Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

aina

13.03.2022. 11:40

Ja pretējā puse gribētu VIŅU iespundēt,kā tādu rīcību sauktu?
Viss jau vēl priekšā.Ar demokrātiju tik tālu tikuš,ka pat izteikties nedrīkst,tātad BAIDĀS...

Atbildēt

millers

12.03.2022. 18:38

dombrava, tu jau skolā biji lūzers, tāds, ko visi klopē,ko tu tagad vem ?

Atbildēt

nja

12.03.2022. 09:06

»

kuras

nu govis būtu māvušas... Vai liberasti, kuri visu laiku sludināja internacionālismu? Kā Aidis Tomsons - "mana sieva ir krieviete, bet viņai ir pareiza domāšana". Vai visos medijos ir tā pareizā domāšana. Tāpēc latviešiem nav savu mediju


tīri cilvēcīgi nošokēja ziņa,ka NEPLP aizliedz 18(!) Krievijas televīzijas programmu izplatīšanu.Rodas jautājums ,kur 'kājas aug'šādam faktam,lai šīs kompānijas tādā daudzumā darbotos LV teritorijā,kad Latgales tv pārsvarā dzīvo Krievijas tv informācijas telpā,jo nacionālās tv redzamība nav pieejama.

Atbildēt

Kad aizturēs Jaunupu?

12.03.2022. 03:05

01:53
Porto aizturēts rabīns Daniels Litvaks, kurš palīdzējis Krievijas oligarham Romānam Abramovičam pērn iegūt Portugāles pavalstniecību, ziņo izdevums "Publico".

Porto ebreju kopiena noliedz jebkādus pārkāpumus un uzskata, ka kļuvusi par "nomelnošanas kampaņas" upuri.

Abramovičam Portugāles pilsonība tika piešķirta 2021. gada aprīlī, pamatojoties uz likumu, kas piedāvā naturalizāciju to sefardu ebreju pēctečiem, kuri viduslaiku inkvizīcijas laikā tika izraidīti no Ibērijas pussalas.

Pretendentu ģenealoģijas pārbauda eksperti Portugāles ebreju centros Lisabonā vai Porto.

Abramoviča pieteikumu pārraudzīja Porto centrs, kurā rabīns ir Daniels Litvaks. (Sky News)
pirms 1 stundām

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 21:56

»

Hulk

EU ir aizliegts translēt, t.i komercializēt šos kanālus, Latvijā gan galvenais ir cilvēkus sodīt


Ak tā, tikai kāpēc ir bloķēta pieeja šiem kanāliem netā no Latvijas IP adresēm? Caur Vāciju jāiet iekšā, tad var skatīties. Nu ziņas kā ziņas, atšķiras attieksme. Nevajag uzreiz apjūsmot un laist ukrus savā gultā tikai tāpēc, ka viņu daļa ir pret krieviem. Tas neko nenozīmē.

Atbildēt

Runā ka

11.03.2022. 17:29

Maksātnespējas administratori šo personāžu uzturot. Un pārējos krievi nāk partijniekus. Krāšņu mūrnieks,kuram tas harēms, gan brāļojoties ar putina fanu šlefleru,jautra kompaška.

Atbildēt

Pārāk asi pret opozīcijas partijām

11.03.2022. 17:17

Zariņš ir gudrs, bet nemanīja kā KGB ar viņu strādā. Vai Ādamsons zināja, ka viņa atskaites KGB salīdzina ar citu saskaņiešu atskaitēm. Vai bijušais Rīgas mērs saprata, ka viņam apkārt KGB ar aģentiem organizē naudas izņemšanas pasākumus. Utt. Daudzi ir naivi nezinot KGB metodes, cilvēku vājo vietu uzskaite un izmantošana KGB mērķu sasniegšanā.

Atbildēt

kuras

11.03.2022. 15:47

nu govis būtu māvušas... Vai liberasti, kuri visu laiku sludināja internacionālismu? Kā Aidis Tomsons - "mana sieva ir krieviete, bet viņai ir pareiza domāšana". Vai visos medijos ir tā pareizā domāšana. Tāpēc latviešiem nav savu mediju.

Atbildēt

viens

11.03.2022. 15:25

»

Juris

Tik tukšu par poltiķi dēvēta cilvēka rakstu sen nav nācies lasīt


raksturojošs ieteikums no JD parāda aprobežotību vai stulbumu no šī cilvēka.Un runa ir par vēlmi ATR regulējumā iekļaut VIŅA pieprasījumu,pašvaldībās organizēt brīvas cilvēku grupas,kuras palabos soliņus un paraks grāvīšus BEZ atalgojuma.Te tikai var pabrīnīties par realitātes zemo lidojumu komjaunieša līmenī.

Atbildēt

Dombrava- ej dir...t!

11.03.2022. 15:20

Vai tiešām tev nav skaidrs pašam, ka šmurguļi ir un paliks šmurguļi un tu esi viens no tiem- tukšs diršļa, nekas vairāk. NA ir Latvijas kapraču banda,
turklāt paši kaitīgākie,kas izliekas par ko citu, nekā ir- viltīgi pašlabuma meklētāji. Ždanoka ir godīgāka un cienījamāka par tevi, viņa vismaz atklāti grib norakt Latviju un ar to tad var rēķināties. Bet NA dara to pašu, tikai caur ciniskiem meliem.

Atbildēt

Tukšais muldoņa Dombravs

11.03.2022. 15:06

Tie dzintarieši ir labi apguvuši siles noteikumus un tukšo muldēšanu. Nacionālā apovienība, kurā nav nekā nacionāla, nav izdarījusi pilnīgi neko no tā, ko sagaida viņu neticami apmātais elektorāts. Nu nav NA nacionāļi, nav! Cik ilgi vēl šai liekēžu bandai atradīsies vēlētāji? Lai šie viltus nacionāļi pastāsta, ko viņi daudzu gadu garunā ir paveikuši, ja neskaita Saeimas labumu izmantošanu personīgiem nolūkiem! Izvirtušas smadzenes un absolūts komformisms, līdz pat Latvijas valsts interešu nodevībai - tā ir Nacionālā apvienība! Viņi pat Uzvaras pieminekli nespēj novākt, pat Krievijas kara pret Ukrainu laikā mums būs jāskatās, kā pie "uzvarētāju" pieminekļa 9.maijā pulcēsies 5. kolonna, kamēr Dombrava atkal vien pabolīs acis kādā TV raidījumā un sāks tukši muldēt, ka kāds ir jāintegrē un ka vispār Krievijā jau dzīvo labi cilvēki, nav ko tos tracināt. Tie, kas balsos vēl par NA , faktiski balsos par Latvijas nodevību un iznīcināšanu

Atbildēt

brālis Teodors

11.03.2022. 13:29

Lasot komentārus un klausoties oficiālo histērisko propagandu domājošam cilvēkam kļūst skaidrs , ka rietumu pederasti un globālisti raustās pirmsnāves konvulsijās un Putins ir uzvarējis!

Atbildēt

mēslam

11.03.2022. 13:11

»

Slava Ukrainai

Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties


Kurš atstāja Latvijā 100 000 krievu militāristu ar visām ģimenēm, kas apdāvināja Latvijā ievazātos krievu necilvēkus ar dzīvokļiem, kas pieņēma Pilsonības likuma "0" variantu, kam pateicoties katrs uz cilvēku planētas smirdošais krievs var perspektīvē saņemt Latvijas pasi.
Izbeigs krievu pasauli un tu, netīrā krievu kazarmā, dzērumā taisītais deģenerāt, nolādēsi savu māti, mauku, ka tevi laidusi pasaulē.

Atbildēt

Juris

11.03.2022. 13:06

Tik tukšu par poltiķi dēvēta cilvēka rakstu sen nav nācies lasīt

Atbildēt

to vova

11.03.2022. 13:04

»

valdis

Dēļ tādiem dombravām pie mums ir divkopienu sašķelta valsts.Pirms katrām vēlēšanām bazūnē ka krievi nāk lai gan jau pirms 300 gadiem jau atnākuši pat baznīcas sabūvējuši


"Krievi nāk" ņirgājās jūsējā, smirdīgā krievu fašistu kuce, pēc kuras noilgojies Staļins un Ivans Bargais, Ždanok.

Atbildēt

remdenais

11.03.2022. 12:56

»

valdis

Dēļ tādiem dombravām pie mums ir divkopienu sašķelta valsts.Pirms katrām vēlēšanām bazūnē ka krievi nāk lai gan jau pirms 300 gadiem jau atnākuši pat baznīcas sabūvējuši


labs atgādinājums.Būtībā atrodamies informatīvajā karazonā,kad atslēgta komentēšana,kas liek kā pareizo pieņemt vienpusēju informāciju,bet citas info meklējumi analīzei ,robežojas ar 700eu sodu naudas izteiksmē.Jā,karš Ukrainā ir biedējošs,bet tas atkal spēlē par labu tiem,kuriem labi noder sauklis 'Krievi nāk'.Loģika šeit nedarbojas,ja paskatās uz apgalvojumiem,kuri nāk no prezidenta,valdības un dalībvalstīm, par 5.panta regulējumu.Kāpēc lai kāds nāktu uz nabadzīgāko valsti 28.valstu savienībā,ar lielāko mirstību pandēmijas apkarošanā (6000+),kur cilvēku resursi pamet šo valsti dodoties ekonomiskajā trimdā,jo 62'000 tiek liegta iespēja strādāt nodokļu politikas un sertifikāta pieprasījuma vārdā.Nešaubos,ka uz 'Ukrainas viļņa'tādi dombravas ,pavļuti un pūces turpinās savu ''politiku'',ja vēlētājs nesāks domāt ar savu galvu ,analizējot atšķirības starp populismu,propagandu un realitāti.

Atbildēt

tur ļoti dažādi

11.03.2022. 12:11

»

Slava Ukrainai

Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties


čekisti šiži straumes mūrnieki-jākļi, lindermaņu grupa, ES naudas zagļu grupa...Dombravam gribas ticēt...varbūt naivi..

Atbildēt

Slava Ukrainai

11.03.2022. 12:07

»

nacistu apvienibai

dombrava kapec lavi latviesiem nozagt 40 miljonus euro


Neviens, Latvijā atstāto okupantu labā nav izdarījis tik daudz kā to paveikuši pseidoNAcionāļi. Lai cik skumji tas neskanētu, bet esam krievijas guberņa,no kuras ir pēdējais laiks izrauties.

Atbildēt

Hulk

11.03.2022. 10:45

»

Nu

Kā teica klasiķis, vēsture atkārtojas farsa veidā. Padomju laikā par Amerikas balss vai Brīvās Eiropas klausīšanos varēja sanākt nepatikšanas. Tagad Saeima izdomājusi administratīvo atbildību par "dezinformējošo" krievu kanālu skatīšanos


EU ir aizliegts translēt, t.i komercializēt šos kanālus, Latvijā gan galvenais ir cilvēkus sodīt.
Paskatījos tos pašus kanālus - turienes ziņas ir vienkārši pasakainas, Ukrainu jau asvabaģiļi, intervijas ar banderovciem kas pārgājuši orku pusē.

Atbildēt

tev nešķiet

11.03.2022. 08:29

»

kas arī bija jāpierāda

nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu propagandas zombējumam


ka jūs tur visi vienāsdi? gŗeta virzas ēdāji piksts/burkāni/anus seksam pediņi puķini.......diagnoze jau viena, simptomi dažādi

Atbildēt

Nu

11.03.2022. 08:19

Kā teica klasiķis, vēsture atkārtojas farsa veidā. Padomju laikā par Amerikas balss vai Brīvās Eiropas klausīšanos varēja sanākt nepatikšanas. Tagad Saeima izdomājusi administratīvo atbildību par "dezinformējošo" krievu kanālu skatīšanos.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.03.2022. 02:08

nodzertas un uz nomītām pastalām izmīztas smadzenes neatjaunojas un nav spējīgas pretoties dermoliberastu propagandas zombējumam.

Atbildēt

Vovas bērndārzs

11.03.2022. 00:36

V Z un O atšifrējums:
V- vampīri
Z - zombiji
O - orki

Atbildēt

vice

10.03.2022. 23:27

Pilnīgi lieks nākamajā Saeimā. Līdzatbildīgs par totalitārā režīma ieviešanu Latvijā.

Atbildēt

Pūķins sev kapu rok

10.03.2022. 22:26

Un to darīdams, viņš apkauno krievu tautu.

Atbildēt

V Z un O

10.03.2022. 21:47

»

Zorro

VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV


V idišā uzvara.
Z cionisms
0 - ekonomikas nonuļļošana

Maijā ASV defolts, sabrūk usd kredītu sistēma un bitcoin.

Ne jau tāpēc, ka es tā gribētu! Tāds ir plānotāju cionistu plāns!

Karš beigsies septembrī. Ukrainu sadalīs 4 daļās. Krimas tautas cionistu republika iekš SSSR-2. Bez Baltijas.

Atbildēt

Ko mujaties?

10.03.2022. 21:42

»

Ciemiņš

Latviešu sarkanie strelnieki


Ļeņins ar Trocki ieradās Pēterburgā, lai taisītu pasaules revolūciju strādnieku interesēs. Pēc Ļeņina unTrocka ieradās 2000 jaunu žīdu no visas pasaules. Šī banda pat izdeva laikrakstus ivritā. Un Pēterburgu pārdēvēja par Petrogradu.

Atbildēt

Ciemiņš

10.03.2022. 20:37

»

Elementāri

Un kas tad ielaida ebrejus Krievijā


Latviešu sarkanie strelnieki!
Viņi bija ir un būs īsti Ļeņinieši

Atbildēt

Latviski Būtu

10.03.2022. 20:28

»

Nāburgs

Latviski būtu -Ej uzipeles


mēs saņēmām direktīvu pilnu ar regulām, kamēr visi strīmos un spamos, mēs īzī paspēsim apgreidot savus interfeisus un konstruktīvi repleisot deokupēto slotu speisus

Atbildēt

fds

10.03.2022. 20:24

»

Tukšums

Ko šis kundziņš ir izdarījis pa visiem gadiem Saeimā? Kāds var pateikt


"Korupcijas skandāls Ukrainā. Iesaistīts Latvijas valsts piederīgais J.JurašSS " nošāvies kad tika ieskaitīts AZOV slepkavu un bandītu rindās. Āmen!

Atbildēt

Kur te ir kāds nacists?

10.03.2022. 18:41

https://youtu.be/ENIw7tXDgMk

Atbildēt

ko te piebilst...

10.03.2022. 18:12

NA un līdzīgi domājošie kā arī liberāļi ar savu "zilo" politiku ir reāls drauds valstiskumam. Tas kas notiek ir amerikas karš pret Krieviju, tās tautu un ticību. Tāpēc šiem nacistiem, kuru paspārnē tika izperēti ukrainas nacisti ir patiess prieks par slāvu tautu sarīdīšanu. Lai gan tie kuri karo "par ukrainu" pamatā nāk no rietumu (bijušās Polijas) katoļu reģioniem. Savā ziņā šis ir reliģiju karš.
Par sankcijām...te nu visā krāšņumā parādās geiropas tizleņu stulbums, kuri vispirms rej, bļauj, kaut ko cenšas darīt un tikai pēc tam domā par sekām.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

10.03.2022. 17:44

»

Patiesais

Ja rakstā būtu pateikti atzinīgi vārdi arī par Latvijā dzīvojošiem krievvalodīgajiem, kuri neatbalsta karu, tad es noticētu autoram. Tagad nē. Vēl vairāk. rakstā iezīmējas bīstama tendenc- izcelt tikai latviešus un piedraudēt krieviem ar cietumu, pat par neko, tikai tāpēc, ka ir krievs. Ar šādu attieksmi...


Parādi to Latvijas krievu, kurš nosoda Putinu ? Tādu Latvijā nav. Nav tāpēc, ka nevar būt pēc būtības. Tas ir tik par klasiski kā: vilki nekad negrauzīs kāpostus un zaķi nemedīs vilkus. Krieviem/okupantiem nav vietas Latvijas zemē !

Atbildēt

Bērzs

10.03.2022. 17:21

Mūsu "viedā" nacionālā partija pēdējo divu gadu pārbaudes laikā sevi definējuši kā nodevēji, visi caurkrituši, visi viena mēslu bedre. Nodevējiem vienmēr smags liktenis. Ja atradīsies idioti, būs arī kas balsos par viņiem. Viņu vienīgā cerība sevi pārdēvēt par "jaunarāju" partiju, pie mums atradīsies neadekvāti, kas to atbalstīs.

Atbildēt

Zorro

10.03.2022. 17:11

»

hmm

Lato Lapsa, Tev jāaptur tā mēslu lavīna, kas parādās komentāros. Dombrava, šoreiz visu ir pareizi pateicis, un Paldies, ka esam NATO un ES


VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Atbildēt

BRR

10.03.2022. 17:03

nu ļoti nepatīkams prersonāžs, brrrrr ((

Atbildēt

Murmulis

10.03.2022. 16:59

Nekad nebiju atmetis varbūtību, ka Dombrava varētu būt deģenerāts..

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Hermaņa kungs, sanāks, ka jūs gļēvi publiski melojat un vēl apmelojat jaunos aktierus

FotoDailes teātris ir virsotne! Es esmu gandarīts, ka Dailes teātris ir paveicis tik grandiozu darbu, ka jaunie aktieri savu izaugsmes perspektīvu saskata tieši mūsu teātrī.
Lasīt visu...

6

Šis „pārprastais” ģenerālprokurors

FotoLatvijas Republikas ģenerālprokurors Juris Stukāns publiski ir pārmetis Jēkabpilī nogalinātās sievietes advokātei nepietiekamu uzstājību, cenošoties nokļūt pieņemšanā pie ģenerālprokurora. Pēc tam, kad šis J.Stukāna izteikums izraisīja sašutumu, viņš sasauca preses konferenci un teica, ka esot pārprasts un "nekādas glupības nav sarunājis".
Lasīt visu...

20

Dzemdējot milzīgu, spīdīgu plastmasas putekļsūcēju, dzejniece Agnese Krivade izrādē izvēdina un izdezinficē Rīgas cirka telpas no ieskābušiem aizspriedumiem

Foto„Jauna sieviete matiem sārtiem Pāri plūstošā nevainībā Noliecas pāri gaišmatei Un zemā, liegā balsī saka tai:
Lasīt visu...

21

Dailes teātris izsaka nožēlu, ka Alvis Hermanis ir publiskojis nepatiesus apgalvojumus

FotoDailes teātris, reaģējot uz plašsaziņas līdzekļos pārpublicēto Alvja Hermaņa ierakstu viņa privātajā Facebook kontā 6. jūnijā, vērš uzmanību uz to, ka šis ieraksts līdzās personiskiem apvainojumiem satur arī nepatiesu informāciju.
Lasīt visu...

3

Atkal visi dara man pāri, bet es jums vēl parādīšu!

FotoLielais teātra biznesmenis Juris Žagars un viņa draugs vanabī Krišjānis Barons no Staļina prēmijas laureāta Smiļģa Dailes teātra var jau sākt gatavoties kārtējai lielajai tiesas prāvai.
Lasīt visu...

12

Huligānisms un likumpārkāpēju aizstāvība – liberālo “kultūras aizstāvju” būtība

FotoŠoreiz izstāstīšu gandrīz pasaku. Ne gluži par meža zvēriem, bet par meža dīvainīšiem gan. Reiz kādā mežā, kurš sastāvēja no trim priedēm, bija apmaldījušās ļoti īpatnējas būtnes. Viņus vadīja fanātiska pārliecība par savu uzskatu nekļūdību, izredzētību un nesodāmību. Lielākajai daļai cilvēku viņu runas likās dīvainas un pat smieklīgas, jo viņi uzstāja, ka vīrietis drīkst precēt vīrieti, ka teikt patiesību ir naida runa, ka dzimums un tautība ir tikai sociāls konstrukts, izdomājums.
Lasīt visu...

18

Tā kā savu Rinkēviču mums izdevās ievēlēt, mēs ar smagos noziegumos apsūdzētām personām atkal nesadarbosimies (līdz nākamajai reizei)

FotoPartiju apvienības Jaunā Vienotība un partijas Vienotība valdes, kā arī Saeimā pārstāvētā frakcija vienbalsīgi atbalsta Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa iniciēto sarunu uzsākšanu par iespējamu koalīcijas paplašināšanu.
Lasīt visu...

21

Kad bijusī „konservatīvā” izglītības ministre tagad vicina varavīksnes karogu

FotoKā tā varēja būt, ka no partijas "Jaunā konservatīvā partija" (vēlāk "Konservatīvie") par izglītības un zinātnes (!) ministru bija cilvēks, kas tagad savā socmediju kontā vicina varavīksnes karogu?
Lasīt visu...

21

Pieprasām noņemt pie domes ēkas izkārto varavīksnes krāsu karogu

FotoPartijas “Gods kalpot Rīgai” valde, kuras sastāvā esmu es un arī pašvaldības deputāti, pieprasām nekavējoties no Rīgas Rātsnama noņemt izkārto varavīksnes krāsu karogu, kas simbolizē atbalstu “PRAIDA” un “LGTB” kopienai. Šī karoga izkāršana neatbilst noteiktajiem normatīviem par valsts karogu izkāršanu pie sabiedriskām ēkām, un šis lēmums nav debatēts un atbalstīts kādā no Rīgas domes sēdēm.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvencijas saderību ar Latvijas Satversmi

FotoPolicijas nolaidība, nenovēršot vīrieša īstenotu jaunas sievietes vajāšanu, apdraudēšanu un galu galā – nonāvēšanu, ir atgriezusi publiskajā telpā jautājumu par Konvencijas par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu (turpmāk – Stambulas konvencijas) ratifikāciju. Latvijas valdība šo konvenciju parakstīja jau 2016. gadā, tomēr šādai rīcībai ir tikai politisks, bet ne juridisks spēks. Lai konvencija taptu patiešām saistoša, nepieciešama parlamenta rīcība ratifikācijas veidā, kam jau septiņus gadus pietrūkst deputātu vairākuma.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prezidenta vēlēšanas pasaules dienā bez tabakas

Tas, protams, ir simboliski, ka Latvijas Saeima nolēmua vēlēt Latvijas prezidentu 31. maijā – Pasaules dienā bez tabakas (World No Tobacco...

Foto

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda...

Foto

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

Kurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied,...

Foto

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

Kurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī...

Foto

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

Laikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus....

Foto

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

Tā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo...

Foto

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

Kas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks....

Foto

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

Pēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila...

Foto

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par...

Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...