Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

hm

21.04.2016. 10:16

fakti vai klačas? tas vēl ir jānoskaidro. Ne viss kas tiek publicēts ir taisnība

Atbildēt

no malas

20.04.2016. 11:45

»

Pēteris

Mūsu vidi ir piesārņojuši ārvalstīs caurkrituši eksemplāri - Freiberga, Rubesa, Kariņš un vēl vesels bars lūzeru. Daža no šī bara aktīva Bojāra (KGB) līdzgaitniece


aizmirsi pieminēt caurkritušo vecuma neprāta skarto arhitektu ar pusmiljarda vērtu projektu, kurš par mazgāšanu vien ik pārgadus prasīs >100 štukas.

Atbildēt

āķis

20.04.2016. 00:42

Ir cilvēki,kuri cīnās par taisnību un ir-kuri dod kukuļus vid. Vid nepastāvētu šādā līmenī, ja nebūtu to kukuļdevēju-nodokļu atlaides miljonos, pretstatā dažu tūkstošu kukuļiem un savstarp. draudzīgu izdevīgumu(kā komunisma laikos).

Atbildēt

K

19.04.2016. 22:11

»

Nu gan pietiek!

Mistiskais „Astoņkājis” un „mistiskās atbildes” no iestādēm, atbildes, kuru nav...


nu gan nemuldi, informāciju par noziegumiem var sniegt jēbkāda veidā! Tas ,,konkrēti adresēts'' ir jūsu, birokrātu izdomājums sevis attaisnošanai. Uzreiz noprotams, ka esi truls krēsla deldētājs, gan jau kāda amatpersona.

Atbildēt

virsū kāpjot

19.04.2016. 18:58

»

garamejot

Absolūtas muļķibas te stāstat


Kādus faktus noskaidrot? Faktu, ka viena tante teica otrai tantei?

Atbildēt

garamejot

19.04.2016. 17:40

»

:)

Visiem arī ir tiesības klusēt, kamēr izdevējs neatklās, kas sponsorēja šo izdevumu. Tie ir vismaz 300 000 eur. Kas to var atļauties? Varbūt tiešām viena mafija cīnās pret citu


Absolūtas muļķibas te stāstat.
Dienestiem ir pienākums noskaidrot faktus, (pēc tam arī par finansējumu, ja npeieciešams).

Ja karo 1 mafija pret 2.- demokrātiskās valstīs tas ir pļaujas laiks tiesībsargiem

Atbildēt

kopš

19.04.2016. 15:52

»

arnis

Mūsu kartupeļu kastē daudz iepujušu kartupeļu, ja neizmetīsim,sapūs visi(pēc Im. Zied


kura laika latviešu valodā vārdu Imants saīsina "Im."? Bet par komenta saturu: teicami! :-)

Atbildēt

loceklis no mūsdienu pasakas

19.04.2016. 13:33

Rādās ka "astoņkājis varētu būt.....jo lapiņā minētie pieņēmumi sāk gūt reālas aprises.
Liekas ka neizdosies noklusēt un aizmālēt acis ar populismu un iespējams ar sen nemanītu atrakstīšanos vislielākajā līmenī.
Izskatās ka visi spēlē futbolu un reālo atbilžu bumbu aizsper lapiņā minētajiem iespējamajiem astoņkāja locekļiem.
Iespējams ka pastāv cerības ka astoņkājis izdzīvos un " šums" noklusīs......un varbūt ka taustekļi(locekļi)risina rēbusu kā to paveikt ar veselu ādu un cerībām saglabāt sevi patreizējā sistēmā,kuras pamati izkustējušies

Atbildēt

:)

19.04.2016. 11:39

»

oļģerts

Tā jau sanāk,ja astoņkāja ģenerāldirektors atrodas Briselē,nav no kā prasīt atbildību,tamdēļ arī visi klusē,kā ūdeni mutē ieņēmuši.Kaut gans Lapsa cenšas,atbildes nebūs un punkts,bet aitas lēnām tiks saplosītas,pa vienai vien


Visiem arī ir tiesības klusēt, kamēr izdevējs neatklās, kas sponsorēja šo izdevumu. Tie ir vismaz 300 000 eur. Kas to var atļauties? Varbūt tiešām viena mafija cīnās pret citu?

Atbildēt

oļģerts

19.04.2016. 10:34

Tā jau sanāk,ja astoņkāja ģenerāldirektors atrodas Briselē,nav no kā prasīt atbildību,tamdēļ arī visi klusē,kā ūdeni mutē ieņēmuši.Kaut gans Lapsa cenšas,atbildes nebūs un punkts,bet aitas lēnām tiks saplosītas,pa vienai vien.

Atbildēt

19.04.2016. 10:15

»

vispār jau

Jebkurš var uzdot jebkādus jautājumus, kaut vai tādus kā- Kāpēc amatpersona X satvēra rokturi ar kreiso roku, saskaņā ar kādu likumu tas notika un kuras amatpersonas piedalījās lēmuma pieņemšanā


Atbildes jāsniedz tikai tad, ja tas ir iestādes (amatpersonas) PIENĀKUMS sniegt! Šeit nekādi nevar atrast tiesisku pamatu, kādēļ būtu jāsniedz atbildes par "Astroņkāja" izdevumu, kas tikpat labi var būt pašu iestāzu izdots, vai Lemberga, jo Astoņkājī nav minētas mafijas īstās personas - Lembergs, Vājonis, Kučinskis u.c. Tas, ka Maizītis, kas ir ZZS cilvēks, var tikt minēts ar viņa paša piekrišanu, jo šis "Astoņkājim" nav un nevar būt juridisku seku.

Kāpēc Maizītis un citi piekristu? Tādēl, ka saskaņā ar valsts noslēpumu VID "kratīšana" ir PB prasība, aizdodot LV 1.3 miljardu euro. Bet mums iestāsta, ka tas ir mediju veikums - žurnālistu. Patiesībā, kas tad tie žurnālisti ir? Valsts iestādes LTV1 darboņi - G.Bojārs (VID aģents no Aizliegtā paņēmiena), Šņore (de Facto) un citi, kurus mēs nezinām. Bet daļēju info viņiem sniedza Čerņeckis no VID, kuram tagad VID liedz muti virināt..

Atbildēt

Austris

19.04.2016. 08:31

Vilku baram pienāk vēstījums no aitām." Mēs zinām, ka jums jāpārtiek no mūsu miesām un visu laiku to pieciešam, bet nu jau ir par traku, jo jūsu rijības rezultātā mūsu aitu bars sāk strauji sarukt.Mēs zinām arī to, ka jūs kārtējo reizi, lai atkratītos no mūsu uzbāzības izveidosiet komisiju, kurai būs uzdevums savākt visus kompromitējošos materiālus un nobāzt tos visnepieejamākajos plauktos. Diemžēl mēs nevaram neko citu darīt, kā tikai blēt".

Atbildēt

Yox

19.04.2016. 08:26

Meļņiks ar ir labais - iedod katram uz ķepas pa 100 000.00, dabū ko vajag, pēc tam iet un visiem žēlojas, ka iedevis par daudz... Tipiski tādiem meļņikiem.

Atbildēt

Skolnieks

19.04.2016. 08:13

»

Skolniekam

Ja neviens nerakstīs šos sacerējumus, tad tādi "skolnieki" joprojām turpinās izlaupīt šo valsti


Bet visiem šai valstī ir pieejama bezmaksas pamatizglītība. Vai tad nevar normāli uzrakstīt? Kaut kāda parodija sanākusi. Tāpēc jau neviens arī nereaģē.Bet varbūt to rakstījis bērnudārznieks?

Atbildēt

oxy

19.04.2016. 08:11

»

A.P.

Distancēšanās liecina par astoņkāja realitāti. Visus valsts institūtus ir aptvēris astoņkājis. Ja tas tā nebūtu, tad kāds tīrs valsts institūts konstruktīvi reaģētu sakarā ar astoņkaji. Tagad tas nenotiek, jo neviens nedrīkst pirmais reaģēt, lai nenodotu sevi un visu astoņkāji. Katrs valsts institūts...


Pats esi lasījis to nesekmīgā pirmklasnieka sacerējumu? Tur saliktos nepaplašinātos teikumos ir aprakstīti minējumi un uz tiem balstītas versijas par tēmu: "Sliktās valsts amatpersonas" un kaut kur dzirdētiem uzvārdiem. Neviena fakta. Un kur tad autors, vai, pareizāk sakot, autoru kolektīvs? Kam tad būtu jāsniedz tā atbilde?
Kādēļ uz kaut ko tādu būtu kādam nopietnam cilvēkam jāreaģē?

Atbildēt

Balts etniskais

19.04.2016. 08:08

Cik diplomātiski viss rakstīts! Aizmirsāt Josifu? Atgādināšu: Katram darbiniekam ir vārds, katrs saņem par savu nelietisko darbu algu! Tātad ir atbildība. Jebkuru no astoņkāja paņem pie pakaļas un viss nāks gaisma! Vai Latvija ir valsts, vai parodija? Ja ir vards, ir no kā prasīt atbildību! Nu, vienīgi ja vainīgi visi, ko tad? Tātad, Latvija ir Krievijas un ASV ietekmes zonā!? Lasot šos gudros rakstus, jāsecina:Pie mums Latvijā jau no paša sākuma ir valdījuši "Žido-masoni" 8. Saeima jau bija ievēlēti 90 masoni! Romieši teica: Ja valstī pie varas tiek Žīdu sekta, valsts ir nolemta! Vajag vārdus rakstīt īstajos nosaukumos! Krievijas inteleģence to sak darīt, jo ir sapratuši, kas viņu valstij draud! Kā ar mums?

Atbildēt

Skolniekam

19.04.2016. 08:07

»

Skolnieks

Izskatās, ka to astoņkāji rakstījis 3.klases nesekmīgs skolnieks.Man par tādu sacerējumu būtu ielikts 2


Ja neviens nerakstīs šos sacerējumus, tad tādi "skolnieki" joprojām turpinās izlaupīt šo valsti ...

Atbildēt

tikai to viņa māk labi

19.04.2016. 08:04

»

pukš

Pētersone pasūta d...t visekselentāk


No Pētersones neko citu nesagaidīt. VIDā saaudzējusi korumpantu baru, pašai aizdomīgi darījumi, piesedz un pamāca savējos neiekrist "ar zeķu naudu", tukša, vienveidīga runa jeb ūdens liešana, augošs deficīts nodokļu ieņēmumos un pašas algas un prēmiju astronomisks pieaugums.Ko citu gaidīt...

Atbildēt

Nekā dīvaina

19.04.2016. 08:00

»

vai nav dīvaini

Gans Lapsa jau 57 reizi brēc - Vilks aitās - bet neviens nereaģē


Ja reaģēs, tad vilku baram vairs nebūs aitu, ko ēst.

Atbildēt

LV1046

19.04.2016. 07:55

»

Čiekurs Egles dēls

Jā, Rīgas 46.pasta nodaļā 8kājis nav manīts


Ir, ir manīts.Mūsmājās bij pastkastēs salikts.

Atbildēt

vispār jau

19.04.2016. 04:56

»

Nu gan pietiek!

Mistiskais „Astoņkājis” un „mistiskās atbildes” no iestādēm, atbildes, kuru nav...


Jebkurš var uzdot jebkādus jautājumus, kaut vai tādus kā- Kāpēc amatpersona X satvēra rokturi ar kreiso roku, saskaņā ar kādu likumu tas notika un kuras amatpersonas piedalījās lēmuma pieņemšanā?

Atbildēt

temida

18.04.2016. 21:59

Faktu tur gan nav! Tik pienneemumi!

Atbildēt

:-(

18.04.2016. 21:51

Labāk būtu noskaidrojuši, no kurienes tam "astoņkāja"burbulim dīgst jājas!
Neviens bildē nav no Ušakova rebēs iesaistītajiem, neviena no ZZS, pat lembja ģīmja tur nav.
Nu nav taču visi idioti, lai ņemtu to pa pilnu.

Atbildēt

Nu gan pietiek!

18.04.2016. 21:45

Mistiskais „Astoņkājis” un „mistiskās atbildes” no iestādēm, atbildes, kuru nav.

Lai iestādes (amatpersonas) sniegtu atbildes, tām vispirms jānoskaidro „Astoņkāja” autori un jāpierāda, ka tieši tie ir šie konkrētie autori. Tā kā autoru šim izdevumam nav, autori ir anonīmi, iestādēm, ja vien tās pašās nav izdevušas šo izdevumu, nav pienākuma sniegt atbildi nevienai trešajai personai šī izdevuma – „Astoņkājis” sakarā, jo pat pats Astoņkājis nav nevienai iestādei adresēts konkrēti kā iesniegums saskaņā ar likumu.

Labākajā gadījumā sagaidāma tukša atrakstīšanās par izdevuma „Astoņkājis” izdošanas procesu, nevis izdevumā minēto saturu pēc būtības.

Atbildēt

Nu gan pietiek!

18.04.2016. 21:23

»

brauc

Uz vid ēku, kura izskatās pēc krematorijas vairāk nekā pati krematorija


Slidenais nodokļu maksāšanas ceļš uz VID ēku pagājušājā ziemā!

Atbildēt

dīvaini

18.04.2016. 21:11

»

vai nav dīvaini

Gans Lapsa jau 57 reizi brēc - Vilks aitās - bet neviens nereaģē


Tāpēc, ka jau iepriekšējās 56 reizēs noskaidrojies, ka vilks aitās nozīmē to pašu, ko sūds biksēs.

Atbildēt

info

18.04.2016. 21:07

Pati VID ēka ir uzcelta un vēl šodien eksistē ar spilgtas korupcijas palīdzību: iesākumā Štrams par 1milj. kukuli no Vilkastes mainīja dārzniecības pļavas zonējumu (sēdēja cietumā); pēc tam Jaunais laiks ar kasieri Jaunupu vadībā izbīdīja valstij totāli neizdevīgu ēkas būvēšanas un nomas līgumu (tur uzvārījās gan partijas, gan pietuvinātie censoņi). Šo valstij milzīgo zaudējumu afēru neviens netaisās izmeklēt! Daudzas mājas Rīgas centrā stāv tukšas, bet visa Rīga brauc uz vienu nomali un stāv garās rindās.

Atbildēt

vai nav dīvaini

18.04.2016. 20:43

Gans Lapsa jau 57 reizi brēc - Vilks aitās - bet neviens nereaģē.

Atbildēt

bez mundiera

18.04.2016. 20:37

"Astoņkājis" ir reāls. Valsti pārklājuši astoņkāju tīkli - dīvaini, ka varneši ,ar kuru "svētību" astoņkāji ekstistē, klusē. Par ko tas liecina, ir skaidrs. Un arī tas par korumpētiem žurnālistiem, izskatās, ir patiesība... Dīvaini, ka tieši par šo astoņkāji nerunā parasti lielā patiesības mīlētāja Jaunalksne un citi Nekā Personīga (?) veidotāji.
Paldies Lato Lapsam par drosmi! Man tādas nav. Bail.

Atbildēt

Čiekurs Egles dēls

18.04.2016. 20:02

Jā, Rīgas 46.pasta nodaļā 8kājis nav manīts...

Atbildēt

NU

18.04.2016. 19:32

cenšas „aizairēt” „Astoņkāji” kaut kur tālāk

Latvijā medicīnai trūkst naudas, lai katru plānprātiņu nogādātu ārstniecības iestādē.

Atbildēt

arnis

18.04.2016. 19:17

Mūsu kartupeļu kastē daudz iepujušu kartupeļu, ja neizmetīsim,sapūs visi(pēc Im. Zied.)

Atbildēt

kaža

18.04.2016. 19:08

»

Lapsa = kremļa trollis


5.kolona atkal padod dzīvības pazīmes!

Atbildēt

pukš

18.04.2016. 19:00

Pētersone pasūta d...t visekselentāk.

Atbildēt

18.04.2016. 18:52

»

seskis

Latvija = Krievija


Lapsa = kremļa trollis

Atbildēt

Pēteris

18.04.2016. 18:41

Mūsu vidi ir piesārņojuši ārvalstīs caurkrituši eksemplāri - Freiberga, Rubesa, Kariņš un vēl vesels bars lūzeru. Daža no šī bara aktīva Bojāra (KGB) līdzgaitniece.

Atbildēt

ir nianses

18.04.2016. 18:30

»

seskis

Latvija = Krievija


asv Krieviju parvalda ar 1993 gada asv sarakstito Krievijas konstitucijas palidzibu.latviju asv parvalda ar no asv-kanadas ievestu pensionaru palidzibu un dombrovska parakstitajiem svf slepenajiem protokoliem.kopigs ir tas ,ka abu so zemju,,neatkarigajam centralajam bankam,, ir aizliegts finanset savu zemju tautsaimniecibu,maksajot nodevas asv.nu bet pulim ir atlauts apmeklet makdonalda restoranus un par naudu skatities holivudas muviz.

Atbildēt

a ko darit ar dombrovska 3 a prtfeliti

18.04.2016. 17:52

asv banku finansu audits tagad cel apsudzibas rietumu bankai par naudas atmazgasanu francija,bet tiesi rietumu banka bija ta ,kas izsniedza 8 kaja vadonim dombrovskim 3a portfeliti !

Atbildēt

http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/146444/asv-latvija-korupcija-ir-pilnigi-visos-valsts-parvaldes-limenos

18.04.2016. 17:48

»

Nu nu

Bet kur lai citur, ja ne "kaut kur tālāk" šādas nezināmu finansētāju melu lapeles lai pasūta


vai tad asv valsts departamenta oficialais zinojums par Latviju ari ir nezinamu finansetaju melu lapele ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...