Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra

09.01.2018. 12:03

Domāju, ka Prezidents ciniski jokoja, jo, kad es iestājos pret tiesisko nihilismu, kas ir tiesu sistēmā, un pret varas cinismu, mani psiholoģiski terorizēja darbā, liedza jebkuru karjeras izaugsmi, safabricēja disciplinārlietas, līdz par to, ka atstatījos no kādas lietas izskatīšanas, atcēla no amata! - Un Prezidenta kanceleja ciniski atrakstījās! Esmu tagad ar sabeigtu veselību, ''apspļaudīta'' medijos, bez nopelnītās izdienas pensijas (izdiena ap 25 gadi, kopējais darba stāžs ap 35 gadi, darba un iztikas līdzekļiem un kredīta saistībām, bet mafijas psiholoģiskais terors - mobings un bosings turpinās citās tiesu lietās. Ja mainīsies vara, un tā gribēs šos blēžus atmaskot un saukt pie atbildības par ļaunprātīgu amatu izmantošanu, tad griezieties pie manis!

Atbildēt

Jēkabs

07.01.2018. 11:28

Kamēr ar NĪN palīdzību man ņems nost mazo zemes gabaliņu, kas man pieder, es būšu pret šo latviju

Atbildēt

Niknais

07.01.2018. 11:25

Visiem ir tiesības paust viedokli, pat vējonim

Atbildēt

Pārstāj nomelnot

02.01.2018. 03:48

»

Valdis Freimentāls

Miroslavam Koseksa kungam...


LRTT Grantiņu, sātanistu atmaskotāju! Noskaidro, kāpēc Prūsis pameta LRTT, norobežojoties no LRTT "mantojuma"!

Un nesauc sūdus par ekselencēm, kalpa dvēsele! Ja būs jāķeras pie nopietnākām lietām, kā to darīja latviešu anarhisti, no šīs domas vien tev bikses būs slapas!

Atbildēt

Valdis Freimentāls

02.01.2018. 02:11

Miroslavam Koseksa kungam

Čehijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijā
Jūsu ekselence

Vēršos pie Jums sakara ar Latvijas pilsoņa Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma lietu Čehijā.


Es, Valdis Freimantals, Latvijas cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 biedrs, biju aculiecinieks 2009. gada 13. janvāra notikumiem Rīgā Es liecinu par Latvijas valsts tiesībsargājošo institūciju noziegumiem pret latviešiem.


Esmu demokrātijas aizstāvis un cīnītājs par likumības atjaunošanu Latvijā.


24 gadu laikaposmā Latvijas tieslietu ministrija veic nelikumības un apkaro demokrātijas atjaunotājus, kuri veršās pret komunistu un KGBistu nomenklatūras pretlatvisko darbību Latvijā.


Viens no tiem ir Ansis Ataols Bērziņš.


Politiskā patvēruma prasīšana Čehijā ir nepieciešamība Ansim jo Latvijā represīvais komunistu un KGBistu valsts pārvaldes aparāts tiesā un represē Latvijas patiesos patriotus (kā tas bija ar Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieku Ilmāru Drulli un Rīgas Latviešu Biedrības apsardzes priekšnieku Vili Kalēju, kur tiesnese Cence taisīja apzināti netaisnu spriedumu).


Kategoriski iestājos par Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma piešķiršanu Čehijā, jo post komunistiskie spēki Latvijā brutāli izrēķinās ar demokratiski noskaņotiem patriotiem Latvijā.


Tiesiskas un demokrātiskas valsts izveide ir Latvijas vajadzība nr.1. Tieši Anša Ataola Bērziņa patriota stāja ir paraugs iebiedētajai tautai. Ansis Ataols Berziņš uzdrošinās runāt patiesību par komunistu un KGBistu izveidotās valdības nelikumībām pret latviešu ģimenēm, pret tautu.


Anša Ataola Bērziņa dzīvība LatviAnsis-Ataols-Bērziņš.L.Grantiņš.V.-Freimantālsjā ir apdraudēta!


Anša Ataola Bērziņa ģimene ir sagrauta, viņa 3 mazgadīgie bērni cieš no varas patvaļas Latvijā.


Kopš 1993. gada 18. februāra nakts, kad brutāli un prettiesiski (ar varas struktūru bruņotu iebrukumu Rīgas Latviešu Biedrības namā Merķeļa ielā 13), tika apturēta likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbība, līdz ar to arī liedzot tai darboties uz 1938. gada statūtu pamata – pašnāvības ir veikuši vairāk kā 10 000 latviešu!


Ansis Ataols Berziņš Latvijā nevar turpināt savu sabiedrisko un zinātnisko darbību nediskriminēti!

Kā Rīgas Latviešu Biedrības Goda tiesnesis, cīnīšos par Anša Ataola Bērziņa tiesībām paust savu viedokli brīvi, nevis smakt cietuma kamerā !


Dziļā cieņā Valdis Freimantāls.


Eduarda Smiļģa iela 3. P/K 100743 – 10132.


11.10.17

Atbildēt

vārda brīvība

02.01.2018. 02:06

Vai Raimonds Vējonis nav līdzatbildīgs par brīvības cīnītāja Linarda Grantiņa gandrīz esošo nogalināšanu pirms 2 gadiem? Par kādu vārda brīvību viņš tagad tēlo un izliekas?Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums
(Tiesiskuma atjaunošana Latvijā)


Latvijas Republikā ir jāatjauno TIESISKUKMS un, tas arī tiks izdarīts, neskatoties uz starptautiskā cionisma- komunisma pretdarbību.


1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.


Šeit pieminētajiem 11 PUNKTIEM nav alternatīvas.Tie tiks īstenoti100%tīgi !


Dievs, svēti Latviju !

13.08.17.


Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Valdis Freimantāls, Imants Aparnieks.

Atbildēt

a

01.01.2018. 17:29

»

?

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav


priekš kam? lielāko kretīnu trūkums?

Atbildēt

Man runa patika

01.01.2018. 17:05

tikai, mīļo vējoni, tas teksts- Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis. Kopt un sargāt savu zemi....- nestrādā, jo KĻŪT PAR LATVIJAS GĀZES VALDES LOCEKĻIEM, VESELĪBAS MINISTRIEM, CITU VALSTS IESTĀŽU VADĪTĀJIEM, VAR TIKAI, KURI HM.... ir spējīgāki jeb tuvāk silei?
Pārējiem nav tādu iespēju, un nelīdz ne atbilstība ieņemamajam amatam, ne zināšnas, ne redzējums. LĪdz ar ko runa, lai cik smuka nebūtu, ir TUKŠPADSMIT
Nu jā, vienīgais, kā palīdzēt, saziedot kādam, kuram Veselības nozare ar saviem miljoniem palīdzību atteikusi

Atbildēt

Doma. Ps.

01.01.2018. 16:46

Laikam Vējonis uzskata, ka Latvija ir tikai teritorija ar iedzīvotājiem.

Atbildēt

Doma

01.01.2018. 16:43

Interesanti, ka biedrs Vējonis uzrunāja iedzīvotājus. Nevis Valts veidojošos tautu un pilsoņus!!

Atbildēt

Sergejs Buivids

01.01.2018. 16:20

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina:
„Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu!”

Likums Par policiju 5.p.4. noteic, ka:
Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.

Taču LR IeM Valsts policijas priekšniekam 23.11.2017. lēmumā Nr.507 ir cits viedoklis:

„Ņemot vērā iepriekš minēto, Iesniedzējs ar savām darbībām (neatbildot uz policijas uzdotajiem jautājumiem, paceltā balsī runājot ar policijas darbiniekiem, liekot katru rīcību pamatot ar normatīvo aktu) ir apzināti veicinājis to, ka tika pārsniegts LAPK noteiktais administratīvās aizturēšanas termiņš, jo nepieciešamo procesuālo darbību izpildīšanai bija nepieciešams ilgs laiks, līdz ar ko pilnīgi, vispusīgi un objektīvi izzinot ar dienesta pārbaudes priekšmetu saistītos faktus, Valsts policija konstatē, ka policijas darbinieki, aizturot Iesniedzēju un, uz aizdomu pamata par LAPK 175.panta pārkāpumu, noformējot viņam administratīvās pārkāpuma lietas materiālus, ir pildījuši dienesta pienākumus un rīkojušies atbilstoši normatīvo aktu prasībām.”

Atbildēt

kundze gados

01.01.2018. 15:44

»

V.Putina Jaungada apsveikums

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu


Vai tad mums ir prezidents...tikai svētkos uzstājas...nevajadzēja lielā vējā izvirzīt par...latviski būtu Vējiņš?

Atbildēt

?

01.01.2018. 15:02

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav?

Atbildēt

Apjèdz łoti gan!

01.01.2018. 14:31

»

w5w56y56u

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi


Idiots domà, ka ir izredzètais, skatoties Kazekas ežà.. Kad śestjotka darbu bûs izdarîjis, bûs brîvs. Nebûs vajadzîgs kà Zatlers, kas Śleseram lûdzàs otru termiñu. Vèjonis ar pielaidi valsts noslèpumiem un sakaros ar Lembergu, kam tos pateicîbà par amatu izpauž, pèc amata v p beigàm bûs lieks un bîstams, jo var izpłàpàties lieku par sarunàm ar Lembergu. Viñu var klusi ar sirdi vai lapseni iemidzinàt. Mafija jau izlèmusi ar likumu, ka nekàdas privilègijas śim tupakaam ar likumu nebûs. Pèdèjàs bija v p "Sen pa galvu neesat dabûjuśi, ćal!" kungam no Kàjiñàm.

Atbildēt

Vājonis, sūds,

01.01.2018. 14:25

»

Nikolajs Buivids

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai...


vēl peld. Bet viss mūžs vēl priekšā. Skatoties uz viņa morālo pagrimumu jau tagad, gaidāmi dīvaini viņa dzīves risinājumi. Viņš pat nav tā vērts, lai viņu nenošautu.. Pēs Lemberga apžēlošanas. Ar Lemberga pasûtîjumu.. Kà Stałinietis Lembergs nežèlos nevienu!

Atbildēt

w5w56y56u

01.01.2018. 14:23

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

01.01.2018. 14:10

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai.
Izstāstiet par to ari galvenajam valsts policistam, kurš, neskatoties uz attaisnojošajiem tiesu spriedumiem, neatrod vajadzību izdot pavēli savējiem darbiniekiem, pārtraukt nelikumīgas aizturēšanas ļaužu ar fotoaparātiem un videokamerām.

Atbildēt

oisuārs

01.01.2018. 13:55

Uz to ir jāierauj!

Atbildēt

fakts

01.01.2018. 13:39

šis skumjais teksts ir pilns ar meliem un populismu, kā priede ar skujām. Kāda brīvība? Natosu armija vaktē , lai ''brīvības izpausmes'' paliktu rāmjos, nacionālo tūdaliņu tiesu sistēma atkal gādā par to, lai kārtējais brīvības cīnītājs gadiem ilgi neko nepanāktu, bet it kā pieķertais valdībnieku zaglēns atkal gadiem ilgi varētu skatīt sauli savā villā kāpu zonā utt

Atbildēt

ss

01.01.2018. 13:11

Ne prezidentu , ne tekstu autoru!!

Atbildēt

Analfabēt, Vējoni!

01.01.2018. 12:21

"Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts."
BŪS simtais vai IR!

Atbildēt

Daudzi,

01.01.2018. 12:19

nonākot v p amatā Latvijā, kaisa savas domu pērles. Dažs kļūst nepieskaitāms: Sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?

Vājonis pavisam izkūkojis prātu, attīstoties 4. maija komunistu kliķes paspārnē. Aicina tautu būt atvērtiem pret šo noziedzīgo, genocīdu pret latviešu tautu realizējošo 4. maija hibrīdvalsti. Nabadziņš iedomājas, ka visi līdzīgi viņam ir gara plukatas.

Nekas nesanāks! Neizdosies latviešu tautai nolaist dusmas un naidu tikai komentāros, atklājoties noziedzīgajai valsts varai ar DP identificējamām komentētāju IP adresēm. Protams, tā būtu vieglāk neapmierinātos identificēt. Nav atkal mākslīgi VDK stilā jātaisa nemieri kā 2009.g. 13. janvārī!

Maukuri un nespējniek, marionete Vājoni, atkāpies un atdod varu latviešu tautai!

Atbildēt

Andris

01.01.2018. 12:16

Ak, ak...!
Prezidenta runas rakstītājam misējies atkal. Bet pašam arī jādomā, ko lasa...
Pirmkārt. Ja "vadonis" saka, ka esam uz simtgades simtā gada sliekšņa, tad diez vai tā ir, jo simtgades simtais gads sākās 1917.gada 19.novembrī...
Otrkārt. Prezidents aicina pēc desmit mēnešiem vēlēšanās izdarīt savu izvēli, bet kandidātus vērtēt visa gada garumā. Nu nelīmējas. Jo sanāk, ka vēlēšanas nevis oktobrī, bet novembrī. Un kā ar to vērtēšanu "visa gada garumā"?

Atbildēt

Vispirms latviešu tauta!

01.01.2018. 11:53

Varbūt sākt uzrunu-: "Dārgā latviesu tauta, cienījamie Latvijas iedzīvotāji..." Un vēl pateikties savai tautai, ka tā iztur visus valdības nodokļu slogus, atvainoties, ka dalījis dāsnas prēmijas sev petuvinātiem, ka Saeima negausīgi palielinajusi sev algas, ka jaunais nodokļu slogs atbrīvos valsti no nodokļu maksātājiem, kuri pārcelsies uz kaimiņzemēm, ka savulaik slikti mācījies svešvalodu,... un apsolīt Jaunajā gadā tā vairs nedarīt...

Atbildēt

ha ha

01.01.2018. 11:53

Padomju Latvija - mūžos lai dzīvo,
Spoža lai Padomju vainagā mirdz!

Atbildēt

Miklouho-Maclay

01.01.2018. 11:52

Bezsmadzeņu lauku lops.

Atbildēt

ja kas

01.01.2018. 11:48

1. Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. TIEŠĀM SIMTAIS?
2. Vai Eiropai ir savs karogs? Vai Vējonis tādu ir redzējis un kur?

Atbildēt

V.Putina Jaungada apsveikums

01.01.2018. 10:12

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu.

Atbildēt

Pakostņiks

01.01.2018. 09:21

Meklēsim iespējas, lai mums viss būtu un mums par to nekas nebūtu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

„Linča tiesa” sit augstu vilni

FotoCeru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani*. Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti.
Lasīt visu...

21

Nav jūtama krietna, kārtīga saimnieka roka

Foto2017. gada pašvaldību vēlēšanās Smiltenes novadā no 66 kandidātiem četros partiju sarakstos tikai 7 kandidāti bija partiju biedri. Rezultātā deputātu vietu vairākumu 9 no 15 Smiltenes novada domē ieguva Nacionālās apvienības (NA) saraksts, no kura nebija ievēlēts neviens NA biedrs. Tā par Smiltenes novada mēru kļuva bezpartejiskais Gints Kukainis un kopā ar astoņiem bezpartejiskiem deputātiem faktiski vadīja novadu līdz brīdim, kad 2019. gada 2. septembrī bijušais izpilddirektors Kārlis Lapiņš pieņēma Latvijas Reģionu apvienības/Vidzemes partijas (LRA) saraksta deputāta mandātu un lielā vienprātībā tika ievēlēts par domes priekšsēdētāja vietnieku.
Lasīt visu...

21

Rīdziniekiem ir dota iespēja balsot jebkurā novadā, kur viņiem pieder kāds īpašums

FotoPieaugot spriedzei Facebook diskusijās un zīlējot nākotni kafijas biezumos, prognozējot, ko atļaus, ko neatļaus un vai vispār atļaus, der atcerēties - nav neviena, kas var kaut ko aizliegt vai atļaut demokrātiskā sabiedrībā, tikai un vienīgi mēs paši.
Lasīt visu...

21

Kārtība caur haosu - kā uzbūvēt jau sabrukšanai nolemtu torni?

FotoLaikus brīdinu, ka teksts satur vairākus okultisma terminus un, iespējams, var aizskart kāda reliģiskās jūtas, bet šīs „sociālās kataklizmas” ietvaros gan jēdzieni, gan idejas figurējuši dažādos medijos un savā būtībā ir daļa no ļoti, ļoti senas doktrīnas centieniem pakļaut cilvēces virzību, ideālus un būtību kā tādu.
Lasīt visu...

12

Kāpēc potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu

FotoKopš gada sākuma uzkrājies gana pieredzes, lai kopā ar iepriekš zināmiem apstākļiem varētu atzīt, ka potēšana Latvijā, visticamāk, nespēs uzveikt Ķīnas vīrusu. Tam ir divēji cēloņi: epidēmioloģiski un kultūretniski.
Lasīt visu...

21

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

FotoPartiju apvienība “Attīstībai/Par” sadarbībā ar partiju “Progresīvie” iniciējuši diskriminējošus grozījumus Krimināllikumā, kas pāri citām sabiedrības grupām īpaši izcels tā dēvēto LGBT kopienu un ierobežos pārējai sabiedrībai vārda brīvību.
Lasīt visu...

21

Atbilde Kasīklim par 9. maiju

FotoCienījamais Kasīklis kārtējo reizi nolēma parādīt, ka viņš ir gudrāks par visiem citiem, un padalījās ar virkni savu uzskatu par 9. maija svinēšanu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Kad kapelmeistars un dziesmu svētku biļešu tirgotāja nozīmē injekciju ar plakātiem, avīzēm vai reklāmas rullīšiem

FotoVakcīnas ir medikaments, un kā katram medikamentam arī vakcīnai ir konkrēta iedarbība, efektivitāte un mēdz būt blaknes. Vēl vairāk – vakcīna ir ļoti nopietns bioloģisks medikaments, kurš būtu jānozīmē ārstam, nevis kapelmeistaram. Injicējams medikaments ir ievadāms medicīnas iestādē, vakcīna vislabāk – ģimenes ārsta kabinetā.
Lasīt visu...

21

Veselības aprūpes iestāžu funkcionāru atklātā vēstule Latvijas Republikas Saeimai un Ministru kabinetam

FotoMēs, Veselības ministrijas, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC), Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD), Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas (BKUS), Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas (PSKUS) un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) speciālisti, brīdinām, ka:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

9.maijs - Lielā lūzera diena

Ko tad īstam krievu imperiālistam 9.maijā vajadzētu pieminēt - Pirra uzvaru “Lielajā Tēvijas karā” vai murgaino Pasaules revolūciju?...

Foto

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

Ja nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā...

Foto

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

Pēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta...

Foto

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

Nu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu...

Foto

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

Aprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto...

Foto

Levita - Ēlertes branža

Es iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums!...

Foto

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš...

Foto

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu...

Foto

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

Nu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu...

Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....