Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ko vēl

09.03.2022. 14:07

vēlēsanās svītrot šo kandidāti,drusku jāpiepūlas

Atbildēt

Aksakals

09.03.2022. 14:02

»

Roza Luksemburga

Tipisks Sorositu iedvesmots raksts. Visas sis Delnas un Lampas utt, kas barojas no globalistu naudas, tapat ka mediji, nav spejigi un nevienu originalu vai pasu izaukletu domu. Kartejie stulbie integracijas lozungi


Atver acis, to ko tu nosauci par globālistu naudu ir tā pati kremļa nauda, tikai izpumpēta caur ārzonām un sludina liberālismu, nepretošanos, degradāciju, praidus, lobismu, korporāciju intereses, patērētāju kultu, lielveikalus, lielzemniekus, tā iznīcinot visu cilvēcisko savā ceļā.

Atbildēt

Mbv

09.03.2022. 14:01

Man gan interese, kas buus ja krievs vinnes, ukraina eksportu daudzejadi partikai bremzee, gan buus veel. Ko tad Teiks , est vajadzes Vai maz knarins zin cik traktors tere degvielu, sitaa turpinot rudenii bads un aukstums, ja Nu vienigi franch austeres un amisu dargaa gaze, isak sakot amisi jau ir Aaa Kara uzvaretaji

Atbildēt

jurisx

09.03.2022. 13:57

voika vienmēr ir izcēlusies ar izcilu tizlumu , tādai čībi vieta teļu fermā.

Atbildēt

antons mikoss

09.03.2022. 13:50

Vai esi vērsusies pie tiem Latvijas civilokupantiem, kuri atbalsta genocīda noziegumus Ukrainā
Tie ir 1/4 no Latvijas iedzīvotājiem. 1/10 atbalsta pilnīgi , pārejie slēpjas.
Man ar noziedzniekiem jādraudzējas?

Ar galvu, tev meitēn, viss labi?

Atbildēt

Ženēvas Konvencija

09.03.2022. 13:49

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


Tieši tā, okupācijas tiesiska izbeigšana nav vēršanās pret krieviem vai kādu citu tautību.

Atbildēt

ha ha ha

09.03.2022. 13:39

Kārtējo reizi pierādās liberastu patiesā seja, kuriem uzdevums vienmēr bijis imitēt opozīciju, bet klusībā kalpot kremlim.

Atbildēt

auditorija

09.03.2022. 13:36

»

Stulbs jautājums

"Mūsu uzdevums ir neļaut vēl vairāk polarizēt sabiedrību, neļaut Putina režīma propagandai to šķelt" --- Kur tad to Putina propagandu Latvijā var sadzirdēt? Kautkā vēl ne reizi nav palaimējies - ne pa tv, ne pa radio


Šie paši Putina kanāli - RTR un pārējie, pa satelītu ir pieejami visu laiku un BEZ MAKSAS, kamēr mūsu LTV ir tikai un vienīgi maksas paketē. Ā, bezmaksas satelītkanāli ir populisms, no kā mēs principiāli norobežojamies. Tie aizbraukušie galvenais lai sūta naudu. Kopš 90.gada esam atklausījušies ka viss maksā tik cik maksā (un protams kādu drusciņu pa virsu). Jauku skatīšanos.

Atbildēt

pret latviešiem lojālais krievs

09.03.2022. 13:36

»

IM

Tavs ļaunums ir liels. Tas ir spējīgs iedzīt izmisumā pat kodollielvalstis. Ko (kādu ļaunumu) spēj izdarīt izmisumā iedzīta kodollielvalsts nemaz nevari iedomāties. Jautājums ir ko darīt ar tādiem ļaunuma apsēstiem idiotiem kā tu? Katrā ziņā no kustības par mieru visā pasaulē tādi ir jāņem nost jau ...


tu varbūt ierosināsi no kustības par mieru izmest ukraiņus, jo viņi, aizstāvot Ukrainu, šauj nost un spridzina krievu okupantus? Ukraiņi dzen izmisumā nacistu putinu un kodolvalsti krieviju.

Atbildēt

autorei

09.03.2022. 12:23

Vai jūs zināt, ka vietējie Putina vēlētāji sola mūs atbrīvot no pseidoliberāļu dominances? Ejiet un pastāstiet šo savu "progmāru" viņiem.

