Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ieva

09.02.2021. 08:43

Ja lietā ekspertīze noteikusi,ka navēs cēlonis ir nosmakšana aizklājot seju ar mīkstu priekšmetu,tad tas ir spēcīgs arguments un nevienam tās potes vairs neinterese...Tieši tā citas personas medicīnas karti izdod tikai prokuratūrai vai pēc tiesas pieprasijuma. Tiesa to pieprasa ja ir strīdīgi apstākļi par miršanas cēloni, turklāt pie medicinās ekspertīzes tas jau tika izdarīts,uzsvars ir uz nosmakšanu,kas notikusi aizklājot seju- tas izslēdz citus variantus līdz ar to pote vairs nederēs atspēkošanai. Tieši šī iemesla dēļ kad veic bērnam poti- tev ir tiesibas kā bērna vecakām prasīt visus izrakstus no ārsta par veiktajām manipulācijām - tad ja tev ir visa šī informācija tu vari apsūdzēt ārtu par nolaidību. Bet tas protams bija jādara savlaicīgi. Uz apelācijām var cerēt ja tev nav citu lieetas metreālu ko pievienot. Neviens tiesnesis nēpārskata lietu otreiz- apelācija domāta tam ja rodas jauni nozīmīgi materialī tad pārskata spriedumu, jo tie nav ņemti vērā pie pie pirmā nolēmuma. Tiesnesis nespriež pēc savam iegribām - viņš ir jojāls likumam un ja likums paredz ka par šo pienākas bargs sods tad viņam tam jāpakļaujas neskatoties uz tā taisnīgumu. Respektīvi ja slēdzienā norāda ka nāves cēlonis ir smagšana ar spilvena palīdzību- viņš nevar pateikt ā bet te jau bijušas arī potes- es domāju ka deļ potēm būs miruši. Šeit sastopas sava āroda trīs speciālisti- prokurors kas cels apsūdzību- un strādās uz to lai panāktu šīs lietas nelabvēlīgu rezultātu apsūdzētajam. Advokāts kuram jāspēj atspēkot - šeit jābūt diezgan spēcīgiem argomentiem pretī... spēcīgam advokātām. Un protams tiesnesis,kas izlems balstoties uz ptokurora un advokāta argumentācijām. Tiesu sistēma nekad nebūs ideāla jo to pēc būtības radījuši cilvēki un tomēr tā nav arī tāda,kad to nevar imterpretēt savā labā. Viss šeit atkārīgs ir no advokāta spējas. Ja ne attaisnot pilnīgi tad vismaz iegūt māzāku sodu- jo lieta pati par sevi izklausās diezgan sarežģīta un smaga.

Atbildēt

Murmulis

03.11.2020. 19:06

»

cits viedoklis

Saprotu, ka mans viedoklis daudziem var nepatikt, bet lai tā būtu...


"Prokurore A.Seibute"...
Tā nav prokurore - tā ir diagnoze - tiesas sēdē notiek "šķidra d...šana",argumenti par sliktu apsūdzētajai personai tiek ņemti nevis no lietas materiāliem, bet gan no zila gaisa ...
īstenā Ljas prokuro0re...

Atbildēt

Čuprika

03.11.2020. 11:00

Sozinovs vienmēr ir lobējis Olinfarm, savulaik viņa ieliktais Jūrmalas bēdīgi slavenais policists Melnis ir tēva dēls no Olinfarm drošības daļas. Ir pietiekami daudz variantu ka pasūtīt Sozinovam vienu vai otru situācijas risinājumu kādas konkrētas krimināllietas izmeklēšanā.

Atbildēt

Genoveva

01.11.2020. 18:14

Ļoti ceru,ka tiesu sistėmas"gaļas maļamajä mašīnā"netaisnīgi notiesätä Ginta,tomēr tiks attaisnota,jo ir pārāk daudz cietusi no netaisnības.

Atbildēt

Paātrināta nāve ar nedrošām vakcīnām pret Covid-19

01.11.2020. 11:00

Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi 5
PASAULĒ Šodien, 2020. gada 1. novembrī, 08:26
  LETA

Eiropas Zāļu aģentūrā (EZA) patlaban ir iesniegti divi pieteikumi vakcīnas pret Covid-19 apstiprināšanai Eiropas Savienībā (ES), informēja Zāļu valsts aģentūras (ZVA) pārstāve Dita Okmane.

Paātrinātā nāve ar nedrošām vakcīnām mākslīgi radītas panikas un “pandēmijas” laikā ar bezjēdzīgi lieliem iedzīvotāju testēšanas izdevumiem, testējot nejēdzi lielas iedzīvotāju masas. Vakcīnas drošuma pārbaude tradicionāli bijusi divus līdz trīs gadus pirms ieviešanas. Ikviena vakcinēšana ir saistīta ar eksperimentu ar vakcinētā veselību.

Ķīnā šodien jau divās pilsētās notiek vakcinēšana pret Covid-19, bet labprātīgi un par saviem līdzekļiem, rekomendējot pirms vakcinācijas apdrošināt savu veselību.

Ir pamatotas aizdomas, ka zem dažādu nosaukumu vakcīnām pret C19 tiek slēpta ASV vakcīnu firmas Astrogen cilvēka genomu izmainošā vakcīna, kas liek cilvēka šūnām izstrādāt antivielas, pilnibā sagraujot cilvēka imūnsistēmu uz visiem laikiem.

ASV vakcīnu firma Astrogen jau juridiski ir nodrošinājusies pret atbildību par sekām, kura jāuzņemas valstīm, kas iegādājas šīs vakcīnas. Latvijas likumdošana nendrošina valsts amatpersonu atbildību bīstamu sabiedrības veselībai vakcīnu iegādē un izmantošanā, piemērojot piespiedu obligāto vakcinēju, kas atrunāta jau Latvijas likumdošanā.

Aptur un atjauno atļauju

Aptur un atļauj nāvējošās ASV vakcīnu kompānijas Astrogen vakcīnas izstrādi, kas iejaucas cilvēka genomā un imūnsistēmā. Sākas manipulācijas ar sabiedrisko globālo apziņu.


Aptur Covid-19 vakcīnas izmēģinājumu pēc brīvprātīgā saslimšanas 1
PASAULĒ 2020. gada 9. septembrī 07:34
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas kompānija "AstraZeneca" otrdien paziņoja, ka ir "brīvprātīgi apturējusi" Covid-19 vakcīnas izlases veida klīnisku izmēģinājumu pēc tam, kad viens šī izmēģinājuma brīvprātīgajiem dalībniekiem saslimis ar neizskaidrotu slimību. Cits Brazīlijā nomiris.

Diviem farmācijas uzņēmumiem atļauts atsākt Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV 1
PASAULĒ 2020. gada 24. oktobrī 09:58
  Jauns.lv / LETA

Farmācijas uzņēmumiem "AstraZeneca" un "Johnson & Johnson" piektdien tika atļauts atsākt eksperimentālu Covid-19 vakcīnu klīniskos izmēģinājumus ASV.


Vakcīna pret Covid-19: Eiropas Zāļu aģentūrā iesniegti divi pieteikumi - Jauns.lv

Atbildēt

No raksta izriet, ka valsts institūcijas un to likumdošana ir

01.11.2020. 10:19

»

Jautājums

Vai lapsenes vairs nelido? Ir vesela klientu banda


puskoloniālas Āfrikas līmeņa valsteles līmenī. Veselības inspekcija ir parazitējoša iestāde, kura apkalpo 4. maija valsts korporāciju. Iedzīvotāji kā dzīvnieki ir izmēģinājuma trusīši. Palasot un paanalizējor Veselības ministrijas mājas lapas informāciju, tur nav atrodama neviena rindkopa par tiesisko regulējumu Covid-19 kontekstā, kur būtu atrunātas iedzīvotāju tiesības ir tikai pienākumi pakļauties valsts korporācijas prieksrakstiem ar sodamēriem.

Ne Veselības ministrija, ne Tieslietu ministrija nav ar likumdošanas aktiem atrunājusi iedzīvotāju tiesības Covid-19 kopsakaros. Iedzīvotāji pielīdzināti izmēģinājumu dzīvniekiem.

Jau pagsjis gads un informācijas par C19 kaitējumu ir pietiekami daudz.

Ā. Linkolns teica :”Var muļķot tautas daļu kādu laiku, var var muļkot visu tautu kādu laiku, bet nevar muļķot visu tautu visu laiku”.

Aizvien uzskatāmāk redzams, ka 4. maija valsts korpirācija līdzinās noziedznieku grupai, kas veic noziegumus pret visu sabiedrību un tautu, apzināti un ar iepriekšēju nodomu.

Atbildēt

https://jauns.lv/raksts/sievietem/46877-vecakiem-tas-nav-jazina-ko-valdibas-nestasta-par-bernu-vakcinaciju

01.11.2020. 08:05

»

Ko slēpj Latvijas Veselības inspekcija par obligātās vakcinēšanas sekām?

Vecākiem tas nav jāzina! Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju...


https://jauns.lv/raksts/sievietem/46877-vecakiem-tas-nav-jazina-ko-valdibas-nestasta-par-bernu-vakcinaciju

Atbildēt

Ko slēpj Latvijas Veselības inspekcija par obligātās vakcinēšanas sekām?

01.11.2020. 08:03

Vecākiem tas nav jāzina! Ko valdības nestāsta par bērnu vakcināciju?
BĒRNI 2015. gada 9. jūlijā 04:30

Šis ir Lielbritānijas piemērs, kā valsts iestādes slēpa satraucošu informāciju par vakcīnu drošumu. Sabiedrības rīcībā nonāca slepenu komitejas sanāksmju protokoli, kuros fiksēti svarīgi lēmumi. Mums, protams, gribētos domāt, ka tā notiek visur citur, tikai ne Latvijā. Šī ir viela pārdomām.

Atbildēt

Domāju

01.11.2020. 03:40

Katrs cietušais latvietis, kas ir paviesojies jebkurā no šīs prokrieviskās iestādes iecirkņiem, var sacīt, ka gandrīz bez izņēmumiem šī noziedzīgā kontingenta, kas skaitās amatpersonas, eksistencei nav nekāda attaisnojuma.

Atbildēt

šarmanc pastals

01.11.2020. 00:04

kaukāc puscūķis fočenē

Atbildēt

Ādažnieks

31.10.2020. 21:05

Pec ģimja var redzet pārāk mīl naudu un dēļ tās gatavs uz visu .

Atbildēt

to 18:38

31.10.2020. 18:45

»

Ekspertize

Par labu samaksu raksta KO vajag


Ja Jūs tā darāt, tas nenozīmē, ka tā dara un pērkami ir arī citi.

Atbildēt

?

31.10.2020. 12:13

»

paardomas

Jūs uzrakstījāt garu peršu,bet nav neviena argumenta,toties Bērziņam argumenti gana stipri.Vispirms atspēkojat Bērziņa argumentus,tad spriediet par putniem


Bērziņa argumenti gana stipri šķiet tikai viņam pašam, bet ne policijai vai tiesai. Man nekas nav jāatspēko vai jāpierāda, viss jau ir izdarīts un vainīgā persona sēž cietumā un sēdēs vēl ilgi. Bērziņš ir pietiekoši stulbs, lai nesaprastu, ka viņa nolīgtais advokāts aizstāvēs pat nelabo, ja viņam maksās un Gaismas tīmekļa čalītis vienkārši taisa sev reklāmu uz Bērziņa rēķina jo ir atradis vienu muļķi, kurš, nespējot pierādīt, ka vainīgs bērnu tēvs, tagad ir atradis vakcīnas ko vainot.

Atbildēt

?

31.10.2020. 10:28

Bērziņ, kā tas nāk, ka pirms pāris gadiem tu ar putām uz lūpām apgalvoji, ka bērnu tēvs ir vainīgs un tev ir 100% pierādījumi? Tagad tu esi sadraudzējies ar dīvainīti Ciekuru no Gaismas tīmekļa un nu pēkšņi tev ir pierādījumi, ka vakcīnas vainīgas. Tu citus par idiotiem uzskati vai pats esi idiots? Katram, kurš netā paskatās tavas uzstāšanās, ir skaidrs, ka tev ir putni galvā un visi tie tavi atmaskojumi ir smieklīgi. Tu spēj aizmuldēties līdz tam, ka vienas slepkavas dēļ pat likumi tiek grozīti, lai tikai viņu varētu paturēt apcietinājumā. Tev vieta ir palātā blakus Napoleonam. Es jau tev agrāk rakstīju, ka tava Raudupiete sēdēs, jo viņa noslepkavoja savus bērnus. Un tu, aizstāvot bērnu slepkavu, esi līdzvainīgs.

Atbildēt

ansis

31.10.2020. 10:03

Beidzot trakajiem ir sava vieta netā. Nākošais temats apspriešanai novembrī - Zeme ir plakana.

Atbildēt

Pratinasanas protokolu

31.10.2020. 10:03

Rakstija menti,bet arestantes parakstu izsita .lauza kaulus visinska skolnieki.

Atbildēt

5G ļaunums ir divējs

31.10.2020. 07:11

»

mazliet par jauno Māra Bērziņa draugu

Ciekurs un "Gaismas tīmeklis" pret 5G...


Pirmais ļaunums. Tā starojums atbilst mikroviļņu krāsns starojumam. Mikrene iekšā ir noizolēta. Cilvēks nav, starojumam pakļauts 24 h visu gadu. 5G ar savu starojumu, salīdzinot ar 3G un 4G iekļūst dziļāk cilvēkā, ietekmējot šūnu metabolismu un galvas smadzeņu elektrolīzrs procesus, veicinot vēža un citu šūnu procesuālo darbību izkropļojumus Bez 5G taču papildus arī darbojas 3G, 4.G. Viss šis starojumu jaudīgais kokteilis cilvēka organismu burtiski sagrauj.

Otrs ļaunums. 5G ar 2400, aizmirsu precīzu plānoto skaitu satelītiem, kam jāriņķo ap Zemi, kur tie visām valstīm jānogādā līdz 2025. g. beigām, jāveido globālo 5G saziņas tīklu. Vienīgais labums, kad nomaldījies “vācu tūrists” kalnos var būt atrasts caur mob. telefonu. Bet mērķi ir citi - globālās sociālās kreditēšanas kontrole - cionistu cīņa ar “teroristiem” globālajā ebreju impērijā ar vienotu globālās naudas ieviešanu, pie kā tiek strādāts. Par teroristiem tiek uzskatīti ikviens, kuru jau šodien bankas uzskata par “naudas atmazgātājiem” . Likums summu, kādu uzskata par atmazgājamu, paredz pat 1 eurocentu.

Globālais 5G tīkls paredz sabiedrības kontroli. C19 “padēmijas” ietvaros aprobē personu izsekošanu caur 5G tīklu ar nevainīgo pašizolācijas neievērošanu. Nākotnē paredzēti bargii sodi, kurus piestādīs IT algoritmi un tie nebūs apstrīdami. Jaunais VP priekšnieks Armands Ruks bija Izsekošanas un novērošanas dienesta priekšnieks.

Bet Latvijas mediji melo un nav jēgas piedalīties TV pārraidēs, kur visu demagoģiski uzskata par “sazvērestības teorijām”. Īsta sazverestība ir C19 izplatīšana un karantizācijas ieviešana, stāstot, ka C19 var ierobežot un apturēt. Tad jau sen gripas vīrusi būtu ierobežoti un apturēti ar maskām utt. C19 izplatīšanas, iespējams, ka pat ar testiem, jo Latvijas likumdošana nelaredz kriminālatbildību par vīrusu izplatīšanu ar testiem, mērķis ir ekonomikas iznīcināšana, kurai jāseko iedzīvotāju skaita samazināšanai Pasaules Bankas C19 sratēģijā līdz 2025.g. martam.

Atbildēt

Tieši tādi PSRS Kriminālkodeksa autori

31.10.2020. 06:39

»

Iepriekseja prokuroru paaudze

Iesava arestantam pakausi,bet mazgasanos dusa aizvietoja ar pudeli vodka un gurki,sava greka nomazgasanai no sarkanas dveseles turpat uz vietas


slepkavas un izvarotāji bija Latvijas policijas Akadēmijas mācībspēki. Cionisti, lai tautu pieradinātu pie savas nelikumības un korupcijas, tostarp politiķu, Policijas akadēmiju likvidēja ne jau tāpēc, bet vispār- lai pieaugtu beztiesiskums - neatkarīgi no tā, kāda bija Policijas akadēmija.

To mēs redzam realitātē - bijušais ET tiesnesis, cionistu žīds, kas izliekas par latvieti, ar žīdu rebēm ielīda VP amatā un pirmais ko šis žīda sūc izdarīja tedzamu - slaidi uzšpļāva likumam par algu celšanu mediķiem, parakstot 2020.g. Valsts budžeta likumu. Pēc tam, etniski sanaidojot latviešus savā starpā, parakstīa reģ. reformas likumu. Tā tas turpinās, tam nelietim ņemot aktīvu darbību globālajā ekonomikas, tostarp Latvijas, sagrāvē globālās finanšu korporokrātijas interesēs, iznīcinot latviešu tautu. Latvijas ekonomika turas uz valsts parāda, mirušo un mirstošo mantojumu rēķina un nedzimušo rēķina.

Atbildēt

Māris

30.10.2020. 23:51

»

Nese

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem...


Pirmkārt, laikam tiešām Seibute vai pati Kušakova. Cienījama prokurore? Tiešām? Tā pati, kura jau Maximas lietā publiski pa degunu norāvās no stipri mazākcienījamas tiesas? Tā pati, kura trijatā ar to pašu zonderkomandu Čupriku un mūžīgo bezmaksas advokātu Duļevski, ietupināja O. Miglu? Šitā komanda ir daudzus iesēdinājusi. Izmeklētāja+prokurore+advokāts zonderkomanda. Jebkuru ietupinās. Un iekritāt Jūs ar šo frāzi:"kuras laikā varēja gan kāds nemanāmi iekļūt, gan palikt slikti no vakcīnām." Tātad zināt, ka vakcīnas ir iespējams bijušas? Pavērojiet to troļļu uzlidojumu otrās dienas vakarā, kad raksts aizgājis. Neliekās dīvaini?

Atbildēt

mazliet par jauno Māra Bērziņa draugu

30.10.2020. 22:04

Ciekurs un "Gaismas tīmeklis" pret 5G
Pats Ciekurs no intervijas ar "Aizliegto paņēmienu" atteicās. Sākumā piekrita, ņemšot līdzi vēl kādu Latvijas zinātnieku, bet tad atteicās, un pazuda arī zinātnieks. Pēc šīs sarunas pats Ciekurs īpašā videouzrunā bija skaidrojis, ka atteicis Latvijas Televīzijai, jo "tur tie žurnālisti visu sagroza un samontē, kā viņi grib".
Pretēji mobilo telefonu operatoru lepnumam, ka arī Latvijā tagad ir 5G antenas, sociālajos tīklos un visaktīvāk "Facebook" daži Latvijas aktīvisti ir izvērsuši pavisam pretēju kampaņu.

Cilvēki, kas ar šādām ziņām dalās, ir nu jau tūkstošiem, taču viens no galvenajiem to ražotājiem ir kāds Andris Ciekurs. Līdz šim ar kustību "Gaismas tīmeklis" viņš bija pievērsies cilvēku emociju analīzei, enerģijām, ezotērikai, taču nu viņš meties apkarot 5G, un regulāri gatavo dažādus video vēstījumus Latvijas sabiedrībai par 5G šausmām.


Viņš apgalvo, ka 5G antenas esot gan uz viņa darba vietas, gan uz 34.vidusskolas, kurā mācās tagad nabaga bērni, un cilvēki arī tiek aicināti sūtīt viņam foto un video, kur tās antenas ir. Un cilvēki arī raksta, un visur tās redz.

Ir tikai viena neliela nianse - 5G antenas Latvijā ir tikai divas, LMT - Liepājā, un "Tele2" Rīgā, un tās darbojas tikai testa režīmā.

Arī viņa apgalvojumi par jaudu ir nepamatoti, lai kāda šāda apokaliptiska aina piepildītos, sanāk, ka antena, kas ir uz mājas jumta, un tās elektromagnētiskais lauks ir jāvērš uz leju, tā kā pret mājas jumtu, bet tik īsiem viļņiem tikt cauri mājas jumtam faktiski nav cerību. Tāpēc antenas neviens tā neuzstāda.

Ciekura pārliecībai par savu fizikas redzējumu ir sekotāji un domubiedri - piemēram, Jānis Pļaviņš, kurš ir strukturētā ūdens "Memory Water" dibinātājs, kurš arī grib apturēt 5G.

Vēl ir tāda Kristīne Barbare, vēl arī Aiga Mangule, kura steidz visiem ziņot, kā 5G antena jau sāk ietekmēt viņas veselību.

Atbildēt

Nese

30.10.2020. 21:14

Varbūt tomēr kāds man loģiski atbildēs, kāpēc pēc bērnu poliklīnikas ir jāiet mazgāties dušā, kamēr šai laikā nomirst bērni? Ko varēja tā sašmucēties poliklīnikā? Kurš bijis tik šmucīga istādē, ka pēc tās jātstāj maziņi bērniņi vieni paši istabā, lai mazgātu nost...grēkus? sirdsapziņu?

Atbildēt

Tak jau

30.10.2020. 20:00

»

nu tak

paskatieties kur to māri intervē tas dīvainītis no Gaismas tīmekļa, vieni murgi. "Es pieņemu, man pamats uzskatīt" un tādā garā ir visi atmaskojumi. No sākuma ar putām uz lūpām šis tips centās apvainot bērnu tēvu, tagad vakcīnas. Gan jau drīz parādīsies arī pats Bils Geitss. Slimiem cilvēkiem ir jāārstējas...


esi smirdošs sistēmas trollis kas tik stulbi mēģina glābt savu un sava priekšnieka pakaļu - jo nevienam citam izņemot sistēmu, Gintas advokātu un Māri lietas materiāli nav pieejami. Tagad tu pārkāp arī likumu bez saskaņošanas publiskojot privātu informāciju. Protams ka sistēmas izdzimtenim par to itkā nospļauties. Bet katra tava nākamā idiotiskā kustība tikai vēl vairāk atmasko šo sapuvušo sistēmu.

Atbildēt

...

30.10.2020. 19:25

»

Nese

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem...


tas jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs, ka voiciša ir slepkava. Tikai Bērziņš te ņemas ar savām teorijām un mēģina vainot visus pēc kārtas. Labāk lai priecājas, ka ticis vaļā, citādi arī pats kādu nakti tiktu nosmacēts.

Atbildēt

Nese

30.10.2020. 19:17

Esmu pārliecināta, ka vainīga ir bērnu māte, un nav ko izdomāt visādas stulbas versijas. Sanāk, ka te ir absolūta sazvērstība, un visi melo un vilto dokumentus. Sākot ar izziņas izdarītāju, tiesu medicīnas ekspertu, prokurori un trīs tiesu instances arī melo. Kadēļ gan? Kāds varētu būt motīvs? Bet meliem motīva ta nav. Toties versijas mainās viena pēc otras: tad bērnu tēvs, tad vakcīnas, un gan jau vēl kāda pa starpai bijusi vai būs. Kā cilvēks, kurš ir strādajis prokuratūras iestādē, varu pateikt, ka gan tiesu medicīnas eksperti mums ir labi, gan prokurore Kušakova ir ļoooti pieredzējusi, cienījama un gudra prokurore. Pie tam - principiāla. Bet, kā cilvēku parasto mani Gintas tekstā jau iesākumā ļoti aizdomīgu darja viena, pavisam nevainīga frāze liktenīgās dienas notikumu atšifrējumā, un, proti, ka viņa ar bērniem devās pie ārsta, tad atbrauca mājās, tad IEGĀJA MAZGĀTIES DUŠĀ, un, kad izgāja no dušas, bērni jau bija miruši. Es nezinu, varbūt bērnu poliklīnikā cilvēks šausmīgi sašmucējas, bet vispār cilvēks parastais no rīta pamostas, ieiet dušā nomazgājas, un tad dodas uz darbu, poliklīniku, veikalu utt. Šī dienas vidus duša (vārdos) Gintai bija nepieciešama, lai radītu pauzi starp veseliem un dzīviem bērniem, liktenīgo mazgāšanos, kuras laikā varēja gan kāds nemanāmi iekļūt, gan palikt slikti no vakcīnām. Un tomēr - vai te arī vēl ir kāds, kurš dienas laikā iet dušā: pēc veikala, pēc bibliotekas apmeklējuma utt. Laikam esmu ļoti šmucīga, bet dienā dušu saprotu pēc sēņošanas, mājas kārtošanas utt. Nu jādomā, ka tik tīrīga kundze jau nevar būt slepkava. :):):)

Atbildēt

fakts

30.10.2020. 18:23

»

RP

ASV par shaadaam cieshanaam, maatei tiktu izmaksaati miljoni


ASV tāda "māte" sēdētu uz elektriskā krēsla, bet raksta autors cietumā apkalpotu melnos.

Atbildēt

nevajag muldēt

30.10.2020. 16:27

»

zane

Ja ir anafilaktiska reakcija, tad nosmok


Viens no 10 miljoniem. Bet patanatoms var viegli konstatēt, vai smacēšana ir bijusi vardarbīgai vai nē.

Atbildēt

nu tak

30.10.2020. 16:21

"LTV-1 žurnāliste A. Kinca mani bija uzmeklējusi jau tūlīt pēc notikušā. Tobrīd atteicos no intervijām, vienīgi norādīju, ka manuprāt vainīgs ir bērnu tēvs un viņa ģimene. Kad šovasar ar viņu sazinājos (pēc tā neizturamā “futbola”, kurš tika spēlēts ar maniem iesniegumiem), viņa ar prieku ķērās pie sižeta gatavošanas. Iznāca viens sižets un drīz pēc tam viņa pārtrauca ar mani runāt, lai gan bija solījusies “iet līdz galam”. Zīmīgi, ka šo sižetu nepārpublicēja NEVIENS Latvijas medijs. Pat visdzeltenākie klusēja, lai gan parasti šādas ziņas paķer kā karstu kartupeli. Lūk, pēdējā sms, kuru saņēmu no viņas, kad zvanīju sakarā ar VP RRP atbildi, pēc kuras saņemšanas bija plānots sazināties. Citēju: “Piedod, man darbā šobrīd kaudze problēmu. Negribu vēl vienu!”

šo arī raksta M. Bērziņš

Atbildēt

nu tak

30.10.2020. 16:18

»

paardomas

Varbūt argumentēt vajag ar faktiem,nevis saviem izdomājumiem


"Vēl vairāk, pats esmu uzrakstījis izmeklētājiem iesniegumu, kurā ar faktiem (nebalstoties uz mistiku vai ezotēriku) pamatoju to, ka Ginta nav veikusi šo slepkavību, ka to ir veikuši divi citi cilvēki – vīrietis un sieviete. Iesniegumā es pat precizēju, ka vīrietis ir bērnu tēvs. Par sievieti šoreiz paklusēšu, lai gan nojaušu, kura tā bijusi, bet tas lai paliek tiesas sēdei. Taču izmeklēšana ne tikai nepārbaudīja šo versiju un faktus, kas tajā iekļauti. Izmeklēšana to ignorēja. Vai tas, ka jau divi liecinieki, katrs ar savu pamatojumu, saka vienu un to pašu, vien neliek domāt, ka kaut kāda patiesība tajā visā ir? Pie tam, ar Elvitu neesmu runājis un neko saskaņojis".

Citāts no dižā izmeklētāja M Bērziņa agrākā murgu gabala.

Atbildēt

Jā, bet

30.10.2020. 15:24

Politiskā noziedzība mūsu valstī saaugusi ar kriminālo noziedzību un pārņemusi visus varas gaiteņus. Neredzēt un nesaprast to var tikai aklais un prātā apdalītais. Turpiniet tik vēlēt par "mazāko ļaunumu" - vēl ne to piedzīvosiet!

Atbildēt

R

30.10.2020. 15:23

»

speciāli idiotiem

tiesu medicīniskajā ekspertīzē elementāri var noteikt, vai cilvēks miris no nosmacēšanas ar spilvenu vai potes. Tātad nekāda izmeklēšana nav nepieciešama un iespējama! Tikpat labi varētu teikt, ka nav veikta izmeklēšana, ka viņiem varbūt nogriezta galva vai nošauti no pretējās mājas...


Tiesu med. ekspertīze Latvijā ir tik īpaša, ka puns godmaņa pierē ir sevišķi smags miesas bojājums, bet parastiem cilvēkiem - sašķaidītas galvas ar vairākiem lūzumiem vidēji miesas bojājumi. Slikti zini ttēmu!

Atbildēt

nevajag muldēt

30.10.2020. 14:04

No vakcinācijas nemirst. Patalogs jau nu prpt atšķirt nāvi nosmacējot no kā cita.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sāga par nogriezto ausi

FotoDomāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza ausi, iegrūžot to šim mutē. Šobrīd, kad pašmājās emocijas ir noplakušas, pievēršoties citiem asinsdarbiem uz grēcīgās zemītes, šo notikumu var mierīgāk izanalizēt. Uzreiz gribu pateikt, ka nekādu līdzjūtību pret jebkuriem teroristiem, lai kādi motīvi viņus nevadītu vai kādas sakrālas idejas šie nepaustu, es neizjūtu.
Lasīt visu...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...