Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Noriss

15.09.2017. 11:14

»

Rullē

turot rokā kurvīti


Oligarhu lietas otrais cěliens ir sācies.Valsts nozagšanas blakusplaknes ir uzsācis uzstādīt biedrs Vějonis ar savu ierosinājumu pilsonības jautājumā.

Atbildēt

Rullē

12.09.2017. 16:06

»

Tu

maldies!Lapsa rullē


turot rokā kurvīti!

Atbildēt

Tu

12.09.2017. 12:56

»

,

Lapsam kārtējais kurvītis


maldies!Lapsa rullē!

Atbildēt

Liliana

12.09.2017. 10:38

»

:)

Raimondiņ, tu


Nu,tā lamāt L Lapsu jau galīgi greizi- tik daudz grāmatu viņam un Co un tajās dokymwnti.

Atbildēt

dzejnieks

12.09.2017. 10:27

Dzejnieks Knuts Skujenieks: Es nevis samierinājos ar likteni, bet sāku to saprast... Saprotu, ka Padomju laikos tādi Raimondi Vējoņi mūs sēdinātu psihiatriskās slimnīcās, cietumos, nometnēs, piespriestu nāves sodu.

Atbildēt

atklāta vēstule

12.09.2017. 10:22

Ko Jūs darītu, ja Jums atnāktu ZTI pieprasījums atstāt māju ar tekstu - "Jūsu māja ir pārdota, pametiet telpas"? Latvijā, ja to ignorēsiet, pat tajā situācijā, ka Jums nav nekāda sakara ar šo paziņojumu, Jūs tiksiet "likumīgi" izlikti.

Atklāta vēstule Valsts prezidentam - RAIMONDAM VĒJONIM

Par notiekošo valstī atbildīgs ir tās vadītājs, Jūs stājoties amatā devāt mums zvērestu. Pierādiet, ka tas par ko zvērējāt nav tukši vārdi un Jums ir pamats lepoties ar valsti.

Pasakiet godīgi, vai Jūs lepojieties ar to kā mūsu valstī tiek nodrošinātas iedzīvotāju tiesības? Vai Jums ir viedoklis kā situāciju mainīt?
Ceru ka esat informēts par pēdējiem notikumiem, kas Jums iespējams šķitīs sīkums, bet mums, parastajiem cilvēkiem tāda valsts rīcība vairs nemaz nešķiet sīkums, jo mūsuprāt tas liecina par to kas faktiski notiek valstī un kāda vispār mums ir tiesībsargājošā sistēma.
Pensionāri izmet no mājas, viņa nav parakstījusi nevienu dokumentu un ir atzīta par cietušo personu, visiem iesaistītiem ierēdņiem bija zināms, ka policija septiņi gadi izmeklē krāpšanu, ir ekspertīzes slēdziens par viltotiem parakstiem uz visiem dokumentiem, bet neskatoties uz to, ka pensionārei nav nekādas saistības ar krāpnieku realizēto shēmu, viņas māja tiek pārdota izsolē un viņa brutāli izlikta uz ielas . Par ko tas liecina? Uz ko mums visiem ir jābūt gataviem nākotnē? Kāds tad ir Latvijas ceļš un kas ir par to atbildīgs? Jūs droši vien teiksiet ka atbildīgi ir konkrēti ierēdņi kuri tiks sodīti, bet šaubos vai Jūsu viedoklim piekritīs tauta, jo pēdējie notikumi liecina ka tā ir visas sistēmas tendence, un atbildība par notiekošo ir jāprasa no vadības, tajā skaitā Jums.
Kā tas ir iespējams, ka visi valsts ierēdņi, kas ir iesaistīti lēmumu pieņemšanā, būdami informēti par to, ka cilvēks ir apkrāpts, rīkojās beztiesiski un aizstāv krāpniekus? No parastā pilsoņa skata šķiet, ka šie notikumi skaidri norāda uz to, ka tiesībsargājošā sistēma ir sapuvusi līdz tādam līmenim, ka vairs nav vadības kas varētu kontrolēt ierēdņu patvaļu, to var attiecināt uz tiesu, prokuratūru un policiju kurai šajā gadījumā ir jānes vislielākā atbildība.

Notikumu attīstība valstī liek domāt, ka zvērestā dotā vārda pildīšana uz Jums neattiecās, un Jums kā vienīgais arguments Jūsu vienaldzībai pret notiekošo, varētu būt tikai tāds, ka zvēresta vārdu salikuma autors Jūs neesat un zvērests ir formāls rituāls.

Atbildēt

Gaišais

12.09.2017. 08:59Žēl ka Prezidentam Vējonim nav melnā koferīša (jadernij čemodančik) ar atomraķešu palaišanas pogu.

Atbildēt

Tā višš i

12.09.2017. 08:57

Vēja "atpūstais" mums ir iedalīts galīgi nekāds, hoķis arī buksē, bet labi, ka ir vēl Basketbols....
Attīrīšanās process vēl nav uzsācies.

Atbildēt

!

12.09.2017. 07:54

Neko stulbāku par lapsu es dzīvē neesmu sastapis un dzirdējis! Vemt gribās, kad to ģīmi ieraugu!

Atbildēt

vecmuterei pamelai ietecams

12.09.2017. 04:53

»

pamela

Pamperi samainīti pēc Hūtes "mīlas"vestočkas?Izskatās kā Solncevas bandas izsitējs.Nez vai zelta ķēde ar ir ap kaklu?TE nu labi redzam,ka čoms "iestādīts"krievu armijas kazarmās.Ar 51 pērkamu koloborantu / deputātu / 10 SC / balsīm esam piesmieti pasaules ,ES ,NATO un pat krievijas priekšā ar tādu "...


Apliecinot, ka Vienotības vadībā, tuvojoties Saeimas vēlēšanām, saasinājusies iekšējā cīņa, kāds šīs partijas ministrs Pietiek nosūtīja saiti uz aizvien populārāko vietni YouTube, kurā redzamas pazīstamās Vienotības pārstāves Ilzes Viņķeles dēla Jēkaba Viņķeļa ar radošo pseidonīmu Jako "radošās izpausmes". Publiskojam gan šo video, gan arī Viņķeles izteiksmīgos skaidrojumus.

Atbildēt

opis

12.09.2017. 02:28

Ieraugot raksta bildi,sapratu,ka dzert šņabi ir tikpat kaitīgi, kā klausīties un skatīties uz vējoni!

Atbildēt

acer

12.09.2017. 00:25

No kurienes fotogrāfija? Kas autors?

Atbildēt

mda

11.09.2017. 22:58

Kāpēc man atkal jānopūšas par savas valsts prezidentu?

Atbildēt

ginekologs

11.09.2017. 22:15

Slāvs drāž slāvu...,lai maksā!

Atbildēt

w

11.09.2017. 21:44

hūtes sulainis aizvērās un cieš klusu?

Atbildēt

pamela

11.09.2017. 20:38

Pamperi samainīti pēc Hūtes "mīlas"vestočkas?Izskatās kā Solncevas bandas izsitējs.Nez vai zelta ķēde ar ir ap kaklu?TE nu labi redzam,ka čoms "iestādīts"krievu armijas kazarmās.Ar 51 pērkamu koloborantu / deputātu / 10 SC / balsīm esam piesmieti pasaules ,ES ,NATO un pat krievijas priekšā ar tādu "pirmo"personu valstī.Mūsu sētnieks Koļa ir derīgāks šima amatam,zina politiku par visu pasaulē notiekošo un labi runā vāciski,nerunājot jau par ekonomiku.Esot divas augstākās,bet darba nav pēc profesijas.Ko vēl Vējonis/piemērots uzvārds/ piedāvās? Putinam piešķirs TZO? Nožēlojams pajols.Nez kā nu izlūgsies piedošanu no Pundura un cik belzienu dabūs?

Atbildēt

ES un noziedznieki, ienīstoši valsts valodu

11.09.2017. 20:08

VIENAS PILSONĪBAS???????????????????????murgs

Atbildēt

tagad zinām

11.09.2017. 20:07

kurš kuru vada, MANAS pilsonības dalītāji

Atbildēt

lembis aizbāza muti

11.09.2017. 20:06

ka nemetas.............

Atbildēt

qerb

11.09.2017. 19:00

tas bija tāds bezpriģels un proizvols, ka pat Tēvs sev atbildi nespēj loģisku uzrakstīt tādu, par kuru visi nerēktu

Atbildēt

no respect, ovkoz, kolhoz

11.09.2017. 19:00

Foto dažkārt labāks par rakstu. Vizuālie mesidži turklāt labāk uztverami.

Atbildēt

nu bet dabiski

11.09.2017. 18:59

»

??

Tas par Lapsu


Patiesībā - tas par šo (arī, t.sk.), "konceptuāli" jeb "pa lielam":

Ir sacīts: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna." ;)

Atbildēt

Pionieru pilī

11.09.2017. 18:37

tagad senākās profesijas pārstāves no Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas: Egita, Madara u.c.

Atbildēt

jāsaka tieši —

11.09.2017. 17:49

Šis mēsls ir nožēlojamākais prezis, kuru Latvijai ir iecēluši vecie parķijņiki un čekisti...

Atbildēt

nu bet dabiski

11.09.2017. 17:39

»

,

Lapsam kārtējais kurvītis


Ir sacīts: "Gudri ļaudis mācās galvenokārt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokārt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR." ;)

Atbildēt

,

11.09.2017. 17:26

Lapsam kārtējais kurvītis.

Atbildēt

LL

11.09.2017. 17:14

»

Jautājums

Vai tagad atkal sūdzēsiet tiesā šo iestādi


Jā, droši vien. Lai atkal gudro, kā šādas informācijas sniegšana var aizskart nezin kā personisko dzīvi.:)

Atbildēt

Jautājums

11.09.2017. 17:02

Vai tagad atkal sūdzēsiet tiesā šo iestādi?

Atbildēt

binde

11.09.2017. 17:01

Bilde zjb:)! Jums ir ķēriens! Un Raimikam gaume:)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

"Nācijas tēva" jaunākie melu plūdi

Foto“Nācijas debilais tēvs” (NDT) atkal ir pamatīgi samelojies. Tas notika 2020.gada 21.februārī. NDT meli ir tik šausmīgi, ka latviešu mediji izvairās sniegt informāciju par NDT rīcību 21.februārī. Toties informācija ir krievu valodā, un jau pirmais komentārs pasaka galveno: "Александр Что зтот Дурак несет, уму непостижимо." Arī katrs normāls latvietis momentā saskatīs melu šaušalīgo apjomu. Informācija ir valsts prezidenta mājas lapā. Citēju un cenšos komentēt melus.
Lasīt visu...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Valsts

Bieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga...

Foto

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt...

Foto

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

Globālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums...

Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...