Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skaudības Dievs

21.11.2020. 13:03

Konditorejas izstrādājumu ražotāja “Adugs” produkcija ir laba, lēta un garšīga. Vārdu sakot, šajā uzņēmumā strādā superīgi pārtikas tehnoloģi, kas no lētām izejvielām spēj pagatavot dažādus gardumus. Manuprāt, pašlaik notiek uzņēmuma nomelnošanas kampaņa un tirgus pārdale. Varbūt šī ir pat pasūtīta krimināllieta. Kas to lai zina… “Simtlatnieku programmas” gadījumā neviens neko nav pat izmeklējis. Piemēram, universitātes studentiem prakses stipendija ir nieka 300€ par pilnas slodzes darbu, pat lielveikalā par darbu kasē maksā 3€ bruto stundā. Par virsstundām maksā dubultā, bezmaksas ēdina un pēc viena nostrādātā gada ir bezmaksas apdrošināšanas polise. Studentiem tādu ekstru nav. Varbūt Valsts policija sāks izmeklēt, kāpēc studentiem par praksi maksā 300€ nevis 430€? Tas būtu interesants pētījums! Latvijā ir daudz netaisnību uz kurām policija piever acis. Celtniecībā pat 2000-tošo gadu sākumā bija krimināla aplokšņu algu sistēma un diezgan daudz nelaimes gadījumu. Darba drošības tehnika bija zemā līmenī. Kāpēc to neizmeklē? Ar piķa melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis) ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-) #SkaudībasDievs #Skolnieciņš #nabadzība #GMI #SociālāNevienlīdzība #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #SkaudībasDievs

Atbildēt

Skaudības Dievs

21.11.2020. 12:46

«Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka šajā Latgalē bāzētajā konditorejas uzņēmumā tikuši ilgstoši ekspluatēti vairāki trešo valstu pilsoņi, izmantojot viņu ievainojamības stāvokli, nemaksājot tiem algu par darbu pilnā apmērā un iedzenot viņus nesamērojami lielā parādu jūgā.» “Simtlatnieku programmas” laikā notika tas pats! Kāpēc Valsts policija terorizē uzņēmumu “Adugs Latvija”? Kāpēc mūsu cēlā, taisnīgā un hiperaktīvā Valsts policija vēl joprojām nav notiesājusi “Simtlatnieku programmas” jeb “bezdarbnieku atbalsta programmas Darba praktizēšana ar stipendiju” organizētājus? Kāpēc atbildīgās amatpersonas nav uz apsūdzēto sola? Simtlatnieku programma ir Latvijas Republikas noziegums pret savu tautu. Kā var maksāt par pilnas slodzes darbu 100 latus, ja valstī uz to brīdi minimālā alga bija 200 lati? Ar laiku simtlatnieku atalgojumu samazināja līdz 80 latiem! Simtlatnieku programma izpostīja manu bērnību! Mani vecāki bija simtlatnieki. Mans tēvs simtlatniekos nonāca, tāpēc ka vajadzēja pabarot ģimeni. Manam tēvam jau pirms “Simtlatnieku programmas” bija pārciesti 2 insulti un astma, celtniecībā viņu vairs darbā neņēma. Tēvs strādāja līdz 2007.gadam, 2008.gadā viņš bija uz zilās lapas un skaitījās firmā, bet darba nebija. Tikai 2008.gadā manu tēvu oficiāli atlaida. Simtlatniekos mans tēvs mūrēja mūri kapos, tas mūris bez bojājumiem stāv vēl tagad. Līdz darba vietai vajadzēja katru dienu iet ar kājām 5km turp un atpakaļ pa grants ceļu. Darbs ilga 2 vasaras. Pārējo laiku mans tēvs tīrīja ceļmalas no krūmiem. Simtlatnieki ir tipisks vergturības piemērs. “Simtlatnieku programma” ir modernā vergturība. Novēlu valdošajiem vergturiem (Simtlatnieku programmas vaininiekiem) pēc viņu fiziskās nāves sasalt ciešanās 9. Elles riņķī! Lai 9. Elles riņķis kalpo mūsu valsts izzadzējiem par mājām!
Ar patiesi melnu skaudību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
(Vislatvijas Skaudības Dievība Skolnieciņš)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
[Baltu Skaudības Dievs Skolnieciņš] #nabadzība #GMI #simtlatnieki #SimtlatniekaDēls #SimtlatniekuProgramma #trūcīgie #maznodrošinātie #ModernāVerdzība #vergturi #TrūcīgāStatuss #tiesiskums #SkaudībasDievs #Skolnieciņš

Atbildēt

hehe

01.11.2015. 15:29

advokāti par tādu "versiju" ir pelnījuši Nobela prēmiju. Jeb arī žagarus no ZAP! Visticamāk,ka otrais variants.((

Atbildēt

!

01.11.2015. 14:40

»


Protams, ka pirka Elksniņš, tikai nevis par labu sev, bet gan Zaķim (vismaz šajā gadījumā tas ir pilnīgi droši).
Par to liecina neapgāžami fakti-
1.Zaķim varēja būt kontakti ar Latgales uzņēmējiem, bet ne jau ar vietējiem plukatām un alkāniem, kuri organizēja balsu pirkšana. Savukārt bijušajam izmeklētājam Elksniņam gan tādi kontakti varēja būt.
2.Ļoti augstais notikumu dokumentēšanas līmenis, pat līdz tam cikos un no kurienes kurš izbraucis, cik naudas bijis kabatā un alkānu fenomenālo atmiņu uz auto numuriem.
3.Pilnīgi murgains izdomājums par mēģinājumu pierunāt apsūdzēto pēc apsūdzības uzrādīšanas mainīt liecību.
4.Šo cilvēku saistība ar tieši Elksniņam tuvām aprindām un atkal jau ļoti augsto dokumentēšanas līmeni.

Atbildēt

Ierihons

01.11.2015. 12:32

»

Nenolaidīsimies līdz Elksniņa līmenim

Zaķis kandidēja arī Līvānos


Jā, Zaķis kandidēja arī Līvānos, piekrītu. Tas nemaz neatceļ to faktu, ka šis raksts ir meli pēc diezgan parastas shēmas. Tie, kas pārdod balsis, to dara ne jau no labas dzīves. Šīs personas pieder pie sabiedrības nabadzīgākajiem slāņiem. Tāpēc pārpikt viņus nav nekāda baiga gudrība. Elksniņa lietā apsūdzēto pārpērk ne jau prokuratūrai, bet tikai presei. Viņi ar šīm "liecībām" uz prokuratūru neiet. Bet presei var samuldēt ko grib. Lai tik maksā par šiem stāstiem. Pat ja tās "liecības" ir rakstītā veidā.

Atbildēt

F-1

31.10.2015. 13:33

pilnīgi izgāzās arī šoreiz sorosītu rebes,tā tāpat,kad vinčiki "smērēja"puķu veikala logus.

Atbildēt

shēma

31.10.2015. 00:18

Bullshits. Skaidrs, ka jaunā versija radās tikai tiesā tāpēc, ka bija izsniegti visi kr. lietas materiāli un tad nu Elksniņš kā mācēja saķīmiķoja. Bļin, bet tad jau tik un tā sanāk, ka Zaķis neko nezināja. Vāji, biedri Elksniņ, vāji.
Un vēl - lai arī Zaķis galīgi nav mans favorīts, jaunās versijas atzinēji varētu argumentēt savu nostāju nopietnāk. Te lasāms tikai par ''sorosītiem'' un ''vemjotības'' abstraktām shēmām. Drīzāk būtu jārunā par Elksniņa shēmām.

Atbildēt

Saskanas veletajs

30.10.2015. 15:42

»

ds

Lapsa cik tad nodevējs Elksniņš tev samaksāja


ko Elksnins ir nodevis ?

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 14:30

»

Latgalis

Zaķis kaņdidēja Latgales sarakstā, līdz ar to arī Līvānos


Mācies lasīt, Zaķis nekandidēja Līvānos, un Zaķa lietā ir aizturēti un pratināti ne jau Fjodorovs vai kā viņu tur sauc no Elksniņa lietas, bet Šarikovu ģimene un pārējie, pamēģini pielietot savas lasītprasmes:

http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/latgale-esot-pirktas-balsis-par-5-20-eiro-zakis-aicina-sagaidit-dp-lemumu.d?id=45070186

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 11:49

»

axxa

Sajēdz ko raksti


Kā tad. "Viļānos augstu atbalstu guva "Vienotība", turklāt lielāko plusu skaitu saņēma Latgalē kandidējošais Dzintars Zaķis."

Vai lasīt proti?

VIĻĀNOS. Nevis Līvānos.

http://www.delfi.lv/news/saeimas-velesanas/zinas/latgale-esot-pirktas-balsis-par-5-20-eiro-zakis-aicina-sagaidit-dp-lemumu.d?id=45070186

Kaut, protams, par samaksu var dabūt gatavu šajā portālā jebkuru murgu:-)

Atbildēt

ds

30.10.2015. 10:39

Lapsa cik tad nodevējs Elksniņš tev samaksāja.

Atbildēt

.?

30.10.2015. 09:35

Vai nav jau pienācis laiks vienoti iziet ielās un vienoti iedot Vienotībai pa vienu vietu ?

Atbildēt

sorosidālā mafija

30.10.2015. 09:17

Itālijas koza nostrai un citām mafijām noteikti vajadzētu braukt mācīties pie mūsu politmafijas, kā īsā laikā izveidot mafiozu valsti ar atbalstītājiem visos varas līmeņos.

Atbildēt

Tas

30.10.2015. 09:11

Tas taču šajā banānijā ir normāli, jo šeit valda mafiozā Vemjotība un tās korumpētie rokaspuši dažādos amatos. Nezinu cik ilgi vēl tas turpināsies kad bandīti,politiķi un amatpersonas šeit ir viens kopums.

Atbildēt

Ierihons

30.10.2015. 08:49

Šis raksts ir apmaksātas fantāzijas par bezdarbinieku Martinovu. Kā tad Martinovs ticis uzpirkts par to, lai nobalsotu par Dzintaru Zaķi, ja Martinovs fiziski nevarētu par Dzintaru Zaķi nobalsot? Martinovam viņa vēlēšanu iecirknī (Līvānos) fiziski nebija tādas iespējas, jo Zaķis nekandidēja Līvānu vēlēšanu apgabalā. Zaķis kandidēja pavisam citā vēlēšanu apgabalā, Viļānu: „Viļānu novads 4. Partija "VIENOTĪBA"Dzintars Zaķis”: http://sv2014.cvk.lv/Part-5-Strukt-89.html Tā arī tiek laisti vaļā tie žurnālistu fantasmi:- ) Andrejs Elksniņš ir cilvēks ar naudu:- )

Atbildēt

:)))

30.10.2015. 08:16

»

muahaha

Lapsa jau pats savos pasūtījuma melu rakstos pilnīgi saputrojies


Vai nebūsi ko salietojies, Vienotības trolli?

Atbildēt

!!!

30.10.2015. 08:14

»

:-(

Vai Lapsai neienāk prātā, ka pasūtītājs liecību grozīšanai ir tieši Saskaņa


tu jau esi zombēts sorosītu pa-ķis,šis portāls iztiks bez tādiem,tava vieta ddd.

Atbildēt

interesanti

30.10.2015. 07:20

No kurienes Pietiek "izzīda" virsrakstā minēto? Sproge savā liecībā neko tādu nav rakstījis, viņš vienkārši grib, lai groza apsūdzību un viņš var atzīt savu vainu, vēlas, lai atsevišķā procesā izdala lietu par nelegālā alkohola glabāšanu un lai kriminālprocesu pabeidz piemērojot priekšrakstu par sodu.

Atbildēt

Kreics

29.10.2015. 22:46

Njāā. Riktīga "lubene". Taisni jābrīnās par to aprobežotību, ar kādu "sirgst" šie personāži.
Pie vienas no iepriekšējām publikācijām par balsu pirkšanu jau rakstīju ka ir jāpaskatās "saknē". Proti, Kas par putnu Sproģis. Ar ko saistīts Sproģis. Un galvenais, kas par putnu ir Zukuls, tb, Jāzeps. Un paskatīties ko šis, tā saucamais pisnesmenis parasti "kombinē". Un kas viņam visus šos gadus ir nu dikti aktīvi palīdzējis. Kur ir reģistrēts SIA ADUGS. Kam tas reāli pieder un kādi uzvārdi pie šī SIA ir "piesieti" oficiāli.
Nesaprotu Latvijas tā saucamos pisnesmeņus un politiskos maukas. Tādus maz attīstītos kā zukuļi,meļņiki un tiem līdzīgie niecības. Tāpat kā nesaprotu politiskās maukas, kā zaķus bērziņus visvisādus klaužas un tiem līdzīgos lenteņus.Vai tiešam viņi iedomājas ka kādreiz sastrādātais nekur nekad neuzpeldēs? Šie āksti neiazdomājas ka princips "visi gali ūdenī" mūsu laikos nestrādā. Un atbildēt nāksies. Ja vienīgi kāds no šiem lenteņveidīgajiem nepaspēs atstiept kājas.
Bet Sproģa rakstītais izsauc "homeriskus" smieklus. Redz kāds "skaidra dvēsele". Gribējis "atzīmēt" tādu diženu notikumu kā saeimas vēlēšanas. Nez, Toļiks noteikti pat prievīti tautisku bija apsējis? Un ieāvies pastalās, nu tā, lai tautiskāk. Un atzīmēt kopā ar Fedju, tb, Martinovu. Va vellos kāds Toļiks "dermokrāts". Kas ir Toļiks un kas ir "bomārs" Martinovs? Un Martinova "saules brāļu biedrība". Noteikti Toļiks pēc "ekskursijas" uz vēlēšanu iecirkni, busiņu veselu nedēļu tīrija. Lai utis iznīdētu un neciešasmo smaku. Pēc "ekskursantiem".
Šobrīd Sproģis lokās kā zutis uz pannas. Jo noteikti no Zukula ir dabūjis "vafeli". Bet šoreiz ne baudai. "Jezupam" arī ļipa raustās. Troksnis nu nemaz nav vajadzīgs. Bet Jāzep puis, par vēlu. Acīmredzot vadzis pilns un nu tas izskatās ka lūzīs. Lai gan, iespējams ka Sproģis un Martinovs arī paliks vienīgie "grēkāži". Menti atmāzēsies, tādiem toļikiem iedos "čupačupsu" kompensācijai. Bet Martinovam būs jāsamierinās jau ar izlakto spirta litru. Bet garausis metīsies biznesā. Iestrādes jau ir. Ir paspējis "sastrādāt pamatkapitālu".
Kopumā visa epopeja izskatās nožēlojama un tur dabojošies personāži izteikti truliķi. Viss būtu smieklīgi, ja nebūtu tik nožēlojami. Sākot ar "propogandu cehos", beidzot ar braucienu pēc krimināllietas materiāliem. Kautkāda "cita realitāte". Pat grūti noticēt ka Latvijā dzīvo tādi stulbeņi ka zukuli,sproģi,martinovi,zaķi un citi divkājainie dīvaiņi.

Atbildēt

Fox

29.10.2015. 22:32

Būtu rēcīgi, ja Vienotība Lapsam iepiķotu un šis pēkšņi sāktu rudajai Solvitai un Vienotībai slavas dziesmas dziedāt :)

Atbildēt

:-(

29.10.2015. 22:07

Vai Lapsai neienāk prātā, ka pasūtītājs liecību grozīšanai ir tieši Saskaņa?
Tik atklāti lobēt Putina satelītus gan nevajadzēja, drīz šim portālam ticēs tikia pamuļķi.

Atbildēt

muahaha

29.10.2015. 20:36

Lapsa jau pats savos pasūtījuma melu rakstos pilnīgi saputrojies

"lai gan apsūdzēts par balsu uzpirkšanu Vienotības labā, patiesībā viņš "organizējis" atbalstītājus Vienotības sarakstam"

Atbildēt

Baisi

29.10.2015. 19:24

Uz ko tik tie sorosoīdi nav spējīgi,a galvenais tiem pakļauts viss spēka bloks,vajag tikai švilpienu rudy?!

Atbildēt

Slucis

29.10.2015. 18:23

Paldies Lato.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...