Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Murmulis

03.11.2020. 19:06

»

cits viedoklis

Saprotu, ka mans viedoklis daudziem var nepatikt, bet lai tā būtu...


"Prokurore A.Seibute"...
Tā nav prokurore - tā ir diagnoze - tiesas sēdē notiek "šķidra d...šana",argumenti par sliktu apsūdzētajai personai tiek ņemti nevis no lietas materiāliem, bet gan no zila gaisa ...
īstenā Ljas prokuro0re...

Atbildēt

Čuprika

03.11.2020. 11:00

Sozinovs vienmēr ir lobējis Olinfarm, savulaik viņa ieliktais Jūrmalas bēdīgi slavenais policists Melnis ir tēva dēls no Olinfarm drošības daļas. Ir pietiekami daudz variantu ka pasūtīt Sozinovam vienu vai otru situācijas risinājumu kādas konkrētas krimināllietas izmeklēšanā.

Atbildēt

Genoveva

01.11.2020. 18:14

Ļoti ceru,ka tiesu sistėmas"gaļas maļamajä mašīnā"netaisnīgi notiesätä Ginta,tomēr tiks attaisnota,jo ir pārāk daudz cietusi no netaisnības.

Atbildēt

Paātrināta nāve ar nedrošām vakcīnām pret Covid-19

01.11.2020. 11:00

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, pilnibā sagraujot cilvēka imūnsistēmu uz visiem laikiem.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcinēju, kas atrunāta jau Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas 1
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV 1
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv

Atbildēt

No raksta izriet, ka valsts institūcijas un to likumdošana ir

01.11.2020. 10:19

»

Jautājums

Vai lapsenes vairs nelido? Ir vesela klientu banda


puskoloniālas Āfrikas līmeņa valsteles līmenī. Veselības inspekcija ir parazitējoša iestāde, kura apkalpo 4. maija valsts korporāciju. Iedzīvotāji kā dzīvnieki ir izmēģinājuma trusīši. Palasot un paanalizējor Veselības ministrijas mājas lapas informāciju, tur nav atrodama neviena rindkopa par tiesisko regulējumu Covid-19 kontekstā, kur būtu atrunātas iedzīvotāju tiesības ir tikai pienākumi pakļauties valsts korporācijas prieksrakstiem ar sodamēriem.

Ne Veselības ministrija, ne Tieslietu ministrija nav ar likumdošanas aktiem atrunājusi iedzīvotāju tiesības Covid-19 kopsakaros. Iedzīvotāji pielīdzināti izmēģinājumu dzīvniekiem.

Jau pagsjis gads un informācijas par C19 kaitējumu ir pietiekami daudz.

Ā. Linkolns teica :”Var muļķot tautas daļu kādu laiku, var var muļkot visu tautu kādu laiku, bet nevar muļķot visu tautu visu laiku”.

Aizvien uzskatāmāk redzams, ka 4. maija valsts korpirācija līdzinās noziedznieku grupai, kas veic noziegumus pret visu sabiedrību un tautu, apzināti un ar iepriekšēju nodomu.

Atbildēt

https://jauns.lv/raksts/sievietem/46877-vecakiem-tas-nav-jazina-ko-valdibas-nestasta-par-bernu-vakcinaciju

01.11.2020. 08:05

»

Ko slēpj Latvijas Veselības inspekcija par obligātās vakcinēšanas sekām?

Vecākiem tas nav jāzina! Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju...


https://jauns.lv/raksts/sievietem/46877-vecakiem-tas-nav-jazina-ko-valdibas-nestasta-par-bernu-vakcinaciju

Atbildēt

Ko slēpj Latvijas Veselības inspekcija par obligātās vakcinēšanas sekām?

01.11.2020. 08:03

Vecākiem tas nav jāzina! Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju?
BĒRNI 2015. gada 9. jūlijā 04:30

Šis ir Lielbritānijas piemērs, kā valsts iestādes slēpa satraucošu informāciju par vakcīnu drošumu. Sabiedrības rīcībā nonāca slepenu komitejas sanāksmju protokoli, kuros fiksēti svarīgi lēmumi. Mums, protams, gribētos domāt, ka tā notiek visur citur, tikai ne Latvijā. Šī ir viela pārdomām.

