Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sandra

09.01.2018. 12:03

Domāju, ka Prezidents ciniski jokoja, jo, kad es iestājos pret tiesisko nihilismu, kas ir tiesu sistēmā, un pret varas cinismu, mani psiholoģiski terorizēja darbā, liedza jebkuru karjeras izaugsmi, safabricēja disciplinārlietas, līdz par to, ka atstatījos no kādas lietas izskatīšanas, atcēla no amata! - Un Prezidenta kanceleja ciniski atrakstījās! Esmu tagad ar sabeigtu veselību, ''apspļaudīta'' medijos, bez nopelnītās izdienas pensijas (izdiena ap 25 gadi, kopējais darba stāžs ap 35 gadi, darba un iztikas līdzekļiem un kredīta saistībām, bet mafijas psiholoģiskais terors - mobings un bosings turpinās citās tiesu lietās. Ja mainīsies vara, un tā gribēs šos blēžus atmaskot un saukt pie atbildības par ļaunprātīgu amatu izmantošanu, tad griezieties pie manis!

Atbildēt

Jēkabs

07.01.2018. 11:28

Kamēr ar NĪN palīdzību man ņems nost mazo zemes gabaliņu, kas man pieder, es būšu pret šo latviju

Atbildēt

Niknais

07.01.2018. 11:25

Visiem ir tiesības paust viedokli, pat vējonim

Atbildēt

Pārstāj nomelnot

02.01.2018. 03:48

»

Valdis Freimentāls

Miroslavam Koseksa kungam...


LRTT Grantiņu, sātanistu atmaskotāju! Noskaidro, kāpēc Prūsis pameta LRTT, norobežojoties no LRTT "mantojuma"!

Un nesauc sūdus par ekselencēm, kalpa dvēsele! Ja būs jāķeras pie nopietnākām lietām, kā to darīja latviešu anarhisti, no šīs domas vien tev bikses būs slapas!

Atbildēt

Valdis Freimentāls

02.01.2018. 02:11

Miroslavam Koseksa kungam

Čehijas Republikas ārkārtējam un pilnvarotajam vēstniekam Latvijā
Jūsu ekselence

Vēršos pie Jums sakara ar Latvijas pilsoņa Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma lietu Čehijā.


Es, Valdis Freimantals, Latvijas cilvēktiesību aizstāvības grupas Helsinki 86 biedrs, biju aculiecinieks 2009. gada 13. janvāra notikumiem Rīgā Es liecinu par Latvijas valsts tiesībsargājošo institūciju noziegumiem pret latviešiem.


Esmu demokrātijas aizstāvis un cīnītājs par likumības atjaunošanu Latvijā.


24 gadu laikaposmā Latvijas tieslietu ministrija veic nelikumības un apkaro demokrātijas atjaunotājus, kuri veršās pret komunistu un KGBistu nomenklatūras pretlatvisko darbību Latvijā.


Viens no tiem ir Ansis Ataols Bērziņš.


Politiskā patvēruma prasīšana Čehijā ir nepieciešamība Ansim jo Latvijā represīvais komunistu un KGBistu valsts pārvaldes aparāts tiesā un represē Latvijas patiesos patriotus (kā tas bija ar Rīgas Latviešu Biedrības priekšnieku Ilmāru Drulli un Rīgas Latviešu Biedrības apsardzes priekšnieku Vili Kalēju, kur tiesnese Cence taisīja apzināti netaisnu spriedumu).


Kategoriski iestājos par Anša Ataola Bērziņa politiskā patvēruma piešķiršanu Čehijā, jo post komunistiskie spēki Latvijā brutāli izrēķinās ar demokratiski noskaņotiem patriotiem Latvijā.


Tiesiskas un demokrātiskas valsts izveide ir Latvijas vajadzība nr.1. Tieši Anša Ataola Bērziņa patriota stāja ir paraugs iebiedētajai tautai. Ansis Ataols Berziņš uzdrošinās runāt patiesību par komunistu un KGBistu izveidotās valdības nelikumībām pret latviešu ģimenēm, pret tautu.


Anša Ataola Bērziņa dzīvība LatviAnsis-Ataols-Bērziņš.L.Grantiņš.V.-Freimantālsjā ir apdraudēta!


Anša Ataola Bērziņa ģimene ir sagrauta, viņa 3 mazgadīgie bērni cieš no varas patvaļas Latvijā.


Kopš 1993. gada 18. februāra nakts, kad brutāli un prettiesiski (ar varas struktūru bruņotu iebrukumu Rīgas Latviešu Biedrības namā Merķeļa ielā 13), tika apturēta likumīgi atjaunotās Rīgas Latviešu Biedrības darbība, līdz ar to arī liedzot tai darboties uz 1938. gada statūtu pamata – pašnāvības ir veikuši vairāk kā 10 000 latviešu!


Ansis Ataols Berziņš Latvijā nevar turpināt savu sabiedrisko un zinātnisko darbību nediskriminēti!

Kā Rīgas Latviešu Biedrības Goda tiesnesis, cīnīšos par Anša Ataola Bērziņa tiesībām paust savu viedokli brīvi, nevis smakt cietuma kamerā !


Dziļā cieņā Valdis Freimantāls.


Eduarda Smiļģa iela 3. P/K 100743 – 10132.


11.10.17

Atbildēt

vārda brīvība

02.01.2018. 02:06

Vai Raimonds Vējonis nav līdzatbildīgs par brīvības cīnītāja Linarda Grantiņa gandrīz esošo nogalināšanu pirms 2 gadiem? Par kādu vārda brīvību viņš tagad tēlo un izliekas?Latvijas cilvēktiesību grupas HELSINKI 86 paziņojums
(Tiesiskuma atjaunošana Latvijā)


Latvijas Republikā ir jāatjauno TIESISKUKMS un, tas arī tiks izdarīts, neskatoties uz starptautiskā cionisma- komunisma pretdarbību.


1.Latvijas 1940. g. okupācijas izskatīšana STARPTAUTISKĀ ARĒNĀ, 1949. g. Ženēvas Konvencijas ietvaros.


2.Atrast un sodīt tos, kuri pēcAtmodas laikā apzināti ignorēja 1949. g. Ženēvas Konvenciju.


3.Starptautisko ekspertu klātbūtnē jāatver “čekas maisi” un jāarestē visi VDK darbinieki un “ziņotāji”.


4.Visi Latvijas izzadzēji(miljonāri) jāarestē un jāpieprasa izsmeļošas atskaites par ienākumiem.


5.Visi čekisti- komunisti jāsoda par genocīda veikšanu pret latviešu tautu- par sadarbību ar pasaules vēsturē asiņaināko režīmu- komunismu.


6.Jāveic viss, lai 4. maija kliķes noziedzīgās darbības rezultātā padzītie ekonomiskie bēgļi atgrieztos mājās- savā Dzimtenē.


7.Katrai latviešu ģimenei jāpiešķir 5- 7 hektāri zemes platība bez nodokļu sloga tur, kur viņi vēlas, protams, bez tiesībām šo īpašumu pārdot.


8.Ar starptautisko institūciju palīdzību ir jāveic viss iespējamais, lai latviešu tautai un Latvijas valstij tiktu atdots atpakaļ viss komunistu nozagtais- izlaupītais.


9.Nekavējoties jāatsauc visi Latvijas darbinieki no Eiropas Savienības, kuri tur atrodas pēc komunistu “ieteikuma”.


10.Jāveic Tiesiskuma atjaunošana Latvijā, kas atbilst starptautiski izstrādātiem LIKUMIEM un 1922. g. LR Satversmei.


11.Obligāti ir jātiesā starptautiskā tribunālā Hāgā tie, kuri ir apzināti ignorējuši starptautiskos LIKUMUS, kas attiecas uz Latvijas valsts dekolonizāciju.


Šeit pieminētajiem 11 PUNKTIEM nav alternatīvas.Tie tiks īstenoti100%tīgi !


Dievs, svēti Latviju !

13.08.17.


Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Valdis Freimantāls, Imants Aparnieks.

Atbildēt

a

01.01.2018. 17:29

»

?

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav


priekš kam? lielāko kretīnu trūkums?

Atbildēt

Man runa patika

01.01.2018. 17:05

tikai, mīļo vējoni, tas teksts- Es aicinu katru izmantot savas iespējas. Kādas vien varat ieraudzīt: palīdzēt savai ģimenei un līdzcilvēkiem, novērst kādu netaisnību vai ieviest kārtību, kur tās nav bijis. Kopt un sargāt savu zemi....- nestrādā, jo KĻŪT PAR LATVIJAS GĀZES VALDES LOCEKĻIEM, VESELĪBAS MINISTRIEM, CITU VALSTS IESTĀŽU VADĪTĀJIEM, VAR TIKAI, KURI HM.... ir spējīgāki jeb tuvāk silei?
Pārējiem nav tādu iespēju, un nelīdz ne atbilstība ieņemamajam amatam, ne zināšnas, ne redzējums. LĪdz ar ko runa, lai cik smuka nebūtu, ir TUKŠPADSMIT
Nu jā, vienīgais, kā palīdzēt, saziedot kādam, kuram Veselības nozare ar saviem miljoniem palīdzību atteikusi

Atbildēt

Doma. Ps.

01.01.2018. 16:46

Laikam Vējonis uzskata, ka Latvija ir tikai teritorija ar iedzīvotājiem.

Atbildēt

Doma

01.01.2018. 16:43

Interesanti, ka biedrs Vējonis uzrunāja iedzīvotājus. Nevis Valts veidojošos tautu un pilsoņus!!

Atbildēt

Sergejs Buivids

01.01.2018. 16:20

Valsts prezidents Raimonds Vējonis aicina:
„Īstenojiet savas tiesības prasīt atbildību un paskaidrot katru lēmumu!”

Likums Par policiju 5.p.4. noteic, ka:
Ikreiz, kad policijai nākas ierobežot personu tiesības un brīvības, policijas darbinieks sniedz tām paskaidrojumu, kurā pamato katru konkrēto ierobežojumu.

Taču LR IeM Valsts policijas priekšniekam 23.11.2017. lēmumā Nr.507 ir cits viedoklis:

„Ņemot vērā iepriekš minēto, Iesniedzējs ar savām darbībām (neatbildot uz policijas uzdotajiem jautājumiem, paceltā balsī runājot ar policijas darbiniekiem, liekot katru rīcību pamatot ar normatīvo aktu) ir apzināti veicinājis to, ka tika pārsniegts LAPK noteiktais administratīvās aizturēšanas termiņš, jo nepieciešamo procesuālo darbību izpildīšanai bija nepieciešams ilgs laiks, līdz ar ko pilnīgi, vispusīgi un objektīvi izzinot ar dienesta pārbaudes priekšmetu saistītos faktus, Valsts policija konstatē, ka policijas darbinieki, aizturot Iesniedzēju un, uz aizdomu pamata par LAPK 175.panta pārkāpumu, noformējot viņam administratīvās pārkāpuma lietas materiālus, ir pildījuši dienesta pienākumus un rīkojušies atbilstoši normatīvo aktu prasībām.”

Atbildēt

kundze gados

01.01.2018. 15:44

»

V.Putina Jaungada apsveikums

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu


Vai tad mums ir prezidents...tikai svētkos uzstājas...nevajadzēja lielā vējā izvirzīt par...latviski būtu Vējiņš?

Atbildēt

?

01.01.2018. 15:02

Kur Lapsas uzruna? Kāpēc nav?

Atbildēt

Apjèdz łoti gan!

01.01.2018. 14:31

»

w5w56y56u

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi


Idiots domà, ka ir izredzètais, skatoties Kazekas ežà.. Kad śestjotka darbu bûs izdarîjis, bûs brîvs. Nebûs vajadzîgs kà Zatlers, kas Śleseram lûdzàs otru termiñu. Vèjonis ar pielaidi valsts noslèpumiem un sakaros ar Lembergu, kam tos pateicîbà par amatu izpauž, pèc amata v p beigàm bûs lieks un bîstams, jo var izpłàpàties lieku par sarunàm ar Lembergu. Viñu var klusi ar sirdi vai lapseni iemidzinàt. Mafija jau izlèmusi ar likumu, ka nekàdas privilègijas śim tupakaam ar likumu nebûs. Pèdèjàs bija v p "Sen pa galvu neesat dabûjuśi, ćal!" kungam no Kàjiñàm.

Atbildēt

Vājonis, sūds,

01.01.2018. 14:25

»

Nikolajs Buivids

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai...


vēl peld. Bet viss mūžs vēl priekšā. Skatoties uz viņa morālo pagrimumu jau tagad, gaidāmi dīvaini viņa dzīves risinājumi. Viņš pat nav tā vērts, lai viņu nenošautu.. Pēs Lemberga apžēlošanas. Ar Lemberga pasûtîjumu.. Kà Stałinietis Lembergs nežèlos nevienu!

Atbildēt

w5w56y56u

01.01.2018. 14:23

vinjsh pat neapjeedz,kad ar vinju manipulee sliktie kungi.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

01.01.2018. 14:10

Izstāstiet par šo brīvu valsti, kurā katrs var paust savu viedokli tam cilvēkam, kurus policija jau daudzkārt aizturēja un nosūtīja uz tiesu, par mēģinājumu realizēt Vārda Brīvību demokrātiskā valstī, kurā suverena vara pieder tautai.
Izstāstiet par to ari galvenajam valsts policistam, kurš, neskatoties uz attaisnojošajiem tiesu spriedumiem, neatrod vajadzību izdot pavēli savējiem darbiniekiem, pārtraukt nelikumīgas aizturēšanas ļaužu ar fotoaparātiem un videokamerām.

Atbildēt

oisuārs

01.01.2018. 13:55

Uz to ir jāierauj!

Atbildēt

fakts

01.01.2018. 13:39

šis skumjais teksts ir pilns ar meliem un populismu, kā priede ar skujām. Kāda brīvība? Natosu armija vaktē , lai ''brīvības izpausmes'' paliktu rāmjos, nacionālo tūdaliņu tiesu sistēma atkal gādā par to, lai kārtējais brīvības cīnītājs gadiem ilgi neko nepanāktu, bet it kā pieķertais valdībnieku zaglēns atkal gadiem ilgi varētu skatīt sauli savā villā kāpu zonā utt

Atbildēt

ss

01.01.2018. 13:11

Ne prezidentu , ne tekstu autoru!!

Atbildēt

Analfabēt, Vējoni!

01.01.2018. 12:21

"Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts."
BŪS simtais vai IR!

Atbildēt

Daudzi,

01.01.2018. 12:19

nonākot v p amatā Latvijā, kaisa savas domu pērles. Dažs kļūst nepieskaitāms: Sen, čāl, pa galvu neesat dabūjuši?

Vājonis pavisam izkūkojis prātu, attīstoties 4. maija komunistu kliķes paspārnē. Aicina tautu būt atvērtiem pret šo noziedzīgo, genocīdu pret latviešu tautu realizējošo 4. maija hibrīdvalsti. Nabadziņš iedomājas, ka visi līdzīgi viņam ir gara plukatas.

Nekas nesanāks! Neizdosies latviešu tautai nolaist dusmas un naidu tikai komentāros, atklājoties noziedzīgajai valsts varai ar DP identificējamām komentētāju IP adresēm. Protams, tā būtu vieglāk neapmierinātos identificēt. Nav atkal mākslīgi VDK stilā jātaisa nemieri kā 2009.g. 13. janvārī!

Maukuri un nespējniek, marionete Vājoni, atkāpies un atdod varu latviešu tautai!

Atbildēt

Andris

01.01.2018. 12:16

Ak, ak...!
Prezidenta runas rakstītājam misējies atkal. Bet pašam arī jādomā, ko lasa...
Pirmkārt. Ja "vadonis" saka, ka esam uz simtgades simtā gada sliekšņa, tad diez vai tā ir, jo simtgades simtais gads sākās 1917.gada 19.novembrī...
Otrkārt. Prezidents aicina pēc desmit mēnešiem vēlēšanās izdarīt savu izvēli, bet kandidātus vērtēt visa gada garumā. Nu nelīmējas. Jo sanāk, ka vēlēšanas nevis oktobrī, bet novembrī. Un kā ar to vērtēšanu "visa gada garumā"?

Atbildēt

Vispirms latviešu tauta!

01.01.2018. 11:53

Varbūt sākt uzrunu-: "Dārgā latviesu tauta, cienījamie Latvijas iedzīvotāji..." Un vēl pateikties savai tautai, ka tā iztur visus valdības nodokļu slogus, atvainoties, ka dalījis dāsnas prēmijas sev petuvinātiem, ka Saeima negausīgi palielinajusi sev algas, ka jaunais nodokļu slogs atbrīvos valsti no nodokļu maksātājiem, kuri pārcelsies uz kaimiņzemēm, ka savulaik slikti mācījies svešvalodu,... un apsolīt Jaunajā gadā tā vairs nedarīt...

Atbildēt

ha ha

01.01.2018. 11:53

Padomju Latvija - mūžos lai dzīvo,
Spoža lai Padomju vainagā mirdz!

Atbildēt

Miklouho-Maclay

01.01.2018. 11:52

Bezsmadzeņu lauku lops.

Atbildēt

ja kas

01.01.2018. 11:48

1. Šis būs simtais gads, kopš mums ir pašiem sava, brīva valsts. TIEŠĀM SIMTAIS?
2. Vai Eiropai ir savs karogs? Vai Vējonis tādu ir redzējis un kur?

Atbildēt

V.Putina Jaungada apsveikums

01.01.2018. 10:12

Dārgiem Latvijas iedzīvotājiem tuvos un tālos novados, pilsētās un laukos atkal nav paveicies ar prezidentu.

Atbildēt

Pakostņiks

01.01.2018. 09:21

Meklēsim iespējas, lai mums viss būtu un mums par to nekas nebūtu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

21

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

FotoLabdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500 000 000 euro apmērā. Rezultātā nākotnē pārstās darboties pašvaldību pasažieru pārvadāšanas uzņēmumi VTU Valmiera un AS Cata (Cēsis).
Lasīt visu...

21

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

Foto1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad tā ir viņu atklātība: paspēlējām demokrātiju, bet tagad pietiek. Naudu dalīs “lielais četrinieks”, un mēs arī noteiksim, kurš patiesībā būs vēlēšanu uzvarētājs. Neskatoties uz to, ka šīs čivinājums drīz vien pazuda no jaunā ministra twittera, koalīcijas partneru reakcija skaidri liecināja, ka šī ir tā reize, kad “ar bērna muti runā patiesība”.
Lasīt visu...

21

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

FotoŠajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas sektora vadītāju strādājušā Ojāra Skudras svaigākās atklāsmes liek apsvērt jautājumu: vai tikai viņa "eksperta komentāri" netop alkohola reibumā? 
Lasīt visu...

21

Absolūta saskarsmes impotence

FotoTe mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša" gada abonementu par 14,00 EUR. Pierakstīju klāt, ka esmu VAKCINĒJIS šo Latvijas teātra pasaulei svarīgo izdevumu ar savu finasiālo "vakcīnu". Nevis vakcinējies pats!
Lasīt visu...

21

Mīļā miera labad

FotoBieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un visur okupantiem jāsaka tas, ko par viņiem domā, un jānorāda viņu vieta, lai ko tas maksātu. Vai patriotiski noskaņotie paši tā vienmēr rīkojas, tas ir cits jautājums, ko es neesmu pārbaudījis, bet tas arī nav tik svarīgi.
Lasīt visu...

10

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

FotoValdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos ministrus. Iekšlietu ministre turpmāk būs Marija Golubeva (attēlā pa kreisi), kas līdz šim pildīja Saeimas sekretāra biedres pienākumus. Saeimas deputātes Marijas Golubevas (AP) prioritātes, nonākot iekšlietu ministres amatā, būs iekšlietu sistēmas strukturālās reformas, policijas stiprināšana un vardarbības novēršana ģimenēs, taču iekšlietu ministres pagātne un pieredze iekšlietu un drošības nozarei šķiet apšaubāma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...