Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Spiedu

15.11.2020. 17:54

Spiedu uz mīnusu, bet pievienojies pluss (tehniski sanāca kļūme). Nu lūk, autors , to negribēdams, faktiski uzrakstīja, ka ( vismaz manā gadījumā, un tādu vēlētāju/nevēlētāju kā es ir daudz) Nebija jau Par Ko Balsot. Lasi vienu otru trešo programmu - katrā ir ielikta tā „nodeva mūsdienu neaizskaramajiem“ - velosipédiem pašā satiksmes vidū. (vispār jau skatīju citus apsvērumus, nebija tāda saraksta, kas atspogulotu manus ekonomiskos, politiskos uzskatus, nederéja neviens, un nenobalsoju). Bet tiešām - ja kādā sarakstā nākotné būs uzdrīkstéšanās plānot „likvidésim nevajadzīgās priekšrocības velosipédiem lielpilsétas satiksmes vidū“ ( izbeigsim sakémot normālu satiksmi, tā tas domāts), es tiešām nobalsotu. Bet nav jau drosmes laikam. Lai gan pagaidām vél „ pilsétas velosatiksmes noliegšana“ nav sodāma tāpat kā ... „ citas noliegšanas/ diskriminācija“ . Tiklīdz velofanātiki izdomās sev noformulét grupu „citādie, atškirīgie“ vai kā tamlīdzīgi, tad nu vairs neko nevarésim padarīt :) .

Atbildēt

un vēl

15.11.2020. 17:13

»

Art

Ak, dievs...


lai laime būtu pilnīga, tur Lāčplēša ielā vēl ir iekārtojuies arī autostāvvieta uz ielas braucamās daļas visa kvartāla garumā

Atbildēt

vēlētājs

15.11.2020. 16:46

»

Skumjais Bruņinieks

Es jau piecus gadus esmu atsacījies no mašīnas, Rīgā dzīvojot...


Ja nav naudas priekš auto, tad ieguvumi ir

Atbildēt

Blondīne

15.11.2020. 16:46

Iesaku vispirms visiem Rīgas domniekiem un arī Saeimas deputātiem, Ministriem un viņu darbiniekiem pārsēsties uz velo! Un konsekventi vai līst lietus, vai pūš vējš, vai sals un sniegs, braukt ar velo. Un vienalga kāds ir brauciena mērķis - uz struktūrvienību, uz sapulci, uz bērnu dārzu, uz skolu pēc bērna, uz veikalu pēc pārtikas ģimenei, aizvest vecākus pie daktera, pašam braukt pie daktera, pirkt jaunas tapetes, skapi vai ko citu, braukt ar ģimeni uz meža taku pastaigāties, uz veikalu pēc jauna uzvalka, pie radiem uz jubileju.... vienmēr un visur. Tad gan gribētos redzēt, kā viņi aizstāvētu veloceliņus! Bet mums būtu labi, ietaupītos naudiņa par auto iegādi valsts iestādēm un benzīna naudiņa.

Atbildēt

Art

15.11.2020. 16:02

Ak, dievs!
Vai tiešām tai Rīgas domē nav speciālistu, nav logiski domājošu darbinieku !? Vai tiešān neviens no Rīgas domes neredz velojoslu izcūkoto lāčplēša ielu! Šo pilnās plūsmas samērā ātro ielu pārbūvēt par satrēguma un lēngaitas bīdīšanās ielu, par ielu, kurā auto pavadīs ilgāku laiku, vairāk izdalīs izmešus, patērēs autovadītāju laiku, kūpinās papildus degvielu - cik nedomājošiem ir jābūt šāda lēmuma pieņēmējiem, es teiktu, ka izteikti truli ir šie cilvēki. Jo risinājums ir turpat - šie plašie trotuāri, pa kuriem vienmuļi gājēji reizēm (reizēm) pārvietojas. Ielai tika veikst remonts, kāds to visu plānoja, bet bija tik aprobežots, ka neizdarīja savu darbu pienācīgi.
Ko darīt tagad, kad Staļina sen kā nav!

Atbildēt

Juris

15.11.2020. 16:02

Velojoslas Čaka ielā izskatās vairāk pēc jaunās domes PR. Līdzīgi kā uz Sporta ielas, tās būtībā sākas nekur un beidzas nekur. Pamēģiniet tālāk tikt pāri Zemitānu pārvadam, nebraucot pa sabiedriskā transporta vai auto joslām.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

15.11.2020. 16:00

Un vēl..ja esmu nopircis ko lielu, izsaucu taksometru, kur aizmugurē var ielikt riteni un nopirkto lietu... un par 5 ! eiro mani atved uz mājām praktiski no jebkuras vietas Rīgā.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

15.11.2020. 15:55

Es jau piecus gadus esmu atsacījies no mašīnas, Rīgā dzīvojot.
Braucu ar riteni vasarā, ziemā, pavasarī un rudenī..vējā un saulē, lietū un sniegā, vētrās un negaisos.
Un esmu beizot īsti laimīgs, kā vīrs, kas atbrīvojies no cimperlīgas, prasīgas un greizsirdīgas sievas.
Mans prāts ir skaidrs..nav vairs jālauza galva.."kas tur pie priekšējā riteņa klab..?". Nav vairs jādomā par ķegām un visādām šļūtenēm, vārstiem un bremžu klučiem. Nav jāprāto, kādus apavus ziemā pirkt savai prasīgajai mašīnai, nav jādomā par collām un riteņu diametriem..ir atkritušas rūpes par mašinas stāvvietu.
Es Rīgas centru varu izbraukt vienā mirklī..nav jādomā, kur ričuku pieparkot, nav jātērējās par stāvvietām. Ja luksaforā sarkanais, pagriežos uz nākamo kvartālu. Jebkurā brīdī es var apstaties pie jebkuras bodes vai iestēdes. Milzīga laika ekonomija.
Reizi divās nedēļās es paņemu uz nomu mašīnīti par 10 eiro dienaktī un divās dienās izbarukāju visur, ja vajag kur patālāk. Nav man jāmaksā par oktām un casko, par remontiem autoservisos un soda kvītīm.
Es ietaupu laiku.
Es ietaupu naudu.
Es saudzēju nervus.
Es uzlaboju veselību.
Es vairs neesmu mašīnas vergs.
Lai dzīvo ritenis!

Atbildēt

nu, nu...

15.11.2020. 15:51

Reiz Hruščovs visā PSRS lika audzēt kukurūzu, neņemot vērā klimata īpatnības. Iztapoņas Latvijā stiedza pildīt kunga norādījumus. Tagad Briseles kungi izdomājuši veloceliņus. Iztapoņas Latvijā steidz pildīt viņa pasūtījumu. Briselē jau nav tādu ziemu kā Latvijā.

Atbildēt

Zinošais

15.11.2020. 15:47

Tā notiek ja nodarbojas ar klasisku demaģoģiju !
Jo problēmas būtība ir stāstā ne par to vai kāds ir par vai pret velosatiksmes uzlabošanu vai attīstību, bet gan par veidu kā un kur to dara.
Tikpat demaģoģiska ir atsauce uz kādu citu pilsētu jo tur ir cita sitācija un transporta organizācijas sistēma !

Atbildēt

velofans

15.11.2020. 15:02

»

Viss ir slikti, ļoti slikti

Es braucu ziemā ar velosipēdu. Ne tikai ziemā, bet arī vētrās, stiprā lietū, salā, esmu braucis turp/atpakaļ uz darbu ap 20km vienā virzienā ar nelielu pusaudža ritenīti (sen vairs neesmu pusaudzis) un viss bija kārtībā...


Vai jūs nepateiktu kur Rīgā ir kāds veloceļš?Vienīgais kas varētu pretendēt uz šo statusu ir Jūrmalas virziens,tas pats Rubika būvēts,tagad nedaudz sabeserēts,bet nav īsts veloceļš.Čaka ielas variants ir slikta parodija.

Atbildēt

ja kāds nezin

15.11.2020. 14:55

pa Čaka ielu brauc arī trolejbusi, kuriem ir pieturas, kur cilvēki izkāpj un iekāpj. Ja nu kāds velopēdists taranēs tos cilvēkus?

Atbildēt

Viss ir slikti, ļoti slikti

15.11.2020. 14:49

»

Janka

Nesaprotu, vai eksperiments ziema ir ok? Kurš brauc ar velosipēdu ziema, tas īsti ar prātu nedraudzējas. Es vēl saprastu vasarā. Ko domā plānotāji, ejiet pamācieties kādus gadus desmit un tad pieņemiet lēmumus


Es braucu ziemā ar velosipēdu. Ne tikai ziemā, bet arī vētrās, stiprā lietū, salā, esmu braucis turp/atpakaļ uz darbu ap 20km vienā virzienā ar nelielu pusaudža ritenīti (sen vairs neesmu pusaudzis) un viss bija kārtībā.

Tik un tā viss ir ļoti, ļoti slikti. Drausmīgi slikti. Staķi par veloceļu būvniecību vispār vajadzētu Hāgas tribunālā iesūdzēt, lai apdomājas par saviem noziegumiem, kā veloceļu izbūvi Čaka ielā. Ārprāts!

Atbildēt

Vai manu dieniņ

15.11.2020. 14:42

Viss ir slikti, ļoti slikti. Nebūvē veloceļus - slikti. Būvē veloceļus - slikti. Viss ir tik ļoti, ļoti slikti, ka sliktāk nemaz nevar vairs būt.

Atbildēt

velofans

15.11.2020. 14:30

»

nu tad lūdzu

esi tik laipns un izstāsti, vai vajadzīga tur tā velojosla vai nē


Nē!Lasi uzmanīgāk manu iepriekšējo komentāru.

Atbildēt

nu tad lūdzu

15.11.2020. 14:26

»

velofans

Riteņbraucēji brauc arī ziemā,un nevajag te stāstīt ka viņi atsaldēti...


esi tik laipns un izstāsti, vai vajadzīga tur tā velojosla vai nē!

Atbildēt

velofans

15.11.2020. 13:59

Riteņbraucēji brauc arī ziemā,un nevajag te stāstīt ka viņi atsaldēti.
Neviens riteņbraucējiem nav prasījis vai viņiem tā velojosla Čaka ielā vajadzīga,un kur nu vēl tādā debīlā izpildījumā.Atkal kāds,neizteikšos,būs pārāk rupji,cenšas runāt visu riteņbraucēju vārdā.

Atbildēt

Janka

15.11.2020. 13:51

Es varu ieteikt vēl vienu politisku projektu, kas jāpieņem bez domāšanas un aprēķiniem. Padarīsim Daugavu kuģojamu no Rīgas līdz Daugavpilij, varēs pārvadāt pasažierus, kravas, vai nebūs skaisti? Likteņupe taču.

Atbildēt

Janka

15.11.2020. 13:46

Nesaprotu, vai eksperiments ziema ir ok? Kurš brauc ar velosipēdu ziema, tas īsti ar prātu nedraudzējas. Es vēl saprastu vasarā. Ko domā plānotāji, ejiet pamācieties kādus gadus desmit un tad pieņemiet lēmumus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

Foto1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem.
Lasīt visu...

6

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

Foto1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi nevar kritizēt par taviem izteikumiem, kā arī vēl mazāk vārda brīvība nozīmē, ka tu drīksti liet samazgas virsū citiem un cerēt, ka tādējādi tu izpelnīsies cieņu, apbrīnu, puķes un aizkustinājuma asaras.
Lasīt visu...

21

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

FotoNotikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku pārliecības jautājumu, bet daudzu politisko spēku un lielu biznesa struktūru izdzīvošanas jautājumu. Lielā mērā ir vietā teikt, ka cilvēkiem visiem kopā ir jāiznīcina Facebook, pretējā gadījumā Facebook iznīcinās cilvēkus. Tomēr tikt galā ar Facebook monopolu nav tik vienkārši, bet ne neiespējami. To tad arī apskatīsim.
Lasīt visu...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...