Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

wats

06.03.2018. 11:59

un kas atmaksās to nozagto naudu OIK veidā visiem patērētājiem?

Atbildēt

Spoks

04.03.2018. 12:34

»

JĀNIS

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana ...


Es par iedzīvotāju apzagšanu pērkot dārgo elektrību par tirgus cenu (1.03. 0,095 eiro KW, 3.03.0,064) jau raakstu komentos ilgstoši. Bet pat "taisnības cīnītājs" par OIK I.Zariņš to nekomentē, jo savulaik ir strādaāis regulatorā un atbalstījis gan OIK gan dārgās elektrības un sadales cenas.
Atkārtošanās esot zinību māte, tādēļ vēlreiz rakstu:
Žurnālistiem iesaku izpētīt vēl vienu visu iedzīvotāju apkrāpšanu ar elektrības tarifiem. Kā zināms, tad visi lielie HESi pieder visai tautai, par ko mēs nobalsojam referendumā pret HESu privatizāciju. Tātad arī šo HESu saražotā ļoti lētā elektrība ir mūsu kopīpašums. Bet kā notiek dzīvē. Mēs par elektrību maksājam Nord Pool Spot biržas cenu, it kā Latvenergo visu elektrību iepirktu biržā. Bet faktiski 2017.gadā HESi saražos ap 70% no elektrības patēriņa valstī par ļoti lētu cenu. Tātad mūsu elektrotarifiem jābūt krietni zemākiem par biržas cenām. Šobrīd šī starpība aiziet kā Latvenergo uzblīdusī peļņa (ap 150 miljoni eiro gadā), no kuras, saskaņā ar likumu, 80% paņem valsts budžets. Lūk kur ir darba lauks pētnieciskai žurnālistikai salikt to visu pa plauktiņiem un pasniegt sabiedrībai saprotamā veidā, kā bez OIK mēs vēl tiekam apzagti no valsts un par cik. Latvenergo pārdod elektrību kaimiņiem par lētāku cenu, kā saviem iedzīvotājiem, izmantojot HESsu saražotās lētās elektrības labumus. Jautājums valdībai: kāpēc ļaujiet apzagt savus iedzīvotājus? Ak, lai budžetā no iedzīvotājiem ievāktu obligāti maksājamus papildus nodokļus

Atbildēt

patērētājs

03.03.2018. 23:07

Viņi visi ir jāpakar.

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 17:37

»

PAR mīkstajiem

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu...


Kā liecina Loskutova un Judina atsaukšana, čeka no projekta "Par" ir atteikusies, jo saprot, ka pēc OIK skandāla, Rimševiča aizturēšanas un ABLV likvidācijas, tai nāksies savu apetīti mazināt un tagad visus spēkus veltīs tikai Vienotībai un JKP.

Atbildēt

PAR mīkstajiem

03.03.2018. 13:03

Vistrakākais un bīstamākais Vienotības klons ir PAR. Tas ir OIK tēva Pavļutas veidojums pediņu un citu nenormālo atbalstam un mēģinājums pašu mazgāt baltu. Un naudiņu partijai vajag, tamdēļ pikst, ka citi vainīgi un "tiesiskās paļāvības princips"! Kamdēļ neiestājas par globālu OIK saņēmēju auditu?

Atbildēt

Uldis

03.03.2018. 12:14

»

brīvais radikālis

Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti


Atliek tikai ierosināt krimināllietu par liela mēroga kukuļošanu, jo ne jau pa skaistām acīm Kampars, Pavļuts un Ašerādens dalīja OIK atļaujas, kad citi, kas jau ražoja elektroenerģiju koģenerācijas režīmā, tās ne par ko nevarēja saņemt un Dombrovska Vienotības valdība uzcēla ar gāzi darbināmo TECII 2. kārtu, lai svešas naudas tīkotāji, no tām atkratītos, kā no karstas dzelzs, bet manis pieminētie nelieši steigšus pievienotos citiem bēguļojošiem noziedzniekiem Krievijā.
Protams, tas nenotiks, kamēr pie siles būs Vienotība, vai tās klons, JKP.

Atbildēt

JĀNIS

03.03.2018. 11:04

HESos elektroenerģiju saražo par 1 centu/kw, mēs gala patērētāji maksājam 18 centi/kw. Tāda tautas apzagšana un savas valsts ekonomikas gremdēšana vel pasaulē nav pieredzēta.Kur vēl jauna pieslēguma maksa, lai novilktu kabeli no staba un pieliktu skaitītāju jāmaksā 2500 EUR. Notiek tautas apzagšana valsts likumu aizsegā.

Atbildēt

novērotājs

03.03.2018. 09:03

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Zariņš 14. februārī iesūdzējis Ašerādenu KNABĀ sakarā ar OIK.
.Zariņš .varētu vēl savu partiju veidot.
jo vēlēt Zariņa dēļ par Saskaņu...nu.nepatīk man RSatiksmes ieķīlāšana...!

Atbildēt

brīvais radikālis

03.03.2018. 02:32

»

Pilsonis

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un...


Tu, muļķīt, laikam nesaproti, ka nevar tik vienkārši "likvidēt", līgumi ir sastādīti tā, ka tev būs jāpārdod pēdējās apakšbikses, lai samaksātu tiesas piespriestos sodus! Bet par pārkāpumiem var, ātri, nesāpīgi, un galvenais par velti!

Atbildēt

pārvaldnieks

02.03.2018. 21:29

OIk konrēti apstiprina aizdomas ,ka mūsu pašpārvalde nav mūsu tautas "draugi"

Atbildēt

Pilsonis

02.03.2018. 20:55

Bet tas Saskaņas Zariņš gan ir divkosis! Nevis skaļi bļauj, ka OIK likums jāatceļ, rādot piemēru ar likuma atcelsanu Saeimā, bet pļurkšķ par "OIK visaptverošu pārbaudi". Saskaņa jau Gazprom barotavu nelikvidēs, izmetīs no OIK tikai latviešu biznesu, kā to Rīgas domē Usakovs daudz kur izdarīja. Nav un nebūs Saskaņa tautas glābējpartija no OIK. Jānāk laikam Latvijas Trampam, lai tiktu galā ar OIK valstiskotajiem bandītiem, kurus piesedz kampēju, kamparu un ašerādenu tipa ierāvēji. Tie šobrīd salīduši pilnīgi visās politprtijās un negausīgi barojas, saprotot ka šāda krimināla tautas apkrāpsana ilgi nevar turpināties.

Atbildēt

Pinkuļis

02.03.2018. 18:59

bet mani Vienotības cūkas atlaida pa īstam, labi, ka draugs Āris palīdzēja ar naudām pirms un pēc

Atbildēt

Gazoviks

02.03.2018. 18:58

ukropabanderiešiem kirdik ar KRIEVIJAS GĀZI.GAZPROMS ukriem beidzot pateica tieši pitera parašanka vārdiem:PROŠČOVAITJE.BEIDZOT REĀLAS SANKCIJAS,a ta "ienaidnieks"un "okupants" apgādā cietušo.

Atbildēt

Kobra

02.03.2018. 18:18

Izlasīju komentārus. Piekrītu visiem. Hidroelektrostaciju ražotā enerģija ir "viszaļākā".Dedzinot gāzi, arī pašu ražoto,bojājam apkārtējo vidi. Mūsu valdošie par tautas labklājību nerūpējas. Tauta tiek uzskatīta par aunu baru,kuriem nav jāzin ko domā gans.

Atbildēt

Aivars ne no Daugavpils.

02.03.2018. 17:45

Kāpēc Juristi klusē ,kāpēc Gen. prokurors klusē vai neredz ka notiek NOZIEGUMS - GENOCĪDS pret TAUTU?
lAIKS vākt parakstus un iesniegt EU TIESĀ.

Atbildēt

pret ekonomiku un tirgus likumiem

02.03.2018. 16:35

Jo vairak elektribas razotaju, jo elektriba dargaka! Kaa saprast sadu tirgus likumu? Tads ir tikai Latvijaa! Norvegijaa elektribas daudz un tapec taa ir gandriz par velti. Latvijaa simti un tukstosi elktribas razotaju, kas padara elektribu aizvien dargaku!

Atbildēt

ampers

02.03.2018. 16:32

Jaudas aprekins amperos OIK ir jauns slepts maksasanas rekins , kas paradijies pirms 2 menesiem. Nevienaa valstii nemaksaa sadu maksajumu - jaudas uzturesana! Visus gadus no 2004 sada maksajuma OIK sadalaa nebija, tagad ir. Nosaut sadu krapniecisku sistemu ieviesejus!

Atbildēt

..........

02.03.2018. 14:56

Lieli TEC saņem OIK par jaudu, tie var neražot nevienu kwh, bet OIK vienalga saņems.Un tie TEC galvenokārt patērē krievu gazi.

Atbildēt

cirks

02.03.2018. 12:59

Ja šo jautājumu neatrisinās un liks tikai plāksterus uzmanības novēršanai ....savējos paturēs pie siles līdz vēlēšanām....tad rādās ka liela daļa no pozīcijā esošajiem spēkiem vairs netiks ievēlēti!!!!
Tirgus tantes un onkuļi baumo ka kompromats var tikt izspēlēts īstajā brīdī un tad būs kā sapnī....KAJUK UN KIRDIK

Atbildēt

lauķis

02.03.2018. 12:33

..par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli...
Cik zinu tad Godmans ir žīds.

Atbildēt

Zariņš lohs

02.03.2018. 12:25

Nu un ko tad tā Zariņtante ir panākusi un kur viņa bija visus šos gadus??? Tagad pirms vēlēšanām uzradies tautas aizstāvis! Tāds pats blēdis un tukšdir#@js kā visi pārējie 99 klauni.

Atbildēt

Arturs Nagliņš

02.03.2018. 11:59

OIK lieliski raksturo latviešu inteliģenci. Pat lieliskāk par "prihvatizāciju", kuru dzemdēja krievu mēsli. OIK dzemdēja latviešu mēsli pret savu tautu. Tā ir supernelietība, kas pelnījusi nāves spriedumu. Par to nav ne mazāko šaubu. Tikai latviešu tauta, pateicoties savam niecīgajam politiskās apziņas līmenim, var bez kreņķiem izturēties pret savējo supernelietību - OIK. Uz planētas ir daudzas vietas, kurās sakarā ar OIK rībētu šavieni visu nakti līdz otrās dienas brokastu laikam.

Atbildēt

opā

02.03.2018. 11:52

Lauvas tiesu OIK saņem pats Latvenergo (80%!?)jeb Sadales tīkli jeb kam tur skaitās TEC un HES bilancē piekabināti. Tas ir Latvenergo liks maksāt par Latvenergo elektrības pārvades sistēmas modernizāciju (HES un TEC rekonstrukcijas) no naudas, ko iekasē par elektrību, nevis caur valdības uzspiestu obligātu papildus maksājumu. Tie 80 miljoni ir iluziora peļņa, kas Latvenergo ir uzzīmēti ar valdības (Dombrovska) lēmumiem, nevis reāli nopelnīti. Elektrības cenā jāietilpst ražošanas izmaksām, t.sk. par ražošanas iekārtu modernizāciju, remontu vai rekonstrukciju. Visi tie veiklie zēni un meitenes, kas tur no komopsta elektrību ražo vai tēlo "zaļos enerģētiķu" ir sekundāra vienībai stāstā par OIK. Elektrības cenas ir viens no pamatelementiem konkurences cīņā par ražošanu. Ražošana ir jebkuras labklājības pamatā (ja mēs gribam būt kā Šveice ražošana 45% no IKP). Latvenergo kā valsts uzņēmuma primārais uzdevums nav un nevar būt pelnīt un maksāt naudu budžetā, bet uzturēt elektroinfrastruktūru maksimāli labi un nodrošināt patērētājiem maksimāli zemas cenas. Ja valdība atceltu OIK un liktu maksāt Latvenergo, tad tā būtu atgriešanās pie veselā saprāta.

Atbildēt

!

02.03.2018. 11:43

Ja Ašerādens veiktu OIK saņēmēju pārbaudi un iztrenkātu blēžus, tad tak samazinātos partijas kasē un kukuļos saņemamā nauda! Neviens nav tik traks, ka zāģēs koku uz kura pats sēž! Mafijas astoņkājis rullē, bet tautai izvelk no kabatām pēdējos santīmus!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Nepieciešama Saeima, kas spēj vadīt valsti cauri vētrainiem ūdeņiem (un ievēlēt mani uz otru termiņu, lūdzu)

FotoGodātie Latvijas pilsoņi! Vēlētāji! Nākamajos četros gados Latvijai ir nepieciešama tāda Saeima un valdība, kas spēj droši vadīt mūsu valsti cauri vētrainiem ūdeņiem.
Lasīt visu...

12

Mēs izmisīgi gribam izkrāpt valsts iepirkuma garantijas mūsu terminālim!

FotoDarbs pie sašķidrinātās dabasgāzes jeb LNG (liquefied natural gas) termināļa izveides Latvijā norisinās jau teju desmitgadi un varētu turpināties vēl tikpat ilgi, ja ne Krievijas agresija Ukrainā, kas nepārprotami lika saprast mūsu valsts enerģētisko atkarību ar visām no tā izrietošajām sekām.
Lasīt visu...

21

Vēlēšanas: kāpēc vajag iet vai neiet pie balsošanas urnām

FotoPašreiz sociālajos tīklos izskan daudz aicinājumi boikotēt vēlēšanas, un daudzi arī uzskata, ka nav vērts piedalīties vēlēšanām, jo pa lielam nekas nemainīsies. Un uz vēlēšanām pamatā neiet cilvēki, kuri nav apmierināti ar valdību, ar Saeimā ievēlēto deputātu darbu. Bet vēlēšanu boikots ir izdevīgs varas partijām, un tās to slēpti atbalsta.
Lasīt visu...

18

Mūsu politprostitūciju nedrīkst publiski saukt par politprostitūciju!

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) aicina Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisiju reaģēt uz deputāta Aleksandra Kiršteina (Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK) 25. septembra izteikumiem mikroblogošanas vietnē Twitter. Deputāts, komentējot priekšvēlēšanu debates LTV ēterā, raksta: “Politprostitūta Bērtule, vadot Saeimas kandidātu debates LTV1, visu laiku melo, ka politiķi (domāti NA) grib likvidēt Satversmes Tiesu, noklusējot, ka tā ir jāpārceļ uz Augstāko Tiesu kā Igaunijā, Somijā un Zviedrijā! Pirmskara Latvijā Satversmes jautājumus skatīja AT Senāts!”
Lasīt visu...

12

Kāpēc jums vajadzētu nobalsot par mums - Marksa mūsdienu mazbērniem

FotoLīdz Saeimas vēlēšanām tikai 5 dienas, un, ja vēl turpini izlemt, par kuru politisko spēku atdot savu balsi, piedāvāju 15 iemeslus, kāpēc balsot par 15. sarakstu – Progresīvajiem.
Lasīt visu...

15

Vai "Konservatīvo" sīkpartijā atdzimst nacisms?

FotoŠis jautājums man radās jau pirms diviem gadiem, kad Vācijas kolēģi vērsa uzmanību uz simbolu iespējamu izmantošanu un simboliskajiem tekstiem, ar ko tika rotāti aizsaulē aizgājušās Jutas Strīķes, vienas no Jaunās konservatīvās partijas līderēm, bēru vainagi no viņas partijas biedriem.
Lasīt visu...

21

Nacionālisms, nacisms, fašisms, pozitīvais nacionālisms un citi "ismi"

FotoJums nepatīk garas runas un mani garie raksti, tāpēc šoreiz būs īsāk. Tam, par ko runāšu, ir dažādi nosaukumi, tam daudz ko nepelnīti piedēvē, un tam ir dažādas izpausmes, bet patiesībā runa ir par vienu un to pašu – par patikšanu un nepatikšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Tautvaldība ir tautas pārstāvniecība valsts pārvaldes lēmumu pieņemšanai, valsts pārvaldes institūciju veidošanai un lēmumu pieņemšanai

Satversmes 1. nodaļas 2.pants nosaka: “ Latvijas valsts suverēnā vara pieder...

Foto

“Kapteinis Amerika” aicina taupīt

Vadīkļi Vakareiropā brēc par enerģētisko krīzi. S…di, ko ar zaļo dienaskārtību, suicidālām sankcijām un nesaimnieciskumu savārījusi izkurtējusī Eiropas elite, būšot jāizstrebj pārvaldītajām...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: ja tas mums izdevīgi, mēs izliksimies, ka atbalstām valsts aizsardzības dienestu

Nepieciešamība stiprināt Latvijas drošību laikā, kad blakus Eiropā notiek karš, šķiet...

Foto

Esmu balsojis par partijām un politiķiem, kas ir līdzatbildīgi Latvijas izzagšanā, un atkal iešu uz vēlēšanām

Ļoti miglaini atceros savas pirmās vēlēšanas. Es tikko kā biju...

Foto

„Attīstībai/Par” nopirkta publikācija „Delfos”: es nemaz neesmu tāds hameleons un gļēvulis, kā jums izskatās, jo man ir apņēmība

Jūsu balss izšķirs, kas vadīs mūsu valsti. Pirms...

Foto

Logs vai varnešu kolektīvās pašsaglabāšanās instinkts

Mums katram ir izveidojies vai izveidots savs logs, caur kuru mēs uzlūkojam pasauli. Un šie logi mēdz būt ļoti dažādi...

Foto

Jaunzemes rīcība vērtējama kā amata pienākumu, konkrēta rīkojuma vai uzdevuma nepamatota nepildīšana vai novēlota, nolaidīga vai nekvalitatīva pildīšana

Ceturtdien, 15. septembrī finanšu ministrs Jānis Reirs ir izdevis...

Foto

Nedodiet sevi apmuļkot! Sīkumains, bet ļoti bīstams

«Okupāciju noliegt? Manā skatījumā tā ir bijusi. Attaisnot Krievijas prezidenta darbību es netaisos, un tā nav man simpātiska. Neskatos...

Foto

Paskaidrojumi Plešam: nav labi, ja nepatiesu informāciju apzināti izplata tik augsta valsts amatpersona kā vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs

[1] 2022. gada 25. augustā Daugavpils...