Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sergejs Buivids

09.12.2017. 15:55

»

!!

Vai kāds ir svēris, cik kilogramus tikai viena gada laikā tiesās iesniedz Lapsa&Pietiek? Vai ir aprēķināts, cik tas izmaksā nodokļu maksātājiem


Vai kads ir sveris un aprekinaijes cik izmaksajusi nodoklu maksatajam safabriceta dzimusa par beigtu kriminalproces uz 7 sejumiem par filmesanu https://www.youtube.com/watch?v=QNNxTdZciQo

Un cik izmaksa 26 safabriceras un dzimusam par beigtam u n izbeigtam administrativas parkapuma lietvedibas?

Atbildēt

!!

09.12.2017. 15:02

Vai kāds ir svēris, cik kilogramus tikai viena gada laikā tiesās iesniedz Lapsa&Pietiek? Vai ir aprēķināts, cik tas izmaksā nodokļu maksātājiem?

Atbildēt

Nikolajs Buivids

09.12.2017. 14:56

Mani iepriecina, ka ne viss mūsējā valstī ir tik slikti un to pierāda tiesneši, kuri nav korumpēti un spriež ne pa, pat prezidenta gribu un viņa ierēdņu, bet pēc likuma. Bet vienalga Latvijas tautai vajadzīgs kontrolēt visus ierēdņus, kuri nav vara, bet tikai ar Latvijas tautas varas pārstāvji. Ja mēs to neizdarīsim, tā skaitā arī ar tiesu palīdzību, tad mēs pazaudēsim mūsēju valsti un saņemsim, piemēram, Višinsku vai Beriju ar latviešu uzvārdu.

Atbildēt

BērzKājiņš no ZZ$

09.12.2017. 11:53

Atkal būs iemesls Pleskavas puskrieva sulaiņiem izmaksāt Ziemassvētku prēmijas.

Atbildēt

Gimenes cilvēks

09.12.2017. 11:16

»

Vèjonis

ir ne tikai sexa gigants, bet, izràdàs, arî makalatûras radîśanas par nodokłu maksàtàju naudu gigants. Makalatûras gigants Vèjonis


Seksa giganti parasti nemeklē sakarus ārpus ģimenes- viņi ir nosvērti, veiksmīgi un spējīgi, bet vārguļi cer, ka kāda jauna miesa pacels uz augšu kuslo locekli.

Atbildēt

jezus

09.12.2017. 11:04

»

!

Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas


Neatkarīgi no tā, vai esam piekrituši sniegt savus personas datus citiem, no cilvēktiesību viedokļa tas fakts, ka citi cilvēki izmanto mūsu personas datus, skar mūsu privāto dzīvi. Jūsu privātums ir samazināts līdz noteiktam līmenim, un attiecīgi arī jūsu tiesības uz privāto dzīvi ir ierobežotas.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

09.12.2017. 09:17

»

!

Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas


Tautai ir tiesības zināt kam un cik, kā arī par kādu darbu, varas pārstāvji, tautas vārdā un no tautas kabatas, maksā naudu. Citādi Satversmes 2.pants top dekoratīvs.

Atbildēt

KAKA

09.12.2017. 03:04

AR PIRDOŠĀM PIRDĪGĀM CŪKĀM!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

!

09.12.2017. 00:17

»

Nikolajs Buivids

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās...


Persona, kas dien valsts civilajā vai speciālajā dienestā ir amatpersona un realizē valsts varu. Grāmatvedis nav amatpersona un nerealizē valsts varu. Grāmatvedis un citi uz darba līguma nodarbinātie nav publiskas personas!!

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 23:52

»

Tikai

nekaisiet cūkām pērles. Nesapratīs tāpat


Man ļoti gribas lai Latvija, kā demokrātiska valsts nebija zogama no tautas, bet tam vajadzīgs kontrolēt varas pārstāvjus. Citādi mēs saņemsim totalitāru režīmu.

Atbildēt

Tikai

08.12.2017. 23:06

»

Nikolajs Buivids

Paldies, ka Jūs atzīstat Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas vērtības


nekaisiet cūkām pērles. Nesapratīs tāpat.

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 22:58

»

Tā turpini, trakais Buivid!

Uz vecumu tiesāšanās ir dzīvesveids...


Paldies, ka Jūs atzīstat Latvijas Republikas Satversmes un Eiropas vērtības.

Atbildēt

sabiedrībai derīgu darbu veic

08.12.2017. 20:03

................kilogramos

Atbildēt

Tā turpini, trakais Buivid!

08.12.2017. 19:26

»

Nikolajs Buivids

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās...


Uz vecumu tiesāšanās ir dzīvesveids.

Kas attiecas uz publisko tiesību jurisdiskajām personām, tad pārsvarā visu valstu konstitucionālās tiesas lemj par labu publskajām personām ar lēmuma datumu likumdošanā.

Kas attiecas uz privāto tiesību juridiskajām personām, tās var ieskrieties vispār! Ko tas nozīmē? Tas nozīmē tikai to, ka, ja iepriekš ar LAPK, sodot publisko tiesību juridisko personu, varēja pierādīt publisko tiesību juridiskās personas prettiesisko rīcību, vēršoties pēc tam Administratīvajā tiesā, prasot atlīdzināt zaudējumus, tad tagad tā vairs nav, to var LAPK ietvaros, bet šaurā nozīmē.

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka grūtāk Administratīvajā tiesā, privāto tiesību juridiskajai personai tēlojot privāto tiesību prokuroru un cietušo, un tiesnesi vienlaicīgi, pierādot gūt kompensācijas par publisko tiesību personu nodarītajiem zaudējumiem privāto tiesību juridiskajām personām.

Daudz Latvijas tiesību zinātņu profesoru pastāv uz administratīvo lietu apvienošanas zem vienas jurisdikcijas. Bet pēdējā laikā tas noklusis. Kopēja jurisdikcija pilsoņu kopuma tiesībām un tiesiskajām interesēm no daudziem aspektiem būtu labvēlīga- mazinātos naids starp valsti un privāto tiesību juridiskajām personām - privātpersonām. Bet pagaidām atrodamies ieziemiešu stāvoklī, kuru zemē iebrauc bagātie svešzemnieki, katram no mums kā nēģeriem Āfrikā pieškirot personu apliecinošus datus, liek parakstīt parādzīmi uz mūžu.. Vai tas neattiecas uz banku kredītiem, domājiet paši.

Atbildēt

Interesanti

08.12.2017. 18:24

Interesanti, kas tam nelietīgajam prezim tik ļoti slēpjams, ja šitā jāspirinās? Par īpašo attieksmi pret nelegālo brūti zina jau visa valsts, kas vēl?

Atbildēt

Paija

08.12.2017. 17:43

Interesanti, kāds advokāts pārstāv pretējo pusi, ja var uzrakstīt ka darba tiesiskas attiecības saistāmas ar privātās dzīves neaizskaramību, tas taču ir absurds.
Kaut kur bija pat rakstīts, ka pēc jaunās kārtības valsts iestādēm būs jāpublisko valsts darbinieki un viņu saņemtās algas.
Cerams, ka pietiek.com puses advokāti būs sagatavojuši likuma pretargumentus, tajā skaitā par to, kādēļ Islandē reģistrēts pietiek.com ....

Atbildēt

jim

08.12.2017. 17:22

»

Khm

Ja jūs paskatītos Kancelejas paskaidrojumu pielikumu sarakstā, tad jūs redzētu, ka pusi no tiem 3 kilogramiem veido paši Lapsas kunga pieprasījumi, savukārt otru pusi veido Kancelejas atbildes uz šiem, kā redzams, nemitīgajiem pieprasījumiem pēc būtības


Nju bet protams, Lato pietiktu ar vienu lapinju un vinjiem ar trijam, ja sniegtu atbildi uz Lato pieprasiijumu, bet vinji turpinaja ignoret Lato, stulbi atmuldoties par RESURSU trukumu, bet patreiz jau vinjiem nebija slinkums un netruuka resursu tos sakopeet,un 2 eksemplaros kopa ar savu murgojumu nekauniigi noslogot tiesas darbu!! :-) :-)

Atbildēt

Nikolajs Buivids

08.12.2017. 17:07

Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 6.punktā ir norādīts, ka publiskām personām ir jāatzīst, ka īpašā pozīcija, ko tie ieņem sabiedrībā (lielākoties pēc savas izvēles) automātiski ir saistīta ar pastiprinātu spiedienu uz to tiesībām uz privāto dzīvi. Eiropas Padomes Ģenerālās Asamblejas rezolūcijas 1165 (1998) 7.punktā skaidrots, ka publiskas personas ir personas, kas ieņem amatus valsts institūcijās vai izmanto valsts resursus, un, vispārīgi runājot, visas tās personas, kas ir nozīmīgas sabiedrības dzīvē — gan politikā, gan ekonomikā, mākslā, sociālajā sterā, sportā vai kādā citā sfērā.

Balstoties uz minēto Latvijā jau no 2008.gada 26.septembra eksistē judikatūra. Minēta judikatūra ir izmantota arī 2012.gada 5.oktobrī lietā Nr.A42881209 AA43-1074-12/18 Administratīvā apgabaltiesa spriedumā, kur atzīst, ka – „[…] jebkurš cilvēks jeb fiziska persona principā ir privātpersona un līdz ar to pamattiesību subjekts. Vienlaikus atbilstoši likuma „Par policiju” 1.pantam un 22.panta pirmajai daļai policija ir valsts institūcija, savukārt policijas darbinieks ir valsts varas pārstāvis. Valsts dienestā esoša persona jautājumos, kas attiecas uz valsts dienesta pildīšanu, uzstājas nevis kā privātpersona, bet kā valsts dienesta sastāvdaļa. Šādos gadījumos cilvēks neīsteno savas pamattiesības, bet īsteno valsts varu. Valsts nav pamattiesību subjekts, līdz ar to cilvēks jautājumos, kuros tas uzstājas kā valsts varas subjekts, nevar atsaukties uz pamattiesībām (sk. arī Senāta 2008.gada 26.septembra lēmuma Nr.SKA- 525/2008 13.punktu).[…]”

Atbildēt

Khm

08.12.2017. 14:25

»

jim

Un shitas 3'5 kg havajpapirs tiek cepts pa valsts naudu un lidzekliem, gan feisu darba laika, gan atalgojuma, gan izmaksas, gan filonesana, gan dailtirshana


Ja jūs paskatītos Kancelejas paskaidrojumu pielikumu sarakstā, tad jūs redzētu, ka pusi no tiem 3 kilogramiem veido paši Lapsas kunga pieprasījumi, savukārt otru pusi veido Kancelejas atbildes uz šiem, kā redzams, nemitīgajiem pieprasījumiem pēc būtības.

Atbildēt

Aivars

08.12.2017. 13:28

Tas puskrievs melo kā automāts visiem! Tā ir, ja pastulbs cilvēks tiek lielā amatā. Ļoti grib priekšā grozīties, bet neko lāga nemāk. Tad nu atliek stresu nolaist ar Kaziņu un braukāt pa pasauli ekskursijās. Un pērkamie žurnālisti sadzejo pasakas par tur paveikto.

Atbildēt

ha-ha

08.12.2017. 11:40

Aiz viņiem ir visa Pleskavas desantūra pēc ciltskoka.

Atbildēt

DD1

08.12.2017. 11:35

»

vai tiešām

Vējonis nesaprot, ka Salnājam ar steigu jāuzsaka darba līgums


Ļoti gribētos Vējonim uzteikt darba līgumu.

Atbildēt

vai tiešām

08.12.2017. 10:53

Vējonis nesaprot, ka Salnājam ar steigu jāuzsaka darba līgums?

Atbildēt

P kanceleja

08.12.2017. 06:41

»

Labs

Staro citu, kā p izstrādājums Vējonis rīkosies ar kancelejas juristiem, gadījumā, ja zaudēs tiesā? Tik daudz darba ieguldīts par valsts naudu, tik daudz prezidenta resursu iztērēti


imitè darbu un ražo p izstràdàjuma izstràdàjumus tautai🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽🚽

Atbildēt

brīnumu nav

08.12.2017. 04:42

Vējonis ir modelis ( neatceraties glancēto žurnālu?, kāds makulaturas gigants?! Neiet kopā!Drīz vien uzzināsim, cik īstais "gigants" par tiem saražotajiem makulaturas kilogramiem saņems prēmijā.
Es ne par ko vairs nebrīnos, kur nu vēl par Prezidenta kanceleju...

Atbildēt

Pavalstnieks

08.12.2017. 00:36

Nebūtu kancelejas , nebūtu problēmu!

Atbildēt

Labs

08.12.2017. 00:09

Staro citu, kā p izstrādājums Vējonis rīkosies ar kancelejas juristiem, gadījumā, ja zaudēs tiesā? Tik daudz darba ieguldīts par valsts naudu, tik daudz prezidenta resursu iztērēti.

Atbildēt

Maize

08.12.2017. 00:05

Tā kā ir tiesības šādi rīkoties, bet tomēr vairāk izskatās, ka Vējonis šādā veidā ņirgājas par Latvijas tiesu.

Visnaz ir pierādījis, ka tomēr resursi kancelejai ir. Pietam lielāki, nekā, ja būtu snieguši pieprasīto informāciju pa labam.

Atbildēt

Man kauns

07.12.2017. 22:27

par prezidenta kancelejas vadītāja un juristu birokrātisko rīcību, lai dažu stundu laikā sniegtu tautai izsmeļošu atbildi, tiek tērēts,laiks,papīrs,parādīta progresējoša nekompetence savā darbībā.

Atbildēt

jim

07.12.2017. 21:56

Un shitas 3'5 kg havajpapirs tiek cepts pa valsts naudu un lidzekliem, gan feisu darba laika, gan atalgojuma, gan izmaksas, gan filonesana, gan dailtirshana! :-) :-) :-)

Atbildēt

Makans

07.12.2017. 21:19

Velk laiku līdz termiņa beigām, kazi i novilks!

Atbildēt

Nožēlojami

07.12.2017. 20:23

Ko var gribēt no tautas, ja pat prezidents mums nav godīgs.

Atbildēt

Zjk

07.12.2017. 19:44

Viņi abi nav riktīgi... Tur ir problēma, kas saucas "estāgribu" un "kuršmankovarpadarīt"

Atbildēt

izlasīju trīs pirmās rindkopas

07.12.2017. 19:34

kam šis murgs interesē??

Atbildēt

Drîzàk

07.12.2017. 19:02

»

Paklau,

viss jau ir baigi vienkārši. Kantoris ar copy-paste taustiņiem katru mēnesi pāris minūtēs atražoja spožās "darba uzvaras", kuras dāsni steidz dāsni atalgot, bet savā visvarenībā nemaz neparūpējās, lai sagādātu šiem izdomātajiem varoņdarbiem kaut pelēkiem diegiem šūtu juridisko nodrošinājumu. Tagad nav...


satura pèc butîbas 💣 problèmu - neatbildèt Lapsam pèc bûtîbas💋grib aizstàt ar papîru ✂️un likumu 🔑 kalnu, procesuàli pagarinot termiñu, apgrûtinot⚔ lietas virzîbu, kancelejai tèlojot mulkus💈.

Atbildēt

Vājpiens

07.12.2017. 18:59

Kaza jau pati šito arī sadrukāja, pelnot sev nākošās prēmijas

Atbildēt

Paklau,

07.12.2017. 18:51

viss jau ir baigi vienkārši. Kantoris ar copy-paste taustiņiem katru mēnesi pāris minūtēs atražoja spožās "darba uzvaras", kuras dāsni steidz dāsni atalgot, bet savā visvarenībā nemaz neparūpējās, lai sagādātu šiem izdomātajiem varoņdarbiem kaut pelēkiem diegiem šūtu juridisko nodrošinājumu. Tagad nav jau nekā, ko Lapsam atbildēt, tāpēc izmisīgi jāvilcina laiks un jāražo makulatūras kalni. Ceru, ka tiesas nepadosies, un agri vai vēlu šī izkurtējušā kantorīša sataisītie "mēsli" nogāzīsies pār pašu galvām, pabojājot ne tikai viņa jau tā ļoti slikto reputāciju, bet arī konkrētu ierēdnīšu karjeras.

Atbildēt

Ojārs

07.12.2017. 17:37

Man ir aizdomas, ka šis papīru blāķis ir daudz lielāks un tā sagatavošanai ir patērēts daudz vairāk laika nekā būtu vajadzējis, lai atbildētu uz "Pietiek" uzdotajiem jautājumiem.

Atbildēt

Čupakabra

07.12.2017. 17:35

Kas par apjomiem! Kārtējo prēmiju/piemaksu par darba intensitāti, iniciatīvu un radošu pieeju papīru blāķa sagatavotāji nopelnījuši!

Atbildēt

fakts

07.12.2017. 17:21

to jau nav iespējams izlasīt,kuram gan ir tik daudz brīva laika?

Atbildēt

jolanta

07.12.2017. 17:01

Valsts prezidents Vējonis un viņa kancelejas darbinieki ir publiskas personas, kam jākalpo Latvijas tautai un tās interesēm. Viņi atalgojumu saņem no LV budžeta, tas ir LV nodokļu maksātājiem. Un ikvienam LV pilsonim ir tiesības zināt. kur un kā tiek tērēta viņu samaksātā nauda. Ja vējonis iejaucas savu darbinieku privātajās dzīvēs tos pazemojot vai fiziski izmantojot, tad tiem ar visiem pierādījumiem jāgriežas tiesā. Vējonim biežāk vajadzētu pārlasīt savu zvērestu, ko viņš deva LV tautai un Saeimas deputātiem. Bet laikam pa pjanku nekas nav palicis atmiņā.

Atbildēt

Demokrāts

07.12.2017. 16:59

Nedemokrātisks LR Prezidents nevar būt par LR Aizsardzības spēku virspavēlnieku! Piedevām iepriekš bijis Aizsardzības ministrs!Latvijas Republikai ir , iespējams, nopietnas demokrātijas briesmas, pat savu neatkarību varam zaudēt!

Atbildēt

Demokrāts

07.12.2017. 16:30

Demokrātiskā Latvijas Republikā LR Prezidentam jāpakļaujas likumam un tikai likumam! Prezidentam ir jārāda priekšzīme tam, ka LR ir demokrātiska valsts!!!!

Atbildēt

Viedoklis

07.12.2017. 16:19

Žēl, ka lielākā daļa tautiņas neko tāpāt nesaprot, un to Vējoņa sūkātāju Salnāju ar viņa saimnieku - Pleskavas tizleni ņem galvā. Prezidents atradies, mēsls viņš ir.

Atbildēt

cimbaļuks

07.12.2017. 15:49

Prezidenta kancelejai pēkšņi ir radušies brīvi adminastratīvie resursi, lai sagatavotu lērumu dokumentu informācijas nesniegšanai.

