Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lubāna

01.10.2016. 00:43

nav valsts

Atbildēt

XXXX

27.09.2016. 15:42

»

...

Kalugins bija Vaškēviča tuvākais līdzgaitnieks un kontrabandas jumts ilgus gadus - protams, ar paša Futbolista akceptu. Kurš tad to nezina vai izliekas nezinām


Pirms rakstīt vai atvērt muti vienmēr vajag pirms tam ieslēgt prātu.Ja neizdodas, tad nevajag palaist garām izdevību paklusēt.

Atbildēt

...

27.09.2016. 14:31

»

Patiesība

Lai tauta zin, ka tur vēl ir ko patīrīt.Kad patrieks Čerņecki un viņa ielikteņus, tad VIDs kļūs daudz tīrāks.Par Kaluginu gan nevar neko sliktu pateikt, te nu ir aizšauts iespējams pamatīgi garām vai Čerņecka banda izrēķinās


Kalugins bija Vaškēviča tuvākais līdzgaitnieks un kontrabandas jumts ilgus gadus - protams, ar paša Futbolista akceptu. Kurš tad to nezina vai izliekas nezinām?

Atbildēt

...

27.09.2016. 14:28

»

LEXX

Čerņeckis ir vēl tur, jo viņa vietā aizrotēja citu darbinieku


kurš to galīgi nebija pelnījis ........

Atbildēt

BMW

27.09.2016. 14:10

Dīvaini, ka nevar (vai negrib) tikt galā ar vienu mazu čerņecki!

Atbildēt

RotFront

27.09.2016. 14:07

Laikam jau šamejie bija kādam varenajam ceļu kaut kur pārgājuši.

Atbildēt

??????

27.09.2016. 14:03

»

mildiņa

vai audits un izmeklēšana viņu lietās vispār nenotiek


Tur nav ko auditēt vai izmeklēt. Tiešām domā, ka tos aizrotētos rotētu, ja pastāvētu jēl mažākā iespēja viņus atlaist no darba vai ierosināt kriminālprocesu?

Atbildēt

Kents

27.09.2016. 13:55

Valsts no šī cirka, ko sauc par rotācijām, neko neiegūst. Izpostīt, pazemot, padarīt funkcionēt nespējīgu Valsts ieņēmumu dienesta un to struktūrvienību darbu ir izdevīgi atsevišķiem cilvēkiem un noziedzīgiem grupējumiem. To mēs uzskatāmi redzēsim gada beigās budžeta ieņēmumu daļā.

Atbildēt

8 kaja info

27.09.2016. 13:37

»

nu ritiga

nevalsts....kauns par kucinski


kadri izskir visu !

Atbildēt

Ināra

27.09.2016. 09:34

Tēma jau sen nav aktuāla. Visi jau sen zina, ka tās rotācijas bija farss. Aizrotēja godprātīgos un profesionālos darbiniekus, ar kuriem nevarēja "sarunāt" visādas štellītes, bet žuļiki palika. Ja būtu pamats apšaubīt aizroto godaprātu, viņus atlaistu vai sēdinātu cietumā, nevis rotētu uz citu valsts pārvaldes iestādi.

Atbildēt

IQ

27.09.2016. 09:32

Labs raksts, jo parāda astonkaja pretošanos uz rotāciju, VID melno rebju meistari un ar kasieri Kijoneku pa priekšu, tik mazo kardinālu Černecki arī vajadzēja paraut rotācijai līdzi. Kādreiz tāpat viss beidzas, tā arī šīs personālijas ilgi jau nestrādās neperspektīvajos amatos, bet pārsviedīsies uz privāto sektoru, kur mazgātāji darbojas, kur pildīs sunu darbus.

Atbildēt

Oxy

27.09.2016. 09:23

Nulles vērtības raksts. Pārpublicēti jau iepriekš Latvijas Vestnesī publicēti rīkojumi. Ko Lapsa ar to vēlējās panākt?

Atbildēt

Patiesība

27.09.2016. 09:02

Lai tauta zin, ka tur vēl ir ko patīrīt.Kad patrieks Čerņecki un viņa ielikteņus, tad VIDs kļūs daudz tīrāks.Par Kaluginu gan nevar neko sliktu pateikt, te nu ir aizšauts iespējams pamatīgi garām vai Čerņecka banda izrēķinās.

Atbildēt

w

27.09.2016. 00:17

Normālās valstīs tādus rotē uz cietumiem , koruptīvā Latvija uz siltākiem kabinetiem!

Atbildēt

moris

26.09.2016. 21:01

Tas nav slikti.Lecam pa vecam.
Tāpat kā ar padomju nomenklatūru.Un ir paredzams ar ko tas beigsies.

Atbildēt

Z

26.09.2016. 20:57

Pārsmieties var! Aizrotēti no hierarhiski zemākas iestādes un augstāku. Tas tik Latvijā iespējams!

Atbildēt

banānu republikas manevri

26.09.2016. 19:46

Pēc šīm rokādēm burtu salikums "ierēdņu rotācija" uz ilgu laiku ir zaudējis savu sākotnējo jēgu un ieguvis absolūti negatīvu, pat viegli kriminālu pieskaņu.

Atbildēt

nu ritiga

26.09.2016. 18:24

nevalsts....kauns par kucinski,....

Atbildēt

Losis

26.09.2016. 17:17

Nu no rakstā minētajiem dokumentiem var redzēt, ka aktīvi pretojušies pārcelšanai ir tikai M.Indāns un A.Lagzdiņš, bet J.Kalugins un M.Vītols tikai pauduši viedokli, ka viņi nepiekrīt pārcelšanai.

Neanalizējot minēto personu "nopelnus" (vispār jau zinoši cilvēki runā ne pārāk labas lietas par šiem kadriem), uzskatu, ka šāda rotācija īsti tomēr nav pieņemama.

Ja ir pierādījumi, ka persona nestrādā godprātīgi vai reāli izdara noziegumus, tāda persona ir kā minimums jāatlaiž (kā maksimums jātiesā un jāliek cietumā), nevis kaut kur jārotē.

Tāpat ja jau rotē, tad tomēr būtu jārotē uz kādiem samērīgiem amatiem. Kā redzams, tad šos visus rotē uz amatiem, kas vispār nav saistīti ar viņu pašreizējo darbību un pieredzi (analoģiski varētu salīdzināt ārsta - ķirurga rotēšanu uz ārsta zobārsta amatu), kā arī J.Kalugina gadījumā ir būtiski par vairākām pakāpēm samazināts viņa amats - no pārvaldes priekšnieka uz vienkāršu auditoru.

Atbildēt

Hokejists

26.09.2016. 16:50

Ja butu piedavajusi aizroteties uz Celu Policiju,tad ietu. VID policijai un lielakai dalai darbonu no ta kantora, var nemaksat algas vispar,un neies vini prom, jo ir "patrioti" sava aroda un valsts !

Atbildēt

šitie

26.09.2016. 16:30

visi bija pelnījuši. Bet - bija arī tādi, kas pelnījuši nebija...........Tāpat kā ir gana daudzi, kas bija pelnījuši, bet netika norotēti................

Atbildēt

mildiņa

26.09.2016. 16:26

vai audits un izmeklēšana viņu lietās vispār nenotiek? :)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

21

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

FotoŠorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš bija paskatījies „paša spēcīgākā opozīcijas pārstāvja” un vēl arī Gunāra Astras gara radinieka – tā vismaz viņam pašam gribētos – Alda Gobzema fantastiski populāro – jau atkal tā viņam pašam gribētos – taisnošanos viņa Bieriņu nekustamā īpašuma pirkšanas, pārdošanas, dāvināšanas un vēl nez kā sakarā.
Lasīt visu...

18

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

FotoPolitmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.
Lasīt visu...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...