Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

09.10.2018. 23:28

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Vienīgais ko atceros, ka pirms desmit gadiem parex "tautieši" smagi apzagās kā rezultātā trešais "tautietis" tos glābdams no drošas nāves, iegrūda tur Latvijas pensiju fondu. Tad uzradās raudošais puisēns, kurš no pasaules "tautiešu fonda" aizņēmās miljardus, kas kopumā izskatījās kā viena shēma, zem logo "pasaules krīze". Līdz ar to izglābjot milzīgi uzblīdušo valsts birokrātisko aparātu, ne valsti. Bet tam visam par godu, tīri legāli varēja noskūt Latvijas mežus, pēc ārvalstu sagatavotas programmas, jo ir taču krīze.

Atbildēt

Apmierinātais

09.10.2018. 15:57

Kamēr tauta nesapratīs ka Latviju var glābt tikai ložmetējs, tikmēr tauta skries uz vēlēšanām un balsos par noderīgajiem idotiem - Vienotība (kloni), VL/TB/LNNK un visu veco komunistu varzu, pirmkārt jau par tiem kuru sarakstos ir kaut viens , kaut slēpts, bet cionists.

Atbildēt

Diemžēl,

09.10.2018. 14:11

»

Jau komentēju,

ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 13:45

»

tādi esam

Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi...


Ak vai "izvilka no bezdibeņa". Varbūt iesākumam vajadzēja panākt iestāšanos noteikumus ES vismaz Polijas līmenī, kas iestājās ES vienā dienā ar mums. Tad varbūt arī nebūtu nekādu bezdibeņu malu.
Vēsture visu saliks pa plauktiņiem. Gan jau vēl pienāks laiki, kad jūs slēpsiet savu atbalstu tai kangaru bandai.
Un kas gribi teikt, ka šodien Grieķijā cilvēki dzīvo sliktāk kā "veiksmes stāstā"?
Piemēram, grieķu politiķi panāca parāda norakstīšanu uz pusi. Tai pat laikā tevis atbalstītā kangaru banda teica ka tas ir pazemojums prasīt parāda norakstīšanu. īstenībā tur taviem kangariem svarīgākais bija izkalpoties ārzemju kaklakungiem. Vēl vairāk, mēs kā eiro dalībvalsts iemeksājām simtiem miljonu Grieķu glābšanai + garantējām, ja kas, tad iemaksāsim vēl miljardiem. Tas pie tam, ka ar visiem norakstītiem parādiem, grieķu parādi ir neatmaksājami, tātad mēs to naudu jau esam pazaudējuši.
Kādi tad ir svarīgākie rādītāji, ja viss nav tik slikti? Kādas ir tendences?
Aizbrauc uz latgali, tur izskatās itkā šobrīd ntur notiek trešais pasaules karš

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 11:06

»

Pilsonis

Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi


Pilsonīt, Jums vāja atmiņa, šie "meļi" Latviju izvilka no bezdibeņa, kurā pirms 10 gadiem valsts gāzās iekšā.Valdis Dombrovskis bija spiests apgriezt valsts budžetu visās jomās, arī pensionāriem. Ja tas netiktu darīts, pēc dažām nedēļām vairs vispār nebūtu līdzekļu pensiju un algu izmaksai. Būtu līdzīgi kā Grieķijā.
Tāpec, pilsonīt, beidz troļļot, ka te viss slikti!

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:59

»

tādi esam

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas...


Bet kā ir ar meļiem, kuri pirms vēlēšanām solīja nemazināt pensijas, bet pēc nedēļas tās samazināja, vēlāk satversmes tiesa lēma, ka pretlikumīgi. Meloja, tad vēl pārkāpa satversmi.
Kas ir tie kas balso par tādiem meļiem/kangariem?

Atbildēt

tādi esam

09.10.2018. 09:31

No bijušās Vienotības, kuru saplosīja politiķu ambīcijas, arī tagad ir ievēlēti gudrākie cilvēki, kaut arī no dažādām partijām, kas saprot likumdošanas procesu un spēj realizēt vajadzīgās reformas.
Kotlešu ēdāji sev par prieku varēs klausīties Kaimiņa un Gobzema demagoģiju un riešanu. Kā redzams, arī paši varēs apriet valsti un apvemt līdzcilvēkus.

Atbildēt

ko

09.10.2018. 09:29

»

!

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija


Bet kā būs tālāk? Cien. aktieris I.Puga šorīt V.Puriņai teica, ka viņa nodoms esot mācīt cilvēkiem pieklājību, un viņš gribētu aizliegt interneta komentārus.

Atbildēt

Pilsonis

09.10.2018. 09:28

»

A. P.

Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda


Krievijā spēkā ir 90. gadu konstitūcija, kuru uzrakstīja amerikānis. Viņš bija slavens konstitūciju eksperts, viņu piesaistīja kā konsultantu. Rezultātā konstitūcijā iekļauta virkne krievijai neizdevīgu punktu
Krievijā domē sēž tādi paši kangari kā mūsu saeimā.
Un nevis koki par cirvjiem balso, bet gan bauri balso par kangariem

Atbildēt

vienkarsak

09.10.2018. 08:38

»

ko

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko...


labak lapinas vieta butu ielicis prezervativu aploksne.es ta darisu nokosreiz !

Atbildēt

!

09.10.2018. 08:32

likvidet gaila radito un dombrovska izloloto ierednu klana sistemu Latvija ir loti gruti.nu bet Artuss Kaimins un Aldis Gobzems vinus vismaz pamatigi nobaidija.

Atbildēt

Jau komentēju,

09.10.2018. 08:16

»

Vēl

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī


ka Saeimas 100 noderīgu cionistiem idiotu sarakstu sastāda pirms Saeimas vēlēšanām. Nakts melnumā datus ievada CVK mājaslapā. Vēlēšanas ir falsificējums, ja ievēl Čakšu un Reiznieci, Rinkeviču - šīs divas noziedznieces un pederastu.

Atbildēt

fuksis

09.10.2018. 07:03

Piekrītu autoram, šajās vēlēšanās lielu lomu nospēlēja Sorosa nauda, Vienotība un tās kloni atpakaļ pilnā sastāvā, gaidīsim strauju pederastijas uzplaukumu un dziļāku grimšanu nabadzībā, pakojiet čemodānus, muļķu zemē viss būs kā vienmēr!

Atbildēt

zars

09.10.2018. 01:39

Labakam miegam jaunaka anekdote:
Saema tika ieveleti: Vasilijs Ivanovichs Chapajevs, Petjka, un Anka puljemjotchitca.

Atbildēt

par 95%

08.10.2018. 23:00

»

oikskāceļvedis

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas


Par 95% piekrītu. Raksts tiešām labs un skaidrs (bet - koki jau tā arī nesapratīs, ka tie ir domāti viņi paši. Cietpaurība mūsu vēlētājiem ir kaut kā ģenētiski iedzimta, tā izskatās. Vismaz lielai daļai). Vienīgais, kam absolūti nepiekrītu - nu nevajadzēja te tagad "nolikt" KPV. (Balsoju poar viņiem, jo ir pārliecība, ka viņi nav nekāds tur "saskaņiešu vai vienotībnieku projekts". Domāju, ka tie (mēs), kuri par viņiem balsoja, tā jau parāda, ka nevēlas "veco stagnējošo sistēmu".

Atbildēt

oikskāceļvedis

08.10.2018. 21:20

ļoti patika šī, šodienas Latvijas politiskās situācijas analīze - īsa, un tajā pašā laikā apjomīga, viss salikts kārtīgi "pa plauktiņiem"... gribētos biežāk lasīt gudru cilvēku domas!

Atbildēt

Un

08.10.2018. 21:17

Tu būtu tas Baltais tēvs, kas visu ziņas, visu saprot, visi pa ārējie ir cirvji. Bet ja nu nocērt ar sava stulbuma kādu gudru galvu, ko tad?

Atbildēt

Starp mums meitenēm

08.10.2018. 21:14

Autors dzīvo ilūzijās un sazvērestību teoriju apkampienā. Viņam nav realitātes izjūtu.

Atbildēt

agents

08.10.2018. 20:44

Autors nevar pardzivot ,ka kremla projekts izgazas . Kremla agentura pazinoja .ka vairs nefinanses neizdevusos projektus . Krievija tagad ir kapitalisms . Tapec saskana velesanas sanem arvien mazak balsis , tapat Sudrabas partija .

Atbildēt

jupis

08.10.2018. 20:28

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Latvija bija okupēta un tikai šajā sakarā izveidojatai LPSR ir kāda saistība ar PSRS.Tautas fronte tika likvidēta pirms barikādēm,bet naivuļi,kuri ticēja TF,ar kaunu tika padzīti un viņu vietās iekārtojas okupantu nomeklatūra,čekas aģenti un okupantu ideologi,kuri izmantoja tautas brīvības alkas lai nozagtu valsti,bet meli par viņu brīvības cīņām joprojam tiek producēti arī ar čekas aģenta K.Streipuļa aktīvu dalību.

Atbildēt

Vēl

08.10.2018. 19:58

nekas nav noticis,,vēl viss priekšā,jo neticās,ka cilvēki nobalsoja par čakšu,Daudzi,Mūrnieci,,Danu,aizdomīgi,lai neteiktu vairāk.Gaidīsim pilnu ieskatu par viņu mīnusiem arī.

Atbildēt

A ko tad gaidījāt

08.10.2018. 18:34

Protesta balsojums to arī nozīmē: - jo trakāk, jo labāk. Tagad sākas trakāk.
Savēlēt visādus pajoliņus, ar domu sariebsim valdošajiem, ir izdevies. Tagad nav ko sūdzēties.
Nav jābrīnās, ka no visiem vecajiem un jocīgajiem esam dabūjuši pašus jocīgākos un destruktīvākos. Cerams, ka atmošanās notiks ātri, citādi murgs ievilksies līdz nākošajām vēlēšanām.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.10.2018. 18:28

»

lauķis

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka


Lauķi, Tu taču neesi sapratis - šajā rakstā runa ir par kokiem!!!

Atbildēt

ko

08.10.2018. 18:26

jūs uzbrūciet vēlētājiem. Radio, tv un citi mediji nepārtraukti zombēja - jāiet vēlēt, jāiet. A.P. arī teica - balsojiet, vienalga par ko.
Es arī sākumā domāju - aiziešu, apgriezīšu visas lapiņas otrādi un tad izvilkšu jebkuru un ielikšu aploksnē. Vēlāk dzirdēju kā vārnas ķērc - nav vērts, nav vērts.

Atbildēt

A. P.

08.10.2018. 17:59

»

A.P.

"Kosmiskais remonts" šajā gadījumā ir negodīgā polittehnoloģijā populārā "kosmētiskā remonta" simulakrs


Krievijā ir atjaunota PSRS institūcija, kura distancējas no V. V. Putina un Krievijas Federācijas. Esmu pārliecināts, ka PSRS tiks atjaunota un tajā vienīgā valsts valoda ir un būs krievu valoda.

Atbildēt

Vo

08.10.2018. 17:15

Viss ir likumsakarīgi. Jau pati dalība šādā vēlēšanu farsā nebija prāta darbs. Gandrīz puse balsstiesīgo no tās atteicās. Aizgāja balsot tie, kuriem ar to prātiņu tā nu ir, kā ir. Un ko gan no tādiem sagaidīsi? Protams, viņi balsos par varas partijām, jo nedrīkst taču kungiem acīs lēkt. Lielai daļai no viņiem, iespējams vispār nav sajēgas par politiku. Galvenais tajā brīdī justies kā varonim, kurš cēli paceltu galvu aiznes un iemet urnā konvertu ar PAŠA IZVĒLĒTU partijas papīrīti. Re, kāds es varens vīrs!

Atbildēt

A.P.

08.10.2018. 16:29

»

A.P.

Bet kurš "politiskais" spēks solīja kaut ko radikāli izmainīt? Vai autora kunga "partija", noziedznieces Sudrabas kabatas partija ar idiotisko motorzāģi kā "tautas" pārmācīšanas rīku - sazāģēšanu divās daļās (tik stulba aģitācija nebija piedzīvota), solīja likvidēt nacionāli reakcionāro un krimināli...


Padomju Savienību visi lamā, bet neviens nevēlas mācīties no PSRS pieredzes; proti, no tā, ka kosmiskais remonts nespēja glābt sociālisma celtniecības utopisko projektu Padomju Savienībā. To beidzot saprata Kremļa elite un nolēma mainīt valstiskumu - radikāli pārveidot visu. Jūsu reti aprobežotā dāma ar motorzāģi savos "kabatas" partijas sentimentālajos solījumos arī sola tikai LR veikt kosmisko remontu, kas, protams, neko nedos un principā ir krāpnieciska rīcība, - tauta tiek muļķota ar bezjēdzīgiem solījumiem. Latviešu tautu nevar glābt salkans kosmētiskais remonts. Vai to ir tik grūti saprast?

Atbildēt

Bezbailīgais koks

08.10.2018. 16:24

Interesanti, par ko tad Jurjāns balsoja, nebalsodams par cirvi un kritizēdams kokus, pie kuriem pats tā kā nepieder?
Izskatās, ka viņa favorīts ir Saskaņa un Sudrabas partija. Ja tiesa, ka pats no tās kandidējis, tad tiešām šis nu ir mirklis, kad vajadzēja paklusēt, nevis biedināt!

Atbildēt

Kas notiek latviešu galvās?

08.10.2018. 16:13

Viņi komentē kā traki sociopāti un paliek ārprātīgi, ja komentārus izdzēš. Tas viss. Vai aizbrauc uz neatgriešanos. Uz labākām civilizācijām.

Atbildēt

A.P.

08.10.2018. 16:06

Bet kurš "politiskais" spēks solīja kaut ko radikāli izmainīt? Vai autora kunga "partija", noziedznieces Sudrabas kabatas partija ar idiotisko motorzāģi kā "tautas" pārmācīšanas rīku - sazāģēšanu divās daļās (tik stulba aģitācija nebija piedzīvota), solīja likvidēt nacionāli reakcionāro un krimināli oligarhisko valstiskumu? Kungs arī "kandidēja" no minētās "kabatas partijas". Vai kungam patiešām nav tik daudz saprāta, ka pats arī ir līdzvainīgs pie visa, ja "gāja politikā" un pie tam tādā "partijā"? Vai nebija prātīgāk pastāvēt klusu, bet nevis publiski gaudot pēc saņēmtajiem 0.84%?

Atbildēt

lauķis

08.10.2018. 15:54

Aitas ir un paliek aitas , vircas smaka tuvāka.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

FotoAtbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam Rīgā, Brīvības gatvē 207 ir plānota Valsts drošības dienesta (VDD) ēkas būvniecība, kas tiks sākta jau šogad.
Lasīt visu...

21

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

FotoNacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā.
Lasīt visu...

21

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

FotoPērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā viņa antisemītiskiem izteikumiem. Tēma tika attīstīta, un “izcilais vēsturnieks” nonāk pie secinājuma, ka patiesībā WWII izraisīja nevis Hitlers ar Staļinu, bet gan Polija. Nu ko, nākošais atklājums varētu būt tāds, ka, tie 20 tūkstoši poļu virsnieki nevis tika nošauti Katiņā un citviet ar čekistu iecienīto paņēmienu - lodi pakausī, bet nomiruši pašu neuzmanības dēļ, masveidīgi saindējoties ar sēnēm.
Lasīt visu...

21

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

FotoAtbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku zemākā darba samaksa pieaugs par 10%, savukārt rezidentiem darba samaksas pieaugums būs 20% apmērā. Piemēram, sertificētu ārstu zemākā mēnešalga pieaugs par 108 eiro (no 1079 eiro 2019.gadā līdz 1187 eiro 2020.gadā) un sertificētu māsu un ārstu palīgu zemākā mēnešalga palielināsies par 71 eiro (714 uz 785 eiro). 
Lasīt visu...

10

Šakāļi

FotoTā iegājies, ka vieni zvēri mums simbolizē drosmi un cēlumu, bet citi - gļēvumu un zemiskumu. Tā, piemēram, lauvu mēs dēvējam pat par zvēru karali, bet hiēnām un šakāļiem cilvēku vērtību sistēmā ir visai zīmīgs, bet nožēlojams statuss. Tie reti uzbrūk spēcīgam pretiniekam, tie vareni tikai barā, tie uzglūn slimam vai vājam,      vai vēl neizaugušam, vārdu sakot, tādam, kurš nespēj sevi aizstāvēt.
Lasīt visu...

18

Mums pilnīgi neparedzētām vajadzībām ļoti nepieciešami vēl divi miljoni nodokļu maksātāju naudas

FotoLatvijas Televīzija Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) 2020. gada 15. janvārī iesniegusi informatīvo ziņojumu par vidēja termiņa darbības stratēģijas (2020.-2022. gadam) ieviešanu un kapitālsabiedrības sekmīgai attīstībai nepieciešamiem priekšnoteikumiem. Ziņojumā apkopota informācija par šābrīža situāciju uzņēmumā.
Lasīt visu...

21

Intelektuālā atombumba

FotoCilvēce vēsturiski nesen ieguva atombumbu kā pagaidām efektīvāko līdzekli cilvēku fiziskajai iznīcināšanai. Taču cilvēce vēsturiski vēl nesenāk (no XX gs.70.gadiem) ieguva atombumbu  arī cilvēku garīgajai (apziņas, domāšanas, prāta, uztveres) iznīcināšanai, viņus neiznīcinot fiziski. Arī tas pagaidām ir efektīvākais līdzeklis attiecīgajā jomā. Tik efektīvs līdzeklis garīgajai iznīcināšanai nav ne reliģiskā dogmātika, ne politiski ideoloģiskā dogmātika. Šo līdzekli jāsauc par intelektuālo atombumbu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mums būtu jāsāk uzvesties kā saprātīgiem vismaz līdz budžeta apstiprināšanai

Pēdējās dienās visi jau ir apjukuši no tā ziņu daudzuma, kas ar mediju un sociālo tīklu...

Foto

2020. No Tuvajiem Austrumiem līdz Baltijai: ģeopolitiskās prognozes ASV un Irānas konflikta kontekstā

Ģeopolitiskās prognozes jaunajam gadam no dažādu politologu puses skan neviennozīmīgi un tās atšķiras...

Foto

Pilnveidotais augstskolu pārvaldības modelis top necaurspīdīgi

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) nosūtījusi vēstuli Izglītības un zinātnes ministrijai (IZM), Latvijas Rektoru padomei, Augstākās izglītības padomei,...

Foto

500 metru aptieku darbības ģeogrāfiskais ierobežojums jāatceļ, lai veicinātu medikamentu pieejamību un normalizētu zāļu cenas Latvijā

Nevalstiskā organizācija Impact 2040 vērsusies pie Valsts prezidenta, Saeimas deputātiem...

Foto

Atklātā vēstule par ilgtspējīgu un gudru saimniekošanu Latvijas mežos

Mežs mūsdienās klāj vairāk nekā pusi Latvijas teritorijas, kas ir pēdējos 250 gados lielākā meža platība. Latvijas meža...

Foto

Pašlaik galvaspilsētu vada Mata Hari, kas iepriekšējos 10 gadus veiksmīgi nēsājusi čemodānus aiz vajadzīgajiem cilvēkiem

Maniem kolēģiem Rīgas domē, kā man liekas, ir divas iespējas, kā...

Foto

Pa Latviju klīst populāra nopūta - “Galvenais, ka šoreiz ir prezidents, par kuru nav kauns”

Tas, ko esmu ievērojis un sen sapratis - cilvēkiem ārpus Latvijas...

Foto

Neredzam nekādu iemeslu, lai kaut ko mainītu partijas darbībā arī pašlaik

Ņemot vērā situāciju, kāda izveidojusies saistībā ar ASV Valsts kases Ārvalstu aktīvu kontroles biroja (OFAC)...

Foto

Kā Kariņa valdība iespēra zem jostas vietas Latvijai kā tiesiskai valstij

9.janvāra Saeimas plenārsēdē tika izskatīts deputātu pieprasījums Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam “Par valdības nespēju pamatot...

Foto

Cerību ideoloģija

Uz planētas pašlaik notiek sīva cīņa par pasaules kārtību. Cīņa notiek starp tiem, kuri vēlas dzīvot daudzpolārā pasaulē, kur pasaules kārtību nosaka vairākas spēcīgas...

Foto

IZM izteikti neieklausās profesionāļu viedoklī un nāk klajā ar nepārdomātiem priekšlikumiem

Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) pēdējā laikā izceļas ar dažādu noteikumu aktīvu ražošanu, bet tas...

Foto

Vai LTV izplata viltus ziņas?

6. janvārī sabiedrība uzzināja par kārtējām vadošo darbinieku iecelšanām Latvijas TV. Zīmīgi, ka pārmaiņas skārušas tieši atbildīgos par saturu. LTV pavēstīja,...

Foto

„Mediju ekspertes” Rudušas piecpadsmitā darbavieta atbilstoši viņas vektoram būs valsts televīzija

No 2020. gada 6. janvāra Latvijas Televīzijas Programmu daļas direktores pienākumus pilnā apjomā sākusi pildīt...

Foto

Laimīgā dzīve ar “suņa s...iem” un prognozēšanas rutīna

Ar svešvārdu “rutīna” neapzīmē vienīgi šablonisku darbību, kad valda ilgi trenēts un stabils, taču ne visai simpātisks automātisms....

Foto

Iniciatīva: valsts un pašvaldību autotransportu aprīkot ar GSM GPS izsekošanas ierīcēm

Brīdī, kad valstī trūkst naudas mediķiem, demogrāfijas jautājumiem, ir nepieciešams arī palūkoties, kur varētu ietaupīt...

Foto

Daudzi šeit Latvijā savā apziņā vēl nedzīvo kā Eiropā, par kuru sapņojam

Eiropa. Brīvā Eiropa. Padomju Latvijas laikā tā bija katra latvieša sapnis. Nostāsti par turīgajiem...

Foto

Valdībai jāpievērš uzmanība nepilnībām regulējumā par aptieku izvietojumu

Augstākās tiesas (Senāta) Administratīvo lietu departaments 18.decembrī, izskatot pieteikumu par Zāļu valsts aģentūras izsniegtām atļaujām aptiekas atvēršanai, atcēla...

Foto

Elektriskā dzīve

Pagātne ir ne tikai notikumiem, bet arī idejām. Notikums bez idejas ir ikdiena, bet notikums ar ideju kļūst par vēsturi. Pagājušā gadsimta otrajā gadu...

Foto

Pagātnes fakti tagadnei

Latvijas sabiedrības kādā daļā joprojām saglabājas speciāli iezombētais melīgais priekšstats par “perestroiku/atmodu”. Daudzi turpina slavēt tādus VDK sameistarotos pseidonacionālos mistrojumus kā LTF, LNNK,...

Foto

Lai arī pamazām, tomēr tiesiskā situācija Latvijā uzlabojas

23. decembrī Satversmes tiesa (ST) par neatbilstošu Satversmei atzinusi normu, kas liedz kriminālvajāšanai izdotam Saeimas deputātam piedalīties Saeimas...

Foto

Datu valsts inspekcijas direktore jaunu izaicinājumu priekšā

Datu valsts inspekcijas vadītāja amatā tiku iecelta 2016.gada 5.aprīlī, neilgi pirms tika pieņemta Vispārīgā datu aizsardzības regula (2016.gada 27.aprīlī)...

Foto

No kā mums lūgt svētību jeb svētība vai lāsts?

Šajos Ziemassvētkos arhibīskaps Zbigņevs Stankēvičs aicina iznīcināt ļaunumu savās dzīvēs. Šai sakarā minēšu kādu piemēru, kur no...

Foto

Objektīvais faktors

Eksistenciālajai traģēdijai, kas latviešu tautā turpinās jau gadus trīsdesmit un izteikti triumfālu pakāpi ir sasniegusi “6.oktobra paaudzē”, ir objektīvs faktors. Tāds faktors patiešām eksistē...

Foto

Notiek sorosītu bezprecedenta uzbrukums Valsts policijai

Pēdējās dienās lielu vairumu Latvijas masu mediju ir pāršalkusi ziņa, ka it kā kāda persona terorizējot un vajājot žurnālistu organizāciju Re:Baltica un...