Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

13.03.2022. 11:40

Ja pretējā puse gribētu VIŅU iespundēt,kā tādu rīcību sauktu?
Viss jau vēl priekšā.Ar demokrātiju tik tālu tikuš,ka pat izteikties nedrīkst,tātad BAIDĀS...

Atbildēt

millers

12.03.2022. 18:38

dombrava, tu jau skolā biji lūzers, tāds, ko visi klopē,ko tu tagad vem ?

Atbildēt

nja

12.03.2022. 09:06

»

kuras

nu govis būtu māvušas... Vai liberasti, kuri visu laiku sludināja internacionālismu? Kā Aidis Tomsons - "mana sieva ir krieviete, bet viņai ir pareiza domāšana". Vai visos medijos ir tā pareizā domāšana. Tāpēc latviešiem nav savu mediju


tīri cilvēcīgi nošokēja ziņa,ka NEPLP aizliedz 18(!) Krievijas televīzijas programmu izplatīšanu.Rodas jautājums ,kur 'kājas aug'šādam faktam,lai šīs kompānijas tādā daudzumā darbotos LV teritorijā,kad Latgales tv pārsvarā dzīvo Krievijas tv informācijas telpā,jo nacionālās tv redzamība nav pieejama.

Atbildēt

Kad aizturēs Jaunupu?

12.03.2022. 03:05

01:53
Porto aizturēts rabīns Daniels Litvaks, kurš palīdzējis Krievijas oligarham Romānam Abramovičam pērn iegūt Portugāles pavalstniecību, ziņo izdevums "Publico".

Porto ebreju kopiena noliedz jebkādus pārkāpumus un uzskata, ka kļuvusi par "nomelnošanas kampaņas" upuri.

Abramovičam Portugāles pilsonība tika piešķirta 2021. gada aprīlī, pamatojoties uz likumu, kas piedāvā naturalizāciju to sefardu ebreju pēctečiem, kuri viduslaiku inkvizīcijas laikā tika izraidīti no Ibērijas pussalas.

Pretendentu ģenealoģijas pārbauda eksperti Portugāles ebreju centros Lisabonā vai Porto.

Abramoviča pieteikumu pārraudzīja Porto centrs, kurā rabīns ir Daniels Litvaks. (Sky News)
pirms 1 stundām

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 21:56

»

Hulk

EU ir aizliegts translēt, t.i komercializēt šos kanālus, Latvijā gan galvenais ir cilvēkus sodīt


Ak tā, tikai kāpēc ir bloķēta pieeja šiem kanāliem netā no Latvijas IP adresēm? Caur Vāciju jāiet iekšā, tad var skatīties. Nu ziņas kā ziņas, atšķiras attieksme. Nevajag uzreiz apjūsmot un laist ukrus savā gultā tikai tāpēc, ka viņu daļa ir pret krieviem. Tas neko nenozīmē.

Atbildēt

Runā ka

11.03.2022. 17:29

Maksātnespējas administratori šo personāžu uzturot. Un pārējos krievi nāk partijniekus. Krāšņu mūrnieks,kuram tas harēms, gan brāļojoties ar putina fanu šlefleru,jautra kompaška.

Atbildēt

Pārāk asi pret opozīcijas partijām

11.03.2022. 17:17

Zariņš ir gudrs, bet nemanīja kā KGB ar viņu strādā. Vai Ādamsons zināja, ka viņa atskaites KGB salīdzina ar citu saskaņiešu atskaitēm. Vai bijušais Rīgas mērs saprata, ka viņam apkārt KGB ar aģentiem organizē naudas izņemšanas pasākumus. Utt. Daudzi ir naivi nezinot KGB metodes, cilvēku vājo vietu uzskaite un izmantošana KGB mērķu sasniegšanā.

Atbildēt

kuras

11.03.2022. 15:47

nu govis būtu māvušas... Vai liberasti, kuri visu laiku sludināja internacionālismu? Kā Aidis Tomsons - "mana sieva ir krieviete, bet viņai ir pareiza domāšana". Vai visos medijos ir tā pareizā domāšana. Tāpēc latviešiem nav savu mediju.

Atbildēt

viens

11.03.2022. 15:25

»

Juris

Tik tukšu par poltiķi dēvēta cilvēka rakstu sen nav nācies lasīt


raksturojošs ieteikums no JD parāda aprobežotību vai stulbumu no šī cilvēka.Un runa ir par vēlmi ATR regulējumā iekļaut VIŅA pieprasījumu,pašvaldībās organizēt brīvas cilvēku grupas,kuras palabos soliņus un paraks grāvīšus BEZ atalgojuma.Te tikai var pabrīnīties par realitātes zemo lidojumu komjaunieša līmenī.

Atbildēt

Dombrava- ej dir...t!

11.03.2022. 15:20

Vai tiešām tev nav skaidrs pašam, ka šmurguļi ir un paliks šmurguļi un tu esi viens no tiem- tukšs diršļa, nekas vairāk. NA ir Latvijas kapraču banda,
turklāt paši kaitīgākie,kas izliekas par ko citu, nekā ir- viltīgi pašlabuma meklētāji. Ždanoka ir godīgāka un cienījamāka par tevi, viņa vismaz atklāti grib norakt Latviju un ar to tad var rēķināties. Bet NA dara to pašu, tikai caur ciniskiem meliem.

Atbildēt

Tukšais muldoņa Dombravs

11.03.2022. 15:06

Tie dzintarieši ir labi apguvuši siles noteikumus un tukšo muldēšanu. Nacionālā apovienība, kurā nav nekā nacionāla, nav izdarījusi pilnīgi neko no tā, ko sagaida viņu neticami apmātais elektorāts. Nu nav NA nacionāļi, nav! Cik ilgi vēl šai liekēžu bandai atradīsies vēlētāji? Lai šie viltus nacionāļi pastāsta, ko viņi daudzu gadu garunā ir paveikuši, ja neskaita Saeimas labumu izmantošanu personīgiem nolūkiem! Izvirtušas smadzenes un absolūts komformisms, līdz pat Latvijas valsts interešu nodevībai - tā ir Nacionālā apvienība! Viņi pat Uzvaras pieminekli nespēj novākt, pat Krievijas kara pret Ukrainu laikā mums būs jāskatās, kā pie "uzvarētāju" pieminekļa 9.maijā pulcēsies 5. kolonna, kamēr Dombrava atkal vien pabolīs acis kādā TV raidījumā un sāks tukši muldēt, ka kāds ir jāintegrē un ka vispār Krievijā jau dzīvo labi cilvēki, nav ko tos tracināt. Tie, kas balsos vēl par NA , faktiski balsos par Latvijas nodevību un iznīcināšanu

Atbildēt

brālis Teodors

11.03.2022. 13:29

Lasot komentārus un klausoties oficiālo histērisko propagandu domājošam cilvēkam kļūst skaidrs , ka rietumu pederasti un globālisti raustās pirmsnāves konvulsijās un Putins ir uzvarējis!

Atbildēt

mēslam

11.03.2022. 13:11

»

Slava Ukrainai

Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties


Kurš atstāja Latvijā 100 000 krievu militāristu ar visām ģimenēm, kas apdāvināja Latvijā ievazātos krievu necilvēkus ar dzīvokļiem, kas pieņēma Pilsonības likuma "0" variantu, kam pateicoties katrs uz cilvēku planētas smirdošais krievs var perspektīvē saņemt Latvijas pasi.
Izbeigs krievu pasauli un tu, netīrā krievu kazarmā, dzērumā taisītais deģenerāt, nolādēsi savu māti, mauku, ka tevi laidusi pasaulē.

Atbildēt

Juris

11.03.2022. 13:06

Tik tukšu par poltiķi dēvēta cilvēka rakstu sen nav nācies lasīt

Atbildēt

to vova

11.03.2022. 13:04

»

valdis

Dēļ tādiem dombravām pie mums ir divkopienu sašķelta valsts.Pirms katrām vēlēšanām bazūnē ka krievi nāk lai gan jau pirms 300 gadiem jau atnākuši pat baznīcas sabūvējuši


"Krievi nāk" ņirgājās jūsējā, smirdīgā krievu fašistu kuce, pēc kuras noilgojies Staļins un Ivans Bargais, Ždanok.

Atbildēt

remdenais

11.03.2022. 12:56

»

valdis

Dēļ tādiem dombravām pie mums ir divkopienu sašķelta valsts.Pirms katrām vēlēšanām bazūnē ka krievi nāk lai gan jau pirms 300 gadiem jau atnākuši pat baznīcas sabūvējuši


labs atgādinājums.Būtībā atrodamies informatīvajā karazonā,kad atslēgta komentēšana,kas liek kā pareizo pieņemt vienpusēju informāciju,bet citas info meklējumi analīzei ,robežojas ar 700eu sodu naudas izteiksmē.Jā,karš Ukrainā ir biedējošs,bet tas atkal spēlē par labu tiem,kuriem labi noder sauklis 'Krievi nāk'.Loģika šeit nedarbojas,ja paskatās uz apgalvojumiem,kuri nāk no prezidenta,valdības un dalībvalstīm, par 5.panta regulējumu.Kāpēc lai kāds nāktu uz nabadzīgāko valsti 28.valstu savienībā,ar lielāko mirstību pandēmijas apkarošanā (6000+),kur cilvēku resursi pamet šo valsti dodoties ekonomiskajā trimdā,jo 62'000 tiek liegta iespēja strādāt nodokļu politikas un sertifikāta pieprasījuma vārdā.Nešaubos,ka uz 'Ukrainas viļņa'tādi dombravas ,pavļuti un pūces turpinās savu ''politiku'',ja vēlētājs nesāks domāt ar savu galvu ,analizējot atšķirības starp populismu,propagandu un realitāti.

Atbildēt

tur ļoti dažādi

11.03.2022. 12:11

»

Slava Ukrainai

Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties


čekisti šiži straumes mūrnieki-jākļi, lindermaņu grupa, ES naudas zagļu grupa...Dombravam gribas ticēt...varbūt naivi..

Atbildēt

Slava Ukrainai

11.03.2022. 12:07

»

nacistu apvienibai

dombrava kapec lavi latviesiem nozagt 40 miljonus euro


Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties.

Atbildēt

Hulk

11.03.2022. 10:45

»

Nu

Kā teica klasiķis, vēsture atkārtojas farsa veidā. Padomju laikā par Amerikas balss vai Brīvās Eiropas klausīšanos varēja sanākt nepatikšanas. Tagad Saeima izdomājusi administratīvo atbildību par "dezinformējošo" krievu kanālu skatīšanos


EU ir aizliegts translēt, t.i komercializēt šos kanālus, Latvijā gan galvenais ir cilvēkus sodīt.
Paskatījos tos pašus kanālus - turienes ziņas ir vienkārši pasakainas, Ukrainu jau asvabaģiļi, intervijas ar banderovciem kas pārgājuši orku pusē.

Atbildēt

tev nešķiet

11.03.2022. 08:29

»

kas arī bija jāpierāda

nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu propagandas zombējumam


ka jūs tur visi vienāsdi? gŗeta virzas ēdāji piksts/burkāni/anus seksam pediņi puķini.......diagnoze jau viena, simptomi dažādi

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 08:19

Kā teica klasiķis, vēsture atkārtojas farsa veidā. Padomju laikā par Amerikas balss vai Brīvās Eiropas klausīšanos varēja sanākt nepatikšanas. Tagad Saeima izdomājusi administratīvo atbildību par "dezinformējošo" krievu kanālu skatīšanos.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.03.2022. 02:08

nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu propagandas zombējumam.

Atbildēt

Vovas bērndārzs

11.03.2022. 00:36

V Z un O atšifrējums:
V- vampīri
Z - zombiji
O - orki

Atbildēt

vice

10.03.2022. 23:27

Pilnīgi lieks nākamajā Saeimā. Līdzatbildīgs par totalitārā režīma ieviešanu Latvijā.

Atbildēt

Pūķins sev kapu rok

10.03.2022. 22:26

Un to darīdams, viņš apkauno krievu tautu.

Atbildēt

V Z un O

10.03.2022. 21:47

»

Zorro

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


V idišā uzvara.
Z cionisms
0 - ekonomikas nonuļļošana

Maijā ASV defolts, sabrūk usd kredītu sistēma un bitcoin.

Ne jau tāpēc, ka es tā gribētu! Tāds ir plānotāju cionistu plāns!

Karš beigsies septembrī. Ukrainu sadalīs 4 daļās. Krimas tautas cionistu republika iekš SSSR-2. Bez Baltijas.

Atbildēt

Ko mujaties?

10.03.2022. 21:42

»

Ciemiņš

Latviešu sarkanie strelnieki


Ļeņins ar Trocki ieradās Pēterburgā, lai taisītu pasaules revolūciju strādnieku interesēs. Pēc Ļeņina unTrocka ieradās 2000 jaunu žīdu no visas pasaules. Šī banda pat izdeva laikrakstus ivritā. Un Pēterburgu pārdēvēja par Petrogradu.

Atbildēt

Ciemiņš

10.03.2022. 20:37

»

Elementāri

Un kas tad ielaida ebrejus Krievijā


Latviešu sarkanie strelnieki!
Viņi bija ir un būs īsti Ļeņinieši

Atbildēt

Latviski Būtu

10.03.2022. 20:28

»

Nāburgs

Latviski būtu -Ej uzipeles


mēs saņēmām direktīvu pilnu ar regulām, kamēr visi strīmos un spamos, mēs īzī paspēsim apgreidot savus interfeisus un konstruktīvi repleisot deokupēto slotu speisus

Atbildēt

fds

10.03.2022. 20:24

»

Tukšums

Ko šis kundziņš ir izdarījis pa visiem gadiem Saeimā? Kāds var pateikt


"Korupcijas skandāls Ukrainā. Iesaistīts Latvijas valsts piederīgais J.JurašSS " nošāvies kad tika ieskaitīts AZOV slepkavu un bandītu rindās. Āmen!

Atbildēt

Kur te ir kāds nacists?

10.03.2022. 18:41

https://youtu.be/ENIw7tXDgMk

Atbildēt

ko te piebilst...

10.03.2022. 18:12

NA un līdzīgi domājošie kā arī liberāļi ar savu "zilo" politiku ir reāls drauds valstiskumam. Tas kas notiek ir amerikas karš pret Krieviju, tās tautu un ticību. Tāpēc šiem nacistiem, kuru paspārnē tika izperēti ukrainas nacisti ir patiess prieks par slāvu tautu sarīdīšanu. Lai gan tie kuri karo "par ukrainu" pamatā nāk no rietumu (bijušās Polijas) katoļu reģioniem. Savā ziņā šis ir reliģiju karš.
Par sankcijām...te nu visā krāšņumā parādās geiropas tizleņu stulbums, kuri vispirms rej, bļauj, kaut ko cenšas darīt un tikai pēc tam domā par sekām.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

10.03.2022. 17:44

»

Patiesais

Ja rakstā būtu pateikti atzinīgi vārdi arī par Latvijā dzīvojošiem krievvalodīgajiem, kuri neatbalsta karu, tad es noticētu autoram. Tagad nē. Vēl vairāk. rakstā iezīmējas bīstama tendenc- izcelt tikai latviešus un piedraudēt krieviem ar cietumu, pat par neko, tikai tāpēc, ka ir krievs. Ar šādu attieksmi...


Parādi to Latvijas krievu, kurš nosoda Putinu ? Tādu Latvijā nav. Nav tāpēc, ka nevar būt pēc būtības. Tas ir tik par klasiski kā: vilki nekad negrauzīs kāpostus un zaķi nemedīs vilkus. Krieviem/okupantiem nav vietas Latvijas zemē !

Atbildēt

Bērzs

10.03.2022. 17:21

Mūsu "viedā" nacionālā partija pēdējo divu gadu pārbaudes laikā sevi definējuši kā nodevēji, visi caurkrituši, visi viena mēslu bedre. Nodevējiem vienmēr smags liktenis. Ja atradīsies idioti, būs arī kas balsos par viņiem. Viņu vienīgā cerība sevi pārdēvēt par "jaunarāju" partiju, pie mums atradīsies neadekvāti, kas to atbalstīs.

Atbildēt

Zorro

10.03.2022. 17:11

»

hmm

Lato Lapsa, Tev jāaptur tā mēslu lavīna, kas parādās komentāros. Dombrava, šoreiz visu ir pareizi pateicis, un Paldies, ka esam NATO un ES


VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Atbildēt

BRR

10.03.2022. 17:03

nu ļoti nepatīkams prersonāžs, brrrrr ((

Atbildēt

Murmulis

10.03.2022. 16:59

Nekad nebiju atmetis varbūtību, ka Dombrava varētu būt deģenerāts..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lai nodrošinātu igauņiem vilcienu uz Eiropu, latviešiem pamatīgi jāceļ nodokļi?

FotoPēc gadiem divdesmit igauņi, baudot poļu alu, pa vilciena logiem vēros jostas savilkušos latviešus sērīgi raugāmies uz ne pārāk ātri ritošo vilcienu Eiropas virzienā: latviešiem nav laika vizināties, viņiem jāatdod ārējie parādi un čakli jāmaksā augstie nodokļi, – aptuveni šādu ainu uzbur lasītais Valsts kontroles publiskotā dokumentā ““Rail Baltica” projekta situācijas izpēte (Kopīga situācijas izpēte Tallina, Rīga, Viļņa, 2024. gada 11. jūnijā)”. Visā stāstā ir viena priecīga ziņa - Valsts kontrole izrāda drošsirdību publiski pateikt politiķiem netīkamo skaudro patiesību.
Lasīt visu...

21

"Rail Baltica" projekts kā aklās zarnas izgriešana caur papēdi

Foto“Pašlaik nav kārtīga saimnieka “Rail Baltica” īstenošanai”, “Valdība nav iestāde, kas apmaksā rēķinus”, “Premjere Siliņa parāda nostāju – vēlas skaidru atbildību”, “Tā kā līdz šim – turpināt nevēlos” – lūk, virsraksti dažādos plašsaziņas līdzekļos. Visbeidzot, uzstājoties Saeimas ārkārtas plenārsēdē ar atskaiti par savas valdības paveikto, premjere sacīja vēsturiskus vārdus, ka “Rail Baltica” projekta pašplūsma ir beigusies.
Lasīt visu...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

Nesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka...

Foto

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

Igauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas...

Foto

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

Partiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās...

Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...