Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs Buivids

09.12.2017. 14:55

»

!!

Vai kāds ir svēris, cik kilogramus tikai viena gada laikā tiesās iesniedz Lapsa&Pietiek? Vai ir aprēķināts, cik tas izmaksā nodokļu maksātājiem


Vai kads ir sveris un aprekinaijes cik izmaksajusi nodoklu maksatajam safabriceta dzimusa par beigtu kriminalproces uz 7 sejumiem par filmesanu https://www.youtube.com/watch?v=QNNxTdZciQo

Un cik izmaksa 26 safabriceras un dzimusam par beigtam u n izbeigtam administrativas parkapuma lietvedibas?

Atbildēt

!!

09.12.2017. 14:02

Vai kāds ir svēris, cik kilogramus tikai viena gada laikā tiesās iesniedz Lapsa&Pietiek? Vai ir aprēķināts, cik tas izmaksā nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

09.12.2017. 13:56

Mani iepriecina, ka ne viss mūsējā valstī ir tik slikti un to pierāda tiesneši, kuri nav korumpēti un spriež ne pa, pat prezidenta gribu un viņa ierēdņu, bet pēc likuma. Bet vienalga Latvijas tautai vajadzīgs kontrolēt visus ierēdņus, kuri nav vara, bet tikai ar Latvijas tautas varas pārstāvji. Ja mēs to neizdarīsim, tā skaitā arī ar tiesu palīdzību, tad mēs pazaudēsim mūsēju valsti un saņemsim, piemēram, Višinsku vai Beriju ar latviešu uzvārdu.

Atbildēt

BērzKājiņš no ZZ$

09.12.2017. 10:53

Atkal būs iemesls Pleskavas puskrieva sulaiņiem izmaksāt Ziemassvētku prēmijas.

Atbildēt

Gimenes cilvēks

09.12.2017. 10:16

»

Vèjonis

ir ne tikai sexa gigants, bet, izràdàs, arî makalatûras radîśanas par nodokłu maksàtàju naudu gigants. Makalatûras gigants Vèjonis


Seksa giganti parasti nemeklē sakarus ārpus ģimenes- viņi ir nosvērti, veiksmīgi un spējīgi, bet vārguļi cer, ka kāda jauna miesa pacels uz augšu kuslo locekli.

Atbildēt

jezus

09.12.2017. 10:04

»

!

Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas


Neatkarīgi no tā, vai esam piekrituši sniegt savus personas datus citiem, no cilvēktiesību viedokļa tas fakts, ka citi cilvēki izmanto mūsu personas datus, skar mūsu privāto dzīvi. Jūsu privātums ir samazināts līdz noteiktam līmenim, un attiecīgi arī jūsu tiesības uz privāto dzīvi ir ierobežotas.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

09.12.2017. 08:17

»

!

Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas


Tautai ir tiesības zināt kam un cik, kā arī par kādu darbu, varas pārstāvji, tautas vārdā un no tautas kabatas, maksā naudu. Citādi Satversmes 2.pants top dekoratīvs.

Atbildēt

KAKA

09.12.2017. 02:04

AR PIRDOŠĀM PIRDĪGĀM CŪKĀM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

!

08.12.2017. 23:17

»

Nikolajs Buivids

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās...


Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas!!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 22:52

»

Tikai

nekaisiet cūkām pērles. Nesapratīs tāpat


Man ļoti gribas lai Latvija, kā demokrātiska valsts nebija zogama no tautas, bet tam vajadzīgs kontrolēt varas pārstāvjus. Citādi mēs saņemsim totalitāru režīmu.

Atbildēt

Tikai

08.12.2017. 22:06

»

Nikolajs Buivids

Paldies, ka Jūs atzīstat Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas vērtības


nekaisiet cūkām pērles. Nesapratīs tāpat.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 21:58

»

Tā turpini, trakais Buivid!

Uz vecumu tiesāšanās ir dzīvesveids...


Paldies, ka Jūs atzīstat Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas vērtības.

Atbildēt

sabiedrībai derīgu darbu veic

08.12.2017. 19:03

................kilogramos

Atbildēt

Tā turpini, trakais Buivid!

