Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pomeranču Vainadziņš

13.01.2022. 04:58

»

Nebūsim lētticīgi

Nu kapēc mēs esam tik naivi? Tiklīdz parādās kāds ārzemju gudrinieku raksts, mēs metamies to slavēt un sākam sludināt, ka nu tas ir pareizi, tā ir patiesība!Un galvenais - uzreiz gāžamies virsū savai valdībai, ministrijai utt.Viņu nodomi izskatoties noziedzīgi. Vai nu tiešām esam lētticīgi, vai mēģinām...


Pirmkārt, mēs esam jau 70+ procentu novakcinēti. Līdz ar to apgalvojums "mēs nevakcinējamies" nerullē.

Otrkārt, mums ir viena no lielākām kovida mirstībām Eiropā. Tas nozīmē, ka vietējie gudrinieki laikam tomēr kaut ko dara pilnīgi nepareizi. Tad varbūt ir jāpaklausās, ko saka citi?

Atbildēt

Nebūsim lētticīgi

13.01.2022. 03:11

Nu kapēc mēs esam tik naivi? Tiklīdz parādās kāds ārzemju gudrinieku raksts, mēs metamies to slavēt un sākam sludināt, ka nu tas ir pareizi, tā ir patiesība!Un galvenais - uzreiz gāžamies virsū savai valdībai, ministrijai utt.Viņu nodomi izskatoties noziedzīgi. Vai nu tiešām esam lētticīgi, vai mēģinām pa varītēm attaisnoties, kāpēc nevakcinējamies. No malas tas izskatās nožēlojami.

Atbildēt

Garām ejot…

13.01.2022. 00:39

Šie valstgribji un to adepti ir jāuztver par to kas tie patiesībā ir - noziedznieki ! Pāris godīgi prokurori ar nelielu atbalstu spēs celt apsūdzības kaitniecībā, bezdarbībā un citos amata noziegumos. Noziegumiem pret cilvēci nav noilguma.

Atbildēt

Žuks

13.01.2022. 00:33

Jocīgi ka visā pasauē tika viens virusologs māk divus ciparus kopā salikt:
https://www.israelnationalnews.com/news/285341

Atbildēt

Ha

13.01.2022. 00:09

»

vice

Izcili


vai šo mūsu prezidents izlasīs?vajag ielikt FB-kā...

Atbildēt

Kaža

13.01.2022. 00:08

Asins nolaišana cilvēcei bez kara,mēģinot iznicināt valsts kases apgrūtinošos seniorus.Pārāk jau uzkrītoši!Potēties skrien tie seniori kuri ir uzkràjuši mūžīgai dzīvei un tad nu ķerās,kā mušas uz mušpapïra.

Atbildēt

Es

12.01.2022. 23:57

»

O)O

Tāds idiots kā tu (var būt izcilnieks) protams nezin, ka Izraēlā NAV NEKĀDAS CITAS VAKCĪNAS KĀ PFIZER, viņi noslēdza ekskluzīvu līgumu ar tieši šito genocīda frančīzu


Ir arī papildu vienošanās. Būtiskie dati un datumi tiek slēpti. Iespējams, vienošanās par to visu ir panākta krietni pirms PVO kabatas sunīši izsludināja to, ko it kā izsludināja (nesaistoši). Izraēlā reāliem protestiem droši vien traucē valsts hipermilitarizācija, taču arī tur lūzīs tas kovidsūda vadzis.

Atbildēt

Es

12.01.2022. 23:54

»

afēra

visā tajā afērā ir tikai viena vēlme - pēc iespējas vairāk piebāzt kabatas ar otkatiem


Jā, jo nauda ir sadrukāta bezizmērā.

Un tas nozīmē - speciāli radītā situācijā - virzīšanos uz arvien lielāku inflāciju un kaut kad arī nopietniek nemieriem vai karastāvokli.

Atbildēt

Juppis

12.01.2022. 23:24

Pašiem vakcinētajiem smiekli par sevi nenāk - pretēji solījumiem arī viņiem tiek maskas un analīzes uz sava rēķina un komandantstundas kuru laikā pa LTV1 noskatīties kārtējo Kariņa šļupstējumu.

Atbildēt

afēra

12.01.2022. 23:11

visā tajā afērā ir tikai viena vēlme - pēc iespējas vairāk piebāzt kabatas ar otkatiem

Atbildēt

kļimoviča aita

12.01.2022. 22:33

Par tiem sadedzinātajiem šekeļiem gan nav taisnība!

Šekeļi, tāpat kā eirošekeļi, vienkārši pārceļojuši pareizajās kabatās!

Atbildēt

ļoti labs raksts: lasiet brīvības platformu !

12.01.2022. 22:27

Vakcīnas bloķē hipofīzi, epifīzi, sirdi un citus orgānus. Kā tas notiek?
Nesen neskaitāmu valstu valdības apstiprināja kvarkodu ieviešanu, kas “nepārkāpj nekādas pilsoņu brīvības, nerada segregāciju un nevienam neuzliek par pienākumu vakcinēties”.

Ir pienācis laiks runāt par to, kas slēpjas aiz šī priekšnesuma un kāpēc sistēma tik metodiski spiež indi masām, kāds ir tās patiesais labums.

Pētījumi gadu gaitā liecina, ka visu “narkotiku un vakcīnu” primārie mērķi ir DNS, dvēsele, čiekurveida dziedzeris, hipofīze un ar tiem saistītie gribas jeb nodomu kristāli. Jebkurai ķīmiskai ķimikālijai, kas organismā tiek ievadīta, aizbildinoties ar palīdzību, papildu tam, kas norādīts “uz papīra”, ir vismaz dubultais dibens enerģētiskajā plānā (dažkārt tam ir bezgala daudz slāņu), kā arī rada daudzlīmeņu līgumus ar kontroles sistēmu. Ir izņēmumi, taču to ir maz.

Pietiek aplūkot zāļu sastāvu un blakusparādību sarakstu (arī letālu iznākumu), lai saprastu, ka jau daudzus gadus cilvēkiem tiek injicēti ne tuvu dzīvību glābjoši eliksīri, bet labākajā gadījumā eksperimentāli ārkārtīgi apšaubāmi kokteiļi.

Visas vakcinācijas tā vai citādi ir saistītas ar medicīnas un valsts egregoru, veidojot līgumu par dzīvības enerģijas, veselības un lielākās daļas dvēseles resursu atdošanu par labu valstij un tās kuratoriem smalkajos plānos.

Pēc tam šī enerģija tiek izmantota, lai radītu neskaidrības pilsoņu apziņā un uzturētu esošo sistēmu. Tumsa ir caurstrāvota ar tādām attieksmēm kā akla paklausība, džiegoistisks patriotisms, bailes no varas, ienaidnieku meklēšana, bailes no nākotnes un citi bezspēcības un bezcerības stāvokļi. Tumsa nomāc dvēseles gribu un mirdzumu, radot labvēlīgu augsni slimībām un sadalīšanai “draugā vai ienaidniekā”. Tas bloķē cilvēka saikni ar savu garu, veido tuneļveida domāšanu un atkal savieno apziņu ar masu tirgus pelēcības straumēm.

Satraukuma galvenais iemesls ir apziņas, radošuma un nesaskaņu bloķēšana, kā arī organisma dabiskās atjaunošanās un smalko plānu uztveres slēgšana, lai cilvēki neredzētu, kurš patiesībā slēpjas aiz vadītāju maskām.

! Uzmanību, sensitīviem cilvēkiem nav ieteicama tālāka lasīšana, vai arī ieteicams skaļi pateikt nodomu: “Es aizliedzu savā jomā iegult jebkādus vīrusus un pakalpojumus, es lasu šo materiālu tikai informatīvos nolūkos, novēršu uzmanību no visas postošās realitātes un lūdzu maniem mentoriem man palīdzēt!” (labāk saviem vārdiem).

Kanāli iet uz zemākajām pasaulēm no dažiem stariem, bet citi bloķē atsevišķus orgānus, mugurkaulu, smadzenes, sirdi utt. Šie un citi vadības rīki ir leļļu virves, ko varat vilkt bezgalīgi. “Narkotiku” kumulatīvo iedarbību varam novērot vecākajā paaudzē, kur veselīga uztura vietā tiek patērētas saujas burvju tablešu, no kurām katrai ir savas blaknes, kas noved pie jaunu devu uzņemšanas, lai vēl vairāk apdullinātu ķermeni un radītu veselības ilūziju. Pēc daudzu gadu pētījumiem ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem, šodien var droši teikt, ka lielākā daļa kaišu, slimību un psiholoģisku problēmu attīstās kā tiešas vai netiešas sekas vakcīnu un “narkotiku” saņemšanai agrā bērnībā un pēc tam.

Protams, ir psihosomatiski iemesli, karmiski treniņi un citas vispārīgas programmas, taču to simptomi būtu daudz maigāki, ja cilvēki nepieņemtu indi “ārstniecības” aizsegā. Tie, kas izglābušies vismaz no vakcinācijas, kaut nedaudz sapratuši psihosomatiku un (apzināti vai ne tik ļoti) pārtraukuši lietot “zāles” un klanīties poliklīnikām, bieži vien maģiski pārstāj slimot bez kāda cita palīdzības. Jo (šoks!) – racionālam organismam nav vajadzīga ķīmiska inde narkotisku ripu un durkļu veidā. Viņam jādod veselīgs ēdiens, jārada labvēlīgi apstākļi dziedināšanai un nav jātraucē ar nemitīgu smadzeņu aizsērēšanu ar skrīninga lēkmēm un lētu propagandu.

Labā ziņa ir tā, ka jaunajā telpā bloķējošie efekti vairs nedarbojas, cilvēki arvien vairāk pamostas no grūtībām un ķeras pie alternatīvām dziedināšanas metodēm, ko tik ilgi ir apspieduši farmācijas karteļi. Un tāpēc tik traka burvju vircas uzspiešana tagad ir sākusi radīt jaunu reliģiju, kuras pamatā ir bailes no neredzama velnišķīga “vīrusa”, kur farmācijas karteļi un valstis darbojas kā glābēja dievs. No Bībeles atriebīgā dieva, kura bailēs izauga daudzas “grēcinieku” paaudzes, šis atšķiras tikai ar jaunu iepakojumu un tehnokrātiskāku pieeju.

Īsi aplūkojam burvju dūrienu piemērus: daudzas realizācijas pašas izraisa enerģētiskās sistēmas iznīcināšanu, citas pievērš uzmanību jau novājinātajām vietām senču ģenētikā.

BCG jeb tuberkulozes vakcīna: ietekmē smadzeņu aizmugurējo daļu, savienojas ar pelēkā stāvokļa straumi, caur kuru tiek nomākta griba, radošais kanāls, tiek kontrolētas emocijas un domas. Apziņas iemidzināšana ir tieši saistīta ar dvēseles mirdzuma izdzišanu cilvēkā un līdz ar to arī tādām dabiskajām īpašībām kā radošums, pārpilnība, iedvesma, prieks, rotaļīgums un beznosacījumu mīlestība. Izglītības sistēma un visi pārējie valsts egregori ir izveidoti ar vienu un to pašu mērķi – padarīt cilvēku par paklausīgu zobratu pelēkajā sistēmā. Šis mehānisms ļauj viegli sūknēt baiļu vīrusu (pelēko miglu), kas vēl vairāk veicina ķermeņa iznīcināšanu un apziņas bloķēšanu. Savienojoties ar zemākajām pasaulēm, izsūknējot enerģiju viņu labā. Šajā gadījumā vakcinācijas antivielas tiek nodotas no paaudzes paaudzē, mainās tikai to skaits.

Masaliņas: sakāve krūtīs un sirds centrā. Cilvēkam ar slēgtu sirdi ir grūti radoši domāt, samazinās vispārējais jūtīgums, viņam ir maz enerģijas un iedvesmas, kas palielina nevēlēšanos dzīvot un akcentē no tā izrietošos simptomus pneimonijas formā. Daudziem ir vēlme un pat vajadzība novelt atbildību uz ārējiem spēkiem (valsts, iedomātie ienaidnieki, Dievs, medicīna, vīrusi), rodas (vai pastiprinās) Dieva kalpa komplekss, kas neko neatrisina, bet vienkārši nes krustu par noteiktiem grēkiem. Šāds indivīds bieži vien nespēj sadzirdēt savu intuīciju un sirdsapziņu, viņam ir vieglāk īstenot programmu uzstādījumus baiļu, propagandas un citu mentālu vīrusu veidā, kas darbojas pēc principa “skaldi un valdi”. Tāpat šāds cilvēks ievērojami samazina iespēju atklāt daudzdimensionālo atmiņu un spējas, nemaz nerunājot par dabiskajām aizsargfunkcijām.

Stingumkrampji: mugurkaula, nervu sistēmas un ekstremitāšu bojājumi. Tie sāk enerģētiski sadalīties, enerģija pārstāj cirkulēt pa ķermeni, parādās neskaitāmi bloki, kas pēc tam izpaužas slimībās. Ietekme aug arī “zaros” galvā, izkropļojot domāšanas procesus, apziņas un uztveres kvalitāti.

Kā jau varēja nojaust, Covid-19 “vakcīnas” daudz neatšķiras no iepriekš uzskaitītajām. To ietekme uz cilvēka enerģētisko plānu ir bloķēt jebkuru fizisko un smalko uztveres orgānu spilgtumu. Potenciāla nekaunīga sagrābšana notiek palīdzības paspārnē un pēc principa “nodzēst un bloķēt, lai nemaz nedomā pretoties!”

Tikmēr… daudzi cilvēki ir aizmirsuši, kā domāt par sevi. Viņu domas ir stereotipiskas, idejas ir aizgūtas, viņu mērķi ir iluzori, viņu vārdi pieder citiem. Viņi domā citu cilvēku domas, sapņo citu cilvēku sapņus, īsteno citu cilvēku mērķus…

Kāpēc bloķēt hipofīzi?

Hipofīze ir atbildīga par informācijas apstrādi. Tai ir dominējoša ietekme uz augšanu, attīstību, vielmaiņas procesiem, hipofīze regulē citu endokrīno dziedzeru darbību. Hipofīze sazinās ar virsnieru dziedzeriem, kuri zem spiediena sāk izdalīt stresa hormonus – kortizolu, noradernalīnu, adrenalīnu. Tas ietver simpātisko nervu sistēmu, kas liek jūsu ķermenim cīnīties vai bēgt. Šajā stāvoklī pārvaldība kļūst vēl vienkāršāka, jo tā var izslēgt kritisko un racionālo domāšanu, saprātīgu cilvēku reducējot līdz pamata instinktu līmenim.

Kontroles pārņemšana pār hipofīzi palīdz aptumšot prātu un ievietot uztveres filtrus, tāpēc daudzi vakcinētie saskaras ar grūtībām apstrādāt ienākošo informāciju un bieži vien nesaprot teiktā jēgu (tāda pati ietekme novērojama arī ar citām “narkotikām”).

Pēc vakcinācijas daudziem ir apmākušās acis – dvēseles spogulis, tā ir viena no pazīmēm, kas liecina par hipofīzes aizsprostojumu un līdz ar to intuīciju, spēju domāt ārpus realitātes uzspiestā tuneļa. Smalkajā plānā hipofīze ir atbildīga par gribu, tas ir, tā tiek apzināti nomākta. Daži senie raksti apgalvo, ka gribas kristāls atrodas hipofīzē, lai gan mēs zinām par šādu kristālu atrašanos citās ķermeņa daļās.

Kāpēc bloķēt epifīzi jeb čiekurveida dziedzeri?

Katra emocija, ko jūtat, katrs prieka un baiļu mirklis jūsu ķermenī ražo ķīmisku enzīmu. Daži no tiem kļūst par batutiem, citi – par šķēršļiem. Katrs no tiem sasniedz čiekurveida dziedzeri. Čiekurveida dziedzeris ir smalki noregulēts kalcīta kristāls, pēc būtības pjezoelektrisks, kā piemēram, kvarcs. Čiekurveida dziedzeris ir progresīvu zināšanu starpnieks manifestētajā realitātē. Tas mijdarbojas ar hipofīzi un atver tiltu starp fizisko un metafizisko pasauli, izpaužot apkārtējo realitāti. Katrs attēls, katra doma tiek interpretēta un saskaņota atbilstoši tās enerģētiskajam parakstam. Frekvences, ko saņem jūsu smadzenes, patiesībā ir digitāls kods, kristālisks simbolu modelis (piemēram, tukšumi un krusti), ko jūs interpretējat un pārvēršat attēlos un sajūtās. Nodoms, kurā tu stipri vai nedaudz šaubies savu vai kāda cita emociju iespaidā, nevar tikt realizēts.

Epifīzes bloķēšana ne tikai izkropļo visu ķermeņa sistēmu integrālo darbību un cilvēka saikni ar telpu, bet arī viņa nodoma spēku, kas ievērojami samazina iespēju konstruktīvi ietekmēt vietējo realitāti. Šāds cilvēks kļūst viegli vadāms ar dzīvnieciskiem instinktiem un no tiem izrietošajām interesēm, dzīvo bailēs par savu tagadni un nākotni, viņa radošuma un iedvesmas kanāls tiek bloķēts, atņemot vēlmi dzīvot un attīstīties. Apzinātības līmenis krītas, emocionālā inteliģence, domas apjūk, atslēdzas no savas apziņas straumes un atkal savienojas kopējā pelēkajā straumē, kurā dominē izdzīvošana, ciešanas un bailes (kontrakcijas, paralīze), nevis paplašināšanās, pārpilnība un labklājība. Atrodoties šajā vispārējā plūsmā, cilvēks pārstāj būt savu domu saimnieks, viņam galvā nemitīgi iezogas pēc rezonanses principa kaimiņu un garāmgājēju domu formas, īpaši, ja izpaužas empātija.

Neviena no smalkajā plānā izpētītajām vakcīnām vēl nav parādījusi tās pozitīvās īpašības, ko tai piedēvē amatpersonas. Tas viss ir klaji meli vairāku līmeņu ieguvumiem – no varas un naudas vietējiem menedžeriem līdz enerģētiskajam vampīrismam viņu uzraugiem smalkajos plānos. Gigantiskas ciešanu un baiļu enerģijas (gavvah, imperil) devas, kas izdalās, mijiedarbojoties ar šādu “medicīnas” un ar to saistīto globālo performanču destruktīvajiem aspektiem, iet uz atbalstu minētajām struktūrām, par kuru esamību mūsdienās var šaubīties tikai apdullināts akls cilvēks.

Vai mums no tā visa tagad jābaidās?

Nepavisam. Nekādā gadījumā. Visi iepriekš minētie efekti tagad ir izdeguši un dziedināti ar augstfrekvences enerģiju un jauniem kodiem ar pietiekamu nodomu. Miljoniem dvēseļu mostas, jūt un saprot arvien vairāk, neskatoties uz no tā izrietošajiem kropļojumiem un iestrēgumiem riteņos. Būtu vēlme, ceļš vienmēr atradīsies. VISU, kas notiek (“vīrusus”, vakcinācijas, krīzes, karus, smieklīgus likumus un noteikumus), var uzskatīt gan par apziņas nomākšanas līdzekli, gan par tās atmodas katalizatoru. Kontroles struktūru cinisms, rupjība un nekaunība joprojām neizsludinātās pandēmijas apstākļos runā pats par sevi: viņi baidās zaudēt varu un cenšas to saglabāt par katru cenu, lai gan paši jau sen ir sapinušies savā teātrī. Absurds un pretrunas.

Šāda uzvedība ir raksturīga narkomāniem, kuru visa dzīves jēga tiek samazināta līdz jaunas devas saņemšanai. Atkarīgais zags, melos, izdomās jaunus attaisnojumus (noteikumi, likumi, pasākumi), histēriju un manipulēs, lai tikai novērstu izstāšanos, kas līdzinās nāvei. Dzīvnieki, kas iesprostoti vai atrodas trakumsērgas stāvoklī, uzvedas aptuveni tāpat. Bailes par jūtīgu būtni ir aizbildnis pirms pāriešanas uz nākamo līmeni. Tas ir nepieciešams, lai filtrētu un pārdalītu dvēseles dažādos realitātes slāņos, kur katrs neizbēgami atradīsies sava veida sabiedrībā. Bailes pašas par sevi ir iluzoras, tās nevar mums fiziski nodarīt pāri, bet tās var piesaistīt tādus notikumu attīstības variantus, no kuriem mēs baidāmies.

Ņemot vērā brīvo gribu pieņemt vai nepieņemt ārpus programmas uzspiestās bailes kā daļu no savas realitātes, ir pienācis laiks, kad cilvēkam jāizmanto šī brīvība un jāizdara apzināta izvēle – atpazīt uzspiesto “jaunās normalitātes” attieksmi vai pateikt tam apņēmīgu “nē”! Katram šādas izvēles izmaksas būs individuālas, dažos gadījumos pietiks ar vienkāršu nezināšanu, bet izvēle bija, ir un būs vienmēr. Neļaujiet nevienam jūs pārliecināt par pretējo.

www.vakcinrealitate.org/aktualitates/laiks-ir-nobriedis-istenie-iemesli-sargaties/


www.vakcinrealitate.org

Atbildēt

Tikai aklais vairs neredz kovida farsu

12.01.2022. 22:23

Pat aklajam atvērsies acis.

Atbildēt

Greizie spoguļi

12.01.2022. 22:17

Precīzi kā Latvijā. Te arī valda fašisms.

Atbildēt

Dievs

12.01.2022. 21:49

Smuks raksts
Bet vienalga
Man jatãjums: Kãpêc visas tautas kopsh aizveesturiskiem laikiem ziidus ir nîcinâjushas?

Atbildēt

Pietiek lasītājs

12.01.2022. 21:46

»

Tak palasiet to apcerējumu, tie kam grūtāk ar saprašanu, vēlreiz! Tur tak tiešā tekstā uzrakstīts kuras kompānijas apmelošanā autors iesaistījies


Apmelošanā? Iztulkots latviski prestižas Izraēlas augstskolas imunoloģijas katedras vadītāja profesora paziņojums. Kur te apmelošana?

Bet īstie notikumi Izraēlā par vēl
neredzēta apjoma korupciju tur vēl ir nākotnē.

Pfizer draud daudz lielākas nepatikšanas citās pasaules valstīs.

Viens no 4 pasaulē vadošajiem medicīnas zinātnes žurnāliem “The British Medical Journal” ir veicis žurnālistisko izmeklēšanu un atklājis, ka Pfizer ir viltojis Covid vakcīnu klīnisko pētījumu rezultātus, lai panāktu jaunā veida ģenētisko mRNS vakcīnu sasteigtu reģistrāciju 2020.gada nogalē ASV un Eiropā. Žurnāls raksta, ka Pfizer upurējis datu integritāti un pacientu drošību. Žurnālisti izmeklēšanā ieguvuši dokumentu pierādījumus, ka kompānija falsificējusi datus, pētījuma gaitā
atklājot “aklā” pētījuma pacientu identitāti, nodarbinājusi nepietiekami apmācītus vakcinētājus, neziņoja par novirzēm no klīniskā protokola, nepareizi atzīmēja pacientu testu paraugus, centās slēpt bīstamas pacientu negatīvās reakcijas uz vakcīnu, reģistrēja nevis visus Covid inficētos pēc vakcīnas, bet tikai simptomātiskos gadījumus, un gausi reaģēja uz izmēģinājuma pacientu ziņojumiem par negatīvām blaknēm Pfizer klīnisko pērījumu izšķirošajā III fāzē. Pfizer vadība uz pētījumā iesaistīto zinātnieku izpildītāju sūdzībām par datu kvalitāti nereaģēja, bet tā vietā vērsās pret pašiem ziņotājiem, piespiežot viņus “uzlabot kā vajag” pētijuma ikdienas pierakstus, vai panākot, ka viņi aiziet no darba. Savā gala ziņojumā 2020.gadā Pfizer nevienu no šīm pētījumu kvalitātes un vakcīnu drošības problēmām neiekļāva. Šeit ir raksts: BMJ Izmeklēšana / Covid-19: Zinātnieks ceļ trauksmi par datu integritātes problēmām Pfizer vakcīnu pētījumā. / BMJ Investigation

https://www.bmj.com/content/375/bmj.n2635

Covid-19: Researcher blows the whistle on data integrity issues in Pfizer’s vaccine trial
BMJ 2021; 375 doi: https://doi.org/10.1136/bmj.n2635 (Publicēts 2021.gada 2.novembrī).

Raksts citē Pfizer izpilddirektoru Albertu Burlu, kurš 2020.gadā argumentēja sasteigto reģistrāciju ASV, klāstot masu mēdijos: “Mēs strādājam zinātnes ātrumā”.

Žurnāls BMJ secina, ka šis Pfizer “zinātnes ātrums” 2020.gadā ticis panākts ar klīnisko pētījumu datu falsificēšanu uz pacientu drošības rēķina.

Atbildēt

O)O

12.01.2022. 21:41

»

Tak palasiet to apcerējumu, tie kam grūtāk ar saprašanu, vēlreiz! Tur tak tiešā tekstā uzrakstīts kuras kompānijas apmelošanā autors iesaistījies


Tāds idiots kā tu (var būt izcilnieks) protams nezin, ka Izraēlā NAV NEKĀDAS CITAS VAKCĪNAS KĀ PFIZER, viņi noslēdza ekskluzīvu līgumu ar tieši šito genocīda frančīzu.

Atbildēt

12.01.2022. 21:28

Tak palasiet to apcerējumu, tie kam grūtāk ar saprašanu, vēlreiz! Tur tak tiešā tekstā uzrakstīts kuras kompānijas apmelošanā autors iesaistījies!

Atbildēt

lauķīs

12.01.2022. 21:01

Nu,ja jau profesors no ārzemēm,tad jau nevar būt nepareizi.

Atbildēt

Avots fantastisks

12.01.2022. 20:25

Ļoti uzticami...

Atbildēt

vice

12.01.2022. 20:21

Izcili!!

Tas tagad būs visur!!!

Paldies par publikāciju! !!!!

Atbildēt

Juris

12.01.2022. 20:10

Tagad jāsāk tiesāt šos dienaszagļus!

Atbildēt

ko te piebilst...

12.01.2022. 20:06

varaskāre, naudaskāre ir kroplības un lai pie šīm kārēm tiktu vajag melus un smadzeņu skalošanu.
Par nožēlu tāda ir geiropas morāle...arī Izraēlas.

