Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tabakas klizma

15.08.2022. 07:15

Nevar īsti saprast, vai Apiņa palags ir par nato, foto, moto vai loto. Zāļu rezerves ir viens, apgādes rezerves varianti krīzes situācijā ir kas cits (piegādes ķēžu rezerves varianti), ar ko patiesībā nodarbojas Veselības ministrijas ierēdņi ir vēl cits jautājums, un pieejas blokāde Latvijai tuv. laikā mazticama kaŗa gadījumā ir vēl kas pilnīgi cits. Deputāta kandidāts pelna svītrojumus, censdamies uzlekt augstāk par savu sēžamvietu.

Atbildēt

frukts

15.08.2022. 01:23

»

Maija

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā


Veselības un aizsardzības ministrijas rekomendācija, atbilde uz Dr. Apiņa kritiku: 18. gadsimtā tabakas klizma bija visnotaļ populāra medicīniskā procedūra, un pirmās liecības par šādas procedūras veikšanu nāk no 1746. gada, kad kāds vīrs izglāba savu sievu no noslīkšanas, iepūšot viņai dibenā tabakas dūmus. Sievietes vīrs, šķiet, zināja, ka tabakas klizma var palīdzēt atgūties cilvēkiem, kas zaudējuši samaņu pēc slīkšanas, tāpēc viņš, daudz neprātodams, piebāza savu pīpi ar tabaku, ievadīja tās kātu sievietes anālajā atverē un burtiski piepūta viņas zarnas pilnas ar dūmiem. Lai cik dīvaini tas neizklausītos mūsdienās, tas palīdzēja, un sieviete pamodās, liekot šai mulsinošajai procedūrai uzsākt savu popularitātes gājienu. Zināms, ka tabakas lietošana medicīnā nav nekas jauns, jo jau Amerikas iedzimtie ar tabakas klizmas palīdzību mēdza ārstēt visdažādākās kaites. Savukārt angļu biologs, ārsts un astronoms Nikolass Kulpepers izmantoja šo metodi, lai remdētu trūces pacientu sāpes. 18. gadsimtā šī metode kļuva par standarta procedūru, ko piemēroja cilvēkiem, kas pēc slīkšanas atradās tuvu nāvei. Procedūra kļuva tik populāra, ka uz daudziem kuģiem un laivām tika turēts īpašs ārkārtas tabakas klizmas instrumentu komplekts, kas sastāvēja no neliela pūšļa un lokanas caurulītes. Pirms šādu instrumentu izgudrošanas tabakas klizmas veikšanai tika izmantota parasta pīpe. Ārsti ticēja, ka tabakas dūmi paātrina sirdsdarbību un stimulē elpošanas orgānus, kā arī «izžāvē» slīkšanas upura iekšas, tāpēc tabakas dūmu iepūšana dibenā kļuva par krietni efektīvāku un populārāku metodi par vienkāršu elpināšanu. Diemžēl (vai - par laimi) tabakas klizma mūsdienās vairs netiek praktizēta, jo tabakas dūmi 1811. gadā tika atzīti par toksiskiem un sirdij kaitīgiem.

Atbildēt

valdis

14.08.2022. 15:59

Vispār jau medicīnas budžetam jābūt sazobē ar aizsardzības budžetu.Nav jau atsevišķu kara hospitāļu,kas vajadzības gadījumā nodarbosies ar ievainoto ārstēšanu.Kaut dr Apiņa baiļu stāstam par Suvalku koridoru.Tad medikamentus bez lielām klapatām nogādātu kaut ar armijas lidmašīnām.

Atbildēt

Interesanti

14.08.2022. 14:41

Rīgā, Ventspilī un liepājā uzbūvēja milzīgas krievu amonija salpetra glabātuves.Trotila ekvivalentā mērāms megatonnās. Tas nozīmē ka katrā no šīm pilsētām ir novietota krievu ūdeņraža bumba. Beirūtā krievi uzspridzināja tikai vienu neliela kuģa kravu un iznīcināja pilsētu. 9 gadi atpakaļ krievi Kiprā arī iznīcināja salas spēkstaciju uzspridzinot kuģa kravu ar salpetri.

Atbildēt

Pirātu partija

14.08.2022. 12:44

Atkal Dr. apinītis 2L sarakstījis muļķības.
Farmācētu lobists?
Visu laiku šis cccp laika "dakters" iestājas par cilvēku durstīšanu, tagad par lielu zāļu rezervju uzkrāšanu.
P.S. Kara LV nebūs, raška karu Ukrainā zaudēs un kaut kur tālāk uzbrukt tā nevarēs 20.gadus.
No kaukāza sāksies raškas sabrukšanas process.
Nākošā gadā būs ap 50. ļoti stiprām zemestrīcēm.
Dažas valsteles pazudīs no zemes virsmas, zāļu rezerves viņām nepalīdzēs.
Drīz raškā nodegs ļoti liela slimnīca ar osvabaģiķeļiem, degs smuki, skābekļa baloni! Būs visās ziņās, garām nepalaidīsiet. Slimnīcā zāļu rezerves arī nodegs.

Atbildēt

jautaajums

14.08.2022. 12:14

»

?

kas ir salidis pilsonibas un emigracijas dienesta ,ja si iestade jau vairak ka gadu sabote pasu nomainu Latvijas pilsoniem


Kas piedzimst vecākiem,pilsonis,persona vai bērns,cilvēkbērns?Kā cilvēks pārtop par personu,pilsoni?

Atbildēt

asv kongresa runataja Pelosi:Slava Uhanai !

14.08.2022. 11:38

»

Хм

Да, забыл - Путин хуйло! Слава Украине


banderovci begut,sdajutsa v plen i v agonii obstrelivajut mirnix zitelei i Zaporozskuju atomnuju elektrostanciju !

Atbildēt

Kriksis

14.08.2022. 10:05

Protams, jāpiekrīt Apinim, ka kaut kādām medikamentu rezervēm valstī jābūt, ņemot vērā esošo situāciju. No otras puses, nevajag arī pārspīlēt ar krājumu veidošanu, jo medikamenti ir dārgi un tiem ir arī savs derīguma termiņš. Būs tāpat, kā ar pārtiku, ko cilvēki histērijā sapirka, gatavojoties karam un badam. Tirgotāji, redzot ažiotāžu, vēl pamatīgi uzskrūvēja cenas. Tagad izrādījās, ka pilni veikali ir ar pārtiku. Cenas graudu produktiem jau sāk kristies.

Atbildēt

nezālītis

14.08.2022. 09:56

»

Priekulis

Peteris Apinis “Sātaniskās vārsmas


«Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos».

/Māra Zālīte/

Atbildēt

Priekulis

14.08.2022. 09:37

Peteris Apinis “Sātaniskās vārsmas”.

Atbildēt

Хм

14.08.2022. 09:29

»

Анти-Хм

Цель оправдывает средства! Мне показалось, что вы сударь - враг Латвийской Республики. Значение понятия «враг народа» вы должны знать…. И такой просто обязан страдать, например, разбавлением вами написанного полной дурью и дискредитацией вашего доброго имени. Путин хуйло! Слава Украине! А Афган не забудь...


Я думаю, читатели портала достаточно адекватные люди и видят, когда пишет "оригинал", а когда - нет. Это скорее показывает бессилие и " полную дурь" оппонента. Прям как запрет ТВ каналов вместо аргументированных возражений. А насчёт врага- похоже, это как раз 'правильные патриоты" входят во вкус. Может, уже и списочки готовите, чтобы по сигналу сразу стукнуть? Историческая памать сильна, да?) ну чтобы через лет так 50 опять отмазываться " Не виноватые мы, время было такое, пришлось стучать доносить". Самые страшные вот такие профессиональные патриоты "власть снова меняется"

Atbildēt

?

14.08.2022. 09:07

»

Medicīnā, jau vispār

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas


kas ir salidis pilsonibas un emigracijas dienesta ,ja si iestade jau vairak ka gadu sabote pasu nomainu Latvijas pilsoniem ?

Atbildēt

neiespringsti

14.08.2022. 09:03

»

tu

Brauc atpakaļ uz savu Matzemi


ka tavejiem veicas mulku zeme ar terminu notecejuso pasu apmainu?

Atbildēt

vice

14.08.2022. 08:55

Medicīnas biznesa lobētaja raksts.

Nav slikti no biznesa viedokļa, bet tad sevi jādēvē par biznesmeni, ne ārstu!!!

Atbildēt

no laukiem

14.08.2022. 08:06

Apinis ar mani manipulē.

Atbildēt

fakts

14.08.2022. 07:48

»

Medicīnā, jau vispār

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas


Arī medicīna ir pārvērsta par biznesu un tai vairs nav nekā kopīga ar ārstēšanu,un tā visā pasaulē.

Atbildēt

Анти-Хм

14.08.2022. 07:42

»

Хм

Болезный, ну не стоило так себя опускать, писать от чужого ника


Цель оправдывает средства! Мне показалось, что вы сударь - враг Латвийской Республики. Значение понятия «враг народа» вы должны знать…. И такой просто обязан страдать, например, разбавлением вами написанного полной дурью и дискредитацией вашего доброго имени. Путин хуйло! Слава Украине! А Афган не забудь - это здорово помогло сесть кораблю Москва на мель, а потом сам представляешь порт окончательного назначения.

Atbildēt

Medicīnā, jau vispār

14.08.2022. 07:06

...Salīdušas krievu, zīdu un baltkrievu Čuņas!!!!

Atbildēt

lauķis

14.08.2022. 06:28

»

Normētais Mežamiets

Es esmu Latvijas pilsonis, mana dzimtā valoda ir latviešu


Es neesmu ne pilsonis ne persona,es esmu Cilvēks un Latvija ir mana Tēvzeme un man ir neatņemamas Cilvēka tiesības.Gan jau arī Krievzemē Cilvēki sāks domāt tāpat.Ideoloģija vajadzīga tikai vergam.

Atbildēt

interesanti

14.08.2022. 06:03

...Ka, šie abi, ir no trulās libarastu žīdpartejas!....Pedrika Lielais Aizsardzības plāniņš???Tak skaidrs, ka viņš cer, ka ASV viņa vietā, Visu arī izdarīs!!! Tamdēļ, jau arī sapirka norakstītos ieročus no īzraeļas!....Tas ir Nožēlojami!!!!!Un nelietīgi!....Neatdodiet savas balsis, par šiem pretekļiem!!!

Atbildēt

Normētais Mežamiets

14.08.2022. 00:47

»

KGB

Normētais pamuļķi...gaidi


Es esmu Latvijas pilsonis, mana dzimtā valoda ir latviešu.

Es paužu viedokli, uz ko man demokrātiskā valstī ir tiesības. Atšķirībā no tavas ideoloģiskās dzimtenes, putinstānas.

Atbildēt

Nu

13.08.2022. 22:42

»

ASV protektorāts Latvija

Kāpēc apspriest visiem acīm redzamas lietas- Latvija karam nav gatava ne vienā jomā, ne militārā, ne civilās aizsardzības, ne fiannsiālā, ne jebkādā citā. Latvijas armija pretoties nebūs spējīga, valstī būs pilnīgs haoss, pilnīgi vaisa nepieciešamā trūkums. Un uz šā fona izbrīna poltiķi, kas rauj nost...


Vēl vairāk - ja kāds draudzējas ar ģeogrāfiju, tad var izrēķināt, ka Latvijas ieņemšana ir 2 (nu labi, 3) dienu jautājums. Ieņemšana, nevis militāro bāzu likvidēšana, kas ir tik zibenīgs pasākums, ka pat nopir*ties neviens nepaspēs. Kāda jēga te taisīt kipišu? Ja krievi nāks iekšā, visi ķers deputātus un ierēdņus tieši kā 1941. gadā, kad vācieši ienāca. Šo valsti tās iedzīvotāji ienīst. Vēlēšanu rezultāti, protams, ir godīgi (atbilstoši ASV izdotajām kvotām).

Atbildēt

Nekā persōnīga! – tikai objektīvi FAKTI

13.08.2022. 22:42

»

Skuja

Viss, kas pēdējā laikā lasāms medijos par valsts mēroga (ne)gatavību jebkādai krīzei, un kas vēl sliktāk- meliem, ka viss notiek, liecina tikai par to,ka jāvācas prom no šīs valsts, kamēr vēl var


Somijas tipa grābeklis, uz kura pašreiz agonijas konvulsīvā lēkāšanā sacenšas baltijas izmirātu vadošie zombiji:

Финские грабли для прибалтов
https://www.youtube.com/watch?v Yx4UYlqD2jg

Ir sacīts: "Kauns NAV nezināt – kauns IR nevēlēties zināt."

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.08.2022. 22:15

Kāpēc apspriest visiem acīm redzamas lietas- Latvija karam nav gatava ne vienā jomā, ne militārā, ne civilās aizsardzības, ne fiannsiālā, ne jebkādā citā. Latvijas armija pretoties nebūs spējīga, valstī būs pilnīgs haoss, pilnīgi vaisa nepieciešamā trūkums. Un uz šā fona izbrīna poltiķi, kas rauj nost karogus, grib ieviest arvien vairāk sankcijas un visādi kā vien var rej uz potenciālo pretinieku un tādējādi apzināti provocē karu.

Atbildēt

שלום, Хм!

13.08.2022. 21:44

»

Хм

Невовремя Апинис это озвучил. Такую идею.. Сейчас быстро примут решение закупить на несколько миллионов и без конкурса, потому что государственной важности вопрос. Маски и респираторы уже купили так...


די לעצטע מאָמענט סוויטשיז צו די געבוירן שפּראַך. דאָס איז אַ גיידליינז פון קאַקאַטאָריום טעלאַוויוויס און איז ניט-פאַרקויפלעך!

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 21:38

»

Хм

Тк самые талибы, котрых США поддерживали и обучали войне с Ссср


Ненавижу США - со своими стингерами помогли опустить мою ссср на хер. Я теперь в фантомных болях дергаюсь как слюна на проволоке а бандеровцы все ближе и ближе и мне не сдобровать…

Atbildēt

Mūs var izglābt tikai 2 lietas:

13.08.2022. 21:36

Drošā Telts un apaiņu pēteris

Atbildēt

Skuja

13.08.2022. 21:15

Viss, kas pēdējā laikā lasāms medijos par valsts mēroga (ne)gatavību jebkādai krīzei, un kas vēl sliktāk- meliem, ka viss notiek, liecina tikai par to,ka jāvācas prom no šīs valsts, kamēr vēl var
..

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 19:57

Невовремя Апинис это озвучил. Такую идею.. Сейчас быстро примут решение закупить на несколько миллионов и без конкурса, потому что государственной важности вопрос. Маски и респираторы уже купили так..

Atbildēt

Amnesty International

13.08.2022. 19:48

»

ps

tātad kārtējais kara noziegums


Amnesty Internacional beidzot sak atmaskot ukrainas armijas kara noziegumus pret civiliedzivotajiem.ebrejam zelenskim un latviesu neonacistiem/sorositiem tas briesmigi nepatik.

Atbildēt

Хм

13.08.2022. 19:22

»

Interesanti

Krievi noslepkavoja likumīgo Afganistānas valdnieku Amīnu. No tā laika valstī slepkavošanas un krievu rokaspuiši talibi Kabulas centrā apšauj sievietes


Тк самые талибы, котрых США поддерживали и обучали войне с Ссср?

Atbildēt

Normētais Mežamiets

13.08.2022. 19:10

Gaidu, kad VDD, Nacionālā apvienība, JV sāks runāt par Apini kā Kremļa ietekmes aģentu, lai aizbāztu viņam muti. Tantes Pļavnieku mikrorajonos, nesiltinātā hruščovkas namā Juglā labprāt noticēs kārtējam stāstam par atmaskoto tautas ienaidnieku Latvijā. Līdzīgi kā šobrīd notiek putinstānā.

Atbildēt

Dr. No

13.08.2022. 18:56

»

Maija

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā


Nu, ja notiks uzbrukums, vismaz pret caureju kaut ko vajadzees gan. Ej nu taados sarezhgjiitos apstaaklos bikses mazgaa... ;-)

Atbildēt

ps

13.08.2022. 18:52

»

oho

izrādās ātrās medicīnas masinas esot krievu raķešu mērķis


tātad kārtējais kara noziegums!

Atbildēt

oho

13.08.2022. 18:49

izrādās ātrās medicīnas masinas esot krievu raķešu mērķis !

Atbildēt

Kara gadījumā

13.08.2022. 18:37

Mums, medikamentus un pārtiku, nometīs no NATO helikopteriem, iesaiņotās pakās!...Acīmredzot, tā domā Pavļūts ar Pedrika kungu!

Atbildēt

Maija

13.08.2022. 18:27

Taisnība, jau ir, Apinim! Ja notiks, raķešu uzbrukums, būsim galīgā d.....! NMPD ir tāds komplekts Vētra, bet kādas ir Valsts zāļu rezerves????Kara gadījumā, tās ir nulles vērtībā!

Atbildēt

Interesanti

13.08.2022. 18:20

Krievi noslepkavoja likumīgo Afganistānas valdnieku Amīnu. No tā laika valstī slepkavošanas un krievu rokaspuiši talibi Kabulas centrā apšauj sievietes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Ostu reforma ir lieliska, un nevis mēs, bet visi citi vainīgi, ka rezultāti ir katastrofāli

FotoPar Latvijas ostu reformu ir ticis runāts visā aizejošās Krišjāņa Kariņa valdības darbības laikā. Tomēr izrādās, tas ir bijis par īsu, lai politiķu aprindās būtu panākta izpratne par šīs reformas lietderību un mērķiem. Iespējams, tāpēc ne tikai no ietekmi ostu un tranzīta biznesā zaudējušiem kritiķiem, bet arī no jaunās valdības veidotāju vidus izskan pretrunīgi vai pat ļoti kritiski vērtējumi, tostarp par to, ka ostu reforma esot izgāzusies.
Lasīt visu...

21

Man ir ideja – tagad mums vajag jaunu ārpolitikas stratēģiju

FotoPēc TVNET aptaujas pagaidu rezultātiem tikai 13% neatbalsta TV Rain licences anulēšanu. Starp viņiem ir tādi, kuri bēdājās, ka šis lēmums visizdevīgākais ir tieši putinam un vispār - kanāla aizliegšana esot viņu specoperācija.
Lasīt visu...

18

Ļoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija nerunā visu žurnālistu vārdā!

FotoĻoti ceru, ka Latvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) nerunā visu žurnālistu vārdā!
Lasīt visu...

3

Padomāt, kas tur tāds īpašs – drusciņ pārkāpa likumus un drusciņ atbalstīja Krievijas okupantus un agresorus...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (LŽA) izsaka nožēlu par Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) lēmumu anulēt apraides licenci telekanālam "Doždj" ("Дождь"/"TV Rain") un uzskata, ka tas ir nesamērīgs iepretim pieļautajiem pārkāpumiem.
Lasīt visu...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

Ķemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras...

Foto

Mūsdienu feodālisms

Pie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem...

Foto

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

Indivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam...

Foto

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

Vakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu...

Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....