Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

č voika

11.03.2022. 09:01

aptauju redzēji!!!!!!!!!!!! tas it tas, ko mēs zinām bez aptaujas!!!!!!!!!!!! Ej un runā ar tiem ar saviem č muitā zelata ķēdēm tauki pil, krieviem..LATVIEŠI SAVU VIETU ZIN UN NEVIENU NESLEPKAVO.BET AR TĀDIEM DRAUDZĒTIES, NU PIEDOD, LABĀK LABS SUNS

Atbildēt

pasarg Dievs

10.03.2022. 20:38

»

Inesei Voikai

Inese: Latvijas ĶRIEVVALODĪGIE nav atbildīgi par Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu!: - vai tu vari paskaidrot, kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā ? Ukraiņi, lietuvieši, igauņi, latvieši, gruzīni, tatāri, armēni, citas tautības, kuri prot krievu valodu, ir "krievvalodīgie" un viņi ir/nav...


tā Inese nemaz negrib pazemot krievus,Gluži otrādi.viņa izrāda sirsniģas rūpes par krieviem,kuri ne pie kā "nav vainīgi".Inese glži vienkārši nespēj izrunāt vārdu "krievs'",jo ir audzināta tā,ka ir jāsaka krievu tautības cilvēks nevis vienkārši krievs,bet,lai būtu īsāk viņa raksta "krievvalodīgie",ar to domādama tos,kuri ,būdami dažādu tautību,ģimenē runā krieviski.Tātad-Inesesprāt,visi,kas virtuvēs sarunājas krieviski "ne pie kā nav vainīgi",nebalso par Vienoto Krieviju un neuzskata ,ka putins glābs pasauli,jo ir Pasaules Gaisma.Tas ir štrunts,ka Krievijas pilsoņu vairākums Latvijā balso par Putinu.Un pārējie par Saskaņu un Krievu ,kurā nav krievu ,savienību.Viņi pie kara nav vainīgi,jo domā,ka Ukraina kopā ar ASV iebrukusi Krievijā un briesmīgi grib karot.Ineses uzdevums ir rūpēties par krievvalodīgajiem,gejiem un hanoviem.Jā,un vēl par ebrejiem,lai viņi beidzot tiktu pie tiem nieka 40 miljoniem.Inese rullē uz 14.Saeimu.

Atbildēt

Inesei Voikai

10.03.2022. 18:26

Inese: Latvijas ĶRIEVVALODĪGIE nav atbildīgi par Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu!: - vai tu vari paskaidrot, kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā ? Ukraiņi, lietuvieši, igauņi, latvieši, gruzīni, tatāri, armēni, citas tautības, kuri prot krievu valodu, ir "krievvalodīgie" un viņi ir/nav atbildīgi par Putina agresiju Ukrainā?

Krievi taču nav krievvalodīgie, tie ir krievi (baltais piens ir piens un nevis baltais piens), kādēļ tu pazemo krievus un apsaukā par krievvalodīgajiem. Tā ir naida kurināšana, jo Latvijas sadalīšana krievvalodīgajos un latviešos ir Latvijas pretstatīšana 1:1 - latvieši un visi pārējie - tātad visi Ukrainas ienaidnieki, arī Latvijas ukraiņi un citi?

Cik ilgi mēs izmantosim čekistisko paņēmienu Latviju dalīt latviešos un citos - krievvalodīgajos. Skaties un brīnies - CIK LIELS PULKS KRIVVALODĪGO + krievi - VIENA KOPIENA?!

Inese VOIKA - vai ukraiņus ieskaitot krievveidīgajos, tu viņus neapvaino. Baltkrievus varētu apsaukāt pa krievveidīgajiem vai krievvalodīgajiem, jo ir pilnīgi pārkrievoti, pagrimuši, pazaudējuši savu tautību vai jau nepareizi saucas, ka baltkrievi. Kā tur ir.

Inese, ja tā, varbūt mainīsim tautības, tad krievus sauksim - krievvalodīgie, (krievu vairs nav Krievijā?), latviešus - latviešvalodīgie; gruzīnvalodīgie; tatārvalodīgie, igauņavalodīgi, čiganvalodīgie, žīdvalodīgie utt. - i vsem horošo, i vsje smejutsja.

Atbildēt

var palūgt apklusināt

10.03.2022. 08:45

tupos č šmidres un lērumu citu arī tv..................

Atbildēt

LABĀK NE LOJĀLS

10.03.2022. 08:32

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


bet Latvijas pilsonis!!! kā visi mēs, kurš kad vajadzēs, ņems automātu. Latvieši ģenētiski tik jaukta tauta, ka runa ir tikai par tradīcijām un valodu.Skaidrot manu bērnu tautību būtu stulbi, sākot ar ebrejien krieviem vāciešiem tatāriem...kāda ir tautība?????? tautība ir SIRDSAPZIŅA!!!!un tās vitebskas guberņai č daudziem nav , jo.....smadzeņu par maz. Viena mūža cilvēki, pazagt, paēst, vieglāk padzīvot...kā krievu armijā-bērni un nākotne pofig.....................................

Atbildēt

vēl tikai ķīmiskos vai bak. ieročus..,.

10.03.2022. 08:24

tādām voikām kaut biški smadzenes ir???????AR KURU CITTAUTIETI DRAUDZĒTIES, AR KURU NĒ MĒS !!!! NOTEIKSIM !!!! UE VIETĀS !!!! PĒC DARBIEM!!!! NE VIŅA AP GLŪŅA

Atbildēt

tieši tā

10.03.2022. 08:23

»

Sāc lietot

izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties


mēs katrs varētu uzfilmēt veselu seriālu par to kā strādā mūsu valdība, tikai mēs to nedaram, jo nav jēga piesārņot "mākslas studiju".
maz ticams, ka no šādas kaites var izārstēt

Atbildēt

Atis Priedītis

10.03.2022. 07:06

»

Sāc lietot

izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties


Tikko iznāca mana 18 grāmata - manu labāko dzejoļu izlase "Skrējiens kopā ar mirkļiem". Šāda tipa komentāri, kurus jūs rakstiet, mani patiesībā tikai iedvesmo. Man jūs vienkārši ir žēl. Ja jūs būtu izlasījis manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļu "Slepenie protokoli", ticamākais, ka tik agresīvus komentārus vairs nerakstītu.
https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Sāc lietot

10.03.2022. 05:32

»

Atis Priedītis

Balss, kas liek nogalināt nav Dieva balss...


izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties!

Atbildēt

Zelenski paziņo, ka Ukrainā atbrīvos cietumniekus

10.03.2022. 02:10


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

85

09.03.2022. 23:23

Latvijā ( cilvēki ) ir saliedēties spējīgi un šoreiz uz spēles ir sabiedrības drošība, kura jums ir izdevusies.
Sātanisma attīstībai pret, un te nav nekāda sakara ar dezinformācijas nelietīgi uzburto konfliktu ar kaut kādu pārdesmit gadus neeksistējošu putinu.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

09.03.2022. 23:21

»

Ansis

Viena no lielākajām maitām Latvijas politikā


Diemžēl, ne vienīgā... Skatīsimies, cik prāta būs mūsu vēlētājiem rudenī.

Atbildēt

skulptors

09.03.2022. 22:55

Purns uz kapakmeņa.Akmens panes visu.

Atbildēt

maigonīc

09.03.2022. 22:29

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


kam negadās,bet līdz septītajai paaudzei.Garumzīme pazūd,un muļķība sanāk,ilggdējais muļķi.

Atbildēt

,,,Launatūra un Voika

09.03.2022. 22:17

smadzenes nepieņem Voikas " ļaunatūru" - debilu vārda kopu.

Atbildēt

marco

09.03.2022. 22:08

vecā smirdiigaa lupata jaunibā piestrādājusi pie
Tukuma pskp sarkanās kompartijas čekisttes sekretāres. Strādājusi korumpantus ķērusi, bet NEvienu nav noķērusi, bezjēgā, tikai algu gaidījusi katru mēnesi. Toties sorosīdu kampiens- zelta ādere- neko nedarot.valsts nodevēja.

Atbildēt

Ansis

09.03.2022. 21:43

Viena no lielākajām maitām Latvijas politikā.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.03.2022. 21:42

Balss, kas liek nogalināt nav Dieva balss

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Kāpēc Zemes cilvēki joprojām bija pārliecināti, ka balss, kura liek nogalināt citus cilvēkus, ir Dieva balss - jautāja Zinātnieku grupas pārstāvis.
- Visas valdošās reliģija uz Zemes bija radušās ļoti sirmā senatnē, kad cilvēku nogalināšana bija pavisam parasta un pat ikdienišķa lieta. Daudzas tautas nebija izveidojušas savas valstis un turpinājās kari par to lai iekarotu pēc iespējas lielāku un ģeogrāfiski izdevīgāk izvietotu teritoriju. Pēc Otrā pasaules kara lielā daļā pasaules izveidojās salīdzinoši mierīga situācija. Un tad pēkšņi kāda no varenākajām valstīm nolēma sākt atkal pārveidot pasauli sev par labu. Sākās iebrukums blakus esošajā kaimiņvalstī.
- Vai tiešām iebrucēji bija pārliecināti, ka tā ir Dieva griba?
- Jā, viņi tiešām ticēja, ka piepilda kādas reliģiskās mācības pareģojumus.
- Vai šo karu bija iespējams novērst?
- Laikam jau nē. Cilvēki spītīgi turpināja ignorēt visus signālus, kuri liecināja, ka tuvojas kaut kas briesmīgs. Vienkārši izlikās, ka nekādu signālu nav un uz tiem nav jāreaģē.
- Vai tu mēģināji kaut kā visu novērst?
- Tas bija pilnīgi bezcerīgi. Man nebija nekādas iespējas savu attieksmi paust izmantojot lielos masu medijus. Es gan turpināju regulāri publicēt savas domas sociālajos portālos, bet tas bija par maz lai kaut ko izmainītu.
- Ar ko viss beidzās?
- Lielā valsts tā arī nespēja salauzt mazākas valsts iedzīvotāju pretestību un pēc kara beigām sākās revolucionāras izmaiņas pasaules cilvēku reliģiskajos uzskatos un arī psiholoģiskajās atziņās. Cilvēki paši sāka saprast, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama. Ka tieksme nogalināt citus cilvēkus ir smagas psihiskas slimības pazīme, un ka tā nav Dieva balss.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

visi svēti

09.03.2022. 21:24

»

svētais Lembergs

gan neslēpj savu pagātni.Šodienas raidījumā ar Veidemani atgādina mums,ka ir balsojis par Latvijas neatkarību.Tā,lūk!Vispār viņš runā pareizas lietas.Acīm redzot,laikā,kad viņš bija kompartijas sekretārs,viņš nekad nepildīja pavēles no Maskavas,kā to dara mūsu valdība,pildot pavēles no rietumiem.tā ...


Sevišķi jau tie labie onkuļi, kas maksā stipedijas, daži mediji saņem pat no vairākiem, kā Streips teica, Sorosonkulis ir atbalstījis veselu rindu žurnālistu. Bet vēl jau dabūja arī no Veidemanes ģimenes draugiem Tetereviem, tur tika gan radio, gan tv, gan cita veida māksliniekiem.
Tad kādas tiesības kaut kādiem plebejiem vēl maisīties pa vidu un rakstīt savus bēdīgos komentārus? Vai ne?

Atbildēt

skaidrs

09.03.2022. 20:27

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


tad tāpēc viņai tie sorosiskie uzskati.gluži kā ušakovurbanoviča saskaņai.Tikai pretējā virzienā.Valodiņa tieši tāda pati,kā okupācijas laikā no Kremļa.Tikai saimnieks nomainīts.

Atbildēt

vnp

09.03.2022. 20:26

Aizvāciet šito pretīgo dir*ā līdēju. Vēmiems nāk. Kāpēc tauta tādus viepļus ievēl Saeimā? Nav nozembēta kā Krievijā?

Atbildēt

svētais Lembergs

09.03.2022. 20:20

»

Wikipēdija

komunistu sugai kā likums biogrāfija sākas no 90.gada un par vecākiem parasti nav nekādu ziņu. Pārējo informāciju slēpj gudri izveidotā datu aizsardzība, kas visiem šiem maitām ļauj slēpt savu pagātni


gan neslēpj savu pagātni.Šodienas raidījumā ar Veidemani atgādina mums,ka ir balsojis par Latvijas neatkarību.Tā,lūk!Vispār viņš runā pareizas lietas.Acīm redzot,laikā,kad viņš bija kompartijas sekretārs,viņš nekad nepildīja pavēles no Maskavas,kā to dara mūsu valdība,pildot pavēles no rietumiem.tā mums esot ierasta lieta-pildīt pavēles.bez pavēlēm mūsu valdība apjūkot un nezinot,ko darīt.Visu pagātni jau nevar atcerēties.Tikai to no balsošanas par neatkarību brīža.To var.Tādēļ būtu interesanti viņu vēlreiz intervēt,lai izstāsta,kā viņam izdevās nepildīt pavēles "padomju"laikā.

Atbildēt

gan jau paņimājet

09.03.2022. 20:09

»

Moja tvoja sobačij jazik

ņepoņimājet


ja čitājet sobacīj valodā.

Atbildēt

Wikipēdija

09.03.2022. 19:35

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


komunistu sugai kā likums biogrāfija sākas no 90.gada un par vecākiem parasti nav nekādu ziņu. Pārējo informāciju slēpj gudri izveidotā datu aizsardzība, kas visiem šiem maitām ļauj slēpt savu pagātni.

Atbildēt

harijs

09.03.2022. 19:10

miljoni dumju krievu ir realitāte un viņiem ziņas no krievijas masu mēdijiem ir kā narkotiska atkarība. viņi labprātīgi zombējas dienu no dienas un neko citu negrib zināt.

Atbildēt

vienkārša tehniska atbilde

09.03.2022. 18:58

»

Хм

У меня простой технический вопрос: как будете её осуществлять. И что делать, если кто-то не захочет деоккупироааться добровольно


Šo jautājumu jāuzdod psrs tiesību mantiniecei Krievijai,nevis lasītājiem un rakstītājiem-mums.Mums nekas nebūs jāisteno,stulbeni.Jūsu mīļā Krievzeme domā,ka viņai visur ir tiesības.Tikai pienākumu nekad nekur nav.

Atbildēt

hugo

09.03.2022. 18:55

Arī šī kremļa padauza var droši pakot pekeles doties uz Putlerstānu!

Atbildēt

Ingemars

09.03.2022. 18:54

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita

Atbildēt

Latviete

09.03.2022. 18:49

Vienkārši nožēlojami. Kauns vinas vietā. Par liekulību, izlikšanos un melīgumu.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

09.03.2022. 18:39

»

ko vēl

vēlēsanās svītrot šo kandidāti,drusku jāpiepūlas


Nav jāpūlas ar svītrošanu, neņemiet rokās tās partijas sarakstu kurā Voika ir ar savu liberastu komandu, tik vienkārši!!! Ja tikai viņu svītrosiet, saraksts vienalga saņems Jūsu balsi, un gan jau Voika ielīdīs, ja ne Saeimā, tad siltā amatā. ATCERIES!!!

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Pampars

09.03.2022. 18:16

»

friziers

kovid laikā frizētavas, ēstuves, viesnīcas,.. visu aizslēdza, tūkstošiem strādājošus atlaida no darba...


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

friziers

09.03.2022. 18:12

kovid laikā frizētavas, ēstuves, viesnīcas,.. visu aizslēdza, tūkstošiem strādājošus atlaida no darba
lūk šī nobalsoja, lai atlaiž, sagrāva valsts ekonomiku un daudz ko citu- valsts nodevēja.
viens intresējas, kurš tai čcībbai grieza matus-
protams pati piepaliidzot katlinj, jo nav smadzennnj

Atbildēt

ronald

09.03.2022. 17:37

cien. rakstītāji, jums būtu jāatceras,ka pagājušā gada martā vecene nobalsoja par demokrātijas atcelšanu Latvijā, levitvanckariņa huntas režīma ar zjjid,čekkkits parakstīja, 62 deputāti ar žiidmurniec priekšgalā,kursiitpakul,rukšaan,...nobalsoja par satversmes atcelšanu.Komponists pļūtīzers izveda medicīnisko fašizmu LV; ar covid miljardu izzzagšhanu,...valsts nodevēja,smirdīga lupata

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.03.2022. 16:43

Es nevēlos pāriet uz personību apspriešanu, bet šoreiz nespēju. Nu, nespēju neuzdot jautājumu. Pie kura friziera voika apkalpojas? Nu, pie kura???? Degu nepacietībā, gribu uzzināt!

Atbildēt

formula

09.03.2022. 16:31

Šī babusja pati ir mūsu sabiedrības nekaunīga poralizētāja daudzus daudzus gadus. Kā jau dēle ,kas izmanto ikvienu atgadījumu ,lai vēl vairāk piezīstos pie siles. Tāpat kā latviešu tautas varoņa Astras piemiņas ciniskais izmantotājs Bļordāns, kā arī viņa zirgu puisis. Viņa šaikas vadītāja maskavijas aņka arī bļaustījās ,ka dosies uz Ukraini mācīt kā taisīt korupciju ! Taču, acīmredzot, Maskava šai lika palikt uz vietas. Nu tur "varonīgi "bikses deldē zirgu puisis, iekortelējies drošā vietā par padomnieku . Laikam dod padomus sigareķikiem, spirķikam un citām ierastām Latvijā kontrabandām. Droši vien arī maskavijas aņka šim atstājusi nepabeigtus darbiņus izpildīt un noziņot . Protams ,ne jau Latvijai .

Atbildēt

sarakstu studija

09.03.2022. 16:18

Cilveki, nosauciet savus vardus un uzvardus publiski,kuri balso par so trako babu voiku !

Atbildēt

Хм

09.03.2022. 15:44

»

Ženēvas Konvencija

Tieši tā, okupācijas tiesiska izbeigšana nav vēršanās pret krieviem vai kādu citu tautību


У меня простой технический вопрос: как будете её осуществлять. И что делать, если кто-то не захочет деоккупироааться добровольно?

Atbildēt

valdis

09.03.2022. 15:24

»

Pensionārs 2022.

Voikai no A/P liekas, ka Latvija ar saviem 425 tūkstošiem trūcīgo vai katru ceturto trūcīgo...


Reāli Ukrainai kodolieroči nepiederēja vadības pogas Maskavā bija.ASV pati bija ieinteresēta,lai aizvāc patālāk no NATO robežām.Tās garantijas arī uz ūdens ar dakšām rakstītas.Krievijas Domē pat nav ratificētas.Tagad kaut ko ukraiņi slepus meistaroja līdzīgu Hirosimas bumbai un dumais klauns Minhenē izpļāpājās rezultātā tas bija pēdējais piliens,lai Putins uzbruktu.

Atbildēt

ūpis

09.03.2022. 15:09

»

jurisx

voika vienmēr ir izcēlusies ar izcilu tizlumu , tādai čībi vieta teļu fermā


Ar izcilu tizlumu izcēlušies tie ļautiņi, kuri tādas voikas ievēlē. Tāds tādu saprot.

Atbildēt

Haralds Kalns

09.03.2022. 15:05

MAMZELE AIZMIRSA NOSAUKT VALDĪBU UN VISAS SASTRĀDĀTĀS NELIETĪBAS PRET LATVIJAS TAUTU!!! NAV PAT VAJADZĪGA OKUPĀCIJA- KARIŅŠ UN CO TEPAT DARA TO PAŠU, KO PUTINS! TAM VISAM NAV PIEDOŠANAS UN NOILGUMA!!! NEVIENS NO MUMS NEMUSINĀJA LEVITU, KARIŅU UN PAVĻUTU VEIKT NOZIEGUMUS! NO BRĪVAS GRIBAS BRADĀ LATVIJAS ZEMI UN PILSOŅUS!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi