Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pedro

11.04.2022. 01:13

Vai jums ir nepieciešama palīdzība, lai īstenotu savus sapņus?
Jums ir nepieciešama īpaša palīdzība tādos projektos kā sava biznesa uzsākšana, mājas iegāde, automašīnas iegāde, parādu nomaksa, bērnu audzināšana, kredīta apdrošināšana un citi. Lūdzu, sazinieties ar mums pa whatsapp pa tālruni +37125222669 vai Viber pa tālruni +33755409845

Atbildēt

EVA

04.04.2022. 20:51

Pelniet tiešsaistē vairāk nekā 15 000 USD, vienkārši veicot vienkāršu darbu no mājām. Pagājušajā mēnesī esmu saņēmis USD 18376. Tas ir viegls un vienkāršs darbs, un tā ienākumi ir daudz labāki nekā parasts biroja darbs, un pat mazs bērns to var izdarīt un nopelnīt naudu. Ikvienam ir jāizmēģina šis darbs, vienkārši izmantojot

informāciju šajā lapā … >>> nextjobpro.blogspot.com

Atbildēt

36 ir zeme,ukrainai Bairaxtaru vairs nav. !

03.04.2022. 19:27

Vakar Krievija virs Hersonas notrieca pedejo 36 turcijas bezpilota Bairaxtaru,kas bija ukrainas riciba !

Atbildēt

!

03.04.2022. 19:10

»

nesāc tik šaut pa savējiem

interesanti, no kā viņi šīs mūsu demokrātijas pamatvērtības sargā


Sakoties Krievijas specialajai militarajai operacijai ukraina asv karaflote varonigi aizbega no Melnas juras ! Balta nama preses sekretare psaki( vina Krievia ir slavenaka neka asv) atstasot savu amatu un pariesot stradat uz asv televiziju par raidijumu vaditaju.

Atbildēt

Nekā personīga

03.04.2022. 15:58

Noskatījos LTV 7 interviju ar L.Ragozinu. Par biogrāfiju neko nezinu, bet būtu svētīgi zināt, tieši kuros intervijas citātos Pabriks varēja saklausīt atbalstu Putina vai Krievijas agresijai un fašistiskajam krievu imperiālismam?

Atbildēt

Latvijas globālistu hunta izrēķinās ar A. Vasiļevski, safabricējot kriminālprocesu

03.04.2022. 13:21

»

Žurnāls

Visus šādus kremļa kalpus un 5.kolonnas inspirētājus jāizmet no ES uz visiem laikiem ar Šegenas vīzas aizliegumu forever


Kāpēc vairāk kā 190 valstu valdības reaģē uz tā saucamo pandēmiju faktiski identiski un gandrīz neviena no tām neņem vērā pati savu vietējo specifiku,  bet visur tiek uzpiestas maskas, distance un kroņa pases? Atbilde uz to ir kādā globālistu veidojumā ar nosaukumu Jauno globālo līderu skola.
To nodibinājis neviens cits kā daudziem pazīstamais – nu jau vajadzētu – Klauss Švābs. Tas pats, kas nodibinājis arī Davosas forumu. Tieši šis veidojums ir tā apmācība, caur kuru izgājuši cauri ļoti daudzi no šodienas lielā biznesa un politikas līderiem, kuri arī nosaka šo politiku jeb dresūru. Vispirms, protams bija Pasaules Ekonomikas forums, kuru Švābs nodibināja 1971.gadā, tikai 32 gadu vecumā. Tagad tas ir pasaules jaudīgākais globālistu varas struktūras elements, kuru sponsorē teju visas transnacionālās korporācijas. Jau pašā pirmajā forumā tas spēja savākt 440 augsta ranga pārstāvjus no 31 valsts – kā to varēja izdarīt tolaik vēl maz zināmais Švābs, ja viņam jau tad nebūtu milzīgs visas šīs elites atbalsts? Tas viņam bija tāpēc, ka vēl savu studiju laikos viņam izveidojās sakari ar vienu no visu laiku lielākajiem globālistu pārstāvjiem – Henriju Kisindžeru, kurš vēl jo projām gandrīz 100 gadu vecumā aktīvi strādā un bīda lietas pasaulē.
Ja sākotnēji Davosas forums vāca tikai ekonomikas varenos, tad drīz vien tam piesaistījās arī politikas smagsvari, kā arī lielo mediju pārstāvji, kā arī slavenības. Tas ir pilns komplekts masīvai propagandai pasaules kārtības pārveidošanai.
Bet 1992.gadā tika nodibināts vēl kāds, mazāk zināms veidojums – toreiz tas saucās Rītdienas globālo līderu skola, bet 2004.gadā to pārdēvēja par Jaunie globālie līderi (Young Global Leaders) Lai tajā iestātos, notiek intensīva atlase. Jau pirmajā klasē tika apmācītas tādas figūras kā Angela Merķele, Nikolas Sarkozī un Tonijs Blērs. Ko viņi ir sastrādājuši pasaulē, to visi var redzēt – bet maz kurš zina, ka tā ir Švāba skola.
Kopumā šobrīd šo struktūru ir izgājuši apmēram 1300 cilvēki un viens no tiem ir arī patreizējais Vācijas veselības ministrs Jens Spāns –karš pret nevakcinētiem tur ir viens no viņa galveniem uzdevumiem. Tāpat šo skolu pabeigusi arī Jaunzēlandes PM Jacinda Ardern, Francijas prezidents Makrons, Žans Klods Junkers, Kalifornijas gubernators Gavins Ņūsoms. Tur ir Marks Zukerbergs un Čelsija Klintone, Džefs Bezoss un Ričards Brensons – tikai daži piemēri, lai būtu saprotams, kas par kadriem tur tiek apmācīti un kam. Visi viņi ļoti aktīvi strādā uz to, lai izplatītu pandēmijas ideju un protams, atbalsta visu iespējamo teroru pret parastiem cilvēkiem, globālu nošpricēšanu un QR kodus. Un tieši šī skola, ko gan viņi savos CV izvairās pieminēt, daudziem ir bijis sākums viņu ļoti veiksmīgām karjerām un tālākā paša galvenā uzdevuma izpildīšanā, kas notiek tagad jeb globālās verdzības ieviešanā. Un kur tad bez Rotšildu/Sorosu klana, arī tas tur pārstāvēts.

Acīmredzot, ka šie cilvēki tika izvēlēti tāpēc, ka viņi ir gatavi darīt to, ko viņiem liek un kaut kādā ziņā uz viņiem vēlāk arī varēs novirzīt sabiedrības dusmas, kad globālā nopotēšana būs izgāzusies tādā formā, kā tas tika pasniegts sabiedrībai, ka tas glābs no vīrusa izplatības – par to dabūs maksāt ne jau krīzes organizatori, bet vietējie politiķi un arī šīs lielākās figūras, bet ne paši galvenie, kas slēpjas ēnā.
Bet pagaidām visi šie absolventi ir materiāli ļoti labi nodrošināti, jo viņiem ir piekļuve milzīgajam Davosas foruma kontaktu lokam – kā nekā tur padomē sēž tādas zvaigznes kā bijusī SVF un tagadējā Eiropas Centrālas bankas prezidente Lagarda, kā arī Jordānas princese Rania, kuru Forbes nosauca par vienu no 100 pasaules ietekmīgākām sievietēm, kā arī Larijs Finks – Blackrock boss. Tā ir viena no pasaules lielākajām investīciju kompānijām, kuras rīcībā ir 9 triljoni dolāru. Varat iedomāties, cik naudas kopumā ir kovid afēras ieviesējiem un pret ko ir jāstāv mums, kas vēlas saglabāt cilvēcību?
Viņu uzdevums ir likvidēt mazo un privāto biznesu, panākt jaunas fašisma iekārtas izveidošanu, kur notiek milzīgo korporāciju saplūšana ar valdībām, izslēdzot no spēles sabiedrību un demokrātijas principus kā tādus – tie visi ir neviena nevēlēti oligarhi un magnāti, kas turpmāk grib noteikt cilvēku dzīves līdz pašiem sīkumiem. Nav jau tā, ka iepriekš tas tā nebija, bet agrāk mēs vismaz varējām nomainīt izkārtnes caur vēlēšanām – tagad arī šī, pēdējā ilūzija tiek atcelta.
Tagad tās ir milzīgās korporācijas, ieskaitot Farmu, kuras nevar tikt nekā ierobežotas vai sodītas, jo tās pārvalda visu – tāds ir viņu plāns un mums ir tikai viena iespēja, totāla nepakļaušanās. Jo vienīgais, kā tam var pretoties, ir izglītot cilvēkus un saprast, kā notiek šī totālā kontrole, jo tas pa lielam notiek tieši tāpēc, ka cilvēks to neredz un viņam liekas, ka notiekošie procesi ir kaut kādā veidā dabiski, kaut tas ir filigrāns plāns no paša sākuma, kas sniedzas desmitgadēs un pat simtgadēs pirms tas tagad ieiet savā izšķirošā fāzē, kur viņiem ir jāpaspēj to izdarīt, pirms sabiedrība atjēdzas.
A. Vasiļevskis

Atbildēt

Žurnāls

03.04.2022. 12:05

»

Bijušais zemessargs

Rogozins nav iespējamais, bet īstais krievijas aģents, pietam fašista putina lielākais atbalstītājs


Visus šādus kremļa kalpus un 5.kolonnas inspirētājus jāizmet no ES uz visiem laikiem ar Šegenas vīzas aizliegumu forever.

Atbildēt

tikai

03.04.2022. 11:46

»

Bijušais zemessargs

Rogozins nav iespējamais, bet īstais krievijas aģents, pietam fašista putina lielākais atbalstītājs


Tu nejauc Rogozinus tāpat kā Solovjovus, viens no viņiem ir normāls kamēr otrs īstens kremļa fašists.

Atbildēt

Bijušais zemessargs

03.04.2022. 11:05

Rogozins nav iespējamais, bet īstais krievijas aģents, pietam fašista putina lielākais atbalstītājs.

Atbildēt

03.04.2022. 10:25

Jekelna uzvaras pieminekli māņticīgie suslovi, pelšes un baibakovi pavēlēja uzbūvēt tūlīt pēc neveiksmīgā krievu uzbrukuma Izrēlai. Tad ebreji krievus smagi sakāva

Atbildēt

Cionistu huntai padzenot no darba 62 000 strādājošo

03.04.2022. 07:25

»

Rododendra kāts

valsts demokrātisko pamatvērtību aizstāvība neatkarīgi no tā, kādā valodā tas tiek pasniegts...


Bija veikta diversija pret Latvijas ekonomiku ar genocīda pazīmēm. Pamatojums tam ir fakts, ka šīs personas turpināja, morāli pazemotas, liedzot cilvēktiesības uz darbu, atrasties sabiedrībā - sabiedriskajā transportā, veikalis un citur nenodaritu kaitējumu tai, ja arī turpinātu strādāt savās darbvietās.

Atbildēt

Egils Levitc

03.04.2022. 06:29

»

Pabriks ar cionistu hūti

Piedalījās cionistu organizēto 2009. gada 13. janvāra masu nemieru organizēšanā un ar to nostabilizēja cionistu attieksmi pret sevi...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Huntisti un monarhisti! Valstsgribji!

Man ir tas gods tagad paziņot: “Sadarbību ar Krieviju uzņēmēji varēs turpināt tikai uz sava “īpaša pašriska rēķina” un investēt asiņainos eiro un dolārus Ukraiņu tautas cilvēkkapitāla likvidēšanā.

Tādiem vārdiem Valsts prezidents uzrunājis Latvijas tautu.

Ja kāds uzņēmējs tomēr vēlēsies “spēlēt uz augstām pārrobežu, sankciju un sodu likmēm” un mierīgi turpināt sadarbību ar Krieviju, tas viennozīmīgi būs jādara tikai uz sava pašriska aprēķina, nevis valsts rēķina, trešdien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) biedru sapulcē sacīja Valsts prezidents Egils Levitc.

Viņš pauda, ka Latvijas iedzīvotājiem turpmāk, ar ceturtdienu, šai ziņā jābūt ātriem un izlēmīgiem stratēģiski, jo turpmāk “žīdu rebes” vairs nedēvēs par kontrabandas projektu virzību, lai nostiprinātu mūsu žīdu vietu “ jaunajās starptautiskajās vērtību ķēdēs”.

Ir jāmeklē jaunas iespējas, jauni piegādes un eksporta tirgi, lai saimnieciskā darbība neapstātos augt, kā līdz šim.

Darāmā netrūkst arī uzņēmējdarbības vides uzlabošanā, samazinot birokrātiju, lai nezaudētu pašmāju un ārvalstu investoru pārliecību ieguldīt plaukstošajā Latvijas ekonomikā.

Raugoties uz priekšu, manuprāt, ir svarīgi, lai mēs turpinātu arī savus labos nodomus investēt attīstībā – jomās, kas ir būtiskas mūsu izaugsmei, īpašās zināšanās, prasmēs, pētniecībā, inovācijās, neskaitāmos uzņēmējdarbības inkubatoros, bet arī atbilstošā katra “interaktīvā prāta infrastruktūrā,” pauda Levitc.

Valsts prezidents norādīja, ka Eiropas un starptautisko sabiedroto vienotā un spēcīgā erekcija uz Krievijas vadītāja Vladimira Putina režīma necilvēcīgo agresiju ekonomikā Ukrainā, ieviešot līdz šim plašākās sankcijas pret šo agresoru un diversantu un tā atbalstītājiem, radīs neatgriezeniskas pārmaiņas, ko šobrīd pati Latvija savā naivumā vēl pilnībā neapzinās, Latvijas ekonomikai jau strauji iztrūkstot Krievijas izejvielām lauksaimniecībā un rūpniecībā, tranzītā.

Šo pasākumu cena ir un būs augsta arī Latvijai, bet atšķirībā no Ukrainas, kas maksā tomēr ar pārāk strauju cilvēkkapitāla likvidāciju, mūsu valsts budžeta cena būs mērāma tikai naudas izteiksmē, vien palielinot valsts ārējo finanšu parādu.

Tāpat viņš pauda pateicību tiem uzņēmumiem, kuri jau atsaukušies LTR kameras aicinājumam pašaizliedzīgi ziedot humānās preces - lietotās drēbes un apavus, un liekās pārtikas un medicīnas preces, tostarp tās “mangojot un diedelējot” pie lielveikalu ieejām.

Viņš aicināja rūpīgi ikvienu kameras biedru izvērtēt, kā vēl var palīdzēt Ukrainai, kā to dara pats no Rīgas pils kameras, kuras apsardze lielo vērtību dēļ tajā ir trīskāršota. Kamēr ir karš, viņš piebilda.

Levitc steidzīgi atzīmēja, ka jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos mums ir jābūt gataviem reaģēt vienoti, viedi, valstsgribīgi un pēc iespējas tālredzīgi. Ir jādara viss iespējamais, lai novērstu tuvredzību ekonomikā un paniku jau tagad, sagatavotos izmaiņām, kas skars visu Latvijas tautsaimniecību līdz katras mājsaimniecības slieksnim.

Energoapgādes neatkarība un ilgtspēja, investējot “viegli atjaunojama un savaldāma vēja energoresursos”, ir viena no jomām, par kuru vēl ir vērts padomāt.


https://www.la.lv/levits-sadarbibu-ar-krieviju-uznemeji-vares-turpinat-tikai-uz-sava-pasriska-rekina

Atbildēt

Pabriks ar cionistu hūti

03.04.2022. 06:26

»

Rododendra kāts

valsts demokrātisko pamatvērtību aizstāvība neatkarīgi no tā, kādā valodā tas tiek pasniegts...


Piedalījās cionistu organizēto 2009. gada 13. janvāra masu nemieru organizēšanā un ar to nostabilizēja cionistu attieksmi pret sevi.

2009. gada 13. janvāra protestu organizētāji - A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte, S. Āboltiņa, V. Zatlers, kurš, kā VP zinot “nemieru scenāriju”, 13. janvārī aizlidoja uz Īriju.

Vēlāk 4. maija cionistu tiesa nežēlīgi izrēķinājās ar A.A.Brērziņu, “romantisko revolucionāru”, spīdzinot cietumā, liedzot vecāku sagādātus medikamentus. Tā iebiedējot tautu.

Tiesa pret A.A. Brērziņu izdeva divus prerunīgus spriedumus, kas ļāva Probācijas dienesta vadītājam apcietināt A.A.Bērziņu. Vēlāk “par jaunradi dienestā” Vējonis kā VP šim Probācijas dienesta vadītājam piešķīra valsts apbalvojumu.

Cionistu hunta LV nostiprinājās ar E. Levita un K. Kariņa 13.03.2020. lēmumu kovidafēras kontekstā atņemot tautai cilvēktiesības ar paziņojumu ANO. Tās joprojām nav atjaunotas. Bet 2022. gada rudenī plāno izplatīt jaunus bioloģiskos ieročus.

Sociālo nemieru apstākļos A. Pabriks, aci nepamirkšķinot, izpildītu žīda E. Levita mutvārdu pavēli un armijas stobrus pavērstu pret tautu. Tas skaidri jāapzinās.

Atbildēt

nesāc tik šaut pa savējiem

03.04.2022. 06:14

interesanti, no kā viņi šīs mūsu demokrātijas pamatvērtības sargā?

Atbildēt

Rododendra kāts

03.04.2022. 05:57

valsts demokrātisko pamatvērtību aizstāvība neatkarīgi no tā, kādā valodā tas tiek pasniegts.

Kur Tu, Pabrik,biji, kad vēlētus deputātus Saeimā nelaida? Kādas pamatvērtības bija izdomātās epidēmijas laikā? 62 000 palika bez darba! Kāda demokrātija , Pabrik? Valstī ir totalitārisms un cenzūra. Un Tevi tiesās, kad viss šis beigsies.

Atbildēt

Ekonomisko sankciju un karu realizācija

03.04.2022. 05:33

»

Elita Vaidemane

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti...


Tulkots no ivrita.

Ebreju impērijas trīs standarti ekonomikā

Pirmais standarts attiecas uz savstarpējām attiecībām ekonomikā sveštautiešu un svešticībnieku pašu vidū un tajā jāietilpst - nežēlīgai savstarpējai konkurencei, pilnīgai brīvībai tā saucamajās "ekonomikas attiecībās"; izslēgta valsts iejaukšanās tautsaimniecībā; orientācija uz peļņu kā galveno ekonomikas kritēriju; nepieciešama nežēlīga algota darbspēka ekspluatācija; finanšu sistēmas attīstība, graujot reālās ekonomikas sistēmas attīstību; uzņēmumu akcionāru pārvaldes formu ieviešana u.c..


Otrs standarts, kurš ebreju impērijai stingri jārealizē pret valstīm - regulēt visos līmeņos valstu tautsaimniecību; izslēgt konkurenci starp atsevišķiem tautsaimniecības subjektiem; akcionāru kompāniju atbalstīšana; nepieļaut kompāniju vadībā cittautiešus citticībniekus; aizliegt ņemt kredītprocentus noteiktās darījumu operācijās; nepieļaujama situācija, kad ebrejs ekspluatē ebreju; jāorganizē sociāli fondi ebreju kopienu atbalstam; izslēgt maldību un krāpšanu ebreju savstarpējos darījumos; izmantot ebreju tiesu saimnieciskos strīdos; ebreju pārvaldes sistēmas - advokatūra, juridiskie pakalpojumi, mediji, kultūra, medicīna utt.


Trešais ebreju impērijas standarts noteic attiecības starp ārējo pasauli un ebreju pasauli. Pret svešzemnieku un svešticībnieku īpašumiem jāattiecas kā pret ebreju īpašumiem, jāizmanto visas sviras šo īpašumu pārņemšanā; svešzemniekiem jāuzspiež alkas pēc naudas; pieļaujama maldināšana un krāpšana, lai nodrošinātu neebreju ekspluatāciju; jānodrošina attiecīgās darba līgumu formas; jānodrošina visaugstākie aizdevumu procenti svešzemniekiem un svešticībniekiem; jāuzspiež pasaulei nauda, ko izlaiž apgrozībā ebreji; jānodrošina pārnacionālo kompāniju kontrole pār citām neebreju kompānijām; jānodrošina visa veida maldu ziņas ekonomikā, pat atsaucoties uz "zinātniskiem pierādījumiem", "sabiedriskām aptaujām"; valstu ekonomiku destabilizācija; krīžu radīšana; priekšstata par "brīvu tirgu" izplatīšana; ekonomisko sankciju un karu realizācija.

Atbildēt

Ko gan sagaidāt no 4. maija komunistu- čekistu- cionistu huntas?

03.04.2022. 05:28


No Izraēlas Zālamana projekta ebreju cionistu - kabalistu rokasgrāmatas 6. Saeimai, kuras Saeimas prezidija pr-ja bija I. Kreituse, politoloģijas profesore, bijusī čekiste, kura apkalpo 4. maija komunistu un ebreju cionistu valsts finanšu korporāciju, bet izliekas par “ļoti norūpējušos mammu”, “Gudro stratēģija un taktika”.


“Tautai akli jāuzticas drukātam vārdam un ar viņu saistītām maldu mācībām. Gandrīz visa prese atrodas mūsu varā un tā nodrošinās enerģisku atbalstu. Tautai jātic, ka varturi valstij kaitē ar augstāku mērķi un nolūku, ka tie aizstāv strādnieku šķiru un pasaules saimnieciskos principus”.


“Ja Eiropas valstis sacelsies pret savu iznīcināšanu, tad “gudro” vārdā atbildēs amerikāņu, ķīniešu vai japāņu “lielgabali”. Briesmu gadījumā “gudrie” draudēs uzspridzināt veselas galvaspilsētas ar visām iestādēm.”


“Es zinu noslēpumu, kā caurmēra latvietim likt noticēt visam, ko es vēlos. Parādiet kaut ko televīzijā, un tas kļūst par realitāti. Ja pasaule ārpus televīzijas ir pretrunā ar TV tēliem, cilvēki sāk mēģināt šo pasauli pārveidot tā, lai tā tiem līdzinātos.”

“Cik pareizs taču mūsu Veco Gudro teiciens, ka liels mērķis tikai tad var tikt sasniegts, ja līdzekļu ziņā cilvēks nav izvēlīgs un neskaita upurus, kas jānes.”

“Pretestībai neveiksies. Pirmkārt, no mums baidīsies. Otrkārt, mēs ar intrigām (ar tiesām, līgumiem, likumiem, kredītu noteikumiem utt.) visu sajauksim. Treškārt, tautas radošie spēki nespēs apvienoties ar tautas aklajiem spēkiem, jo starp tiem būs uzcelts mūris savstarpēja te-ro-ra formā.”

“Upurus no lētticīgo lopiskās sēklas mēs nekad neesam skaitījuši, bija mums jāupurē arī daudzi no savējiem, bet katrs upuris no mūsu puses ir tūkstoš lētticīgo vērts.” “


“Spēkam (augstiem amatiem) jāizkaro uzvara tiesiskos jautājumos, lai vestu uz liekulību (pie kukuļošanas, krāpšanas, nodevības). Tauta jāpieradina pie nelikumības.
Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (kā valsts maksas un banku kredīti) būs atkarīgas citas- pat lielas bagātības.”


“No sākuma atbildīgas vietas valstī uzticēsim tādām personām, kuru pagātne un raksturs par viņām galvo. Mūsu palīgspēkos ir žurnālisti, juristi, pārvaldes ierēdņi, valstsvīri un personas, kas mūsu speciālajās skolās būs baudījuši speciālu izglītību un kuriem tiks atklāti visi sabiedriskās dzīves noslēpumi”.


“Jāceļ rūgšanu, ķildas un ienaids tautā. Svarīgi ir tautu skaldīt ar kaislībām un svešām domām, un ar iznīcinošu kritiku atradināt no patstāvīgas domāšanas. Liksim izteikt pretrunīgus uzskatus, kamēr no sarežģījumiem tauta neatrod vairs izeju. Tauta jāgrūž no vienas vilšanās otrā. Apdāvinātos radošos tautas garus ir jāvada uz tukšu runu cīņām (Saeimā, TV diskusijās), kur mēs rīkosim izrādes ar lielu daiļrunību, līdz ļaudis no skaistām runām būs noguruši.”


“Naudai ir spēks, kurš ir tikai “gudro” rīcībā. Mēs sev nodrošināsim milzīgas monopoltiesības kā varenu bagātības avotu, kā arī izdevīgus amatus, no kā (valsts maksas un kredīti) būs atkarīgas citas - pat lielas bagātības.
Nekustamo īpašumu īpašnieki ir mums kaitīgi, viņiem nolaupīsim zemes īpašumus, paaugstinot nodokļus.”


“Viens apdāvināts radošs tautas gars gan spētu mums kaitēt vairāk nekā miljons ļaužu, kas ir savstarpēji sašķelti. Tādi tautas gara spēki ir jātraucē jau pašā sākumā. Viņu domas ir jānoved līdz galējībai, lai labāk varētu sēt nesaskaņas”.


“Tautas prāts jāapmiglo ar alkoholu un izvirtību. Iznīcināsim Dievturību un to aizstāsim ar daudzskaitlīgiem aprēķiniem un miesas vajadzībām. Ir jāsaprot, ka bez Dieva cilvēks ir tikai dzīvnieks, kas pakļaujas stiprākam un ka novājināta tauta viegli padodas savai iznīcībai.”

“Iznīcināsim ģimenes un audzināšanas nozīmi, jo tikai tā mēs spēsim kavēt apdāvinātu personu rašanos. Līdzīgi likvidēsim lauku skolas, jo neviens nespēj īsti pārbaudīt, kas tur tiek mācīts. Mēs jaunatni samaitāsim ar maldu mācībām un melkulību.”

“Tur, kur valda korupcija un izlaidība, tēvijas mīlestība un Dievticība tiek noslāpēta ar kosmopolītisko pārliecību.”


“Tiem, kas tapuši bagāti, jāuzliek strādniekiem nežēlīgs kalpības jūgs. Darba algas paaugstināsim, bet tajā pašā laikā arī cenas uz visiem pirmās nepieciešamības priekšmetiem un pakalpojumiem augs - kā attaisnojumu mēs izmantosim zemkopības un lopkopības it kā bēdīgo stāvokli”.

“Mūsu vara balstās uz ilgstoši nepietiekamu uzturu un cilvēku vājībām. Bads sagādā naudai visdrošāko spēku! “

Atbildēt

Feiss

03.04.2022. 05:09

Un vēl jau ir arī "eksperts" Rajevs, kam atņemta pielaide Valsts noslēgumam! Tik krieviskus komentārus reti gadās redzEt!

Atbildēt

Elita Vaidemane

03.04.2022. 04:54

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti!

“Mamma cieta krievu raķešuzbrukumā. Viņa nomira ātri. Es viņu apbedīju blakus bērnudārzam. Pasakiet brālim, lai viņš zina.”

Iespējams, ka es necitēju precīzi. Doma bija līdz tādai pakāpei pilna ar izmisumu un bezcerību, ka pārstāja būt... emocionāla. Tā bija akmeņaini mierīga. Ar zīmuli uz saņurcītas līniju lapiņas uzrakstīta, gluži kā pēdējā doma šajā dzīvē. Dzīvē, kuru iznīcinājuši Kremļa nacistiskie okupanti Ukrainā.

Es vairs nezinu, kas ir briesmīgāk. Stāsti par deportācijām, kuru Latvijā ir bijis daudz - kopš 1940. gada, kad staļiniskais SSSR režīms okupēja Latviju, vai stāsti par ārprātīgo, bezjēdzīgo karu, ko uzsāka Kremła žīdu nacistu hunta 2022. gada 24. februārī, iebrūkot Ukrainā. Izskatās, ka žīdu nacistu ideoloģijā KF armija nupat pārspēj paši sevi, lai parādītu savu nevaldāmo vēlmi okupēt, šķet krievus, tos iznīcināt, nogalināt. Mariupolē, kur Kremļa režiīms iedzīvotājus nogalina blokādē, lielākā daļa ir krievi.

Šķiet, pat baisās staļiniskās deportācijas un to sekas, pat iznīcinošais “uzvaras gājiens” pa Eiropu Otrā pasaules kara beigās, kam punktu pielika ASV armijas atbalsts SSSR nav tik drausmīgs kā šis karš Ukrainā.

Šodien pieminam 25. marta deportāciju upurus. Arī manu vecmammu Eleonoru Tuči 25. marta agrā rīta stundā aizveda uz Maltas dzelzceļa staciju, kur viņu kopā ar simtiem citu cilvēku gaidīja lopu vagoni. Pirms kara Eleonorai piederēja paliela tiem laikiem lauku saimniecība, līdz ar to viņu ieskaitīja budžos, kuri kavē kolektivizāciju.

Protams, no saimniecības bija palikušas tikai atmiņas, jo krievi, kuri 1940. gadā okupēja Latviju, bija veiksmīgi visu atņēmuši vai iznīcinājuši. Eleonorai bija palikusi 1911. gadā celta dzīvojamā ēka, kūts un siena šķūnis. Vēl “budžu saimniecībā” rekvizētāji atrada dzelzs arklu, vienjūga dzelzasu darba ratus un atsperecēšas, ko konfiscēt padomju varas vajadzībām..

Eleonora atgriezās Latvijā 1956. gadā. Viņa nekad nerunāja par Sibīrijā pārciestajām šausmām. Viņa gandrīz nekad nesmaidīja, un maigums viņā parādījās vien tad, kad pirmoreiz rokās paņēma savu mazmazmeitiņu - Lindu.

Cik gan daudz bija jāpārcieš, lai tā nocietinātos - pret uzspiestās padomju varas kolektivizāciju, ļaunumu, vienaldzību, nežēlību? Lai nekas no tā netiktu klāt tavai dvēselei, to līdz galam izpostot?...

1949. gada 25. martā no Latvijas deportēja 42 149 cilvēkus. SSSR karaspēkam bija nepieciešams 31 vagonu sastāvs, lai to izdarītu. Pa ceļam mirušos vienkārši izmeta no vagoniem pa durvīm. Cilvēka dzīvībai Krievijā nebija un nav nekādas vērtības.

Šodien mēs zinām: to, ko SSSR okupācijas karaspēks izdarīja ar Latviju un tās cilvēkiem, ko nav iespējams piedot.
Tāpat kā nekad nebūs iespējams piedot to, ko Kremļa cionistu ideoloģijas hunta tagad dara ar Ukrainu. Tāpēc es vairs nezinu, kad ir briesmīgāk - 40. gadu deportācijas vai šodiena.

Kāda latviešu sieviete man raksta par sarunu ar ukrainieti, kura patlaban ir Latvijā, drošībā, un viņa stāsta: “Par sievietēm, kuras cenšas iziet no Kijivas, bet RU karavīri viņas noķer, izģērbj, drēbes sadedzina un pēc tam nošauj bērnu acu priekšā, tāpēc vadība lūdz vienām no pilsētas prom neiet, tikai apsargu pavadībā... Stāsta arī par to, ka viņas divi bērni no bailēm raud katru reizi, kad izdzird skaņu, jebkādu, kas atgādina karu... Par to, ka viņai vīrs piezvana atelpas brīžos starp apšaudēm, lai pateiktu, ka vēl dzīvs... Par kijiviešiem, kuriem nav, ko dzert... Par to, ka viņa zvanījusi radiniecei Krievijā, un tā pateikusi, lai beidz runāt muļķības, Ukrainā viss esot labi un tiek iznīcināti “ukraiņu nacisti”, bet KF karaspēks ukraiņiem izdala ūdeni un pārtiku.


Šķiet, ka es saprotu, kāpēc cilvēkos iestājas šis akmenscietais miers - kāds bija manā vecmammā, kāds tagad ir tajos dzīvi palikušajos, kuri Ukrainā apglabā savus vecākus, brāļus, māsas un bērnus blakus bērnudārziem vai vienkārši starp sagrautajām mājām, “akmenscietais miers”, kāds būs rīt un parīt visos, kuri redz un saprot to, kas notiek cionistu izraisītajā karā Ukrainā. Šis miers ir kā vairogs pret jaunām sāpēm, ko rada baisais Kremļa slepkava kaimiņtautām.

Ja sāpju ir par daudz, cilvēks neiztur, viņš mirst, man tam liecību ir gana. Sāpes saplēš, saplucina, izdzēš dzīvību. Līdzīgi, kā Latvijas varas huntas realizētajā kovidafērā, kura vēl nav galā.. esiet modri!

Bet to nedrīkst pieļaut. Dzīvi palikušajiem jārunā, jāatklāj, jācīnās. Jāstāsta un jāliecina par Kremļa huntas kara noziegumiem Ukrainā.
Šis vairogs ir naids. Svēts, mierīgs, nesalaužams naids. Un neprasiet man tagad, lai es arī piedotu tiem, kuri kā 4. maija cionistu roklaižas gadu desmitiem ņirgājas par mūsu dārgo latviešu tautu, kuri to nīcināja un nicināja. Neprasiet ne man, ne ukraiņiem, lai viņi piedod Kremļa cionistisko nacistu, žīdu nesto nāvi un iznīcību Ukrainā. Tā ir Kremļa komunistu- čekistu- cionistu tradīcija: šķelt, slepkavot un iznīcināt. Iznīcināt brīvus cilvēkus, tautas, valstis. Un uz līdztekām - bezdievīgi melot. Gan toreiz, deportāciju laikos, gan tagad. Allaž!

Bet mums, dzīvajiem, ir jārunā patiesība. Gan atklājot jaunus Kremļa huntas noziegumus, gan pieminot vecos. Tāpēc šodien mans Latvijas karogs būs pusmastā - gan pieminot 1949. gada 25. marta SSSR deportāciju upurus, gan sērojot par žīdu nacistiskā Kremļa jauno noziegumu upuriem Ukrainā.

Pārpublicēts no neatkariga.nra.lv

https://pietiek.com/raksti/ta_ir_krievijas_tradicija_-_iznicinat_brivus_cilvekus,_tautas_un_valstis/

Atbildēt

Zaldis Vatlers

02.04.2022. 22:29


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Oligarhi!

Kā vēsta ietekmīgais britu laikraksts “The moon”, joprojām fani nebeidzot jūsmot par tautā mīlēto Latvijas valsts eksprezidentu Zaldi Vatleru.

Fanus uzjautrinot viņa ekselence, kurš augstajā valsts krēslā nonāca Rīgas Zoodārzā un joprojām nezinot, kas viņš esot.

Savulaik, būdams prezidents, tautai tuvs kļuva, jo no salmiem pašrocīgi darinājis “oligarhu lelles” un publiski dedzinājis Daugavas krastā, rituālam piešķirot saturisku jēgu ar vārdiem :”Tagad jūs zināt, kas jūs esat!”


Viņa ekselence Zaldis Vatlers, lai noskaidrotu, kas viņš patiesībā ir, sarakstījis leģendāro brošūru “Kas es esmu?” Vairākās intervijās ārzemju presei atzinis, ka tomēr nav ticis skaidrībā par savu personu arī pēc brošūras iznākšanas klajā.

Apsēsts ar šo jautājumu, viņa ekselence, izliecies pa savas ģimenes mītnes logu, aicina: “Zvaniet saviem radiem un draugiem uz Krieviju katru dienu! Varbūt tomēr kāds zin! Man zīlniece norādīja pareizo virzienu un apgalvoja, ka tas ir “pareizais virziens”, uzsvēra Vatlers, paužot, ka, noskaidrojot katram un ikvienam visu par sevi, “tas esot ceļš uz brīvību un pilnīgu neatkarību”.”

Lielāko daļu runas zoodārza Vatlers, teica krieviski, runas sākumā pateicoties klātesošajiem par nebeidzamo interesi par viņa personību.

Bijušais Valsts prezidents uzsvēra, ka vissliktākais, kas ar viņu varētu notikt, būtu nenoskaidrot, kas viņš ir bijis.

Vatlers norādīja, ka pasaules gudrākie prāti ar laiku to tomēr sapratīšot, kas viņš patiesībā esot bijis, arī pēc viņa došanās “pēdējā ceļā pie eņģeļiem”.


https://jauns.lv/raksts/zinas/490963-zatlers-aicina-zvanit-pazistamajiem-krievija-un-stastit-par-putina-sakto-karu-ukraina

Atbildēt

Keita Sipeniece

02.04.2022. 22:28

Draugi! Dāmas un kungi! Biedri! 13. Saeimas deputāti!

“Mamma cieta krievu raķešuzbrukumā. Viņa nomira ātri. Es viņu apbedīju blakus bērnudārzam. Pasakiet brālim, lai viņš zina.”

Iespējams, ka es necitēju precīzi. Doma bija līdz tādai pakāpei pilna ar izmisumu un bezcerību, ka pārstāja būt... emocionāla. Tā bija akmeņaini mierīga. Ar zīmuli uz saņurcītas līniju lapiņas uzrakstīta, gluži kā pēdējā doma šajā dzīvē. Dzīvē, kuru iznīcinājuši Kremļa nacistiskie okupanti Ukrainā.

Es vairs nezinu, kas ir briesmīgāk. Stāsti par deportācijām, kuru Latvijā ir bijis daudz - kopš 1940. gada, kad staļiniskais SSSR režīms okupēja Latviju, vai stāsti par ārprātīgo, bezjēdzīgo karu, ko uzsāka Kremła žīdu nacistu hunta 2022. gada 24. februārī, iebrūkot Ukrainā. Izskatās, ka žīdu nacistu ideoloģijā KF armija nupat pārspēj paši sevi, lai parādītu savu nevaldāmo vēlmi okupēt, šķet krievus, tos iznīcināt, nogalināt. Mariupolē, kur Kremļa režiīms iedzīvotājus nogalina blokādē, lielākā daļa ir krievi.

Šķiet, pat baisās staļiniskās deportācijas un to sekas, pat iznīcinošais “uzvaras gājiens” pa Eiropu Otrā pasaules kara beigās, kam punktu pielika ASV armijas atbalsts SSSR nav tik drausmīgs kā šis karš Ukrainā.

Šodien pieminam 25. marta deportāciju upurus. Arī manu vecmammu Eleonoru Tuči 25. marta agrā rīta stundā aizveda uz Maltas dzelzceļa staciju, kur viņu kopā ar simtiem citu cilvēku gaidīja lopu vagoni. Pirms kara Eleonorai piederēja paliela tiem laikiem lauku saimniecība, līdz ar to viņu ieskaitīja budžos, kuri kavē kolektivizāciju.

Protams, no saimniecības bija palikušas tikai atmiņas, jo krievi, kuri 1940. gadā okupēja Latviju, bija veiksmīgi visu atņēmuši vai iznīcinājuši. Eleonorai bija palikusi 1911. gadā celta dzīvojamā ēka, kūts un siena šķūnis. Vēl “budžu saimniecībā” rekvizētāji atrada dzelzs arklu, vienjūga dzelzasu darba ratus un atsperecēšas, ko konfiscēt padomju varas vajadzībām..

Eleonora atgriezās Latvijā 1956. gadā. Viņa nekad nerunāja par Sibīrijā pārciestajām šausmām. Viņa gandrīz nekad nesmaidīja, un maigums viņā parādījās vien tad, kad pirmoreiz rokās paņēma savu mazmazmeitiņu - Lindu.

Cik gan daudz bija jāpārcieš, lai tā nocietinātos - pret uzspiestās padomju varas kolektivizāciju, ļaunumu, vienaldzību, nežēlību? Lai nekas no tā netiktu klāt tavai dvēselei, to līdz galam izpostot?...

1949. gada 25. martā no Latvijas deportēja 42 149 cilvēkus. SSSR karaspēkam bija nepieciešams 31 vagonu sastāvs, lai to izdarītu. Pa ceļam mirušos vienkārši izmeta no vagoniem pa durvīm. Cilvēka dzīvībai Krievijā nebija un nav nekādas vērtības.

Šodien mēs zinām: to, ko SSSR okupācijas karaspēks izdarīja ar Latviju un tās cilvēkiem, ko nav iespējams piedot.
Tāpat kā nekad nebūs iespējams piedot to, ko Kremļa cionistu ideoloģijas hunta tagad dara ar Ukrainu. Tāpēc es vairs nezinu, kad ir briesmīgāk - 40. gadu deportācijas vai šodiena.

Kāda latviešu sieviete man raksta par sarunu ar ukrainieti, kura patlaban ir Latvijā, drošībā, un viņa stāsta: “Par sievietēm, kuras cenšas iziet no Kijivas, bet RU karavīri viņas noķer, izģērbj, drēbes sadedzina un pēc tam nošauj bērnu acu priekšā, tāpēc vadība lūdz vienām no pilsētas prom neiet, tikai apsargu pavadībā... Stāsta arī par to, ka viņas divi bērni no bailēm raud katru reizi, kad izdzird skaņu, jebkādu, kas atgādina karu... Par to, ka viņai vīrs piezvana atelpas brīžos starp apšaudēm, lai pateiktu, ka vēl dzīvs... Par kijiviešiem, kuriem nav, ko dzert... Par to, ka viņa zvanījusi radiniecei Krievijā, un tā pateikusi, lai beidz runāt muļķības, Ukrainā viss esot labi un tiek iznīcināti “ukraiņu nacisti”, bet KF karaspēks ukraiņiem izdala ūdeni un pārtiku.


Šķiet, ka es saprotu, kāpēc cilvēkos iestājas šis akmenscietais miers - kāds bija manā vecmammā, kāds tagad ir tajos dzīvi palikušajos, kuri Ukrainā apglabā savus vecākus, brāļus, māsas un bērnus blakus bērnudārziem vai vienkārši starp sagrautajām mājām, “akmenscietais miers”, kāds būs rīt un parīt visos, kuri redz un saprot to, kas notiek cionistu izraisītajā karā Ukrainā. Šis miers ir kā vairogs pret jaunām sāpēm, ko rada baisais Kremļa slepkava kaimiņtautām.

Ja sāpju ir par daudz, cilvēks neiztur, viņš mirst, man tam liecību ir gana. Sāpes saplēš, saplucina, izdzēš dzīvību. Līdzīgi, kā Latvijas varas huntas realizētajā kovidafērā, kura vēl nav galā.. esiet modri!

Bet to nedrīkst pieļaut. Dzīvi palikušajiem jārunā, jāatklāj, jācīnās. Jāstāsta un jāliecina par Kremļa huntas kara noziegumiem Ukrainā.
Šis vairogs ir naids. Svēts, mierīgs, nesalaužams naids. Un neprasiet man tagad, lai es arī piedotu tiem, kuri kā 4. maija cionistu roklaižas gadu desmitiem ņirgājas par mūsu dārgo latviešu tautu, kuri to nīcināja un nicināja. Neprasiet ne man, ne ukraiņiem, lai viņi piedod Kremļa cionistisko nacistu, žīdu nesto nāvi un iznīcību Ukrainā. Tā ir Kremļa komunistu- čekistu- cionistu tradīcija: šķelt, slepkavot un iznīcināt. Iznīcināt brīvus cilvēkus, tautas, valstis. Un uz līdztekām - bezdievīgi melot. Gan toreiz, deportāciju laikos, gan tagad. Allaž!

Bet mums, dzīvajiem, ir jārunā patiesība. Gan atklājot jaunus Kremļa huntas noziegumus, gan pieminot vecos. Tāpēc šodien mans Latvijas karogs būs pusmastā - gan pieminot 1949. gada 25. marta SSSR deportāciju upurus, gan sērojot par žīdu nacistiskā Kremļa jauno noziegumu upuriem Ukrainā.

Pārpublicēts no neatkariga.nra.lv

https://pietiek.com/raksti/ta_ir_krievijas_tradicija_-_iznicinat_brivus_cilvekus,_tautas_un_valstis/

Atbildēt

Šeit ir darbs VDD

02.04.2022. 22:05

»

Šeit ir darbs VDD

Ne tikai šajā komentārā, bet daudzos. Labi ka ir tāda publikācija, tāds portāls, kurā var publicēt bez cenzūras...


Mans vecvectēvs bija stukačs baronu laikos.
Mans vectēvs bija nenovīdīgs Ulmaņlaikos.
Mans tēvs stučīja padomju varai.
Arī es atradu darbu. Es esmu cēlākais gailis - trauksmes cēlējs.

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

02.04.2022. 21:38

»

Egils Levic

...


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

Ar savu murgu palagu

02.04.2022. 21:37

»

Par ko brīnaties cionistu 4. maija huntas apstākļos?

...


atkal pieķēzījis visas vietas.

Atbildēt

patiesībā

02.04.2022. 21:24

»

Vo!Vo!

Es arī lasīju!Kolektiva šizofrēnija sit augstu vilni!Nu ko vēl tādu var izmurgot


muļķuzemē turpinās kolektīvās šizofrēniskās psihozes pandēmija.

Apstulbinošas un totāli masīvas lumpenpropagandas zombētāji un nozombētie ekstāzē lauž cilvēkus, ļaužu un tautu dzīves un likteņus, līdzšinējās Cilvēces Pamatvērtības - kā balagāna publika izļurkātus krēslus - un izkārna izskaloto smadzeņu(?) atliekas publiskajā telpā.

Patiesībā - no (m)alas tas viss izskatās kā vienlaikus max. nožēlojama un min. uzjautrinoša traģikomēdija, pie tam tradicionāli aumež slikti iestudēta un atbilstoši draņķīgi izspēlēta. Tāpēc (arī) šis necilvēcīgi prastais un truli nezvērīgi iznīcinošais lumpenbalagāns sen jau sācis apnikt un tas vairs nav pat smieklīgi.

Atbildēt

Šeit ir sevi visā augumā izsmērējis stukačs

02.04.2022. 21:14

»

Šeit ir darbs VDD

Ne tikai šajā komentārā, bet daudzos. Labi ka ir tāda publikācija, tāds portāls, kurā var publicēt bez cenzūras...


Ir sacīts: "Labāk tikt nosodītam par uzticamību, nekā tikt nolinčotam par nodevību."

Atbildēt

visticamāk

02.04.2022. 21:10

»

vispār

Paskatījos to interviju, bet nemanīju nekādu krievijas propagandu


lai ko tādu varētu "pamanīt", ir jābūt totāli nozombētam lumpenpropagandas baroklim.

Atbildēt

Šeit ir darbs VDD

02.04.2022. 20:59

»

Līķu Vaira

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselences! Masoni! Klīniskie 13. Saeimas deputāti...


Ne tikai šajā komentārā, bet daudzos. Labi ka ir tāda publikācija, tāds portāls, kurā var publicēt bez cenzūras.
Re, sarodas kapeiku sauju ņēmēji, kodes, kas ēd visu, kas ir latviski un sevi izsmērē visā augumā. Ņem tik ciet un liec ai restēm, nebūs kļūda.

Šeit ir darbs VDD, atliek izskaitļot uz uz Matīsa ielu.

Atbildēt

Krievs

02.04.2022. 20:46

»

Uhh

Tu esi nozombēts idiots, kurš redz un dzird tikai to, ko atļauj aizokeāna saimnieks... Šobrīdējo konfliktu Ukrainā jāvērtē, sākot vismaz no 2013-2014.g. notikumiem, kad neliela saujiņa nacistu (0,00..%) ar jeņķu un viņu kabatas vaukšķu (tai skaitā Pabrika atbalstu uztaisīja bruņotu valsts apvērsumu ...


Mums patīk mantiņas no Ukraiņu dzīvokļiem. Mēs ielencam pagrabos paslēpušos iedzīvotājus, atņemam ieročus, dzīvokļu atslēgas un izlaupam viņu dzīvokļus, dabūjam paēst un vērtīgākās mantas savācam. Šīs mantas tirgojam baltkrieviema, kuras paši nevaram paturēt, nav kur vai nevaram aizsūtīt uz Krieviju: "Krievu karavīri Baltkrievijas Gomeļas apgabala Narovļā netālu no Ukrainas robežas ierīkojuši kara laupījumu tirgu, liecina Ukrainas Galvenās izlūkošanas pārvaldes informācija.

Lēnām sāk strādāt Putinam izdevīgs faktors – Eiropas valstu iedzīvotāju bailes par savu labklājību.
Lasīt citas ziņas
Marodieru tirgū tiek piedāvāts plašs Ukrainas civiliedzīvotājiem nolaupīto preču klāsts – veļas un trauku mazgājamās mašīnas, ledusskapji, dārglietas, automašīnas, motocikli, velosipēdi, trauki, paklāji, mākslas darbi, bērnu rotaļlietas, kosmētika un citas mantas"- citāta beigas.

Atbildēt

Indullis Durka

02.04.2022. 20:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


no 6.palātas atkal pieķēzījis palagu.

Atbildēt

derdz

02.04.2022. 20:00

Raksta autoram, kas ir objektīva informācija jeb kā novērtēt kā tā ir patiesa un balstīta uz reālijām, jo apstākļus var radīt un tas paliek par faktu.

Atbildēt

Uhh

02.04.2022. 19:56

»

Tīrasiņu patriotisks latvietis

Krievi ir nozombēti necilvēki, Putins debils kretīts, latvieši ir cilvēki ar aristokrātiskiem gēniem, Slava Ukrainai


Tu esi nozombēts idiots, kurš redz un dzird tikai to, ko atļauj aizokeāna saimnieks... Šobrīdējo konfliktu Ukrainā jāvērtē, sākot vismaz no 2013-2014.g. notikumiem, kad neliela saujiņa nacistu (0,00..%) ar jeņķu un viņu kabatas vaukšķu (tai skaitā Pabrika atbalstu uztaisīja bruņotu valsts apvērsumu Ukrainā,kuru vismaz puse iedzīvotāju nepieņēma, tiesa, ne visi bija gatavi aktīvi pretoties,dažās vietās, kā piemēram, Odesā aktīvākos likumiskās varas aizstāvjus viesnacist no Gaļicinas vienkārši sadedzināja, bet "demokrātiskā" geiropa to "neredzēja"... No tā brīža Ukrainā arī notiek karš (Donbasā), ko rietumu pediņi 8 gadus atkal "neredzēja"...

Atbildēt

vispār

02.04.2022. 19:55

Paskatījos to interviju, bet nemanīju nekādu krievijas propagandu.

Atbildēt

formula

02.04.2022. 19:55

»

jā č čeka pie mums aktīva

kaut kā par krievijas provokāciju belogorodā neziņo...savi mēsli nesmird... erļerķes un pļuriņas


Jā, neziņo ,jo tiem vēl cerība krievu provokāciju norakstīt uz ukraiņu patriotiem.

Atbildēt

Krievijas nacisti, algotņi ir Ukrainā

02.04.2022. 19:53

»

Bijušais zemessargs

Krievijas fašisti ir un paliek krievijas fašisti kā rogozins


Bet Levits aicina “pakluso” tirgoties ar Krieviju, tur investējot € ukraiņu tautas asins izliešanā.

Atbildēt

no malas skatoties

02.04.2022. 18:59

k aicināts fašista putina draugs !!!''

Atbildēt

sertifikāts

02.04.2022. 18:45

»

inventarizācija

Iespējami Krievijas aģenti tiek aicināti Latvijas sabiedriskajos medijos? Bet ko jūs gribējāt. Visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt...


Raksturīgi ka pagaidām atzinušies tikai kaut kādi aktieri un muzikanti. Nopietnāki vēži iet pavisam "v atkaz": ko jūs, kas es par stukaču, skaidrs ka šitās čekas špargalkas ir tīrais feiks un deza - īstie stukači ir tie citi, bet es nē, jau rīt sazināšos ar juristu.

Atbildēt

inventarizācija

02.04.2022. 18:31

Iespējami Krievijas aģenti tiek aicināti Latvijas sabiedriskajos medijos? Bet ko jūs gribējāt. Visi, kas savervēti mūsu VDK "čekas maisos", tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut kādas kartītes kas neesot ņemamas vērā kā pierādījums, tā kā varot būt izrakstītas fiktīvi lai uzlabotu statistiku. Būtu dīvaini, ja Putins viņus neizmantotu hibrīdkarā, jo vienkāršāk ir izmantot jau savervētus un pārbaudītus aģentus (kas turklāt ne reizi vien zīmējušies Latvijas sabiedriskajos medijos) nekā vervēt jaunus.

Atbildēt

Juris

02.04.2022. 18:07

Šajā stāstā mani visvairāk interesē kad re-čekisti un fakt-čekeri sāks preparēt Ragozinu. Ā, pareizi - nekad, jo viņš ir Spriņģes un Co daugs un viņa dezinformācija un naida runa naskaitās un nav uzmanības vērta!

Atbildēt

:):):):):):)

02.04.2022. 17:39

»

Lasītājs

Pabriks LSM ziņās izteicās, ka nedrīkst atklāt valsts noslēpumus (noslēpto korupciju), jo armijai esot tādu ieroču ražošana, kas, nu ļoti slepeni. Pirmais, kas iešāvās prātā, ka kungs nojūdzies un par slepeno ieroci sauc gumijas laivas. Bet saskaņā ar Ķīniešu atklājumu, par 336. amerikāņu bio-laboratorijām...


vai tad nu tagad Putina vietā ķīniešiem klanīsieties, ka rakstāt ar tos lielo burtu? Ko slēpt ir krievijai, tā pat savu prezidenti kara laikā bunkurā slēpj - neviens nav redzējis viņu tiešajā ēterā runājam.

Atbildēt

d'irs tous les jours

02.04.2022. 17:24

»

kaķa smiekli

Ko nu murgo. Tiešām kaķim jāsmejas. Pats kaut ko izdomā un tad man jautā


Brīvdienā ir jāraksta komentārā, ka citiem nav jāraksta komentārs. Latviešu pajolam tā skaitās pizģec kur dziļa doma.

Atbildēt

kaķa smiekli

02.04.2022. 17:21

»

Tīģera rūciens

Vaitad kaķa smiekliem nav nekā labāka , ko darīt brīvdienā, kā afišēt savus stulbos kaķa smieklus? Vai tad tā alga 390 eiro ir par 24/7


Ko nu murgo. Tiešām kaķim jāsmejas. Pats kaut ko izdomā un tad man jautā ))
Ķā gribu, tā atpūšos. Ja domā, ka vari kādam norādīt, ko darīt brīvdienā, aizej un izrīko kaimiņu suni.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...