Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kranka

10.07.2022. 01:54

Bērniņš te galīgi sviestā sagājis... feminisma vai citas kaites pārņemta?

Atbildēt

Status Quo

08.07.2022. 13:14

Skaidrs, protesta balsojumam jābūt par Šlesera sektantiem, redz pat apvārdotā ūdens sektanti to sludina.

Atbildēt

par

08.07.2022. 11:17

»

Un

Jā, jā, Petraviča kādu lielāku bļodu izēdusi, reizē deputātes un ministres krēslā sēdēdama, bet Kariņa alkatība uz pieres nav redzama, viņš varaskārs un slīpēts no seniem laikiem pa varas gaiteņiem grozās. Kāds sausais atlikums no Kariņa darbošanās? Tad jau Petraviča godīgāka...


patikšu iedzīvotājiem ,Petrāviča uzskatāma par labāko labklājības ministri pārredzamā atjaunotās valsts vēsturē.Jā,bija daudzas sakritības ar ST lēmumu par nabadzības mazināšanu,pandēmijas helikoptera nauda mazturīgajiem un bērniem (500+200eu),bet attaisnojumu pelnījis viņas līdzdalība Saeimas finansu un budžeta komisijā,kur nepastarpināti varēja izskaidrot ministrijas pieprasījumu.Tas radīja sasprindzinājumu valdošajā koalīcijā,kur nevarēja pieļaut,ka labklājības ministre reitingo popularitātes aukšgalā.Savukārt JKP vajadzēja attaisnot savu solījumu 3x500.Ja arī Konservatīvajiem tas ,ar lielu piespišanos,izdevās,tomēr atbalsta pasākumi enerģētikas atbalstam jau ilgstoši ir bez konkrēta lēmuma.

Atbildēt

Хм

08.07.2022. 10:47

Все будет еще проще. Как показывают различные опросы, которым в среднем можно верить, в этот сейм может попасть еще больше партий, и с еще большим дроблением мест. ЦС и СРС отметаем как оппозицию сразу. Остальные.. Сильного кандидада нет ни у одной партии. Вопрос, сколько месяцев пройдет в попытках слепить из того, что было, и на какой попытке снова вернутся к Кариньшу, который ну такая компромиссная фигура, что снова устроит всех. И сколько различных подковерных переговоров останется не на виду..Ну а так как перед выборами хвастаться особо нечем в экономике, зарплаты уже ниже чем в Литве и Эстонии, темпы инфляции при этом такие же или даже выше, останется только накачивать избиратеря русской темой, темой памятников и языков.

Atbildēt

gf

08.07.2022. 07:23

priekš kam izrādīt simbolisku''aktivitāti'' 100% egocentrisku cilvēku grupām, kuras tu pats necieni?
...jeb tā kaut kāda slēptā ''jauno spēku'' reklāma? :)

Atbildēt

teofils

07.07.2022. 19:26

Varētu padomāt ka ievēlot citu partiju tur kas cits mainīsies. Un ka ir saraksti ar labajiem kandidātiem. Tur nav kandidātu kam var uzticēties. No stulbas tautas nevar nākt gudri politiķi.

Atbildēt

forcemajeure

07.07.2022. 18:12

»

Pirātu partija

Jāiet uz vēlēšanām obligati...


šķiet, ka sabojātie biļeteni neskaitās..

Atbildēt

sirmais niknais

07.07.2022. 16:01

"Budžeta ir tik, cik ir. Sistēma tā pati." Un kas būs labāk, ja ievēlēs citus? Notiks neredzēts brīnums un jaunie tautas kalpi otrajā rītā nepamodīsies kā tautas ienaidnieki? Anujihnahuj! Visu mūžu viena un tā pati izrāde un tie paši treknie politmauku purni TV kastē. Paldies, vairs nevajag; esmu atēdies. Lai viņi paši vēlē sevi visos caurumos un urnās ...

Atbildēt

Alexa

07.07.2022. 14:40

»

He

Arī Jūs vēl neesat sapratis, ka citu āzīšu nav un nebūs


Nu diemžēl arī tev piekrītu, bēdīgi bet fakts....

Atbildēt

Alexa

07.07.2022. 09:04

jā tiešām pārliecinos, ka ļoti daudzi cilvēki nesaprot, neizprot kā darbojas vēlēšanu princips, un pa panorāmu diemžēl arī neviens neizskaidro kas un kā. palasot komentārus tai pašā facebookā, lepni raksta --ciest nevaru Vienotību, paņemšu viņu biļetenu un visiem salikšu mīnusus..... Nu bāc kāds tupums, kāda tumsonība. Tik daudzus gadus jau notiek vēlēšanas un šādi tiek vēlēts, nu kāds tur brīnums, ka mums pie varas ir šitie vecu vecie vēzīši

Atbildēt

diemžēl

07.07.2022. 08:17

»

Vainu nemekē °protestā°

IZLASI CĪTĪGI ŠO KOMENTĀRU, JA TEV VĒL IR SMADZENES un sapratīsi, ka neiet vēlēt ir tas pats, kas APVAINOT PROTESTA BALSOJUMU, 1:1 stulbums...


vēl daudzos vēlētājos nav izpratnes,ka balsojums ir par partijām un kāda kandidāta ,,-'' ir balsojums PAR partiju,bet mīnusiņš paliek partijas iekšējā vietu izkārtojumā.Ja ir nepatika pret kāda politiķa darba kvalitātēm,pareizi būtu mest līkumu visai partijai,jo politiskā sistēma veidota uz kolektīvās atbildības principiem un politiķis darbojas saskaņā ar pārstāvētās partijas uzdevumiem / lēmumiem.

Atbildēt

Un

06.07.2022. 18:44

»

Ne

ne, Petraviča tomēr alkatīgāka un primitīvāka-viss iz pieres lieliem burtiem rakstīts,un tā pa prasto


Jā, jā, Petraviča kādu lielāku bļodu izēdusi, reizē deputātes un ministres krēslā sēdēdama, bet Kariņa alkatība uz pieres nav redzama, viņš varaskārs un slīpēts no seniem laikiem pa varas gaiteņiem grozās. Kāds sausais atlikums no Kariņa darbošanās? Tad jau Petraviča godīgāka.

Atbildēt

Ak, šausmas!

06.07.2022. 18:28

»

ūpis

Kāda starpība, aizies vai neaizies? Deviņdesmito gadu sākumā bija lieliska iespēja piemērot 1949.gada Ženēvas konvenciju un izdzīt šeit nelikumīgi okupācijas rezultātā sabraukušos pārkrievotājus. Paprasiet dižajam Tautu Tēvam, uz kāda pamata Latvijā tika atstāti 20000 atvaļināto krievu oficieru ar visām...


Ko vari ņemties ar šo veco plati! Atver acis! Pasaule ir mainījusies, jau trīsreiz apmetusi kūleni. Ir citas, daudz nopietnākas problēmas. Dziesma par okupantiem jau kļūst debīlisma pazīme. Cik gadi jau ir pagājuši? Te cilvēki dzīvo un dzīvos. Visa eiropa jau ir okupēta, kur sabraukuši aicināti un neaicināti viesi. Šobrīd ukriem ļaujam brīvprātīgi okupēt. Pastaigā pa centru! Pakistāņi, indieši utt. intensīvi mūs okupē…

Atbildēt

qwe

06.07.2022. 16:49

Tas tā ir. Tas, ko mēs dzirdam sauktus par "likumiem" un "MK saistošiem noteikumiem" ir rakstīts personām, nevis dzīviem cilvēkiem.
Valstīs ar pietiekoši senu likumdošanas vēsturi, var atrast konkrētas vietas un "likumus", kas šo triku veic - likumu subjekts pēksņi kļūst "persona".
Latvijas likumdošana ir patapināta no Vācijas - tai nav pašai savas vēstures, un latvietis parastais nemaz nezin - pieņemot, ka ir "persona", pats sašaurina savu tiesisko kapacitāti.
Dzīvs cilvēks piedzimst brīvs, tam nav saistoši citu cilvēku izdomājumi, pat ja tie saucas par "saistošiem noteikumiem", it sevišķi, ja šis cilvēks nekad tiem nav piekritis.
Tas ir tik acīmredzami, laikam tāpēc lielākai daļai to grūti saprast :-)

Atbildēt

IM

06.07.2022. 15:32

Jau tagad skaidrs ka nākošā Saeima būs sliktāka kā tagadējā, neatkarīgi no tā cik aizies vēlēt. Kur tad te kāda cerība? Cerība ir maza bet tomēr, ja nu aizies uz vēlēšanām nepieredzēti maz varbūt kādam ievēlētajam kauns uznāks par deputātu būt. Varbūt ka vēl kādam. Varbūt ka beidzot tomēr kāds gribēs tomēr kādu noteiktu skaitu vēlētāju uz vēlēšanām dabūt lai vēlēšanas skaitītos notikušās.
Bet ja vispār tā padomā kādi esam, tad ir absolūti skaidrs ka pašam elektorātam savā apziņā ir jāpagriežas par 180 grādiem un ne vienā virzienā vien. Visos galvenajos virzienos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.07.2022. 15:16

»

Kā čūskas kodiens

"Latvija - neizdevusies valsts" un "He" kož kā čūskas, kurina naidu un MELO tāpat kā PUTINS. Likumā nav nekādu 50 %, ka vēlēšanas notikušas vai nē. Kā jau teikts - atnāks tikai PIECI VĒLĒTĀJI un būs ievēlēti 100 deputāti un vēlēšanas skaitīsies pēc likuma notikušas. Tiks ievēlēta "krievu rulete"- NA...


Un, ja pieņems likumu, ka tev jānovelk un jāatdod pēdējās bikses, arī tad tu to darīsi?
Pamēģini ieslēgt veselo saprātu un abstrahēties likumiem un pārējiem rāmjiem, kuri ierobežo tavu uztveri. Demokrātija ir vairākuma vara, kuram pakļaujas mazākums. Ja vairākums uz vēlēšanām neaiziet, tad ievēlētie NAV vairākuma deleģēti vadīt valsti, pieņemt likumus, utt. Var viņi pieņemt kādus likumus grib, vienalga tādā gadījumā vai nu valsts vairs nav demokrātiska, vai arī vara ir neleģitīma un katram ir morālas tiesības tās pārstāvjus aizsūtīt trīs mājas tālāk. Sākot no policista, beidzot ar kariņiem.

Atbildēt

...

06.07.2022. 14:57

»

Vēlētājs

Kādā virzienā domāt? Nu ne jau tavējā. Tava ideoloģija apmēram skaidra. Pie tam citādi domājošos apsaukāt par aitām vai kāmjiem arī nav nekāds labais tonis


Nevis citādi domājošos bet nedomājošos.
Kā lai nosauc tos kas gatavi atdot savas tiesības citiem un kas gatavi balsot par parazītiem?Persona nav cilvēks,persona (sk.juridisko terminu vārdnīcu) ir maska,lieta,prece kam vajadzīgs aizbildnis,šajā gadījumā "valsts" kas faktiski ir kolonija.
Gaidu priekšlikumus.

Atbildēt

Vēlētājs

06.07.2022. 14:45

»

lauķis

Komentēju cerībā ka kāda aita vai kāmis sāks domāt.Šajā gadījuā veltīgi


Kādā virzienā domāt? Nu ne jau tavējā. Tava ideoloģija apmēram skaidra. Pie tam citādi domājošos apsaukāt par aitām vai kāmjiem arī nav nekāds labais tonis.

Atbildēt

ha-ha

06.07.2022. 13:54

Ja ņem vērā ieredņu skaitu,ar kuru pietiek ,lai ievēlētu jebko un arī noraktu jebko,tad nekādas izvēles vienkārši nav,ir tikai sistēma,kura ir izdzinusi no valsts simtiem tūkstošiem latviešu,taču nekautrējās vaimanāt par slikto demagrāfiju,kura ir no patēriņa groza pusi izmēzusi,bet sociālo nevienlīdzibu ir ar mieru tikai palielināt.Nekādi nespēju atšķirt kaimiņrašistus no vietējiem ar komunistu saknēm,demagoģiju un pārējām totalitārisma draņķībām.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

06.07.2022. 13:51

»

Jukums

Acīmredzot, algoritms, kā izvēlēties par ko balsot, izskatās aptuveni tā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "DOMĀ līdzi!!!..."

Un, arī: "Domāšana, šķiet, ir ļoti smags darbs - tādēļ arī pasaulē tik maz cilvēku ar to nodarbojas."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

(...)

Sauc "l(ō)deri" 'uz cīņu' Tautu,
Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
Par M.U.Ļ.Ķ.U zemes "bauru" kreņķiem,
Līdz - 'biedri' tiks pie "goda" beņķiem.

Un - sāksies ATKAL viss no gala:
Pūst "rukšķiem" zobos SILES mala,
Bet "auni" - uztur pseido "valsti",
Kur SISTĒMAI vien mainās balsti...

-------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

He

06.07.2022. 13:51

»

Un

Jā, jā, tagad visi partijnieki, kuri grib tikt Saeimā, biedē ar dižo Krievzemi. Tas tagad jājamzirdziņš


Vieni biedē ar Krieviju un pamatoti biedē, bet otri savukārt stāsta par "labajiem "tietu7miem un to "vērtībām". Tā visu laiku valda vai nu vieni vai otri, tikai ne latviešu tauta, kura ir traucēklis gan vieniem, gan otriem.

Atbildēt

Un

06.07.2022. 13:50

»

Nu

drusku tomēr.Kariņš savus nagus tomēr nedemonstrē un tik aprobežots arī gluži nav


Kurš no viņiem - Kariņš vai Petraviča- ir aprobežotāks vēl būtu strīdīgs jautājums. Kas kuram patīk - Petravičas nagi vai Kariņa plātīšanās ar rokām un muļķīgais smaids ar vakcinēties, vakcinēties un vakcinēties.

Atbildēt

lauķis

06.07.2022. 13:44

»

Vēlētājs

Izskatās, ka pats pelni plusus sava Maizes tēva acīs, jo visu laiku te kaut ko komentē. Pie tam stipri vienveidīgi. Ideoloģiski


Komentēju cerībā ka kāda aita vai kāmis sāks domāt.Šajā gadījuā veltīgi.

Atbildēt

Vēlētājs

06.07.2022. 13:30

»

lauķis

Ja jau kādam jāiet vēlēt par savu vagaru un parazītu tad tam vērtība ir ar mīnusa zīmi


Izskatās, ka pats pelni plusus sava Maizes tēva acīs, jo visu laiku te kaut ko komentē. Pie tam stipri vienveidīgi. Ideoloģiski.

Atbildēt

Nu

06.07.2022. 13:30

»

Un

Nu, nu, ar ko Petraviča un daudzi citi no KPV lv sliktāki par Gati Eglīti, Kariņu, Libinu- Egneri, Ašeradenu. Ne ar ko


drusku tomēr.Kariņš savus nagus tomēr nedemonstrē un tik aprobežots arī gluži nav.

Atbildēt

Un

06.07.2022. 13:22

»

autorei

Vajag atkal jaunus kaimiņus, petravičas, gobzemus utml.pajoļus


Nu, nu, ar ko Petraviča un daudzi citi no KPV lv sliktāki par Gati Eglīti, Kariņu, Libinu- Egneri, Ašeradenu. Ne ar ko.

Atbildēt

Kā čūskas kodiens

06.07.2022. 13:04

»

Latvija - neizdevusies valsts

Precīzi tā ir jānotiek. Ja uz velēšanām aizies mazāk par 50% balsstiesīgo, tad tā nebūs nekāda VAIRĀKUMA (demokrātiski) ievēlēta vara, tātad tā un visi tās lēmumi būs neleģitīmi. Pirmais solis - nesadarboties iespēju robežās nekādā veidā


"Latvija - neizdevusies valsts" un "He" kož kā čūskas, kurina naidu un MELO tāpat kā PUTINS. Likumā nav nekādu 50 %, ka vēlēšanas notikušas vai nē. Kā jau teikts - atnāks tikai PIECI VĒLĒTĀJI un būs ievēlēti 100 deputāti un vēlēšanas skaitīsies pēc likuma notikušas. Tiks ievēlēta "krievu rulete"- NA, SaSkaņa un/vai + Krievu savienība - vieni "nacionālie" čekisti Saeimā un valdībā. Varēsi kliegt - URRĀ! - kas no tatāru mongoļu leksikona nozīmē: "sitiet viņus" ... ko ...?

Atbildēt

lauķis

06.07.2022. 13:03

»

Vainu nemekē °protestā°

IZLASI CĪTĪGI ŠO KOMENTĀRU, JA TEV VĒL IR SMADZENES un sapratīsi, ka neiet vēlēt ir tas pats, kas APVAINOT PROTESTA BALSOJUMU, 1:1 stulbums...


Citādi, kā CENSTIES NOMAINĪT varu, atkārtoju, VARIANTU NAV.
Tā nu nav taisnība.Vienkārši neatzīt esošos kriminālnoziedzniekus par varu visur un uz katra soļa.

Atbildēt

Vainu nemekē °protestā°

06.07.2022. 12:50

»

Liana

un tālāk? Iepriekšējās vēlēšanas jau bija protesta balsojums, 60% jaunu seju. Kas ar viņiem tagad? Zinu vismaz vienu, tas gan jau no ilgspēlējošiem, kas pateica, ka viņš tur tik tāda marionete esot, viss izlemts kaut kur augšā. Kādā augšā? Vēl jau daudzi ar apmierināti ar šo sistēmu, vismaz tie, kas...


IZLASI CĪTĪGI ŠO KOMENTĀRU, JA TEV VĒL IR SMADZENES un sapratīsi, ka neiet vēlēt ir tas pats, kas APVAINOT PROTESTA BALSOJUMU, 1:1 stulbums.

Vienīgais ko var izdarīt vēlētājs, lai ietekmētu - mainīt varu, Saeimu, tas ir nebalsot par tiem pašiem, ja tie ir slikti, nav patīkami, ļauni vai tml.

Vislielākais sods deputātam par sliktu darbu, par gulēšanu Saeimā - NEIEVĒLĒT. Variantu kā sodīt par SLIKTU DARBU, nav citu, kā neievēlēt.

Citādi, kā CENSTIES NOMAINĪT varu, atkārtoju, VARIANTU NAV. Ja šo variantu neievērosi, sabalsosi NA - un SaSkaņas vai Krievus - dabūsi to ko negribbēji - Saeimā un valdībā būs tie paši vai + "krievi nāks" - dabūsi krievu ruleti, kuri, izmantojot deputāta statusu, skalos latviešiem smadzenes, mācīs kā dzīvot un pretēji zvērestam, kas prasa ievērot likumus, viņi Saeimas likumus ignorēs un izrādīs necieņu, klaigās par "vārda brīvību", kad zvērests deputātam nepieļauj vārda brīvību nepildīt, neievērot likumus, necienīt Saeimas pieņemtos likumus.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.07.2022. 12:43

»

He

Balsot nav par ko un arī NBŪS, jo nav tādu apstākļu, lai parādītos latviešu tautas intereses pārstāvoša reāla partija. Taču par\ādās jautājums par varas leģimitāti, ja nobalsojušo skaits ir niecīgs. Var iznākt tā, ka ievēlēti ta ir, bet sabiedrība neatzīst viņu tiesības uz varu un ignorē visu, ko tie...


Precīzi tā ir jānotiek. Ja uz velēšanām aizies mazāk par 50% balsstiesīgo, tad tā nebūs nekāda VAIRĀKUMA (demokrātiski) ievēlēta vara, tātad tā un visi tās lēmumi būs neleģitīmi. Pirmais solis - nesadarboties iespēju robežās nekādā veidā.

Atbildēt

lauķis

06.07.2022. 12:41

Atgādinājums aitām un kāmīšiem.
Šoreiz par savu balsošanu nāksies turēt PILNU atbildību ar saviem liemeņiem.Par to parūpēsies tie kurus būsiet sabalsojuši.
Sistēmai ir vienalga ko tur sabalso,būtisks ir paraksts ka atdodat savas tiesības lemt citiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.07.2022. 12:36

Neboikotēt un iet balsot var tikai tad, ja ir parādījušās kādas vai kāda patiešām jauna partija, nevis tie paši sistēmas vēži jaunās kulītēs. Es tur nevienas tādas neredzu, varbūt kāds var norādīt uz kādu tādu?

Atbildēt

mja

06.07.2022. 12:35

»

IM

Ko nozīmē aizsoļot uz vēlēšanām un iekļūtu Saeimā? Nozīmē skriet uz tām vēlēšanām pa galvu pa kaklu cenšoties visus pārējos pagrūst malā un pēc ievēlēšanas jau no pirmā vārda sākt melot. Manējie nemelo, manējie necieš drūzmu, manējie apzinās atbildību, un manējie pat soli nespers uz vēlēšanām un Saeimas...


tas tiesa, tur tā smird, ka godīgie bēg...paldies, ka vēl neatšauj...
kr č komuņagu standarts-zog cik var un naudu bērniem uz ārzemēm gan puķins gan visi citi sīkuļi. Tagad nu komunisti ēd nost Džonsonu, jo ķeras klāl utaino sazagtajai naudai!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! un mūs mediju duras arī laimīgi bazūnē...krč cūkas, nē, cūkas foršākas

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

06.07.2022. 12:33

»

Jukums

Acīmredzot, algoritms, kā izvēlēties par ko balsot, izskatās aptuveni tā...


... un tādas nebūs nevienas vairs. :) :) :)

Atbildēt

Precīzi un pamatoti teikts

06.07.2022. 12:33

»

Vēlētājs

Un, ja latviešu vēlētājs neaizies, tad krievi ļoti raitā solī aizskries un sabalsos par savu Krievu savienību, kā to labi pierādīja Eiroparlamenta vēlēšanas ar Ždanoku...


Rakstā ir PUSPATIESĪBA, izlasi: "... Vēlēšanu boikotēšana nāk par labu esošai varai". Te ir ĪSTĀ PATIESĪBA - "... latviešu vēlētājs neaizies, tad krievi ļoti raitā solī aizskries un sabalsos par savu Krievu savienību, kā to labi pierādīja Eiroparlamenta vēlēšanas ar Ždanoku" - citāta beigas.

Tādēļ jau PUTINISTI un stulbiem protestētāji skalo smadzenes, lai iebalsotu Saeimā vairāk okupantu roklaižu un kolaboracionistu.

Atbildēt

Liana

06.07.2022. 12:29

»

Patiesais

Boikotēt nedrīkst, jo tad noteikti uzvarēs Kariņš, par cik tie, kas atbalsta šo valdību un Saeimu noteikti atnāks uz balsošanas urnām. Ir jānāk visiem balsot, taču jābalso nevis par varas partijām, bet citām partijām,- tad tas būs protesta balsojums, vismaz tas tiks sasniegts


un tālāk? Iepriekšējās vēlēšanas jau bija protesta balsojums, 60% jaunu seju. Kas ar viņiem tagad? Zinu vismaz vienu, tas gan jau no ilgspēlējošiem, kas pateica, ka viņš tur tik tāda marionete esot, viss izlemts kaut kur augšā. Kādā augšā? Vēl jau daudzi ar apmierināti ar šo sistēmu, vismaz tie, kas pat tagad turpina mājās dzīvot un algu saņemt, nu, kaut kas jau arī esot jāpadara, priekšniece saprotoša, droši vien laimīga, ka darbā ap šo intrigas nevērpj. Nezinu, ko var darīt cilvēki no malas, ko ievēlēs šajā ārprāta situācijā, paši tak teiksiet, ka iepriekš vismaz 20-200- 500 EUR pabalstus piešķīra, bet tagad tik ekonomiskā bedre.

Atbildēt

Jukums

06.07.2022. 12:22

Acīmredzot, algoritms, kā izvēlēties par ko balsot, izskatās aptuveni tā:
- vispirms atmetam krieviskās un prokremliskās partijas visos to izpildījumos
- atmetam tās partijas, kuras atbalsta sociālo netaisnību valstī un mēģina iestāstīt, ka mums ir vajadzīga cita nodokļu politika, cita atalgojumu politika, cits līmenis medicīnas pakalpojumu pieejamībai utt, kā normālās ES valstīs
- atmetam partijas, kuras atbalsta viendzimumu laulības, praidus utt
- atmetam partijas, kuras ir par obligātu nopotēšanu vai līdzīgām manipulācijām un mahinācijām
- atmetam partijas kuras neatbilst savam nosaukumam un realizē pat pilnīgi pretēju politiku, piemēram, sludina konservatīvu politiku, bet atbalsta viendzimuma laulību atzīšanas uzspiešanu
- pievienojam vēl citus savus kritērijus
- izvēlamies balsot par kādu no tām, kuras palikušas sarakstā, tādu nebūs daudz un nebūs grūti izvēlēties

Atbildēt

lauķis

06.07.2022. 12:13

»


Rīcības nespējīgiem kāmīšiem un aitām (personām) tiešām jāiet balsot.Cilvēki paši izlems ko un kā darīt.

Atbildēt

IM

06.07.2022. 12:05

»

AM

Zinot tavu politisko orientāciju, skaidrs, kāpēc Tu aicini boikotēt vēlēšanas! Lai tavējie vienotā ierindas skatē aizsoļotu uz vēlēšanām un iekļūtu Saeimā


Ko nozīmē aizsoļot uz vēlēšanām un iekļūtu Saeimā? Nozīmē skriet uz tām vēlēšanām pa galvu pa kaklu cenšoties visus pārējos pagrūst malā un pēc ievēlēšanas jau no pirmā vārda sākt melot. Manējie nemelo, manējie necieš drūzmu, manējie apzinās atbildību, un manējie pat soli nespers uz vēlēšanām un Saeimas pusi kamēr vien tur tāda bezatbildība un attiecīgi drūzma un melošana. Manējie ies tad kad tur vairs no laba prāta neviens neies, kad tur neviena caur skrējēja vairs nebūs, kad tur vairs nebūs jāmelo, un kad sāks lūgties lai manējie tur iet.
Tā ka veltas cerības, manējos tur nesagaidīt, manējiem uzvedībā skolā bija teicami, un manējie neies tur kur uzvesties var knapi apmierinoši, manējie neies tur kur kur vienā mirklī var zaudēt visu savu pozitīvo raudzi. Gadījumā ja kas, es neesmu manējais.

Atbildēt

Хм

06.07.2022. 11:36

»

IM

Vēlēšanu boikotēšana ir pats labākais kas var notikt šai varai, jo vēlēšanu boikotēšana ir kirdik šai vairai, un kirdik šai varai ir pats labākais kas var notikt šai varai


Остался только один вопрос-из какой именно партии власти вы?)
ЧТобы потом сказать-избиратель не пришел на выборы, потому что его все устраивает, верно?)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par “Maximas” traģēdiju: taisnīgs spriedums manā izpratnē būtu inženiera un būvuzņēmuma sodīšana par ēkas sabrukšanu un "Maximas" sodīšana par cilvēku bojāeju

FotoAr nelabu sajūtu sekoju medijos publicētajām ziņām par Zolitūdes traģēdijas tiesvedību. Esmu būvinženieris, absolvējis Venecuēlas Centrālo universitāti, un man ir Kārnegija un Melona Universitātes (ASV) maģistra grāds būvinženierijā (ar iespējami augstāko atzīmi).
Lasīt visu...

21

Vai Latvijā ir pārāk liels publiskais sektors?

FotoANO 1919. gadā dibinātā Starptautiskā Darba organizācija publicējusi statistiku – 2020. gadā Latvijā aptuveni 29% visu strādājošo bija nodarbināti publiskajā sektorā, bet labākā proporcija esot Austrijā – 4%. Ieliku šo ziņu Twitter, un tas sāka vārīties. Esot sajaukti āboli ar bumbieriem, un vispār, kas tā tāda par organizāciju?
Lasīt visu...

12

Tautas pacietības mērs ir izsmelts!

FotoŠis raksts ir pēdējais brīdinājums koloniālajiem pārvaldniekiem Latvijā! Pēdējais brīdinājums viņu pakalpiņiem valdībā un valsts struktūrās. Tautas pacietības mērs ir izsmelts! Mēs runājām, aicinājām apstāties un pārtraukt LATVJU TAUTAS iznīcināšanas politiku. Taču viss veltīgi. Jūs nevēlējāties mūs sadzirdēt, ieklausīties un saprast - PIETIEK! Tad runāsim citā "valodā" ! Jums saprotamajā!
Lasīt visu...

21

Nosodām “Vienotības”, “Progresīvo” un ZZS kreisi radikālo partnerību

FotoSaistībā ar jaunās valdības kreisi liberālo kursu vērtību jautājumos, par prioritāti demogrāfiskās krīzes, ekonomiskās stagnācijas, kā arī militāra un hibrīdkara apdraudējuma apstākļos steidzami izvirzot “partnerības” likumprojektu pieņemšanu, paužam savu nostāju.
Lasīt visu...

21

Aicinām parakstīties par Saeimas atlaišanu

FotoMēs, Nacionālā savienība “Taisnīgums”, paziņojam, ka esam pievienojušies iniciatīvai par tautas nobalsošanu, lai atlaistu 14. Saeimu.
Lasīt visu...

12

Jau tagad „RailBaltica” trūkst sešu miljardu eiro Latvijas posmam

FotoRailBaltica projektam ir visas iespējas kļūt par akmeni kaklā Latvijas budžetam un valsts parādam, jo jau tagad trūkst ~6 miljardu eiro Latvijas posmam (~puse Latvijas budžeta) un Eiropa visu naudu 100% nedos. Ko darīt?
Lasīt visu...

20

Šis raksts par Izraēlu un Palestīnu ir īpaši kompentents, jo pirmā līdzautora divi ģimenes locekļi ir strādājuši kibucos, bet otrs ir dzēris košera šņabi un ir „progresīvais”

Foto10. novembrī ASV valsts sekretārs Entonijs Blinkens Izraēlas–Hamās konflikta kontekstā nāca klajā ar paziņojumu, citu lietu starpā atzīmējot, ka “daudz par daudz palestīniešu ir tikuši nogalināti”. Statistika diemžēl ir nepielūdzama – Izraēlas īstenotās blīvi apdzīvotās Gazas bombardēšanā jau ir 11 tūkstoši nogalināto.
Lasīt visu...

21

Uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienai veltītajā svētku koncertā Latvijas Nacionālajā teātrī

FotoĻoti cienījamā Saeimas priekšsēdētājas kundze! Ļoti cienījamā Ministru prezidentes kundze! Cienījamās dāmas un godātie kungi! Cienījamie skatītāji un klausītāji! Dārgie Latvijas cilvēki! Man ir liels prieks jūs uzrunāt gada svarīgākajā dienā. Dienā, kad mēs svinam savu valsti.  Mūsu valsts 105. gadadienu.
Lasīt visu...

21

Tauta nav stulba

FotoTauta nav stulba. Tautai piemīt veselais saprāts. Tauta to apliecina, kad viņa publiski dzird idejas, kuras sakrīt ar viņas izjusto gudrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Maksātnespējas administrators izsaimnieko atlikušo uzņēmuma mantu

Mēs, maksātnespējīgās AS "Dzintars" kreditori, nolēmām griezties pie valdības vadītājas un atbildīgās ministres ar atklāto vēstuli par samilzušām problēmām, ar...

Foto

Vai Saeima ir jāatlaiž?

Pēdējās dienās daudz dzirdams par rosinājumu atlaist 14. Saeimu. Izskan gan aicinājumi tādā veidā sodīt arvien kreisāko “Jaunās Vienotības” valdību, gan pretēji...

Foto

Mēs, Kozins, Levrence, Bogustova, Pūpola, Raubiško, Austers un vēl virkne citu Iļjiča mazbērnu...

Kopš teroristiskās organizācijas "Hamas" uzbrukuma 2023. gada 7. oktobrī, kura laikā tika veikti...

Foto

„Rail Baltica” finansējuma plūsmai ir jābūt loģiskai un saskaņotai ar būvdarbu gaitu, citādi Putniņa un Pauniņa kungiem būs problēmas

Lai Rail Baltica būvniecība noritētu raiti un efektīvi un...

Foto

Kas ir "mēs"?

Lūdzu zemāko izklāstu neuzskatīt par konservatīvās domas konferences rīkotāju autoritatīvu versiju. Ticu, ka 28. novembrī Demos II sesijā no runātājiem dzirdēsim pavisam citas...

Foto

Biotehnologa fabulas

Cilvēks ir radies no šūnām, viss organisms - āda, miesa, kauli, tauki, muskuļi, orgāni - arī ir veidots no šūnām. Šūnās veidojas arī enerģija,...

Foto

Vai šodien jau esi ļāvis sevi apmuļķot? Ja ne, ņem vērā šo rakstu!

Nevienam nepatīk, ka viņu apmuļķo. Pēc Eirobarometra datiem 64% Latvijas iedzīvotāju jūtas pārliecināti,...

Foto

Elektrības cenu līkloči – vai Latvijas iedzīvotāji izmanto savas iespējas?

Ir pagājis gads kopš Nord Pool biržas vairumtirdzniecības cenas Latvijā uzrādīja prātam neticamus rekordus, vidējai mēneša cenai pārsniedzot...

Foto

Man ir cits viedoklis!

Ģenerālās Asamblejas 1948. gada 10. decembra 217. A (III) rezolūcijas preambulā teikts - ņemot vērā to, ka visiem cilvēku sabiedrības locekļiem piemītošās...

Foto

Nevajag ņaudēt!

Visa nauda tiek izsaimniekota caur valsts konkursiem, sadārdzinot visu 5x utt. Vajag pieņemt tikai pareizu likumu par visu konkursu auditu un konkursus auditēt no...

Foto

Vai privātie mežu īpašnieki šobrīd saredz ilgtspējīgas mežsaimniecības jēgu?

Nav noslēpums, ka Latvijā šobrīd pret mežsaimniecības nozari valda sarežģīta un bieži vien pretrunīga sabiedrības attieksme. Vairāku...

Foto

„Rail Baltica” skandalozais iepirkums – kas tālāk?

„Rail Baltica” - uzņēmumu apvienība no Turcijas, kuras sastāvā ir kompānijas "IC Içtaş Inşaat Sanayi Ve Ticaret A.Ş." un...

Foto

Helmanis publiski sašutis par... Puntuļa rīkoto konkursu?

Ir tāda anekdote: “Zvēru mazuļi pagalmā lielās ar saviem vecākiem. Vienam tētis tādā amatā, otram mamma tur strādā. Lācēns...

Foto

Cilvēku viedoklis SIF ekspertiem nerūp!

Ir tāda anekdote: “Eksperti norāda, ka valsts attīstās, iedzīvotāji apgalvo, ka viņi to nejūt, bet iedzīvotāji jau nav nekādi eksperti!” Līdzīgi...

Foto

Piesakos uz pirmo vietu konkursā par vistukšākajām frāzēm

Vispārējie latviešu Dziesmu un Deju svētki ir viena no mūsu vissvarīgākajām kultūras tradīcijām. Ir nepieņemami, ka mākslinieki un...

Foto

„airBaltic” - varbūt viss ir stipri vienkāršāk

Lai aizmuktu ar „airBaltic” lidmašīnām, nav jātaisa slēgtas Ministru kabineta (MK) sēdes. Tā ir valstij piederoša kompānija un pietiks...

Foto

Kādēļ vairs nenotiks neviena mana intervija ar “Latvijas Avīzes” žurnālisti Egli?

Galvenais iemesls ir – es nevēlos piedalīties iestudētās izrādēs, kas aiz žurnālistikas maskas nolaupa mums...

Foto

Enerģijas pašpietiekamības nozīme Latvijas nākotnei

Saeimas deputātiem nodoti izskatīšanai Klimata un enerģētikas ministrijas izstrādātie un iepriekšējās valdības atbalstītie grozījumi Elektroenerģijas tirgus likumā....

Foto

Tautas kustība "Veselais saprāts"

Šorīt, kad pasaule dejo virs bezdibeņa, kad mūsu dzīvei tiek sisti pamati zem kājām, kad pašsaprotamas lietas tiek apšaubītas, kad sabiedrībai un...

Foto

Vēlreiz brīdinām – neaiztieciet mūsu peļņu!

Ir skaidrs, ka priekšlikumi palēninās vai daļēji apstādinās kreditēšanu, kā arī negatīvi ietekmēs Latvijas reputāciju un kredītreitingu, kas sadārdzinātu valsts...

Foto

Valdība parādīja visa veida migrantiem, ka mēs esam mīkstie

Vakar bija ļoti svarīgs tests mūsu valdībai, prezidentam, drošības iestādēm, kuru tie neizturēja....

Foto

Izraēlai ir jāizdara pareizā izvēle

23.oktobrī Pietiek tika publicēts mans raksts ar nosaukumu ”Izraēla pret “Hamās””, kurā izklāstīju savu redzējumu par notikumu attīstības scenāriju un lēmumiem, kas būtu...

Foto

Nediplomātiskais un nekorektais Kariņš nav visa Latvija

Diena sākās ar ziņu par Latvijas ārlietu ministra Krišjāņa Kariņa izraisīto skandālu. Katalonijā viena no centrālajām mediju ziņām ir...

Foto

Piederība Rietumiem nav tikai ērtības un iespējas

Diemžēl var prognozēt, ka Eiropā pieaugs naida noziegumu skaits. Diemžēl mazāka, manuprāt, ir izpratne, ka tā nav specifiski ebreju...

Foto

Komentārs par to, ka Latvijai esot jākļūst par bezskaidras naudas valsti

Pārlasīju rakstu vairākas reizes un tā arī nesapratu, kāpēc Latvijai jākļūst par bezskaidras naudas norēķinu...

Foto

Kad divi latvieši savā starpā runā angliski vai krieviski, tie faktiski noliedz savu tēvu un māti

Sveicu jūs Valsts valodas dienā! Latvijas valstiski un nacionāli domājošās...

Foto

Kāpēc VAS "Latvijas dzelzceļš" neveicas ar ES projektu realizāciju

Divi vienkārši iemesli. Pirmais: uzņēmuma padomes nekompetence. Izjaucot koncerna vadības procesus, kas sekmīgi un izmaksu ziņā arī...

Foto

“Saskaņai” ir vieta Latvijas politikā, jo tās misija ir svarīga un mērķi ir aktuāli kā nekad iepriekš

Ir pagājis gads, kopš partija “Saskaņa” zaudēja vietu politiskajā...

Foto

Kas kopīgs Baznīcai ar LGBT, un kas uzsauc mūziku?

Skolās māca, kā naudu pelnīt, augstskolās, kā to ekonomēt un radīt, bet kāpēc skolās nemāca, kā nauda...

Foto

Laimes māti un naudas koku meklējot, jeb „Global Animal Law organisation” likumdošanas datubāze un tās interpretācija

Salīdzināt Latviju ar Nigēriju, tādējādi norādot uz Latvijas neiedomājamo atpalicību,...

Foto

Hosams paņem rokās mietu. Ar s...diem

Stradiņa slimnīcas – jeb saīsinājumā PSKUS – padomes zibenīgā patriekšana no amatiem liecina, ka jaunais veselības ministrs Hosams Abu Meri...

Foto

Atklāta vēstule “Swedbank” vadītājam Laurim Mencim

Sveicināts Jūsu jaunajā amatā kā „Swedbank” valdes priekšsēdētājs! Es rakstu Jums saistībā ar konkrētu situāciju, kurā esmu nonācis kā Jūsu...

Foto

Cik īsti vērta biļete uz Džordanu Pītersonu?

Par mūsdienu mesiju dēvētajam Toronto profesoram Džordanam Pītersonam pošoties uz Rīgu ar priekšlasījumu, interesentiem nenāktu par ļaunu tomēr piedomāt...

Foto

Nākamgad daļa pašvaldību var nespēt pildīt pamatfunkcijas!

Valsts budžeta pieņemšanas procesā gandrīz neievērots palicis jautājums par pašvaldību budžetiem, bet tas ir ļoti svarīgs. Tieši no pašvaldību rocības...

Foto

Kolektīvais saprāts ir vājprātu summa

Ja reiz dzīvnieku pasaules kolektīvie saprāti mums ir pašsaprotami, kas mums liek uzskatīt, ka tāda, līdzīga kā dzīvnieku pasaulēm kolektīvā saprāta,...

Foto

Mēs nogalinām tikai tik daudz dzīvnieku, cik vajag!

Latvijas Veterinārārstu biedrība (LVB) šodien, 10.oktobrī informēja Zemkopības ministrijas Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvo padomi par dezinformāciju un...