Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārkāpumu turpinās

17.04.2017. 15:03

KNAB administratīvi soda Valsts robežsardzes koledžas direktoru, 11. Aprīlis, 2017. https://www.knab.gov.lv/lv/valsts_amatpersonu_darbibas_kontrole/offences/525308-knab_administrativi_soda_valsts_robezsardzes_koledzas_direktoru.html
Ka redzams, tad šī persona pastāvīgi pārkāpj likumus un ir nospļauties par sabiedrības viedokli.
Kādus robežsargus sagatavo šī mācību iestāde? Kukuļņēmējus, valsts mantas rāvējus, kuram galvenais nauda, savs labums, bet ne valsts intereses.
Vai šāda persona vispār ir tiesīga vadīt robežsardzes mācību iestādi?

Atbildēt

sabiedrība

25.06.2016. 18:41

»

rēzekniete

Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda...


Piekrītam!!! Izdienas pensija visiem valsts struktūrā strādājošiem!!! Pilnas pārvaldes tādu darbinieku. Pensijā aiziet pat četrdesmit gados. Un paliek strādāt tajā pašā amatā uz tā paša krēsla. Tikai klāt nāk pensija no valsts budžeta. Baigi labi!!!

Atbildēt

Labuss

21.06.2016. 18:23

Jā,nopērk bezīntankā kannu GSM,atnes,pielej dienesta auto un tikai tad brauc savās darīšanās,LABAIS PRIEKŠNIEKS,a vēl uzbrauc stukači?

Atbildēt

xxl

21.06.2016. 15:00

Izskatās, ka nes kannu ar bendžu😅

Atbildēt

tiffany

20.06.2016. 20:36

»

Antropologs

A vot i nezini,neuzminēji


kā vienmēr - komentāros visvairāk nosoda nevis tos, kuri atļaujas uzvesties pretīgi savās darba vietās (it sevišķi, ja ir priekšnieka amatā), bet norej tos, kuriem ir piegriezušās neizturamās nejēdzības un vēlētos likumīgi tās risināt?

Atbildēt

rēzekniete

20.06.2016. 20:19

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Pilnīgi piekrītu, ka viss "saknē" ir jāmaina! Visa Rēzekne par šo runā, beidzot kāds uzdrošinājās uzrakstīt. Bet nekas jau nemainīsies, jo roka roku mazgā. Kur tas redzēts, ka no darba vietas aiziet izdienas pensijā un turpina strādāt, saņemot pensiju no valsts un algu. Bet, ja vari strādāt, tad kāda pensija!!!! Un vispār, kāda izdienas pensija šoferiem, kuri dzer daba vietā, remontē savas auto un zog degvielu!!!! Ar ko šie šoferi, sekretāres, grāmatvedes utt. atšķiras no citās valsts iestādes strādājošiem, ka viņiem pienākas izdienas pensija? BRĪNOS par šo valsts politiku... Lūk kur varētu ietaupīt naudu valsts budžetā. Bet AUGŠAS visus likumus pieņem priekš sevis!!!!

Atbildēt

nu...

20.06.2016. 12:00

par vrs priekšnieku jāliek taādu pašu cilv
eku kā Garbaru. Tikai Garbara (visu cieņu Jums Garbara kungs)vilciens ir aizgāji... Iesakiet savas kandidatūras... Iesaku Raimondu Deičmani. No ierindnieka līdz (nezinu viņa dienesta pakāpi šodien) normālam cilvēkam, kurš nav padi---s savu prātu un godu. Jā, piekrītu viņš mani ir paraudzis...

Atbildēt

knab

20.06.2016. 09:10

2012/2013 macibu gada macijas kadets kurs menesi sanema vairak neka stradajosie robezsargi .... Varda Oskars. Ir kadam velesanas to parbaudit ?????

Atbildēt

S

19.06.2016. 23:04

»

V

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus


Jā jā jā- tad plus vēl visus pārējos pedagogus kuri nevīžo jaunos robežsargus kārtīgi mācīt un tad šitādu rakstu autori varēs parādīt savas spējas uz pilnu klapi.....

Atbildēt

Joske

19.06.2016. 21:08

A kas tās par foto rakstā pielikumà- Kauņas auto tirgus?

Atbildēt

pilsoņis

19.06.2016. 15:40

»

Mh

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt


Nu vot sākas, kur tagad bez mūsu mera. Arī koledža nekārtībās ir Bartaševica vaina. Starp citu ļoti ērts cilvēks, dežūra ēzelis. Bet vajag iegamet, pa to laiku īsti zāģi gremdē valsts.

Atbildēt

Antropologs

19.06.2016. 12:08

»

Ginekologs

es ziiiinu, tā ir Mihailova


A vot i nezini,neuzminēji.

Atbildēt

ozo

18.06.2016. 21:11

Iestādes, kurām šī raksta saturs ir saistošs, ir ieinteresētas rīkoties. Tomēr izskatās, ka pietiek.com priekš konkrētās iestādes darbiniekiem vai "zinošiem" cilvēkiem ir veļas mazgāšanas, baumu un intrigu forums. Pazemojoši ir publiski apspriežot citu privāto dzīvi, diskutēt par morāli un ētiku, jo tas viens otru izslēdz.

Atbildēt

kreisais malējais

18.06.2016. 12:23

Vai kāds pateiks,kas atbild koledžā par kantīni,vispār par hozbloku,tas pirmais jāpatriec,kāds ir, tievs vai resns,vai mājās tur barokļus?agafonu vajadzēja aiztikt kad bija SC,tagad šis pie vienoto siles,tā ka nepieskaramais.

Atbildēt

V

18.06.2016. 11:14

Tīra patiesība! Koledžas vadība sen jau ir jàmaina! Direktoru un viņa vietniekus!

Atbildēt

taisnīguma kodols

18.06.2016. 10:48

»

?

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko


Ir šajā pusē viens "naudas karalis", kuram personiskais spēlē galveno lomu, iesaistot augstākminētās trīs personas. Kā izrādās ar naudu personīgo dzīvi nevar sakārtot, tāpēc lielāka interese ir par citu cilvēku dzīvi.

Atbildēt

vauuu

18.06.2016. 10:40

»

teteris

Pats pat lēmumu nevar pieņemt


Ha-ha-ha-to laikam to raksta viena no Rinkuna mīļākām, jo normāls cilvēks NEKAD tādu murgu neizmurgotu! Kāds vad;itājs ir Rinkuns?- pat zirgi smejas- egoists, bailīgs(vispār nav mugurkaula),bez sava viedokļa,padotos vispār par cilvēkiem neuzskata, izņemot sievietes, kuras kājas prot plati paplest!!!

Atbildēt

falko

17.06.2016. 22:14

»

aiaiaiaia

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu


Redakcijas komanda varētu sadarbībā ar valsts valodas centru organizēt šī Agafonova valsts valodas prasmju pārbaudi. Kā var dienēt un vispār pasniegt, ja latviski tikai druski un galvā skaidas?

Atbildēt

?

17.06.2016. 20:49

liepiņš,mihailova,rancāns,no kā aug kājiņas,kas ir ieinteresēts,kas rausta "virvīti",kaut arī daudz patiesības,bet velk uz personisko.

Atbildēt

Ups4

17.06.2016. 16:44

»

janka

Aga, vēl šitā tizleņa trūkst. Bija ludzas pārvaldē par priekšnieku


Liepājā tas karjerists ar bija par priekšnieku.

Atbildēt

atbalstu

17.06.2016. 16:08

»

ideja

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots


kur nu vēl stingrāku mugurkaulu - uz kuru pusi vajag, uz to stāvēs. Ja jau vajag Liepiņa turpināju, tad ir īstais. Katru dienu nobraukā 200 km ar dienesta auto uz mājām un visus paziņas izvadā.Un kā prot migu acīs pūst -

Atbildēt

xxx

17.06.2016. 11:56

Kad grebņevā koņs laida savus pasatus ar kontrobasu, visi ludzas priekšnieki zināja...tātad atbalstīja

Atbildēt

ogo

17.06.2016. 10:40

»

vālodzīte

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta


Tagad visi spēki tiks novirzīti uz raksta autora meklēšanu, diemžēl. Bet runa iet par virsnieku godu, un godīgi būtu vienam otrajam doties pensijā, bet parējos aizritēt uz robežu.kaut uz robežas arī tadā pašā veidā rīkojas strūkturvienību priekšnieki.šeit darba lauciņš Pujata k-ga kantorim.

Atbildēt

vālodzīte

17.06.2016. 10:24

Prieks,ka cilvēks atļāvās ko tādu uzrakstīt,bet tajā pašā laikā ir bēdīgi,jo iestādes,kam būtu jāapkaro šitādas nekārtības un bezjēdzības atkal neko nedarīs,bet aizvērs tematu un būs viss kā bijis līdz šim.Bet lai zina lielie priekšnieki , ko par viņiem domā tauta!!!

Atbildēt

ideja

16.06.2016. 23:33

koledzai ir nepieciesams specigs, harizmātisks, patriotisks, ar stingru mugurkaulu un pats galvenais ar izteiktu nepatiku pret alkoholu apveltīts līderis. Domas var dalīties, bet man prātā nāk tikai un vienīgi Rinkuna kungs, viņš būtu koledžai perfekti piemērots.

Atbildēt

aiaiaiaia

16.06.2016. 23:17

visjautrakais šaja visā ir pasniedzējs Agafonovs :-D bet bardaks robezsardze būs tik ilgi kamēr katrs puspulkvedis un pulkvedis sevi uzskatis par caru un dievu.

Atbildēt

Gimbala

16.06.2016. 22:25

Tak visa Vrs vadība darbojas kā labajos padomju armijas stila akordos. Priekšnieks ir kungs un pavēlnieks un savu iegribu apmierinātājs, pārāks un gudrāks par visiem citiem, privilēģijas izvēlas paši sev. Tāda ir sistēma un tā necieš citādi (bieži vien - pareizi domājošos).

Atbildēt

VRS priekšnieks Garbars baidās no publicitates.

16.06.2016. 22:06

»

robis

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess


Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis NORMUNDS GARBARS baidās izklāstīt acīmredzamas problēmas Valsts robežsardzē, baidās no preses, no atklātas runas par nekārtībām VRS un tās koledžā.
Diemžēl prese Latvijā ir bezzobaina un bailīga. Kaut kas līdzīgs Krievijas prokremliskai presei, kura tik pret Ukrainu un kaimiņu valstīm vēršas. Par iekšējam problēmām vai neko, vai kaut ko niecīgu.
Taču Latvijas valsts robeža ir arī ES robeža un robežsardzes vadības pavirša attieksme nav pieļaujama. Faktiski mēs redzam, ka Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas prestīžs, reputācija ir pilnīgi sagrauta. Un ja nerīkoties steidzīgi, tad varam palikt bez valsts robežas apsardzes. Sabiedrība nedrīkst palikt vienaldzīga un vajadzīga nopietna iejaukšanās. Arī redakcija Pietiek varētu ņemt kontrolē šo robežsarga rakstu un turpināt informēt sabiedrību un ministrus.

Atbildēt

robis

16.06.2016. 20:20

Garbara kungs, Jums ir mugurkauls? Kaut kas ir jādara, jo kates vārds ir patiess!

Atbildēt

korešs

16.06.2016. 16:17

Ja, baiga tema ir aizkarta. Zel, ka viss par VRK seit aprakstitais - tira taisniba. Sakara ar to, ka koledzas tema jau ir izsmesla, ierosinu sakt jaunu temu: par Liepina, Maslika un Savicka lomu kontrabandas piesegsana LUP.

Atbildēt

toliks

16.06.2016. 16:07

https://m.youtube.com/watch?v=Dim2cv6gjG8

https://m.youtube.com/watch?v=JfMi3tKvTM8

Mazs ieskats vēsturē.....

Atbildēt

aspuris

16.06.2016. 15:55

Kādi i atsevišķie blēži strādā Daugavpils pārvaldē, Silenes RKP ....... priekšnieks vairākas reizes ir pieķerts braucot dzērumā. Nu un kas, viens zvans problēma atrisināta. Var iebraukt Ditton nama galvenās ieejas stabā pālī.... Visa pilsēta to zin. No padotajiem prasa, bet paši kādu piemēru rāda. Blēdis...... vemt gribas .....robežsardzes tēla spodrinātāji.


Atbildēt

Re

16.06.2016. 15:19

Atvainojos, t.i. Nekā personīgi

Atbildēt

Re

16.06.2016. 15:16

Protams, ka viņi visu noliegs, kurš tad atzīsies? Ha! Bet tas jau ne tikai Rēzeknes koledžā tā notiek! Ja kādam būtu drosme pastāstīt patiesību par tusiņiem un ballītēm darba laikā, par dienesta transporta lidzekļu izmantošanu privātām vajadzībām, tad katrā pārvaldē atklātos tāaaaadas lietas, kas jums mīļie, pilsoņi, pat sapņos nav rādījušies. Te darbs būt valsts kontrolei un Nekā persoņigi.

Atbildēt

Lol

16.06.2016. 13:18

Smieklīga tā tauta latvijā! Visi par vienu un neviens ne par vienu

Atbildēt

Izolde

16.06.2016. 13:15

»

Juris

Nav ko darīt tiem, kas klusē par ko tādu, fotto, tas ir mazākais ļaunums! Gods un slava raksta autoram


Eu Juri, uzraksti par kādu privāto Rēzeknē vai tās apkaimē uzņēmumu, kur ir visas sociālās garantijas un kur ir tāda alga kā valsts iestādē, nez ko Rēzeknē lielākie atlases konkursi uz jebkuru valsts iestādes vakanto vietu ir vislielākie. Un, ja šī raksta autoram viss ir tik sūdīgi tur strādājot, var aiziet pastrādāt jau uz pieminēto Maksimu.

Atbildēt

Mh

16.06.2016. 13:15

Ieliksim ribežsardzē Bartaševiča draugus un bandu, gan jau būs labāk, uzreiz visi ņaudētāji un stukači varēs sēdēt mājās un raudāt stūrītī, par netaisnību, kuras dēļ viņu atlaida no darba, jo nebij draugu sarakstā. Rimstās stukači un iet mājās pagulēt

Atbildēt

Visszinis

16.06.2016. 13:14

nav ko brīnīties EDGARAM RANCĀNAM kontrabandas ceļā iegūtās naudiņas ir tik daudz, ka var aiziet pensijā. Ko viņam satraukties, Ludzā divi veikali kuri īpašnieks ir Rancāna brālis, tūlīt būs jauns veikals, viss notiek. Koledža ir vajadzīga lai apmierinātu savas seksuālās un amorālās vajadzības jo Liepiņš taču jau gados.

Atbildēt

Gudrajiem.lv

16.06.2016. 13:03

Labi, ka visi citi labi ļaudis apkārt, tas, ka pārējie sēž savos kabinetos un tikai mēles kuļ par to cik priekšnieki slikti, kamēr saņem algas lielākas nekā tie kas uz robežām dienu un nakti rukā, tas jau nekas. Visas veselības garantijas, formas un aprīkojumu, kāda uz robežām nav. Labāk būtu sēdējuši un klusējuši ka tikuši tik labā iestādē un sēž kā dieva azotē, kamēr tieši šie visi iepriekš minētie raujas lai uzturēt iestādi pie dzīvības, dažreiz atļaujoties izmantot arī savas priekšrocības. Kāpēc menti necilājas par saviem priekšniekiem un neraud par visatļautību, kad reāli tiem tur bardaks vēl lielāks? Jo zin, ka to tā neviens neatstātu un no savas karjeras varētu atteikties. Laiks pieaugt un saprast, ka visi dzīvo un izdzīvo kā māk un grib, tāpēc dažreiz vajag cienīt to kas dots un paklusēt netīras veļas mazgātājiem.

Atbildēt

janis

16.06.2016. 13:02

»

xxl

Pretīgs psrs laiku tipiņš


Normāls džeks.

Atbildēt

jānis

16.06.2016. 13:01

»

Sīpoliņš

Kāds var apskaidrot, kas tie par mistiskiem sportistiem-darbiniekiem


Tādā veidā tiek atbalstīti valsts nozīmes sportisti. Tur ir viss pareizi. Prof. Sports pieprasa lielu laika atdevi.

Atbildēt

izlūks

16.06.2016. 12:58

nu nekad nenoticētu tam, ka Edgars Rancāns savu gadiem noturēto kontrabandas biznesu Aizgāršas RSN atdos savai padotajai (mīļākajai)

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Intensīva mežizstrāde un pieprasījums pēc koksnes biomasas izraisa mežu degradāciju Igaunijā un Latvijā

FotoEiropas valstu, tostarp Nīderlandes, Dānijas un Lielbritānijas, pieprasījums pēc biomasas veicina mežizstrādes intensitāti Igaunijā un Latvijā. Jaunais ziņojums “Koksnes granulā paslēptais: intensīvas mežizstrādes ietekme uz Igaunijas un Latvijas mežiem”, ko publicējis Igaunijas Dabas fonds un Latvijas Ornitoloģijas biedrība, rāda, ka abu valstu mežsaimniecību raksturo intensīva, uz kailcirtēm balstīta mežsaimniecība. Lai gan abās valstīs ir likumi un standarti, kam būtu jānodrošina dabas aizsardzība, šādai mežu apsaimniekošanai ir negatīva ietekme gan uz dabas daudzveidību, gan klimatu.
Lasīt visu...

6

Kariņam jāmaina slikti strādājošie ministri vai pašam jāuzņemas atbildība

FotoMinistru prezidents Krišjānis Kariņš savā svētdienas uzrunā Latvijas televīzijā faktiski skaidri atzina kļūdas, nekonsekvenci un pretrunas, ko valdība pieļāvusi COVID 19 pandēmijas apkarošanas procesā.
Lasīt visu...

21

Kādēļ mēs ļaujam sevi apzagt?

FotoVispārzināma ir atziņa, ka cilvēks ir sabiedriska būtne. Daudz mazāk tiek runāts par tām likumsakarībām, kas nemainīgi, cauri gadsimtiem valda un ir valdījušas cilvēku sabiedrībā. Vienu šādu likumsakarību vienkāršos vārdos var formulēt šādi. Tie, kuri apvienojas, vienmēr izmanto, “apčakarē” un uzspiež savu gribu tiem, kuri dzīvo katrs par sevi.
Lasīt visu...

3

Labāk nelasiet šo, ja atceraties mūsu priekšvēlēšanu solījumus

FotoSaeima šajās dienas skata 2021. gada valsts budžeta un nodokļu reformas projektu. Šis valsts budžets būs īpaši nozīmīgs, jo daudzu cilvēku un uzņēmumu darbību ir ietekmējusi Covid-19 izraisītā pandēmija un labi mērķēts fiskālais stimuls var glābt daudzas darbavietas un ekonomiku kopumā. Turpretī neveiksmīga nodokļu reforma uzņēmējus var gremdēt un palielināt pelēkās ekonomikas apjomu.
Lasīt visu...

12

Kādi tad ir Latvijas valdības mērķi?

FotoPolitika Latvijā, nedaudz pārfrāzējot Vikipēdiju, ir sabiedrisks process, kurā dažādas iedzīvotāju interešu grupas jeb – kā tagad daudzi jau atklāti sauc partijas - uzņēmumi veic darbības savu oficiālo vai neoficiālo varas, ietekmes, ekonomisko vai citu mērķu sasniegšanai, pieņem rīcības plānus, kas ir saistoši visai sabiedrībai... Vienkārši nedaudz papētīsim, kas ir šie cilvēki un kā viņi rīkojas pasaules krīzes apstākļos.
Lasīt visu...

21

Covid-19 noliedzēju uzņēmumos uzliesmo vīruss

FotoAr vienas dienas intervālu ziņās ir parādījusies informācija par masveida COVID-19 uzliesmojumiem divos uzņēmumos – zivju pārstrādes cehā Brīvais vilnis un pansionātā Liepa. Pirmajā ar jauno koronavīrusu sasirguši 77 darbinieki, otrajā 100 klienti un darbinieki.
Lasīt visu...

12

Iesniegta pilsoņu iniciatīva par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē

FotoReaģējot uz 12. novembra Satversmes tiesas spriedumu, pilsoņu iniciatīvas platformā “Mana Balss” ir iesniegts aicinājums parakstīties par dabiskas ģimenes aizsardzības nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmē. Manā kā iesniedzēja ieskatā ir izdarīts spiediens uz likumdevēju, lai likumiski nostiprinātu pretdabiskas (homoseksuālas, transseksuālas u.tml.) “ģimenes” formas. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lai panāktu Šuplinskas demisiju, skolotājiem jābūt gataviem streikot

Izglītības un zinātnes ministres Ilgas Šuplinskas (JKP) neadekvātie un ar nozari nepārrunātie lēmumi attiecībā uz izglītības sistēmas pārvaldību...

Foto

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

Varbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka...

Foto

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

Katra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām....

Foto

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

Sakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā -...

Foto

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

Tiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to,...

Foto

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

Uzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:...

Foto

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu...

Foto

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

Četrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai...

Foto

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

Dārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus...

Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...