Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

zālīte

26.06.2016. 07:52

Atradusi arī kam rakstīt vēstuli. Tiešām slima.

Atbildēt

ika

15.06.2016. 11:50

Tur jau tā mūsu lielākā problēma, ka ne jau prezidents mums te kaut ko nosaka. Viņš var tikai informatīvi iejaukties, bet pārējo izlemj tie sīkstuļi. Krievijā ir pavisam savādāk. Piemēram šajā gadījumā Putins pateiktu, ka tām zālēm ir jānonāk adresātā un ministriem tas ir jāpanāk vai smejies vai raudi. Protams var cepties, ka prezidents neko lietas labā nedara, taču pat šo vēstuli ir jāpārbauda, cik tajā ir patiesības. Iespējams, ka tā ir taisnība, taču mūsu laikos ir tik daudz krāpšanas gadījumu, ka viss ir smalki jāizskata. Bet tā mūsu birokrātija!!!! Tās dēļ daudzas problēmas iestieg uz vairākiem mēnešiem!

Atbildēt

Observer

01.06.2016. 21:06

»

Ko no ieliktas nulles gaidīt?

Latvijai nav prezidenta


Lai priecājas, ka nesaņēma kārtējo mantru ar saukļiem un solījumiem "padziļināt, pastiprināt, uzlabot utt., " !

Atbildēt

RRR

31.05.2016. 18:05

Cilveektiesiibas (to skaitaa arii cilveektiesiibas uz veseliibu) driikst ierobezhot tikai ar LIKUMU!
Tikai ar LIKUMU!
Bet no sheit publiceetaas informaacijas ir saprotams, ka konkreetaa cilveeka cilveektiesiiibas uz veseliibu tiek meeginaats ierobezhot ar MK Noteikumiem, nevis ar likumu!
MK Noteikumu piemeeroshana cilveektiesiibu ierobezhoshanai nav likumiiga un nav tiesiska!
-
TAATAD KONKREETAA CILVEEKA CILVEEKTIESIIBU PRETTIESISKO IEROBEZHOJUMU VAR ELEMENTAARI PAARTRAUKT UZRAUGOSHAA PROKURATUURA UZRAUDZIIBAS KAARTIIBAA.
VIENKAARSHI UN AATRI.
LAI VEICAS!

Atbildēt

Panamas pamuļķim

30.05.2016. 23:10

»

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

...


tavi nesekmīga kaktu aborta rezultātā izdzimumuša plānprātiņa murgi nevienam neinteresē.

Atbildēt

Muļķu Zeme, XXI gadsimts

29.05.2016. 12:59

»

Panamas pamuļķim

tavi plānprātiņa murgi nevienam neinteresēEs, Untūns Mazpusēns (literārais pseidonīms) pazīstams ar iesauku Mazpisāns, patiešām esmu nesekmīgs kaktu aborta rezultāta izdzimums, muļķis no Muļķu zemes, totāls TIZLENIS. Beidzot esmu to sapratis, atvainojos visiem, kurus esmu aizskāris. Brīžiem sarakstos pats ar sevi. Esmu nolēmis ārstēties. No mana CV. Esmu publicēts portālā PIETIEK, kad L.Lapsas portāls kā atsevišķu rakstu pārpublicēja kādu manu komentāru. Bez tam plašāku ievērību sabiedrībā esmu guvis ar savu dzejas gara darbu „Muļķu Zeme, XXI gadsimts”. Reiz, visiem dzirdot, manu darbu, tiesa tikai dažus vārdus no tā kā „muļķu zeme” kādā LTV1 raidījumā citēja arhibīskaps J.Vanags. Domāju, ka esmu nozīmīga figūra 21. gadsimta dzejā Latvijā un kultūrā vispār, mani, kā jau ģeniālu dzejnieku, šodien vēl neatzīst.. zinu, ka mani plānprātiņa murgi nevienu neinteresē..

Atbildēt

Jk

29.05.2016. 12:01

Vargulu atbilde

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 10:35

»

brīvais radikālis

Tavu radinieku nenogalināja vis čekisti, bet mūsu pašu "nacionālpatrioti". Nevajag visu novelt no slimas galvas uz veselu


Piekrītu.Tie paši NA - "nacioinālradikāļi", kas arī ir pie varas - VDK čekisti visi viņi, sarīda visus, lai var skaldīt un valdīt!Čekas maisus neatver.

Atbildēt

Panamas papīrs

29.05.2016. 10:33

»

Panamas pamuļķim

tavi slima suņa murgi nevienu neinteresē


Arī tavējie3 slimā suņā murgi.Te, stulbeni, nevienam nekas neinteresē. Cilvēki VNK izklaidējas.

Atbildēt

precizējums

28.05.2016. 22:03

»

Paija

tas ir noziedzīgi, ka valsts aizliedz slimniekam palikt dzīvam, pašam nopērkot zāles ! Te jau vajadzīga starptautiskā tiesa- netērejiet , autore, laiku: rakstiet uz Eiropas Cilvektiesību tiesu nekavējoties


ne jau valsts aizliedz cilvēkam palikt dzīvam, bet konkrēti ministri un ierēdņi, kuri ar to pelna. Jo vairāk nomirs neizārstētie, jo lielāka peļņa būs belēvičam, jo vēl dzīvie ņems hipotēkāros kredītus, lai samaksātu viņa prasītos 40 000 par šīm zālēm. Peļņa fantastiska. Ministri par pozitīvu balsojumu saņēma savu daļu, tāpat kā ierēdņi par grozījumu izstrādāšanu. Saka, ka nauda nesmird. Es teiktu, ka šoreiz nauda smird pēc līķiem.

Atbildēt

Ko no ieliktas nulles gaidīt?

28.05.2016. 13:17

Latvijai nav prezidenta.

Atbildēt

HO

28.05.2016. 05:42

http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/asv-eksperts-kamer-vainigos-nesodis-sabiedribai-nebus-parliecibas-par-cinu-ar-korupciju.a184634/?utm_source=inbox&utm_campaign=news&utm_medium=iframe_box

Atbildēt

jaja

27.05.2016. 23:39

»

brīvais radikālis

Tavu radinieku nenogalināja vis čekisti, bet mūsu pašu "nacionālpatrioti". Nevajag visu novelt no slimas galvas uz veselu


Čekisti, čekisti, komsomols un b. baklažānu karalis, kurš te visu regulē jau 25 gadus. Nekādi nacionālpatrioti Latvijā pie varas nav tikuši. Un nav bijuši. Komunisti brigmanis, bērziņš, komjaunietis lembergs, āboltiņa, visādi aptaurēti godmaņi, kučinski un viņu jaunās paaudzes ieliktņi vējoņi, dombrovski un citi kgb un mason-idiotu radīti parazīti. Tie nogalina. Sistēmiski. Bez emocijām.

Atbildēt

JJJ

27.05.2016. 22:45

»

VB

Tu ko


Kāpēc uz Indiju, pasūtīt var arī uz kaimiņu valsti.

Atbildēt

zaza

27.05.2016. 22:36

Pašam gan specslimnīca, tāpēc turas pie krēsla

Atbildēt

Meža vecis

27.05.2016. 21:17

Ko Jūs gribējāt sagaidīt no Pleskavas bomža šarikova.....!Zāles!!!???

Atbildēt

brīvais radikālis

27.05.2016. 21:06

»

Panamas papīrs

Smieklīgi!:) Es strādāju par samaksu


Tas ir redzams.

Atbildēt

Vo

27.05.2016. 20:41

Izskatās, ka tiek darīts viss iespējamais, lai sabiedrības acīs mazinātu šīs nejēdzības dziļumu. Ziņas par šīs sievietes bēdu stāstu nobīdās apakšplauktos. Bet Delfu rutks.lv sadaļā ar steigu ir hepatīta biedrībai likts nopublicēt rakstu ar saulaini optimistisku virsrakstu " Hepatīta biedrība: Visi C hepatīta pacienti tiks izārstēti" Izskatās, ka tā nemaz nav hepatīta biedrība, bet gan Belēviča biedrība, jo šajā rakstā tiek vāvuļots par "daudzajiem viltojumiem", ko varot saņemt izmisumā nonākušie cilvēki, kuri meklējot "apšaubāmas zāles" ārpus Eiropas savienības un netieši izteikta piekrišana tam, ka c-hepatīta pacientiem no 1.marta Latvijas muitā atņem viņu nopirktās zāles. Tālāk ar lielu pompu tiek paziņots, ka visi c-hepatīta slimnieki tikšot izārstēti, dažiem tikai "mazliet vajagot" paciesties un kā kompensācija šai pacietīgajai gaidīšanai tiek apsolīts rīkot dažādus informatīvus pasākumus un apaļos galdus, jo visas nelaimes, lūk, ceļoties no informācijas trūkuma.
Saprotama lieta, ka šis raksts nav domāts hepatīta slimniekiem,kuri ļoti labi zin situācijas traģismu, bet gan lai nomierinātu to ļaužu prātus, kas par šo nelaimi tiešām ir tikai pa ausu galam dzirdējuši.Aprēķins vienkāršs - kam tad sabiedrība ticēs vairāk, vienai nelaimīgai sievietei, vai veselai hepatīta biedrībai, kura tēlo, ka pārstāv visus Latvijas c-hepatīta slimniekus un cīnās par viņu interesēm. Nelaba dūša metas lasot šo liekulīgo sacerējumu. Šo hepatīta slimnieku aizstāvju sadarbība ar Belēviču tiešām ir "auglīga". Kā viņi paši savā mājas lapā raksta, tad "28. janvārī Hepatīta biedrība vienojas ar Belēviču par kopīgu risinājumu meklēšanu c-hepatīta pacientu situācijas uzlabošanā un zāļu pieejamības veicināšanā", bet 2. februārī Belēvičs paraksta izmaiņas likumdošanā, uz kuru pamata muitai tiek piešķirtas tiesības atņemt c-hepatīta slimniekiem (tai skaitā šai nelaimīgajai sievietei) viņu Indijā pasūtītās un nopirktās zāles. Komentāri šeit lieki. Labi vismaz, ka PIETIEK portāls informāciju par šo nejēdzību vēl nav noracis.

Atbildēt

tu

27.05.2016. 20:31

»

Panamas papīrs

100 eurikas par katru vārdu.:) joks...


nu gan pavisam slims esi. uz visu galvu un jau kopš dzimšanas. bet tā tiem muļķiem arī vajag, kas neizbēgami aplaužas, jo notic šitādam prastam šarlatānam.

Atbildēt

VB

27.05.2016. 17:18

»

jjj

Viens nepieminēts fakts, MK noteikumi neattiecas uz privāti ievestām zālēm, bet tikai pasta sūtījumiem


Tu ko?
Gribi lai slimnieks pats brauc uz Indiju zālēm pakaļ?

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 17:12

»

tu

saskaiti savus paudumus tikai šajā komentāru sadaļā un pierasi lapsai samērīgu atlīdzību


100 eurikas par katru vārdu.:) joks.

Parasti strādāju uz iznākumu, nevis procesu. Šis būtu izņēmums?:)

Atnāk klients ar savu problēmu. Uzklausu, fiksēju. Par izpēti 100 euro. Kad atnāk otrreiz, uzreiz samaksā. Pasaku visus iespējamos ceļus problēmas juridiskai risināšanai ar visiem riskiem.

Ļauju klientam pašam izvēlēties, kuru ceļu iet. Kad izvēlas, vēlreiz izstāstu visus riskus, kādēļ var izdoties, kādēļ nē. Tad vienojamies par samaksas kārtību, risinājuma termiņiem. Strādāju uz rezultātu maksimāli, tikai par padarīto. Parasti mērķi sasniedzu, ja esmu piekritis turpināt.

Administratīvās, krimināllietas daļā, ko varu ietekmēt, privāto tiesību strīdi arī daļā par parādu atgūšanu.

Atbildēt

vestule Putinam

27.05.2016. 16:46

Hepatita slimniecei vajag uzraksti vestuli pa tieso Vladimiram Putinam,ar lugumu palidzet nogadat vajadzigas zales no Indijas uz Krievijas vestniecibu Riga pa diplomatiskajiem kanaliem.tad paskatisimies ,kurs atrak noreages.

Atbildēt

KasparsM

27.05.2016. 16:29

»

žanna

redzu, ka neesi līdz galam iedziļinājies regulā.... izlasot pirmos pantus, nebūsi lietpratējs


Es neesmu, bet tāpēc arī jautāju, vai kāds nezina, kurš tieši pants to nosaka. Šķiet, ka šeit to neviens arī to nezina.

Atbildēt

17000 oficiali,process turpinas

27.05.2016. 16:14

vejainajam un(staujumai) mucinskim izdevies pagajuso gadu sekmigi samazinet latvijas iedzivotaju skaitu par 17000 personam oficiali.

Atbildēt

tu

27.05.2016. 16:08

»

Panamas papīrs

Šis cilvēks noteikti ieietu Latvijas valsts vēsturē. Par viņu stāstītu skolās, bērniem izskaidrojot terminus - brīvība, veselība, tiesības utt


saskaiti savus paudumus tikai šajā komentāru sadaļā un pierasi lapsai samērīgu atlīdzību.

Atbildēt

jjj

27.05.2016. 15:40

Viens nepieminēts fakts, MK noteikumi neattiecas uz privāti ievestām zālēm, bet tikai pasta sūtījumiem.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 14:03

»

PAMATO -> Panamas papīrs

Redz viss tas kad pensionāri stāv un lūdz, bet tie mūsu "tautas kalpi" iet garām ūūūinādami, vai rādot pa logu leģendāro "sveicienu armijas biedram" utt... Viss tas liecina par viņu nievājošo attieksmi pret tautu un par to, ka VIŅI dzīvo citā realitātē un no sava varas olimpa ir zaudējuši saikni netikai...


Lūgt ir pieklājīgi. Kas lūdz, tas nav bīstams. Bet, kad cilvēks saprot, ka viņam atņem naudu, ko samaksājis par zālēm, lai glābtu savu dzīvību, un zāles neredzēt kā savas ausis un viņš piketā nonāk aci pret aci ar valsts prezidentu un mauc ar sarkanu krāsu no traipītu miroņgalvu, kas uzbāzta mietam, tā ka šis rezidents uzreiz beigts un pagalam, tad tā rīcība ir tulkojama kā bezizeja cīņā ar valsts galvu aizstāvot savas tiesības uz dzīvību un veselību, kas garantēts Satversmē, ko aizsarga valsts.

Atbildēt

PAMATO -> Panamas papīrs

27.05.2016. 13:51

»

Panamas papīrs

Pašlaik ES tiek veikts pētījums, kā ekonomikas un nabadzības krīze ietekmējusi vēža un citus slimniekus. Izrādās, ka šāda problēma nav tikai Latvijā. Un izteikti ir arī citur - to veicina pieaugošais bezdarbs, depresija, nabadzība. Mirst no stresa un slimībām, laikus nesaņemot secīgu pareizu diagostiku...


Redz viss tas kad pensionāri stāv un lūdz, bet tie mūsu "tautas kalpi" iet garām ūūūinādami, vai rādot pa logu leģendāro "sveicienu armijas biedram" utt... Viss tas liecina par viņu nievājošo attieksmi pret tautu un par to, ka VIŅI dzīvo citā realitātē un no sava varas olimpa ir zaudējuši saikni netikai ar tautu, bet arī ar realitāti.... Kā teica mana vecmamma - Vai eksistē paradīze un elle ? Jā - Paradīze atrodas tur Jēkaba ielā, bet elle ir šeit pie mums laukā uz ielas.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 13:40

»

PAMATO -> Panamas papīrs

Redzi "Panamas papīrs" kur tā sāls, ka visā pasaulē daudzmaz attīstītās valstīs tomēr "tautas kalpiem" ir kautkāds goda vai cieņas kodekss un tomēr ir lielāks vai mazāks procents ka viņi domā par tautu, bet ir dažas atpalikušas banānijas, kur "tautas kalpiem" NEKAS cits neinteresē kā piebāzt savu rukšķošo...


Pašlaik ES tiek veikts pētījums, kā ekonomikas un nabadzības krīze ietekmējusi vēža un citus slimniekus. Izrādās, ka šāda problēma nav tikai Latvijā. Un izteikti ir arī citur - to veicina pieaugošais bezdarbs, depresija, nabadzība. Mirst no stresa un slimībām, laikus nesaņemot secīgu pareizu diagostiku un ārstēšanu.

Man jau vairāk patiktu, ka pūlis ar asiņainām miroņgalvām pie rezidences sagaidītu iznākam prezidentu un viņu ar šīm miroņgalvam nositu (par tukšo muldēšanu). Ta būtu zīme, ka lietas sāk notikt pareizi. Bet cilvēki samierinās. Es nesamierinos. Agresīvi cīnos par sevi un savām tiesībam. Dažkart par citu, ja jautājums man interesants.Ja būs nepieciešamība, būs man arī miroņgalvas, ar kuram sist..

Atbildēt

Paija

27.05.2016. 13:35

Acīmredzot Vējonis un Belevičs ir labi draugi, ja jau spēlē futbolu : liegumu cilvēkam glābt savu dzīvību lietojot zāles, kas viņam palīdz !

Atbildēt

PAMATO -> Panamas papīrs

27.05.2016. 13:23

»

Panamas papīrs

Kamēr izskatīs tiesa, viņa būs mirusi, bet uzpuris citu labā..ja kāds spēs izmainīt regulas..kam neticu...


Redzi "Panamas papīrs" kur tā sāls, ka visā pasaulē daudzmaz attīstītās valstīs tomēr "tautas kalpiem" ir kautkāds goda vai cieņas kodekss un tomēr ir lielāks vai mazāks procents ka viņi domā par tautu, bet ir dažas atpalikušas banānijas, kur "tautas kalpiem" NEKAS cits neinteresē kā piebāzt savu rukšķošo mūli un pēc iespējas vairāk apzagt tautu un izlaupīt valsti..... PRASĪS KĀPĒC es tā domāju - jo es nezinu NEVIENU gadījumu kad kāds brauktu ar lidmašīnu smagi slims cilvēks piemēram vēžinieki, vai apstarotie utt.... kuriem jādzer zāles regulāri un kāds tiktu apturēts, jo visur pietiek ar ārsta izrakstītu recepti un ja tu atrodies svešā valstī (jo tāpat tak cilvēki slimi lido gan uz operācijām gan uz reabilitācijām) un ja mazums beidzās zāles vai tās ir pazaudētas tad sazinies ar savu ārstu un nekur nevienā valstī neradīsies nevienam jautājumi, ja šim cilvēkam dzīvībai svarīgas zāles kopā ar recepti atsūtīs pa pastu...... Nu protams ka jautājumi var rasties tikai Banānijas ziloņkaula krastā :))Vai korupcijas smagākajā perēklī !!!

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 13:19

»

PAMATO -> Panamas papīrs

Kāda muitas kontrole tiek apieta vai kas tiek slēpts...


Muitai nerodas nekad aizdomas, ta zin, tā konfiscē, tā iznīcina, neko papildus neprasot. Apejot APL noteikto kartību - ja grib konfiscēt un iznīcinat ar šo nelabvēlīgo faktisko plānoto rīcību būtu jainforma privātpersona (ignorētas Satvermē privatpersonai noteiktās tiesības - zinat savas tiesības), kurai būtu tiesības šo faktisko rīcību apstrīdēt. Bet kura muita to dara? Konfiscē, iznīcina ar privātas firmas starpniecību un piesūta rēķinu par iznīcināšanu.

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 13:13

»

Paija

tas ir noziedzīgi, ka valsts aizliedz slimniekam palikt dzīvam, pašam nopērkot zāles ! Te jau vajadzīga starptautiskā tiesa- netērejiet , autore, laiku: rakstiet uz Eiropas Cilvektiesību tiesu nekavējoties


Kamēr izskatīs tiesa, viņa būs mirusi, bet uzpuris citu labā..ja kāds spēs izmainīt regulas..kam neticu.

Tiesa varētu pieņemt pagaidu noreguleējuma nolēmumu. Grūti iedomaāties, kāds tas būtu, jo ir pretrunā ar ES interesēm pārdot pašu ražotās, neefektīvās zāles, liedzot efektīvās.

Pgaidu noregulejums būtu ieteikums viņai arsteties Indija vai valstī, kur viņa atzīst šīs zales par nepieciešamām.

Atbildēt

PAMATO -> Panamas papīrs

27.05.2016. 13:10

»

Panamas papīrs

apejot muitas kontroli vai noslēpjot tās no šādas kontroles...


Kāda muitas kontrole tiek apieta vai kas tiek slēpts ?
Ja esi kādreiz saņēmis sūtijumu - tad zini, ka sūtijums no farmācijas kompānijas nāk ar atzīmi kas sūta, kam sūta un kas ir iepakojumā iekšā + nāk klāt "Invoice" un "Packing list" kuros ir norādīta visa informācija par sūtijumu un iegādes cena..... Ja muitai rodas kādas šaubas viņi var pieprasīt konta izdruku par pārskaitījumu (cik saprotu šiem cilvēkiem nav problēmu to piestādīt)..... Kur un kas tiek slēpts ??

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 13:08

»

to Panamas papīrs

Izskatās, ka tu, "Panamas papīr" esi te Belēviča iesūtīts trollis, kura uzdevums dumji muldēt un ar šo muldēšanu pārvērst šeit notiekošo diskusiju plezīrā. Nu neiestāstīsi tu, ka nezini kas ir kontrabanda. un kā kontrabanda atšķiras no zāļu oficiālas ievešanas valstī par kuru tiek maksāta muita. Tāpēc...


Šādu dirsēju dēl, ka tu, esam, kur esam.

Velreiz saku - ejiet ar miroņgalvam pie prezidenta rezidences - jums liedzot zales, liegta veslība un dzīvība.Jums nav jabūt juristiem.

Ja negribat stavēt ar miroņgalvam, meklejot kaktu belēvičus, tiem ir šī kontrabandas prece.

Ja gribat patiešam izveseļoties, dodieties plezīra uz valsti, kur pieejamas šīs zāles un arstējieties tur.

Plezīra pēc variet atgriezties ar recepti un zālēm, kas atvērtas no iesaiņojuma..lietošanai..Ja žales atņem, versieties tiesa ar prasību pret valsti, turiet kabata čeku, ka zāles pirktas par 100 000 euro.Atbildēt

Paija

27.05.2016. 13:06

tas ir noziedzīgi, ka valsts aizliedz slimniekam palikt dzīvam, pašam nopērkot zāles ! Te jau vajadzīga starptautiskā tiesa- netērejiet , autore, laiku: rakstiet uz Eiropas Cilvektiesību tiesu nekavējoties !

Atbildēt

Panamas papīrs

27.05.2016. 13:03

»

PAMATO -> Panamas papīrs

PAMATO Lūdzu vārdu - kontrabanda ? Es pievienoju Kontrabandas definīciju.....KURĀ VIETĀ TU SASKATI KONTRABANDU ???? Ja es Vēlreiz atkārtoju, ka LATVIJAS ārsts ir izrakstījis legālu recepti, Vienai devai, Dokumenti ir oriģināli, Sūtijums ir likumīgs, Muita NAV apieta un nekas nav noslēpts, visi nodokļi...


apejot muitas kontroli vai noslēpjot tās no šādas kontroles,
=============================================

Ka tulko. Apejot muitas kontroli nozīmē arī muitas bezdarbību, ka arī mēginot preci noslēpt pasta sūtījumā.. Kontrabanda ir tikai tā, kas nelikumīgi šķērsojusi muitas zonu. Parējā nav kontrabanda.

Atbildēt

to Panamas papīrs

27.05.2016. 12:57

»

Panamas papīrs

KĀPĒC ES ŠĪS ZĀLES NEDRĪKSTU IEVEST ??? Man nav skaidrs


Izskatās, ka tu, "Panamas papīr" esi te Belēviča iesūtīts trollis, kura uzdevums dumji muldēt un ar šo muldēšanu pārvērst šeit notiekošo diskusiju plezīrā. Nu neiestāstīsi tu, ka nezini kas ir kontrabanda. un kā kontrabanda atšķiras no zāļu oficiālas ievešanas valstī par kuru tiek maksāta muita. Tāpēc, labāk aizver savas žaunas un padari savā dzīvē ko vērtīgu. Bet savam maizes devējam pasaki, ka savas dumjās izrunāšanās dēļ tiki atmaskots. Gan jau viņš tāpat tev par lielajām pūlēm aiz žēlastības kādu centu iedos.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

12

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

FotoPārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi ir 3000 EUR bruto mēnesī, tad ar trīs mēnešu ienākumiem var samaksāt, piemēram, nekustamā īpašuma nodokli un badā nemirt, bet, ja ienākumi ir 300 EUR bruto, tad pat viena mēneša ienākumu zaudējums var būt par iemeslu ģimenes dzīvošanai pusbadā, mājokļa zaudējumam un virknei citu nelaimju.
Lasīt visu...

12

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

FotoPubliskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM) piedāvātie pasākumi jēgpilni nerisinās vides un klimata jautājumus.
Lasīt visu...

18

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

FotoJau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu vietu grāmatu tirdzniecības vietu plauktos. Pēc nomelnojošām, izņirdzošām grāmatām ir patiešām liels pieprasījums, īpaši, ja tās ir izliktas kā acīs krītošs piedāvājums, ja tās piedāvā kā īstu mantu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...