Atbildēt

Jukums

12.01.2022. 19:50

Un, kur nu ir palikuši visi mūsu valdības apgalvojumi, ka viņi balstās uz zinātni? Visi valdības solījumi, visi apgalvojumi ir izčibējuši kā pērnās lapas. Palikušas tikai represijas, ierobežojumi, domājošo cilvēku dēvēšana par tumsoņām. Un arvien jauni draudi par piespiedu vakcināciju un jauniem sodiem. Un, medicīniskās palīdzības pieejamības ziņā - nekādu uzlabojumu joprojām arī nav.

Atbildēt

O)O

12.01.2022. 19:35

Cik naivi. NEVIENS NEKO NEATZĪS. Tie laiki ir pagājuši uz neatgriešanos. Būtu jāatzīst kāpēc? Jo ļaudis 100000+ apmērā uztaisīs mītiņu? Jo augstākā tiesa pateiks, ka tas kas notiek ir klaji nelikumīgi un noziegums pret cilvēci? HAHAHAHAHAHAHAHA.
Cilvēki ir BEZCERĪGI STULBI, GĻĒVI MĒSLI un viņiem NEVIENS NEKO NEATZĪS, tieši otrādāk - drīz prasīs dārgās maskas visiem, sāks ar pensionāriem, bet tad arī pārējiem būs OBLIGĀTĀ VAKCINĀCIJA, ja nē, tad būs sodi un cietumi un drīz būs "vakcīna" pret OMNICRON un to ARĪ vajadzēs laist iekšā.
Pat relatīvi gudram cilvēkam ir grūti saprast rūgto patiesību - ar cilvēci ir cauri. Cilvēce sastāv no cilvēkiem, indivīdiem un vairums indivīdu, ABSOLŪTAIS VAIRUMS, vismaz 90% ir burtiski nekas vairāk kā SŪDA MAISI, saproti? Bez domāšanas, bez drosmes, bez atmiņas, bez jebkādas spējas analizēt.
NULLES.
Nekas vairs nemainīsies, būs tikai sliktāk. To jums saka cilvēks, kurš 2020. gada janvārī visus sev zināmos cilvēkus brīdināja par piespiedu vakcīnām un visi par mani ieņirdza, tagad vairums ir jau ir būstojušies.
Es nekad nevakcinēšos, lai vai kas arī notiktu, pat ja man par to piespriedīs nāves sodu un es to saku absolūti nopietni, kas attriecas uz cilvēkiem, tad es vienkārši tiem spļauju virsū.
P.s. nezin kāpēc 1. koments zem cita raksta parādījās...

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2022. 19:17

Nuuuu... Tas tak Izraeelaa. Sheit ir DAUDZ sliktaak.

Atbildēt

fakts

12.01.2022. 19:04

Arvien vairāk cilvēki sāk saprast kovidafēras būtību.Tas ir tikai sākums.Vēl nesen smējās par tiem kuri teica ka nekāda kovid nav.Tagad jau sāk daudzi to saprast.
Vakcinēto likteni neapskaužu,bet tie paši izdarīja izvēli,ar brutālu spēku nevienu zemē negāza un nešpricēja.

Atbildēt

epidemioloģisko noziegumu pārskats

12.01.2022. 18:58

Tātad - drūzmēšanās RS autobusos Covid pandēmijas laikā un distances neievērošana. Daļas sēdvietu aizlīmēšana šo drūzmēšanos vēl vairāk pastiprina - jo mazāk pieejamu sēdvietu, jo lielāka saspiestība starp stāvētājiem, tātad katalizators vēl straujākai Covid izplatībai, un kas nav paspējuši vakcinēties, būsterēties un sertificēties, līdz ar to ir vēl vairāk apdraudēti. Jāatzīst arī ka pilnībā garantēti nav arī vakcinētie un sertificētie.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...