Atbildēt

Vèjonis

07.12.2017. 15:46

ir ne tikai sexa gigants, bet, izràdàs, arî makalatûras radîśanas par nodokłu maksàtàju naudu gigants. Makalatûras gigants Vèjonis☠☠☠☠☠⚔⚔⚔⚔⚔💣💣💣💣💣

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

“Ganāmpulkam” pieaugot, aug pieprasījums pēc “ganītājiem”

FotoKoronavīruss ir izraisījis ne mazums diskusiju un viedokļu sadursmju gan speciālistu aprindās, gan sabiedrībā. Taču arvien biežāk parādās atsevišķi eksperti visās jomās, kas nevis iepazīstina sabiedrību ar dažādiem viedokļiem un cenšas paskaidrot, ap ko tad īsti diskusijas griežas, bet izmanto situāciju savu reitingu un popularitātes celšanai. Tā vien šķiet, ka rajonā līderu pozīcijās izvirzījies jauns sabiedriskās domas “ganītājs”. Aldis Gobzems pēdējo nedēļu laikā “spridzina” ar turbo jaudu. Viņš ne vien aicina ignorēt drošības pasākumus COVID-19 ierobežošanai, bet arī mudina lūgties.
Lasīt visu...

12

Jautājums – kāda ir C19 Pasakas morāle? Kāds ir Lāsts?

FotoUz kādas vientuļas salas vārdā Pasaule dzīvoja 100 ciltis (Valstis), kuras vadīja Valdnieki, un viens Burvis (baņķieris). Burvis bija vienīgais, kas prata radīt naudu no gaisa, viņš to radīja, lai aizdotu tiem Valdniekiem, kas Burvi spēja pārliecināt, ka viņi spēs naudu ar procentiem atdot noteiktā laikā. Tā Burvis izgudroja naudu, pār kuru valdīja Valdnieki, savstarpēji norēķinoties ar citiem Valdniekiem.
Lasīt visu...

21

Signāls

FotoVai maskas lietošana pēc koloniālās pārvaldes lēmuma ir medicīniski pamatota? Drīzāk nē nekā jā. Kādēļ tad cilvēki liek uz sejas to? Jo viņiem ir bailes. Bailes tikt izsēdinātiem no transporta, bailes tikt administratīvi sodītiem. Tās ir bailes no varas.
Lasīt visu...

21

Maskai nav nekāda sakara ar valdības gāšanu

FotoReāli fakti - Covid19 ir lipīgs, paaugstinās temperatūra, pazūd oža, bezspēks utt. Iespējams, daudzi jau ir pārslimojuši bez acīmredzamiem simptomiem vai komplikācijām. Manā paziņu lokā viena persona ir mirusi, viena atrodas karantīnā. Tā nav nekāda izklaide izslimot šo “zarazu”.
Lasīt visu...

21

Nevienam nevajadzētu būt tiesībām lemt par cita cilvēka dzīves vērtību

FotoŠogad ir apritējuši 10 gadi, kopš Latvijas Republikā ir stājies spēkā likums “Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām”, un 5 gadi, kopš Labklājības ministrija īsteno Eiropas Savienības struktūrfondu līdzfinansētu projektu deinstucionalizācijas (DI) jomā. Un kāpēc par šo nozīmīgo tēmu runāju tieši tagad, jo 10. oktobrī visā pasaulē tika atzīmēta Pasaules Garīgās veselības diena.
Lasīt visu...

12

Krīzes brīdī pacientus šķiros…

FotoTātad Latvija tagad ieviesīs praksi, kādu it kā pielieto daudzās pasaules valstīs, kad krīzes apstākļos šķiro pacientus – kurus ir vērts ārstēt, kurus ne. Bet cik daudz ir to pasaules valstu, kuras būtu tik ļoti okupantu pārpildītas kā Latvija? Lūk, tas ir jautājums.
Lasīt visu...

21

Priekšlikumi Latvijas Republikas Ministru prezidentam K.A. Kariņam: ierosinu pilnībā pārtraukt jaunu klientu ievietošanu valsts sociālās aprūpes centros

FotoViena no tiesībsarga funkcijām ir veicināt privātpersonas cilvēktiesību aizsardzību , kas ir īpaši būtiski attiecībā uz mazaizsargātajām personu grupām. Tādēļ par vienu no prioritātēm savā darbībā tiesībsargs jau vairākus gadus izvirza personu ar īpašām vajadzībām tiesību aizsardzību. Starptautisko cilvēktiesību mērogā par vienu no pamatdokumentiem ir atzīstama Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām, kura Latvijā stājās spēkā 2010.gada 31.martā. Saskaņā ar likuma „Par Konvenciju par personu ar invaliditāti tiesībām” 2. pantā noteikto šīs konvencijas ieviešanu Latvijā koordinē Labklājības ministrija, bet tās īstenošanu pārrauga Tiesībsarga birojs.
Lasīt visu...

12

Nevis masku nēsāšana, bet gan C19 pneimonija ierobežo tavu brīvību

FotoVai man ir pazīstamie, kuri slimo vai ir miruši no C19** infekcijas? Vai tas, ka es strādāju reanimācijā ar īpaši smagiem pacientiem, kuriem ir uzstādīta C19 infekcijas diagnoze, ļauj man atbildēt uz pirmo jautājumu "Jā!"?
Lasīt visu...

12

Covid19 spilgti izgaismojis melnus plankumus Latvijas medicīnā, bet, iespējams, krīze Baltkrievijā pavēra ceļu to lāpīšanai

FotoKaut arī no 3. jūnija oficiāli ir pieejami visi valsts apmaksātie plānveida ambulatorie un stacionārie veselības aprūpes pakalpojumi, vēl joprojām rindas uz tiem var pārsniegt pat 9 mēnešus. Daļēji šo situāciju sekmēja pilnīga ambulatoro iestāžu slēgšana uz trim nedēļām šī gada aprīlī, bet situāciju iespaidoja arī hroniskais ārstu trūkums pilnīgi visās Latvijas medicīnas iestādēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krievijas KDLO dienas ir skaitītas: Putina 5. pants nedarbojas

Nav noslēpums, ka Kaukāzs vienmēr ir bijis ne visai sagremojams kumoss ne tikai cara laiku Kremlim, bet...

Foto

Taksometru sektorā ēnu ekonomika zeļ un plaukst

Kurš gan nav pieradis, ka politiķi sola, pēc tam atkal sola un tad jau politiķi mainās – pirmo solītāju...

Foto

Satversmes tiesa lēmusi atcelt iepriekšējo praksi, piedzenot parādus un kompensācijas par bojātiem dabasgāzes skaitītājiem

Jau šī gada martā sabiedrība tika informēta par spriedumu, kurā Satversmes tiesa...

Foto

Kam kalpo Latvijas žurnālistikas vaļi?

Es gaidīju pirmdienu. Man no prāta neiziet skaitlis 200. Līdzīgi kā Berlīnē “30 tūkstoši” un Roberta Kenedija Jr. publicētie foto, kurus...

Foto

Cerams, šī vēstule par iespējamiem nodarījumiem autoriem nonāks pie adresāta: atklāta vēstule Latvijas Republikas kultūras ministram

Rakstu Jums kā vienkāršam cilvēkam, negribu vērsties pie amatpersonas uzslāņojumiem....

Foto

Viendzimumu attiecību regulējums – postmodernās un vecās Eiropas sadursme

Ceturtdien LTV raidījumā "Šodienas jautājums" tika apspriesta klasisko un viendzimuma partnerattiecību problemātika. Politiķu un žurnālistes diskusijā parādījās...

Foto

Prātojums par uzvaru cīņā pret noziedzību un netīrību

Regresīvos vecos laikos bija tāds populārs jociņš par kādas vārdā nesauktas kopienas pārstāvi, kurš mēģinājis atradināt savu ķēvi...

Foto

Vakcinēšanās - glābiņš vai spriedums?

Šī gada 1.oktobrī stājies spēkā 29.septembrī pieņemts lēmums, kurš attiecas uz lielu sabiedrības daļu, bet perspektīvā - uz mums visiem. Lēmums...

Foto

Par maratonu un Covid19

Godātie Veselības ministrijas, SPKC, Rīgas domes, Rīgas satiksmes, AirBaltic un lidostas Rīga darbinieki! Mediķiem un transporta darbiniekiem šis ir bijis īsts baigais gads. Visu cieņu “frontlainiešiem” un...

Foto

Citu valstu mediji pārņem Latvijas informatīvo telpu

Bez atbilstoša valsts atbalsta komercmedijiem vietējā satura ražošanai 2021.gadā Latvijas informatīvo telpu pārņems Krievijas politiskajām interesēm atbilstošs saturs. Citu...

Foto

Atklātā vēstule par Zemgales vienīgā atkritumu apsaimniekošanas poligona “Brakšķi” saglabāšanu tautsaimniecības interesēs

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotajā informatīvajā ziņojumā “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Makrona nepārliecinošā spēle ar Krieviju: ieradies nomierināt Baltiju, viņš to it nemaz neizdarīja

“Ceļš uz elli ir bruģēts ar labiem nodomiem” — šis britu sakāmvārds nāca...

Foto

Atkritumu poligoni kā nacionālās drošības jautājums, jeb Kāpēc likvidēt Zemgales vienīgo atkritumu apsaimniekošanas poligonu ir riskanti

Ir publiskots VARAM sagatavotais informatīvais ziņojums “Par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas...

Foto

Tiesiskums ieviests, tagad mūs interesē lielveikali

Lai veicinātu plašāku Latvijas izcelsmes produkcijas īpatsvaru mazumtirdzniecības lielveikalu ķēdēs, Jauno konservatīvo Saeimas deputāti šodien tikās ar "Maxima Latvija" pārstāvjiem....

Foto

Vai tiešām iemeslu pietrūkst, lai izietu ielās?

Ir daļa cilvēku, kuri joprojām nesaprot, kas ir iemesls, lai 10.oktobrī izietu ielās. Nesaprot, jo ir pierasts neko nedarīt...

Foto

Saucēja balss tuksnesī

Žurnālista Bojāra raidījumā “Aizliegtais paņemiens” par Jencīša draudzi “Kristus pasaule” parādīja, cik viegli cilvēki ir psiholoģiski manipulējami, pakļaujami. Un šī nav vienīgā sekta,...

Foto

Farss ar baltkrievu IT kompāniju „uzņemšanu”

"Kapitālā remonta" sakarā pirmais mani tā pamatīgi sasmīdināja premjers KK. Viņš bija "norijis" LIAA jaunā vadoņa naivi izmesto "ēsmu" par...

Foto

Ja jums gadījumā bija kādas šaubas, Latvijas finanšu sistēmas sakārtošana ir bijusi veiksmīga

Es pievienojos šodienas konferences vienai no galvenajām tēzēm, ka banku kā finanšu institūciju...

Foto

Putina vakcīna ir instruments sabiedrības iegrožošanai

Koronavīrusa (Covid-19, C-19 – sauciet, kā gribas) pandēmija pasaulē cilvēkus ir padarījusi ļoti uzmanīgus, pat nedaudz bailīgus. Ikdienas dzīve, kādu...

Foto

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

Latvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par...

Foto

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

Vēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video,...

Foto

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

Vērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no...

Foto

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

Šodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju...

Foto

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

Saistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot...

Foto

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

Augsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu...

Foto

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

Matemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni....

Foto

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

Latvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder...

Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...