Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   



Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaudības Dievs

21.11.2020. 13:03

Konditorejas izstrādājumu ražotāja “Adugs” produkcija ir laba, lēta un garšīga. Vārdu sakot, šajā uzņēmumā strādā superīgi pārtikas tehnoloģi, kas no lētām izejvielām spēj pagatavot dažādus gardumus. Manuprāt, pašlaik notiek uzņēmuma nomelnošanas kampaņa un tirgus pārdale. Varbūt šī ir pat pasūtīta krimināllieta. Kas to lai zina… “Simtlatnieku programmas” gadījumā neviens neko nav pat izmeklējis. Piemēram, universitātes studentiem prakses stipendija ir nieka 300€ par pilnas slodzes darbu, pat lielveikalā par darbu kasē maksā 3€ bruto stundā. Par virsstundām maksā dubultā, bezmaksas ēdina un pēc viena nostrādātā gada ir bezmaksas apdrošināšanas polise. Studentiem tādu ekstru nav. Varbūt Valsts policija sāks izmeklēt, kāpēc studentiem par praksi maksā 300€ nevis 430€? Tas būtu interesants pētījums! Latvijā ir daudz netaisnību uz kurām policija piever acis. Celtniecībā pat 2000-tošo gadu sākumā bija krimināla aplokšņu algu sistēma un diezgan daudz nelaimes gadījumu. Darba drošības tehnika bija zemā līmenī. Kāpēc to neizmeklē? Ar piķa melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #nabadzība #GMI #SociālāNevienlīdzība #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #SkaudībasDievs

Atbildēt

Skaudības Dievs

21.11.2020. 12:46

«Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka šajā Latgalē bāzētajā konditorejas uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu pilsoņi, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.» “Simtlatnieku programmas” laikā notika tas pats! Kāpēc Valsts policija terorizē uzņēmumu “Adugs Latvija”? Kāpēc mūsu cēlā, taisnīgā un hiperaktīvā Valsts policija vēl joprojām nav notiesājusi “Simtlatnieku programmas” jeb “bezdarbnieku atbalsta programmas Darba praktizēšana ar stipendiju” organizētājus? Kāpēc atbildīgās amatpersonas nav uz apsūdzēto sola? Simtlatnieku programma ir Latvijas Republikas noziegums pret savu tautu. Kā var maksāt par pilnas slodzes darbu 100 latus, ja valstī uz to brīdi minimālā alga bija 200 lati? Ar laiku simtlatnieku atalgojumu samazināja līdz 80 latiem! Simtlatnieku programma izpostīja manu bērnību! Mani vecāki bija simtlatnieki. Mans tēvs simtlatniekos nonāca, tāpēc ka vajadzēja pabarot ģimeni. Manam tēvam jau pirms “Simtlatnieku programmas” bija pārciesti 2 insulti un astma, celtniecībā viņu vairs darbā neņēma. Tēvs strādāja līdz 2007.gadam, 2008.gadā viņš bija uz zilās lapas un skaitījās firmā, bet darba nebija. Tikai 2008.gadā manu tēvu oficiāli atlaida. Simtlatniekos mans tēvs mūrēja mūri kapos, tas mūris bez bojājumiem stāv vēl tagad. Līdz darba vietai vajadzēja katru dienu iet ar kājām 5km turp un atpakaļ pa grants ceļu. Darbs ilga 2 vasaras. Pārējo laiku mans tēvs tīrīja ceļmalas no krūmiem. Simtlatnieki ir tipisks vergturības piemērs. “Simtlatnieku programma” ir modernā vergturība. Novēlu valdošajiem vergturiem (Simtlatnieku programmas vaininiekiem) pēc viņu fiziskās nāves sasalt ciešanās 9. Elles riņķī! Lai 9. Elles riņķis kalpo mūsu valsts izzadzējiem par mājām!
Ar patiesi melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
[Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš] #nabadzība #GMI #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #trūcīgie #maznodrošinātie #ModernāVerdzība #vergturi #TrūcīgāStatuss #tiesiskums #SkaudībasDievs #Skolnieciņš

Atbildēt

hehe

01.11.2015. 15:29

advokāti par tādu "versiju" ir pelnījuši Nobela prēmiju. Jeb arī žagarus no ZAP! Visticamāk,ka otrais variants.((

Atbildēt

!

