Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

haha

22.10.2018. 11:32

Šorīt Pabriks TV uzstājās kā būtu jau nākamais premjers. Gobzems ar Bordānu būs īsti mīkstpēdiņi, ja pieļaus šitā nelieša nākšanu pie varas un ZZS ielaišanu valdībā....tad vāks visam un visi latvieši var droši doties prom no savas dzimtenes.

Atbildēt

;-)

21.10.2018. 23:35

»

Beidz murgot

un ēst maģiskās sēnes - KPV,lv ir nekas cits kā boļševiku partija , bet Gobzems ir nekas cits kā mūslaiku Kirhenšteins


...pēc runas manieres vairāk gan līdzinās smaidošajam Iļjičam. Kā no romāna "Uz jauno krastu" izkāpis un gatavojas aauli no debesīm nocelt. Bet par "Dienas biznesa" publikācijām klusēja, kas cēla saulē KPV.LV .

Atbildēt

Uhhh

21.10.2018. 20:16

Raksta autors, protams, raud par aizgājušo godību, un varbūt arī kādus stāstus par seniem laikiem atminas (protams, ar korekciju sava "es" virzienā), taču nekur rakstā neieraudzīju pat versiju par to, kādā veidā "vecie" izlikuši grābekļus JKP? Ko, kurš sakombinējis, kā izspēlējuši un kā JKP iekrituši?
Manuprāt, JKP pašā ir kaudze ar dīvainīšiem, kam patīk pašiem sev (vai saviem partijas biedriem) nosviest priekšā pa grābaklītim, lai laiku pa laikam pārliecinātos, ka kāts tiešām (un joprojām!!!) bliež pa pieri...

Atbildēt

Beidz murgot

21.10.2018. 10:47

un ēst maģiskās sēnes - KPV,lv ir nekas cits kā boļševiku partija , bet Gobzems ir nekas cits kā mūslaiku Kirhenšteins.

Atbildēt

Beidz murgot

20.10.2018. 22:06

»

anonīms

Brīnos, kā cilvēki nesaprot elemntāras lietas - KP.LV ir nekas cits, kā KOMUNISTISKĀ PARTIJA LV, bet Gobzems ir nekas cits, kā mūslaiku Kirhenšteins, kura uzdevums pašreiz ir ievilkt valdībā saskaņu


un ēst maģiskās sēnes un izplatit dezinformāciju!
KPV skaidri un gaiši pateica ka neveidos koalīciju ar Saskaņu!

Atbildēt

sensors

20.10.2018. 11:07

»

Gobzemam un Bordānam STOP!

"Vecie blēži" tin savas rebes un kaļ plānus, kā "aptaisīt"abas partijas - KPV.LV un JKP un paņet zem savas kontroles...


Tieši tā,vienīgā iespēja kaut ko panakt un realizēt programmu,neļaut nostumt opozīcijā vai būt pozīcijā bez reālas ietekmes ,ir Gobzemam ar Bordānu noslēdzot stabilu vienošanos par valdības kodola veidošanu. Vienošanās punktos noteikti jādefinē abu partiju mērķi un stingra apņemšanās nebalsot par valdību, kurā neietilpst abas partijas. Un tad bez sarkanajām līnijām, jāpieaicina tie, kas atbalsta abu partiju mērķus un pildāmos darbus. Vēl nav par vēlu !!! Savādāk nekādu parmaiņu nebūs, abas partijas būs pievīlušas savus vēlētājus un tām nākotnes nebūs.

Atbildēt

anonīms

19.10.2018. 11:32

Brīnos, kā cilvēki nesaprot elemntāras lietas - KP.LV ir nekas cits, kā KOMUNISTISKĀ PARTIJA LV, bet Gobzems ir nekas cits, kā mūslaiku Kirhenšteins, kura uzdevums pašreiz ir ievilkt valdībā saskaņu.

Atbildēt

TB/LNNK

18.10.2018. 21:45

»

Jā, bet

Koalīciju veido reālā vara, nevis tie Saeimā ievēlētie ampelmaņi. Un reālā vara atrodas ārpus Saeimas un pat ārpus partijām. Partijas un Saeimā ievēlētie partiju pārstāvji tai kalpo. Tā, ka kamēr vien reālā vara liks Bordānam uzturēt savas ambīcijas, viņš tās uzturēs. Bet, ja no reālās varas būs rīkojums...


Jau tagad mēs rokam kapu jaunajām partijām, jo mēs esam čekistiski -komunistiskais balsts, tādēl tas nekas, ja kādreiz teicām : AR KOMUNISTIEM KOPĀ NESĒD:ESIM. Tas mums bija vajadzīgs piesegt savu piederību, kam mēs visus 30 gadus kalpojam.

NEBRĪNIETIES - mēs, NA (TB/LNNK), esam kopā ar ZZS komunistiem uz mūžīgiem laikiem, kā to paziņoja brigmanis.

Atbildēt

Gobzemam un Bordānam STOP!

18.10.2018. 21:34

"Vecie blēži" tin savas rebes un kaļ plānus, kā "aptaisīt"abas partijas - KPV.LV un JKP un paņet zem savas kontroles.

Pareizi saka tie, ka vispirms ir vēlme SANAIDOT KPV.LV un JKP, vienu atstāt opozīcijā. Tādēļ Valsts prezidents aicināja tieši šo veco blēžu koalīciju, lai spriestu, kā uzvesties sarunās ar JKP un KPV.LV

Abām šīm partijām vajadzēja izveidot koalīciju un pateikt - mēs veidojam valdību, mūsu premjers "X" VĒL NAV PAR VĒLU, citādi jūs, "uzvarētāji, paliksiet bez uzvaras vai vienu iedzīs opozīcijā, otru vazās aiz deguna - sak, jūs, bez mums, sarkanajiem komunistiem, neko nevarat pieņemt Saeimā, klausiet mūs vai tml.

Iegaumējiet - Valsts prezidents nekad nevirzīs GOBZEMU par premjeru, tam ir vairāki iemesli.

Ja jūs, JKP un KPV.LV nevariet vienoties, viens no jums esot pozīcijā, jutīsieties vienmēr k;ā OAPOZĪCIJA, jo bez veciem blēžiem nevienu savu viedokli nobalsot nevarēsiet. Ja šiem vajadzēs 50 +1, vienmēr būs klāt Saskaņa, kam ir liela druadzība ar ZZS.

Atbildēt

Kaspars Osis

18.10.2018. 19:41

Jkp dzen vilni

Atbildēt

ha ha

18.10.2018. 19:38

»

Kika

KPV- noderīgi idioti kremlim un buldozeram


beidz gvelzt

Atbildēt

Jānis Kuzins

18.10.2018. 09:23

Kādas cerības? Ko jūs smejaties par visu valsti? Šie žīdmasoni nekādas cerības mums nedos.

Atbildēt

sola

18.10.2018. 08:03

Vai runa ir par mīksmiesi Bordānu. Tas jau ne vien savas ambīcijas, bet pat savu tēvu un māti noliks pie malas.Ka tik pie siles. Ne velti kā tāda veca m....a no partijas uz partiju vazājās.

Atbildēt

Jānis

17.10.2018. 23:06

»

west

Ja vispār ir vēl kāda cerība, tad tas ir Bordāns!? Ko darīt ar bezkauņu Gobzemu


Atstāt opozīcijā. Gen jau mentors Meroni pārdzīvos, badā nenomirs pa to laiku.

Atbildēt

Elita

17.10.2018. 23:02

Cilvēki neuzraujaties. Rakstelis ir caurkritušās polittehnoloģes I.Huiķenes rokaspuiša, masona pāvuliņa kārtējās vaimanas par varas un ietekmes zaudēšanu, nekas vairāk. Cerēja uz zemkopības expertiņa vietu pie partaigenose Gobzems.

Atbildēt

Lelle

17.10.2018. 22:41

»

Egle

Duma tu biji, Lelle


Redzēs, redzēs kurš te beigās smiesies un būs tas gudrais....Finka pareģojuma izskaņa joprojām ir spēkā....

Atbildēt

Lellei

17.10.2018. 21:38

Tu balsoji par cilvēkiem ar īpašam vajadzībām, tas nav slikti, līdzjūtīgi. Bet jāievēro šo cilvēku neaprēķināmā daba, to nevar neņemt vērā!

Atbildēt

Lelle

17.10.2018. 20:16

Es arī balsoju par JKP un cerēju, ka valdības kodolu veidos tieši ar KPV, bet izskatās, ka Bordāns piemirsis ko solīja vēlētājiem un pat savas partijas programmu, kur paredzēts samazināt ministriju skaitu, kas sakrīt ar KPV programmu un šis sācis čupoties ar tiem zirgāboliem no abām Vienotībām un naciķiem.
Ja draugs tā turpinās, tad JKP gaida LC, TP, ZZS un V liktenis....

Atbildēt

ha-ha

17.10.2018. 19:53

»

13 sajmas āksti

Kā var vienā valdībā būt korumpantu ķērāji un maksātnespējas mafijas nacionālpļūtītāji ar puzes ākstu komunistiem, kuri būšot mūžīgi kā ļenins...


Komsorgs-kangars neprot zagt?Visa partorgu,komsorgu banda profesionāli tika apmācīta un atlasīta okupantu specskolās un speckursos un ne jau prasti ļauži.Arī šo diversantu specprojekts OIK vien ir ko vērts,kura izpildītāji un piesedzēji ir atkal palikuši savās vietās un neslēpti ņirdz mediju ekrānos.

Atbildēt

13 sajmas āksti

17.10.2018. 19:32

Kā var vienā valdībā būt korumpantu ķērāji un maksātnespējas mafijas nacionālpļūtītāji ar puzes ākstu komunistiem, kuri būšot mūžīgi kā ļenins?
Bet kpv ir klauni, varbūt ne visi tie kotletalkāņi, bet viņu vadoņi - noteikti.
Ja pabriks būs premjers - lai Dievs nogrābstās, viņš ir glupākais no visiem iepriekšējiem. Tikai arī zakt neprot.

Atbildēt

Lamata

17.10.2018. 19:10

No TB nacionāļiem par premjeru savulaik tika G.Krasts. Tikai neilgu laiku. 1997.7.8.- 1998.26.11. To nomainīja LC V.Krištopans. Reta valdība ir nostrādājusi līdz termiņa beigām. Arī topošajai nekas nesanāks.

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 17:37

Atbilde lauku pàķim! Bez Saskaņas ( nu nevajag šo partiju uztvert kā Krievu partiju, tajā ir arī daudz Latviešu) Latvijas valdību , iespējams, ir iespējams izveidot, bet tā ātri sabruks un nespēs saukt pie atbildības iepriekšējo valdību nedarbus! Paši sevi taču netiesās...... Tā lūk es savā izdienas pensionāra prātā domāju! Un priecājos , ka pensionāre Barča vairāk nebūs Saeimā.... Tālāko varēšu pateikt pēc valdības apstiprināšanas....

Atbildēt

Lauku pāķis

17.10.2018. 17:15

»

Bēda būs.....

Ja Bordāna partija kopā ar Kaimiņa partiju un.... Saskaņu neveidos valdību tad ....bēda būs..... Atceramies, ka Saskaņas partija neiebilst pret Latvijas dalību NATO un ES! Saskaņas partijā ir daudz latviešu! Divvalodības nebūs , jo Latvijas balstiesīgie pilsoņi referendumā ir pārliecinoši nobalsojuši...


Ar Saskaņu var viskautko sarunāt.... kas tad vājoni iebalsoja... Valdībā Saskaņa nebūs ,bet bez viņas piedalīšanās ari nekas nesanāks... Ko tad Strīķe tagad skraida pa savu bijušo darbavietu.... iespējams meklē kkādas "rīdzenes sarunas"....

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 16:25

Kuram no komentētājiem pietiek drosmes uzrakstīt savu vārdu un uzvārdu?

Atbildēt

klauns

17.10.2018. 16:21

Andris P.P., iespējams, sapņo kļūt par KPV.LV kasieri.

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 16:20

Ja tiešām Bordāna un Kaimiņa partijai kopā ar saskaņu izdotos izveidot valdību, tad daudzi iepriekšējo valdību darboņi sēdētu cietumā vai slaucītu ielas piespiedu kārtā.... Saprotu, ka, Kaimiņu var mēģināt atstādināt, bet partijas biedri turpinās partijas politiku...

Atbildēt

Bordāna k-gam

17.10.2018. 16:16

Bordāns rīkotos pareizi, ja neveidotu koalīciju ar demagogu un meli Gobzemu, kā arī ākstu Kaimiņu. Paskatieties, ļaudis, kaut vai šā administratora un aktierīša sejās! Tās daudz ko izsaka par viņiem.Šajā kompānijā kopā sanākuši gadījuma cilvēki, kas ātri vien izšķīdīs savās ambīcijās un neprasmē.
Pirms vēlēšanām bļaustījās, visus apvainoja, tagad liekulīgi lien uz vēdera, lai tikai tiktu valdībā. Arī ar saskaņu lielie draugi...Nedod Dievs vēl tādiem iedot Satiksmes ministriju!

Atbildēt

vērotājs

17.10.2018. 15:59

»

Latvis

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies...


No visiem aspektiem tā būtu pareizā valdība.JKP ar savu portfeļu dalīšanu ir uzcēlusi nepārvaramu mūri turpmākā dialoga uzturēšanai.Ja SAVĀ piedāvājumā,finanšu ministra portfeli atdod citai apvienībai,tad par nekādām reformām viņi nav domājuši, kā vienīgais -iegūt IeM,rēķinu kārtošanai.Ja netiek dzēstas sarkanās līnijas ar S,tad jaunajā valdībā nedrīkstētu piesaistīt vairāk kā vienu veco partiju un man gribas domāt,ka ellastīgāka un arī matemātiski izdevīgāka ir NA.

Atbildēt

Kalnciema kvartāls

17.10.2018. 15:50

Man visvairāk šajā šaha partijā derdzas Pavļuts! Nevaru uz šo uzpirkto krāpnieku mierīgi noskatīties.

Atbildēt

Autoram

17.10.2018. 15:38

Paga,paga, arī jaunajam partijām tauta stingru jā nav pateikusi. Visas partijas dabūja tautas atbalstu tikai katra pa padsmit procentiem. Smiekli, ka kādas trīs partijas sauc katra sevi par uzvarētajiem.

Atbildēt

Udo Ulbergs

17.10.2018. 15:28

Latviešu attīstības neattīstība nosaka attiecīgu progresu; līdz šim latviešu attīstīti neattīstītie dievināja savus laupītājus- cilvēkmēslus šķēles, lemberģus, šleserparvēnijus un citus lielzagļus. Tagad latvieši savā neattīstības attīstībā ir iemīlējušies daunos, pederastos, morāli patoloģiskos primātos. Latviešus noteikti ir jāapsveic. Tādu attīstības neattīstības augstumu vēl neviena tauta uz Zemes nav demonstrējusi. Stulbums vietējā populācijā ir tik grandiozs, ka populācija nemaz nav spējīga izprast un atzīt savu varoņdarbu cilvēces mērogā - parlamentā ievēlēt tikai cilvēciski neadekvātus radījumus.

Atbildēt

tuka

17.10.2018. 15:22

»

Latvis

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies...


Pilnīgi piekrītu, ka Bodānam ar kaimina partiju jāvienojas kopā ar saskaņu, jo "vecie" ar putnu {pūci} jau savienojušies.Vienīgi baidos, ka kpv līderiem tūlīt uzbruks knābis, jo laicīgi tika ierosinātas krimināllietas. Tā kā kaimiņam var likt izvēlēties vai nu turēt muti un atbalstīt "vecos", vai tiesāties

Atbildēt

Vai

17.10.2018. 15:07

tiešām pie mums vairs neviens nav spējīgs saprast, ka valsti vadīt nedod tiem, kurus nepieciešams ārstēt psihiskajā palātā, nepieciešams turēt cietumā par pastrādātajiem noziegumiem pret valsti, kā arī izpildīt ASM par pastrādātajiem noziegumiem pret valsti? 13.Saeimā citu nav.

Atbildēt

west

17.10.2018. 14:28

Ja vispār ir vēl kāda cerība, tad tas ir Bordāns!? Ko darīt ar bezkauņu Gobzemu?

Atbildēt

Bēda būs.....

17.10.2018. 14:22

Ja Bordāna partija kopā ar Kaimiņa partiju un.... Saskaņu neveidos valdību tad ....bēda būs..... Atceramies, ka Saskaņas partija neiebilst pret Latvijas dalību NATO un ES! Saskaņas partijā ir daudz latviešu! Divvalodības nebūs , jo Latvijas balstiesīgie pilsoņi referendumā ir pārliecinoši nobalsojuši par latviešu valodu kā vienīgo valsts valsts valodu! Paliek Latvijas ekonomiskās attīstības programma un Latvijas pilsoņu un nepilsoņu sociālā aizsardzība! Ja minētās partijas varētu vienoties kopīgi veidot valdību, tad reāli varētu saukt pie likumā paredzētās atbildības iepriekšējās valdības darboņus, kuri ir izdarījuši likumpārkāpumus .....


Atbildēt

piedzēries atkal?

17.10.2018. 14:19

»

Atis Pabriks ir Drošuma policijas cilvēks

Viens no tiem, kas 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā sakūdīja tautu un pārvērta ar policistiem privātdrēbēs par trakojošu pūli, policijai noslēdzot mierīgiem sapulces dalībniekiem visas izejas no Doma laukuma, virzot tautu pa Jēkaba ielu gar Saeimas namu. Policijas provokatori sāka medt Saeimas ēkas...


tu aizej izvemies uz savām ilgtspējīgi nomī(z)tajām pastalām, idiiota atkritums kam virca skalojas smadzeņu vietā un kas visiem spēkiem izmisīgi slēpj savu čekas stukača un cionistu židmasonu zombija identitāti.

Atbildēt

lauķis

17.10.2018. 14:18

Ja kaku saspiež dūrē tad ir pilnīgi vienalga pa kuru pirkstu spraugu tā izspiežas.Tāpat ir pilnīgi vienalga kuri politmafijas klani veidos valdību.

Atbildēt

U.U.

17.10.2018. 14:15

Vēl viens latviešu stulbenis, kurš neko nesaprot latviešu sētā. Tāpēc nav nekāds brīnums, ka latviešu dauni cilvēces vēsturē pirmie parlamentā ievēlēja daunus un cita izskata intelektuālos un morālos pederastus. Cik gan neattīstītai ir jābūt tautai, lai tas tā notiktu? Kā tu, dauni Pāvul vāvul, vari atbildēt uz šo jautājumu?

Atbildēt

Latvis

17.10.2018. 14:07

Noteikti Bordānam ar Gobzenu jāsarunā, ja Bordāns nav iefiltrēts Strīķes partijā, lai grautu partiju un viņa netiktu pie iekšlietu ministra amata. Trešo vajadzētu ņemt SC, lai vecie netiek neviens. Cita varianta nav! Līdz nākošās saeimas vēlēšanām vecās partijas sagraus abus un jaunās partijas izbeigsies, ja būs jebkurš cits variants.

Atbildēt

Piga

17.10.2018. 13:56

Bordān, ej valdībā,savādāk būs jau par vēlu. Tava partija nākotnē sakaltīs.

Atbildēt

Vēlētāja

17.10.2018. 13:54

Ja Bordāna kungs domā, ka viņš sēdēs opozīcijā, tad sēdēs mūžigi, jo tad vairs vēlētāji par viņu nebalsos, tās ir manas pārdomas. Ja esi ievēlēts, tad ir jāstrādā, nevis turēties pie savām ambīcijām.
Un ja kas, tad arī zemniekiem ir savs vēlētājs, lai vai kas, ir jāiet kopā visām labējām partijām.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...