08.12.2017. 18:26

»

Nikolajs Buivids

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās...


Uz vecumu tiesāšanās ir dzīvesveids.

Kas attiecas uz publisko tiesību jurisdiskajām personām, tad pārsvarā visu valstu konstitucionālās tiesas lemj par labu publskajām personām ar lēmuma datumu likumdošanā.

Kas attiecas uz privāto tiesību juridiskajām personām, tās var ieskrieties vispār! Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai to, ka, ja iepriekš ar LAPK, sodot publisko tiesību juridisko personu, varēja pierādīt publisko tiesību juridiskās personas prettiesisko rīcību, vēršoties pēc tam Administratīvajā tiesā, prasot atlīdzināt zaudējumus, tad tagad tā vairs nav, to var LAPK ietvaros, bet šaurā nozīmē.

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka grūtāk Administratīvajā tiesā, privāto tiesību juridiskajai personai tēlojot privāto tiesību prokuroru un cietušo, un tiesnesi vienlaicīgi, pierādot gūt kompensācijas par publisko tiesību personu nodarītajiem zaudējumiem privāto tiesību juridiskajām personām.

Daudz Latvijas tiesību zinātņu profesoru pastāv uz administratīvo lietu apvienošanas zem vienas jurisdikcijas. Bet pēdējā laikā tas noklusis. Kopēja jurisdikcija pilsoņu kopuma tiesībām un tiesiskajām interesēm no daudziem aspektiem būtu labvēlīga- mazinātos naids starp valsti un privāto tiesību juridiskajām personām - privātpersonām. Bet pagaidām atrodamies ieziemiešu stāvoklī, kuru zemē iebrauc bagātie svešzemnieki, katram no mums kā nēģeriem Āfrikā pieškirot personu apliecinošus datus, liek parakstīt parādzīmi uz mūžu.. Vai tas neattiecas uz banku kredītiem, domājiet paši.

Atbildēt

Interesanti

08.12.2017. 17:24

Interesanti, kas tam nelietīgajam prezim tik ļoti slēpjams, ja šitā jāspirinās? Par īpašo attieksmi pret nelegālo brūti zina jau visa valsts, kas vēl?

Atbildēt

Paija

08.12.2017. 16:43

Interesanti, kāds advokāts pārstāv pretējo pusi, ja var uzrakstīt ka darba tiesiskas attiecības saistāmas ar privātās dzīves neaizskaramību, tas taču ir absurds.
Kaut kur bija pat rakstīts, ka pēc jaunās kārtības valsts iestādēm būs jāpublisko valsts darbinieki un viņu saņemtās algas.
Cerams, ka pietiek.com puses advokāti būs sagatavojuši likuma pretargumentus, tajā skaitā par to, kādēļ Islandē reģistrēts pietiek.com ....

Atbildēt

jim

08.12.2017. 16:22

»

Khm

Ja jūs paskatītos Kancelejas paskaidrojumu pielikumu sarakstā, tad jūs redzētu, ka pusi no tiem 3 kilogramiem veido paši Lapsas kunga pieprasījumi, savukārt otru pusi veido Kancelejas atbildes uz šiem, kā redzams, nemitīgajiem pieprasījumiem pēc būtības


Nju bet protams, Lato pietiktu ar vienu lapinju un vinjiem ar trijam, ja sniegtu atbildi uz Lato pieprasiijumu, bet vinji turpinaja ignoret Lato, stulbi atmuldoties par RESURSU trukumu, bet patreiz jau vinjiem nebija slinkums un netruuka resursu tos sakopeet,un 2 eksemplaros kopa ar savu murgojumu nekauniigi noslogot tiesas darbu!! :-) :-)

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 16:07

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 7.punktā skaidrots, ka publiskas personas ir personas, kas ieņem amatus valsts institūcijās vai izmanto valsts resursus, un, vispārīgi runājot, visas tās personas, kas ir nozīmīgas sabiedrības dzīvē — gan politikā, gan ekonomikā, mākslā, sociālajā sterā, sportā vai kādā citā sfērā.