Atbildēt

bēdīgais

09.03.2022. 12:03

Visbēdīgākais ir tad, kad tādas plockas mēģina risināt, skaidrot un filozofēt par nopietnām tēmām. Tā viņas diskreditē pašu tēmu, padara nepieņemamus nopietnus argumentus un nonivelē ļaundarību nozīmību. Praktiski sanāk, ka tiek attaisnots bende Putins.

Atbildēt

a/p glumumam robežu nav

09.03.2022. 12:00

faktiski-noziegums. #0 gados cilveki nezin, kur, kas,kpaēc...viņi ir.bezcers tādi voiki hanovi

Atbildēt

joske

09.03.2022. 11:59

Kremla Cionistu grupejums suta uz Ukrainu, nonavet civiliedzvotjus,un krit jauni krievu puikas,ukrainas,puikas un tiek nonaveti berni.

Atbildēt

tie ģīmji ar lentītēm

09.03.2022. 11:58

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


un 'protestos' visiem zināmi, ja viņi tagad daudz !!!!! ziedos Ukrainai, tie saraksti arī zināmi...

Atbildēt

IM

09.03.2022. 11:53

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


Tavs ļaunums ir liels. Tas ir spējīgs iedzīt izmisumā pat kodollielvalstis. Ko (kādu ļaunumu) spēj izdarīt izmisumā iedzīta kodollielvalsts nemaz nevari iedomāties. Jautājums ir ko darīt ar tādiem ļaunuma apsēstiem idiotiem kā tu? Katrā ziņā no kustības par mieru visā pasaulē tādi ir jāņem nost jau pašā sākumā jo tādi Sātana iemiesojumi nav par mieru.

Atbildēt

Dzīvo laukos

09.03.2022. 11:51

»

Beta

Garijs Jurijs Tabahs, ASV bijušais armijnieks, virsnieks - Lietuviešu televīzijai. Lieliska intervija, kaut intervētājs stipri viduvējs


ka tevi tādi murgi pārsteidz? Karā ir dezinformācija un kara propaganda.

Atbildēt

Krieviju atstās kā valsti, jo neviens ārzemnieks to negrib pārvaldīt

09.03.2022. 11:50

»

pret latviešiem lojālais krievs

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem...


Svarīgākais ir samazināt KF iedzīvotāju skaitu .. ar palmu eļļu un alkoholismu, insultiem un infarktiem .. no šausmām par rītdienas nedrošību!

Atbildēt

pret latviešiem lojālais krievs

09.03.2022. 11:42

"Latvija kā nacionāla un demokrātiska valsts ir drošas mājas visu tautību Latvijas cilvēkiem."
Latvija nav un nebūs droša māja krievu okupantiem, krievu šovinistiem, putinsosiem, nacistiskās krievijas atbalstītājiem, 9.maija svinētājiem! Kad ukraiņi sasitīs krievu armiju - Latvija veiks deokupāciju, dekolonizāciju un deboļševizāciju! vairs nebūs krievijas, kas var aizstāvēt Latvijā salīdušos krievu okupantus, krievu kolonistus un krievu šovinistus!

Atbildēt

IM

09.03.2022. 11:20

Vēlēšanas nāk un ļaunie atkal grib kaut kur kādam ļaunumam piesmērēties, šoreiz izmisuma operācijai Ukrainā. Protams ka jaucot labā un ļaunā puses. Kā jau Melu Savienības Muļķu zemē.
Piezīme: labā puse ir tā puse kas cīnās pret to pusi kas rada izmisumu.

Atbildēt

Pensionārs 2022.

09.03.2022. 11:17

Voikai no A/P liekas, ka Latvija ar saviem 425 tūkstošiem trūcīgo vai katru ceturto trūcīgo
iedzīvotāju ir izdevusies valsts.
Voikas kundze droši vien zina, kuras valstis parakstīja Budapeštas konvenciju, kad Ukraina atteicās no kodolieročiem un tos atdeva Krievijai. Šodien Krievija rupji pārkāpj konvenciju uzbrūkot Ukrainai, bet divas valstis, kas arī garantēja Ukrainas drošību ASV un Anglija un divas valstis, kas pievienojās Konvencijai Francija un Ķīna, neko nedara,lai reāli aizstāvētu Ukrainas neatkarību.
Trīs no garantīju devējām ir NATO valstis. Vai nebūs taisnība ģenerālim Krēsliņam, vai tiešām var cerēt, ka Nato ar 5.pantu aizsargās Latviju no Putina uzbrukuma, ja šo valstu garantijām Ukrainai ir nulles vērtība. Vai mēs netiekam mānīti- tāds ir jautājums?

Atbildēt

Sabiedrība

09.03.2022. 11:05

Ko var murgot! Vai tiešām tikko pamodusies?!
Pati Saeima savos lēmumos par Ukrainu lieto vārdu “agresija”, nevis karš.
Sabiedrību šķeļ augstajiem amatiem šajā krīzē būtiski palielinātās algas, kad tās vajadzēja samazināt vismaz par 30% kā Godmanis izdarīja 2009.gada krīzē.
Sabiedrību šķeļ energonesēju cenu draamatisks pieaugums, kaut gan Latvijai pašai ir 3 HESi, bet eleltroenerģiju Latvenergo pārdod un pērk biržā.
Polija nekavējoši samazināja akcīzes nodokli un PVN, mūsu varturi kā muļķīši plāta rokas un piesauc karu Ukrainā kā galveno iemeslu, kaut gan energoresursu cenas būtiski kāpa jau no septembra.
Uzņēmumiem 2 gadus neļāva strādāt un iznīcināja veselas nozares, cilvēkus atlaida no darba par nevakcinēšanos, un valsts augstākās amatpersonas par vainīgajiem pandēmijā sauca nevakcinētus cilvēkus un tā vistiešāk un viszemiskāk šķēla sabiedrību

Atbildēt

Beta

09.03.2022. 10:57

Garijs Jurijs Tabahs, ASV bijušais armijnieks, virsnieks - Lietuviešu televīzijai. Lieliska intervija, kaut intervētājs stipri viduvējs!

https://youtu.be/JI7vkcVBp0w

Atbildēt

dzīvo laukos?

09.03.2022. 10:55

»

Stulbs jautājums

"Mūsu uzdevums ir neļaut vēl vairāk polarizēt sabiedrību, neļaut Putina režīma propagandai to šķelt" --- Kur tad to Putina propagandu Latvijā var sadzirdēt? Kautkā vēl ne reizi nav palaimējies - ne pa tv, ne pa radio


visur, Jūrmalā uz ielas, īpaši vasarās; skolās, ja bērni dzīvo īpaši tendētā ģimenē; tv ekrānos, ja skaties tikai krievu ziņas

Atbildēt

pavērojiet viņas acis

09.03.2022. 10:51

puķina vepra ačeles- kur ko nozagt- UN UKRAIŅA ARESTOVIČA ACIS.
GĒNUS NEIZMAINA NEVIENS PSRS UČILKU IEDOTS DIPLOMS................................................................................................

Atbildēt

Mauka Voika

09.03.2022. 10:30

"Mums jāmācās runāt vienam otra valodā." Kāpēc latviešiem vajadzētu mācīties runāt krievu okupantu valodā?

Atbildēt

Roza Luksemburga

09.03.2022. 10:21

Tipisks Sorositu iedvesmots raksts. Visas sis Delnas un Lampas utt, kas barojas no globalistu naudas, tapat ka mediji, nav spejigi un nevienu originalu vai pasu izaukletu domu. Kartejie stulbie integracijas lozungi.

Atbildēt

bonza

09.03.2022. 10:11

kas dzemdēja, izloloja un palaida tautās to dēmonu - putinu. Tā uir krievijas tauta, kas pēc Krimas okupācijas dziedāja un pļaskoja. krievijai un katram krievam ir jābūt atbildīgam par putina zvērībām.

Atbildēt

danu

09.03.2022. 09:49

Vēlviena kuce pasaules lāpītāja. Mācīs latviešiem kā mīlēt krievus. Viņa ar domā ka visus tankos un lidmašīnās sēž Putins. Tākā krievu laikos visus darbus darīja Ļeņins un vienlaicīgi bija visus. Ja krievs nāktu pār robežu iebrukuma, viņa stāvētu pie robežas un jautātu vai nevaig kādu palīdzību

Atbildēt

nu i'ģevka

09.03.2022. 09:39

to tekstuvajag krieviski un tiaki un vsioas'krievu avīzēs...laiks izbegt stulbumam klanīties, č patīk lukašenkovi

Atbildēt

Tauta

09.03.2022. 09:36

Lišķe

Atbildēt

...

09.03.2022. 09:34

Vārds "cionisms" nāk no Ziona kalna nosaukuma.Burts Z uz kara tehnikas ir no šī simbola.

Atbildēt

...

09.03.2022. 09:15

»

māra

Mūsu vietējie sorosītu pederasti naida un kara sludināšanā pret krieviem un Krieviju tālu pārspļauj Gebelsu, pretīgi lasīt tos melus un dezinformāciju Latvijas masu saziņas līdzekļos


Krievijas kolonijas pārvalde rietumu pederastu un globalizatoru vadībā kopā ar Ukrainas kolonijas pārvaldi slaktē cilvēkus un attīra Ukrainas teritoriju no cilvēkiem.

Atbildēt

Dzintars

09.03.2022. 09:07

Labdien.
Neaiztiksim ''suņa sūdu'', Es domāju raksta autori, jo tieši ši , ir tā , kas visvairāk šķeļ sabiedrību, un ne kāds cits.
1.Žīdu jautājums- nedzirdu šo ''radījumu, apsriežot tagad , kas tad ir šo židu organizāciju pārstāvji no Krievijas puses(nav dzirdēts nosodījums, vai prasība rādīt savun pozīciju), JAUTĀJUMĀ PAR Krievijas iebrukumu , Ukrainā..
2.Viendzimuma attiecību likumprojekts- BALSOJA PAR,Krievu Tautas ''tēvs'' nav spējīgs ar savām darbībām tā šķelt Latvijas Republikas pilsoņu sabiedrību.
Aizmirsu -''suņa sūdu'' jo vairāk aiztiec , jo vairāk smird.
Latvijas Republikas pilsonis(nevis dubultpilsonis) Dzintars Akinfovs.
Latvijas Republikas pilsonis

Atbildēt

Klāra

09.03.2022. 08:55

»

māra

Mūsu vietējie sorosītu pederasti naida un kara sludināšanā pret krieviem un Krieviju tālu pārspļauj Gebelsu, pretīgi lasīt tos melus un dezinformāciju Latvijas masu saziņas līdzekļos


Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Atbildēt

Valstsgribis viltvārdis

09.03.2022. 08:53

E. Levits vēlas parakstīt divpusējo līgumu par dubultpilsonības atzīšanu starp Latviju un Izraēlu, pirmdien, 07.02.2022. pēc ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (JV) tikšanās ar Izraēlas ārlietu ministru Jairu Lapidu, informēja Ārlietu ministrijā.

Tikšanās laikā abu valstu pārstāvji pārrunāja drošības situāciju reģionā, Krievijas karadarbību Ukrainā, Latvijas un Izraēlas dialogu, starptautisko attiecību aktualitātes, tostarp jautājumu par Irānu un Kopīgo visaptverošo rīcības plānu.


https://nra.lv/pasaule/374601-latvijas-un-izraelas-pilsoni-nakotne-varetu-iegut-dubultpilsonibu.htm

Atbildēt

māra

09.03.2022. 08:49

Mūsu vietējie sorosītu pederasti naida un kara sludināšanā pret krieviem un Krieviju tālu pārspļauj Gebelsu, pretīgi lasīt tos melus un dezinformāciju Latvijas masu saziņas līdzekļos!

Atbildēt

Stulbs jautājums

09.03.2022. 08:15

"Mūsu uzdevums ir neļaut vēl vairāk polarizēt sabiedrību, neļaut Putina režīma propagandai to šķelt" --- Kur tad to Putina propagandu Latvijā var sadzirdēt? Kautkā vēl ne reizi nav palaimējies - ne pa tv, ne pa radio.

Atbildēt

Bānis Joedānis

09.03.2022. 07:37

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences!

Latvijas tieslietu ministrs Bānis Jordāns apņēmīgi un visaptveroši nosaucis KF prezidentu Vladimiru Putinu “par pamuļķi un aicina neļauties viņa mēģinājumiem iebiedēt pasauli no bunkura”.

Daudzi, to dzirdot, “esot nokrituši no krēsla”, kā vēsta prestižais laikraksts “The Prominent”.

Nevajag pārāk nopietni uztvert "pamuļķa" Krievijas prezidenta Vladimira Putina mēģinājumus pilnīgi visus iebiedēt, intervijā mediju digitālajā izplatījumā aicinājis tieslietu ministrs Bānis Jordāns (K).

Ministrs mudināja ASV prezidenta Baidena un Francijas prezidenta Makrona kolēģa Putina sacīto uztvert ar "zināmu viltīgu smīniņu" un “neņemt pārāk nopietni pamuļķa Putina mēģinājumus visus un uzreiz iebiedēt". Jordāna kunga ieskatā mēģinājumi iebiedēt pasauli brīdī, kad armijas un tautas tiek iznīcinātas tikai Ukrainā, esot pirmsšķietami nenopietni.

Bet Latvijai esot jādomā, kā sabiedrībā izveidot “saliedētu latvisku sabiedrību” un tajā integrēt cilvēkus, kas joprojām tūkstošiem vien ik dienu atbrauc no Ukrainas un, Latvijas tieslietu ministra iedvesmoti, mācās latviešu valodu no rīta līdz vakaram, pat brīvdienās, svētku dienās un pilnīgi labprātīgi rindās pie Rīgas pašvaldības un Sarkanā krusta humānās palīdzības silto pusdienu virtuvēm pārtraukuši sazināties pat savā dzimtajā valodā, tai brutāli atmetot ar roku. Šie cilvēki nesazinoties pat ar Latvijas nepilsoņiem, SSSR laiku krievu okupantiem, krievvalodīgajiem nepilsoņiem, jo to uzrunas, uzrunājot ukraiņus krievu valodā, var “veicināt terorisma izplatību”.

Un tos, kas šaubījušies par “ukraiņu pilnasinīgu iekļaušanos Latvijas sabiedrībā," sacījis politiķis, “esot jāaizslauka vēstures mēslainē”.

Jordāna kungs pat izpaudis noslēpumu, kas teju robežojoties ar valsts noslēpumu, un proti - Tieslietu ministrijā izveidota speciāla Ukrainas grupa, kas komunicē arī ar ASV Tieslietu departamentu. Viens no galvenajiem jautājumiem, ko grupā plānots risināt, lai palīdzētu policijai ērtāk nofiksēt un novērst gadījumus par naida kurināšanu, esot kāda “inovatīva ideja CSN jomā”.

Ministrs uzskata, ka policija strādājot profesionāli, lai novērstu mēģinājumus izprovocēt agresiju starp krievvalodīgajiem SSSR okupantiem Latvijā un no Ukrainas migrējušiem Krievijas uzbrukuma Ukrainai kara bēgļiem ukraiņiem.

Šajā aspektā politiski konservatīvi domājošie rosinājuši likumdošanas grozījumus CSN jomā un plānots ceļu satiksmes zīmes papildināt ar īpašu brīdinājuma ceļu satiksmes zīmi “Par sociālo un etnisko agresiju starp vietējo etnosu un ieceļojušajiem aizliegumu”, kā atgādinājumu ik uz soļa “stop to kill by step by step”.

Jaunās CSN zīmes simbolikā būšot “kalašņikova automāts, kam pārvilkts melns krusts”. Jaunā ideja esot pasmelta no Izraēlas Knesetam iesniegtajiem priekšliumiem.

Cita starpā Jordāna kungs atzinis, ka tas neesot saistīts ar tiešo Saeimas kompetences jautājumu par Izraēlas pilsoņiem Latvijā piešķiramo dubultpilsonību, kas it kā atrisināšot viņa ekselences “viltvārža dubultpilsonības jautājumu”, par ko jau klīstot “nepamatotas baumas sabiedrībā”.

"Aicinu netolerēt šādu agresiju, bet ziņot orgāniem, ja “zīmes nelīdzēs!”, papildinājis ministra kungs.

Runājot par Pārdaugavas Uzvaras parkā izvietoto pieminekli un daļas sabiedrības vēlmi to nojaukt, Jordāna kungs pauda viedoki, ka Tieslietu ministrijai prātā ir process, kā par iespējamām pārmaiņām to nojaukt komunicēt sabiedrībā.

Viņaprāt, tam nav jānotiek ar likumprojektu vai ceļamkrānu. Bet ar komunikāciju.

“Tas būs process, kurā mēs pārliecināsim sabiedrību samērā īsā laikā, jo runāšanas procesu nevar ne ierobežot, ne atcelt ar likumu, ne arī kā citādi ierobežot”, rezumējis tieslietu ministrs Bānis Jordāns.

https://jauns.lv/raksts/zinas/491186-riga-kopuma-varetu-but-ieradusies-3000-4000-beglu-no-kara-plositas-ukrainas


https://jauns.lv/raksts/zinas/491310-bordans-nosauc-putinu-par-pamulki-un-aicina-nelauties-vina-meginajumiem-iebiedet

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi