Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aptieka

25.04.2017. 10:04

»

Blondīne

Par ko jāšūmējas...


Kazeka pati pērk kontraceptīvus

Atbildēt

Yes

25.04.2017. 10:03

»

jucis

Viņš jums nav nekāds Raimis


atvainojiet, Veķeroks

Atbildēt

Nepateicīgā Latvija

24.04.2017. 10:57

»

smieklīgi

Vispirms visādi troļļi brēc, ka vajadzētu visiem pie varas esošajiem likt dzīvot no minimālās algas, bet kad viens no varas pārstāvjiem ar tādu summu iztiek, sākt brēkt vēl skaļāk, ka ar to nevarot iztikt, pat neņemot vērā, ka prezidentam ir valsts apmaksāts mājoklis, transports un reprezentācijas izdevumi...


Tad priekš kam prezim algu maksāt, ja reiz šis valsts maizē, + fizioloģisko vajadzibu apmierināšanai šim vēl kurtizāne ( viņa ir cienīga algu saņemt, jo patiešām, ir ne sieva ne ģimenes loceklis, bet, tā rādās, algādzis ) piekomandēta.

Atbildēt

to sēlis

24.04.2017. 10:54

Apmaksā jau arī, bet ne auku mājas apmeklējumus, jo tas ir ta kā rupji un ne visai ērti, bet raimim tiek apmaksātas abas vāveres no nodokļu naudas.

Atbildēt

smieklīgi

24.04.2017. 10:32

Vispirms visādi troļļi brēc, ka vajadzētu visiem pie varas esošajiem likt dzīvot no minimālās algas, bet kad viens no varas pārstāvjiem ar tādu summu iztiek, sākt brēkt vēl skaļāk, ka ar to nevarot iztikt, pat neņemot vērā, ka prezidentam ir valsts apmaksāts mājoklis, transports un reprezentācijas izdevumi.
P.S. Interesanti, cik tūkstušus saņem tie brēcošie troļļi.

Atbildēt

jucis

24.04.2017. 08:58

Viņš jums nav nekāds Raimis...

Atbildēt

jurisx

24.04.2017. 08:19

Kā tad tā? Visi varai pietuvinātie izrādās zagļi un meļi, kuriem tā vien tīk iebāzt drebošu, taukainu roķeli tautas kabatā..

Atbildēt

sēlis

24.04.2017. 07:32

Mums visiem prezidentiem prasības tik milzīgas, ka alga nepietiek, droši vien tāpat kā VVF barojas no Aizsardzības ministrijas budžeta tāpat kā VVF galma rīmas , kas kūkās noēda Latvijas mazā novada budžetu! varbūt vajadzētu prezidenta budžetā paredzēt arī līdzekļus mauku mājas apmeklējumiem!

Atbildēt

Fēlis

24.04.2017. 06:15

Ivanam Bargajam izsūtot pa novadiem vietvalžus, šie jautājuši, kāda būs alga, bet Vaņa atbildējis, ka ja jums ir vara< tad kam vajadzīga alga. To sistēmu sauca ,,kormļeņije" un tā labi strādā arī mūsdienās- gan krievijā, gan tās bijušajā guberņā.

Atbildēt

kazeka

24.04.2017. 06:07

es sponsoreju gimeniti...

Atbildēt

Blondīne

23.04.2017. 20:33

Par ko jāšūmējas?
Prezidentam par rezidenci nav jāmaksā, komunālie nav jāmaksā, benzīns nav jāpērk, pat telefonu rēķini nav jāmksā, par darba apģērbu ( uzvalkiem un kleitām kundzei) nav jāmaksā, frizieris arī nav jāmaksā, par darba pusdienām nav jāmaksā, par ceļošanu nav jāmaksā- viss iekļauts.
Vai zobu pastu pašam jānopērk?Vai vēl kādu sīkumu?

Atbildēt

Egita

23.04.2017. 19:18

Ja skaita tikai Vājoņa un kundzes ienākumus, tad arī sanāk. Stipri pamaz. Bet ja skatās kā ir reāli - tad ir Vājonis, kundze un Kazeka. Un Kazeka izskatās,ka tērējusi 3000 euro mēnesī. Gan jau ka savam gultas biedram arī kaut ko iedeva. Tā ka viss sanāk.

Atbildēt

Nauris Raimonda d.

23.04.2017. 18:57

Getliņu izgāztuvē daudz labu mantu var atrast, pietiek labumu papam, mammai, brālim un Egitas tantei.

Atbildēt

Zinātājs

23.04.2017. 18:54

Viņš labi nopelna ar filmu ierunāšanu!
Par Mētriņa ierunāšanu "Vāģos" vismaz 10'000 euro dabūjis esot!

Atbildēt

?

23.04.2017. 16:33

»

vajag ar galvu draudzeties

Prezidenta alga tacu ir vairaki tukstosi, kapec seit tiek rakstits par mistiskiem 283EU


Prezidenta alga ir vairāki tūkstoši un prezidentam vēl arī ir CITAS izmaksas, kas tiek apmaksātas un netiek iekļautas algā.

LL varēja APKOPOT UN PUBLICĒT visus prezidenta un viņa dzīvesbiedres ATĻAUTOS izdevumus, kurus tam apmaksā valsts kanceleja, vai kāda cita iestāde - saskaņā ar likumu.

NEP!SĪSIM lasītāju smadzenes - Kamparam, atšķirībā no prezidenta nav tik liela mēroga izdevumu ne arī reprezentatīvo pasākumu, kuram tos apmaksātu valsts un Kampara dzīvesbiedrei nav jāpiedalās valsts reprezentācijas pasākumos.

Atbildēt

ierēdnis

23.04.2017. 16:32

Gribētu vērst portāla uzmanību uz faktu, ka deklarācijā un ieņēmumos nav jāuzrāda komandējuma dienas naudas, kas retos gadījumos ir mazāk par 40-45 euro dienā. Nezinu gan vai prezidentam un kundzei tādas tiek maksātas, bet piemēram 60 komandējuma dienas gadā sniedz pietiekamu finansiālo atspaidu :)

Atbildēt

vajag ar galvu draudzeties

23.04.2017. 15:36

Prezidenta alga tacu ir vairaki tukstosi, kapec seit tiek rakstits par mistiskiem 283EU?

Atbildēt

jurka

23.04.2017. 14:28

»

Ko

tu brīnies, ka latvietis apzog latvieti! Es par to jau 27 gadus nebrīnos, jo latvieši ir godīga un strādīga tauta tikai vienā virzienā - viens otra apzagšanā


Tie ir ar viltu ieguvušie varu latviešu tautas nodevēji,ar kangaru jeb kompartijas vai komjaunātnes funkcionāru apliecību uz kumodes.Pārējie latvieši ir šo sesku vardarbību un viltību,blēdību upuri,tāpēc jau tās vietas,kur viņi sēž vēl no okupācijas laikiem,nevar kustināt.jo atklāsies tādas lietas,kuru dēļ nepietiks cietumu.Televīzijā arī tālo austrumu komisārs,legālais čekas sūtnis un okupantu ideologs bija stipri satraukti par iespējamo vēlēto amatu ilguma termiņu ierobežojumu.

Atbildēt

info

23.04.2017. 14:27

Vējonis brauca uz Gruziju par Citadeles pārdošanas cenu vienoties! Tagad naudu glabā Citadeles bankā. Atliek sadomāt shēmas, kā piķīti legalizēt, tamdēļ jau arī viss oficiāli saņemtais tiek it kā noguldīts un parādās Ienākumu deklarācijā, bet skaidrais no "tumbočkas" tiek tērēts uz nebēdu! KNĀBis jau nu varētu konstatēt kaut vai izdevumus par tērpiem lauku kužai, bet vārna vārnai jau nu acī neknābs.

Atbildēt

fox

23.04.2017. 14:27

Gudri it kā darbojas, oficiālo neaiztiek, krāj, bet ikdienā ņem no ,,tumbočkas,, . Nu bet varēja jau ticamāk , ar matemātiku jādraudzējas.

Atbildēt

23.04.2017. 13:36

Ģeopolitiski stratēģiski izvēlētie investori, kas saņēma Citadeli, uz valūtu kursa svārstībām toreiz vien ieekonomēja n-tos miljonus. Bija daudz liekas naudas. Investoriem, protams.

Atbildēt

Ēdelweiss

23.04.2017. 12:24

Dabīgi ka spēj , jo par pārējo jau maksā citi ar saviem nodokļiem....!!! Klasiskais piemērs latviski nacionāli valstskajam parazītismam....

Atbildēt

hm

23.04.2017. 12:14

»

Ripa

Kas tas par fufeli


Palasies iepriekšējos rakstus - kad saskaita visu, kas rakstīts Vējoņa deklarācijā, sanāk, ka viņam pēc oficiālo iekrājumu atskaitīšanas mēnesī tēriņiem palikuši 283 eiro.

Atbildēt

gop

23.04.2017. 12:11

Pateicoties žurnaļugu verbalajai caurejai visu laiku biju pārliecināts ka valsti apzog servisa meistars, manikīre, medmāsa un kapracis. Kas atklājās vējons, kampars un tur tak vēl vesala banda kāds kauns, kāds kauns. Kalmeijers klusē, cīrule laikam jau iekļāvusies, knabi,rabi, sabi, visi tak uz vienu roku, visi.

Atbildēt

Ripa

23.04.2017. 11:52

Kas tas par fufeli?
Vai tad prezidenta alga ir tikai 283 EUR?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

21

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

FotoDivu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap koronavīrusa tēmu, — laikmetā, kad informācija ir tik pieejama kā nekad, jāatceras itāļu teiciens: “Idiotu māte vienmēr ir gaidībās.”
Lasīt visu...

18

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

FotoPieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek uzlikts jauns, nesamērīgs slogs - viņiem zeme jāizpērk par 100% no kadastrālās vērtības, lai gan vidējā vērtība šiem zemes gabaliem ir 30% no kadastra. Saeimas “Saskaņas” frakcija uzskata šādu pieeju piespiedu nomas attiecību izbeigšanai par netaisnīgu un balsoja pret šo likumu.
Lasīt visu...

18

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

Foto29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību". Grozījumu izstrādāšanas formālais nolūks – sakārtot attiecības starp zemes un būvju, ēku un dzīvokļu īpašniekiem tā sauktā piespiedu dalītā īpašuma gadījumā. Valsts šīs attiecības visai neveiksmīgi mēģina kārtot jau daudzu gadu garumā, ir vairākkārt ticis grozīts likums, kā arī pieņemti vairāki Satversmes tiesas spriedumi, kuriem vismaz teorijā būtu jābūt kā bākām likumdevējam jauna regulējuma izstrādē.
Lasīt visu...

15

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

FotoPirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts un rūpīgi apčubināts - tam devām izaicinošu vārdu, nosaucot par Klik. Prieks par pašu radīto mums bija liels, bet ļoti īss, jo pandēmijas pirmais gads bija sarežģīts, brīžiem mokošs un pilns neziņas, pat nolemtības par to, kā dzīvosim tālāk. Šodien esam izauguši un pasaule līdz ar mums – esam kļuvuši gudrāki un apdomīgāki, vakcinēti un lepni par nupat 6000 aktīviem abonentiem tiešsaistes žurnālam Klik!
Lasīt visu...

21

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

Foto“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc neatkarības atjaunošanas mūsu robežu reāli apdraud naidīga kaimiņvalsts. Tas jau līdzinās valsts nodevībai,” tīmeklī raksta Saeimas deputāts Jānis Iesalnieks (NA).
Lasīt visu...

20

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

FotoLabas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts pārvaldības sistēma nekad nav pilnībā pabeigta un perfekta. Tā ir nepārtraukti jāmodernizē, gan novēršot apzinātās nepilnības, gan ņemot vērā sabiedrības vajadzības un tehnoloģiju attīstību. Arī Latvijā ir labi redzamas valsts pārvaldības vājās vietas.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....