Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Salavecis

14.02.2023. 15:46

»

bet Salaveci

Tam cilvēka ir taisnība: Tukša muldēšana netā nav liela māka


Protams tas neko nemainīs, bet sabiedrības uzmanību vismaz pievērsīs uz Andas Čakšas un IZM dubultajiem standartiem.

Atbildēt

bet Salaveci

12.02.2023. 10:53

»

Salavecis

Iemācies no sākuma pareizi gramatiski rakstīt un tad sauc citus pa stulbeņiem


Tam cilvēka ir taisnība: Tukša muldēšana netā nav liela māka.

Atbildēt

Salavecis

09.02.2023. 16:25

»

>Salavecim

Jā vairums vēlētāju ir tik stulbi kā tu, tad nav brīnums, ka iet tā kā tagad...


Iemācies no sākuma pareizi gramatiski rakstīt un tad sauc citus pa stulbeņiem.

Atbildēt

>Salavecim

09.02.2023. 10:16

»

Salavecis

Neraudi, pirms Čakša atver muti un sāka kompubliski lai paskatās, kas darās viņas pašas ministrijā. Rieksts ar Anitu jauku Ziemassvētku dāvanu Andai atstājuši vārdā hemoroīds


Jā vairums vēlētāju ir tik stulbi kā tu, tad nav brīnums, ka iet tā kā tagad.
Tikai aklais neredz, ka tavi padomi..lai paskatās...ir tukša gaisa pūšana...
Viņi neskatās....Ko nu? Turpināsi tukši pūst un izteikt savas domas kas viņie jādara?
Te tādus gudrus padomus gadus desmit jau dod, bet nekas nemainās....
Viena lieta ir dot padomus-otra -sākt ko darīt. Gudru padomu devēju LV papilnam: NAV KAS DARA. KO NU?

Atbildēt

Arī audzēknis

08.02.2023. 16:22

»

Audzēknis

Audzēkņi, vecāki atbalstīja treneri, bet viņš visus nolika muļķa lomā, pretīgāku cilvēku nezinu. Žēl Madaras, Edvarda u.c. kuri aizstāveja viņu līdz pēdējam, beigās iešpļāva sejā viņiem un vēl vecākiem, pataisīja pa muļķiem visus, kuri atbalstīja


Madara sākoties pratināšanām sasauca visus audzēkņus ģērbtuvē un lika stāstīt, kas jāsaka izmeklēšanā. Tēvs to zinātu zārka otrādāk apgrieztos, ārsts, zolīds cienījams cilvēks. Runā abi ar RA pāris esot, tapēc arī cīnās par savu ļubestību, kurš ir precēts.

Atbildēt

psrs 'akadēmiķi,profesori'

08.02.2023. 15:30

kadirovs arī akadēmiķis...učenes ar iedotiem diplomiem...VAJAG PĀREKSAMINĀCIJU, DISERTĀCIJU CAURSKATI....

Atbildēt

Salavecis

08.02.2023. 14:31

»

ko

tu tur muldi, Salaveci? Pats maz to saproti


Pats neko nesaproti Anda lai ievieš kārtību savā iestādē un tad lai runā par ministrijas reputāciju, vieni var zagt otro nevar.

Atbildēt

Norietis

08.02.2023. 13:44

Kas te par bazāru?! Neļauj cilvēkiem mierīgi zagt.

Atbildēt

Salavecis

08.02.2023. 07:22

»

raksta sacerētājam

ar šo savu priekšlikumu vislabāk bija griezties pie Čakšas, ne te pa tukšo klecerēt to


Neraudi, pirms Čakša atver muti un sāka kompubliski lai paskatās, kas darās viņas pašas ministrijā. Rieksts ar Anitu jauku Ziemassvētku dāvanu Andai atstājuši vārdā hemoroīds.

Atbildēt

raksta sacerētājam

07.02.2023. 23:26

ar šo savu priekšlikumu vislabāk bija griezties pie Čakšas, ne te pa tukšo klecerēt to ....

Atbildēt

Akadēmiskais airis

07.02.2023. 21:22

Miniet 3 reizes, kas Elitu nostučīja un piespēlēja ar informāciju.....

Atbildēt

Sētnieks

07.02.2023. 17:56

»

Trenere

Sporta skolā tagad runā susuriņs 11000 esot atmaksājis Rīgas domei, ko nozadzis Rīgas bērniem, kāds tad būs IZM tēls, ka zagļa mamma ieņem augstu amatu IZM. IZM reputācija rullē, gaidām oficiālu spriedumu un jautrība sāksies


Šito arī biju dzirdējis darbinieki jau smejas, ja atlaidīs saņems kompensāciju, apmēram pa 200 neizņemtām atvaļinājuma dienām, labi strādāt sporta skolā Rīdzene, ja tev ir sviras uz attiecīgiem viegli ietekmējamiem cilvēkiem vai ne Dina V. Vēl vairāk visi ņirdz, kā izdevies vecākus apvārdot parakstīt atbalsta vēstuli IZM, sanāk vecāki atbalsta zagli un viņa metodes.

Atbildēt

NJ

07.02.2023. 14:18

parasti, ja ieliek kādā nozarē neprofesionāli, tad šajā nozarē sagaidāmas skarbas pārmaiņas - liekas, ka paredzēts aizslēgt pēdējās augstskolas un atstāt tikai vienu Vienoto Latvijas universitāti, kas būtu pašas vienotākās partijas pārziņā

Atbildēt

jautājums>lauķis

07.02.2023. 13:57

»

lauķis

Humors nav jūsu stiprā puse


Tad atvainojos, ja ko sajaucu!

Atbildēt

hmm

07.02.2023. 13:39

Tā apsūdzīga DU izskatās aiz matiem pievikta. Gan jau vietējie stukači un skauģi. Nevienu nevar sodīt par to, ka viņš pazīst kādu citu. Kursi pasniedzējiem notika? Notika. ESF projektus taču jau pārāk detalizēti pārrauga VIAA.

Atbildēt

jautājums

07.02.2023. 10:46

»

Haralds Kalns

Čakša ir viena no tiem, kuriem ir skaidra misijas apziņa, kā pasauli, valsti un tautu padarīt gaišāku, cildenāku. Un tādu Rīgā ir bezgalīgs pulks


Harald, Jūs Čakšu zinat? nezinat. Tad ar jums ir tā: Netaaa..diirst-nav mežā malku cirst.

Atbildēt

Haralds Kalns

07.02.2023. 09:48

Čakša ir viena no tiem, kuriem ir skaidra misijas apziņa, kā pasauli, valsti un tautu padarīt gaišāku, cildenāku. Un tādu Rīgā ir bezgalīgs pulks!

Atbildēt

MSĢ trenere

07.02.2023. 07:47

»

Gada darbinieks IZM

Lai arī IKSD 2019. gada 1. augustā par Skolas pārraugošo darbinieku noteica IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības nodaļas vadītāju Irinu Jākobsoni, Skolas neoficiālu uzraudzību tik un tā turpināja I.Agleniece, veicot nepārtrauktu mobingu pret Skolas administrācijas darbiniekiem...


To varēja redzēt, kad gribēja apvienot abas airēšanas skolas Murjāņos, pēc Ivetiņa darba uzsākšanas no ieceres atteicās, kautgan Severs tik smuki runāja apvienosim, ekonomēsim utt. Ja apvienotu abas skolas, tad tiesātais vīriņš zaudētu struktūrvienības vadītāja darbu, jo būtu konkurss uz vietu, Aigariņš fiksi savāca parakstus, ka grib iznīcināt airēšanu Latvijā un skolas nevar apvienot, kautgan rezultāti apaļa 0 priekš ieguldītās naudas. Čakša par kādu reputāciju tu runā.

Atbildēt

Gada darbinieks IZM

07.02.2023. 06:49

Lai arī IKSD 2019. gada 1. augustā par Skolas pārraugošo darbinieku noteica IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības nodaļas vadītāju Irinu Jākobsoni, Skolas neoficiālu uzraudzību tik un tā turpināja I.Agleniece, veicot nepārtrauktu mobingu pret Skolas administrācijas darbiniekiem. I.Agleniece vērsās pie Skolas darbiniekiem arī pēc darba laika, ar pārmetumiem un aizrādījumiem tos psiholoģiski ietekmējot.

Par esošo situāciju Skolas direktore informēja I.Jākobsoni. Mobings uz laiku tika pārtraukts, bet tad atsākās ar jaunu sparu - I.Agleniece pārraudzīja un norādīja direktora vietniecei izglītības jomā, kādas korekcijas jāveic smaiļošanas un kanoe un slaloma programmā. Norādes pārsvarā tika dotas mutiski, jo tās visas tiešā vai netiešā veidā ietekmēja viņas ģimenes locekļus, kuri pēc reorganizācijas tika atstāti strādāt Skolā.

Skolas administrācijas darbinieki pēc apvienošanas ir strādājuši spriedzes, mobinga un nepārtraukta stresa apstākļos, kā rezultātā pusotra gada laikā no darba ir aizgājušas divas Skolas sekretāres, lietvedības pārzine un dotajā brīdī direktore atrodas darba nespējā. Nekam nemainoties uz labo pusi, daļa darbinieku apsver beigt darba attiecības ar Skolu jau tuvākajā laikā.

Vēlamies uzsvērt, ka no 2010. gada identiska situācijā ir veidojusies ar BJSS “Rīdzene” bijušajiem darbiniekiem: pakļauti mobingam no IKSD darbinieku puses, īpaši A.Aglenieka dzīvesbiedres puses, cilvēki vienkārši izdeg un izvēlās “bēgt”. To apliecina divas jaunas un perspektīvas direktores, kuras ir beigušas darba attiecības, un nevienam pat nav bijusi vēlme uzzināt īstos iemeslus (mutiski abas direktores apstiprinājušas īstos iemeslus). Par problēmu kopumā liecina ari nespēja ilgstoši BJSS "Rīdzene” direktora amatam piesaistīt jaunus kadrus jo visi zina par Aglenieku ģimenes milzu ietekmi.

Pašreizējā skolas direktore atrodas darba nespējā, viņas organisms un nervu sistēma nespēja izturēt milzīgo spriedzi, darba apjomu un IKSD un īpaši I. Aglenieces spiedienu. Galvenokārt jāpiemin, ka visas šīs sekas, ar ko jācīnās, par ko jāskaidrojas un jājūtas vainīgiem Skolas darbiniekiem, saistītas ar laika periodu un pārkāpumiem, kuri tika veikti, vēl pirms Z. Reine bija juridiski atbildīga par to. Jau agrāk bijušajā BJSS „Rīdzene” skolā ir izveidojusies milzu pozīcija un opozīcija starp treneriem un audzēkņu vecākiem, nepārtrauktās sūdzības un paskaidrojumu pieprasīšanas no dažādām augstākstāvošām institūcijām ir saistītas ar Aglenieku ģimenes milzīgo ietekmi IC-mumu pieņemšanā

Atbildēt

IZM

07.02.2023. 06:30

Iveta pa kādu naudu dēls uzcēla jaunu māju Pierīgā un nopirka jaunu mašīnu, ir labi būt trenerim Latvijā, taisnība, ka nozagti 60 000 eur. bet pierādīt var tik kapeikas.

Atbildēt

Audrene

06.02.2023. 23:30

Agrāk Iveta bija atbildīga par visām sporta skolām Rīgā, tagad parasta ierēdne pienes, atnes, norot viņu nevar, jo neviens negrib viņu pie sevis. Zanei bija 2 nervu sabrukmumi, kad ieraudzīja revīzijas komisijas slēdzienu.

Atbildēt

Trenere

06.02.2023. 21:40

RA vecākus tak apmierina esošā kārtībā bāzē IZM tak atbalsta vēstuli nosūtīja, jautājums cik izglītoti un uz kādām ētikas normām balstās RA audzēkņu vecāki, vai tik viegli var iespaidot pieaugušus cilvēkus.

Atbildēt

Audzēknis

06.02.2023. 21:29

»

Naivais

Vajag palasīt litertūru par to, kā dalās sabiedrība: ka ir naivā un godīgā sabiedrības daļa, kas domā, ka visiem cilvēkiem ir sirdapziņa. Un tad ir 2 daļa, kuri ir gudri un zin, ka naivos ir jāmāca, t.i., jāapčakarē līdz pēdējam... nevajag būt slinkam, bet izzināt cilvēka dabu, palasīt, kas ir sociopāts...


Audzēkņi, vecāki atbalstīja treneri, bet viņš visus nolika muļķa lomā, pretīgāku cilvēku nezinu. Žēl Madaras, Edvarda u.c. kuri aizstāveja viņu līdz pēdējam, beigās iešpļāva sejā viņiem un vēl vecākiem, pataisīja pa muļķiem visus, kuri atbalstīja.

Atbildēt

Naivais

06.02.2023. 21:18

»

Audzēknis

Tiešām pretīgi no trenera puses, ja taisnība, tad var salīdzināt ar čurāšanu uz galvas vecākiem, audzēkņiem un skaidrot, ka tas ir lietus, šajā gadījumā pretīgi, zemiski


Vajag palasīt litertūru par to, kā dalās sabiedrība: ka ir naivā un godīgā sabiedrības daļa, kas domā, ka visiem cilvēkiem ir sirdapziņa. Un tad ir 2 daļa, kuri ir gudri un zin, ka naivos ir jāmāca, t.i., jāapčakarē līdz pēdējam... nevajag būt slinkam, bet izzināt cilvēka dabu, palasīt, kas ir sociopāts. Tad būs vienkārši dzīvot, jo nebūs jābrīnās par to, uz ko kāds/a ir spējīgs. Tad viss kļūs smieklīgs, atvainojos, arī reliģiju izmantotāji. Saproti, tie ir cilvēki bez sirdapziņas, un tur neko nevar mainīt.

Atbildēt

Audzēknis

06.02.2023. 20:56

Tiešām pretīgi no trenera puses, ja taisnība, tad var salīdzināt ar čurāšanu uz galvas vecākiem, audzēkņiem un skaidrot, ka tas ir lietus, šajā gadījumā pretīgi, zemiski.

Atbildēt

Kauns

06.02.2023. 20:45

»

Trenere

Sporta skolā tagad runā susuriņs 11000 esot atmaksājis Rīgas domei, ko nozadzis Rīgas bērniem, kāds tad būs IZM tēls, ka zagļa mamma ieņem augstu amatu IZM. IZM reputācija rullē, gaidām oficiālu spriedumu un jautrība sāksies


Opā, vecākiem un audzēkņiem teica, ka viņu apmelo, vēl atbalsta vēstuli lūdza parakstīt, šie muļķīši skrēja parakstīt, apčakarēja beigās visus, naivulīši, šos apzog, bet viņi atbalsta treneri, tas ir nonsens un mazohisms.

Atbildēt

VP

06.02.2023. 20:34

Vai Severs nav aizsēdējies savā amatā?

Atbildēt

Staķim

06.02.2023. 19:51

Vai Aigara brālis tiesātais degvielas kontrobandists airēšanas bāzē par sargu vēl strādā? Bērniem bailes iet uz treneiņiem, kad tiesātā persona viņus sagaida un pavada it sevišķi tumsā, Staķi kas notiek, par ko mēs tev maksājam 6415 eiro mēnesī.

Atbildēt

Sargs

06.02.2023. 19:39

Muižniece, domāja ka Iveta atlaista, bet patiesībā jau kādus 3 menešus oficiāli strādā, departamants par šo smējās, kā kutināts, kad Antiņa bolija acis. Edgar visu cieņu.

Atbildēt

Karīna

06.02.2023. 19:23

Atbilde uz jautājumu, vieni zagļi drīkst strādāt, jo tā ir Rīgas nodokļu maksātājiem nozagtā nauda, otri nedrīkst strādāt, jo tā ir ES sociālā fonda nozagtā nauda, viss vienkārši.

Atbildēt

tiesnesis

06.02.2023. 19:22

Bet ko lai dara, ja LV vara tautas vairumam ieskaidrojusi, ka kamēr nav tiesas lēmuma-esi nevainīgs...
Zviedrijā uz aizdomu pamata par šādām lietām uz pārbaudes laiku atstādina no pienākumu pildīšanas...Te LV šāda prakse netiek piemērota, jo tas cik noprotams-ļoti daudziem varnešiem nestu politisku nāvi..

Atbildēt

Trenere

06.02.2023. 19:13

Sporta skolā tagad runā susuriņs 11000 esot atmaksājis Rīgas domei, ko nozadzis Rīgas bērniem, kāds tad būs IZM tēls, ka zagļa mamma ieņem augstu amatu IZM. IZM reputācija rullē, gaidām oficiālu spriedumu un jautrība sāksies.

Atbildēt

Ierēdne

06.02.2023. 19:05

Tur jau Mičule lietas bīda, runā esot sporta melnais kardināls Ivetiņai laba draudzene, tāpēc arī paņēma darbā IZM., Ikšķile un NBS darbā atteica (reputācija iet pa priekšu) bet izrādās IZM nozmīgs kadrs tagad esot (persona ar augstu korupcijas riksu)

Atbildēt

karma

06.02.2023. 17:38

Vai tā vajadzēja rakstīt? un parpadomju laika centrālā elementa - padomju darbu. Takš pārstrādājas tur visi. Nuu ir tas pusmiljoniņš gandrīz no padomes izkaides maksām jāsedz no studiju maksām - bet kā gan studēt bērns var bez politpadomes vieduma. Tie raksti šitādi jau vispār ir kaitīgi- bojā ministres sejas krasu un auru-- vai tad nevar rakstīt tikai to labo, skaisto, gaišo? Čakarē te tikai čakru

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Lembergs? Jūs ko! Kas tas vispār tāds? Mums rūpe tikai par valsti!

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcija uzskata, ka šajā saspringtajā ģeopolitiskajā situācijā, kāda valda pasaulē, nav īstais laiks, kad Latvija var ļauties eksperimentiem valsts prezidenta izvēlē, tāpēc balsojumā par valsts prezidentu deputāti atbalstīja ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču, kuram ir visatbilstošākā pieredze un zināšanas šodienas apstākļiem.
Lasīt visu...

21

Par Stambulas konvenciju, nacionālo reliģiju un prezidenta vēlēšanām

FotoKurta Vonnegūta romānā "Kaķa šūpulis" var atrast Bokonona dziesmiņu, kas ir gana dziļdomīga: Žūpa, kas parkā uz soliņa dzied, Mednieks, kas tīģeru medībās iet, Ķīniešu zobārsts, Angļu karaliene Ir mezgliņi, ko viens pavediens sien. Smalks, smalks pavediens – Tik dažādi ļaudis, bet kamoliņš viens.
Lasīt visu...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

Grūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut...

Foto

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

Latvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no...

Foto

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

Personīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu...

Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...