01.11.2015. 14:40

»


Protams, ka pirka Elksniņš, tikai nevis par labu sev, bet gan Zaķim (vismaz šajā gadījumā tas ir pilnīgi droši).
Par to liecina neapgāžami fakti-
1.Zaķim varēja būt kontakti ar Latgales uzņēmējiem, bet ne jau ar vietējiem plukatām un alkāniem, kuri organizēja balsu pirkšana. Savukārt bijušajam izmeklētājam Elksniņam gan tādi kontakti varēja būt.
2.Ļoti augstais notikumu dokumentēšanas līmenis, pat līdz tam cikos un no kurienes kurš izbraucis, cik naudas bijis kabatā un alkānu fenomenālo atmiņu uz auto numuriem.
3.Pilnīgi murgains izdomājums par mēģinājumu pierunāt apsūdzēto pēc apsūdzības uzrādīšanas mainīt liecību.
4.Šo cilvēku saistība ar tieši Elksniņam tuvām aprindām un atkal jau ļoti augsto dokumentēšanas līmeni.

Atbildēt

Ierihons

01.11.2015. 12:32

»

Nenolaidīsimies līdz Elksniņa līmenim

Zaķis kandidēja arī Līvānos


Jā, Zaķis kandidēja arī Līvānos, piekrītu. Tas nemaz neatceļ to faktu, ka šis raksts ir meli pēc diezgan parastas shēmas. Tie, kas pārdod balsis, to dara ne jau no labas dzīves. Šīs personas pieder pie sabiedrības nabadzīgākajiem slāņiem. Tāpēc pārpikt viņus nav nekāda baiga gudrība. Elksniņa lietā apsūdzēto pārpērk ne jau prokuratūrai, bet tikai presei. Viņi ar šīm "liecībām" uz prokuratūru neiet. Bet presei var samuldēt ko grib. Lai tik maksā par šiem stāstiem. Pat ja tās "liecības" ir rakstītā veidā.

Atbildēt

F-1

31.10.2015. 13:33

pilnīgi izgāzās arī šoreiz sorosītu rebes,tā tāpat,kad vinčiki "smērēja"puķu veikala logus.

Atbildēt

shēma

31.10.2015. 00:18

Bullshits. Skaidrs, ka jaunā versija radās tikai tiesā tāpēc, ka bija izsniegti visi kr. lietas materiāli un tad nu Elksniņš kā mācēja saķīmiķoja. Bļin, bet tad jau tik un tā sanāk, ka Zaķis neko nezināja. Vāji, biedri Elksniņ, vāji.
Un vēl - lai arī Zaķis galīgi nav mans favorīts, jaunās versijas atzinēji varētu argumentēt savu nostāju nopietnāk. Te lasāms tikai par ''sorosītiem'' un ''vemjotības'' abstraktām shēmām. Drīzāk būtu jārunā par Elksniņa shēmām.

Atbildēt

Saskanas veletajs

30.10.2015. 15:42

»

ds

Lapsa cik tad nodevējs Elksniņš tev samaksāja


ko Elksnins ir nodevis ?

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 14:30

»

Latgalis

Zaķis kaņdidēja Latgales sarakstā, līdz ar to arī Līvānos


Mācies lasīt, Zaķis nekandidēja Līvānos, un Zaķa lietā ir aizturēti un pratināti ne jau Fjodorovs vai kā viņu tur sauc no Elksniņa lietas, bet Šarikovu ģimene un pārējie, pamēģini pielietot savas lasītprasmes:

http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/latgale-esot-pirktas-balsis-par-5-20-eiro-zakis-aicina-sagaidit-dp-lemumu.d?id=45070186

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 11:49

»

axxa

Sajēdz ko raksti


Kā tad. "Viļānos augstu atbalstu guva "Vienotība", turklāt lielāko plusu skaitu saņēma Latgalē kandidējošais Dzintars Zaķis."

Vai lasīt proti?

VIĻĀNOS. Nevis Līvānos.

http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/latgale-esot-pirktas-balsis-par-5-20-eiro-zakis-aicina-sagaidit-dp-lemumu.d?id=45070186

Kaut, protams, par samaksu var dabūt gatavu šajā portālā jebkuru murgu:-)

Atbildēt

ds

30.10.2015. 10:39

Lapsa cik tad nodevējs Elksniņš tev samaksāja.

Atbildēt

.?

30.10.2015. 09:35

Vai nav jau pienācis laiks vienoti iziet ielās un vienoti iedot Vienotībai pa vienu vietu ?

Atbildēt

sorosidālā mafija

30.10.2015. 09:17

Itālijas koza nostrai un citām mafijām noteikti vajadzētu braukt mācīties pie mūsu politmafijas, kā īsā laikā izveidot mafiozu valsti ar atbalstītājiem visos varas līmeņos.

Atbildēt

Tas

30.10.2015. 09:11

Tas taču šajā banānijā ir normāli, jo šeit valda mafiozā Vemjotība un tās korumpētie rokaspuši dažādos amatos. Nezinu cik ilgi vēl tas turpināsies kad bandīti,politiķi un amatpersonas šeit ir viens kopums.

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 08:49

Šis raksts ir apmaksātas fantāzijas par bezdarbinieku Martinovu. Kā tad Martinovs ticis uzpirkts par to, lai nobalsotu par Dzintaru Zaķi, ja Martinovs fiziski nevarētu par Dzintaru Zaķi nobalsot? Martinovam viņa vēlēšanu iecirknī (Līvānos) fiziski nebija tādas iespējas, jo Zaķis nekandidēja Līvānu vēlēšanu apgabalā. Zaķis kandidēja pavisam citā vēlēšanu apgabalā, Viļānu: „Viļānu novads 4. Partija "VIENOTĪBA"Dzintars Zaķis”: http://sv2014.cvk.lv/Part-5-Strukt-89.html Tā arī tiek laisti vaļā tie žurnālistu fantasmi:- ) Andrejs Elksniņš ir cilvēks ar naudu:- )

Atbildēt

:)))

30.10.2015. 08:16

»

muahaha

Lapsa jau pats savos pasūtījuma melu rakstos pilnīgi saputrojies


Vai nebūsi ko salietojies, Vienotības trolli?

Atbildēt

!!!

30.10.2015. 08:14

»

:-(

Vai Lapsai neienāk prātā, ka pasūtītājs liecību grozīšanai ir tieši Saskaņa


tu jau esi zombēts sorosītu pa-ķis,šis portāls iztiks bez tādiem,tava vieta ddd.

Atbildēt

interesanti

30.10.2015. 07:20

No kurienes Pietiek "izzīda" virsrakstā minēto? Sproge savā liecībā neko tādu nav rakstījis, viņš vienkārši grib, lai groza apsūdzību un viņš var atzīt savu vainu, vēlas, lai atsevišķā procesā izdala lietu par nelegālā alkohola glabāšanu un lai kriminālprocesu pabeidz piemērojot priekšrakstu par sodu.

Atbildēt

Kreics

29.10.2015. 22:46

Njāā. Riktīga "lubene". Taisni jābrīnās par to aprobežotību, ar kādu "sirgst" šie personāži.
Pie vienas no iepriekšējām publikācijām par balsu pirkšanu jau rakstīju ka ir jāpaskatās "saknē". Proti, Kas par putnu Sproģis. Ar ko saistīts Sproģis. Un galvenais, kas par putnu ir Zukuls, tb, Jāzeps. Un paskatīties ko šis, tā saucamais pisnesmenis parasti "kombinē". Un kas viņam visus šos gadus ir nu dikti aktīvi palīdzējis. Kur ir reģistrēts SIA ADUGS. Kam tas reāli pieder un kādi uzvārdi pie šī SIA ir "piesieti" oficiāli.
Nesaprotu Latvijas tā saucamos pisnesmeņus un politiskos maukas. Tādus maz attīstītos kā zukuļi,meļņiki un tiem līdzīgie niecības. Tāpat kā nesaprotu politiskās maukas, kā zaķus bērziņus visvisādus klaužas un tiem līdzīgos lenteņus.Vai tiešam viņi iedomājas ka kādreiz sastrādātais nekur nekad neuzpeldēs? Šie āksti neiazdomājas ka princips "visi gali ūdenī" mūsu laikos nestrādā. Un atbildēt nāksies. Ja vienīgi kāds no šiem lenteņveidīgajiem nepaspēs atstiept kājas.
Bet Sproģa rakstītais izsauc "homeriskus" smieklus. Redz kāds "skaidra dvēsele". Gribējis "atzīmēt" tādu diženu notikumu kā saeimas vēlēšanas. Nez, Toļiks noteikti pat prievīti tautisku bija apsējis? Un ieāvies pastalās, nu tā, lai tautiskāk. Un atzīmēt kopā ar Fedju, tb, Martinovu. Va vellos kāds Toļiks "dermokrāts". Kas ir Toļiks un kas ir "bomārs" Martinovs? Un Martinova "saules brāļu biedrība". Noteikti Toļiks pēc "ekskursijas" uz vēlēšanu iecirkni, busiņu veselu nedēļu tīrija. Lai utis iznīdētu un neciešasmo smaku. Pēc "ekskursantiem".
Šobrīd Sproģis lokās kā zutis uz pannas. Jo noteikti no Zukula ir dabūjis "vafeli". Bet šoreiz ne baudai. "Jezupam" arī ļipa raustās. Troksnis nu nemaz nav vajadzīgs. Bet Jāzep puis, par vēlu. Acīmredzot vadzis pilns un nu tas izskatās ka lūzīs. Lai gan, iespējams ka Sproģis un Martinovs arī paliks vienīgie "grēkāži". Menti atmāzēsies, tādiem toļikiem iedos "čupačupsu" kompensācijai. Bet Martinovam būs jāsamierinās jau ar izlakto spirta litru. Bet garausis metīsies biznesā. Iestrādes jau ir. Ir paspējis "sastrādāt pamatkapitālu".
Kopumā visa epopeja izskatās nožēlojama un tur dabojošies personāži izteikti truliķi. Viss būtu smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami. Sākot ar "propogandu cehos", beidzot ar braucienu pēc krimināllietas materiāliem. Kautkāda "cita realitāte". Pat grūti noticēt ka Latvijā dzīvo tādi stulbeņi ka zukuli,sproģi,martinovi,zaķi un citi divkājainie dīvaiņi.

Atbildēt

Fox

29.10.2015. 22:32

Būtu rēcīgi, ja Vienotība Lapsam iepiķotu un šis pēkšņi sāktu rudajai Solvitai un Vienotībai slavas dziesmas dziedāt :)

Atbildēt

:-(

29.10.2015. 22:07

Vai Lapsai neienāk prātā, ka pasūtītājs liecību grozīšanai ir tieši Saskaņa?
Tik atklāti lobēt Putina satelītus gan nevajadzēja, drīz šim portālam ticēs tikia pamuļķi.

Atbildēt

muahaha

29.10.2015. 20:36

Lapsa jau pats savos pasūtījuma melu rakstos pilnīgi saputrojies

"lai gan apsūdzēts par balsu uzpirkšanu Vienotības labā, patiesībā viņš "organizējis" atbalstītājus Vienotības sarakstam"

Atbildēt

Baisi

29.10.2015. 19:24

Uz ko tik tie sorosoīdi nav spējīgi,a galvenais tiem pakļauts viss spēka bloks,vajag tikai švilpienu rudy?!

Atbildēt

Slucis

29.10.2015. 18:23

Paldies Lato.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...