieku, kuriem valsts ir "likusi pagaidīt" uz ārstēšanos, jo "viņu stāvoklis nav pietiekoši smags". Uz ko gaida šie cilvēki? Vai uz aknu cirozi un vēzi, kas pavērs viņiem iespējas saņemt valsts izsludināto ārstēšanu? Pirms kāda laika PIETIEK publicēja Aināra Kadiša rakstu, tagad Valijas Miezītes izmisuma vēstuli prezidentam. Tie ir atsevišķi cilvēki, kam pietiek apņēmības atklāt un darīt zināmu sabiedrībai šo,no valsts puses pastrādāto nejēdzību. Bet vēl jau esot arī kaut kāda hepatīta slimo biedrība un tūkstošiem šīs slimības slimnieku, kas nesaņem vajadzīgo ārstēšanu. Vai jūs apmierina šāda situācija? Tad kādēļ jūs neatbalstiet, kādēļ jūs klusējiet un malā nolīduši vērojiet, kas notiks tālāk? Bet tālāk nenotiks nekas, ja jūs tajā neiesaistīsieties. Šī kundze, droši vien saņems atrakstīšanās vēstuli no prezidenta kancelejas un varēs izmisuma pilna tālāk gaidīt savu nāvi, jo viņai, acīm redzot, nav to tūkstošu, ko samaksāt vietējai zāļu mafijai par savu glābiņu. Bet prezidentam rakstīto publisko vēstuli sabiedrība aizmirsīs, jo būs jaunas nejēdzības, par ko interesēties un diskutēt un arī PIETIEK būs jaunas, aktuālākas nejēdzības , par kurām rakstīt.

Atbildēt

lauķis

26.05.2016. 07:05

»

Žulis

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim...


Vai tad Vējonis nav biedrs partijnieks , vai tad partiju disciplīna un koalīcias līgums ir atcelts?
Manuprāt Vējonis ir noziedzīgo lēmumu pieņemšanas līdzdalībnieks.

Atbildēt

nav laika ,netrauce

26.05.2016. 02:30

»

cangals

Vejonim tavs hepatīts pie pakaļas. Viņam citas problēmas jārisina. Jāsāk meklēt apartamentus centrā,u.t.t


vejainajam nav laika vins aiznemts ar slepkavas savcenko slavinasanu.

Atbildēt

pilsonis

25.05.2016. 22:48

ASV dzīvojoša Latvijas pilsone, kura noziedzīga nodarījuma rezultātā ir palikusi bez mājām Latvijā, bez deklarētās dzīves vietas, bez iespējas atgriezties Latvijā, uzrakstīja vēstuli Prezidentam, kurā norādīja uz cietušo beztiesisko stāvokli.
Ar nožēlu nākas konstatēt, ka Latvijā netiek nodrošināts tiesiskums un taisnība un cietušajam netiek nodrošināta pienācīga aizsardzība.
Ja noticis noziedzīgs nodarījums, valsts pienākums ir atjaunot ne tikai tiesisko, bet arī sociālo taisnīgumu. Taču taisnīgums netiek atjaunots, aprobežojoties tikai ar likumpārkāpēja atzīšanu par vainīgu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā. Šajā situācijā ir arī otra puse – cietušais, kam jāatgūst ne tikai materiālie zaudējumi, bet arī iedragātā veselība un sociālās funkcijas.
Ja justīcijas iestāžu prioritāte ir nevis taisnīguma atjaunošana, bet likumpārkāpēju sodīšana, valsts galvenais klients un persona par kuru valstij vajadzētu rūpēties – noziedzīgā nodarījumā cietušais – faktiski tiek atstāts otrajā plānā. Tādēļ kriminālās justīcijas sistēmā ir jābūt gan preventīviem un reaktīviem mehānismiem, lai pārtrauktu likumpārkāpumu un piemērotu sodu, gan arī atbalsta mehānismiem kā cietušajam, tā arī likumpārkāpējam. Ja kāda no šīm komponentēm ir vāja vai nedarbojas efektīvi, nav pamata uzskatīt, ka kriminālās justīcijas sistēma ir spējīga darboties atbilstoši tās mērķiem – uzturēt sabiedrisko kārtību un drošību un aizsargāt cilvēka tiesības uz pilnvērtīgu dzīvi sabiedrībā.
Lūdza Prezidentu izmantot savu Satversmē noteikto ietekmi, lai nodrošinātu tiesiskumu noziedzīgā nodarījuma rezultātā cietušo aizsardzībai.
Kundze saņēma bezpersonisku atbildi no Lindas Puķītes, ka prezidentam nerūp cietušo aizsardzība un Satversmi viņš nav paguvis izlasīt, tāpēc lai cietusī viņu netraucē.

Atbildēt

ods

25.05.2016. 22:14

Iejaukties deputāta un ministra (ZZS) biznesā nav labi.Pienācīgs otkatiņš,un viss būs labi.

Atbildēt

brīvais radikālis

25.05.2016. 22:08

»

Žulis

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim...


Bet jums taču ir NATO raķetes, priekš kam jums vēl zāles? Visu jau nevar gribēt!
Krievi taču vairs nenāk?

Atbildēt

latvāņi smird

25.05.2016. 21:25

augsti godātais sūdonis....Moooooooooooo-ahhhhaaaaa-aaaaaaaa-ha-ha-haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.. latvāņi spridzina

Atbildēt

Žulis

25.05.2016. 21:10

Nevajag prezidentu aplamāt pirms laika. Vēl jau viņš, cik to var spriest, neko nav atbildējis. Pagaidīsim, kas notiks tālāk un tad spriedīsim.
Cita lieta ir izteikt savu attieksmi pret tiem, kuri šādas izmaiņas normatīvajos aktos ir pieņēmuši un parakstījuši ( Straujuma un Beļēvičs) Pie kam, cik var saprast, tad tie pieņemti steidzamības kārtā, jo pieņemts ir š.g.februārī un jau no 1. marta stājas spēkā. Tik krasas izmaiņas un gandrīz bez kāda pārejas perioda. Kāpēc? Iespējams, ka tieši šo zāļu dēļ, jo to iegāde Indijā laikam traucē Beļēviču biznesam. Un ir vēl viena dīvainība šādu izmaiņu pieņemšanā. Visu laiku no valdības puses tiek apgalvots, ka tās nejēdzības medicīnā rodas no līdzekļu trūkuma, jo valstij naudas vienkārši vairāk nav. Un valsts Veselības ministrijas personā darot visu, lai par esošajiem līdzekļiem cilvēkiem dotu labāko iespējamo ārstēšanos, bet visiem, diemžēl to nodrošināt līdzekļu trūkuma dēļ, neesot iespējams. Ja tā ir taisnība, tad kā izskaidrot, ka tajā pašā laikā valsts pieņem izmaiņas normatīvajos aktos, kas liedz cilvēkiem saņemt viņu pašu nopirktās un ārsta parakstītās zāles? Tātad, valdība cilvēkiem vajadzīgās ārstēšanās iespējas valsts iekšienē nenodrošina, bet arī no ārienes cilvēkiem palīdzību neļauj saņemt. Un to nu nekādā veidā nevar vairs izskaidrot ar līdzekļu trūkumu. To var izskaidrot tikai ar valdības veiktu genocīdu pret tautu!
Bet, nu, pagaidīsim, ko teiks prezidents šajā lietā.

Atbildēt

???

25.05.2016. 20:44

Puse Latgales brauc uz Krieviju, sūtiet caur viņiem. Trešdaļa latviešu dzīvo ES ārpus Latvijas, pasūtiet caur viņiem, katram taču ir radi, paziņas, kas ir starp aizbraukušajiem. Kamēr MK nav atcelti, muita nelaidīs, neceriet.

Atbildēt

valija

25.05.2016. 20:29

Rebeka, no sirds priecājos, ka Jums tā paveicās. Varbūt padalīsieties ar informāciju sīkāk kā tas izdevās? Tad jau ārstēšanās gandrīz galā kā ar vīrusu un pašsajūtu?

Atbildēt

rebeka

25.05.2016. 19:33

Pasutiju zāles martā, atnāca bez problēmām.

Atbildēt

cangals

25.05.2016. 19:31

Vejonim tavs hepatīts pie pakaļas. Viņam citas problēmas jārisina. Jāsāk meklēt apartamentus centrā,u.t.t.

Atbildēt

Lauķis

25.05.2016. 18:45

Latvijas valsts ierēdņi, saprotot savu totālo nesodāmību, jau sāk uzstāties Dieva vietā. Ar savu rīcību nosakot kuram Latvijā būs dzīvot, kuram mirt. Manuprāt, tālāk jau vairs nav kur iet. Nezinu vai tas būs pareizi, ja šie ierēdņu nolemtie, viņiem jau tad vienalga, arī sāks izlemt, kuram no šiem ''dieviem'' dzīvot , kuram mirt. Tas jau tad būs mazliet traģiskāk.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

25.05.2016. 18:07

Ar nepacietību gaidu atbildi. Varbūt tad bauri, kaut drusciņ, sāks aizdomāties kas ir kas

Atbildēt

eu

25.05.2016. 17:54

vēl jāsamaksā belevičam 1000 eiro un zāles varēs atmuitot

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

21

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

FotoPēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav māsu, kuras varētu dot ķīmijterapiju, te Daugavpilī aptrūkušies anesteziologi, un apstājusies plānveida palīdzība, joprojām nesarūk rindas valsts apmaksātiem izmeklējumiem un speciālistu konsultācijām, un problēmu virkne šķiet nebeidzama.
Lasīt visu...

21

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

FotoRīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē Oļegs Burovs no “Gods kalpot Rīgai” un “Latvijas attīstībai” frakcijas priekšsēdētājs Viesturs Zeps. Nedēļas beigās pēkšņi sarosījās vairāki Rīgas domē strādājošie politiķi.
Lasīt visu...

21

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

FotoPēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri ar stekiem sit un brutāli aiztur vienkāršus, miermīlīgus iedzīvotājus, kuri devušies uz kādu no publiskajām demonstrācijām.
Lasīt visu...

21

Apspriežamie jautājumi

FotoBiju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu uz Latviju. Tāpēc gribētu dalīties pārdomās un uzdot dažus jautājumus, kas šajā sakarā rodas.
Lasīt visu...

21

Preventīvais uzbrukums

FotoPēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras var izmantot ieroču izgatavošanai, un aizliedza konsultēt un jebkā palīdzēt Krievijas uzņēmumiem, kuri darbojas bruņošanās nozarē.
Lasīt visu...

21

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

FotoKriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir loģiski. Nesodamības apstākļos visatļautība nevar stāvēt uz vietas. Pēc 2018.gada 6.oktobra 13.Saeimas vēlēšanām pie varas nāca latviešu tautas vēsturē visnevērtīgākā paaudze (manis dēvētā “6.oktobra paaudze”). Tās valdīšanas laikā visatļautības paplašināšanās un intensificēšanās (eskalācija) ir acīmredzams fakts.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...