Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fēnix

16.07.2020. 08:34

Liepiņa kungs - raksta "rokraksts" un saturs tik uzskatāmi parāda, no kurienes šie "vēji pūš" - slavējams ir pārvaldnieka demokrātiskais vadības stils, jo jāsaprot, ka šādas sapulces iepriekš netika rīkotas ne jau tāpēc, ka viss bija kārtībā, bet gan tāpēc, ka cilvēki baidījās … un šīs jau ir pozitīvas izmaiņas … un protams nav iespējams atjaunot 6 mēnešos to, kas ir grauts gadu desmitiem

Atbildēt

Vilks

15.07.2020. 11:11

pēc tādiem rezultātiem šos darboņus varbūt nošaut nevajadzētu,bet viegli ievainot ,atlaižot ar piebildi,,vadošus amatus ieņemt aizliegts''!

Atbildēt

VB

15.07.2020. 08:37

“Svarīgi, ka mēs likām pārvaldniekam saprast, ka nepiekrītam viņa darba stilam un negrasāmies klusēt,”
Vai Jums pašiem smiekli nenāk?!

Atbildēt

Ivars

15.07.2020. 08:11


Šo bandītus vada Bordāns-juraš. Patvaļa un bezatbildība, cik viņi ir tālu aizgājuši, ka valsts noslēpumus stāsta katram garāmgājējam. Kā sarkanā terora laikā, kad fabrikantus, zemniekus, uzņēmējus tieši tā tie parazīti tagad atņem ostas,grauj biznesus, komercorganizācijas kuras ir valsts budžeta pamats. Ar savām pilnvarām organizējuši prettiesisku un noziedzīgu naudas iegūšanas veidus:kontrabanda, naudas atmazgāšana, noziedzīgā ceļā iegūto līdzekļu legalizācija. Bez jebkādām bailēm iejaucās tiesas darbībā, izmeklēšanas veikšanā, divu gadu laikā pilnībā iznīcinājuši tranzīta biznesu. Visas ostas pārvērtuši izgāstuvēs kā pēc cunami, uzņēmējiem atņēmuši iespēju attīstīties un strādāt, cilvēkus iedzinuši nabadzībā un bezpalīdzībā.

Atbildēt

Vilks

15.07.2020. 07:20

kristovsim arī bikses pilnas.Drīz noteikti vairs nevarēs saņemt algu par savu stulbumu.

Atbildēt

sankcijas strada

15.07.2020. 06:33

»

Elementāri

Ja nav kravu priekš kam ostas


nacionalie atkritumi,rinka,papriks,bordans un jurass domaja ,ka ar Krieviju var jokus dzit,tagad bucos kajas negeriem !

Atbildēt

acīmredzams

14.07.2020. 22:35

Iepriekšējā, lembergoīdu kontrolētā, ostas pārvalde to ir novedusi līdz kliņķim.

Atbildēt

OSTAS CELTNIEKS

14.07.2020. 20:23

CIK TAD IEPRIEKSEJIE MEGAVALDES LOCEKLI NAUDAS VISADAS BUVESNOTEREJA...?/MALKU TUR UZ 29 000 000 VERTAS PIESTATNES

Atbildēt

aldonis

14.07.2020. 19:31

ostā savilcis radiniekus, kuri amatos ielikti bez konkursiem

Atbildēt

Elementāri

14.07.2020. 18:46

Ja nav kravu priekš kam ostas.
Ārpakalpojumi labāk risina partijas kases piepildīšanas funkciju.

Atbildēt

14.07.2020. 17:56

»

Ledus

Ļoti labi! Ostā beidzot sāks darboties brīvais tirgus


Cik dumjam jābūt, lai par mērķi stādītu brīvā tirgus darbības sākšanos?

Atbildēt

tikai

14.07.2020. 16:50

»

?

Rūpnīcas un ielas ir vajadzīgas, lai beidzot nokāptu no tranzīta adatas. Kāpēc kraut ostā citukravas, ja ostu var izmantot kā iespēju ievest izejvielas un izvest produkciju ar pievienoto vērtību? Holandē ostas uz to daudz nopelna (bet galvenais valsts/pašvladība), ka ir ne tikai pārkraušanas punkti, ...


Kāpēc tas viss jādara par budžeta naudu? Ja ir brīvas teritorijas, iznomājiet uzņēmējiem, lai strādā, nevis sagrābties kredītus, kaut ko sabūvēt un tad gaudot, ka sliktais ostas pārvaldnieks nesēž pie valdības un nelūdzas naudu viņu savārīto sūdu izsmelšanai.

Atbildēt

Tornis

14.07.2020. 15:56

»

?

Rūpnīcas un ielas ir vajadzīgas, lai beidzot nokāptu no tranzīta adatas. Kāpēc kraut ostā citukravas, ja ostu var izmantot kā iespēju ievest izejvielas un izvest produkciju ar pievienoto vērtību? Holandē ostas uz to daudz nopelna (bet galvenais valsts/pašvladība), ka ir ne tikai pārkraušanas punkti, ...


Tad sanāk, ka ne loču kuģi, ne gruntssūcējs, ne kuģu satksmes vadības radiolokators nav vajadzīgi un bez tiem var iztikt? Brivosta pārņemot no Latvijas Jūras administrācijas kapteiņdienestu nav uzskatījusi par vajadzīgu visu augstākminēto atjaunot, vēl vairāk,ar katru gadu samazināja remonta izdevumus novedot šo saimniecību līdz kliņķim. Iepriekšējo valdi interesēja tikai un vienīgi miljoni, ko nopelna Ventspils brīvostas kapteiņdienests.... pretī saņemot tukšus solījumus par nākotnes zvaigznēm! Lai tik mīļie ventiņi nobalso par smukām ielām, vecām bojām un kuteriem, kuri diez vai jebkā var palīdzēt ievest un apkalpot ostā kuģus!

Atbildēt

Ledus

14.07.2020. 15:53

Ļoti labi! Ostā beidzot sāks darboties brīvais tirgus!

Atbildēt

motorhead 1916

14.07.2020. 15:32

Aha, biezhaak jaatiekas un vairaak jarunaa...Taa nolemts. Visaadu dailjdirseeju jau it kaa bija pietiekami arii agraak, it sevishkji arodbiedriibaas... Bet, ja nu taa nolemts, tad nolemts. ;-)

Atbildēt

😄

14.07.2020. 14:52

Ja pandēmijas laikā atlaiž darbiniekus kā daudzkur, tad kur tas sliktums ka atlaiž tieši pensijas vecuma cilvēkus jo tiem ir iztika- pensija? Sliktāk ja atlaiž un atstāj bez iztikas tos, kuriem citu ienākumu nav.

Atbildēt

Tikai par pārmaiņām

14.07.2020. 14:40

Liepājā ar uz dumpi velk. Bet nekas pārmaiņu vēji sakartos liepājas sez ilgi stagnējušos pašlabuma ieguvējus.

Atbildēt

?

14.07.2020. 14:29

Rūpnīcas un ielas ir vajadzīgas, lai beidzot nokāptu no tranzīta adatas. Kāpēc kraut ostā citukravas, ja ostu var izmantot kā iespēju ievest izejvielas un izvest produkciju ar pievienoto vērtību? Holandē ostas uz to daudz nopelna (bet galvenais valsts/pašvladība), ka ir ne tikai pārkraušanas punkti, bet vienlaicīgi attīsta industrijas ostas tuvumā. Latvijā stratēģiski par to runāja jau gadsimta mijā, bet izdarīts ir maz. Venstpilī kaut kas notiek, Liepājā pēdējos gados kaut kas notiek, Rīgā šķiet tikai Latvijas finieris izmanto šādu pieeju, principā nekas nav darīts 20 gadus. Un izskatās, ka tāds Purmalis par RBO vandoties joprojām nav sapratis, ka ostas darbība ir tikai līdzeklis ekonomikas celšanai, bet nevar būt pašmērķis, vismaz ne valstij, kas vēlas attīstīt saimniekošanu un kļūt turīgāka.

Atbildēt

vienmēr gatavs

14.07.2020. 14:14

Tad liks visiem iet pa dēli - zināms rissinājums par dumpi uz kuģa. Darbaļaudis nesaprot, kurš te ir saimnieks? Nepatīk politielikteņi? Papirs taču pieejams atlūguu rakstīšanai.... un nekas jauns un nesaprotams.

Atbildēt

Tornis

14.07.2020. 14:03

Liepiņa kungs palaidis garām vienu frāzii, ko ostas kapteinis pieminēja,proti, vainīga jsu pie esošās situācijas arī ir iepriekšējā valde, jo tā izņemot rūpnīcas un ielas, citu neko neredzēja vai parteizāk nesaprata....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Atkal par kristieti Aldi

FotoNav noslēpums, ka Aldis Gobzems sevi uzskata par ticīgu kristieti. Aldis par to savā Facebook lapā ir vairākkārt rakstījis kopā ar lūgšanām, kurās viņš lūdz Dievam daudz dažādu lietu. 
Lasīt visu...

12

To visu es ar saviem atbalstītājiem, bet šī partija nav “Gobzema partija”, šī partija ir mūsu

FotoUz šo ierakstu mani pamudināja periodiski komentāros lasāmā doma “Gobzems neko nedara”. Esmu par šo tēmu jau izteicies un ne reizi vien, bet, acīmredzami jautājums kādam, kurš nesaprot, ir aktuāls, kas arī ir saprotami.
Lasīt visu...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft