Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

č voika

11.03.2022. 09:01

aptauju redzēji!!!!!!!!!!!! tas it tas, ko mēs zinām bez aptaujas!!!!!!!!!!!! Ej un runā ar tiem ar saviem č muitā zelata ķēdēm tauki pil, krieviem..LATVIEŠI SAVU VIETU ZIN UN NEVIENU NESLEPKAVO.BET AR TĀDIEM DRAUDZĒTIES, NU PIEDOD, LABĀK LABS SUNS

Atbildēt

pasarg Dievs

10.03.2022. 20:38

»

Inesei Voikai

Inese: Latvijas ĶRIEVVALODĪGIE nav atbildīgi par Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu!: - vai tu vari paskaidrot, kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā ? Ukraiņi, lietuvieši, igauņi, latvieši, gruzīni, tatāri, armēni, citas tautības, kuri prot krievu valodu, ir "krievvalodīgie" un viņi ir/nav...


tā Inese nemaz negrib pazemot krievus,Gluži otrādi.viņa izrāda sirsniģas rūpes par krieviem,kuri ne pie kā "nav vainīgi".Inese glži vienkārši nespēj izrunāt vārdu "krievs'",jo ir audzināta tā,ka ir jāsaka krievu tautības cilvēks nevis vienkārši krievs,bet,lai būtu īsāk viņa raksta "krievvalodīgie",ar to domādama tos,kuri ,būdami dažādu tautību,ģimenē runā krieviski.Tātad-Inesesprāt,visi,kas virtuvēs sarunājas krieviski "ne pie kā nav vainīgi",nebalso par Vienoto Krieviju un neuzskata ,ka putins glābs pasauli,jo ir Pasaules Gaisma.Tas ir štrunts,ka Krievijas pilsoņu vairākums Latvijā balso par Putinu.Un pārējie par Saskaņu un Krievu ,kurā nav krievu ,savienību.Viņi pie kara nav vainīgi,jo domā,ka Ukraina kopā ar ASV iebrukusi Krievijā un briesmīgi grib karot.Ineses uzdevums ir rūpēties par krievvalodīgajiem,gejiem un hanoviem.Jā,un vēl par ebrejiem,lai viņi beidzot tiktu pie tiem nieka 40 miljoniem.Inese rullē uz 14.Saeimu.

Atbildēt

Inesei Voikai

10.03.2022. 18:26

Inese: Latvijas ĶRIEVVALODĪGIE nav atbildīgi par Vladimira Putina uzsākto karu pret Ukrainu!: - vai tu vari paskaidrot, kas tie tādi "krievvalodīgie" Latvijā ? Ukraiņi, lietuvieši, igauņi, latvieši, gruzīni, tatāri, armēni, citas tautības, kuri prot krievu valodu, ir "krievvalodīgie" un viņi ir/nav atbildīgi par Putina agresiju Ukrainā?

Krievi taču nav krievvalodīgie, tie ir krievi (baltais piens ir piens un nevis baltais piens), kādēļ tu pazemo krievus un apsaukā par krievvalodīgajiem. Tā ir naida kurināšana, jo Latvijas sadalīšana krievvalodīgajos un latviešos ir Latvijas pretstatīšana 1:1 - latvieši un visi pārējie - tātad visi Ukrainas ienaidnieki, arī Latvijas ukraiņi un citi?

Cik ilgi mēs izmantosim čekistisko paņēmienu Latviju dalīt latviešos un citos - krievvalodīgajos. Skaties un brīnies - CIK LIELS PULKS KRIVVALODĪGO + krievi - VIENA KOPIENA?!

Inese VOIKA - vai ukraiņus ieskaitot krievveidīgajos, tu viņus neapvaino. Baltkrievus varētu apsaukāt pa krievveidīgajiem vai krievvalodīgajiem, jo ir pilnīgi pārkrievoti, pagrimuši, pazaudējuši savu tautību vai jau nepareizi saucas, ka baltkrievi. Kā tur ir.

Inese, ja tā, varbūt mainīsim tautības, tad krievus sauksim - krievvalodīgie, (krievu vairs nav Krievijā?), latviešus - latviešvalodīgie; gruzīnvalodīgie; tatārvalodīgie, igauņavalodīgi, čiganvalodīgie, žīdvalodīgie utt. - i vsem horošo, i vsje smejutsja.

Atbildēt

var palūgt apklusināt

10.03.2022. 08:45

tupos č šmidres un lērumu citu arī tv..................

Atbildēt

LABĀK NE LOJĀLS

10.03.2022. 08:32

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


bet Latvijas pilsonis!!! kā visi mēs, kurš kad vajadzēs, ņems automātu. Latvieši ģenētiski tik jaukta tauta, ka runa ir tikai par tradīcijām un valodu.Skaidrot manu bērnu tautību būtu stulbi, sākot ar ebrejien krieviem vāciešiem tatāriem...kāda ir tautība?????? tautība ir SIRDSAPZIŅA!!!!un tās vitebskas guberņai č daudziem nav , jo.....smadzeņu par maz. Viena mūža cilvēki, pazagt, paēst, vieglāk padzīvot...kā krievu armijā-bērni un nākotne pofig.....................................

Atbildēt

vēl tikai ķīmiskos vai bak. ieročus..,.

10.03.2022. 08:24

tādām voikām kaut biški smadzenes ir???????AR KURU CITTAUTIETI DRAUDZĒTIES, AR KURU NĒ MĒS !!!! NOTEIKSIM !!!! UE VIETĀS !!!! PĒC DARBIEM!!!! NE VIŅA AP GLŪŅA

Atbildēt

tieši tā

10.03.2022. 08:23

»

Sāc lietot

izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties


mēs katrs varētu uzfilmēt veselu seriālu par to kā strādā mūsu valdība, tikai mēs to nedaram, jo nav jēga piesārņot "mākslas studiju".
maz ticams, ka no šādas kaites var izārstēt

Atbildēt

Atis Priedītis

10.03.2022. 07:06

»

Sāc lietot

izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties


Tikko iznāca mana 18 grāmata - manu labāko dzejoļu izlase "Skrējiens kopā ar mirkļiem". Šāda tipa komentāri, kurus jūs rakstiet, mani patiesībā tikai iedvesmo. Man jūs vienkārši ir žēl. Ja jūs būtu izlasījis manas grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli" noslēguma nodaļu "Slepenie protokoli", ticamākais, ka tik agresīvus komentārus vairs nerakstītu.
https://failiem.lv/f/v8msrgujc

Atbildēt

Sāc lietot

10.03.2022. 05:32

»

Atis Priedītis

Balss, kas liek nogalināt nav Dieva balss...


izrakstītās zāles pret šizofrēniju, grafomān! Un nepiesārņo “literāro telpu”! Šādus tavus murgus var “sacerēt ikviens”, to nedara, jo uzskata par bezjēdzību. Sāc ārstēties!

Atbildēt

Zelenski paziņo, ka Ukrainā atbrīvos cietumniekus

10.03.2022. 02:10


Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

85

09.03.2022. 23:23

Latvijā ( cilvēki ) ir saliedēties spējīgi un šoreiz uz spēles ir sabiedrības drošība, kura jums ir izdevusies.
Sātanisma attīstībai pret, un te nav nekāda sakara ar dezinformācijas nelietīgi uzburto konfliktu ar kaut kādu pārdesmit gadus neeksistējošu putinu.

Atbildēt

Cerību nav daudz...

09.03.2022. 23:21

»

Ansis

Viena no lielākajām maitām Latvijas politikā


Diemžēl, ne vienīgā... Skatīsimies, cik prāta būs mūsu vēlētājiem rudenī.

Atbildēt

skulptors

09.03.2022. 22:55

Purns uz kapakmeņa.Akmens panes visu.

Atbildēt

maigonīc

09.03.2022. 22:29

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


kam negadās,bet līdz septītajai paaudzei.Garumzīme pazūd,un muļķība sanāk,ilggdējais muļķi.

Atbildēt

,,,Launatūra un Voika

09.03.2022. 22:17

smadzenes nepieņem Voikas " ļaunatūru" - debilu vārda kopu.

Atbildēt

marco

09.03.2022. 22:08

vecā smirdiigaa lupata jaunibā piestrādājusi pie
Tukuma pskp sarkanās kompartijas čekisttes sekretāres. Strādājusi korumpantus ķērusi, bet NEvienu nav noķērusi, bezjēgā, tikai algu gaidījusi katru mēnesi. Toties sorosīdu kampiens- zelta ādere- neko nedarot.valsts nodevēja.

Atbildēt

Ansis

09.03.2022. 21:43

Viena no lielākajām maitām Latvijas politikā.

Atbildēt

Atis Priedītis

09.03.2022. 21:42

Balss, kas liek nogalināt nav Dieva balss

Fragments no topošās grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās".

- Kāpēc Zemes cilvēki joprojām bija pārliecināti, ka balss, kura liek nogalināt citus cilvēkus, ir Dieva balss - jautāja Zinātnieku grupas pārstāvis.
- Visas valdošās reliģija uz Zemes bija radušās ļoti sirmā senatnē, kad cilvēku nogalināšana bija pavisam parasta un pat ikdienišķa lieta. Daudzas tautas nebija izveidojušas savas valstis un turpinājās kari par to lai iekarotu pēc iespējas lielāku un ģeogrāfiski izdevīgāk izvietotu teritoriju. Pēc Otrā pasaules kara lielā daļā pasaules izveidojās salīdzinoši mierīga situācija. Un tad pēkšņi kāda no varenākajām valstīm nolēma sākt atkal pārveidot pasauli sev par labu. Sākās iebrukums blakus esošajā kaimiņvalstī.
- Vai tiešām iebrucēji bija pārliecināti, ka tā ir Dieva griba?
- Jā, viņi tiešām ticēja, ka piepilda kādas reliģiskās mācības pareģojumus.
- Vai šo karu bija iespējams novērst?
- Laikam jau nē. Cilvēki spītīgi turpināja ignorēt visus signālus, kuri liecināja, ka tuvojas kaut kas briesmīgs. Vienkārši izlikās, ka nekādu signālu nav un uz tiem nav jāreaģē.
- Vai tu mēģināji kaut kā visu novērst?
- Tas bija pilnīgi bezcerīgi. Man nebija nekādas iespējas savu attieksmi paust izmantojot lielos masu medijus. Es gan turpināju regulāri publicēt savas domas sociālajos portālos, bet tas bija par maz lai kaut ko izmainītu.
- Ar ko viss beidzās?
- Lielā valsts tā arī nespēja salauzt mazākas valsts iedzīvotāju pretestību un pēc kara beigām sākās revolucionāras izmaiņas pasaules cilvēku reliģiskajos uzskatos un arī psiholoģiskajās atziņās. Cilvēki paši sāka saprast, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama. Ka tieksme nogalināt citus cilvēkus ir smagas psihiskas slimības pazīme, un ka tā nav Dieva balss.

Turpinājums sekos.

Atbildēt

visi svēti

09.03.2022. 21:24

»

svētais Lembergs

gan neslēpj savu pagātni.Šodienas raidījumā ar Veidemani atgādina mums,ka ir balsojis par Latvijas neatkarību.Tā,lūk!Vispār viņš runā pareizas lietas.Acīm redzot,laikā,kad viņš bija kompartijas sekretārs,viņš nekad nepildīja pavēles no Maskavas,kā to dara mūsu valdība,pildot pavēles no rietumiem.tā ...


Sevišķi jau tie labie onkuļi, kas maksā stipedijas, daži mediji saņem pat no vairākiem, kā Streips teica, Sorosonkulis ir atbalstījis veselu rindu žurnālistu. Bet vēl jau dabūja arī no Veidemanes ģimenes draugiem Tetereviem, tur tika gan radio, gan tv, gan cita veida māksliniekiem.
Tad kādas tiesības kaut kādiem plebejiem vēl maisīties pa vidu un rakstīt savus bēdīgos komentārus? Vai ne?

Atbildēt

skaidrs

09.03.2022. 20:27

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


tad tāpēc viņai tie sorosiskie uzskati.gluži kā ušakovurbanoviča saskaņai.Tikai pretējā virzienā.Valodiņa tieši tāda pati,kā okupācijas laikā no Kremļa.Tikai saimnieks nomainīts.

Atbildēt

vnp

09.03.2022. 20:26

Aizvāciet šito pretīgo dir*ā līdēju. Vēmiems nāk. Kāpēc tauta tādus viepļus ievēl Saeimā? Nav nozembēta kā Krievijā?

Atbildēt

svētais Lembergs

09.03.2022. 20:20

»

Wikipēdija

komunistu sugai kā likums biogrāfija sākas no 90.gada un par vecākiem parasti nav nekādu ziņu. Pārējo informāciju slēpj gudri izveidotā datu aizsardzība, kas visiem šiem maitām ļauj slēpt savu pagātni


gan neslēpj savu pagātni.Šodienas raidījumā ar Veidemani atgādina mums,ka ir balsojis par Latvijas neatkarību.Tā,lūk!Vispār viņš runā pareizas lietas.Acīm redzot,laikā,kad viņš bija kompartijas sekretārs,viņš nekad nepildīja pavēles no Maskavas,kā to dara mūsu valdība,pildot pavēles no rietumiem.tā mums esot ierasta lieta-pildīt pavēles.bez pavēlēm mūsu valdība apjūkot un nezinot,ko darīt.Visu pagātni jau nevar atcerēties.Tikai to no balsošanas par neatkarību brīža.To var.Tādēļ būtu interesanti viņu vēlreiz intervēt,lai izstāsta,kā viņam izdevās nepildīt pavēles "padomju"laikā.

Atbildēt

gan jau paņimājet

09.03.2022. 20:09

»

Moja tvoja sobačij jazik

ņepoņimājet


ja čitājet sobacīj valodā.

Atbildēt

Wikipēdija

09.03.2022. 19:35

»

Ingemars

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita


komunistu sugai kā likums biogrāfija sākas no 90.gada un par vecākiem parasti nav nekādu ziņu. Pārējo informāciju slēpj gudri izveidotā datu aizsardzība, kas visiem šiem maitām ļauj slēpt savu pagātni.

Atbildēt

harijs

09.03.2022. 19:10

miljoni dumju krievu ir realitāte un viņiem ziņas no krievijas masu mēdijiem ir kā narkotiska atkarība. viņi labprātīgi zombējas dienu no dienas un neko citu negrib zināt.

Atbildēt

vienkārša tehniska atbilde

09.03.2022. 18:58

»

Хм

У меня простой технический вопрос: как будете её осуществлять. И что делать, если кто-то не захочет деоккупироааться добровольно


Šo jautājumu jāuzdod psrs tiesību mantiniecei Krievijai,nevis lasītājiem un rakstītājiem-mums.Mums nekas nebūs jāisteno,stulbeni.Jūsu mīļā Krievzeme domā,ka viņai visur ir tiesības.Tikai pienākumu nekad nekur nav.

Atbildēt

hugo

09.03.2022. 18:55

Arī šī kremļa padauza var droši pakot pekeles doties uz Putlerstānu!

Atbildēt

Ingemars

09.03.2022. 18:54

Inese ir ilggadeja Tukuma rajona komunistuskas partijas sekretara meita

Atbildēt

Latviete

09.03.2022. 18:49

Vienkārši nožēlojami. Kauns vinas vietā. Par liekulību, izlikšanos un melīgumu.

Atbildēt

Jūs pat neesat cienīgi...

09.03.2022. 18:39

»

ko vēl

vēlēsanās svītrot šo kandidāti,drusku jāpiepūlas


Nav jāpūlas ar svītrošanu, neņemiet rokās tās partijas sarakstu kurā Voika ir ar savu liberastu komandu, tik vienkārši!!! Ja tikai viņu svītrosiet, saraksts vienalga saņems Jūsu balsi, un gan jau Voika ielīdīs, ja ne Saeimā, tad siltā amatā. ATCERIES!!!

Atbildēt

Krišjānis Kankars- Pampars

09.03.2022. 18:16

»

friziers

kovid laikā frizētavas, ēstuves, viesnīcas,.. visu aizslēdza, tūkstošiem strādājošus atlaida no darba...


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti!

Ministru prezidents Krišjānis Kankars-Pampars par sankciju pret KF sekām: “Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai”. Valdība paziņo :"Viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt”.

Intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta prāmis" Kankars- Pampars uzsvēra, Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā.

Premjers zin prognozēt, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Kankars-Pampars uzsvēra, ka patlaban būtiski saprast, ka “jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt”, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar negatīvu pieaugumu un viņš zinot tādus pionierus šajā jomā un ne vienu vien!

Neesot tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

"Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!”

"Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt," sacīja Krišjānis Kankars- Pampars. Tāpēc premjers sniedza būtiskus padomus no savas gudrību lādes.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

https://jauns.lv/raksts/zinas/491518-karins-par-sankciju-sekam-viss-klus-dargaks-mums-ir-katram-jadoma-par-saviem-paradumiem

Atbildēt

friziers

09.03.2022. 18:12

kovid laikā frizētavas, ēstuves, viesnīcas,.. visu aizslēdza, tūkstošiem strādājošus atlaida no darba
lūk šī nobalsoja, lai atlaiž, sagrāva valsts ekonomiku un daudz ko citu- valsts nodevēja.
viens intresējas, kurš tai čcībbai grieza matus-
protams pati piepaliidzot katlinj, jo nav smadzennnj

Atbildēt

ronald

09.03.2022. 17:37

cien. rakstītāji, jums būtu jāatceras,ka pagājušā gada martā vecene nobalsoja par demokrātijas atcelšanu Latvijā, levitvanckariņa huntas režīma ar zjjid,čekkkits parakstīja, 62 deputāti ar žiidmurniec priekšgalā,kursiitpakul,rukšaan,...nobalsoja par satversmes atcelšanu.Komponists pļūtīzers izveda medicīnisko fašizmu LV; ar covid miljardu izzzagšhanu,...valsts nodevēja,smirdīga lupata

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

09.03.2022. 16:43

Es nevēlos pāriet uz personību apspriešanu, bet šoreiz nespēju. Nu, nespēju neuzdot jautājumu. Pie kura friziera voika apkalpojas? Nu, pie kura???? Degu nepacietībā, gribu uzzināt!

Atbildēt

formula

09.03.2022. 16:31

Šī babusja pati ir mūsu sabiedrības nekaunīga poralizētāja daudzus daudzus gadus. Kā jau dēle ,kas izmanto ikvienu atgadījumu ,lai vēl vairāk piezīstos pie siles. Tāpat kā latviešu tautas varoņa Astras piemiņas ciniskais izmantotājs Bļordāns, kā arī viņa zirgu puisis. Viņa šaikas vadītāja maskavijas aņka arī bļaustījās ,ka dosies uz Ukraini mācīt kā taisīt korupciju ! Taču, acīmredzot, Maskava šai lika palikt uz vietas. Nu tur "varonīgi "bikses deldē zirgu puisis, iekortelējies drošā vietā par padomnieku . Laikam dod padomus sigareķikiem, spirķikam un citām ierastām Latvijā kontrabandām. Droši vien arī maskavijas aņka šim atstājusi nepabeigtus darbiņus izpildīt un noziņot . Protams ,ne jau Latvijai .

Atbildēt

sarakstu studija

09.03.2022. 16:18

Cilveki, nosauciet savus vardus un uzvardus publiski,kuri balso par so trako babu voiku !

Atbildēt

Хм

09.03.2022. 15:44

»

Ženēvas Konvencija

Tieši tā, okupācijas tiesiska izbeigšana nav vēršanās pret krieviem vai kādu citu tautību


У меня простой технический вопрос: как будете её осуществлять. И что делать, если кто-то не захочет деоккупироааться добровольно?

Atbildēt

valdis

09.03.2022. 15:24

»

Pensionārs 2022.

Voikai no A/P liekas, ka Latvija ar saviem 425 tūkstošiem trūcīgo vai katru ceturto trūcīgo...


Reāli Ukrainai kodolieroči nepiederēja vadības pogas Maskavā bija.ASV pati bija ieinteresēta,lai aizvāc patālāk no NATO robežām.Tās garantijas arī uz ūdens ar dakšām rakstītas.Krievijas Domē pat nav ratificētas.Tagad kaut ko ukraiņi slepus meistaroja līdzīgu Hirosimas bumbai un dumais klauns Minhenē izpļāpājās rezultātā tas bija pēdējais piliens,lai Putins uzbruktu.

Atbildēt

ūpis

09.03.2022. 15:09

»

jurisx

voika vienmēr ir izcēlusies ar izcilu tizlumu , tādai čībi vieta teļu fermā


Ar izcilu tizlumu izcēlušies tie ļautiņi, kuri tādas voikas ievēlē. Tāds tādu saprot.

Atbildēt

Haralds Kalns

09.03.2022. 15:05

MAMZELE AIZMIRSA NOSAUKT VALDĪBU UN VISAS SASTRĀDĀTĀS NELIETĪBAS PRET LATVIJAS TAUTU!!! NAV PAT VAJADZĪGA OKUPĀCIJA- KARIŅŠ UN CO TEPAT DARA TO PAŠU, KO PUTINS! TAM VISAM NAV PIEDOŠANAS UN NOILGUMA!!! NEVIENS NO MUMS NEMUSINĀJA LEVITU, KARIŅU UN PAVĻUTU VEIKT NOZIEGUMUS! NO BRĪVAS GRIBAS BRADĀ LATVIJAS ZEMI UN PILSOŅUS!!!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...