Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ginters

06.02.2018. 20:11

Indriksonam īstenībā vajadzēja sēdēt cietumā jau divdesmit septīto gadu, kā noziedzniekam pret savu tautu, kā tēvzemes nodevējam, kā politieslodzītajam.

Atbildēt

Futbola lietpratējs

31.01.2018. 13:34

Pskatoties LFF mājas lapu, tad var secināt, tas Sipailo ir viens cilvēks - koncerts, UEFA inspektors , Latvijas virslīgas inspetors, Latgales reģiona tiesnešu kurators, Latgales reģiona vadītājs, Daugavpils BFC treneris, 1. līgas komandas "slēptais" īpašnieks, tik atlika viņam ieņemt pāvesta vietu un dzīve izdevusies, godīgs futbola tiesnesis Latvijā tiesājot futbola spēles, neņemot kukuļus un nespēlējot TOTO, nevar uzcelt mājā, nopirkt 4 istabu dzīvokli Daugavpili,nopirkt jaunu Tayota džipu un to visu veiksmīgi pārrakstīt uz sievu, kura pēdējos 25 gadus nav nekur strādājusi un Jūs vēl brīnāties, tādu darboņu LFF ir pa pilnam un viņu darbības rez. ir redzams FIFA reitingā, kur atrodas šī zaglīgā zemīte (LV).

Atbildēt

Agris

31.01.2018. 12:35

Ļašenko ir aprindās zināms kontrabandists, viņa futbola federācijas prezidenta vēlēšanu kampaņu finansējot LNK, un par kuru naudu tagad tiek uzpirktas balsis. KNAB vajadzētu papētīt arī šos faktus, jo daži LNK biedri jau ir bijuši KNAB redzesloka

Atbildēt

Wawa

30.01.2018. 23:10

Kādam smagi trūkst izpratnes par biedrības darbību. Raksts tukša salmu kulšana, Jakubovskim no stresa jumts aizbraucis. Lašenko pa vidu ar savu kontrabandu tik visu diriģē. Vai biedri būs lohi - rādīs laiks.

Atbildēt

AG

30.01.2018. 18:07

Linards Grantiņš LRTT 30.01.2018. 10:52

Līga Muzikante - LRTT biedri Tevi atbalsta. Uzvara būs mūsu!

Plāngrantiņ, vai sen ar ķebli neesi sists? Līgai Muzikantei Tavs atbalsts 100 gadi nav vajadzīgs.

Atbildēt

Uldis

30.01.2018. 12:33

»

Guntis

Ir sācies stress pirms gaidāmajām futbola federācijas prezidenta vēlēšanām, Indriksons acīmredzot par katru cenu grib izbīdīt savu kandidātu Vadimu, kurš esot saistīts ar nopietnām kontrabandas lietām, lai varētu turpināt savas iesākto kursu


Ja nākamās vēlēšanās vairākumu nesavāks SC un JKP un ĀM un IeM vadības zaudēs savas siles, arī Kozlovskis tēmē uz federācijas prezidenta amatu. "Pārdaugavas" bandītam, Vovkam Ļeskovam un Krievijas FSB kadru virsniekam, Indriksonam, būtu cienīga maiņa. http://www.lsm.lv/raksts/sports/futbols/ministrs-kozlovskis-un-kapteinis-gorkss-konkures-par-futbola-federacijas-prezidenta-amatu.a233531/

Atbildēt

zemietis

30.01.2018. 11:59

»

TT

kāds sakars KNABam ar šo..? Tad var rakstīt vēstules prezidentam utt


Tur jau tā lieta, ka nekāda! LFF ir nevalstiska organizācija, pie tam valsts iejaukšanās tās iekšējās lietās tiek strikti apkarota no FIFA puses, gluži kā SOK aizstāv nacionālās OK. Izskatās pēc trokšņa radīšanas un nekā vairāk!

Atbildēt

TT

30.01.2018. 11:51

kāds sakars KNABam ar šo..? Tad var rakstīt vēstules prezidentam utt.

Atbildēt

Emīls

30.01.2018. 11:15

Tådas nelikumības ir łoti daudzās federācijās

Atbildēt

Linards Grantiņš LRTT

30.01.2018. 10:52

Līga Muzikante - LRTT biedri Tevi atbalsta. Uzvara būs mūsu!

Atbildēt

Guntis

30.01.2018. 10:17

Ir sācies stress pirms gaidāmajām futbola federācijas prezidenta vēlēšanām, Indriksons acīmredzot par katru cenu grib izbīdīt savu kandidātu Vadimu, kurš esot saistīts ar nopietnām kontrabandas lietām, lai varētu turpināt savas iesākto kursu.

Atbildēt

Sviests

29.01.2018. 21:37

Autor, nu kāds sakars Daugavpils iekšējo nesaskaņu, TOTO varoņu vēlme atkal izveidot komandu un bojāt sportu ar VDK?
VDK pieminesana tipa kruta pardodas? Vairāk klikšķu? Dikti analītiski...

Atbildēt

Futbola federācijas biedri

29.01.2018. 19:53

»

Vecis no laukiem

Sabeidrība viņus uzvilktu pie laternas x stundā


117 futbola federācijas biedri, to vēlētie pārstāvji ir likumīgi ievēlējuši valdi un prezidentu. Skat.lff.lv.

Atbildēt

Jaunietis no Austrālijas

29.01.2018. 18:58

»

UZMANĪBU!

Sabiedriskā konsultatīvā padome...


vaicāja par sabiedrības atbrīvošanos no vecā gadagājuma VDK kadriem. Sabiedrība turpina vēlēt par Indriksonu un Borovkovu. Tā ir mūsu atbilde.

Atbildēt

UZMANĪBU!

29.01.2018. 18:31

Sabiedriskā konsultatīvā padome
Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja Sabiedriskā konsultatīvā padome izveidota, lai nodrošinātu sabiedrības pārstāvju līdzdalību korupcijas novēršanas politikas veidošanā, īstenošanā un sabiedrības izglītošanā. Padomes uzdevums ir veicināt KNAB saikni ar sabiedrību, sniedzot rekomendācijas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam par aktuāliem jautājumiem.

2015.gada 4. martā KNAB Sabiedriskās konsultatīvās padomes sēdē, atklāti balsojot, ar vienkāršu balsu vairākumu no padomes locekļu vidus uz trim gadiem ievēlēja padomes priekšsēdētāju − Latvijas Juristu biedrības prezidentu Aivaru Borovkovu.

Daugavpils futbola biedrībai ir savi gali KNAB. Jēkabs Straume ir zem Aivara Borovkova tupeles.

Atbildēt

Juris Lapinskis

29.01.2018. 18:25


Retweeted Līga Muzikante (TwitterLMuzikante):

VDK Zinātniskās izpētes komisija aicina atsaukties tos, kuriem zināms, kur atrodas no tiesas arhīva "pazudusī" Ivara Godmaņa sadarbības ar VDK faktu konstatēšanas lieta.

Jānis Ozols Pavaicājiet G.Indriksonam! Viņš zin.
ManageJānis Ozols Likme par spriedumu Godmaņa VDK lietā Jūrmalas tiesā bija viesnīcas "Rīga" atdošana G.Indriksonam, par sertifikātiem ~500000 latu vērtībā, kura pēc dažiem mēnešiem tika tālāk pārdota M.Uļmanam par 7x lielāku cenu.

Zināšanai:

Līga Muzikante ir Aivara Gardas vadītās Latvijas Nacionālās frontes biedre, avīzes "DDD" galvenā redaktore.

Aivars Ozols ir ārsts, bijušais Rīgas pilsētas 1.slimnīcas galvenais ārsts un Rīgas domes deputāts.

Bet aiz tā visa stāv Latvijas Juristu biedrības prezidents Aivars Borovkovs, lai novērstu uzmanību rakstiem par viņa noziedzīgo darbību PSRS represīvajos orgānos.

Atbildēt

Pēteris

29.01.2018. 18:24

Āber, ko tad nu, mazie Grostonas rotaļu draudziņi?

Atbildēt

Juris Lapinskis

29.01.2018. 18:19

Guntim Indriksonam "jāpateicas" Latvijas Juristu biedrības prezidentam Aivaram Borovkovam, kurš acīs smaidīja, bet pats, rādot kabatā pigu, iedrošināja savējos "apdirst" Gunti Indriksonu.

Retweeted Līga Muzikante (@LMuzikante):

VDK Zinātniskās izpētes komisija aicina atsaukties tos, kuriem zināms, kur atrodas no tiesas arhīva "pazudusī" Ivara Godmaņa sadarbības ar VDK faktu konstatēšanas lieta.

Jānis Ozols Pavaicājiet G.Indriksonam! Viņš zin.


Jānis Ozols
Jānis Ozols Likme par spriedumu Godmaņa VDK lietā Jūrmalas tiesā bija viesnīcas "Rīga" atdošana G.Indriksonam, par sertifikātiem ~500000 latu vērtībā, kura pēc dažiem mēnešiem tika tālāk pārdota M.Uļmanam par 7x lielāku cenu.

Zināšanai: Līga Muzikante ir Aivara Gardas vadītās Latvijas Nacionālās frontes biedre, laikraksta "DDD" galvenā redaktore

Jānis Ozols ir ārsts, bijušais Rīgas 1.slimnīcas galvenais ārsts un Rīgas domes deputāts

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Tiesībsargs ignorē acīmredzamu civiltiesību pārkāpumu: jaunais īres likums apzināti atņem iegūtās īres tiesības

FotoJa nelasījāt LR Tiesībsarga paskaidrojumus par jauno īres likumu, tos varat izlasīt ŠEIT. Kā cilvēkam, kuru interesē Satversmes tiesas lēmumu ietekme uz cilvēktiesībām Latvijā, man nepatīk lasīt tiesībsarga pausto. Es gribētu izteikt iebildumus, kas, manuprāt, ir ne mazāk svarīgi sabiedrībai kā tie ieguvumi, kurus prognozē Tiesībsargs.
Lasīt visu...

21

Homofobu naidam jāpieliek punkts: grupveida izvarošanas upuru ķengātāja atklātā vēstule Latvijas augstākajām amatpersonām

FotoPēdējo dienu notikumi Latvijā, kad dzīvību zaudēja puisis (Normunds Kindzulis), ir skaidri pausta sabiedrības homofobiskā, neiecietīgā attieksme pret cilvēku, kas neizvēlējās savu seksuālo orientāciju, šķirstot katalogu, un nevēlējās beigt savu dzīvi 29 gadu vecumā, vērojot, kā liesmas aprij viņa dzīvību. Izdarot loģiskus secinājumus pēc medijos publiski pieejamās informācijas, N.Kindzulis ir izcietis morālu spiedienu no homofobiem, kuri viņam sūtījuši naidīgus komentārus un draudus dzīvībai seksuālās orientācijas dēļ.
Lasīt visu...

21

Plānoju atsākt regulāru raidījumu vadīšanu, tāpēc iebilstu pret ierobežojumiem saistībā ar masku lietošanu raidījumos

FotoNu jau vairākus mēnešus Latvijā ir spēkā ierobežojums televīzijas un radio raidījumu vadītājiem un dalībniekiem - lietot sejas maskas, ja raidījums ilgāks par 15 minūtēm. Ārkārtējās situācijas laikā tas bija noteikts MK rīkojuma nr. 655. punktā nr.5.43.1, tagad - MK noteikumos nr. 360 par epidemioloģiskās drošības pasākumiem.
Lasīt visu...

18

Es varētu no ordeņa atteikties, jo stāvu pāri šādām lietām. Bet neatteikšos vis

FotoAprīļa pēdējā diena pārsteidza ar ziņu, ka esmu iekļauts ar Triju Zvaigžņu ordeņiem apbalvoto sarakstā. Ordeņu piešķiršana pēdējās dienās raisījusi publisku rezonansi, tāpēc uzskatu par pienākumu dalīties arī ar savām domām. Arī par atteikšanos no šī apbalvojuma.
Lasīt visu...

21

Levita - Ēlertes branža

FotoEs iedomājos situāciju - eju pa ielu ar savu suņuku... pavasarīgs gaiss, putniņi čivina un galvā pozitīvas domas raisās. Vienvārdsakot, labs noskaņojums! Bet te pēkšņi viss apgriežās kājām gaisā un garastāvoklis uz nulli, jo pretī nāk Sarmīte Ēlerte.
Lasīt visu...

21

Atjaunosim līdzsvaru sevī un sabiedrībā

Foto1918. gada 18. novembris un 1990. gada 4. maijs ir divi nozīmīgākie datumi Latvijas valsts vēsturē. Šodien aprit 31 gads, kopš 1990. gada 4. maijā Augstākā padome ar 138 deputātu balsīm pieņēma deklarāciju “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu”. Kas šai Neatkarības deklarācijas 31. gadadienā būtu aktuālākais mūsu šodienas dievkalpojuma un lūgšanas kontekstā?
Lasīt visu...

15

Šajās pareizticīgo Lieldienās es esmu sapratis: tautai ir jādod skaidras instrukcijas

Foto2018.gada maijā es atteicos no turīga advokāta dzīves. Tas bija mans personīgs lēmums. Es nolēmu doties politikā. Kopš 2018.gada maija gandrīz katru dienu, bieži vien pat vairākas reizes dienā, esmu atklājis shēmas, runājis tiešu valodu, nebaidījies, piedāvājis risinājumus, rakstījis garus un īsus tekstus, provocējis, aicinājis, bijis dusmīgs un priecīgs, izveidojis labākās Saeimas runas, ierakstījis labāko uzrunu Vecgada vakarā pēdējos vismaz 10-15 gados un vēl visu ko. Principā 3 pilnus gadus savas dzīves esmu veltījis citiem cilvēkiem. Trīs gadu laikā no 1 tūkstoša sekotāju FB man ir 54 tūkstoši. Tam gan nav nozīmes. Šajās Lieldienās es vēlējos uz to visu paskatīties no malas.
Lasīt visu...

12

Kā uzveikt sērgu: valsts amatpersonām minimālo algu līdz uzveikšanai

FotoNu jau gads un trīs mēneši Ķīnas vīrusa, bet vēl nav bijis brīža, kad Latvijas veselības polītikas noteicēji būtu pienācīgi cīnījušies pret sērgu. Sākumu it kā varētu aizbildināt, ka nezināja un nesaprata, tak arī tas būtu melots. Jo tas, kas un kāpēc darāms, jomas lietpratējiem bija zināms arī 2019. gadā un senāk, un atliktu vien to darīt.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

NEPLP: ja divas lesbietes skūpstās, tas NAV seksuāls saturs

Lūk, šāda atbilde no Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) par Samantas Tīnas un LTV1 demonstrēto videoklipu. Īsumā:...

Foto

Tautas balss - Dieva balss

Šo devīzi bieži citēja mans šefs Guntis Melderis tajos nicinātajos padomju laikos, ja tauta domāja citādi, pretēji valdes vai viņa paustajam...

Foto

Brīnišķais kovidlaiks

Šis brīnišķais "kovidlaiks"! Nu jau ir tā, ka nevar uzrakstīt pat pāris vārdus, tiem neveltījot atsevišķus komentārus un nepaskaidrojot vēstījuma domu sīkāk - tik...

Foto

Mēs apbalvojam pareizus un noderīgus žurnālistus par izcilu ieguldījumu demokrātijas stiprināšanā un Latvijas informācijas telpas kvalitātē

Sagaidot Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 31. gadadienu, augstākie Latvijas valsts...

Foto

Ar likumu atļautie miesas bojājumi vai pat nonāvēšanas?

Viena no profesijām, kuras galvenais uzdevums ir glābt cilvēku dzīvību vai palīdzēt uzlabot veselības stāvokli, ir ārsti, taču...

Foto

Atklāta vēstule iekšlietu ministram, ģenerālprokuroram, Valsts policijas priekšniekam

Tukuma novadu un visu Latviju 23.aprīlī pāršalca ziņa par šausminošo notikumu Tukumā, kurā smagus apdegumus guva divas personas....

Foto

Manas domas par to, kas notika Tukumā

Policijas pārstāvis TV ziņās gan teica, ka varbūt tas nebija noziedzīgs nodarījums. Lai izmeklēšanai sekmējas noskaidrot patiesību, taču man...

Foto

Par likuma “Grozījumi Augstskolu likumā” izsludināšanu, neraugoties uz tā būtiskajiem trūkumiem

Satversmes tiesa ar 2020. gada 11. jūnija spriedumu atzina Augstskolu likuma 56. panta trešo daļu...

Foto

Jūs, „kautrīgie” geji un lesbietes, ar savu klusēšanu esat palīdzējuši radīt vidi, kurā vienu geju var aizdedzināt

Labdien visapkārt! Kā visiem labi klājas šajā pirmdienā? Nupat,...

Foto

Briesmīgi un necilvēcīgi ir pelnīt politiskos punktus uz noziegumu rēķina, rezultātā šķeļot sabiedrību un sējot naidu

Noziegums Tukumā ir briesmīgs un necilvēcīgs, policijai ir jāveic izmeklēšana,...

Foto

Kas un kā varētu palīdzēt Tieslietu ministrijas administrācijai tās radītās likumdošanas karikatūras un anomāliju novēršanai

Tieslietu ministrija (TM) apgalvo, ka esot “jānorāda uz vēsturiskajiem dalītā īpašuma...

Foto

Mums ir jādzīvo, nevis jāgaida, kad vīruss dosies uz Marsu

Skatos uz mūsu 100 onkuliņu un tantīšu haotiskajiem mēģinājumiem ko sakārtot... un rodas sajūta ka nevienam...

Foto

Vai apzināta diskriminācija un segregācija nolūkā pakļaut vairākumu mazākuma perversajām interesēm?

Jurijs Perevoščikovs portālā Apollo: "Laika periodā no 28.decembra līdz 15.aprīlim atklāti kopumā 73 400 Covid-19...

Foto

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

Pandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai...

Foto

Kas pašlaik notiek VID?

Šodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka...

Foto

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar...

Foto

Mums ir izvēle

TV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...”...

Foto

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi....

Foto

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

Kādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju....

Foto

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

Šonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā...

Foto

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

Futbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu...

Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....