Balstoties uz minēto Latvijā jau no 2008.gada 26.septembra eksistē judikatūra. Minēta judikatūra ir izmantota arī 2012.gada 5.oktobrī lietā Nr.A42881209 AA43-1074-12/18 Administratīvā apgabaltiesa spriedumā, kur atzīst, ka – „[…] jebkurš cilvēks jeb fiziska persona principā ir privātpersona un līdz ar to pamattiesību subjekts. Vienlaikus atbilstoši likuma „Par policiju” 1.pantam un 22.panta pirmajai daļai policija ir valsts institūcija, savukārt policijas darbinieks ir valsts varas pārstāvis. Valsts dienestā esoša persona jautājumos, kas attiecas uz valsts dienesta pildīšanu, uzstājas nevis kā privātpersona, bet kā valsts dienesta sastāvdaļa. Šādos gadījumos cilvēks neīsteno savas pamattiesības, bet īsteno valsts varu. Valsts nav pamattiesību subjekts, līdz ar to cilvēks jautājumos, kuros tas uzstājas kā valsts varas subjekts, nevar atsaukties uz pamattiesībām (sk. arī Senāta 2008.gada 26.septembra lēmuma Nr.SKA- 525/2008 13.punktu).[…]”

Atbildēt

Khm

08.12.2017. 13:25

»

jim

Un shitas 3'5 kg havajpapirs tiek cepts pa valsts naudu un lidzekliem, gan feisu darba laika, gan atalgojuma, gan izmaksas, gan filonesana, gan dailtirshana


Ja jūs paskatītos Kancelejas paskaidrojumu pielikumu sarakstā, tad jūs redzētu, ka pusi no tiem 3 kilogramiem veido paši Lapsas kunga pieprasījumi, savukārt otru pusi veido Kancelejas atbildes uz šiem, kā redzams, nemitīgajiem pieprasījumiem pēc būtības.

Atbildēt

Aivars

08.12.2017. 12:28

Tas puskrievs melo kā automāts visiem! Tā ir, ja pastulbs cilvēks tiek lielā amatā. Ļoti grib priekšā grozīties, bet neko lāga nemāk. Tad nu atliek stresu nolaist ar Kaziņu un braukāt pa pasauli ekskursijās. Un pērkamie žurnālisti sadzejo pasakas par tur paveikto.

Atbildēt

ha-ha

08.12.2017. 10:40

Aiz viņiem ir visa Pleskavas desantūra pēc ciltskoka.

Atbildēt

DD1

08.12.2017. 10:35

»

vai tiešām

Vējonis nesaprot, ka Salnājam ar steigu jāuzsaka darba līgums


Ļoti gribētos Vējonim uzteikt darba līgumu.

Atbildēt

vai tiešām

08.12.2017. 09:53

Vējonis nesaprot, ka Salnājam ar steigu jāuzsaka darba līgums?

Atbildēt

P kanceleja

08.12.2017. 05:41

»

Labs

Staro citu, kā p izstrādājums Vējonis rīkosies ar kancelejas juristiem, gadījumā, ja zaudēs tiesā? Tik daudz darba ieguldīts par valsts naudu, tik daudz prezidenta resursu iztērēti


imitè darbu un ražo p izstràdàjuma izstràdàjumus tautai🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽

Atbildēt

brīnumu nav

08.12.2017. 03:42

Vējonis ir modelis ( neatceraties glancēto žurnālu?, kāds makulaturas gigants?! Neiet kopā!Drīz vien uzzināsim, cik īstais "gigants" par tiem saražotajiem makulaturas kilogramiem saņems prēmijā.
Es ne par ko vairs nebrīnos, kur nu vēl par Prezidenta kanceleju...

Atbildēt

Pavalstnieks

07.12.2017. 23:36

Nebūtu kancelejas , nebūtu problēmu!

Atbildēt

Labs

07.12.2017. 23:09

Staro citu, kā p izstrādājums Vējonis rīkosies ar kancelejas juristiem, gadījumā, ja zaudēs tiesā? Tik daudz darba ieguldīts par valsts naudu, tik daudz prezidenta resursu iztērēti.

Atbildēt

Maize

07.12.2017. 23:05

Tā kā ir tiesības šādi rīkoties, bet tomēr vairāk izskatās, ka Vējonis šādā veidā ņirgājas par Latvijas tiesu.

Visnaz ir pierādījis, ka tomēr resursi kancelejai ir. Pietam lielāki, nekā, ja būtu snieguši pieprasīto informāciju pa labam.

Atbildēt

Man kauns

07.12.2017. 21:27

par prezidenta kancelejas vadītāja un juristu birokrātisko rīcību, lai dažu stundu laikā sniegtu tautai izsmeļošu atbildi, tiek tērēts,laiks,papīrs,parādīta progresējoša nekompetence savā darbībā.

Atbildēt

jim

07.12.2017. 20:56

Un shitas 3'5 kg havajpapirs tiek cepts pa valsts naudu un lidzekliem, gan feisu darba laika, gan atalgojuma, gan izmaksas, gan filonesana, gan dailtirshana! :-) :-) :-)

Atbildēt

Makans

07.12.2017. 20:19

Velk laiku līdz termiņa beigām, kazi i novilks!

Atbildēt

Nožēlojami

07.12.2017. 19:23

Ko var gribēt no tautas, ja pat prezidents mums nav godīgs.

Atbildēt

Zjk

07.12.2017. 18:44

Viņi abi nav riktīgi... Tur ir problēma, kas saucas "estāgribu" un "kuršmankovarpadarīt"

Atbildēt

izlasīju trīs pirmās rindkopas

07.12.2017. 18:34

kam šis murgs interesē??

Atbildēt

Drîzàk

07.12.2017. 18:02

»

Paklau,

viss jau ir baigi vienkārši. Kantoris ar copy-paste taustiņiem katru mēnesi pāris minūtēs atražoja spožās "darba uzvaras", kuras dāsni steidz dāsni atalgot, bet savā visvarenībā nemaz neparūpējās, lai sagādātu šiem izdomātajiem varoņdarbiem kaut pelēkiem diegiem šūtu juridisko nodrošinājumu. Tagad nav...


satura pèc butîbas 💣 problèmu - neatbildèt Lapsam pèc bûtîbas💋grib aizstàt ar papîru ✂️un likumu 🔑 kalnu, procesuàli pagarinot termiñu, apgrûtinot⚔ lietas virzîbu, kancelejai tèlojot mulkus💈.

Atbildēt

Vājpiens

07.12.2017. 17:59

Kaza jau pati šito arī sadrukāja, pelnot sev nākošās prēmijas

Atbildēt

Paklau,

07.12.2017. 17:51

viss jau ir baigi vienkārši. Kantoris ar copy-paste taustiņiem katru mēnesi pāris minūtēs atražoja spožās "darba uzvaras", kuras dāsni steidz dāsni atalgot, bet savā visvarenībā nemaz neparūpējās, lai sagādātu šiem izdomātajiem varoņdarbiem kaut pelēkiem diegiem šūtu juridisko nodrošinājumu. Tagad nav jau nekā, ko Lapsam atbildēt, tāpēc izmisīgi jāvilcina laiks un jāražo makulatūras kalni. Ceru, ka tiesas nepadosies, un agri vai vēlu šī izkurtējušā kantorīša sataisītie "mēsli" nogāzīsies pār pašu galvām, pabojājot ne tikai viņa jau tā ļoti slikto reputāciju, bet arī konkrētu ierēdnīšu karjeras.

Atbildēt

Ojārs

07.12.2017. 16:37

Man ir aizdomas, ka šis papīru blāķis ir daudz lielāks un tā sagatavošanai ir patērēts daudz vairāk laika nekā būtu vajadzējis, lai atbildētu uz "Pietiek" uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Čupakabra

07.12.2017. 16:35

Kas par apjomiem! Kārtējo prēmiju/piemaksu par darba intensitāti, iniciatīvu un radošu pieeju papīru blāķa sagatavotāji nopelnījuši!

Atbildēt

fakts

07.12.2017. 16:21

to jau nav iespējams izlasīt,kuram gan ir tik daudz brīva laika?

Atbildēt

jolanta

07.12.2017. 16:01

Valsts prezidents Vējonis un viņa kancelejas darbinieki ir publiskas personas, kam jākalpo Latvijas tautai un tās interesēm. Viņi atalgojumu saņem no LV budžeta, tas ir LV nodokļu maksātājiem. Un ikvienam LV pilsonim ir tiesības zināt. kur un kā tiek tērēta viņu samaksātā nauda. Ja vējonis iejaucas savu darbinieku privātajās dzīvēs tos pazemojot vai fiziski izmantojot, tad tiem ar visiem pierādījumiem jāgriežas tiesā. Vējonim biežāk vajadzētu pārlasīt savu zvērestu, ko viņš deva LV tautai un Saeimas deputātiem. Bet laikam pa pjanku nekas nav palicis atmiņā.

Atbildēt

Demokrāts

07.12.2017. 15:59

Nedemokrātisks LR Prezidents nevar būt par LR Aizsardzības spēku virspavēlnieku! Piedevām iepriekš bijis Aizsardzības ministrs!Latvijas Republikai ir , iespējams, nopietnas demokrātijas briesmas, pat savu neatkarību varam zaudēt!

Atbildēt

Demokrāts

07.12.2017. 15:30

Demokrātiskā Latvijas Republikā LR Prezidentam jāpakļaujas likumam un tikai likumam! Prezidentam ir jārāda priekšzīme tam, ka LR ir demokrātiska valsts!!!!

Atbildēt

Viedoklis

07.12.2017. 15:19

Žēl, ka lielākā daļa tautiņas neko tāpāt nesaprot, un to Vējoņa sūkātāju Salnāju ar viņa saimnieku - Pleskavas tizleni ņem galvā. Prezidents atradies, mēsls viņš ir.

Atbildēt

cimbaļuks

07.12.2017. 14:49

Prezidenta kancelejai pēkšņi ir radušies brīvi adminastratīvie resursi, lai sagatavotu lērumu dokumentu informācijas nesniegšanai.

Atbildēt

Vèjonis

07.12.2017. 14:46

ir ne tikai sexa gigants, bet, izràdàs, arî makalatûras radîśanas par nodokłu maksàtàju naudu gigants. Makalatûras gigants Vèjonis☠☠☠☠☠⚔⚔⚔⚔⚔💣💣💣💣💣

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

FotoPēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu palīgu Saeimā, esmu izlēmis, ka tā būs Selma Levrence, un man ir liels prieks, ka viņa ir tam piekritusi.
Lasīt visu...

21

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

FotoLatvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka valsts pārvalde nav pietiekami informējusi sabiedrību, it sevišķi to sabiedrības daļu, kuru reforma skars tieši, ietekmējot tās finansiālo labklājību. Vēl nesen vēstulē vērsāmies pie jums ar bažām un problēmjautājumu uzskaitījumu, lai novērstu reformas negatīvo ietekmi uz mūsu nozari.
Lasīt visu...

21

Viss sākās ar Šleseru!

FotoTvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām, pret kristīgām vērtībām un cilvēkiem, kuriem kristīgās vērtības ir svarīgas, vēršas Re:Baltica!
Lasīt visu...

18

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

FotoPašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā, ir neizplatīt nepatiesu informāciju, pašiem neradīt nepatiesu informāciju un neizplatīt citu radītās “feika” ziņas.
Lasīt visu...

21

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

FotoNesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam, gan kā papildinājumu iepriekš publiskotai versijai, kurā paudu savu domu gājienu par kovidu un ne tikai.
Lasīt visu...

21

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

FotoSākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu priekšā, bet oficiozu apmātajiem vienalga klapes uz acīm. Tāpēc nolēmu uzrakstīt konspektīvu izklāstu par pasaules aizkulišu pavēlnieku nolūkiem atiestatīt civilizāciju. Uzsveru, ka VISS materiālā minētais lokāli JAU NOTIEK, bet starptautiskajā mērogā ir realizācijas stadijā vai tuvu finišam.
Lasīt visu...

12

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

FotoRalfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs.
Lasīt visu...

21

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

FotoTaisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz biologs, nedz kādas citas zinātnes pārstāvis, esmu vidējais latvietis ar formālu padomju vidusskolas izglītību. Vidējais divkājainais primāts. Tā arī vērtējiet šo rakstiņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...