Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukušais Apinis

15.08.2017. 22:24

Esmu mesija, esmu Pēteris Apinis ceļā Aleksandra augstienēm... Ar gadiem katram m jārod vieta un miers!

Atbildēt

vecs doks

12.08.2017. 14:48

»

zane

palasiet, kā LJMC privatizēja https://www.vestnesis.lv/ta/id/45775


Šitā ņirgāties par akciju sabiedribu spej tikai reti aprobežots cilveks.
Vismaz faktus nevajag sagrozit

Atbildēt

OPAPĀ

02.08.2017. 21:52

»

Pilnīgi pareizi

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru...


ATBALSTU ! TAD LATVIJĀ BIJA AP 300 APTIEKU UN TIKAI VIENA ZĀĻU LIELTIRGOTAVA UN TĀ PATI PIEDERĒJA VALSTIJ UN ZĀLES BIJA LĒTĀKAS. BET TAGAD IR RUTUĻA KOMPĀNIJA - ZĀĻU LIELTIRGOTAVU ASOCIĀCIJA, KURĀ VIŅS CĪNĀS PAR TO LAI APTIEKĀ STIKAI VAKCINĒ CILVĒKUS.GALVENAIS IR NAUDA, A CILVĒKU LABKLĀJĪBAI VAR ŠĶAUDĪT VIRŠU.

Atbildēt

RUTULI - KO LOBĒ ???????

02.08.2017. 21:49

Kāpēc Mārcis Rutulis - Latvijas zāļu lieltirgotavu vadonis par visu varu grib panākt, lai vakcīnas vairs neizplata ģimenes ārstiem, bet atiekas. Kāpēc RUTULIS GRIB PANĀKT LAI APTIEKĀ VARĒTU VAKCINĒT PACIENTUS. DOMĀJIET VIŅAM RŪP PACIENTI. MUĻĶĪBAS TIE IR TIKAI SKAISTI VĀRDI. VIŅAM RŪP NAUDA, KURU SAŅEM LIELTIRGOTAVU APTIEKAS MPAR PACIENTAM VEIKTO PAKALPOJUMU - VAKCINĀCIJA. STARP CITU NO VAKCĪNĀM VAR BŪT ARĪ ANALIFAKTISKIAS ŠOKS. DIEZ VAI RUTUĻA FARMACEITU TO NOMINITORĒS.

Atbildēt

PIETIEK KAMPT

02.08.2017. 21:36

»

Klauns

Apinis varēja paklusēt. Pats barojas no farmācijas naudas, laikam Coca-cola vairs nefinansē Pēterīša izdomātos pasākumus


tagad topā RUTUĻA MĀRČA BĻAUSTĪŠANĀS . Dzirdēju, k avīņš lobē vakcīnu izplatīšanas sistēmas maiņu. Viņam par visu varu vajag, lai visas vakcīnas sadala aptieka un arī vakcinē pacientus. Ka tik nauda ripo, ies pāri līķiem.

Atbildēt

uzmanību, uzmanību. Pievērsiet uzmanību Rutuļa darbībām.

02.08.2017. 21:34

»

Pilnīgi pareizi

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru...


pareizi piekrītu, tad medikamenti bija lētāki, jo bij avalts aptiekas ap 250 un viena VALSTS LIELTIRGOTAVA. SUPER. Es par atgriešanos pei vecās kārtības !!!!!! Bet ko dara lieltirgotāju asociācijas virsvadonis Rutulis. Lobē, lai vakcīnas izplatītu nevis ģimenes ārsti , bet aptiekas. Un tad ģimenes ārstiem būs jāskrien uz aptieku pēc vakcīnas pacientam, bet nē, viņš saka, ka aptieka būs tikai starpposms, lieltirgotāju vakcīnas pievedīs ģimenes ārstam. Labs gan starpposms - aptieka takš liks uzcenojumu. Dikti naudu gribās tiem lieltirgotājiem. Viņi tik rūpējas, lai aptiekas pelnītu.

Atbildēt

lalalala

02.08.2017. 20:45

pasekojiet līdzi, ko cenšas izlobēt Rutulis no lieltirgotvau asociācijas , bļaustoties ministrijā. Laikam lielajam zāļu vīram, kāds uzkāpis uz varžacīm.

Atbildēt

Merzulis

02.08.2017. 12:59

Apini! Tev jau sen laiks dekrētā! Uz neatgriešanos!

Atbildēt

nu

01.08.2017. 20:15

»

situācija

Skaidrs, ka caska ir zaudējusi, un to saprot arī Apinis. Punktu caskas karjerai pielika paziņojums par ārlaulības bērnu, bet vina pati vel cer uz brīnumiem un krampjaini turās pie krēsla


es vienalga domāju, ka viņai ir plāns B- piem, ka viņu, balstoties uz Darba likumu kā grūtnieci neaiztiks un atjaunos amatā (jo cita likuma LV nav par grūtnieču un jauno mammu nodarbināšanu).

Atbildēt

tieši tā

01.08.2017. 20:14

»

pukš

nav ne reformu, ne rindas mazāk. Nauda izkūst nevajadzīgās, nespējīgās slimnīcās, pasākumos un pētījumos par situāciju medicīnā


valstī jau 75% ir privātā medicīna, mikroķirurģija, zobārstniecība, daļēji neiroķirurģija utt.
Nekāda veselības apdrošināsāna neatrisinās neesošo māsu problēmu vai neesošu ārstu vai vāju ģimene s ārstu problēmu.
Rindas tikai pieaugs.

Atbildēt

Klauns

01.08.2017. 08:38

Apinis varēja paklusēt. Pats barojas no farmācijas naudas, laikam Coca-cola vairs nefinansē Pēterīša izdomātos pasākumus.

Atbildēt

Nezinītis

31.07.2017. 14:03

Ja jau Pēteris tā vāmuļo, vai tik viņam nav kāda saistībā ar neskaidro grūtniecību

Atbildēt

hroniski

31.07.2017. 14:02

ākstu biedrības vadošā locekļa kritiskās noplūdes apenēs.

Atbildēt

zane

31.07.2017. 13:24

Arī ARSa jaunajā mauku mājā ir ielikti 12 miljoni struktūrofndu naudas, kas it kā izdoti par milzīgi dārgu aparatūru, patiesībā līdzfinansējuma 50% atgriežas pie pircēja

Atbildēt

situācija

31.07.2017. 13:18

Skaidrs, ka caska ir zaudējusi, un to saprot arī Apinis. Punktu caskas karjerai pielika paziņojums par ārlaulības bērnu, bet vina pati vel cer uz brīnumiem un krampjaini turās pie krēsla.

Atbildēt

Pilnīgi pareizi

31.07.2017. 13:07

Un tāpēc no Veselības ministrijas astoņiem departamentiem ar simtiem labi atalgotu un apdrošinātu,nestreikojošu ekonomisko liekēžu,ir jāatstāj tikai viens-Veselības departaments,ar septiņpadsmit darbiniekiem,Labklājības ministrijas sastāvā,kā pirmskara Latvijā (skat.VM mājas lapu),kad nebija ne datoru,ne e-veselības,ne kodolmagnētiskās rezonanses,bet nebija arī rindu,kvotu un kukuļu ārstiem.Un ne tikai zāle bija zaļāka,bet arī medikamenti bija nesalīdzināmi lētāki.Kad bija neatkarīgas slimokases,bez administratīvajiem vidutājiem,ar savām,daudz lētākām aptiekām un slimnīcām,bezmaksas sanatorijām,atpūtas namiem un bērnu vasaras nometnēm un visa ārstniecības nauda atradās slimokases rokās,kas slēdza līgumus ar ārstiem un maksāja slimības pabalstus,kā tas ir visās pārējās ES valstīs joprojām,Igauniju un Lietuvu ieskaitot.

Atbildēt

Nu nu

31.07.2017. 12:04

»

zane

Valsts ieguldīja 15 miljonus Jūras medicīnas centrā, un Birks noprivatizēja par dažiem sertifikātiem


Un kur tad Diagnostikas centrs , ko Birks "uzdāvina" Revaldam

Atbildēt

zane

31.07.2017. 11:54

palasiet, kā LJMC privatizēja https://www.vestnesis.lv/ta/id/45775

Salikta iekšā bija mūsdienīga tehnoloģija par 15 miljoniem, par valsts naudu pirkta, noprivatizēja par 2000 sertifikātiem, t.i. 8000 latiem

Atbildēt

Neredzams un smaržo pēc burkăniem

31.07.2017. 11:51

»

apeineitis

Kas tad nu Pēterim noticis? Klusēja, rakstīja par simpātisko blondīni, saņēma krietnu eiropas piķi.... Ko tad čaška no solītā neiedeva, ja jāsāk vervelēt? Pilnmēness tak vēl nav, kad parasti Pēčas aktivitātes izpaužas jo spilgti


daini, tas tu apeineitis...jo tavs komentārs pēc zaķīša purkštķa ož...dzeltenais un pērkamais...vai arī abi ēdiet daudz burkānu...dažkārt zaķīši ēd arī savas spiras...nu tad gan ož, daini, tu esi uz robežas.

Atbildēt

apeineitis

31.07.2017. 10:26

Kas tad nu Pēterim noticis? Klusēja, rakstīja par simpātisko blondīni, saņēma krietnu eiropas piķi.... Ko tad čaška no solītā neiedeva, ja jāsāk vervelēt? Pilnmēness tak vēl nav, kad parasti Pēčas aktivitātes izpaužas jo spilgti.

Atbildēt

Jautājums

31.07.2017. 09:02

Kāpēc Mozgim ir sadoti visādi sertifikāti? Tāpat kā Zatleram un vēl rindai, ko ,Pēteri?

Atbildēt

pacients

31.07.2017. 08:16

Apini, neesi tik aprobežots un nesalīdzini Saeimas deputātus ar ārstu. Man kā pacientam tiešām interesē lai ārsti būtu pieejami, jo es maksāju nodokļus. Ja ārsts pieņem brīvdienās vai svētku dienās, tad viņam vajadzētu atalgojumu saņemt tādu, kādu saņem citi darbinieki strādājot brīvdienās. Bet vispār ģimenes ārstam jāstrādā tā, lai es neslimotu un man nevajadzētu griezties pie viņa steidzamības kārtā. Šobrīd liekas, ka viņu interesēs ir, lai es vairāk pie tiem grieztos!

Atbildēt

pukš

31.07.2017. 06:45

nav ne reformu, ne rindas mazāk. Nauda izkūst nevajadzīgās, nespējīgās slimnīcās, pasākumos un pētījumos par situāciju medicīnā....

Atbildēt

Lauķis

30.07.2017. 22:47

Par nožēlu jāatzīst, ka birokratizēts tiek viss, ne tikai ārstu prakse. Pa'mēģiniet kaut ko nokārtot, piemēram, Rīgas būvvaldē. Lai pārvietotu 1/4 kbm ķieģeļu, saskaņošana jāveic gandrīz gadu, tas ir tad, ja vēl labi paveicas. Tā Latvija ir valsts kur ne par ko nav jābrīnās, uzņēmīgākie vienkārši nospļaujas un aizbrauc, neuzņēmīgākie - pārtrauc strādāt un liekas mierā, kā būs tā iztiksim. Tā ka viss notiek, tieši tāpat kā ģimenes ārstiem.

Atbildēt

Bruno

30.07.2017. 22:27

Zaudētāji no streika būs tikai pacenti, jo viņi ir muļķi un nesaprot ka ģimenes ārsti ir jāatbalsta.

Kapēc valdībai dot naudu ārtiem mūsu ārstēšanai, ja viņa to naudu var izterēt savām vajadzībām?

Ārsti savu panāks, bet kalpu tauta kas domā tikai par sevi un neatbalsta cits, paliks kalpu tauta!

Atbildēt

Apinītis

30.07.2017. 21:59

Apinis vienmēr ir lobējis privāto medicīnu. Diemžēl no no nodokļu reformas medicīnai labuma nebūs, jo netiek ieviesta nedz valdības solītā obligātā veselības apdrošināšana, nedz arī veselības budžets tiek piesaistīts kādam no nodokļiem. Apinis ir nožēlojams, jo nostājās Kučinska, nevis medicīnas māsu un ģimenes ārstu pusē. Sūdabrālis nevis mediķu interešu aizstāvis.

Atbildēt

juris

30.07.2017. 21:12

Apinim jau nu gan būtu jāpatur mute ciet, jo pamatus šim bardakam ielika L.Ceļš ar Apiņa drošo roku un ar valst6s līdzekļiem izveidoja miljonāru maksas klīnikas, kuras tagad vēl ir jānosstiprina, kas arī veiksmīgi tiek darīts.....

Atbildēt

Gaišais

30.07.2017. 20:03
Klīniskā čangalfobija.

Atbildēt

juhans

30.07.2017. 18:45

Apinim un arodbiedrības priekšniekam kā nemainīgiem kurātoriem gan vajadzētu būt atbildīgiem par situāciju,citādi sanāk kā Lembergam un Co,kuri nemītigi publiski apspriež,komente un dod rekomendācijas pašrocīgi sastrādāto nelietību izlabošanai,kategoriski atsakoties no autortiesībam un atbildības.

Atbildēt

nuķis

30.07.2017. 17:56

Skaisti runāt nav grāvjus rakt, ko , biedri Apini ??!!

Atbildēt

pozitīvajam Apiņa prāta aiznesumam

30.07.2017. 17:45

...Un vēl – es tomēr ticu nodokļu reformas pozitīvajam pienesumam veselības budžetam. ...

Atbildēt

ES

30.07.2017. 17:32

Pietiek lasītaja raksti ir intersantāki

Atbildēt

Troļļu gans

30.07.2017. 16:40

Solījums ir solījums. Personisko īpašību vai to neesamības trūkums protams ir daļa problēmu cēloņu. Personības loma vēsturē, lai ar cik maza nebūtu personība un viņas ietekmes lauciņš.
Vai tiešām visi iepriekšējie ministri pirms min.Circenes (I.Emsis (ZZS), G.Bērziņš (TP), A.Kalvītis (TP), V.Veldre (TP), I.Eglītis (TP), B.Rozentāle (TP)) mīlēja, godāja un rūpējās par ģimenes ārstiem? Neatceros. ZZS tomēr ir forša partija, iepriekšējo ministru laikā veselības nozare puva un grima klusumā, cien.bij.ministrs iesāka labu tradīciju, šūmēt sabiedrību par veselības aprūpi. Malacis. Diezin vai tagad ZZS izdosies slaucīt visus atkritumus zem tepiķa.
Var atkārtot komentārus – ir tāds Latvijā mazizplatīts vārds "politiskā atbildība", partijām par saviem ministriem, ministru priekšniekam par saviem ministriem, deputātiem par valsti. Ir lielāka un mazāka atbildība. Kāds ir ministru kabinets? Liekas, ka personāla speciālisti un guru var MK sēžu un citus interesantus ierakstus izmantot komandu treniņos, rādot kā strādā neefektīva komanda un ko dara komandas dalībnieki komandas darbības laikā. Sēžu klusuma brīžos liekas, ka, atskanot skaļam troksnim, (piemēram, grāmatai nokrītot uz grīdas) ministri ar sažņaugtām dūrēm metīsies viens otram virsū. Smagas nozares ministrs tur nevar sagaidīt atbalstu.
Otrs mazizplatīts vārds šonedēļ ir “reputācija”, piemēram, dakterim, deputātam Šicam. It kā nav pieminēts sarunās, laba ārsta un organizatora reputācija, perspektīva mirt badā pēc deputātēšanās ir ļoti maza. Bet, bāc. Laikam, ka M.Šics ir pieredzējušākais ārsts šajā Saeimā. Vai tagad viņam būs laiks cīnīties par ārstiem un pret visiem ilgus gadus krātiem murgiem veselības jomā? Vai galvenais tagad būs atrast jaunu laivu? Līdzīgi ir zemākā līmenī, Rīgā. Vai “bļ… Bo…” autoriem rūpē veselības aprūpe Rīgā? Uztjūnēt savu slimnīcu, tas gan. Iepriekšējā dārzeņveidīgā opozīcija neko nespēja. Vai spēs jaunā? Lai mācās no kolēģiem, opozicionāriem Saeimā kā krutīt smadzenes un demagoģēties no Saeimas tribīnes.
P.S. Nav 9 plīvuri, mazāk ;-)).

Atbildēt

AIVARS

30.07.2017. 16:31

KAS TE AIZTIEK MANN DOTO MLJONU NAUDU...MAN VAJAG CELT CELT CELT CELT

Atbildēt

kad nebūs to slimnīcu

30.07.2017. 16:25

ģ.ā. ļoti labi tiks galā

Atbildēt

Nikns aborigēns

30.07.2017. 15:31

Viņi visi tagad iestāsies kustībā PAR...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Uzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras...

FotoUzņēmējs, izlēmis nošauties, iet uz šķūni, bet tur priekšā otrs uzņēmējs tieši tajā brīdī pakaras. Tas nabags, kuram jāšaujas, spiests noņemties ar to, kurš jāizņem no cilpas... Tādu aprakstu man prezentēja grāmatai, kuru uzreiz ļoti, ļoti gribas izdot, bet tas nav iespējams grāmatu klātienes tirdzniecības aizlieguma dēļ. Tā nu tika pieņemts lēmums cīnīties par grāmatu tiesībām un vērsties Latvijas Republikas SATVERSMES tiesā.
Lasīt visu...

21

Uzcepsim masu psihozi un piedāvāsim pēc tam izeju

FotoPieņemsim, ka mums ienāktu prātā aizvākt palielu baru cilvēku no redzesloka – tīri teorētiski. Protams, ka tāda rīcība ir kapitāli nepieņemama un nosodāma, bet varbūt, varbūt pieņemsim, ka mēs būtu kaut kāda reliģiska rakstura sekta, kurai ir gan pietiekami līdzekļu un sakaru, lai tādu lietu paveiktu, jo mūsu „Dievs”, sauksim to par „svētais lāpnesis”, to pieprasa un tādam „cēlam mērķim” mūsu iestādes būtu jau savus divsimt gadus strādājušas.
Lasīt visu...

21

Dzīves jēga

FotoPēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: «Skaties uz mums.» Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. Apustuļu darbi, 3. nodaļa 
Lasīt visu...

21

Covidiotisms vai dezinformācija par Ķīnas vīrusa Anglijas celmu

FotoŠonedēļ klajā nāca LETAs ziņa par Ķīnas vīrusa Anglijas celma izplatību Latvijā. Tajā trūka būtiskas informācijas: jaunā celma slimnieku inficēšanās apstākļi. Toties bija tāda mierinoša rindkopa:
Lasīt visu...

21

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass

FotoLiegumu iegādāties klātienē virkni preču par jēdzīgu grūti nodēvēt. Mūsu valsts šajā ziņā kļuvusi par apsmiekla objektu pat daudzviet ārzemēs, kur mērenāk eksperimentē ar saviem iedzīvotājiem.
Lasīt visu...

21

Kad pērkama eksministres padomniece cenšas panākt netīkamas „Facebook” lapas slēgšanu

FotoIlzes Viņķeles ekspadomniece un Veselības ministrijas PR darbiniece Marta Krivade apmelo "Vakcīnrealitāti Latvijā" un aicina uz reiderismu Savā privātajā “Facebook” lapā viņa publicē aicinājumu lietotājiem ziņot administrācijai par "Vakcīnrealitātes Latvijā" “Facebook” lapu ar mērķi panāk tās bloķēšanu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nav pieļaujama necienīga attieksme pret tradīciju kopējiem un viņu viedokļa dēvēšana par "homofobisku"

Atsaucoties uz aktualizējušos jautājumu par ģimenes jēdziena pārdefinēšanu, Latvijas Dievturu sadraudze uzskata par...

Foto

Egils Borats

Acīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt...

Foto

Alda Gobzema rekviēms

Tuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie...

Foto

Mieru, tikai mieru

Šie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik...

Foto

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

Tā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties...

Foto

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

Kopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību...

Foto

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

Kad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz...

Foto

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

Nozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību...

Foto

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

Cik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:...

Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...