Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tabakas klizma

15.08.2022. 07:15

Nevar īsti saprast, vai Apiņa palags ir par nato, foto, moto vai loto. Zāļu rezerves ir viens, apgādes rezerves varianti krīzes situācijā ir kas cits (piegādes ķēžu rezerves varianti), ar ko patiesībā nodarbojas Veselības ministrijas ierēdņi ir vēl cits jautājums, un pieejas blokāde Latvijai tuv. laikā mazticama kaŗa gadījumā ir vēl kas pilnīgi cits. Deputāta kandidāts pelna svītrojumus, censdamies uzlekt augstāk par savu sēžamvietu.

Atbildēt

frukts

15.08.2022. 01:23

»

Maija

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā


Veselības un aizsardzības ministrijas rekomendācija, atbilde uz Dr. Apiņa kritiku: 18. gadsimtā tabakas klizma bija visnotaļ populāra medicīniskā procedūra, un pirmās liecības par šādas procedūras veikšanu nāk no 1746. gada, kad kāds vīrs izglāba savu sievu no noslīkšanas, iepūšot viņai dibenā tabakas dūmus. Sievietes vīrs, šķiet, zināja, ka tabakas klizma var palīdzēt atgūties cilvēkiem, kas zaudējuši samaņu pēc slīkšanas, tāpēc viņš, daudz neprātodams, piebāza savu pīpi ar tabaku, ievadīja tās kātu sievietes anālajā atverē un burtiski piepūta viņas zarnas pilnas ar dūmiem. Lai cik dīvaini tas neizklausītos mūsdienās, tas palīdzēja, un sieviete pamodās, liekot šai mulsinošajai procedūrai uzsākt savu popularitātes gājienu. Zināms, ka tabakas lietošana medicīnā nav nekas jauns, jo jau Amerikas iedzimtie ar tabakas klizmas palīdzību mēdza ārstēt visdažādākās kaites. Savukārt angļu biologs, ārsts un astronoms Nikolass Kulpepers izmantoja šo metodi, lai remdētu trūces pacientu sāpes. 18. gadsimtā šī metode kļuva par standarta procedūru, ko piemēroja cilvēkiem, kas pēc slīkšanas atradās tuvu nāvei. Procedūra kļuva tik populāra, ka uz daudziem kuģiem un laivām tika turēts īpašs ārkārtas tabakas klizmas instrumentu komplekts, kas sastāvēja no neliela pūšļa un lokanas caurulītes. Pirms šādu instrumentu izgudrošanas tabakas klizmas veikšanai tika izmantota parasta pīpe. Ārsti ticēja, ka tabakas dūmi paātrina sirdsdarbību un stimulē elpošanas orgānus, kā arī «izžāvē» slīkšanas upura iekšas, tāpēc tabakas dūmu iepūšana dibenā kļuva par krietni efektīvāku un populārāku metodi par vienkāršu elpināšanu. Diemžēl (vai - par laimi) tabakas klizma mūsdienās vairs netiek praktizēta, jo tabakas dūmi 1811. gadā tika atzīti par toksiskiem un sirdij kaitīgiem.

Atbildēt

valdis

14.08.2022. 15:59

Vispār jau medicīnas budžetam jābūt sazobē ar aizsardzības budžetu.Nav jau atsevišķu kara hospitāļu,kas vajadzības gadījumā nodarbosies ar ievainoto ārstēšanu.Kaut dr Apiņa baiļu stāstam par Suvalku koridoru.Tad medikamentus bez lielām klapatām nogādātu kaut ar armijas lidmašīnām.

Atbildēt

Interesanti

14.08.2022. 14:41

Rīgā, Ventspilī un liepājā uzbūvēja milzīgas krievu amonija salpetra glabātuves.Trotila ekvivalentā mērāms megatonnās. Tas nozīmē ka katrā no šīm pilsētām ir novietota krievu ūdeņraža bumba. Beirūtā krievi uzspridzināja tikai vienu neliela kuģa kravu un iznīcināja pilsētu. 9 gadi atpakaļ krievi Kiprā arī iznīcināja salas spēkstaciju uzspridzinot kuģa kravu ar salpetri.

Atbildēt

Pirātu partija

14.08.2022. 12:44

Atkal Dr. apinītis 2L sarakstījis muļķības.
Farmācētu lobists?
Visu laiku šis cccp laika "dakters" iestājas par cilvēku durstīšanu, tagad par lielu zāļu rezervju uzkrāšanu.
P.S. Kara LV nebūs, raška karu Ukrainā zaudēs un kaut kur tālāk uzbrukt tā nevarēs 20.gadus.
No kaukāza sāksies raškas sabrukšanas process.
Nākošā gadā būs ap 50. ļoti stiprām zemestrīcēm.
Dažas valsteles pazudīs no zemes virsmas, zāļu rezerves viņām nepalīdzēs.
Drīz raškā nodegs ļoti liela slimnīca ar osvabaģiķeļiem, degs smuki, skābekļa baloni! Būs visās ziņās, garām nepalaidīsiet. Slimnīcā zāļu rezerves arī nodegs.

Atbildēt

jautaajums

14.08.2022. 12:14

»

?

kas ir salidis pilsonibas un emigracijas dienesta ,ja si iestade jau vairak ka gadu sabote pasu nomainu Latvijas pilsoniem


Kas piedzimst vecākiem,pilsonis,persona vai bērns,cilvēkbērns?Kā cilvēks pārtop par personu,pilsoni?

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

14.08.2022. 11:38

»

Хм

Да, забыл - Путин хуйло! Слава Украине


banderovci begut,sdajutsa v plen i v agonii obstrelivajut mirnix zitelei i Zaporozskuju atomnuju elektrostanciju !

Atbildēt

Kriksis

14.08.2022. 10:05

Protams, jāpiekrīt Apinim, ka kaut kādām medikamentu rezervēm valstī jābūt, ņemot vērā esošo situāciju. No otras puses, nevajag arī pārspīlēt ar krājumu veidošanu, jo medikamenti ir dārgi un tiem ir arī savs derīguma termiņš. Būs tāpat, kā ar pārtiku, ko cilvēki histērijā sapirka, gatavojoties karam un badam. Tirgotāji, redzot ažiotāžu, vēl pamatīgi uzskrūvēja cenas. Tagad izrādījās, ka pilni veikali ir ar pārtiku. Cenas graudu produktiem jau sāk kristies.

Atbildēt

nezālītis

14.08.2022. 09:56

»

Priekulis

Peteris Apinis “Sātaniskās vārsmas


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Priekulis

14.08.2022. 09:37

Peteris Apinis “Sātaniskās vārsmas”.

Atbildēt

Хм

14.08.2022. 09:29

»

Анти-Хм

Цель оправдывает средства! Мне показалось, что вы сударь - враг Латвийской Республики. Значение понятия «враг народа» вы должны знать…. И такой просто обязан страдать, например, разбавлением вами написанного полной дурью и дискредитацией вашего доброго имени. Путин хуйло! Слава Украине! А Афган не забудь...


Я думаю, читатели портала достаточно адекватные люди и видят, когда пишет "оригинал", а когда - нет. Это скорее показывает бессилие и " полную дурь" оппонента. Прям как запрет ТВ каналов вместо аргументированных возражений. А насчёт врага- похоже, это как раз 'правильные патриоты" входят во вкус. Может, уже и списочки готовите, чтобы по сигналу сразу стукнуть? Историческая памать сильна, да?) ну чтобы через лет так 50 опять отмазываться " Не виноватые мы, время было такое, пришлось стучать доносить". Самые страшные вот такие профессиональные патриоты "власть снова меняется"

Atbildēt

?

14.08.2022. 09:07

»

Medicīnā, jau vispār

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas


kas ir salidis pilsonibas un emigracijas dienesta ,ja si iestade jau vairak ka gadu sabote pasu nomainu Latvijas pilsoniem ?

Atbildēt

neiespringsti

14.08.2022. 09:03

»

tu

Brauc atpakaļ uz savu Matzemi


ka tavejiem veicas mulku zeme ar terminu notecejuso pasu apmainu?

Atbildēt

vice

14.08.2022. 08:55

Medicīnas biznesa lobētaja raksts.

Nav slikti no biznesa viedokļa, bet tad sevi jādēvē par biznesmeni, ne ārstu!!!

Atbildēt

no laukiem

14.08.2022. 08:06

Apinis ar mani manipulē.

Atbildēt

fakts

14.08.2022. 07:48

»

Medicīnā, jau vispār

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas


Arī medicīna ir pārvērsta par biznesu un tai vairs nav nekā kopīga ar ārstēšanu,un tā visā pasaulē.

Atbildēt

Анти-Хм

14.08.2022. 07:42

»

Хм

Болезный, ну не стоило так себя опускать, писать от чужого ника


Цель оправдывает средства! Мне показалось, что вы сударь - враг Латвийской Республики. Значение понятия «враг народа» вы должны знать…. И такой просто обязан страдать, например, разбавлением вами написанного полной дурью и дискредитацией вашего доброго имени. Путин хуйло! Слава Украине! А Афган не забудь - это здорово помогло сесть кораблю Москва на мель, а потом сам представляешь порт окончательного назначения.

Atbildēt

Medicīnā, jau vispār

14.08.2022. 07:06

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas!!!!

Atbildēt

lauķis

14.08.2022. 06:28

»

Normētais Mežamiets

Es esmu Latvijas pilsonis, mana dzimtā valoda ir latviešu


Es neesmu ne pilsonis ne persona,es esmu Cilvēks un Latvija ir mana Tēvzeme un man ir neatņemamas Cilvēka tiesības.Gan jau arī Krievzemē Cilvēki sāks domāt tāpat.Ideoloģija vajadzīga tikai vergam.

Atbildēt

interesanti

14.08.2022. 06:03

...Ka, šie abi, ir no trulās libarastu žīdpartejas!....Pedrika Lielais Aizsardzības plāniņš???Tak skaidrs, ka viņš cer, ka ASV viņa vietā, Visu arī izdarīs!!! Tamdēļ, jau arī sapirka norakstītos ieročus no īzraeļas!....Tas ir Nožēlojami!!!!!Un nelietīgi!....Neatdodiet savas balsis, par šiem pretekļiem!!!

Atbildēt

Normētais Mežamiets

14.08.2022. 00:47

»

KGB

Normētais pamuļķi...gaidi


Es esmu Latvijas pilsonis, mana dzimtā valoda ir latviešu.

Es paužu viedokli, uz ko man demokrātiskā valstī ir tiesības. Atšķirībā no tavas ideoloģiskās dzimtenes, putinstānas.

Atbildēt

Nu

13.08.2022. 22:42

»

ASV protektorāts Latvija

Kāpēc apspriest visiem acīm redzamas lietas- Latvija karam nav gatava ne vienā jomā, ne militārā, ne civilās aizsardzības, ne fiannsiālā, ne jebkādā citā. Latvijas armija pretoties nebūs spējīga, valstī būs pilnīgs haoss, pilnīgi vaisa nepieciešamā trūkums. Un uz šā fona izbrīna poltiķi, kas rauj nost...


Vēl vairāk - ja kāds draudzējas ar ģeogrāfiju, tad var izrēķināt, ka Latvijas ieņemšana ir 2 (nu labi, 3) dienu jautājums. Ieņemšana, nevis militāro bāzu likvidēšana, kas ir tik zibenīgs pasākums, ka pat nopir*ties neviens nepaspēs. Kāda jēga te taisīt kipišu? Ja krievi nāks iekšā, visi ķers deputātus un ierēdņus tieši kā 1941. gadā, kad vācieši ienāca. Šo valsti tās iedzīvotāji ienīst. Vēlēšanu rezultāti, protams, ir godīgi (atbilstoši ASV izdotajām kvotām).

Atbildēt

Nekā persōnīga! – tikai objektīvi FAKTI

13.08.2022. 22:42

»

Skuja

Viss, kas pēdējā laikā lasāms medijos par valsts mēroga (ne)gatavību jebkādai krīzei, un kas vēl sliktāk- meliem, ka viss notiek, liecina tikai par to,ka jāvācas prom no šīs valsts, kamēr vēl var


Somijas tipa grābeklis, uz kura pašreiz agonijas konvulsīvā lēkāšanā sacenšas baltijas izmirātu vadošie zombiji:

Финские грабли для прибалтов
https://www.youtube.com/watch?v Yx4UYlqD2jg

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.08.2022. 22:15

Kāpēc apspriest visiem acīm redzamas lietas- Latvija karam nav gatava ne vienā jomā, ne militārā, ne civilās aizsardzības, ne fiannsiālā, ne jebkādā citā. Latvijas armija pretoties nebūs spējīga, valstī būs pilnīgs haoss, pilnīgi vaisa nepieciešamā trūkums. Un uz šā fona izbrīna poltiķi, kas rauj nost karogus, grib ieviest arvien vairāk sankcijas un visādi kā vien var rej uz potenciālo pretinieku un tādējādi apzināti provocē karu.

Atbildēt

שלום, Хм!

13.08.2022. 21:44

»

Хм

Невовремя Апинис это озвучил. Такую идею.. Сейчас быстро примут решение закупить на несколько миллионов и без конкурса, потому что государственной важности вопрос. Маски и респираторы уже купили так...


די לעצטע מאָמענט סוויטשיז צו די געבוירן שפּראַך. דאָס איז אַ גיידליינז פון קאַקאַטאָריום טעלאַוויוויס און איז ניט-פאַרקויפלעך!

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 21:38

»

Хм

Тк самые талибы, котрых США поддерживали и обучали войне с Ссср


Ненавижу США - со своими стингерами помогли опустить мою ссср на хер. Я теперь в фантомных болях дергаюсь как слюна на проволоке а бандеровцы все ближе и ближе и мне не сдобровать…

Atbildēt

Mūs var izglābt tikai 2 lietas:

13.08.2022. 21:36

Drošā Telts un apaiņu pēteris

Atbildēt

Skuja

13.08.2022. 21:15

Viss, kas pēdējā laikā lasāms medijos par valsts mēroga (ne)gatavību jebkādai krīzei, un kas vēl sliktāk- meliem, ka viss notiek, liecina tikai par to,ka jāvācas prom no šīs valsts, kamēr vēl var
..

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 19:57

Невовремя Апинис это озвучил. Такую идею.. Сейчас быстро примут решение закупить на несколько миллионов и без конкурса, потому что государственной важности вопрос. Маски и респираторы уже купили так..

Atbildēt

Amnesty International

13.08.2022. 19:48

»

ps

tātad kārtējais kara noziegums


Amnesty Internacional beidzot sak atmaskot ukrainas armijas kara noziegumus pret civiliedzivotajiem.ebrejam zelenskim un latviesu neonacistiem/sorositiem tas briesmigi nepatik.

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 19:22

»

Interesanti

Krievi noslepkavoja likumīgo Afganistānas valdnieku Amīnu. No tā laika valstī slepkavošanas un krievu rokaspuiši talibi Kabulas centrā apšauj sievietes


Тк самые талибы, котрых США поддерживали и обучали войне с Ссср?

Atbildēt

Normētais Mežamiets

13.08.2022. 19:10

Gaidu, kad VDD, Nacionālā apvienība, JV sāks runāt par Apini kā Kremļa ietekmes aģentu, lai aizbāztu viņam muti. Tantes Pļavnieku mikrorajonos, nesiltinātā hruščovkas namā Juglā labprāt noticēs kārtējam stāstam par atmaskoto tautas ienaidnieku Latvijā. Līdzīgi kā šobrīd notiek putinstānā.

Atbildēt

Dr. No

13.08.2022. 18:56

»

Maija

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā


Nu, ja notiks uzbrukums, vismaz pret caureju kaut ko vajadzees gan. Ej nu taados sarezhgjiitos apstaaklos bikses mazgaa... ;-)

Atbildēt

ps

13.08.2022. 18:52

»

oho

izrādās ātrās medicīnas masinas esot krievu raķešu mērķis


tātad kārtējais kara noziegums!

Atbildēt

oho

13.08.2022. 18:49

izrādās ātrās medicīnas masinas esot krievu raķešu mērķis !

Atbildēt

Kara gadījumā

13.08.2022. 18:37

Mums, medikamentus un pārtiku, nometīs no NATO helikopteriem, iesaiņotās pakās!...Acīmredzot, tā domā Pavļūts ar Pedrika kungu!

Atbildēt

Maija

13.08.2022. 18:27

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā!

Atbildēt

Interesanti

13.08.2022. 18:20

Krievi noslepkavoja likumīgo Afganistānas valdnieku Amīnu. No tā laika valstī slepkavošanas un krievu rokaspuiši talibi Kabulas centrā apšauj sievietes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...