Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liliana

05.02.2017. 19:00

»

vilks

spics,ruds purns, nelielas, blēdīgas ačteles lapsa nav tas dzivnieks kuram var uzticēties


lapsa ir lapsa un tur attiecīgi gājieni...esmu neitrāla pret VVF,par izdiedelēto kapa vietu 7 personām es neliktos ne zinis,ir daudz svarīgas lietas.Tikai tut jau nav brīvu kapa vietu- apakšā kādiem kauli un kādam arī tā pieder,tikai neviens par to neraksta.

Atbildēt

vilks

05.02.2017. 15:18

spics,ruds purns, nelielas, blēdīgas ačteles lapsa nav tas dzivnieks kuram var uzticēties!

Atbildēt

!

27.01.2017. 19:48

/Vajaga pulksteņus, vajaga iekārtot savus bērnus darbā savā kancelejā, vajaga riekstkoka mēbeles un lustras uz nodokļu maksātāju rēķina, vajaga nepelnītus tūkstošus par Liepājas vēja izpēti, vajaga zemi Jūrmalā, vajaga labāku mersedesu uz to pašu reņģēdāju rēķina./

Atbildēt

25.01.2017. 10:39

sieviete nav pelnījusi manu cieņu. Atvainojiet, detaļas neminēšu, bet tāds ir mans viedoklis.
Lapsas kungs ir ļoti drosmīgs un taisnīgs.
Blata sistēma mūs saēd kā rūsa metālu.

Atbildēt

:-(

22.01.2017. 15:53

»

Krīzes pensionārs

VVF šodien Apollo ielikusi rakstiņu, ka viņas nomelnotājs ir nobijies, bet viņa te "laistījusi mūs kā puķītes",lai mēs atplauktu...


PATS to esi pelnījis un neviens cits nav vainīgs, ka esi nopelnījis tik mazu pensiju, ka nav tev bērnu, kas domātu par tevi vecumdienās.
Taču tāpēc savu žulti nevajag izgāzt uz cienījamiem cilvēkiem.

Atbildēt

nožēlojamajiem lumpeņiem

22.01.2017. 15:51

aktum 22.janvāris 2017 14:18 atbildēt
Nožēlojaimais un nicināmais lumpeņproletariāts ir sērga. Eksprezidentes k-dzei ir skaidri jāsaprot, ka pie vainas nav latviešu tauta, bet šie sabiedrības atkritumi – postpadomiskais lumpeņproletariāts. Un tā iemesla pēc eksprezidentei vajag izstrādāt un ieviest metodes šī nožēlojamā un nicināmā, šīs sērgas – puslopiskā lumpeņproletariāta izskaušanai. No lumpeņproletariāta izskaušanas ir tieši atkarīga latviešu tautas nākotne.

Atbildēt

Krīzes pensionārs

22.01.2017. 10:55

VVF šodien Apollo ielikusi rakstiņu, ka viņas nomelnotājs ir nobijies, bet viņa te "laistījusi mūs kā puķītes",lai mēs atplauktu!
Tad nu pateikšu vienkārši, ka jūtos TIK atplaucis, ka vecumdienās pensija ir mazāka par iztikšanas nepieciešamību, ka man pilnīgi droši pietiek ar šo faktu, lai nemīlētu laistītāju, kurai viss tiek no manis maksātiem nodokļiem!

Atbildēt

man

20.01.2017. 16:29

tā prastā vecene nekad nav patikusi !!!!!!! Labs raksts - humorīgs :)

Atbildēt

Haris.

20.01.2017. 14:27

Izsaku treknu "fui"tiem komentētājiem,kuri attaisno VVF rīcību,-vai Jūrmalas zemes,vai kapu zemes "izsišanā"!Viņi ir tie,kuru dēļ Rainis teica:"...es negribu,lai mani aprok šajā zemē... .Nav citas tautas,kur viens otru tā izsmej,nicina un kājām min,kā pie mums.Man apnikusi viņu vēsā vienaldzība un viņu naids."

Atbildēt

kur nu

20.01.2017. 11:00

zemi Jūrmalā...to tik krūmiņiem, šleseriem un citiem, orientētiem uz Austrumu robežu.

Atbildēt

Laima

20.01.2017. 10:43

Vai kāds zin, kur apbēdīta Vvf māte?

Atbildēt

Lapsa - kaku bende!

20.01.2017. 00:27

Kakā - bendē!
Kakā - bendē!

Nekas nevar aizliegt Lapsam
izsmērēt VV p īzdu gar sienu, ko?

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.01.2017. 21:33

...skaisti jau tu runā , diez kā tu dziedi ... šķiet , ne tikai ar saviem darbiem VVF ir sakompromitējusies , bet Viņas mēģinājumi savā netīrībā iesaistīt latviešu tautas dziesmu - mūsu DAINAS ! padara VIŅAS būtību sevišķi pretīgu !
Lato Lapsas k-gs patiešām paceļ žurnālistikas karogu ideālā augstumā !

Atbildēt

sasa

19.01.2017. 21:31

Visa tā štelle nav riktīga.

Atbildēt

sdf

19.01.2017. 21:09

Astoņkāja cienīgs gājiens.

Atbildēt

citāts

19.01.2017. 18:12

"Kādā Monreālas skaistās Mount Royal kapsētas nogāzītē ir vientuļš mazs kapiņš, ko neviens gadiem ilgi neapciemo."

Lūk, to es saprotu. Un runa nav par kaut kādu nabaga tantiņu, kurai nav naudas vai kura guļ uz gultas, vai robežas ir slēgtas. Naudas tantei ir gana, nodokļu maksātāji uztur gadiem ilgi, vīzu nevajag, lidojums - dažas stundas. Pohuj. Toties atceras tikai tad, kad vajag atkal pa blatu kaut ko izkaulēt.

Atbildēt

Nabadziņam nesanāca:

19.01.2017. 17:55

"SUVERENITĀTE"

2014. gada 4. oktobra 12. Saeimas
Ziņas par deputātu kandidātu

Dainis Grabovskis
Dzimums: vīrietis
Dzimšanas gads: 1970
Dzīves vieta Latvijā: Mārupes novads
Ģimenes stāvoklis: šķiries
Tautība: latvietis
Izglītība: augstākā

Pabeigtas šādas mācību iestādes:
Latvijas Universitāte, 2001, pedagoģijas bakalaurs

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 17:31

Es gan saku ka VVF bija vislabaakaa prezidente. Ko juus mulkji vispaar saprotat.

Atbildēt

paga paga

19.01.2017. 16:11

Vai cilveks, kas bija pret chekas maisu atversanu vispar drikst rakstit par so tematu?! Jo chekas maisos sedosie jau ir tiesie vaininieki deportacijam! Kauns VVF!!!!!!!!! Kauns!

"Jau piekto dienu smagi strādāju pie raksta Beļģijas Akadēmijai par noziegumu, sodu un amnestiju, par latviešu masu deportācijām, slepkavībām, represijām. Drūms temats."

Atbildēt

Eduards Lunis

19.01.2017. 15:56

---Ir tak mums ĪSTI, PATIESI CILVĒKI,kuri lietas sauc ĪSTAJOS VĀRDOS! pALDIES , LAPSAS KUNGS!
Patiesībā, mums pa šiem,, bri'vības un demokra'tijas ,, gadiem varas augšgalā ir bijuši TIKAI TĀDI! TĀPĒC JAU IR TIKUŠI ĪSTENOTI,,VEIKSMES STĀSTI, TREKNIE STĀSTI, IZAUGSMES UN ATTĪSTI'BAS STĀSTI! BET CIK ZEMISKAM IR JĀBŪT ŠO STĀSTU UN ATBALSTĪTA'JU ATTŪSTĪBAS LĪMENIM, LAI UZ VALSTS UN TAUTAS IZNĪCĪBAS RĒĶINA TĀ RUNĀYU!
4. maijā , Rīgā, notiks -LATBIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! TEL UZZIŅĀM-65038743

Atbildēt

gunča

19.01.2017. 15:04

Ja jau VVF vēlas savu laiku apmesties !>Meža kapos, mn nav nekādu iebildumu. Tikai viņai kā eksprezidentei vajadzēja Saeimā iesniegt likumprojektu par atbilstošu kapa vietu nodrošināšanu bijušajiem Valsts prezidentiem, lai tas viss būtu noticis civilizēti, ētiski , bez blata iespējām. Jo tas ir jautājums, kuru Saeima līdz šim nav risinājusi. Tagad VVF preēji saviem augsti uzstādītajiem ētikas principiem vulgāri atrod blata, apkārtceļus savu vēlmju risināšanai.
Tas noticis uz tur esošo veco apbedījumu rēķina, acīmredzot , tos nolīdzinot.
Nu un kāda gan te ētika, kur augstie principi?

Atbildēt

yes

19.01.2017. 14:39

VVF dusi mierā Kanādā, no kurienes atbrauci un punkts.

Atbildēt

kapu vecis

19.01.2017. 13:00

Kapu vecen,cik ilgi un vareni būtu jācepas par Grūtupa kapu.Viņš jau sen ir miris un apglabāts.Šis pats portāls un citi avoti cepās ilgi un dikti,kad G.vēl bija dzīvs un arī vēlāk.Bija simtiem naidīgu komentāru un viss pārējais.Vai tiešām par šo faktu jācepas līdz pastarajai tiesai vairākās paaudzēs?Jāraksta par aktuāliem notikumiem,nevis par vēsturiskiem pagātnes notikumiem bez gala un malas jācepas.Tad jau jācepas arī par daudzajiem krievu u.c. bandītiem,kuriem ir grandiozi pieminekļi Pirmajos Meža kapos.Tauta runā,ka arī Ušakova famīlijai tur ir kapi.Ko nu?tad jau drīzāk,lai tur dus Grūtupu un VVF famīlijas.Tā jau var aizcepties atpakaļ viduslaikos.Par Grūtupa kapu šis portāls rakstīja gluži tāpat kā tagad par Freibergas.Liekas,daži nupat pamodušies,vai bijuši bezvēsts prombūtnē,vai uz laiku bija zaudējuši atmiņu.

Atbildēt

damokla zobens

19.01.2017. 10:20

VVF butu nevis jaraksta par izsutijumiem un tiem laikiem, jo diez vai dainu sakartotaja var pacelt tik dzilu tematu, bet par laiku, kad vina bija prezidente, kur vina varetu vienreiz godigi un atklati ( jo 80 gadigam nav jabaidas par lapsenes kodienu) uzrakstit visu kaa tika sagrauta Latvijas tautsaimnieciba, raditi likumi, kas lauj izzagt valsti, tauta izsutita no valsts izdzivosanai. Sadu gramatu vinai vajadzeja rakstit, nevis tikai vienreiz iekercas "damokla zobens kritis par jusu galvam!"un taa bija visa vinas cina! Ne krita zobens, ne kas mainijas, zagsana turpinajas, zaglu likumu pienemsana vel vairak. Sadu gramatu uzrakstitu un tad tauta vinu cienitu. Bet vai rakstis, ja pati streeba no siles ar 2 liekskerem un spaini! Ko vina var uzrakstit ar pilnu muti siles ediena?!

Atbildēt

kapu vecene

19.01.2017. 09:49

Kapēc neviens necepas par Grūtupu pašā centrā, tie laikam Meža kapi I vai 2 tur nav neviens paglabāts, te kā ieej kapos uzreiz redzi kurš bija un paliek saimnieks. aŠo vietu viņš arī aizņema dzīvs būdams.

Atbildēt

trevor philips

19.01.2017. 08:58

Lato kā vienmēr - lakoniski un trāpīgi, kā naglai uz galvas, nevis kā vecā prezene - kaut kāda mistika, gaudo un sūdzās par savas dzimtes grūto vēsturi, tā vietā lai paskaidrotu, kāpēc kārtējo reizi iedomājās sevi esam pārāku par likumu. Ikā visiem, izņemot viņu pašu, tie viņas puņķainie stāstiņi par smago dzimtas pagātni nebūtu pie dirsas.

Atbildēt

Pār strīpu

19.01.2017. 00:31

Lato, tu pats to kapu gribi sev? Lato kolaboracionisms ar austrumu kaimiņu tik ļoti spiežas pa vīlēm ārā, ka ir kļuvis pat nožēlojams. Mērķis- parādīt Latviju un visus tās vadītājus kā failed state. Nav nākotnes tautai, kurai nav savi varoņi un kura neciena savus līderus. Tāds eksperiments jau bija 1917.gadā un ir nesis nelaimi un atpalicību simtiem miljonu cilvēku. Lato, tu pats sev neriebies, kas skaties spogulī? Latviskojot - pārdevies kažoks.

Atbildēt

Blondīne

18.01.2017. 23:08

»

lorencs

Nupat izlasīju mūsu exprezidentes V.V. Freibergas stāstījumu par savu piederīgo dzīves ciešanām. Man pilnā balsī gribējās kliegt, bet tāds takšu bija mūsu visas tautas liktenis! Krievija ir pilna ar nezināmu bojā gājušo nekoptām kapu vietām! Tā ir mūsu visu pagātne, kuru mēs katrs vairāk vai mazāk atceramies...


Pilnīgi piekrītu. Arī esmu domājusi par to, ka lielākajai daļai šeit dzīvojošo cilvēku to ciešanu ir bijis pārpārēm un šodien lielākajai daļai veco cilvēku ir tik mazi iztikas līdzekļi, maz pieejama medicīna un dziļa sāpe sirdī. Un tie tūkstošu simti, ka šajos laikos ir pametuši valsti, lai varētu izdzīvot un saviem bērniem nodrošināt cilvēcīgu dzīvi strādājot visādās Anglijās, Irijās utt. Un pavisu šo nevienam sirds nesāp.Tauta kā zemcilvēki un izredzētie kam viss pienākas.

Atbildēt

nju bet

18.01.2017. 23:05

"...pirms piecdesmit gadiem nomirušais bērniņš... " (C)
----------
viss gaužām vienkārši - ja ir līķis un kkādi radi vēl tur ieglabāti, tad vieglāk pēcnāves godkārīgajiem tikt pie zemes pleķa slēgtajos kapos!

Atbildēt

Bite

18.01.2017. 22:45

»

bitei

Liec tu dievu mierā, glupā bite. Rakstam nav ne vainas. Drusku bij par daudz sagribējies.. un lai cik mums visiem cilvēcīgi žēl mazā mirušā bērniņa - nevajadzēja gan to kā vairogu pretī likt


Pats tu glups. Lai arī VVF ir tāda kāda nu ir, tas nenozīmē, ka žurnālistam jāpaliek par nelieti. Visam ir robežas, arī publikācijām. Nepatīkama publikācija, kas izsauc riebumu nevis pret kapu fīrētāju, bet pašu Lapsu.

Atbildēt

Lina

18.01.2017. 21:54

Parasti jau lielais atklājas mazās lietās. Ja VVF ir šādi rīcības principi, tad kļūst baisi domājot, kādas bija viņas iespējas prezidēšanas laikā - - - Tad viss sāk atklāties citā gaismā... Baisi.

Atbildēt

to: Lapsa, izlasi

18.01.2017. 21:32

»

Lapsa, izlasi!

...


Neesmu lapsa, bet izlasīju. Un ???? Viena cilvēka viedoklis.. Kas tagad??? Visi tā nedomā!
Vvf sunīši, - nikus nemainiet!

Atbildēt

es ari par visiem

18.01.2017. 21:14

»

muahaha

atbalstu autoru


100%

Atbildēt

bitei

18.01.2017. 21:13

»

Bite

Ak mans Dievs, cik zemiski. Lato Lapsu spēj zemiskumā pārspēt tikai Lato Lapsa


Liec tu dievu mierā, glupā bite. Rakstam nav ne vainas. Drusku bij par daudz sagribējies.. un lai cik mums visiem cilvēcīgi žēl mazā mirušā bērniņa - nevajadzēja gan to kā vairogu pretī likt...

Atbildēt

Pesimists

18.01.2017. 21:00

Viss kārtībā, normāla ambicioza nelieša, kolabracionista, ārvalstu pakalpiņa un nodevēja rīcība (tas par VVF). Bet dēļ savas izšķirošās lomas pedofīlijas skandālā, kas ļāva pieķertajiem prominentajiem pedofīliem izvairīties no soda VVF ir pelnījusi pavisam skarbas lietas.

Atbildēt

Robis

18.01.2017. 20:41

VVF pilnībā ir apguvusi īstā blata jēgu un nozīmi. Pat tādā mērā un zemiskā līmenī, ka izmanto savu nelaiķu radu esamību un nāvi. Zemiskāk, jau laikam vairs viņai nav kur krist.

Atbildēt

Anti

18.01.2017. 17:45

Labs raksts, kas precīzi pasaka, kā exprezidenti izmanto blatus, pēc tādiem gājieniem nav cienas ne pret šo valsti, ne pret šīs valsts publiskās varas pārstāvjiem.

Atbildēt

zinītis

18.01.2017. 17:40

lielākā daļa komentētāju ir slimi uz pus galvu, daļa uz visu galvu, kabina birkas un aprej da jebkuru autoru ,kas izvelk kādu skeletu no skapja vai salīdzina infu , slimnieki nediskutē par faktu patiesumu,bet uzbrūk rakstītājam un pārsvarā- anonīmi.

Atbildēt

b. Nevilks

18.01.2017. 17:39

Ar šo VVF apliecina piederību latviešu "kultūrai", jo neviena cita tauta šādi par kapiņiem neiespringst. Pat poļi ne.

Atbildēt

feja

18.01.2017. 16:41

labi jau labi rūkts, lapsa, bet kad ar tādu pašu iedvesmu ķersies mūsu dižākajam mēram Latvijā ? Vai par nilu tev, puis, nav ko teikt? Nu ir jau tā, ka nilu kustinot var sanākt kā Jēkabsonam. A varbūt moni moni moni spēlē galveno lomu?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

6

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

FotoIzglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību visās tās līmeņos Covid-19 ārkārtas situācijas apstākļos degradē Latvijas izglītības un zinātnes sistēmu kopumā.
Lasīt visu...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...