Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...vai dieniņ, k-gs !

25.02.2023. 21:48

»

Podol

Avens vismaz pa daļai ir latvietis, pat pāris vārdus māk kopā salipināt, par pilsonību samaksāja vairāk kā Kargins un Krasovickis kopā


mēs latvieši jau ar pa daļām krievžīdi ! Vien simtiņ aipakaļ Guberņā dzīvojāmies !

Atbildēt

Podol

25.02.2023. 20:03

»

jibiorio

Jā, jā. Un Avens ir latvietis, un Putins ir Latvijā bijis... Cik ļoti vēl esi gatavs bučot zoles fašistiem


Avens vismaz pa daļai ir latvietis, pat pāris vārdus māk kopā salipināt, par pilsonību samaksāja vairāk kā Kargins un Krasovickis kopā.

Atbildēt

atbildu: cien., k-gs(dze)

25.02.2023. 17:54

»

Interesanti

Par kādu cienījamo Škapovski komentārā tiek runāts? Ar ko gan Škapovskis ir cienījams? Vari nosaukt kaut vienu piemēru? Škapovskis ir mēsls pats par sevi, kuru nemaz nevajag ieraut kādos citos mēslos, tāds pats kā pārējie korumpanti, kas tur gadiem parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. Pie tam tik glumi...


1.cūkas ar j (J) ums kopā neganīju ! 2. saukt cilvēku par mēsliem cien. portālā diezvai atļaušos ! 3. Sen nepārzinu Ogres domes //naudasplūsmas// ar , kurām operē izpilvara ! 4. Ja nesapratāt, kādi mēsli, tad es par lietv, nevis par īpašv. 5.Par detaļām sīkāķ varam aprunāties satiekoties, atbilstošā vietā un LAIKĀ !

Atbildēt

Interesanti

24.02.2023. 21:45

»

atkārtoju vēlreiz

Ogres domē sen nav bijusi finansu un FUNKCIJU VISAPTVEROŠĀ pārbaude ! Varu tikai šausmās saķert galvu, KĀDOS mēslos tiks ierauta cienījamā Špakovska vārds ar šitādu LĒTUMU kopā izpilddarbos !!! ....sveiciens 95. svētkos Ogres labākajam muzejam uz plan. Zeme


Par kādu cienījamo Škapovski komentārā tiek runāts? Ar ko gan Škapovskis ir cienījams? Vari nosaukt kaut vienu piemēru? Škapovskis ir mēsls pats par sevi, kuru nemaz nevajag ieraut kādos citos mēslos, tāds pats kā pārējie korumpanti, kas tur gadiem parazitē uz nodokļu maksātāju rēķina. Pie tam tik glumi universāls un noderīgs visiem pārējiem Ogres korumpantiem, ka izpilddirektora amatā bīdīts, neskatoties uz neskaitāmām varas maiņām domē. Kaut kas ļoti ļoti netīrs šajā mēslā ir.

Atbildēt

..teksta juridiskā analīze...

24.02.2023. 15:49

»

Es

Kultūrmarksistiem interesē pareizā cenzūra un nomelnošana, kas der viņiem. Ja pret viņiem vēršas ar likumīgiem līdzekļiem, tad ir spuras gaisā. Toties vismaz var redzēt vaigā gan līdzskrējējus, gan tipus, kas Ogrē ir bijuši vienu reizi mūžā (šajā akcijā


1. //vēršas//.2.//likumīgiem//.3.//līdzekļiem//. Presbalagānā 23.02.2023.saklausīju. ka Bārbalas k-dze netiekot galā ar darba pienākumiem pieaicina juristu ORDAS cīņai ar saviem darba kolēģiem !...vai ta naudiņu nav, kur likt !? Štata juristu, ka biezs !Dārgi, dārgi sākiet izmaksāt Ogres nodokļu maksātājiem !!!

Atbildēt

Es

24.02.2023. 15:18

»

arī no Ogres

Akd.. tiešām vetra ūdens glāzē.. kāds sakars Lv porcelāna eksponātiem un Avenu - saistībā ar izstādi??? Ļoti žēl ka nebij šī iespēja redzēt


Kultūrmarksistiem interesē pareizā cenzūra un nomelnošana, kas der viņiem. Ja pret viņiem vēršas ar likumīgiem līdzekļiem, tad ir spuras gaisā. Toties vismaz var redzēt vaigā gan līdzskrējējus, gan tipus, kas Ogrē ir bijuši vienu reizi mūžā (šajā akcijā). :)

Atbildēt

Es

24.02.2023. 15:17

»

Patiesībā

Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik...


Ogrē ir grūti atrast 200 iedzīvotājus (pat Rīgā darbadienā), kas ietu pret kaut ko tik nebūtisku tēloti protestēt.

Viss ir vienkārši. Ja tiem protestētājiem kāds pateiktu, faktiskos apstākļos, ka Glika bībeles vienīgais eksemplārs pieder kādam krievam vai ebrejam, kas ir nofotografēts kopā ar Vladimiru, viņi, dedzinot bībeli, kaut savu roku būtu gatavi sadedzināt. Nepārsteidz, ka tie ir tie paši, kas citus pazemoja kovida afēras laikā.

Atbildēt

atkārtoju vēlreiz

24.02.2023. 15:03

»

Patiesībā

Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik...


Ogres domē sen nav bijusi finansu un FUNKCIJU VISAPTVEROŠĀ pārbaude ! Varu tikai šausmās saķert galvu, KĀDOS mēslos tiks ierauta cienījamā Špakovska vārds ar šitādu LĒTUMU kopā izpilddarbos !!! ....sveiciens 95. svētkos Ogres labākajam muzejam uz plan. Zeme !!!

Atbildēt

Patiesībā

24.02.2023. 14:47

»

gudriniekam sankcijās

...TE, ŠAI VIETĀ un Latvijā - NEBŪS TĀ, ka kautkādas NEVĒLĒTAS PADIBENES bārbalas stila VEIDĀ NOTEIKS Ogres muzeju DARBĪBU VALSTS VĒSTURĒ


Tā piketa slēptie zemūdens akmeņi ir daudz pretīgāki, nekā no malas izskatās. It kā tiek kladzināts, ka piketu organizēja Helmaņa oponenti. Bet ja jūs pamanījāt TV ekrānos, piketā piedalījās bijušais Ogres mēris komunists Bartkevičs ar savu kultūras finansējuma naudaskāro znotu režisoru Znotiņu! Savulaik runāja, ka tieši Bartkevičs ieveda Helmani un viņa kompanjonus Ogres domē, vai tik viņi nebija pat no viena politiskā spēka! Viss korumpētais Ogres pašvaldības administratīvais aparāts tagad Helmaņa laikā ir lielos vilcienos nemainīgs kopš Bartkeviča laika! UN Bartkevičs savā laikā tieši tāpat, kā tagad Helmanis, izkalpojās tam pusOgres prihvatizētājam ar kremli saistītajam miljonāram krievam Feodorovam - tieši Bartkeviča laikā tika uzcelts Feodorova Ogres HES, tieši Bartkeviča laikā Helmanis vāca parakstus Ogres estrādes aizvēršanai un prihvatizācijas sagatavošanai. Tad kas tagad Ogrē briest - vai Bartkevičs gatavojas varu no Helmaņa tālāk nodot savam znotam naudaskārajam režisoram Znotiņam? Un vispār te iepriekš rakstos daži komentēja, ka Ogri paiesībā vada ne Helmanis, bet pats Feodorovs, tā kā nav brīnums par saitēm ar Avenu.

Atbildēt

kundzite

24.02.2023. 14:16

»

jautājums

Kāds sakars Avenam ar LV un LV vēsturi


ista'de bija par LATVIJAS PORCELĀNA VĒSTURI

Atbildēt

arī no Ogres

24.02.2023. 13:22

Akd.. tiešām vetra ūdens glāzē.. kāds sakars Lv porcelāna eksponātiem un Avenu - saistībā ar izstādi??? Ļoti žēl ka nebij šī iespēja redzēt...
Tās akcijas rīkotājas - noželojamas..

Atbildēt

Musk

24.02.2023. 11:15

Tas ka ar grūtībām var mēģināt diskreditēt protestētājus un trauksmes cēlājus gan nenozīmē ka ievēlēti drīkst atklāti ņemt kukuļus un palikt nesodīti.

Atbildēt

Jā jā

24.02.2023. 11:13

Гельман's manāmi satraucies ;)

Atbildēt

gudriniekam sankcijās

24.02.2023. 08:39

»

Ogres iedz

Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas...


...TE, ŠAI VIETĀ un Latvijā - NEBŪS TĀ, ka kautkādas NEVĒLĒTAS PADIBENES bārbalas stila VEIDĀ NOTEIKS Ogres muzeju DARBĪBU VALSTS VĒSTURĒ !

Atbildēt

teiksim kā ir

23.02.2023. 16:48

»

Es

Latvijā ir bēdīgi ar saukšanu pie atbildības, kaut vai privātā kārtā, jo tie, kas varbūt arī nav lupatas-p*zdām*zēji, ir aizņemti ar savas dzīves un finanšu stutēšanu kā jau kārtīgi viensētnieki, Viņiem ir svarīgi tikai viņi paši, tikmēr pļūti tiem var kaut uz galvas taisīt. Nevajag viņus ielās filmēt...


tur pie vainas ir zemais intelekta līmenis un tam līdzi nākošais milzu EGO...alkatība...Bet tas vēl nebūtu nekas, ja to visu neatbalstītu valsts vadība..bet tauta jau skaitās kā dara vadība un dara pakaļ..

Atbildēt

eh

23.02.2023. 16:46

»

mja ...

Pastalas savā apstulbumā padirsa lielisku izstādi. Ko te piebilst


tas nekas: Kirzovije sapogi padirsa visu Eiropu. Vot-tas ir kaut kas.

Atbildēt

mja ...

23.02.2023. 16:30

Pastalas savā apstulbumā padirsa lielisku izstādi. Ko te piebilst?

Atbildēt

Es

23.02.2023. 15:20

»

antidemokrāts.

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu


Latvijā ir bēdīgi ar saukšanu pie atbildības, kaut vai privātā kārtā, jo tie, kas varbūt arī nav lupatas-p*zdām*zēji, ir aizņemti ar savas dzīves un finanšu stutēšanu kā jau kārtīgi viensētnieki, Viņiem ir svarīgi tikai viņi paši, tikmēr pļūti tiem var kaut uz galvas taisīt. Nevajag viņus ielās filmēt un klaigāt ākstībās, vajag likt atildēt par visu bazaru un visu sadarīto.

Atbildēt

autoram

23.02.2023. 15:15

Prasti un demagoģiski.
Mēginājums aizstāvēt Ogres ķeizaru nepiestāv bijušajam taisnības cīnītājam...

Atbildēt

Es

23.02.2023. 15:14

Nespēju aizmirst to, ka Helmanim un pat vislielākajiem NA aktieriem nebija iebildumu atbalstīt valdības afēru ar kovidsūdu. NA vispār nav ne mazāko iebildumu atbalstīt nevienu vienotības kaku, ja tikai atmet naudu un varu.

Taču šoreiz izskatās, ka Helmanim ir taisnība par to, kur šim farsam aug kājas. Ironiski, ka tieši galvā par maz sistie Ogres "opozicionāri" to nelaimīgo Avenu ieveda Latvijas pilsonībā, bet tagad ir pirmie, kas pamet un pagriež muguru, lai gan no viņa nekāds putinists nesanāk. Tad jau Kanādas pensionāre arī ir putiniste - arī viņai ir kopīga vēsture ar Vladimiru.

Nav Helmaņa problēma, ka plikdibeņi ar prievīti nespēj sarūpēt Latvijai nozīmīgu mākslas darbu kolekciju savā paspārnē. Naudīgie visi dzīvo citur. Taču noliegt sevi un savu vēsturi var tikai mankurti un kultūrmarksistu nelieši.

Atbildēt

putinist

23.02.2023. 15:10

»

antidemokrāts.

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu


tapec saku-vislabak ir musu Krievija: Tur ir gan zavodi, kolhozi, GULAG un šaveji..Visa ka papilnam.

Atbildēt

antidemokrāts.

23.02.2023. 15:03

Tuvojas liberāļu izdzimteņu svbētki-prais- pavļuts varēs atkal pirmajās rindās , sandalēs uzlekt pidrallu.

Atbildēt

red ogres iedzīvotāj

23.02.2023. 14:40

»

Ogres iedz

Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas...


Maz ko kāds vēlās: te laikam tā vieta, kad savas egoistiskās velmes jāpakļauj valsts un sabiedrības vēlmēm.

Atbildēt

Ogres iedz

23.02.2023. 13:38

»

pupolaprāt

zaudēji vēlēāanās-slēpeis un klusē,netraucē uzvarētājiem zagt


Fabrikas klabinātāj, nenovirzies no tēmas.
Neesmu NA vēlētājs un ne par visu esmu sajūsmā, bet dajā gadījumā aizstāvu Helmani.
Aptrakušas meičas, kuras dzaivo no mamiem nodokļiem, pārpārēm uzvedas nožēlojami.
Ļoti vēlējos redzēt latviešu radītos porcilšna dārgumus, ļoti.
Ja kas, ASV mav piemērojudas sankcikas.

Atbildēt

pupolaprāt

23.02.2023. 12:41

zaudēji vēlēāanās-slēpeis un klusē,netraucē uzvarētājiem zagt.

Atbildēt

KĀ un KĀPĒC

23.02.2023. 09:37

»

valdis

Helmanis ir Lv patriots un to izstādi atļāva,lai tie Latvijas vecmeistaru mākslas priekšmeti paliktu Ogrē uz mūžīgiem laikiem.Avens ir iekļauts sankciju sarakstā un tos traukus nevarētu no valsts izvest.Muzejā viņi būtu drošā apsargātā vietā neviss saplēsti vai izvazāti


Latvijas valsts vērtības un cieņa pret savu VĒSTURI ir IZTIRGOTA par Jūdasa GRAŠIEM, kam visvairāk //danco// tā saucamā Nacionālā Apvienība ?????????????!!!!!!!!...lai noteiktu patriotsmu uz STULBAS GALVAS PIERES NEUZSPIEŽ !!!!!!!!

Atbildēt

valdis

23.02.2023. 08:37

Helmanis ir Lv patriots un to izstādi atļāva,lai tie Latvijas vecmeistaru mākslas priekšmeti paliktu Ogrē uz mūžīgiem laikiem.Avens ir iekļauts sankciju sarakstā un tos traukus nevarētu no valsts izvest.Muzejā viņi būtu drošā apsargātā vietā neviss saplēsti vai izvazāti.

Atbildēt

ohoho...

23.02.2023. 08:19

»

Ansīts

vadonis maksā, ansītis spēlē mūziku. Protams pēc vadoņa notīm. Skumji, Ansi


es tak TO virsu rakstu sapratu kā smalku džentelm. sarkasmu ! Tām, kas veidotas no RIBAS arī vecumd. šis un tas vēl jāapgūst !?

Atbildēt

Ansīts

23.02.2023. 07:56

vadonis maksā, ansītis spēlē mūziku. Protams pēc vadoņa notīm. Skumji, Ansi...

Atbildēt

jibiorio

23.02.2023. 06:14

»

Ha!

Liela brēka - maza vilna! Vētra ūdensglāzē...


Jā, jā. Un Avens ir latvietis, un Putins ir Latvijā bijis... Cik ļoti vēl esi gatavs bučot zoles fašistiem?

Atbildēt

tuste

23.02.2023. 01:02

Kolhoza brigadieta un ģimenes uzņēmuma (pašbvaldības) vadoņa rupors te visur saskata ļauno kaulaino roku... Savā kabatā? un ko tad tur sataustīja?

Atbildēt

antidemokrāts.

23.02.2023. 00:03

Pidaru partija taisa dumpi.

Atbildēt

es kā Ķentes kalna aborigēns

22.02.2023. 21:54

foršo muzeju noteikti aizstāvēšu !

Atbildēt

Ha!

22.02.2023. 20:49

Liela brēka - maza vilna! Vētra ūdensglāzē.
Vienkārši apbrīnojami, cik gan tālu cilvēki var aiziet savā dumjībā. Izstādē bija paredzēts eksponēt taču LATVIJAS porcelāna rūpniecības mākslas darbus!!!!
Vēlreiz atkārtoju - LATVIJAS un latviešu radītos mākslas darbus. Un vai nav vienalga kam viņi pieder, vai ir piederējuši?
Tie ir Latvijā radīti, tāpēc piederīgi Latvijas kultūrai.
Cik gan lieliem durakiem jābūt, lai neļautu apskatīt Latvijas mākslinieku un rūpniecības vēsturiskos sasniegumus, novietot tos izstādē, - cilvēkiem apskatīt un priecāties par to skaisto, kas mums reiz ir bijis.
Vienkārši nožēlojami...

Atbildēt

Bijušais zemessargs

22.02.2023. 19:26

Kamēr tāds helmanis, kas avenam par naudu bučo roku,būs NA, es par NA vairāk nebalsošu.

Atbildēt

jautājums

22.02.2023. 19:10

kas ir Ansis Pūpols? Bijušais žurnālists?

Atbildēt

rēka

22.02.2023. 19:00

kriminālā province, ibiopesso )

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

21

Latvijā vēl aizvien attiecībā pret citādi domājošiem tiek pielietotas represijas

FotoAivars Lembergs no Latvijas Centrālās vēlēšanu komisijas (turpmāk - CVK) ir saņēmis atvainošanās vēstuli.
Lasīt visu...

18

Diemžēl man, laimīgajam budžeta iestādes darbiniekam, atvaļinājumā jau atkal nākas izrādīties šajos nicināmajos sociālajos tīklos

FotoManu sociālo tīklu joslu vakar aizpildīja briesmīgi kadri no sabombardētās Ukrainas slimnīcas. Es arī tādus pavairoju. Kādreizējā kolēģe, režisore un producente Žaklīna Cinovska savā "Facebook" laika joslā zem sirdi plosošajām fotogrāfijām bija ierakstījusi tikai vienu teikumu: "Kur ir Dievs?"
Lasīt visu...

18

Arī Latvija ir atbildīga par krievijas raķešu triecienu

Foto2024. gada 8. jūlijā kārtējā necilvēcīgā krievijas raķešu trieciena rezultātā cieta Okhmatdyt bērnu slimnīca Kijivā – viena no svarīgākajām ne tikai Ukrainā, bet arī visā Eiropā. Tas ir kārtējais krievu okupantu kara noziegums pret ukraiņu tautu. Zem gruvešiem joprojām aprakti daudzi ārsti, māsiņas, sanitāri un mazie pacienti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi