Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haha

22.10.2018. 11:32

Šorīt Pabriks TV uzstājās kā būtu jau nākamais premjers. Gobzems ar Bordānu būs īsti mīkstpēdiņi, ja pieļaus šitā nelieša nākšanu pie varas un ZZS ielaišanu valdībā....tad vāks visam un visi latvieši var droši doties prom no savas dzimtenes.

Atbildēt

;-)

21.10.2018. 23:35

»

Beidz murgot

un ēst maģiskās sēnes - KPV,lv ir nekas cits kā boļševiku partija , bet Gobzems ir nekas cits kā mūslaiku Kirhenšteins


...pēc runas manieres vairāk gan līdzinās smaidošajam Iļjičam. Kā no romāna "Uz jauno krastu" izkāpis un gatavojas aauli no debesīm nocelt. Bet par "Dienas biznesa" publikācijām klusēja, kas cēla saulē KPV.LV .

Atbildēt

Uhhh

21.10.2018. 20:16

Raksta autors, protams, raud par aizgājušo godību, un varbūt arī kādus stāstus par seniem laikiem atminas (protams, ar korekciju sava "es" virzienā), taču nekur rakstā neieraudzīju pat versiju par to, kādā veidā "vecie" izlikuši grābekļus JKP? Ko, kurš sakombinējis, kā izspēlējuši un kā JKP iekrituši?
Manuprāt, JKP pašā ir kaudze ar dīvainīšiem, kam patīk pašiem sev (vai saviem partijas biedriem) nosviest priekšā pa grābaklītim, lai laiku pa laikam pārliecinātos, ka kāts tiešām (un joprojām!!!) bliež pa pieri...

Atbildēt

Beidz murgot

21.10.2018. 10:47

un ēst maģiskās sēnes - KPV,lv ir nekas cits kā boļševiku partija , bet Gobzems ir nekas cits kā mūslaiku Kirhenšteins.

Atbildēt

Beidz murgot

20.10.2018. 22:06

»

anonīms

Brīnos, kā cilvēki nesaprot elemntāras lietas - KP.LV ir nekas cits, kā KOMUNISTISKĀ PARTIJA LV, bet Gobzems ir nekas cits, kā mūslaiku Kirhenšteins, kura uzdevums pašreiz ir ievilkt valdībā saskaņu


un ēst maģiskās sēnes un izplatit dezinformāciju!
KPV skaidri un gaiši pateica ka neveidos koalīciju ar Saskaņu!

Atbildēt

sensors

20.10.2018. 11:07

»

Gobzemam un Bordānam STOP!

"Vecie blēži" tin savas rebes un kaļ plānus, kā "aptaisīt"abas partijas - KPV.LV un JKP un paņet zem savas kontroles...


Tieši tā,vienīgā iespēja kaut ko panakt un realizēt programmu,neļaut nostumt opozīcijā vai būt pozīcijā bez reālas ietekmes ,ir Gobzemam ar Bordānu noslēdzot stabilu vienošanos par valdības kodola veidošanu. Vienošanās punktos noteikti jādefinē abu partiju mērķi un stingra apņemšanās nebalsot par valdību, kurā neietilpst abas partijas. Un tad bez sarkanajām līnijām, jāpieaicina tie, kas atbalsta abu partiju mērķus un pildāmos darbus. Vēl nav par vēlu !!! Savādāk nekādu parmaiņu nebūs, abas partijas būs pievīlušas savus vēlētājus un tām nākotnes nebūs.

Atbildēt

anonīms

19.10.2018. 11:32

Brīnos, kā cilvēki nesaprot elemntāras lietas - KP.LV ir nekas cits, kā KOMUNISTISKĀ PARTIJA LV, bet Gobzems ir nekas cits, kā mūslaiku Kirhenšteins, kura uzdevums pašreiz ir ievilkt valdībā saskaņu.

Atbildēt

TB/LNNK

18.10.2018. 21:45

»

Jā, bet

Koalīciju veido reālā vara, nevis tie Saeimā ievēlētie ampelmaņi. Un reālā vara atrodas ārpus Saeimas un pat ārpus partijām. Partijas un Saeimā ievēlētie partiju pārstāvji tai kalpo. Tā, ka kamēr vien reālā vara liks Bordānam uzturēt savas ambīcijas, viņš tās uzturēs. Bet, ja no reālās varas būs rīkojums...


Jau tagad mēs rokam kapu jaunajām partijām, jo mēs esam čekistiski -komunistiskais balsts, tādēl tas nekas, ja kādreiz teicām : AR KOMUNISTIEM KOPĀ NESĒD:ESIM. Tas mums bija vajadzīgs piesegt savu piederību, kam mēs visus 30 gadus kalpojam.

NEBRĪNIETIES - mēs, NA (TB/LNNK), esam kopā ar ZZS komunistiem uz mūžīgiem laikiem, kā to paziņoja brigmanis.

Atbildēt

Gobzemam un Bordānam STOP!

18.10.2018. 21:34

"Vecie blēži" tin savas rebes un kaļ plānus, kā "aptaisīt"abas partijas - KPV.LV un JKP un paņet zem savas kontroles.

Pareizi saka tie, ka vispirms ir vēlme SANAIDOT KPV.LV un JKP, vienu atstāt opozīcijā. Tādēļ Valsts prezidents aicināja tieši šo veco blēžu koalīciju, lai spriestu, kā uzvesties sarunās ar JKP un KPV.LV

Abām šīm partijām vajadzēja izveidot koalīciju un pateikt - mēs veidojam valdību, mūsu premjers "X" VĒL NAV PAR VĒLU, citādi jūs, "uzvarētāji, paliksiet bez uzvaras vai vienu iedzīs opozīcijā, otru vazās aiz deguna - sak, jūs, bez mums, sarkanajiem komunistiem, neko nevarat pieņemt Saeimā, klausiet mūs vai tml.

Iegaumējiet - Valsts prezidents nekad nevirzīs GOBZEMU par premjeru, tam ir vairāki iemesli.

Ja jūs, JKP un KPV.LV nevariet vienoties, viens no jums esot pozīcijā, jutīsieties vienmēr k;ā OAPOZĪCIJA, jo bez veciem blēžiem nevienu savu viedokli nobalsot nevarēsiet. Ja šiem vajadzēs 50 +1, vienmēr būs klāt Saskaņa, kam ir liela druadzība ar ZZS.

Atbildēt

Kaspars Osis

18.10.2018. 19:41

Jkp dzen vilni

Atbildēt

ha ha

18.10.2018. 19:38

»

Kika

KPV- noderīgi idioti kremlim un buldozeram


beidz gvelzt

Atbildēt

Jānis Kuzins

18.10.2018. 09:23

Kādas cerības? Ko jūs smejaties par visu valsti? Šie žīdmasoni nekādas cerības mums nedos.

Atbildēt

sola

18.10.2018. 08:03

Vai runa ir par mīksmiesi Bordānu. Tas jau ne vien savas ambīcijas, bet pat savu tēvu un māti noliks pie malas.Ka tik pie siles. Ne velti kā tāda veca m....a no partijas uz partiju vazājās.

Atbildēt

Jānis

17.10.2018. 23:06

»

west

Ja vispār ir vēl kāda cerība, tad tas ir Bordāns!? Ko darīt ar bezkauņu Gobzemu


Atstāt opozīcijā. Gen jau mentors Meroni pārdzīvos, badā nenomirs pa to laiku.

Atbildēt

Elita

17.10.2018. 23:02

Cilvēki neuzraujaties. Rakstelis ir caurkritušās polittehnoloģes I.Huiķenes rokaspuiša, masona pāvuliņa kārtējās vaimanas par varas un ietekmes zaudēšanu, nekas vairāk. Cerēja uz zemkopības expertiņa vietu pie partaigenose Gobzems.

Atbildēt

Lelle

17.10.2018. 22:41

»

Egle

Duma tu biji, Lelle


Redzēs, redzēs kurš te beigās smiesies un būs tas gudrais....Finka pareģojuma izskaņa joprojām ir spēkā....

Atbildēt

Lellei

17.10.2018. 21:38

Tu balsoji par cilvēkiem ar īpašam vajadzībām, tas nav slikti, līdzjūtīgi. Bet jāievēro šo cilvēku neaprēķināmā daba, to nevar neņemt vērā!

Atbildēt

Lelle

17.10.2018. 20:16

Es arī balsoju par JKP un cerēju, ka valdības kodolu veidos tieši ar KPV, bet izskatās, ka Bordāns piemirsis ko solīja vēlētājiem un pat savas partijas programmu, kur paredzēts samazināt ministriju skaitu, kas sakrīt ar KPV programmu un šis sācis čupoties ar tiem zirgāboliem no abām Vienotībām un naciķiem.
Ja draugs tā turpinās, tad JKP gaida LC, TP, ZZS un V liktenis....

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 19:53

»

13 sajmas āksti

Kā var vienā valdībā būt korumpantu ķērāji un maksātnespējas mafijas nacionālpļūtītāji ar puzes ākstu komunistiem, kuri būšot mūžīgi kā ļenins...


Komsorgs-kangars neprot zagt?Visa partorgu,komsorgu banda profesionāli tika apmācīta un atlasīta okupantu specskolās un speckursos un ne jau prasti ļauži.Arī šo diversantu specprojekts OIK vien ir ko vērts,kura izpildītāji un piesedzēji ir atkal palikuši savās vietās un neslēpti ņirdz mediju ekrānos.

Atbildēt

13 sajmas āksti

17.10.2018. 19:32

Kā var vienā valdībā būt korumpantu ķērāji un maksātnespējas mafijas nacionālpļūtītāji ar puzes ākstu komunistiem, kuri būšot mūžīgi kā ļenins?
Bet kpv ir klauni, varbūt ne visi tie kotletalkāņi, bet viņu vadoņi - noteikti.
Ja pabriks būs premjers - lai Dievs nogrābstās, viņš ir glupākais no visiem iepriekšējiem. Tikai arī zakt neprot.

Atbildēt

Lamata

17.10.2018. 19:10

No TB nacionāļiem par premjeru savulaik tika G.Krasts. Tikai neilgu laiku. 1997.7.8.- 1998.26.11. To nomainīja LC V.Krištopans. Reta valdība ir nostrādājusi līdz termiņa beigām. Arī topošajai nekas nesanāks.

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 17:37

Atbilde lauku pàķim! Bez Saskaņas ( nu nevajag šo partiju uztvert kā Krievu partiju, tajā ir arī daudz Latviešu) Latvijas valdību , iespējams, ir iespējams izveidot, bet tā ātri sabruks un nespēs saukt pie atbildības iepriekšējo valdību nedarbus! Paši sevi taču netiesās...... Tā lūk es savā izdienas pensionāra prātā domāju! Un priecājos , ka pensionāre Barča vairāk nebūs Saeimā.... Tālāko varēšu pateikt pēc valdības apstiprināšanas....

Atbildēt

Lauku pāķis

17.10.2018. 17:15

»

Bēda būs.....

Ja Bordāna partija kopā ar Kaimiņa partiju un.... Saskaņu neveidos valdību tad ....bēda būs..... Atceramies, ka Saskaņas partija neiebilst pret Latvijas dalību NATO un ES! Saskaņas partijā ir daudz latviešu! Divvalodības nebūs , jo Latvijas balstiesīgie pilsoņi referendumā ir pārliecinoši nobalsojuši...


Ar Saskaņu var viskautko sarunāt.... kas tad vājoni iebalsoja... Valdībā Saskaņa nebūs ,bet bez viņas piedalīšanās ari nekas nesanāks... Ko tad Strīķe tagad skraida pa savu bijušo darbavietu.... iespējams meklē kkādas "rīdzenes sarunas"....

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 16:25

Kuram no komentētājiem pietiek drosmes uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu?

Atbildēt

klauns

17.10.2018. 16:21

Andris P.P., iespējams, sapņo kļūt par KPV.LV kasieri.

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 16:20

Ja tiešām Bordāna un Kaimiņa partijai kopā ar saskaņu izdotos izveidot valdību, tad daudzi iepriekšējo valdību darboņi sēdētu cietumā vai slaucītu ielas piespiedu kārtā.... Saprotu, ka, Kaimiņu var mēģināt atstādināt, bet partijas biedri turpinās partijas politiku...

Atbildēt

Bordāna k-gam

17.10.2018. 16:16

Bordāns rīkotos pareizi, ja neveidotu koalīciju ar demagogu un meli Gobzemu, kā arī ākstu Kaimiņu. Paskatieties, ļaudis, kaut vai šā administratora un aktierīša sejās! Tās daudz ko izsaka par viņiem.Šajā kompānijā kopā sanākuši gadījuma cilvēki, kas ātri vien izšķīdīs savās ambīcijās un neprasmē.
Pirms vēlēšanām bļaustījās, visus apvainoja, tagad liekulīgi lien uz vēdera, lai tikai tiktu valdībā. Arī ar saskaņu lielie draugi...Nedod Dievs vēl tādiem iedot Satiksmes ministriju!

Atbildēt

vērotājs

17.10.2018. 15:59

»

Latvis

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies...


No visiem aspektiem tā būtu pareizā valdība.JKP ar savu portfeļu dalīšanu ir uzcēlusi nepārvaramu mūri turpmākā dialoga uzturēšanai.Ja SAVĀ piedāvājumā,finanšu ministra portfeli atdod citai apvienībai,tad par nekādām reformām viņi nav domājuši, kā vienīgais -iegūt IeM,rēķinu kārtošanai.Ja netiek dzēstas sarkanās līnijas ar S,tad jaunajā valdībā nedrīkstētu piesaistīt vairāk kā vienu veco partiju un man gribas domāt,ka ellastīgāka un arī matemātiski izdevīgāka ir NA.

Atbildēt

Kalnciema kvartāls

17.10.2018. 15:50

Man visvairāk šajā šaha partijā derdzas Pavļuts! Nevaru uz šo uzpirkto krāpnieku mierīgi noskatīties.

Atbildēt

Autoram

17.10.2018. 15:38

Paga,paga, arī jaunajam partijām tauta stingru jā nav pateikusi. Visas partijas dabūja tautas atbalstu tikai katra pa padsmit procentiem. Smiekli, ka kādas trīs partijas sauc katra sevi par uzvarētajiem.

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.10.2018. 15:28

Latviešu attīstības neattīstība nosaka attiecīgu progresu; līdz šim latviešu attīstīti neattīstītie dievināja savus laupītājus- cilvēkmēslus šķēles, lemberģus, šleserparvēnijus un citus lielzagļus. Tagad latvieši savā neattīstības attīstībā ir iemīlējušies daunos, pederastos, morāli patoloģiskos primātos. Latviešus noteikti ir jāapsveic. Tādu attīstības neattīstības augstumu vēl neviena tauta uz Zemes nav demonstrējusi. Stulbums vietējā populācijā ir tik grandiozs, ka populācija nemaz nav spējīga izprast un atzīt savu varoņdarbu cilvēces mērogā - parlamentā ievēlēt tikai cilvēciski neadekvātus radījumus.

Atbildēt

tuka

17.10.2018. 15:22

»

Latvis

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies...


Pilnīgi piekrītu, ka Bodānam ar kaimina partiju jāvienojas kopā ar saskaņu, jo "vecie" ar putnu {pūci} jau savienojušies.Vienīgi baidos, ka kpv līderiem tūlīt uzbruks knābis, jo laicīgi tika ierosinātas krimināllietas. Tā kā kaimiņam var likt izvēlēties vai nu turēt muti un atbalstīt "vecos", vai tiesāties

Atbildēt

Vai

17.10.2018. 15:07

tiešām pie mums vairs neviens nav spējīgs saprast, ka valsti vadīt nedod tiem, kurus nepieciešams ārstēt psihiskajā palātā, nepieciešams turēt cietumā par pastrādātajiem noziegumiem pret valsti, kā arī izpildīt ASM par pastrādātajiem noziegumiem pret valsti? 13.Saeimā citu nav.

Atbildēt

west

17.10.2018. 14:28

Ja vispār ir vēl kāda cerība, tad tas ir Bordāns!? Ko darīt ar bezkauņu Gobzemu?

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 14:22

Ja Bordāna partija kopā ar Kaimiņa partiju un.... Saskaņu neveidos valdību tad ....bēda būs..... Atceramies, ka Saskaņas partija neiebilst pret Latvijas dalību NATO un ES! Saskaņas partijā ir daudz latviešu! Divvalodības nebūs , jo Latvijas balstiesīgie pilsoņi referendumā ir pārliecinoši nobalsojuši par latviešu valodu kā vienīgo valsts valsts valodu! Paliek Latvijas ekonomiskās attīstības programma un Latvijas pilsoņu un nepilsoņu sociālā aizsardzība! Ja minētās partijas varētu vienoties kopīgi veidot valdību, tad reāli varētu saukt pie likumā paredzētās atbildības iepriekšējās valdības darboņus, kuri ir izdarījuši likumpārkāpumus .....


Atbildēt

piedzēries atkal?

17.10.2018. 14:19

»

Atis Pabriks ir Drošuma policijas cilvēks

Viens no tiem, kas 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā sakūdīja tautu un pārvērta ar policistiem privātdrēbēs par trakojošu pūli, policijai noslēdzot mierīgiem sapulces dalībniekiem visas izejas no Doma laukuma, virzot tautu pa Jēkaba ielu gar Saeimas namu. Policijas provokatori sāka medt Saeimas ēkas...


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

lauķis

17.10.2018. 14:18

Ja kaku saspiež dūrē tad ir pilnīgi vienalga pa kuru pirkstu spraugu tā izspiežas.Tāpat ir pilnīgi vienalga kuri politmafijas klani veidos valdību.

Atbildēt

U.U.

17.10.2018. 14:15

Vēl viens latviešu stulbenis, kurš neko nesaprot latviešu sētā. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka latviešu dauni cilvēces vēsturē pirmie parlamentā ievēlēja daunus un cita izskata intelektuālos un morālos pederastus. Cik gan neattīstītai ir jābūt tautai, lai tas tā notiktu? Kā tu, dauni Pāvul vāvul, vari atbildēt uz šo jautājumu?

Atbildēt

Latvis

17.10.2018. 14:07

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies, ja būs jebkurš cits variants.

Atbildēt

Piga

17.10.2018. 13:56

Bordān, ej valdībā,savādāk būs jau par vēlu. Tava partija nākotnē sakaltīs.

Atbildēt

Vēlētāja

17.10.2018. 13:54

Ja Bordāna kungs domā, ka viņš sēdēs opozīcijā, tad sēdēs mūžigi, jo tad vairs vēlētāji par viņu nebalsos, tās ir manas pārdomas. Ja esi ievēlēts, tad ir jāstrādā, nevis turēties pie savām ambīcijām.
Un ja kas, tad arī zemniekiem ir savs vēlētājs, lai vai kas, ir jāiet kopā visām labējām partijām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft