Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

02.09.2022. 21:13

»

?

Kas ir ukri


Ja tu nezini kas, latviešu valodā, ir ukri, tad noteikti nezini arī kas ir gruži. Ģeogrāfiskais stulbums saucas. Jāiet latviešu valodas kursos.

Atbildēt

vv

02.09.2022. 11:28

Tas nav nekāds jaunums, protams ka paši kaimiņi stučīja, arī tagad "labticīgo ziņotāju" pietiek.

Atbildēt

skaidrs ir viens

01.09.2022. 05:51

Vēstures pietaisītājiem aculiecinieku stāsti nepatīk.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:08

Atsaldētajiem, kuru informācija nāk no Dievzemītes propagandas kanāliem vai kas kaut ko ir kaut kur dzirdējuši. Izglītības nav, bet pārliecība kā ķieģelis.

Nevienā tiesas procesā nav vērtēta nācijas atbildība. Pat Vīzentāls atturējās no nācijas pasludināšanas par vainīgu.
Nirnbergas procesā, kas uzskatāms par nozīmīgāko procesu pēc WWII, SS tika atzīta par noziedzīgu organizāciju, bet Vācu ģenerālštābs ne, kaut gan to prasīja PSRS prokurors. Un neatzina pateicoties ASV, kura norādīja, ka šāds precedents varētu novest arī pie ASV ģenerālštāba atzīšanas par noziedzīgu organizāciju, ka ASV kādreiz zaudētu karu. Un admirālis Nimics personīgi liecināja, ka ASV flote ir karojusi ar tieši tādām pašām metodēm kā Kriegsmarine. Dēnicu no cietuma gan tas nepaglāba. U.t.t. un tā joprojām. Kur nācijas atbildība? Pat krievi to neiedomājās rosināt.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:00

»

5.kolona

Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā


Tā nav atbilde. Varbūt publicē vienu atsauci uz vienu dokumentu, kurā ir atzīta vācu nācijas vaina II pasaules karā? Ja nespēj, tad celies no kastes pie lauku veikala durvīm un ej izgulies krūmos, kamēr vēl pietiekami silts.

Atbildēt

5.kolona

31.08.2022. 14:35

»

Nu

Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot


Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 14:07

»

nu jā

Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi


Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot.

Atbildēt

nu jā

31.08.2022. 13:38

»

Хм

А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге...


Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi.

Atbildēt

Krievi atklājuši vēl nacistus

31.08.2022. 13:24

https://inforesist.org/okkupanty-obstrelyali-fermu-na-zaporozhe-okolo-tysyachi-golov-skota-pogibli-2-cheloveka-raneny/

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:23

»

west

Šausmīgi nekaunīgi meli


To man 1975.g. stāstīja aculieciniece!

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:21

»

Fakts

Audriņu iznīcināšana...


Šausmīgi nekaunīgi meli!
Audriņus iznīcināja krievu partizāni, pārģērbušies par vāciešiem!
Beidziet melus izplatīt!

Atbildēt

"Krievu pasaules" celtniecības īpatnības.

31.08.2022. 12:58

https://inforesist.org/v-dramteatre-mariupolya-tela-pogibshih-zalivayut-betonom-a-zapah-ustranyayut-hlorkoj/

Atbildēt

var redzēt,ka tu

31.08.2022. 11:45

»

Patiesais

Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos


čekas maisu saturu neesi redzējis kā savas ausis bez spoguļa.Man tavas muļķības pie kreisajiem sāniem.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 11:22

»

tu arī paskaties

Tad redzēsi,ka no aktīvajiem latviešu stukačiem absolūtais vairākums ir baltkrievi,krievi,ukraiņi n žīdi


Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 10:14

»

Patiesais

Nav pierādījumu. Nevajaga izplatīt maitas ziņas


Katiņā krievi. Par to var spriest nevis pēc dokumentiem, saskaņā ar kuriem dota tāda pavēle, bet pēc Berijas pavēles dokumentus, kas attiecas uz Katiņu, likvidēt. Bet Buča un Irpeņa ir ukru darbs. Tāpat kā Babij jara un vēl virke 2.pasaules kara noziegumu. Bez ukriem holokausta nebūtu, vismaz tādos apmēros. Vāciešiem nervi neturēja, bet ukram vienalga.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 09:49

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Paskaties kartiņās un saskaiti cik bija stukaču, kas stučija padomju varai. Tie ir oficiālie dati, bet ir vēl neoficiālie, un kopā sanāk ap 900 000 tukstoši aktīvu latviešus stukaču. Vai tagad pazīsti latviešus?

Atbildēt

Liana

31.08.2022. 09:16

»

Huntas trollis

Viss tas pats mūsdienās...


... atverot šodien delfus, jau divām cienījamām skolotājām pēc nāves divas attālinātas "žurnālistes" ir atļāvušās dokumentu viltotāju birkas piekarināt. Skolotājām esot bijuši neīsti vakcinēšanās sertifikāti. Ārstiem slimības gaita likusies aizdomīga. Un delfu rakstniecēm spriedums jau gatavs.

Atbildēt

Хм

31.08.2022. 08:44

»

nu jā

Klāt neesam stāvējuši, par konkrēto stāstu neņemos neko spriest. Bet Bučā un Irpeņā slepkavoja krievi.Katiņā arī


А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге?
Введем срок годности, когда нация виновата, а когда уже нет? 50 лет назад-не считается, до 5 лет-считается?

Atbildēt

Huntas trollis

31.08.2022. 06:37

Tiekam skaidrībā, kas ir valsts.

Tauta, šodien pūlis, dzīvo uz zemes. Lai dzīvotu, barojas no zemes. Pūlis dzīvo starp zemi un debesīm.

Vara - tās ir debesis, zvaigznāju stāvoklis uttt. attiecībā pret vietu, kur dzīvo tauta. Varu prezentē prezidents. Prezidentu izvēl Saeima- tautas pārstāvji.

Kas ir Saeima? Saeima risina tautas dzīvesdziņas jautājumus starp debesīm un zemi.

Kas pārvada latviešu tautu un Latvijas tautas pūli? Žīds Rīgas pilī.

Kas manipulē ar latviešu tautas dzīvesdziņu ekonomikas laukā? Žīdene (Ukrainas hasidu izcelsmes) Murniece, manipulējot ar Saeimas lēmumiem savā faktiskajā rīcībā.

Vai valsts ur izdevusies? Jā, valsts ir izdevusies, jo tai globālā finanšu korporācija turpina auzdot naudu, ieķīlājot valsts infrastruktūras ar darba kapitālu - beztiesisko Latvijas tautu - pūli.

Pūlis padarīts par vergiem. Kādiem vergiem? Naudas verguem, jo tā dzīvesdziņas enerģija tiek novadīta izdzīvošanai un valsts parāda procentu sekšanai - jatru dienu samaksājot procentos pāri 1 miljonam euro.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.08.2022. 05:04

»

labrīt

Tur aiz pļava tri dorogi,ļapatai,pa kuru hočeš!tu laikam domā,ka latvieši tajā laikā prata krievu valodu.Atradis,ar ko vilkt paralēles,ar trekno gadu bankām.Nav brīnums par to "'niku'"par neizdevušos valsti.Valsts vainiģa,ka nav smadzeņu


Vēl viens gudrais, kurš parakstīs visu, ko vien pagrūdīs priekšā, pat ja pats neko nesaprot, ko un par ko paraksta. :) Vot, smadzenes tev tik tiešām derētu.

Atbildēt

lauķis

31.08.2022. 05:04

»

Latvietis

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara...


Vai tiešām vēl nav nākusi saprašana ka tas karš bija sarunāts?Vai tiešām nav nākusi sajēga ka tieši tas pats notiek Ukrainā?
Ulmanis no Latvijas izbrauca diplomātu vagonā nevis lopu vagonā.

Atbildēt

Latvietis

31.08.2022. 02:13

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara gadījumā ar Krieviju vācu kara kuģu lielgabali bombardētu Latvijas,Lietuvas un Igaunijas pilsētas, Izsādinātu zvejniekostās desantus.

Atbildēt

Huntas trollis

30.08.2022. 23:40

Viss tas pats mūsdienās.

Žīdene Mūrnieca nomanipulēja ar 13. Saeimas balsojumu, tai pieņemot lēmumu, ka par Kariņa MK noteikumiem nav jābalso 13. Saeimai. Smuki, vai ne?

Globālistu algotnis Kariņš tiekas ar ANO PVO galvenā biroja amatpersonu. Tā rekomendē “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu globālo farmācijas kompāniju interesēs”. Kariņs vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdod ministrei Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”

Idiote Viņķele, kuru nievēlēja 13. Saeimā, var atteikties. Bet neatsakās. Parakstās.

Globālās farmācijas kompānijas ar Levita, Kariņa un Viņķeles starpniecību nošpricē autora tēvu pensionāru.

Atbildēt

nevis skaista bet

30.08.2022. 23:18

»

jibiorio

Skaista pasaka


stulba. kā veca pastala.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:46

»

ha ha ha

Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus


Vāciešus vienalga neizdosies pārsist. Ja PSRS bija, apmēram, 1 aģents uz 27-29 pilsoņiem, tad VDR 1 uz 5-7. Nekas jau tur daudz nav mainījies.

Atbildēt

ha ha ha

30.08.2022. 22:36

»

Nu

Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas


Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus.
https://youtu.be/rG1Js2WL-RQ

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:06

»

harijs

tātad jau tad viņai bija utis


Mandavoškas

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 21:48

»

Nadirs okupant

Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti


Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas.

Atbildēt

ha-ha

30.08.2022. 21:34

Uzrakstiet arī par vācu izpalīgiem,kuri apšāva savus tautiešus.Tie bija tie,kuri ielaida Latvijā okupantus,kuri ieviesa savu kārtību,sadalīja zemi,par ko okupantu salaidēji vāciem ienākot apslaktēja zemes apstrādātajus.Tā ka lietu sākumu meklejiet Ulmanī,kuram pateicoties ar ziediem tika sagaidīti okupanti,sekoja tautas sanaidošana, savstarpējas atriebības utt.,bet okupantu sulaiņi-komunisti līdzīgi izrīkojās pēc neatkarības atgūšanas un pusmiljons latviešu pazuduši,bet sulaiņi kungos un lekni smej čunguru skaitot.

Atbildēt

Nadirs okupant

30.08.2022. 21:34

»

Nu

Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā


Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti.
https://youtu.be/0XvQk_iwlEs

Atbildēt

apbižota aknu desa

30.08.2022. 21:22

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tvnet rubrikā nupat bija vesels raksts "Vīķe-Freiberga par koncentrācijas nometni: mums lika izģērbties kailiem uz atutošanu" pēc kā varēja nodomāt, ka viņa bijusi ieslodzīta koncentrācijas nometnē, bet nē - tā esot bijusi bēgļu nometne, ar sliktiem apstākļiem, tobiš bēga no lāča bet nonāca pie vilka?

Atbildēt

bnf

30.08.2022. 21:14

Kad manu gimeni (vecomati ar berniem)izsutija, Izsutamo sarakstus veidoja vietejie kompartijas vaditaji. Tie bija latviesi! Musu gadijuma sarakstu veidija kompartijas vaditajs ar sekretari! Pec 8 gadiem kompartijas vaditaju atrada noslikusu marka, bet sekretare turpinaja vadit pagastu, un LV neatkaribas gados sanema triszvaigznu ordeni suka!

Atbildēt

kādi dokumenti?

30.08.2022. 21:09

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tie ir par 1940.gadu nevis 1970 gadu,kad tas reži'ms visiem bija "'piegriezies""Pat bijušajiem komunistiem.Levita tēvs nekad nav bijis kompartijā.tas,ka viņš sadrbojās 1940.gadā vēl neko nenozīmē.Disidents,protams,viņš nebija.visiem riebās tas režīms,bet tas nenozīmē būt disidentam.To žurnālisti piedzejoja.

Atbildēt

sertifikāts

30.08.2022. 21:08

Tātad - sižeta turpinājums, bet ne vairs par okupācijas spaidiem. Arī ne tik senajā dzīvokļu denacionalizācijas laikā, jaunizceptie namīpašnieki staigāja pa dzīvokļiem un bāza parakstīt paši savus īres līgumus, stāstīdami ka vecie padomijas beztermiņa līgumi vairs nebūs spēkā, un tāpēc jāparaksta jauns līgums ar namīpašnieku, uz 1 gadu, ko pēc tam varēšot pagarināt, vai iedeva parakstīt aizlocītu papīra lapu, ka piekrītat, piemēram gaismas slēdža nomaiņai, un paraksts gatavs.

Atbildēt

Aizsargs

30.08.2022. 21:01

»

Toties

nez kāpēc jūs klusējiet , kad augstos krēslos sēž stukači un saņem ordeņus,KO


Aiz katra Latvijas cilvēka stāv liktenis un tādu Latvijā toreiz bija 2,5 miljoni, kam izpostīja dzīves. Karš un 50 okupācijas gadi, mūs samazināja uz miljonu, bet šurp atveda gandrīz miljonu marodierus, slepkavas un sarkanos krievu izdzimteņus.

Atbildēt

Mans stāsts

30.08.2022. 20:59

»

Liana

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam...


Vācu okupācijas laikā vācieši nolika pārtikas nodevu zemes lieluma. septiņu bērnu ģimenes galva devās uz pagastu un pasūdzējās, ka graudu nav pat tik daudz ko pavasarī iesēt, bērniem nav ko ēst, nodevu nevar nokārtot, lai neapvaino, ka atsakos palīdzēt vāciešiem kara vešanai, jo bija bail, ka var izrēķināties. Vācietis pavēlēja izrakstīt vairākus maisus graudu sēklai un +. Tēvs graudus atveda mājā un novietojis klētī. Drīz atnāca cits okupants - krievi. Atkal nodevu pieprasījums kara nodrošināšanai, no hektāra. Tēvs dodas uz pagastu, sūdzas, ka nav graudu ko nodot. Krievi atbrauca mājā pārbaudīja un atrada graudus, ko vācieši izrakstīja bērnu uzturam. Krievu okupanti nolaupīja visus graudus, neatstāja ne grama bērniem, sakrāva pajūgā un aizveda, vēl apsūdzēja valsts nodevībā vai citādi, kā, nezinu., tika izteikti draudi, ka mūs par valsts nodevību, krāpšanu, ka nav ko nodot valstij, izvedīšot uz Sibīriju.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 20:53

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā.

Atbildēt

harijs

30.08.2022. 20:34

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju

Atbildēt

Liana

30.08.2022. 20:23

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam varēja parakstīt, ja viņš nebija amatpersona? Ja nu vienīgi uz gatava sprieduma apliecināja, ka tas sagūstītais ir īstais Lietuvietis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

21

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

FotoLikumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā Saeima apstiprināja ieturējamu summu 10% no parāddnieka ienākumiem, kas nepārsniedz minimālās algas apmēru neatkarīgi no piedziņas veida. Tātad no minimālās algas 300 EUR mēnesī parādnieka ieturējamā summa sastādītu: 59,74 EUR/mēnesī (aprēķins: 700 - 10,5% Soc.nod. - 500 neapliek.summa - 23% IIN * 10% = 59,74).
Lasīt visu...

21

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

FotoPiecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā ar unikālu atklāsmi: nevis pašu saraksta biedri esot tie labākie, bet gan viņa galvenais politiskais konkurents.
Lasīt visu...

21

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

FotoEs jums izstāstīšu kaut ko, ko LTV Ivo Leitāns jums neteica. Un viņš arī to nezina. Mans ģimenes uzņēmums pirms dažiem gadiem ir maksājis naudu portālam Delfi par manu dokumentālo filmu reklāmu. Abas reizes portals Delfi ziņoja saviem lasītājiem, ka ir skatāmas žurnālista Anša Pūpola dokumentālās filmas. Es ticu, ka portāls ļoti rūpīgi seko likumiem, kas aizliedz melīgas reklāmas izplatīšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...