Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Liliana

05.02.2017. 19:00

»

vilks

spics,ruds purns, nelielas, blēdīgas ačteles lapsa nav tas dzivnieks kuram var uzticēties


lapsa ir lapsa un tur attiecīgi gājieni...esmu neitrāla pret VVF,par izdiedelēto kapa vietu 7 personām es neliktos ne zinis,ir daudz svarīgas lietas.Tikai tut jau nav brīvu kapa vietu- apakšā kādiem kauli un kādam arī tā pieder,tikai neviens par to neraksta.

Atbildēt

vilks

05.02.2017. 15:18

spics,ruds purns, nelielas, blēdīgas ačteles lapsa nav tas dzivnieks kuram var uzticēties!

Atbildēt

!

27.01.2017. 19:48

/Vajaga pulksteņus, vajaga iekārtot savus bērnus darbā savā kancelejā, vajaga riekstkoka mēbeles un lustras uz nodokļu maksātāju rēķina, vajaga nepelnītus tūkstošus par Liepājas vēja izpēti, vajaga zemi Jūrmalā, vajaga labāku mersedesu uz to pašu reņģēdāju rēķina./

Atbildēt

25.01.2017. 10:39

sieviete nav pelnījusi manu cieņu. Atvainojiet, detaļas neminēšu, bet tāds ir mans viedoklis.
Lapsas kungs ir ļoti drosmīgs un taisnīgs.
Blata sistēma mūs saēd kā rūsa metālu.

Atbildēt

:-(

22.01.2017. 15:53

»

Krīzes pensionārs

VVF šodien Apollo ielikusi rakstiņu, ka viņas nomelnotājs ir nobijies, bet viņa te "laistījusi mūs kā puķītes",lai mēs atplauktu...


PATS to esi pelnījis un neviens cits nav vainīgs, ka esi nopelnījis tik mazu pensiju, ka nav tev bērnu, kas domātu par tevi vecumdienās.
Taču tāpēc savu žulti nevajag izgāzt uz cienījamiem cilvēkiem.

Atbildēt

nožēlojamajiem lumpeņiem

22.01.2017. 15:51

aktum 22.janvāris 2017 14:18 atbildēt
Nožēlojaimais un nicināmais lumpeņproletariāts ir sērga. Eksprezidentes k-dzei ir skaidri jāsaprot, ka pie vainas nav latviešu tauta, bet šie sabiedrības atkritumi – postpadomiskais lumpeņproletariāts. Un tā iemesla pēc eksprezidentei vajag izstrādāt un ieviest metodes šī nožēlojamā un nicināmā, šīs sērgas – puslopiskā lumpeņproletariāta izskaušanai. No lumpeņproletariāta izskaušanas ir tieši atkarīga latviešu tautas nākotne.

Atbildēt

Krīzes pensionārs

22.01.2017. 10:55

VVF šodien Apollo ielikusi rakstiņu, ka viņas nomelnotājs ir nobijies, bet viņa te "laistījusi mūs kā puķītes",lai mēs atplauktu!
Tad nu pateikšu vienkārši, ka jūtos TIK atplaucis, ka vecumdienās pensija ir mazāka par iztikšanas nepieciešamību, ka man pilnīgi droši pietiek ar šo faktu, lai nemīlētu laistītāju, kurai viss tiek no manis maksātiem nodokļiem!

Atbildēt

man

20.01.2017. 16:29

tā prastā vecene nekad nav patikusi !!!!!!! Labs raksts - humorīgs :)

Atbildēt

Haris.

20.01.2017. 14:27

Izsaku treknu "fui"tiem komentētājiem,kuri attaisno VVF rīcību,-vai Jūrmalas zemes,vai kapu zemes "izsišanā"!Viņi ir tie,kuru dēļ Rainis teica:"...es negribu,lai mani aprok šajā zemē... .Nav citas tautas,kur viens otru tā izsmej,nicina un kājām min,kā pie mums.Man apnikusi viņu vēsā vienaldzība un viņu naids."

Atbildēt

kur nu

20.01.2017. 11:00

zemi Jūrmalā...to tik krūmiņiem, šleseriem un citiem, orientētiem uz Austrumu robežu.

Atbildēt

Laima

20.01.2017. 10:43

Vai kāds zin, kur apbēdīta Vvf māte?

Atbildēt

Lapsa - kaku bende!

20.01.2017. 00:27

Kakā - bendē!
Kakā - bendē!

Nekas nevar aizliegt Lapsam
izsmērēt VV p īzdu gar sienu, ko?

Atbildēt

sociāli atstumtais

19.01.2017. 21:33

...skaisti jau tu runā , diez kā tu dziedi ... šķiet , ne tikai ar saviem darbiem VVF ir sakompromitējusies , bet Viņas mēģinājumi savā netīrībā iesaistīt latviešu tautas dziesmu - mūsu DAINAS ! padara VIŅAS būtību sevišķi pretīgu !
Lato Lapsas k-gs patiešām paceļ žurnālistikas karogu ideālā augstumā !

Atbildēt

sasa

19.01.2017. 21:31

Visa tā štelle nav riktīga.

Atbildēt

sdf

19.01.2017. 21:09

Astoņkāja cienīgs gājiens.

Atbildēt

citāts

19.01.2017. 18:12

"Kādā Monreālas skaistās Mount Royal kapsētas nogāzītē ir vientuļš mazs kapiņš, ko neviens gadiem ilgi neapciemo."

Lūk, to es saprotu. Un runa nav par kaut kādu nabaga tantiņu, kurai nav naudas vai kura guļ uz gultas, vai robežas ir slēgtas. Naudas tantei ir gana, nodokļu maksātāji uztur gadiem ilgi, vīzu nevajag, lidojums - dažas stundas. Pohuj. Toties atceras tikai tad, kad vajag atkal pa blatu kaut ko izkaulēt.

Atbildēt

Nabadziņam nesanāca:

19.01.2017. 17:55

"SUVERENITĀTE"

2014. gada 4. oktobra 12. Saeimas
Ziņas par deputātu kandidātu

Dainis Grabovskis
Dzimums: vīrietis
Dzimšanas gads: 1970
Dzīves vieta Latvijā: Mārupes novads
Ģimenes stāvoklis: šķiries
Tautība: latvietis
Izglītība: augstākā

Pabeigtas šādas mācību iestādes:
Latvijas Universitāte, 2001, pedagoģijas bakalaurs

Atbildēt

Dainis Grabovskis

19.01.2017. 17:31

Es gan saku ka VVF bija vislabaakaa prezidente. Ko juus mulkji vispaar saprotat.

Atbildēt

paga paga

19.01.2017. 16:11

Vai cilveks, kas bija pret chekas maisu atversanu vispar drikst rakstit par so tematu?! Jo chekas maisos sedosie jau ir tiesie vaininieki deportacijam! Kauns VVF!!!!!!!!! Kauns!

"Jau piekto dienu smagi strādāju pie raksta Beļģijas Akadēmijai par noziegumu, sodu un amnestiju, par latviešu masu deportācijām, slepkavībām, represijām. Drūms temats."

Atbildēt

Eduards Lunis

19.01.2017. 15:56

---Ir tak mums ĪSTI, PATIESI CILVĒKI,kuri lietas sauc ĪSTAJOS VĀRDOS! pALDIES , LAPSAS KUNGS!
Patiesībā, mums pa šiem,, bri'vības un demokra'tijas ,, gadiem varas augšgalā ir bijuši TIKAI TĀDI! TĀPĒC JAU IR TIKUŠI ĪSTENOTI,,VEIKSMES STĀSTI, TREKNIE STĀSTI, IZAUGSMES UN ATTĪSTI'BAS STĀSTI! BET CIK ZEMISKAM IR JĀBŪT ŠO STĀSTU UN ATBALSTĪTA'JU ATTŪSTĪBAS LĪMENIM, LAI UZ VALSTS UN TAUTAS IZNĪCĪBAS RĒĶINA TĀ RUNĀYU!
4. maijā , Rīgā, notiks -LATBIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! TEL UZZIŅĀM-65038743

Atbildēt

gunča

19.01.2017. 15:04

Ja jau VVF vēlas savu laiku apmesties !>Meža kapos, mn nav nekādu iebildumu. Tikai viņai kā eksprezidentei vajadzēja Saeimā iesniegt likumprojektu par atbilstošu kapa vietu nodrošināšanu bijušajiem Valsts prezidentiem, lai tas viss būtu noticis civilizēti, ētiski , bez blata iespējām. Jo tas ir jautājums, kuru Saeima līdz šim nav risinājusi. Tagad VVF preēji saviem augsti uzstādītajiem ētikas principiem vulgāri atrod blata, apkārtceļus savu vēlmju risināšanai.
Tas noticis uz tur esošo veco apbedījumu rēķina, acīmredzot , tos nolīdzinot.
Nu un kāda gan te ētika, kur augstie principi?

Atbildēt

yes

19.01.2017. 14:39

VVF dusi mierā Kanādā, no kurienes atbrauci un punkts.

Atbildēt

kapu vecis

19.01.2017. 13:00

Kapu vecen,cik ilgi un vareni būtu jācepas par Grūtupa kapu.Viņš jau sen ir miris un apglabāts.Šis pats portāls un citi avoti cepās ilgi un dikti,kad G.vēl bija dzīvs un arī vēlāk.Bija simtiem naidīgu komentāru un viss pārējais.Vai tiešām par šo faktu jācepas līdz pastarajai tiesai vairākās paaudzēs?Jāraksta par aktuāliem notikumiem,nevis par vēsturiskiem pagātnes notikumiem bez gala un malas jācepas.Tad jau jācepas arī par daudzajiem krievu u.c. bandītiem,kuriem ir grandiozi pieminekļi Pirmajos Meža kapos.Tauta runā,ka arī Ušakova famīlijai tur ir kapi.Ko nu?tad jau drīzāk,lai tur dus Grūtupu un VVF famīlijas.Tā jau var aizcepties atpakaļ viduslaikos.Par Grūtupa kapu šis portāls rakstīja gluži tāpat kā tagad par Freibergas.Liekas,daži nupat pamodušies,vai bijuši bezvēsts prombūtnē,vai uz laiku bija zaudējuši atmiņu.

Atbildēt

damokla zobens

19.01.2017. 10:20

VVF butu nevis jaraksta par izsutijumiem un tiem laikiem, jo diez vai dainu sakartotaja var pacelt tik dzilu tematu, bet par laiku, kad vina bija prezidente, kur vina varetu vienreiz godigi un atklati ( jo 80 gadigam nav jabaidas par lapsenes kodienu) uzrakstit visu kaa tika sagrauta Latvijas tautsaimnieciba, raditi likumi, kas lauj izzagt valsti, tauta izsutita no valsts izdzivosanai. Sadu gramatu vinai vajadzeja rakstit, nevis tikai vienreiz iekercas "damokla zobens kritis par jusu galvam!"un taa bija visa vinas cina! Ne krita zobens, ne kas mainijas, zagsana turpinajas, zaglu likumu pienemsana vel vairak. Sadu gramatu uzrakstitu un tad tauta vinu cienitu. Bet vai rakstis, ja pati streeba no siles ar 2 liekskerem un spaini! Ko vina var uzrakstit ar pilnu muti siles ediena?!

Atbildēt

kapu vecene

19.01.2017. 09:49

Kapēc neviens necepas par Grūtupu pašā centrā, tie laikam Meža kapi I vai 2 tur nav neviens paglabāts, te kā ieej kapos uzreiz redzi kurš bija un paliek saimnieks. aŠo vietu viņš arī aizņema dzīvs būdams.

Atbildēt

trevor philips

19.01.2017. 08:58

Lato kā vienmēr - lakoniski un trāpīgi, kā naglai uz galvas, nevis kā vecā prezene - kaut kāda mistika, gaudo un sūdzās par savas dzimtes grūto vēsturi, tā vietā lai paskaidrotu, kāpēc kārtējo reizi iedomājās sevi esam pārāku par likumu. Ikā visiem, izņemot viņu pašu, tie viņas puņķainie stāstiņi par smago dzimtas pagātni nebūtu pie dirsas.

Atbildēt

Pār strīpu

19.01.2017. 00:31

Lato, tu pats to kapu gribi sev? Lato kolaboracionisms ar austrumu kaimiņu tik ļoti spiežas pa vīlēm ārā, ka ir kļuvis pat nožēlojams. Mērķis- parādīt Latviju un visus tās vadītājus kā failed state. Nav nākotnes tautai, kurai nav savi varoņi un kura neciena savus līderus. Tāds eksperiments jau bija 1917.gadā un ir nesis nelaimi un atpalicību simtiem miljonu cilvēku. Lato, tu pats sev neriebies, kas skaties spogulī? Latviskojot - pārdevies kažoks.

Atbildēt

Blondīne

18.01.2017. 23:08

»

lorencs

Nupat izlasīju mūsu exprezidentes V.V. Freibergas stāstījumu par savu piederīgo dzīves ciešanām. Man pilnā balsī gribējās kliegt, bet tāds takšu bija mūsu visas tautas liktenis! Krievija ir pilna ar nezināmu bojā gājušo nekoptām kapu vietām! Tā ir mūsu visu pagātne, kuru mēs katrs vairāk vai mazāk atceramies...


Pilnīgi piekrītu. Arī esmu domājusi par to, ka lielākajai daļai šeit dzīvojošo cilvēku to ciešanu ir bijis pārpārēm un šodien lielākajai daļai veco cilvēku ir tik mazi iztikas līdzekļi, maz pieejama medicīna un dziļa sāpe sirdī. Un tie tūkstošu simti, ka šajos laikos ir pametuši valsti, lai varētu izdzīvot un saviem bērniem nodrošināt cilvēcīgu dzīvi strādājot visādās Anglijās, Irijās utt. Un pavisu šo nevienam sirds nesāp.Tauta kā zemcilvēki un izredzētie kam viss pienākas.

Atbildēt

nju bet

18.01.2017. 23:05

"...pirms piecdesmit gadiem nomirušais bērniņš... " (C)
----------
viss gaužām vienkārši - ja ir līķis un kkādi radi vēl tur ieglabāti, tad vieglāk pēcnāves godkārīgajiem tikt pie zemes pleķa slēgtajos kapos!

Atbildēt

Bite

18.01.2017. 22:45

»

bitei

Liec tu dievu mierā, glupā bite. Rakstam nav ne vainas. Drusku bij par daudz sagribējies.. un lai cik mums visiem cilvēcīgi žēl mazā mirušā bērniņa - nevajadzēja gan to kā vairogu pretī likt


Pats tu glups. Lai arī VVF ir tāda kāda nu ir, tas nenozīmē, ka žurnālistam jāpaliek par nelieti. Visam ir robežas, arī publikācijām. Nepatīkama publikācija, kas izsauc riebumu nevis pret kapu fīrētāju, bet pašu Lapsu.

Atbildēt

Lina

18.01.2017. 21:54

Parasti jau lielais atklājas mazās lietās. Ja VVF ir šādi rīcības principi, tad kļūst baisi domājot, kādas bija viņas iespējas prezidēšanas laikā - - - Tad viss sāk atklāties citā gaismā... Baisi.

Atbildēt

to: Lapsa, izlasi

18.01.2017. 21:32

»

Lapsa, izlasi!

...


Neesmu lapsa, bet izlasīju. Un ???? Viena cilvēka viedoklis.. Kas tagad??? Visi tā nedomā!
Vvf sunīši, - nikus nemainiet!

Atbildēt

es ari par visiem

18.01.2017. 21:14

»

muahaha

atbalstu autoru


100%

Atbildēt

bitei

18.01.2017. 21:13

»

Bite

Ak mans Dievs, cik zemiski. Lato Lapsu spēj zemiskumā pārspēt tikai Lato Lapsa


Liec tu dievu mierā, glupā bite. Rakstam nav ne vainas. Drusku bij par daudz sagribējies.. un lai cik mums visiem cilvēcīgi žēl mazā mirušā bērniņa - nevajadzēja gan to kā vairogu pretī likt...

Atbildēt

Pesimists

18.01.2017. 21:00

Viss kārtībā, normāla ambicioza nelieša, kolabracionista, ārvalstu pakalpiņa un nodevēja rīcība (tas par VVF). Bet dēļ savas izšķirošās lomas pedofīlijas skandālā, kas ļāva pieķertajiem prominentajiem pedofīliem izvairīties no soda VVF ir pelnījusi pavisam skarbas lietas.

Atbildēt

Robis

18.01.2017. 20:41

VVF pilnībā ir apguvusi īstā blata jēgu un nozīmi. Pat tādā mērā un zemiskā līmenī, ka izmanto savu nelaiķu radu esamību un nāvi. Zemiskāk, jau laikam vairs viņai nav kur krist.

Atbildēt

Anti

18.01.2017. 17:45

Labs raksts, kas precīzi pasaka, kā exprezidenti izmanto blatus, pēc tādiem gājieniem nav cienas ne pret šo valsti, ne pret šīs valsts publiskās varas pārstāvjiem.

Atbildēt

zinītis

18.01.2017. 17:40

lielākā daļa komentētāju ir slimi uz pus galvu, daļa uz visu galvu, kabina birkas un aprej da jebkuru autoru ,kas izvelk kādu skeletu no skapja vai salīdzina infu , slimnieki nediskutē par faktu patiesumu,bet uzbrūk rakstītājam un pārsvarā- anonīmi.

Atbildēt

b. Nevilks

18.01.2017. 17:39

Ar šo VVF apliecina piederību latviešu "kultūrai", jo neviena cita tauta šādi par kapiņiem neiespringst. Pat poļi ne.

Atbildēt

feja

18.01.2017. 16:41

labi jau labi rūkts, lapsa, bet kad ar tādu pašu iedvesmu ķersies mūsu dižākajam mēram Latvijā ? Vai par nilu tev, puis, nav ko teikt? Nu ir jau tā, ka nilu kustinot var sanākt kā Jēkabsonam. A varbūt moni moni moni spēlē galveno lomu?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...