Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ai,ai,ai

14.01.2021. 20:15

ak tad tas ir Zāļu aģentūras lēmuma projekts ! Nu tad jau atkal būs dienesta izmeklēšanas !

Atbildēt

Taisnība

14.01.2021. 00:36

Viņķele nepasaka galveno- nav nozīmes uzskaitīt ES pārrunu rezultātā iegādātās vakcīnas. Svarīgi ir runāt par to, kā šīs vakcīnas tiks iegādātas, uzglabātas un izlietotas tieši Latvijā. Un tur, kā šī kundze labi zina, ir aizrunātas dažas alkatīgas bandiņas bez jebkāda konkursa sludināšanas, aiz borta atstājot reālas medicīnas iestādes un zinātniskos institūtus, kuriem reāli ir mīnus 80 grādu ledusskapji un štatā pieredzējuši imunologi. Bet par to Ilžuka penterī neviena vārda. Kāpēc tā, Ilžuk?

Atbildēt

....

14.01.2021. 00:08

Milzīga kļūda vakcīnu izvēlē. Var jau kā apmāta stāstīt par AstraZeneca labumu, kas tas pats vien Sputnik ir, taču realitāte katra vakcinācijas atlikšanas diena ir miruši cilvēki. Tieši tā - miruši, un par to atbildība ir tiem, kas veica vakcīnu izvēli. Ieteiktu pavļutam beidzot palūgt, lai iepauzē kundze ar sociālajiem tīkliem, jo no viņas ierakstiem arvien vairāk visiem pārliecība rodas, ka AstraZeneca ir kaut kāds lēts s.... ar zemu efektivitāti, nevis mūsdienu medicīna un atklājumi.

Atbildēt

kaktuss

13.01.2021. 08:59

Viņķeli vajadzēja padzīt jau tad kad sačakarēja kompensējamo zāļu sistēmu???Gan jau atlēca kāds labumiņš!

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

12.01.2021. 15:11

Te nu jāsaka, ka gadījumā, ja ir notikusi stratēģiska kļūda vakcīnu pasūtīšanā, pat neskatoties uz to, ka tas nebija paredzams, kādam atbildība vienlaga bija jāuzņemas. Loģiski, ka tai bija jābūt pašai Viņķelei. Tā tas vienkārši ir. Nepaveicās.

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2021. 13:50

Te var buut runa tikai par kaadu starpnieku lobeeshanu, ne PFIZER. Ar tiem saviem 53 miljardu ienaakumiem gadaa ( BEZ vakciinaam ) tiem dzilji nospljauties par to, vai shai gubernjaa peerk vakciinas vai ne.

Atbildēt

Ray

12.01.2021. 13:48

Fakuču karaliene tiks saukta pie atbildības? Pieprasām atskaiti par katru darījumu esot ministres amatā. Kategoriski - pretēji Latvijā nav tiesiskuma.

Atbildēt

Pilsone

12.01.2021. 13:29

»

Iekšējā balss

saka, ka vasaras diskotēku kararalienei un fakuču rādītājai šoreiz nebūs taisnība. Lai gaiša skuju taka


Vēl nav kauna taisnoties!!! Kurš tev ticēs, fakuciene, tavs laiks ir pagājis. Par katru kritiku policijai peršu neuzrakstīsi, ja esi politiskais līķis. Ja tev nebija tautas uzticības mandāta, tad var redzēt, ka nav ne goda, ne prāta, ne sirdsapziņas, bet lien silē.

Atbildēt

Latvija sabruks zem čangaļu jūga!

12.01.2021. 12:54

»

Jēkabpils slaucējai

no Vidiņu sādžas vajadzīga nauda lielo pupu remontam, tāpēc tagad taisnojas


Viņa ir no Rēzeknes. Tāpat kā otra nejēga Šuplinska.

Atbildēt

Eiropas centr. banka ES valstīm gatava dot aizdevumus proporcionāli valst īpašumiem kā Pļaviņu HES utt.

12.01.2021. 11:37

»

RP

Par sodiem. Ko juus- taa tagad vieniigaa iespeeja kaut ko iemaaniit budzjetaa. Ar to tad arii censhaas tureeties pie savaam neadekvaati lielajaam algaam un preemijaam


Nauda nav problēma - terors ir svarīgs.

Šodien Levits paziņoja, ka jāvakcinē steigšus un ka vajadzīgi jauni aizliegui, jo jauns lipīgs C19 paveids vienai personai no UK LV konstatēts.

Pēc lipīgā nāks citi brīnumi, jo PVO mājaslapā teikts jau pirms mēneša, ka jāgatavojas citām vīrusu pandēmijām.

Viņķele veica dienesta nozigumu - pretēji Satversmei sastādīja “vakcinācijas plānu” pēc vienpersoniska K. Kariņa rīkojuma.

Viņķele savu melno darbu izdarīja un noleca no atbildības. Tagad viņas vietā agresīva marionete pauļute.

Atbildēt

RP

12.01.2021. 11:09

»

Varbūt tā arī vajag?

Veidot diversijas valsts politiskos amatos pret 4. maija noziedzīgiem finanšu korporācijas plāniem, neļaujot ieviest elektronisko koncentrācijas nometni...


Jaa, laikam tiesiibsargs ir "noliidis pagriidee". Sen nav ne redzeets ne dzirdeets. Ja viiram kaut kas ar veseliibu ne taa, tad- atvainojos!

Atbildēt

Endija

12.01.2021. 10:06

Politikānisks bla-bla-bla...

Atbildēt

Viņķele kā marionete

12.01.2021. 09:01

»

Vinķel

Beidz vienreiz melot


lavierē. Ja nelavierētu, L&K kliķe neieliktu viņas vietā pauļuti, kas sola vakcinēt ar bruņoto spēku līdzdalību.

Atbildēt

Protams, Viņķele kā marinete grozījās divos vējos -

12.01.2021. 08:58

»

mtc

Vairums komentētāju ir nožēlojami bez-izglītības tizleņi, kas pat nemēģina ierubīties situācijā. Žēl, bet vairums no jums paliks esošajā garīgās un intelektuālās attīstības/ regresijas līmenī, līdz izlaidīs garu, bet varēja būt arī citādi... Arī es neesmu apmierināts ar valdības darbu un lēmumu pieņemšanas...


L&K kliķe tikai domā, kā sagraut ekonomiku, jo faktiski pandēmijas nav ar 1 proc mirstību kā gripai pandēmijas nav, to rada ar propagandu un masveida testiem. Otros vējos Viņķele runā par tiem, kas zaudē darbu. Kliķe par to nerunā. Kliķe sola pabalstus un ieslodzījumus mājsēdes pakaļā.

Ministru kabinets apspreiž, ko drīkst pārdot - sniegalāpstas, krustus, zārkus vai zeķbikses, liekot visai sabiedrībai uz to koncentrēties - slepeni palielinot valsts parādu, aizliedzot politiskos protestus - protestējot pret valsts parāda palielināšanu, par valsts parādu ar visiem saviem īpašumiem valsts un pilsoņi atbild solidāri.

Kliķe par tautu ņirgājas un soda neaklausīgos. VP pr. Ruks ir bij. Izsekošanas un novērošanas nodaļas priekšnieks. Elektroniskā un fiziskā koncentrācijas nometne attīstās, ar nesamērīgi lieliem sodiem 1000-2000€ sodot un iebaidot brīvos pilsoņus. Policijas vienības naktī siro visos Latvijas novados. Starp tautu un spēka struktūrām ir uzcelts savstarpēja terora mūris.

Atbildēt

Vinķel

12.01.2021. 08:49

Beidz vienreiz melot !

Atbildēt

mtc

12.01.2021. 08:07

Vairums komentētāju ir nožēlojami bez-izglītības tizleņi, kas pat nemēģina ierubīties situācijā. Žēl, bet vairums no jums paliks esošajā garīgās un intelektuālās attīstības/ regresijas līmenī, līdz izlaidīs garu, bet varēja būt arī citādi... Arī es neesmu apmierināts ar valdības darbu un lēmumu pieņemšanas manieri gan pirms, gan ārkārtējās sit. ietvaros. Esmu iedziļinājies multidimensionalajā problēmā... un zinu, ko rakstu. Paldies, ex-ministrei par drosmi atbildēt, tieši šeit; paldies arī pietiek.com pāŗstāvniecībai par satura publicēšanu! Lai visi veseli!

Atbildēt

Hahaha! Nesmīdiniet!

12.01.2021. 07:41

»

E. Levits no Rīgas ž īdu ložas

B’ nai B’ rith Rīgas loža mūsdienās 12.01.2021. 05:15...


E. Levits slepeni atteicās ar saviem līdzzinātājiem J. Bordānu - tieslietu ministru un K. Kariņu no cilvēktiesību ievērošanas Latvijā 13. martā 2020. gadā. Noslepenota šī informācija pat tiesībsarga J. Jansona mājaslapā.

Romas kluba postulāti pilnā mērā sakrīt ar K. Švābes grāmatas “Lielais restarts” saturu. K. Švābe ir ilggadīgs Davosas ekonomikas foruma organizētājs, kurā uzaicināts bija un ieradās Latvijas VP E. Levits. Visas pēdas ved uz Romas klubu un uz “globālo ebreju impēriju” ar globālo elektronisko koncentrācijas nometni, ar sociālo reitingu “labas uzvedības elektroniskā naudas pabalstiem”. Par kuriem prese jau E. Levits izteicies. Vairs, acīmredzot, nevajadzēs E. Levita un J. Bordāna “ebreju tiesas saimnieciskos strīdos”.

Par visas 4. maija valsts finanšu korpirācijas finanšu parādiem solidāri atbild visi Latvijas iedzīvotāji laikā, kad šodien liegtas politiskās brīvības protestēt pret valsts parāda palielināšanu.

Latvijas elektroniskajā koncentrācijas nometnē šodien jau, slepeni plānojot iedzīvotājiem izmaksāt elektronisko naudu kā labas uzvedibas sociālo reitingu pabalstus, pret tautas tiesībām protestēt ir ieviestas komendantstundas, pulcēšanās aizliegumi un politiskie protesti.

Eletktoniskās naudas pabalsti novedīs pie privātīpašumu restrukturizācijas, atsakoties no privātpersonu īpašumiem. Slepeni plānotie pabalsti tiek sarežģītā veidā aprēķināti katram, aprēķinot katra NĪ un citu aktīvu vērtību. Pāreja uz privātīpašuma likvidāciju prasīs ilgu laiku. Pasaules Bankas plānos pirmā fāze ir tikai līdz 2015. gada 31. martam.

Atbildēt

E. Levits no Rīgas ž īdu ložas

12.01.2021. 07:16

B’ nai B’ rith Rīgas loža mūsdienās 12.01.2021. 05:15
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

Vēsture
* • 1843. gada 13. oktobrī to Ņujorkā dibinājuši 12 ebreju ieceļotāji no Vācijas kā neatkarīgu ebreju ložu Die Bundesbrüder ("Savienības brāļi") iecietības, cilvēcības un labdarības veicināšanai. Sākotnējā darbība bija vērsta uz slimnīcu un nespējinieku namu veidošanu.
* 1901. gadā tika izveidots fonds Austrumeiropas ebreju ieceļotāju izvietošanai visā ASV teritorijā.
* Kopš 1913. gada būtiska darbības joma bija cīņa pret antisemītismu ("Anti-Defamation League").
* Kopš 1897. gada B’nai B’rith tika atvērta arī sievietēm, kā neatkarīga organizācija pastāv arī B’nai B’rith Women tikai sievietēm.
* B'nai B'rith ir aktīvi darbojusies, lai stiprinātu saites starp ebreju diasporas organizācijām un Izraēlas valsti kopš tās dibināšanas 1948. gadā.
* 2001. gadā notika B'nai B'rith Eiropas ģenerālā asambleja.
* Rīgas loža dibināta 1998. gada 16. jūnijā un tā ir daudz darījusi Rīgas slimnīcas Bikur Cholim pilnveidošanā.
B’nai B’rith Europe pamatmērķi Labot
* • Cilvēktiesību aizstāvība un cīņa pret antisemītismu, rasismu un ksenofobiju,
* Izraēlas valsts aizstāvība,
* Humanitārā palīdzība Austrumeiropai un Izraēlai,
* Darbība ebreju identitātes, kultūras un vēsturiskā mantojuma attīstībai.Žīd u cionist i- globālisti, talmuda jūdaisti, B’ nai b’ rith, ieviesuši pasaules ebreju impērijā, kurā ietilps ES un Latvija, trīs standartus ekonomikā, kuri tiek realizēti arī caur ES un Latvijas likumdošanu, tostarp E. Levita un K. Kariņa rīcību. Pirmsākums pieejams tikai ivritā.

“Pirmajam standartam jāattiecas tieši uz savstarpējām attiecībām pašu sveštautiešu un svešticībnieku vidū.

Otrais standarts attiecas tikai uz ebreju attiecībām ar sveštautiešiem un svešticībniekiem.

Trešais standarts attiecas uz attiecībām tikai starp ebrejiem.

Pirmais ebreju impērijas standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.”
Atbildēt
B’ nai B’ rith 12.01.2021. 05:07
»
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem
Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ ...

B’nai B’rith, arī Benē Berith pirmskara Latvijā (ivritā: בני ברית, „Derības dēlu savienība“) ir starptautiska ebreju organizācija ar humanitāriem un labdarības mērķiem aptuveni 58 pasaules valstīs. B’nai B’rith Europe sastāvā ir ap 7000 dalībnieku, tās ložas ir 28 Eiropas valstīs, arī Latvijas Republikā. Struktūras un principu ziņā radniecīga brīvmūrnieku ložām, kaut arī nav nekādas organizatoriskas saistības starp šīm kustībām. Organizācijas simbols ir menora (septiņzaru svēčturis). Publicē mēnešrakstu B’nai B’rith International Jewish Monthly. Vašingtonā organizācija uztur Ebreju vēstures muzeju B’nai B’rith Klutznick National Jewish Museum.
Atbildēt
Romas klubs dibināts pirms 50 gadiem 12.01.2021. 05:05
»
Kad tieši
Pirmkārt, Romas klubs ir tikai viena no n domnīcām, kas gan ir veidota vairāk kā tusiņš prominencēm (cik atceros no LV tur kaut kad bija ieaicināts kaut kas no mūsu politiķiem), bet nu anyway, kas tad ir tas, kas romas kluba ziņojumos ir tas kas sakrīt ar Švāba grāmatu, kas ir daiļliteratūra...

Romas klubs ir smadzeņu centrs ideoloģijas izstrādei FRS un B’ nai B’ rith, ž īdu kantora vajadzībām. B’ nai B’ rith ir ž īdu kantoris ar diviem birojiem ASV un milzu bibliotēku. FRS galvenie akcionāri ir ž īdu c ionisti, kuri izplānoja un izraisīja savu problēmu risināšanai abus pasaules karus. B’ nai B’ rith ir cieši saaugusi ar CIP un Mossad organizēto noziedzību, izveidota apvienojoties 12 ž īdu klaniem.

Romas kluba postulāti:

1. pasaules ekonomikas deindustrializācija,
2. iedzīvotāju skaita samazināšana
3. valstu suverenitātes mazināšana
4. pasaules valdības izveide.
Atbildēt

Atbildēt

fakts

12.01.2021. 06:42

»

pamuļķim

Pastāstīsi kā kādu Latvijā var lobēt, ja iepirkumu veic EK un galvenais, kāda jēga to darīt


Tieši tā,kā saimnieki noteiks,tā arī būs.Lai gan tas netraucē uztaisīt sev nelielu biznesiņu.

Atbildēt

vinkelis par 1,07 rub ir

12.01.2021. 06:00

»

Jēkabpils slaucējai

no Vidiņu sādžas vajadzīga nauda lielo pupu remontam, tāpēc tagad taisnojas


vinas smadzenu lasts,lai dzer ramonas ferari Memory water

Atbildēt

Jēkabpils slaucējai

12.01.2021. 05:27

no Vidiņu sādžas vajadzīga nauda lielo pupu remontam, tāpēc tagad taisnojas.

Atbildēt

Varbūt tā arī vajag?

12.01.2021. 04:47

»

Haralds Kalns

Biedre Viņķele tagad cenšas vainot,visus savā padotībā bijušos,atbildīgo departamentu ierēdņus-profesionālus nejēgas.Tas tikai norāda,ka pati,līdz atlaišanai,nepārvaldīja un nekontrolēja uzticēto nozari.Manas šaubas par viņas strādātgribu sākās brīdī,kad viņa neatrada vainīgos 15miljonu izšvindelēšanā...


Veidot diversijas valsts politiskos amatos pret 4. maija noziedzīgiem finanšu korporācijas plāniem, neļaujot ieviest elektronisko koncentrācijas nometni?

Ja Viņķele nopietni bremzējusi L&K kliķes noziegumus nedrošu vakcīnu uzspiešanā iedzīvotājiem ar “pūļa vakcinācijas plāna kavēšanu”, kad kliķe slepeni atteikusies no cilvēktiesību ievērošanas un reizē no Satversmē garantētām tiesībām uz veselību (ar dabisko imunitāti, jo katra vakcinēšanās ir eksperiments ar veselību), tad Vinķelei pienākas Trijzvaigžņu ordenis, tēlojot ministri.

Tiesībsarga mājaslapā nav atrodama informācija, ka LV 2020. gada 13. martā ziņojusi ANO par atteikšanos no cilvēktiesību ievērošanas. Pirms nedēļas bija.Par ko tas liecina? Par tiesībsarga J. Jansona noziedzīgu bezdarbību.

Atbildēt

Jurands Orlovs

12.01.2021. 01:29

Ilze Vikjele nenoliedzami ir miskaste... Latvijas vissmirdoshaakaa miskaste... iesuudzi mani ar, kuce...💋

Atbildēt

Spiņģelis

11.01.2021. 23:32

Tak nomierinies reiz, Tavs laiks aigājis. Nepaliec pavisam te kukū, un netaisnojies. Samierinies, ka tautai nav pieņemams Tavs "es zinu". Un par lobēšanu, nemuldi. Ja nelobēja tieši teši Tevi, tad piemēram par Zavadsku to gan nevar teikt. Vai arī nav faktu par Tevi, pagaidām....

Atbildēt

formula

11.01.2021. 22:57

Ir šlakas,kuras vienmēr,tai skaitā gan padomju laikos , gan šajos , kā tādi mēsli peld vienmēr pa virsu un smird.

Atbildēt

Jā, taisnība,

11.01.2021. 22:50

»

īstenībā

kovidapkarotājam kariņam & co jau sen vajadzēja pamatot tiesību atņemšanu cilvēkiem, - kāpēc zeķu, trauku birstu utml. preču pirkšana ir kaitīgāka veselībai par maizes, sīpolloku utml. produktu pirkšanu, un jāaizliedz, bet pauļutam, - paskaidrot tautai kāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs EKSPERIMENTĒT...


noskatījos youtube ierakstu no ASV, anotācijā par Modera un Pfizer vakcīnām minēts - “mēs ceram, ka vakcīna pasargās no inficēšanās ar C19 un radīs imunitāti”

Tad minēts, cik cilvēki pamēģinājuši un cik cilvēkiem iestājusies imunitāte..

Atbildēt

īstenībā

11.01.2021. 22:05

»

Didzis

Īsti gan Viņķelei šoreiz nevarētu piekrist, ka lobēšana nebija...


kovidapkarotājam kariņam & co jau sen vajadzēja pamatot tiesību atņemšanu cilvēkiem, - kāpēc zeķu, trauku birstu utml. preču pirkšana ir kaitīgāka veselībai par maizes, sīpolloku utml. produktu pirkšanu, un jāaizliedz, bet pauļutam, - paskaidrot tautai kāpēc viņš uzskata, ka ir tiesīgs EKSPERIMENTĒT ar cilvēkiem, liekot potēties ar eksperimentālu vakcīnu, par kuras iedarbību nevienam skaidru ziņu nav un par pielietošanas sekām neviens ražotājs neatbild.

Ja ne ražotājs, ne pārbaudītājs - Eiropas Zāļu aģentūra par vakcīnas iedarbību un blakusparādībām neatbild, tad morālo, materiālo, kriminātiesisko atbildību tautas priekšā jāuzņemas vakcīnas iepircējiem un vakcinēšanas uzspiedējiem – kariņam, pauļutam & co.

Atbildēt

ilze

11.01.2021. 21:59

Tā arī nesapratu,ko tas Ilzis Viņķelis gribēja teikt.

Atbildēt

Ci onistus un ž īdus

11.01.2021. 20:46

nedrīkst pieminēt komentāros?

Atbildēt

Skaudības Dievs

11.01.2021. 20:27

«Valsts policija pēc bijušās veselības ministres Ilzes Viņķeles (AP) iesnieguma par neslavas celšanu sākusi kriminālprocesu pret AS "Brīvais vilnis" valdes priekšsēdētāju, bijušo Satversmes aizsardzības biroja darbinieku Arnoldu Babri.» Ilze Viņķele atkal ir savā repertuārā. Cik saprotams, I. Viņķeles kundzei patīk staigāt uz policiju un rakstīt par citiem iesniegumus. Ilze Viņķele pēc horoskopa visticamāk ir stukačs. Vai kāds vel atceras karantīnas diskotēku? Manuprāt, I. Viņķeles parādītie divi vidējie pirksti aizvaino ticīgo pagānu jūtas un zaimo visvareno Pērkonu. Nu, laikam man ar draudzi būs jādodas uz policiju un jāraksta iesniegums par I. Viņķeles kundzes nedarbiem. Kāds vel atceras ‘’Simtlatnieku programmu’’? Visi bijušie un esošie simtlatnieki, ejam uz policiju un rakstāt iesniegumu par savām pārkāptajām cilvēktiesībām. Policisti būs šokā, ja par I. Viņķeles kundzi diennakts laikā tiks uzrakstīti daži simti iesniegumu. Ilze Viņķele pati nav svētā. Kurp skatās Temīda? It kā Temīda ir cēla un taisnīga Dieviete, tomēr I. Viņķeles nedarbus viņa noignorēja.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #DabasMāte #LatvjuDievuSvētība #Skolnieciņš #pagāni #sentēvi #rituāli #buršanās

Atbildēt

Kauns!

11.01.2021. 20:26

Īsts kovidkauns lai pavada visu mūžu,ja tāda īpašība vispār piemīt.NETICU NEVIENAM VĀRDAM.

Atbildēt

plebejam

11.01.2021. 20:11

»

plebejs

Cik, tu draņke, un Kariņš dabūja par šo afēru


Bez došanas uz ķepas tās lietas vispār nenotiek. Ēst grib visi!

Atbildēt

Haralds Kalns

11.01.2021. 20:08

Biedre Viņķele tagad cenšas vainot,visus savā padotībā bijušos,atbildīgo departamentu ierēdņus-profesionālus nejēgas.Tas tikai norāda,ka pati,līdz atlaišanai,nepārvaldīja un nekontrolēja uzticēto nozari.Manas šaubas par viņas strādātgribu sākās brīdī,kad viņa neatrada vainīgos 15miljonu izšvindelēšanā,mēģinot ieviest e-veselību!Tā arī nav atklāts neviena vainīgā vārds un piemērotais kriminālsods!

Atbildēt

Didzis

11.01.2021. 20:00

Īsti gan Viņķelei šoreiz nevarētu piekrist, ka lobēšana nebija.

Fakti: 1) Pfizer ir ASV firma, bet Oksordas Astra Zeneka no Eiropas; Vai visi jau aiizmirsuši “banku remontu”, kad drebelīgais Kariņš pēkšņi nostājās miera stājā un kļuva tik apņēmīgs kā Spaidermens?

2) Nebija vēl tinte nožuvusi uz Kariņa rīkojuma par Viņķeles atlaišanu, kā jaunieceltais Pavļuts noslēdza līgumu ar Pfizer par vairāk nekā 1 miljonu vakcīnas devu iegādi, bet Kariņš tūlīt tam iedeva 23 miljonus eiro.

3) Viena AstraZeneka deva maksā 2.5 eiro, bet Pfizer gandrīz desmit reizes dārgāk; Jautājums - cik nopelna starpnieki?

4) Visur Internetā var izlasīt, ka Pfizer vakcīna nav klasiskā Pastēra laikos izgudrotā valcīna ar novājinātu vairoties nespējīgu vīrusu, kā mums bioloģijas stundās to skolā kādreiz mācīja, bet Pfizer ir gēnu terapijas mRNS viela, ko medicīniski pirms Covid-19 visur klasificēja kā gēnu terapiju, nevis kā vakcīnu. Pfizer terapija cilvēka organismā ievada ģenētisko kodu, kas cilvēka šūnām liek pavairot Covid vīrusa olbaltumvielas.

5) Gēnu terapijas sekas ar dažiem izņēmumiem medicīnā ir blaknes, kas atklājas tikai 5-10 vai pat pēc vairāku gadu griezuma, tāpēc to līdz šim izmantoja tikai iedzimtu patoloģiju ārstēšanai. Tipiskās gēnu terapijas blaknes agrākajos mēģinājumos ar to ārstēt bija audzēji, nereti arī pēkšņas nāves anafilaktiskā šoka dēļ, kad cilvēka imūnsistēma toksiski uzsprāgst.

6) Pfizer mRNS gēnu terapija nepārtrauc vīrusa pārnesi, tikai tas izplatās asimptomātiski, un vakcinētie ar Pfizer vakcīnu turpinās aplipināt apkārtējos.

Man visa tā Kariņa ārdīšanās gan vairāk izskatās pēc tieši Pfizer lobija. Varbūt bija zvans no ASV vēstniecības? Vai vietējie Pfizer lobisti “pārliecināja” Kariņu? Neko labu negaidu, man tas viss izskatās baltiem diegiem šūts.

Atbildēt

Vēlētāja

11.01.2021. 19:54

»

Iekšējā balss

saka, ka vasaras diskotēku kararalienei un fakuču rādītājai šoreiz nebūs taisnība. Lai gaiša skuju taka


Laikam ar gaišu skuju taku par maz - politisks līķis, kurai vēlētāji nekad vairs neuzticēsies.

Atbildēt

Pietiek jau izdzēsis

11.01.2021. 19:54

»

Nobanoti?

Cik Pietiek nobanojis komentētāju


vismaz 100 komentāru pēdējo stundu laikā.

Atbildēt

hohoho

11.01.2021. 19:54

»

atpakal uz dzimto Rezekni !

vai ka savadak


Un kur šī pēc izglītības būdama sociālā darbiniece Rēzeknē strādās? Varbūt kādā sociālajā centrā par minimālo algu. Vēl var Viļānu pseidoslimnīcā pie sava tēva un pseidoslimnīcas direktora Vidiņa, bet tur arī visdrīzāk minimālā alga.
Domāju, ka šī paliks politikā. Un varu saderēt, ka tuvākajā laikā notiks brīnums - Ilzītes gudrais dēls kļūs par miljonāru un līdzīpašnieku ļoti plaukstošā uzņēmumā, kas saistīts ar medicīnu. Kovids ir iespēju laiks gudriem cilvēkiem!

Atbildēt

Nobanoti?

11.01.2021. 19:46

Cik Pietiek nobanojis komentētāju?

Atbildēt

plebejs

11.01.2021. 19:31

Cik, tu draņke, un Kariņš dabūja par šo afēru?!

Atbildēt

atpakal uz dzimto Rezekni !

11.01.2021. 19:28

vai ka savadak ?

Atbildēt

tad jau trāpīts

11.01.2021. 19:20

ja atsaucas

Atbildēt

lauķis

11.01.2021. 18:49

Šoreiz ticu viņķelei,visiem vakcīnu ražotājiem viena tumbočka.Vairāki ražotāji lai radītu ažiotāzu un ilūziju par izvēles tiesībām.

Atbildēt

Iekšējā balss

11.01.2021. 18:43

saka, ka vasaras diskotēku kararalienei un fakuču rādītājai šoreiz nebūs taisnība. Lai gaiša skuju taka...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

FotoEs kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres.
Lasīt visu...

12

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

FotoNesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli, šobrīd acīmredzot svarīgākas ir LGBT un Navaļnija tēmas, tālab savu vārdu nāksies teikt man, salīdzinoši necilam mūsu valstiņas pilsonim, – latvietim. Viss turpmāk sacītais ir tikai personiskais viedoklis.
Lasīt visu...

21

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

FotoKamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem – divkosība un meli. Pašsaprotams, ka katrai valstij ir savas intereses, bet…
Lasīt visu...

21

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

FotoEs palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ ir veicis, lai paliktu pie varas Ventspilī, es secinu, ka ne jau Opel Tigra un dzeltenā metāla aproču pogas ir fokuss tam, kas ir noticis. Mērķis ir kapitāldaļas un ietekme uzņēmumos.
Lasīt visu...

18

Elīnas Didrihsones tests

FotoJau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone un "Zvaigžņu karu" seriāla aktrise ir padzīta no lomas. Par ko? Runājot par politisko klimatu Amerikā, viņa rakstīja: "Ebrejus ielās piekāva nevis nacistu karavīri, bet viņu kaimiņi... pat bērni. Nacistu kareivji varēja tik viegli savākt tūkstošiem ebreju tādēļ, ka valdība vispirms lika kaimiņiem viņus ienīst vienkārši par to, ka ebreji. Ar ko atšķiras tas, ja es kādu ienīstu par viņu politiskajiem uzskatiem?" Viņa nepateica neko aplamu. To pašu man stāstīja holokaustā izdzīvojušais ebreju jurists Aleksandrs Bergmanis.
Lasīt visu...

12

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

FotoSestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss Latvijas basketbols kopumā. Zaudēja VEF un Ventspils, TTT un Varenie Runči, 3x3 izlase un Juglas skolas meitenes, zaudēja Latvija. 14 gadus esot kopā ar VEF Rīga, zinu, ka šis kā "tauriņa efekts" ietekmēs mūs visus.
Lasīt visu...

18

Fermas rullē

FotoUzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu sarunas partneriem, kuri analizē t.s. “stūmējus”. Manuprāt, nevajag analizēt nekādus “stūmējus” vai “piristus”, vienkārši ir jāļauj valdīkliem runāt pašiem, jāieklausās tajā ko valdīkli saka, un mums pašiem analizējot, jāizdara secinājumi.
Lasīt visu...

21

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

FotoKādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi un garīgo vadītāju Mārci Jencīti. TV pagājušā gada septembrī apkopoja iespaidīgu materiālu klāstu par reliģiskās organizācijas darbības stilu un veiktajiem pārkāpumiem – tai skaitā dezinformācijas izplatīšanu draudzes iekšienē, ne tikai piesaucot dažādus dziedināšanas brīnumus, bet arī izplatot dažāda satura informāciju par COVID-19 – to noliedzot vai brīžos, kad draudzes dalībnieki jābaida ar Elli uzsverot COVID-19 bīstamību, tādējādi pieprasot maksāt 10-tiesu vai bezierunu pakļaušanos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...