Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu

02.09.2022. 21:13

»

?

Kas ir ukri


Ja tu nezini kas, latviešu valodā, ir ukri, tad noteikti nezini arī kas ir gruži. Ģeogrāfiskais stulbums saucas. Jāiet latviešu valodas kursos.

Atbildēt

vv

02.09.2022. 11:28

Tas nav nekāds jaunums, protams ka paši kaimiņi stučīja, arī tagad "labticīgo ziņotāju" pietiek.

Atbildēt

skaidrs ir viens

01.09.2022. 05:51

Vēstures pietaisītājiem aculiecinieku stāsti nepatīk.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:08

Atsaldētajiem, kuru informācija nāk no Dievzemītes propagandas kanāliem vai kas kaut ko ir kaut kur dzirdējuši. Izglītības nav, bet pārliecība kā ķieģelis.

Nevienā tiesas procesā nav vērtēta nācijas atbildība. Pat Vīzentāls atturējās no nācijas pasludināšanas par vainīgu.
Nirnbergas procesā, kas uzskatāms par nozīmīgāko procesu pēc WWII, SS tika atzīta par noziedzīgu organizāciju, bet Vācu ģenerālštābs ne, kaut gan to prasīja PSRS prokurors. Un neatzina pateicoties ASV, kura norādīja, ka šāds precedents varētu novest arī pie ASV ģenerālštāba atzīšanas par noziedzīgu organizāciju, ka ASV kādreiz zaudētu karu. Un admirālis Nimics personīgi liecināja, ka ASV flote ir karojusi ar tieši tādām pašām metodēm kā Kriegsmarine. Dēnicu no cietuma gan tas nepaglāba. U.t.t. un tā joprojām. Kur nācijas atbildība? Pat krievi to neiedomājās rosināt.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 15:00

»

5.kolona

Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā


Tā nav atbilde. Varbūt publicē vienu atsauci uz vienu dokumentu, kurā ir atzīta vācu nācijas vaina II pasaules karā? Ja nespēj, tad celies no kastes pie lauku veikala durvīm un ej izgulies krūmos, kamēr vēl pietiekami silts.

Atbildēt

5.kolona

31.08.2022. 14:35

»

Nu

Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot


Analfabēts jeb debiloīds vai vienkārši mācījies valsts finansētā okupantu skolā.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 14:07

»

nu jā

Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi


Un kāda ir pasaules pieredze par vācu nācijas vainu II pasaules karā? Nav par tādu dzirdēts (vismaz no juridiskā viedokļa), tā ka lūgums apgaismot.

Atbildēt

nu jā

31.08.2022. 13:38

»

Хм

А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге...


Varētu izmantot pasaules pieredzi par vācu nācijas vainu II pasaules kara sakarā un piemērot to krievu nācijai. Viņi mīl daudz runāt par pagājušā kara pieredzi.

Atbildēt

Krievi atklājuši vēl nacistus

31.08.2022. 13:24

https://inforesist.org/okkupanty-obstrelyali-fermu-na-zaporozhe-okolo-tysyachi-golov-skota-pogibli-2-cheloveka-raneny/

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:23

»

west

Šausmīgi nekaunīgi meli


To man 1975.g. stāstīja aculieciniece!

Atbildēt

west

31.08.2022. 13:21

»

Fakts

Audriņu iznīcināšana...


Šausmīgi nekaunīgi meli!
Audriņus iznīcināja krievu partizāni, pārģērbušies par vāciešiem!
Beidziet melus izplatīt!

Atbildēt

"Krievu pasaules" celtniecības īpatnības.

31.08.2022. 12:58

https://inforesist.org/v-dramteatre-mariupolya-tela-pogibshih-zalivayut-betonom-a-zapah-ustranyayut-hlorkoj/

Atbildēt

var redzēt,ka tu

31.08.2022. 11:45

»

Patiesais

Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos


čekas maisu saturu neesi redzējis kā savas ausis bez spoguļa.Man tavas muļķības pie kreisajiem sāniem.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 11:22

»

tu arī paskaties

Tad redzēsi,ka no aktīvajiem latviešu stukačiem absolūtais vairākums ir baltkrievi,krievi,ukraiņi n žīdi


Tādus netīrumus nevar izmazgāt ar muti. Saņēmi aukstu dušu, patiesība stipri grauž, prostrācija iestājās? Dzīvo tālak savos melos.

Atbildēt

Nu

31.08.2022. 10:14

»

Patiesais

Nav pierādījumu. Nevajaga izplatīt maitas ziņas


Katiņā krievi. Par to var spriest nevis pēc dokumentiem, saskaņā ar kuriem dota tāda pavēle, bet pēc Berijas pavēles dokumentus, kas attiecas uz Katiņu, likvidēt. Bet Buča un Irpeņa ir ukru darbs. Tāpat kā Babij jara un vēl virke 2.pasaules kara noziegumu. Bez ukriem holokausta nebūtu, vismaz tādos apmēros. Vāciešiem nervi neturēja, bet ukram vienalga.

Atbildēt

Patiesais

31.08.2022. 09:49

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Paskaties kartiņās un saskaiti cik bija stukaču, kas stučija padomju varai. Tie ir oficiālie dati, bet ir vēl neoficiālie, un kopā sanāk ap 900 000 tukstoši aktīvu latviešus stukaču. Vai tagad pazīsti latviešus?

Atbildēt

Liana

31.08.2022. 09:16

»

Huntas trollis

Viss tas pats mūsdienās...


... atverot šodien delfus, jau divām cienījamām skolotājām pēc nāves divas attālinātas "žurnālistes" ir atļāvušās dokumentu viltotāju birkas piekarināt. Skolotājām esot bijuši neīsti vakcinēšanās sertifikāti. Ārstiem slimības gaita likusies aizdomīga. Un delfu rakstniecēm spriedums jau gatavs.

Atbildēt

Хм

31.08.2022. 08:44

»

nu jā

Klāt neesam stāvējuši, par konkrēto stāstu neņemos neko spriest. Bet Bučā un Irpeņā slepkavoja krievi.Katiņā arī


А в Аудринях, Румбуле и Беларуссии латыши. Как и красные латышские стрелки топили в крови крестьянские восстания после 2017. И что в итоге?
Введем срок годности, когда нация виновата, а когда уже нет? 50 лет назад-не считается, до 5 лет-считается?

Atbildēt

Huntas trollis

31.08.2022. 06:37

Tiekam skaidrībā, kas ir valsts.

Tauta, šodien pūlis, dzīvo uz zemes. Lai dzīvotu, barojas no zemes. Pūlis dzīvo starp zemi un debesīm.

Vara - tās ir debesis, zvaigznāju stāvoklis uttt. attiecībā pret vietu, kur dzīvo tauta. Varu prezentē prezidents. Prezidentu izvēl Saeima- tautas pārstāvji.

Kas ir Saeima? Saeima risina tautas dzīvesdziņas jautājumus starp debesīm un zemi.

Kas pārvada latviešu tautu un Latvijas tautas pūli? Žīds Rīgas pilī.

Kas manipulē ar latviešu tautas dzīvesdziņu ekonomikas laukā? Žīdene (Ukrainas hasidu izcelsmes) Murniece, manipulējot ar Saeimas lēmumiem savā faktiskajā rīcībā.

Vai valsts ur izdevusies? Jā, valsts ir izdevusies, jo tai globālā finanšu korporācija turpina auzdot naudu, ieķīlājot valsts infrastruktūras ar darba kapitālu - beztiesisko Latvijas tautu - pūli.

Pūlis padarīts par vergiem. Kādiem vergiem? Naudas verguem, jo tā dzīvesdziņas enerģija tiek novadīta izdzīvošanai un valsts parāda procentu sekšanai - jatru dienu samaksājot procentos pāri 1 miljonam euro.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

31.08.2022. 05:04

»

labrīt

Tur aiz pļava tri dorogi,ļapatai,pa kuru hočeš!tu laikam domā,ka latvieši tajā laikā prata krievu valodu.Atradis,ar ko vilkt paralēles,ar trekno gadu bankām.Nav brīnums par to "'niku'"par neizdevušos valsti.Valsts vainiģa,ka nav smadzeņu


Vēl viens gudrais, kurš parakstīs visu, ko vien pagrūdīs priekšā, pat ja pats neko nesaprot, ko un par ko paraksta. :) Vot, smadzenes tev tik tiešām derētu.

Atbildēt

lauķis

31.08.2022. 05:04

»

Latvietis

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara...


Vai tiešām vēl nav nākusi saprašana ka tas karš bija sarunāts?Vai tiešām nav nākusi sajēga ka tieši tas pats notiek Ukrainā?
Ulmanis no Latvijas izbrauca diplomātu vagonā nevis lopu vagonā.

Atbildēt

Latvietis

31.08.2022. 02:13

Redziet Kārlis Ulmanis nenobijās no krievu ordām. Katra no Baltijas valstīm pat atsevišķi patriektu slikti apģērbtos, izbadējušos, neuzticamos, slikti apģērbtos staļina slepkavas. Taču Padomju Krievijas militārais sabiedrotais bija Nacionāl Sociālistiskā hitleriskā Vācija ar labāko armiju Eiropā. Kara gadījumā ar Krieviju vācu kara kuģu lielgabali bombardētu Latvijas,Lietuvas un Igaunijas pilsētas, Izsādinātu zvejniekostās desantus.

Atbildēt

Huntas trollis

30.08.2022. 23:40

Viss tas pats mūsdienās.

Žīdene Mūrnieca nomanipulēja ar 13. Saeimas balsojumu, tai pieņemot lēmumu, ka par Kariņa MK noteikumiem nav jābalso 13. Saeimai. Smuki, vai ne?

Globālistu algotnis Kariņš tiekas ar ANO PVO galvenā biroja amatpersonu. Tā rekomendē “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu globālo farmācijas kompāniju interesēs”. Kariņs vienpersonīgi ar savu rezolūciju uzdod ministrei Viņķelei “izstrādāt pūļa vakcinācijas plānu”

Idiote Viņķele, kuru nievēlēja 13. Saeimā, var atteikties. Bet neatsakās. Parakstās.

Globālās farmācijas kompānijas ar Levita, Kariņa un Viņķeles starpniecību nošpricē autora tēvu pensionāru.

Atbildēt

nevis skaista bet

30.08.2022. 23:18

»

jibiorio

Skaista pasaka


stulba. kā veca pastala.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:46

»

ha ha ha

Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus


Vāciešus vienalga neizdosies pārsist. Ja PSRS bija, apmēram, 1 aģents uz 27-29 pilsoņiem, tad VDR 1 uz 5-7. Nekas jau tur daudz nav mainījies.

Atbildēt

ha ha ha

30.08.2022. 22:36

»

Nu

Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas


Možjem poftoriķ, ko krievi arī centīgi pierāda ar stučīšanu, pat pārspējot Staļina laikus.
https://youtu.be/rG1Js2WL-RQ

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 22:06

»

harijs

tātad jau tad viņai bija utis


Mandavoškas

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 21:48

»

Nadirs okupant

Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti


Ja tā, tad situācija ir vēl dramatiskāka. Es biju iedomājies, ka stučīja kādi 30-40%. Ja pieskaita izrevidētos, tad sanāks vairāk par pusi. Nekāda īpaša līdzjūtība nerodas.

Atbildēt

ha-ha

30.08.2022. 21:34

Uzrakstiet arī par vācu izpalīgiem,kuri apšāva savus tautiešus.Tie bija tie,kuri ielaida Latvijā okupantus,kuri ieviesa savu kārtību,sadalīja zemi,par ko okupantu salaidēji vāciem ienākot apslaktēja zemes apstrādātajus.Tā ka lietu sākumu meklejiet Ulmanī,kuram pateicoties ar ziediem tika sagaidīti okupanti,sekoja tautas sanaidošana, savstarpējas atriebības utt.,bet okupantu sulaiņi-komunisti līdzīgi izrīkojās pēc neatkarības atgūšanas un pusmiljons latviešu pazuduši,bet sulaiņi kungos un lekni smej čunguru skaitot.

Atbildēt

Nadirs okupant

30.08.2022. 21:34

»

Nu

Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā


Tu mani sūti uz čekistu un okupantu vēsturnieku kontrolēto Okupācijas muzeju, kur sen viss izrevidēts, lai vajadzīgie biedri ir balti un pūkaini. Pat Atmodas laiku patiesā vēsture un Pilsoņu Kongress ir no skolu programmām izoperēti.
https://youtu.be/0XvQk_iwlEs

Atbildēt

apbižota aknu desa

30.08.2022. 21:22

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tvnet rubrikā nupat bija vesels raksts "Vīķe-Freiberga par koncentrācijas nometni: mums lika izģērbties kailiem uz atutošanu" pēc kā varēja nodomāt, ka viņa bijusi ieslodzīta koncentrācijas nometnē, bet nē - tā esot bijusi bēgļu nometne, ar sliktiem apstākļiem, tobiš bēga no lāča bet nonāca pie vilka?

Atbildēt

bnf

30.08.2022. 21:14

Kad manu gimeni (vecomati ar berniem)izsutija, Izsutamo sarakstus veidoja vietejie kompartijas vaditaji. Tie bija latviesi! Musu gadijuma sarakstu veidija kompartijas vaditajs ar sekretari! Pec 8 gadiem kompartijas vaditaju atrada noslikusu marka, bet sekretare turpinaja vadit pagastu, un LV neatkaribas gados sanema triszvaigznu ordeni suka!

Atbildēt

kādi dokumenti?

30.08.2022. 21:09

»

harijs

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju


Tie ir par 1940.gadu nevis 1970 gadu,kad tas reži'ms visiem bija "'piegriezies""Pat bijušajiem komunistiem.Levita tēvs nekad nav bijis kompartijā.tas,ka viņš sadrbojās 1940.gadā vēl neko nenozīmē.Disidents,protams,viņš nebija.visiem riebās tas režīms,bet tas nenozīmē būt disidentam.To žurnālisti piedzejoja.

Atbildēt

sertifikāts

30.08.2022. 21:08

Tātad - sižeta turpinājums, bet ne vairs par okupācijas spaidiem. Arī ne tik senajā dzīvokļu denacionalizācijas laikā, jaunizceptie namīpašnieki staigāja pa dzīvokļiem un bāza parakstīt paši savus īres līgumus, stāstīdami ka vecie padomijas beztermiņa līgumi vairs nebūs spēkā, un tāpēc jāparaksta jauns līgums ar namīpašnieku, uz 1 gadu, ko pēc tam varēšot pagarināt, vai iedeva parakstīt aizlocītu papīra lapu, ka piekrītat, piemēram gaismas slēdža nomaiņai, un paraksts gatavs.

Atbildēt

Aizsargs

30.08.2022. 21:01

»

Toties

nez kāpēc jūs klusējiet , kad augstos krēslos sēž stukači un saņem ordeņus,KO


Aiz katra Latvijas cilvēka stāv liktenis un tādu Latvijā toreiz bija 2,5 miljoni, kam izpostīja dzīves. Karš un 50 okupācijas gadi, mūs samazināja uz miljonu, bet šurp atveda gandrīz miljonu marodierus, slepkavas un sarkanos krievu izdzimteņus.

Atbildēt

Mans stāsts

30.08.2022. 20:59

»

Liana

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam...


Vācu okupācijas laikā vācieši nolika pārtikas nodevu zemes lieluma. septiņu bērnu ģimenes galva devās uz pagastu un pasūdzējās, ka graudu nav pat tik daudz ko pavasarī iesēt, bērniem nav ko ēst, nodevu nevar nokārtot, lai neapvaino, ka atsakos palīdzēt vāciešiem kara vešanai, jo bija bail, ka var izrēķināties. Vācietis pavēlēja izrakstīt vairākus maisus graudu sēklai un +. Tēvs graudus atveda mājā un novietojis klētī. Drīz atnāca cits okupants - krievi. Atkal nodevu pieprasījums kara nodrošināšanai, no hektāra. Tēvs dodas uz pagastu, sūdzas, ka nav graudu ko nodot. Krievi atbrauca mājā pārbaudīja un atrada graudus, ko vācieši izrakstīja bērnu uzturam. Krievu okupanti nolaupīja visus graudus, neatstāja ne grama bērniem, sakrāva pajūgā un aizveda, vēl apsūdzēja valsts nodevībā vai citādi, kā, nezinu., tika izteikti draudi, ka mūs par valsts nodevību, krāpšanu, ka nav ko nodot valstij, izvedīšot uz Sibīriju.

Atbildēt

Nu

30.08.2022. 20:53

»

Nadirs okupant

Nepielīdzini visus sev, te nav krievija un krievi, kur dzīvo sādžās, dzer ļergu un no dzeršanas brīvajā laikā cits citu stučī


Te ir kur? Aizej uz Okupācijas muzeju un, pēc tam, bibliotēku un palasi dokumentus. Ja tu māki arī lasīt, ne tikai rakstīt. Protams, ka stučīja latvieši. Vēl tagad stučī, tikai citai varai. Vismaz Latvijā.

Atbildēt

harijs

30.08.2022. 20:34

levits arī visiem stāsta, ka viņa tēvs bija disidents , bet dokumenti liecina pretējo. šeit arī ir dokumenti pret meitenes interpretāciju

Atbildēt

Liana

30.08.2022. 20:23

Lai nu Ikars aizbrauc pie tiem kaimiņiem un izrunā visu. Ja viņa vecmāmiņa pati būtu parakstījusi jebkādu papīru brīdī, kad divi iebrucēji ar durkļiem stāv sētā, kur tavs bērns rotaļājas, tad saprastu. Bet tagad nav skaidrs, ko vīrs sievai stāstīja un ko nestāstīja. Kādus nāvessodus tad kaimiņš kaimiņam varēja parakstīt, ja viņš nebija amatpersona? Ja nu vienīgi uz gatava sprieduma apliecināja, ka tas sagūstītais ir īstais Lietuvietis.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...