Atbildēt

Domāju

01.11.2020. 03:40

Katrs cietušais latvietis, kas ir paviesojies jebkurā no šīs prokrieviskās iestādes iecirkņiem, var sacīt, ka gandrīz bez izņēmumiem šī noziedzīgā kontingenta, kas skaitās amatpersonas, eksistencei nav nekāda attaisnojuma.

Atbildēt

šarmanc pastals

01.11.2020. 00:04

kaukāc puscūķis fočenē

Atbildēt

Ādažnieks

31.10.2020. 21:05

Pec ģimja var redzet pārāk mīl naudu un dēļ tās gatavs uz visu .

Atbildēt

to 18:38

31.10.2020. 18:45

»

Ekspertize

Par labu samaksu raksta KO vajag


Ja Jūs tā darāt, tas nenozīmē, ka tā dara un pērkami ir arī citi.

Atbildēt

?

31.10.2020. 12:13

»

paardomas

Jūs uzrakstījāt garu peršu,bet nav neviena argumenta,toties Bērziņam argumenti gana stipri.Vispirms atspēkojat Bērziņa argumentus,tad spriediet par putniem


Bērziņa argumenti gana stipri šķiet tikai viņam pašam, bet ne policijai vai tiesai. Man nekas nav jāatspēko vai jāpierāda, viss jau ir izdarīts un vainīgā persona sēž cietumā un sēdēs vēl ilgi. Bērziņš ir pietiekoši stulbs, lai nesaprastu, ka viņa nolīgtais advokāts aizstāvēs pat nelabo, ja viņam maksās un Gaismas tīmekļa čalītis vienkārši taisa sev reklāmu uz Bērziņa rēķina jo ir atradis vienu muļķi, kurš, nespējot pierādīt, ka vainīgs bērnu tēvs, tagad ir atradis vakcīnas ko vainot.

Atbildēt

?

31.10.2020. 10:28

Bērziņ, kā tas nāk, ka pirms pāris gadiem tu ar putām uz lūpām apgalvoji, ka bērnu tēvs ir vainīgs un tev ir 100% pierādījumi? Tagad tu esi sadraudzējies ar dīvainīti Ciekuru no Gaismas tīmekļa un nu pēkšņi tev ir pierādījumi, ka vakcīnas vainīgas. Tu citus par idiotiem uzskati vai pats esi idiots? Katram, kurš netā paskatās tavas uzstāšanās, ir skaidrs, ka tev ir putni galvā un visi tie tavi atmaskojumi ir smieklīgi. Tu spēj aizmuldēties līdz tam, ka vienas slepkavas dēļ pat likumi tiek grozīti, lai tikai viņu varētu paturēt apcietinājumā. Tev vieta ir palātā blakus Napoleonam. Es jau tev agrāk rakstīju, ka tava Raudupiete sēdēs, jo viņa noslepkavoja savus bērnus. Un tu, aizstāvot bērnu slepkavu, esi līdzvainīgs.

Atbildēt

ansis

31.10.2020. 10:03

Beidzot trakajiem ir sava vieta netā. Nākošais temats apspriešanai novembrī - Zeme ir plakana.

Atbildēt

Pratinasanas protokolu

31.10.2020. 10:03

Rakstija menti,bet arestantes parakstu izsita .lauza kaulus visinska skolnieki.

Atbildēt

5G ļaunums ir divējs

31.10.2020. 07:11

»

mazliet par jauno Māra Bērziņa draugu

Ciekurs un "Gaismas tīmeklis" pret 5G...


Pirmais ļaunums. Tā starojums atbilst mikroviļņu krāsns starojumam. Mikrene iekšā ir noizolēta. Cilvēks nav, starojumam pakļauts 24 h visu gadu. 5G ar savu starojumu, salīdzinot ar 3G un 4G iekļūst dziļāk cilvēkā, ietekmējot šūnu metabolismu un galvas smadzeņu elektrolīzrs procesus, veicinot vēža un citu šūnu procesuālo darbību izkropļojumus Bez 5G taču papildus arī darbojas 3G, 4.G. Viss šis starojumu jaudīgais kokteilis cilvēka organismu burtiski sagrauj.

Otrs ļaunums. 5G ar 2400, aizmirsu precīzu plānoto skaitu satelītiem, kam jāriņķo ap Zemi, kur tie visām valstīm jānogādā līdz 2025. g. beigām, jāveido globālo 5G saziņas tīklu. Vienīgais labums, kad nomaldījies “vācu tūrists” kalnos var būt atrasts caur mob. telefonu. Bet mērķi ir citi - globālās sociālās kreditēšanas kontrole - cionistu cīņa ar “teroristiem” globālajā ebreju impērijā ar vienotu globālās naudas ieviešanu, pie kā tiek strādāts. Par teroristiem tiek uzskatīti ikviens, kuru jau šodien bankas uzskata par “naudas atmazgātājiem” . Likums summu, kādu uzskata par atmazgājamu, paredz pat 1 eurocentu.

Globālais 5G tīkls paredz sabiedrības kontroli. C19 “padēmijas” ietvaros aprobē personu izsekošanu caur 5G tīklu ar nevainīgo pašizolācijas neievērošanu. Nākotnē paredzēti bargii sodi, kurus piestādīs IT algoritmi un tie nebūs apstrīdami. Jaunais VP priekšnieks Armands Ruks bija Izsekošanas un novērošanas dienesta priekšnieks.

Bet Latvijas mediji melo un nav jēgas piedalīties TV pārraidēs, kur visu demagoģiski uzskata par “sazvērestības teorijām”. Īsta sazverestība ir C19 izplatīšana un karantizācijas ieviešana, stāstot, ka C19 var ierobežot un apturēt. Tad jau sen gripas vīrusi būtu ierobežoti un apturēti ar maskām utt. C19 izplatīšanas, iespējams, ka pat ar testiem, jo Latvijas likumdošana nelaredz kriminālatbildību par vīrusu izplatīšanu ar testiem, mērķis ir ekonomikas iznīcināšana, kurai jāseko iedzīvotāju skaita samazināšanai Pasaules Bankas C19 sratēģijā līdz 2025.g. martam.

Atbildēt

Tieši tādi PSRS Kriminālkodeksa autori

31.10.2020. 06:39

»

Iepriekseja prokuroru paaudze

Iesava arestantam pakausi,bet mazgasanos dusa aizvietoja ar pudeli vodka un gurki,sava greka nomazgasanai no sarkanas dveseles turpat uz vietas


slepkavas un izvarotāji bija Latvijas policijas Akadēmijas mācībspēki. Cionisti, lai tautu pieradinātu pie savas nelikumības un korupcijas, tostarp politiķu, Policijas akadēmiju likvidēja ne jau tāpēc, bet vispār- lai pieaugtu beztiesiskums - neatkarīgi no tā, kāda bija Policijas akadēmija.

To mēs redzam realitātē - bijušais ET tiesnesis, cionistu žīds, kas izliekas par latvieti, ar žīdu rebēm ielīda VP amatā un pirmais ko šis žīda sūc izdarīja tedzamu - slaidi uzšpļāva likumam par algu celšanu mediķiem, parakstot 2020.g. Valsts budžeta likumu. Pēc tam, etniski sanaidojot latviešus savā starpā, parakstīa reģ. reformas likumu. Tā tas turpinās, tam nelietim ņemot aktīvu darbību globālajā ekonomikas, tostarp Latvijas, sagrāvē globālās finanšu korporokrātijas interesēs, iznīcinot latviešu tautu. Latvijas ekonomika turas uz valsts parāda, mirušo un mirstošo mantojumu rēķina un nedzimušo rēķina.

Atbildēt

Māris

30.10.2020. 23:51

»

Nese

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem...


Pirmkārt, laikam tiešām Seibute vai pati Kušakova. Cienījama prokurore? Tiešām? Tā pati, kura jau Maximas lietā publiski pa degunu norāvās no stipri mazākcienījamas tiesas? Tā pati, kura trijatā ar to pašu zonderkomandu Čupriku un mūžīgo bezmaksas advokātu Duļevski, ietupināja O. Miglu? Šitā komanda ir daudzus iesēdinājusi. Izmeklētāja+prokurore+advokāts zonderkomanda. Jebkuru ietupinās. Un iekritāt Jūs ar šo frāzi:"kuras laikā varēja gan kāds nemanāmi iekļūt, gan palikt slikti no vakcīnām." Tātad zināt, ka vakcīnas ir iespējams bijušas? Pavērojiet to troļļu uzlidojumu otrās dienas vakarā, kad raksts aizgājis. Neliekās dīvaini?

Atbildēt

mazliet par jauno Māra Bērziņa draugu

30.10.2020. 22:04

Ciekurs un "Gaismas tīmeklis" pret 5G
Pats Ciekurs no intervijas ar "Aizliegto paņēmienu" atteicās. Sākumā piekrita, ņemšot līdzi vēl kādu Latvijas zinātnieku, bet tad atteicās, un pazuda arī zinātnieks. Pēc šīs sarunas pats Ciekurs īpašā videouzrunā bija skaidrojis, ka atteicis Latvijas Televīzijai, jo "tur tie žurnālisti visu sagroza un samontē, kā viņi grib".
Pretēji mobilo telefonu operatoru lepnumam, ka arī Latvijā tagad ir 5G antenas, sociālajos tīklos un visaktīvāk "Facebook" daži Latvijas aktīvisti ir izvērsuši pavisam pretēju kampaņu.

Cilvēki, kas ar šādām ziņām dalās, ir nu jau tūkstošiem, taču viens no galvenajiem to ražotājiem ir kāds Andris Ciekurs. Līdz šim ar kustību "Gaismas tīmeklis" viņš bija pievērsies cilvēku emociju analīzei, enerģijām, ezotērikai, taču nu viņš meties apkarot 5G, un regulāri gatavo dažādus video vēstījumus Latvijas sabiedrībai par 5G šausmām.


Viņš apgalvo, ka 5G antenas esot gan uz viņa darba vietas, gan uz 34.vidusskolas, kurā mācās tagad nabaga bērni, un cilvēki arī tiek aicināti sūtīt viņam foto un video, kur tās antenas ir. Un cilvēki arī raksta, un visur tās redz.

Ir tikai viena neliela nianse - 5G antenas Latvijā ir tikai divas, LMT - Liepājā, un "Tele2" Rīgā, un tās darbojas tikai testa režīmā.

Arī viņa apgalvojumi par jaudu ir nepamatoti, lai kāda šāda apokaliptiska aina piepildītos, sanāk, ka antena, kas ir uz mājas jumta, un tās elektromagnētiskais lauks ir jāvērš uz leju, tā kā pret mājas jumtu, bet tik īsiem viļņiem tikt cauri mājas jumtam faktiski nav cerību. Tāpēc antenas neviens tā neuzstāda.

Ciekura pārliecībai par savu fizikas redzējumu ir sekotāji un domubiedri - piemēram, Jānis Pļaviņš, kurš ir strukturētā ūdens "Memory Water" dibinātājs, kurš arī grib apturēt 5G.

Vēl ir tāda Kristīne Barbare, vēl arī Aiga Mangule, kura steidz visiem ziņot, kā 5G antena jau sāk ietekmēt viņas veselību.

Atbildēt

Nese

30.10.2020. 21:14

Varbūt tomēr kāds man loģiski atbildēs, kāpēc pēc bērnu poliklīnikas ir jāiet mazgāties dušā, kamēr šai laikā nomirst bērni? Ko varēja tā sašmucēties poliklīnikā? Kurš bijis tik šmucīga istādē, ka pēc tās jātstāj maziņi bērniņi vieni paši istabā, lai mazgātu nost...grēkus? sirdsapziņu?

Atbildēt

Tak jau

30.10.2020. 20:00

»

nu tak

paskatieties kur to māri intervē tas dīvainītis no Gaismas tīmekļa, vieni murgi. "Es pieņemu, man pamats uzskatīt" un tādā garā ir visi atmaskojumi. No sākuma ar putām uz lūpām šis tips centās apvainot bērnu tēvu, tagad vakcīnas. Gan jau drīz parādīsies arī pats Bils Geitss. Slimiem cilvēkiem ir jāārstējas...


esi smirdošs sistēmas trollis kas tik stulbi mēģina glābt savu un sava priekšnieka pakaļu - jo nevienam citam izņemot sistēmu, Gintas advokātu un Māri lietas materiāli nav pieejami. Tagad tu pārkāp arī likumu bez saskaņošanas publiskojot privātu informāciju. Protams ka sistēmas izdzimtenim par to itkā nospļauties. Bet katra tava nākamā idiotiskā kustība tikai vēl vairāk atmasko šo sapuvušo sistēmu.

Atbildēt

...

30.10.2020. 19:25

»

Nese

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem...


tas jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs, ka voiciša ir slepkava. Tikai Bērziņš te ņemas ar savām teorijām un mēģina vainot visus pēc kārtas. Labāk lai priecājas, ka ticis vaļā, citādi arī pats kādu nakti tiktu nosmacēts.

Atbildēt

Nese

30.10.2020. 19:17

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem motīva ta nav. Toties versijas mainās viena pēc otras: tad bērnu tēvs, tad vakcīnas, un gan jau vēl kāda pa starpai bijusi vai būs. Kā cilvēks, kurš ir strādajis prokuratūras iestādē, varu pateikt, ka gan tiesu medicīnas eksperti mums ir labi, gan prokurore Kušakova ir ļoooti pieredzējusi, cienījama un gudra prokurore. Pie tam - principiāla. Bet, kā cilvēku parasto mani Gintas tekstā jau iesākumā ļoti aizdomīgu darja viena, pavisam nevainīga frāze liktenīgās dienas notikumu atšifrējumā, un, proti, ka viņa ar bērniem devās pie ārsta, tad atbrauca mājās, tad IEGĀJA MAZGĀTIES DUŠĀ, un, kad izgāja no dušas, bērni jau bija miruši. Es nezinu, varbūt bērnu poliklīnikā cilvēks šausmīgi sašmucējas, bet vispār cilvēks parastais no rīta pamostas, ieiet dušā nomazgājas, un tad dodas uz darbu, poliklīniku, veikalu utt. Šī dienas vidus duša (vārdos) Gintai bija nepieciešama, lai radītu pauzi starp veseliem un dzīviem bērniem, liktenīgo mazgāšanos, kuras laikā varēja gan kāds nemanāmi iekļūt, gan palikt slikti no vakcīnām. Un tomēr - vai te arī vēl ir kāds, kurš dienas laikā iet dušā: pēc veikala, pēc bibliotekas apmeklējuma utt. Laikam esmu ļoti šmucīga, bet dienā dušu saprotu pēc sēņošanas, mājas kārtošanas utt. Nu jādomā, ka tik tīrīga kundze jau nevar būt slepkava. :):):)

Atbildēt

fakts

30.10.2020. 18:23

»

RP

ASV par shaadaam cieshanaam, maatei tiktu izmaksaati miljoni


ASV tāda "māte" sēdētu uz elektriskā krēsla, bet raksta autors cietumā apkalpotu melnos.

Atbildēt

nevajag muldēt

30.10.2020. 16:27

»

zane

Ja ir anafilaktiska reakcija, tad nosmok


Viens no 10 miljoniem. Bet patanatoms var viegli konstatēt, vai smacēšana ir bijusi vardarbīgai vai nē.

Atbildēt

nu tak

30.10.2020. 16:21

"LTV-1 žurnāliste A. Kinca mani bija uzmeklējusi jau tūlīt pēc notikušā. Tobrīd atteicos no intervijām, vienīgi norādīju, ka manuprāt vainīgs ir bērnu tēvs un viņa ģimene. Kad šovasar ar viņu sazinājos (pēc tā neizturamā “futbola”, kurš tika spēlēts ar maniem iesniegumiem), viņa ar prieku ķērās pie sižeta gatavošanas. Iznāca viens sižets un drīz pēc tam viņa pārtrauca ar mani runāt, lai gan bija solījusies “iet līdz galam”. Zīmīgi, ka šo sižetu nepārpublicēja NEVIENS Latvijas medijs. Pat visdzeltenākie klusēja, lai gan parasti šādas ziņas paķer kā karstu kartupeli. Lūk, pēdējā sms, kuru saņēmu no viņas, kad zvanīju sakarā ar VP RRP atbildi, pēc kuras saņemšanas bija plānots sazināties. Citēju: “Piedod, man darbā šobrīd kaudze problēmu. Negribu vēl vienu!”

šo arī raksta M. Bērziņš

Atbildēt

nu tak

30.10.2020. 16:18

»

paardomas

Varbūt argumentēt vajag ar faktiem,nevis saviem izdomājumiem


"Vēl vairāk, pats esmu uzrakstījis izmeklētājiem iesniegumu, kurā ar faktiem (nebalstoties uz mistiku vai ezotēriku) pamatoju to, ka Ginta nav veikusi šo slepkavību, ka to ir veikuši divi citi cilvēki – vīrietis un sieviete. Iesniegumā es pat precizēju, ka vīrietis ir bērnu tēvs. Par sievieti šoreiz paklusēšu, lai gan nojaušu, kura tā bijusi, bet tas lai paliek tiesas sēdei. Taču izmeklēšana ne tikai nepārbaudīja šo versiju un faktus, kas tajā iekļauti. Izmeklēšana to ignorēja. Vai tas, ka jau divi liecinieki, katrs ar savu pamatojumu, saka vienu un to pašu, vien neliek domāt, ka kaut kāda patiesība tajā visā ir? Pie tam, ar Elvitu neesmu runājis un neko saskaņojis".

Citāts no dižā izmeklētāja M Bērziņa agrākā murgu gabala.

Atbildēt

Jā, bet

30.10.2020. 15:24

Politiskā noziedzība mūsu valstī saaugusi ar kriminālo noziedzību un pārņemusi visus varas gaiteņus. Neredzēt un nesaprast to var tikai aklais un prātā apdalītais. Turpiniet tik vēlēt par "mazāko ļaunumu" - vēl ne to piedzīvosiet!

Atbildēt

R

30.10.2020. 15:23

»

speciāli idiotiem

tiesu medicīniskajā ekspertīzē elementāri var noteikt, vai cilvēks miris no nosmacēšanas ar spilvenu vai potes. Tātad nekāda izmeklēšana nav nepieciešama un iespējama! Tikpat labi varētu teikt, ka nav veikta izmeklēšana, ka viņiem varbūt nogriezta galva vai nošauti no pretējās mājas...


Tiesu med. ekspertīze Latvijā ir tik īpaša, ka puns godmaņa pierē ir sevišķi smags miesas bojājums, bet parastiem cilvēkiem - sašķaidītas galvas ar vairākiem lūzumiem vidēji miesas bojājumi. Slikti zini ttēmu!

Atbildēt

nevajag muldēt

30.10.2020. 14:04

No vakcinācijas nemirst. Patalogs jau nu prpt atšķirt nāvi nosmacējot no kā cita.

Atbildēt

Zeze

30.10.2020. 13:51

Baisi kļūst dzīvot šajā demonokrātijas pasaulē.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

21

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

FotoAtsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par pienākumu sabiedrībai paust savu viedokli.
Lasīt visu...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...